PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SuperNatural | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیست و سوم (پایان فصل)

Chandler Bing
05-21-2012, 01:03 AM
http://picoup.ir/images/64479001507242991062.jpeg

Survival of the Fittest

تاریخ پخش: 18 می 2012

خلاصه ی داستانِ این قسمت :

سم و دین برای جنگ با دیک اماده میشند. دیک در مرحله ی اخر نقشه اش هست و برای جلوگیری از انجام نقشه اش

وینچستر ها باید با بابی، کراولی، مگ، کستیل، کوین هماهنگ بشند.

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1995117/)
.:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread431-4.html#post13828).:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread430.html)

snowgirl
05-21-2012, 09:54 AM
دمشون گرم فصل روعالی تموم کردن.الان مشتاقم بدونم سم که حالا کاملا تنها شده و هیچ دوست و رفیقی نداره میخواد چی کار کنه از اون طرف هم اتفاقات توی برزخ باید خیلی جالب باشه...این طور که معلومه سوپرنچرال پتانسیل چندتا فصل دیگه روهم داره:Smiley35:

Chandler Bing
05-21-2012, 11:19 AM
اره پایانه خوبی بود، خودشون فهمیده بودن داستان لوایاتان ها چقدر مسخره استف دوباره برگشتن سر جنگ با کراولی

الان واقعا دین میخواد چی کار کنه؟ با اون کستیل خولو چل!!!

ولی خیلی بد داستان لوایاتان ها رو جمع کردن و توضیح کراولی هم مسخره بود، چون الان رئیس ندارند راحت میشه کشتشون!!!

من به این اپیزود 9 میدم و امیدوارم که روند سریال مثل فصل 4 و 5 بشه نه 6 و 7 که افتضاح بود

bikash
05-21-2012, 01:39 PM
خیلی قشنگ تموم شد!!!! الان یه داستان قشنگ واسه این فصل دارند فقط باید خوب بسازنش کارای گرافیکیه فصل 7 افتضاح بود مثلاً اون یه تیکه ی آخر تو برزخ!!!!

snowgirl
05-21-2012, 02:42 PM
اره پایانه خوبی بود، خودشون فهمیده بودن داستان لوایاتان ها چقدر مسخره استف دوباره برگشتن سر جنگ با کراولی

الان واقعا دین میخواد چی کار کنه؟ با اون کستیل خولو چل!!!

ولی خیلی بد داستان لوایاتان ها رو جمع کردن و توضیح کراولی هم مسخره بود، چون الان رئیس ندارند راحت میشه کشتشون!!!

من به این اپیزود 9 میدم و امیدوارم که روند سریال مثل فصل 4 و 5 بشه نه 6 و 7 که افتضاح بود

چرا میگی داستان لوایتان ها مسخره بود؟؟؟به نظر من که جالب بود

Chandler Bing
05-21-2012, 02:50 PM
چرا میگی داستان لوایتان ها مسخره بود؟؟؟به نظر من که جالب بود

مسخره بود دیگه، موجودات بی خودی بودن، فقط توشون دیک خوب بود، با اون لبخند های خاص اش

یه یادی هم از بابی کنیم که واقعا رفت، جاش توسریال واقعا خالیه، بالز!!

destinycalling
05-21-2012, 08:12 PM
منم امیدوارم تو یکی 2 قسمت اول فصل هشت پرونده ی این لوایاتان ها بسته بشه و برگردن به خط داستانی فرشتگان و شیاطین....

حکایت لوایاتان ها حکایت اینه که کسی بخواد الان یه فانتزی sand & magic کلاسیک بنویسه اما نخواد از موجوداتی مثل الف و دورف اورک و گابلین استفاده کنه

کلا به نظرم فصل 7 ضعیف ترین فصل سریال بود ... حتی از 6 و 1 هم ضعیف تر ... به امید فصل هشت خیلی خیلی خیلی بهتر از 7

arnold_alamdar
06-10-2012, 07:38 PM
یه نکته ای که وجود داره وقتی کستیل نبود همه ما دوست داشتیم زودتر برگرده انگار فطرت انسان عاشق فرشته هاست حتی اگه فرشته سقوط کرده باشه شاید شیطان هم اینجوری به آدم نزدیک میشه...
بگذریم وقتیکه دین داشت از پیش خون آشام بزرگ میرفت خون آشامه گفت فصل بعد میبینمت پس احتمالا درصدی از فصل 8 مال خون آشاماست. یه حدس دیگه هم میزنم و اون اینه که قسمت اول ف8 از سم شروع میشه و دین تو 3 سوت برمیگرده اما منم مثل شما ها دوست دارم داستان از برزخ شروع بشه که بعید میدونم شاید همین خون آشامه برشگردونه

چون یه بار دیگه هم که دین جهنم بود نرفت تو جهنم از همین دنیا شروع کرد یا هیچوقت تو قفس سم و میکاییل نرفت

Chandler Bing
06-10-2012, 11:54 PM
به نظزم منم برزخ رو نشون نمیدن!! چون جلوه ویژه میخواد و اینکارا تو بودجه سریال نمیگنجه

همون طوری هم که دوستمون اشاره کرد قبلا هم پیش امه این موقعیت ها ولی پیگیرش نشدن. البته بهش رو نشون داده ولی به صورت همین دنیا ما

یا جهنم هم یه بار نشون داد، کراولی یه صف درست کرده بود!!

pooya
06-11-2012, 01:18 AM
کلا سریال دیگه جذابیت فصل ها ابتدایی رو نداشت ، میبایست تو همین فصل تمومش کنن بره اون قدیم ریته imdb ـش 9.6 بد . من از همون اول گفتم این قضیه لوایتان ها رو اول الکی بزرگ میکنن بعد سه سوته تمومش میکنن ( مثل همون قضیه eve : مادر همه این جک و جونور ها ) شخصیت مورد علاقه من فقط کرولی خیلی قشنگ بازی میکنه ، لهجه باحالی هم داره

arnold_alamdar
06-11-2012, 05:59 PM
کلا نتیجه ای که این سریال میده اینه که دنیا هم از بهشت بهتره هم از جهنم
پس به هرقیمتی میتونی زنده بمون
البته مرگ هم زیاد مشکل حادی نیست و میشه ازش فرار کرد و اینکه مشکلات و رنج ها با مرگ ادامه داره همانطور که دین تو جهنم شکنجه شد
اما یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که: این 2 تا برادر خرج زندگیشون رو از کجا میارن یا بقیه شکارچی ها؟؟؟؟مسافرکشی هم نمیکنند
شایدم در جایی از سریال گفته ولی من نفهمیدم لطفا کسی اگه میدونه جوابش رو به ما هم بگه