PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هشتم

Moh3eN
05-21-2012, 09:32 PM
http://picoup.ir/images/84768511406661142035.jpg

Season 2, Episode 8 | The Prince of Winterfell
فصل دوم, قسمت هشتم | پرنسسِ وینترفل

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2085240/)

خلاصه داستان : آخرین درخواست آریا از جاکن هاکار باعث دلگیریش میشه. به راب خیانت میشه و کتلین قصد انجام کارهایی داره. داینریس مشاوره ی سِر جوراه رو نادیده میگیره. استنیس و داووس هم به مقصد نزدیک میشن و ...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11525-2.html#post48226).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11433-4.html)

Chandler Bing
05-21-2012, 09:39 PM
خیلی اعصاب خورد کن بود، من میدونستم کتلین ...این کارو نداره!!! اما دیگه فکر نمیکردم که فراریش بده

یعنی میخواستم خفه اش کنما، ولی اون پیر مرده هم خوب جوابشو داد، و عکس العمل راب هم خوب بود.

هنوز هم اتفاق های پشت دیوار خیلی جالب تره، باید منتظر ملاقات منس و جان باشیم، که البته فکر کنم میره برای فصل بعد.

راستی برای چی بهشون میگن کلاغ؟ من نمیدونم!!!

اون ابسیدین های که زیر سنگه بود، داستنش چیه؟ ماله انسان هاس اولیه است؟ من فکر میکنم ماله بنجن باشه

داستانی که استنیس تعریف کرد خیلی خوب بود، اگه شاه بشه مطمئنا شاه بزرگی میشه.

فقط مگه استنیس برادر بزرگه نبود؟ اینجا گفت رابرت برادر بزرگترم بود!! تو کتاب که برعکس نوشته:Smiley39:

این قسمت خیلی به راب پرداخت که خداییش هم خوب بود! به لاخره یه سروسامونی گرفت!!!

تیکه تریون با اون رئیس محافظ های شهر هم خیلی خوب بود!! و تهدید ملکه!!!

من 9 میدم!!

deadalireza
05-21-2012, 10:24 PM
باحال بود!
من 9.25 میدم. شخصا با کالیسی و کوتوله خیلی حال می کنم:Smiley35:

snowgirl
05-22-2012, 12:41 AM
من بااون صحنه ی ضایع شدن ملکه خیلی حال کردم بنده خدا فکر میکرد دیگه الان عشق تریون رو گرفته.من 9دادم چون قسمت خیلی توپی بود.ولی دیگه واقعا یه جنگ لازمه از اول فصل میخوان همدیگه رو بکشن هنوز یه نفر هم خط نخورده.ای بابا

sogolytala
05-22-2012, 12:52 AM
به نظر من خوب بود ولی هیجان قسکت های قبلو نداشت
کار احمقانه ای کرد این کت لوسه بیخود
ولی راب خوب بود این کالیسی هم یه چیزیش میشه
کلا خوب بود من 8 میدم

Patriot
05-22-2012, 11:40 PM
خوب نبود این قسمت. چند جا داشت خوابم میبرد! :Smiley15:

شده یه سریال کاملاً درام. هیچ هیجانی تو این قسمت نبود.

خیلی از اتفاقات هم قابل پیش بینی بود. مثل فرار آریا یا زنده بودن برن.

من 6 دادم. کمترین امتیازی که تا حالا دادم.

اما فکر میکنم قسمت بعدی کولاک باشه.

emperato0r
05-23-2012, 01:42 AM
به نظر من هم این قسمت ضعف ها و قوتهای زیادی داشت ...
از لحظه های قشنگش میشه مثلاً به صحنه ی نگاههای اری به تایوین لنستر اشاره کرد وقتی که دید قراره به داداشش حمله کنن ... یا آخراش که دیدیم برن و داداشش نمردن خیلی خوب بود ... و یه نفس راحت کشیدیم هممون ...
از همه صحنه ها زیباتر و مهمتر ( با اینکه از دوستان کسی بهش اشاره نکرد ) صحنه ی بود که سرسی تیرون رو تهدید کرد و بعد تیرون رفت شای رو بوسید ... واقعاً عاشقانه بود حرکات و صحبتهاش ...
قسمتهای جان اسنو با اینکه خودم خیلی از جان خوشم میاد ولی به نظرم قابل پیش بینی بود ... همچنین کالیسی آن چنان نقشی بازی نکرد ... حرفهای استنیس بد نبود اما اگر اونها نبود هم تاثیری نمیذاشت روی پیشرفت سریال ... کتلین هم خیلی حرکت مسخره ای انجام داد ! و دید همه رو بد کرد نسبت به خودش ! ...
به نظرم 8 کافیه برای این قسمت ...:Smiley69:
آهان داشت یادم میرفت ! کلاً صحبتها و حرکات آریا 20 بود :Smiley36:

arzhang
05-23-2012, 04:24 AM
آقا این اش بی یو سر ِ کار گذاشته ما ر ِ؟ کو اون جنگ؟ کجاست آن شعار پر طمطراق ِ "وار ایز کامینگ" .
نه واقعن این بود آرمان های ما؟ که از اپیزود اول توی هپروت جنگ بمونیم و بعد از هشت قسمت هنوز جنگی رخ نداده باشد؟
باز به شرف فصل پیش که قسمت هفت هشت سر استاد ادارد استارک به هوا پرواز کرد(به دستان با کفایت سر ایلین)
به این قسمت هشت دادم؛ «زیر هشت» به گیم اف ترونز نمیشه داد.

Hesam
05-23-2012, 10:38 AM
منم خيلي منتظر ديدن يه جنگ و اون شعارشون كه وار ايز كامينگه هستم. اما خدايي اين قسمت عالي بود.
درسته كاليسي كه محبوب ترين شخصيته برام تو اين سريال نقش مهمي نداشت و اكثر اتفاقات قابل پيش بيني بود برعكس هميشه اما كاملا همه چي رو پازل وار چيد كنار هم تا قسمت 9 بخواد كولاك كنه. فرار آريا و رسوندن پيغامش به برادرش براي اينكه لنيستر ها در حال يورش به سمت اونا هستن.
راب هم گروهي رو داره ميفرسته براي آزاد كردن وينتر فيل از دست تيون گريجوي.
استينس هم كه نزديك به مقر پادشاهيه.
واااااااااااااااااااو تصور كنين اينا همهبا هم تو يك قسمت. شايد همين وعده و وعيد هايي كه به خودم دادم باعث بشه تو خواب هم بازي تاج و تخت رو ببينم.

Araz33
05-23-2012, 08:24 PM
تو کل این سریال فقط از استارک ها و تارگرین ها خیلی خوشم میاد مخصوصا برن و آریا
وااااااااااااای اگه این برن گرگینه بشه چی میشه
راستی دوستایی که کتابشو خوندن میشه بگن سر این برن چه بلایی میاد؟؟؟؟؟؟
به این قسمت 9 دادم این اولین امتیازی بود که به این سریال دادم همش هم به خاطر زنده موندن برن بود (که البته ضایع بود که زنده میمونن)(آخه اون تئون جلبک که عرضه گرفتن اونا رو نداره)
البته از حرفای آریا با اون یارو جاکن بود فک کنم خیلی خوشم اومد, ولی فک کنم یه بلایی سرش بیاره..

sohrab101
05-23-2012, 09:32 PM
اولش فکر میکردم این قسمت عجب قسمتیه
نشستم دیدم عجب قسمتی بود
1ساعت گذاشت انصافا حس نکردم
خوب هرچی باشه انقدر سوژه و کارکتر تو این سریال هست که کلا میشه گفت همین الان هم روند سریال تنده!
یهو دیدم اون دختر وحشیه که با برن فرار کرده بود اومد وسط، یهو بخودم اومدم گفتم این قستم تموم شد.
یه نگاه به تایمر کردم دیدم بله... این قسمتم تموم شد
انقدر دوست داشتم این قسمت 5 دقیقه بیشتر بود:Smiley76:
ولی بالاخره یکی به یکی حمله میکرد:Smiley45:
خسته شدیم از بست واسه هم نقشه کشیدند
خسته شدیم از بست واسه هم کری خوندند:Smiley101:
اگه دو نفر با هم دعواشون شده بود تا حالا یکی گفته بود مشت اول هزار
جون مادرتون با همتونم ( 4 پادشاه ) مشت اول هزار!!!!:Smiley107:

Homix
05-25-2012, 02:00 AM
هیچی نمی‌تونم بگم....:Smiley10:
فوق العاده بود این قسمت عالی عالی عالی :Smiley74:
از اولش معلوم بود برد زندست و اون جنازه های سوخته الکی بوده ولی تا ندیدم باور نکردم
کتلین هم خیلی حالم و گرفت نمی دونم نقشه اش چیه؟:Smiley104:
ولی اتفاقایه این قسمت شروع یه سری اتفاقه سنگین در آینده است
10 بی برو برگرد:Smiley30:

mosyfay
05-25-2012, 03:08 AM
تو کل این سریال فقط از استارک ها و تارگرین ها خیلی خوشم میاد مخصوصا برن و آریا
وااااااااااااای اگه این برن گرگینه بشه چی میشه
راستی دوستایی که کتابشو خوندن میشه بگن سر این برن چه بلایی میاد؟؟؟؟؟؟
به این قسمت 9 دادم این اولین امتیازی بود که به این سریال دادم همش هم به خاطر زنده موندن برن بود (که البته ضایع بود که زنده میمونن)(آخه اون تئون جلبک که عرضه گرفتن اونا رو نداره)
البته از حرفای آریا با اون یارو جاکن بود فک کنم خیلی خوشم اومد, ولی فک کنم یه بلایی سرش بیاره..
پیشاپیش بگم کسایی که نمی خوان آینده ی سریال و بدونن نخووونن !!!

دوست عزیز اگه سریالو دنبال می کنی بهتره از کسایی مه کتابارو خوندن نپرسی ولی خلاصه و کلی اگه بخوای راجع به این دو تا بدونی آریا یه گروه تشکیل میده و کلی کمک می کنه ولی دستگیر می شه ولی بعد از اینکه شاه جفری و می کشن لیتلفینگر فراریش می ده ولی باز گیر میوفته و بعدم با زهر کور می شه ، جان اسنو هم که فرار می کنه و می شه رییس نایت واچ ها ولی بعدن با موجودات شمال دیوار هماهنگ می شه و در های دیوار و به شرط پشتیبانی از برادراش (برادر های کوچک چون راب هم مرده ) باز می کنه

errornima
05-25-2012, 01:51 PM
قسمت هشتم ...
دقیقا نفهمیدم چرا مادر راب استارک جیمی رو آزاد (!) کرد که بعید می دونم حتما فکری تو سرشه....
خوب بلاخره اریا فرار کرد باید منتظر هنر نمایی های اریا و برن باشیم ....استارک دیگه ./....
چرا جان اسنو اونجوری شده بابا
جفری هم واسه میخواد بجنگه بقول کوتوله 17 سال سن داره فقط
سرسی هم که دهن کوتوله و معشوقه اونو سرویس کرد .....

خوب از قرار معلوم جنگ در راه ..............
اون دوست دختر راب هم مشکوکه ها

با تشکر از اقا محسن عزیز

Heisenberg
05-25-2012, 02:24 PM
واقعا قسمت خیلی خیلی خوبی بود البته مثل بیشتر قسمتا!
اینم دیروز درست کردم تو تی وی شو هم گذاشتم! :دی

http://www.up.98ia.com/images/crcgxrlj6knk6luzxvir.jpg

Moh3eN
05-25-2012, 05:05 PM
خدا رو شاکرم! که بالاخره یه وقتی در اختیار ما قرار داد که اپیزود جدید رو تماشا کنیم :Smiley36:.

این کتلین عجب احمقیه . عکس العمل راب خوب بود ولی . خوشم اومد از کاری که با کتلین کرد :Smiley35:.

این دختره که با راب میگرده، تالیسا، تو قسمتای قبلی فکر میکردم جاسوس باشه . شک من نسبت بش کمتر شده با این داستانی که در مورد برادرش و اتفاقای سالای گذشتش تعریف کرد ولی شاید همه ی اونا قصه باشه . حس خوبی ندارم نسبت به تالیسا .

تیریون بازم با تیزهوشی سرسی رو پیچوند . بنده خدا سرسی فکر میکنه شای رو گرفته ...

صحبتای تیریون با سر واریس هم جالب بود و دو تا مارموز افتاده بودن به هم ...:Smiley36:
آخر صحبتاشونم که در مورد کالیسی و اژدهاهاش بود چه نمای پرمغزی! دیدیم :

http://picoup.ir/images/17143637854038150194.jpg
و در همین حسن که همراه با یه موزیک مرموز رفتیم سراغ داستان کالیسی . من موندم دنریس با این جادگره چیکار میخواد بکنه :Smiley39:.

آریا هم که دهن جاکن رو آسفالت کرد :Smiley36:. بدبخت جای یه نفر مجبور شد چند نفر و نفله کنه که آریا در بره .
این عکسی که برادر Dexter درست کرده هم آخرش بود انصافا :Smiley14:. دمت گرم :Smiley30:.

این دختره و جان اسنو هم از وحشی ها یه نمه فاصله گرفتن . ببینیم این دختره قسمت بعد چیکار میکنه با جان .
راستی اون لباسه برای عمو بنجن بود ؟:Smiley10: . امیدوارم فقط بنجن نرفته باشه جزو دارو دسته ی منس ریدر . اگه تو این فصل منس رو ببینیم هم که چه بهتر :Smiley69:.

این مزرعه داره چه بی شرفی بود . یتیما رو فروخته بود به تیون ....:Smiley104:
جا داره سر در انجمن بزنیم : " تیون، به پایان سلام کن":Smiley36:.

استنیس هم که داره میرسه . پس War Is Here ... چه شود قسمت بعدی (http://www.tvworld.info/thread107-3.html#post50799) ....:Smiley35:

من به این قسمت ۸ دادم .

.

Araz33
05-26-2012, 02:40 PM

دوست عزیز اگه سریالو دنبال می کنی بهتره از کسایی مه کتابارو خوندن نپرسی ولی خلاصه و کلی اگه بخوای راجع به این دو تا بدونی آریا یه گروه تشکیل میده و کلی کمک می کنه ولی دستگیر می شه ولی بعد از اینکه شاه جفری و می کشن لیتلفینگر فراریش می ده ولی باز گیر میوفته و بعدم با زهر کور می شه ، جان اسنو هم که فرار می کنه و می شه رییس نایت واچ ها ولی بعدن با موجودات شمال دیوار هماهنگ می شه و در های دیوار و به شرط پشتیبانی از برادراش (برادر های کوچک چون راب هم مرده ) باز می کنه

دستت درد نکنه
خیلی جالب تر شد برام
دمت جیز

emperato0r
05-26-2012, 02:46 PM
ایول محسن من دقت نکرده بودم وقتی که دارن راجع به کالیسی و اژدها هاش صحبت میکنن جفتشون دارن آتیش میگیرن توی تصویر ... آفرین به این ریز بینی :Smiley17:

http://cdl.site50.net/photos/45147dee7293.jpg

deadalireza
05-26-2012, 08:24 PM
سلام تو که اینو گفتی بگو سر کوتوله و سانسا چی میاد؟

mosyfay
05-26-2012, 09:58 PM
سلام تو که اینو گفتی بگو سر کوتوله و سانسا چی میاد؟

تنش خیلی بین سالسا و تیریون بالا می گیره ، سالسا معشوقه واقعی کوتولرو پیدا می کنه و می کشه و بعدم پدرش چون می فهمه کسیرو برده تو دربار بیرون میاردش ، از طرفی تیریون به داداشش میگه که سالسا بهش خیانت کرده و برادره هم می گه که پدرشون ( تایوین ) دروغ گفته بوده که زن اولش بدکا ره است ، این موضوع باعث می شه که کوتوله باباشو بکشه :)

mosyfay
05-26-2012, 10:06 PM
دستت درد نکنه
خیلی جالب تر شد برام
دمت جیز

ارادتمندم داداش گلم ، حالا با هم سریالو دنبال می کنیم :)

deadalireza
05-27-2012, 11:54 AM
تنش خیلی بین سالسا و تیریون بالا می گیره ، سالسا معشوقه واقعی کوتولرو پیدا می کنه و می کشه و بعدم پدرش چون می فهمه کسیرو برده تو دربار بیرون میاردش ، از طرفی تیریون به داداشش میگه که سالسا بهش خیانت کرده و برادره هم می گه که پدرشون ( تایوین ) دروغ گفته بوده که زن اولش بدکا ره است ، این موضوع باعث می شه که کوتوله باباشو بکشه :)

مر30
سر نوشت کالیسی چی؟
اون جاکن هاکار چی؟
دمت گرم اینا رم بگو!

Dark Angel
02-21-2014, 10:37 PM
به نظر من این قسمت زیاد هیجان نداشت ...معمولی بود
بالاخره راب هم یه سروسامونی گرفت
یه سوال چرا به جان اسنو میگن کلاغ؟
این کاتلین هم که اعصابمو خورد کرد اخه این چه کاری بود کرد ؟
اگه نظر سنجی باز بود 6 میدادم