PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lost | بحث کلی

Chandler Bing
06-01-2012, 01:55 AM
http://picoup.ir/images/98056854147673430014.jpg

خداییش جای خالی این تاپیک احساس میشد!!

من چند وقته شروع کردم به دانلود لاست با کیفیت 720. واقعا قشنگه!! بعد امدم که درباره اش تو انجمن بنویسم که دیدم ای دل غافل

همچین تاپیکی وجود نداره!! تصمیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا دوستدارن این سریال که فکر میکنم بیشترمون با این سریال باز شدیم، نظرشون و خاطرات شون

رو درباره سریال بگن. لطفا اگه داستان رو میخواین بگید تو تگ اسپویلر بذارید، البته احتمال اش کمه کسی این سریال رو ندیده باشه.

امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک فرندز خورها بگیره!!

ببینم چی کار میکنید دیگه!!

RezaAK
06-01-2012, 02:00 AM
باریکلا . خوشم اومد از حرکتت . عالــــی !

من کاراکتر مورد علاقه ام "لاک" بود .

حالا شما بگید ؟

NOjAN
06-01-2012, 02:02 AM
فکر کنم پدرانمون از این تاپیکی مشابه این استفاده می کردن :Smiley36:

اشکان لاست رو ندیدی جدا ؟

یه اسپویلر باحال هم بگم برات : سویر می میره آخر فصل اول ... :Smiley35:

پ.ن: شخصیت مورد علاقه ی من هم کیت ــه :Smiley41:

FarboƉ
06-01-2012, 02:04 AM
تو نمیدونی من با چه جوی میدیدم این سریالو. هیچکی نمیدونه.
بعد از اون سریال های مزخرف تلویزیون این اولین سریال درست و حسابی ای بود که میدیدم.
اون موقع ها ADSL نداشتم ولی سر همین بحث های اپیزودیکش ساعت ها توی P30world بحث میکردیم با Dial Up!
برای اپیزود های هفتگیش DVD جدا جدا میخریدم. یه دفعه یادمه سر اینکه یارو بهم گفته بود اون روز میاد 4-5 ساعت توی اصلی گوهردشت ول چرخیدم تا بیاد.
ولی نمیدونی چقدر متنفر شدم از سریال و JJ Abrams با اون پایان مزخرفش , و هایپ های اضافیش. الان توی شخصیت های سینمایی برام دروغگوترین شخصیت حساب میشه. کسی که سریال های گنده تر از حد خودش درست میکنه و هیچ وقت هم نمیتونه جمعشون کنه ( Fringe رو هم بعد از دیدن 4-5 اپیزود این فصل دیگه ندیدم , انقدر بدم اومد. دقیقا روند لاست رو تو فصل 5 داشت میرفت سریال )
میدونم الان میخوای چی بگی . این که آره این پایان خیلی حساب شده بود و فلسفی بود و این جور BullShit ها! من هم تا یکی دو هفته خودم رو اینجوری گول میزدم ولی بعدش فهمیدم که چه کلاهی سرمون گذاشت این آبرامز.
قربونت

javad48
06-01-2012, 02:04 AM
شخصیت مورد علاقه من = جک :Smiley35:

کلا با این سریال دورانی داشتم .

به نظرم تا فصل 3 سریال خیلی بیشتر از فصل های دیگه هیجان داشت . همه چی مرموز بود و ناشناخته البته فصل های دیگه هم عالی بودن :Smiley17:

idin
06-01-2012, 02:05 AM
با این تاپیکت حسابی هوس کردم بشینم از اول ببینم این سریالو !
درسته دوبار دیدم تا حالا ولی خوب سریاله دوست داشتنی ای هست ! و چون با این سریال بود که من سریال دیدن رو شروع کردم به خاطرِ همین حسِ خوبی بهش دارم
یادمه شبِ اول که از دوستم گرفتم 5 تا اپیزود پشتِ سرِ هم دیدم !! و انقدر سریال رو زود تموم کردم که به هرکسی میگفتم باورش نمیشد !
من دیوانه ی مایکل امرسون بودم توی این سریال ! واقعا بازیگره ...
نه , اینطوری فایده نداره ... باید بشینم دوباره ببینم :Smiley35:

Chandler Bing
06-01-2012, 02:07 AM
رضا همشون خوب بودن، یکی از ویژگی های سریال همین بود.

از جک بگیر تا بن و ساویر حتی اقای اکو. چارلی رو که دیگه نگو. ولی جک یه چیز دیگه بود، سمبل لاست بود.

خداییش یکی از بهترین سریال ها بود، از اوناس که دیگه تکرار نمیشه.

اگه گفتید این کجاشه؟ عاشق ساویر ام، یه دونه بود

http://picoup.ir/images/96864536002576993979.jpeg

========================

دیدم نوژن، دارم الان 720 دانلود میکنم، میبینم، شبی دو قسمت

ifarzam
06-01-2012, 02:09 AM
اشکان لاست رو ندیدی جدا ؟
فکر کنم دیده میخواد دوباره با کیفیت ببینه که چه کار خوبیم میکنه،وقت کنم منم این کارو می کنم.

عنوان بدترین پایان قطعا به این سریال تعلق میگیره بدون شک.

شخصیت مورد علاقه من دزموند بود. ''see you in another life brother''

Chandler Bing
06-01-2012, 02:17 AM
اخ اخ، این دز لهجه اش عالی بود، عاشق اش بودم.

راستی از جیکوب و داداش بگیم. من اونجا که تو ساحل نشته بودن رو هیچ وقت یادم نمیره، برای اولین بار با هم تو سریال ظاهر شدن، سیاهه بهش گفت که

بلاخره یه روز میکشمت!!

================

از اون اول تا تهش میدونستنا، خیلی نویسنده های بزرگی داشت، مثلا تو اپیزود دوم سریال جان لاک داره تخته بازی میکنه، بعد دوتا مهره رو نشون میده که یکیش سیاهه

یکیش سفید، این همون جیکوب و داداشش بود دیگه!!

راستی داداشش اسم نداشت نه؟

=================

الان موصی دوباره گیر میده که چرا اواتارت رو عوض کردی!!:Smiley14:

NOjAN
06-01-2012, 02:23 AM
من کشته مرده ی اون قسمتیم که دزموند تو زمان گیر کرده بود :Smiley19: عالی ... عالی ... عالی ..

شاید واسه من خاطره انگیز ترین قسمت این سریال بود..

یکی دیگه از چیزایی که با دیدن این سریال به خاطرم میاد جوجه سوخاریه :Smiley36: بدجور نماد شد توی این سریال

RezaAK
06-01-2012, 02:24 AM
نه دیگه . اون قرار بود بی اسم باشه دیگه . خیلی خوشم میومد ازش . جیکوب رو که .......
خیلی حال کردم

RezaAK
06-01-2012, 02:29 AM

از جک بگیر تا بن و ساویر حتی اقای اکو. چارلی رو که دیگه نگو. ولی جک یه چیز دیگه بود، سمبل لاست بود.

http://picoup.ir/images/96864536002576993979.jpeg

========================

دیدم نوژن، دارم الان 720 دانلود میکنم، میبینم، شبی دو قسمت

اینجاش اومده کرم بگیره یا اینهیلر یحتمل !
ساویرم پرنس چارمینگ بازیش گل کرد .:Smiley36:

javad48
06-01-2012, 02:32 AM
این ساویر کلا شخصیت عجیبی داشت ,هیچوقت نمیشد بفهمی توی سرش چی میگذره :Smiley39:

Chandler Bing
06-01-2012, 02:33 AM
افرین پسر، حوصله داری عکس بذارريال نداری که کی دیگه بیاد

بیشتر بچه ها رو دی وی دی سریال رو دیدن، به خاطر همین حوصله ندارن بیان عکس بذارن.

ای ایو الناس بیاد از سریال محبوبتون پشتیبانی کنید، کل فرندز خورها رو بخوابونید:Smiley14::Smiley69:

ifarzam
06-01-2012, 02:38 AM
یکی از جذاب ترین قسمتاش واسه من اونی بود که درباره ی Nikki و Paolo بود.اگه اشتباه نکنم فصل 3 بود.همون جریان Buried alive و اینا.واقعا تریلر بود...

pooya
06-01-2012, 03:25 AM
ولی نمیدونی چقدر متنفر شدم از سریال و JJ Abrams با اون پایان مزخرفش , و هایپ های اضافیش. الان توی شخصیت های سینمایی برام دروغگوترین شخصیت حساب میشه. کسی که سریال های گنده تر از حد خودش درست میکنه و هیچ وقت هم نمیتونه جمعشون کنه ( Fringe رو هم بعد از دیدن 4-5 اپیزود این فصل دیگه ندیدم , انقدر بدم اومد. دقیقا روند لاست رو تو فصل 5 داشت میرفت سریال )
میدونم الان میخوای چی بگی . این که آره این پایان خیلی حساب شده بود و فلسفی بود و این جور BullShit ها! من هم تا یکی دو هفته خودم رو اینجوری گول میزدم ولی بعدش فهمیدم که چه کلاهی سرمون گذاشت این آبرامز.
قربونت

در کل موافقم ولی دیگه در این حد از لاست بدم نمیاد با این قسمتی که گفتی آبراهام دروغ گوئه صد در صد موافقم ؛ آخرای فصل 3 یا 4 به طور مستقیم ازش پرسیدن این افراد مردن ، کلی چرت و پرت جواب داد و زمین و زمان رو بهم ربط داد ولی آخرش گفت نه ( احتمالا خودش هم نمیدونست یا بعدن داستان رو عوض کردن یه جا خوندم این پایان لاست همون ابتدا ساخت سریال ساخته شده )
ما با لاست عملا بزرگ شدیم از وسطای فصل 4 رسیدم به پخش هفتگیش اون زمان نه adsl نه زیرنویس نه سایتی برای دانلود به هزار بدبختی سریال رو میدیدم
یکی از اقوام که سریال بین قهاری بود ( سوپر نرد و گیک ) به من بعد فصل 4 گفت دیگه نبین یا فقط دو سه قسمت آخر رو ببین که اینا در هیچ صورت نمیتونن جمعش کنن ، که دیدم عملا راست میگفت . من خودم فصل 1 و 2 عملا لاست بودم ولی بعدش اصلا حال نکردم
اون کسایی که میان صد تا تشبیه به کار میبرن و میگن فلسفی بود این جور بود اونجور بود و ربطش میدن به رستگاری در شاوشنگ و قتل در اولویت و old boy و... مطمئن باشین هیچی از سریال نفهمیدن من خودم مستقیم چند بار باهاشون صحبت کردم و عملا به این نتیجه رسیدم که از سریال هیچی نمی فهمن مثلا یکی میگفت من دو قسمت آخر رو 3 بار دیدم ازش 2 روز بعد یه سوال کردم گفتم تو همون قسمت آخر معنا و مفهوم دیالوگ دزموند و کیت تو ماشین که داشتن میرفتن کلیسا چی بود والا هیچی جواب نداد
غیبت امین نباشه ولی این جمله رو تو یه تاپیک گفت که من خیلی تعجب کردم " در مورد پایان سریال ، تو یه تاپیک دیگه خیلی بدجور از لاست تعریف کرد و نوشته بود اصلا فرندز پایان نداشت و من پایانشو یادم نیست " :Smiley10::Smiley10:
همون جا گفتم این پایان نبود یه جوری ساختن همه خوشحال خندون سرشون رو تکون بدن و راضی برن اینجوری :Smiley35:
تو imdb هم بر اساس آمار میتونه این نکته تایید شه ، رتبه انتها فصل چهار 9.6 ، فصل پنج 9.1 ، الان 8.4
دلیل محبوبیت لاست هم به نظر من دو نکته هست اول : جز اولین سریال ها زیرنویس دار بود ( بقیه یا نداشتن یا خیلی کم بودن) و دوم : مایی که هیچ سریال درست حسابی ندیدیم یهو از سریال ها در پیت کانال ایران بیایم لاست ببینیم خوب قطعا میگیم بهترین سریاله ، اصلا تو سال 87 موج لاست بینی راه افتاده بود

ولی برای دیدن توصیه ام اینه باید با ذهن آزاد و بدون پیش داوری و با مقایسه کلی بیایم نگاه کنیم تا بفهمیم جریان چی بوده ، به نظرم اصلا اهمیت نداره یه جا یه همه یه فیلم یا یه سریال رو نفهمیم ، مهم اینه که بدونیم برداشت شخصی و اون چیزی واقعا فهمیدیم چی بوده ، مثلا تو یه جمع از صغیر و کبیر میان از لاست تعریف میکنن من نمیتونم یهو بگم نه بابا اینجوری هم شما میگین نیست
من خودم رک و راست میگم خیلی جاها سریال رو نفهمیدم ( یا یادم رفته ) و سریال رو قطعا یه بار دیگه تابستون میبینم

یه نکته ای دقت کردین داداش جیکوب اصلا از بچگی اسم نداشت

خوب خیلی نظر دادم دیگه زیادی شد :Smiley36:

پ.ن : چرا آواتارتو عوض کردی ؟ موج لاست تو رو هم گرفت :Smiley14:

Chandler Bing
06-01-2012, 03:50 AM
پویا دیدم اواتارم حدود 2 ماهه که ثابت مونده، دیدم چی از این بهتر که برم تو کار یه سریال دگیه، حالا با شروع ترو بلاد باز هم عوض میشه.

این گرئه DKBR ریلیز 720 داد بیرون، با لینک اپلودباز، تاپیک رو که دیدم دیگه نتونستم جلو خودم رو بگیرم، شروع کردم به دانلود.

زیرنویس هماهنگ انگلیسی هم پیدا کردم، دارم کاملا لذت میبرم، اخه دفعه فبل فارسی میدیدم، زبانم خوب نبود.

راستی درباره زیرنویس هم، عجب زیرنویس هلویی داره، کلا بین 200 تا 400 خط زیرنویس هر اپیزودشه، اصطلاح سختی هم نداره. مترجمش چه حالی میکرده.

درباره پایان هم خدایی یادم نیست، فقط یادمه میرن تو یه کلیسا:Smiley14:

من از فصل 6، هفتگی میدیم، کلی به هم پز میدادم که دارم هر هفته لاست دانلود میکنم، بادش بخیر عجب دورانی بود.

حالا دانلود کردنش مسئله بود، یادمه همسایه مون وایرلس داشت که رمز هم نداشت، میشستم با گوشی دانلود میکردم، خدا منو ببخشه، دزدی حساب میشه؟:Smiley36:

چندتاش هم میرفتم از کلوپ میگرفتم، چقدر هم دیر میورد، چند روز بعد از بخش میوردن، واقعا زد حال بود.

اون دوران که امکانات نبود، شما ها یادتون نیست، اوضاعی بود به مولا:Smiley14: الان رو نگاه نکین با 10 تومن ماهیانه شبی 4 گیگ دانلود میکنید، ما برای هر اپیزود 1 هزار تومن پول میدادیم تا دی وی دی اش رو بگیریم.

FarboƉ
06-01-2012, 04:11 AM
یه جا خوندم این پایان لاست همون ابتدا ساخت سریال ساخته شده

ما با لاست عملا بزرگ شدیم از وسطای فصل 4 رسیدم به پخش هفتگیش اون زمان نه adsl نه زیرنویس نه سایتی برای دانلود به هزار بدبختی سریال رو میدیدم
یکی از اقوام که سریال بین قهاری بود ( سوپر نرد و گیک ) به من بعد فصل 4 گفت دیگه نبین یا فقط دو سه قسمت آخر رو ببین که اینا در هیچ صورت نمیتونن جمعش کنن ، که دیدم عملا راست میگفت . من خودم فصل 1 و 2 عملا لاست بودم ولی بعدش اصلا حال نکردم
اون کسایی که میان صد تا تشبیه به کار میبرن و میگن فلسفی بود این جور بود اونجور بود و ربطش میدن به رستگاری در شاوشنگ و قتل در اولویت و old boy و... مطمئن باشین هیچی از سریال نفهمیدن من خودم مستقیم چند بار باهاشون صحبت کردم و عملا به این نتیجه رسیدم که از سریال هیچی نمی فهمن مثلا یکی میگفت من دو قسمت آخر رو 3 بار دیدم ازش 2 روز بعد یه سوال کردم گفتم تو همون قسمت آخر معنا و مفهوم دیالوگ دزموند و کیت تو ماشین که داشتن میرفتن کلیسا چی بود والا هیچی جواب نداد
غیبت امین نباشه ولی این جمله رو تو یه تاپیک گفت که من خیلی تعجب کردم " در مورد پایان سریال ، تو یه تاپیک دیگه خیلی بدجور از لاست تعریف کرد و نوشته بود اصلا فرندز پایان نداشت و من پایانشو یادم نیست " :Smiley10::Smiley10:
همون جا گفتم این پایان نبود یه جوری ساختن همه خوشحال خندون سرشون رو تکون بدن و راضی برن اینجوری :Smiley35:
تو imdb هم بر اساس آمار میتونه این نکته تایید شه ، رتبه انتها فصل چهار 9.6 ، فصل پنج 9.1 ، الان 8.4
دلیل محبوبیت لاست هم به نظر من دو نکته هست اول : جز اولین سریال ها زیرنویس دار بود ( بقیه یا نداشتن یا خیلی کم بودن) و دوم : مایی که هیچ سریال درست حسابی ندیدیم یهو از سریال ها در پیت کانال ایران بیایم لاست ببینیم خوب قطعا میگیم بهترین سریاله ، اصلا تو سال 87 موج لاست بینی راه افتاده بود

ولی برای دیدن توصیه ام اینه باید با ذهن آزاد و بدون پیش داوری و با مقایسه کلی بیایم نگاه کنیم تا بفهمیم جریان چی بوده ، به نظرم اصلا اهمیت نداره یه جا یه همه یه فیلم یا یه سریال رو نفهمیم ، مهم اینه که بدونیم برداشت شخصی و اون چیزی واقعا فهمیدیم چی بوده ، مثلا تو یه جمع از صغیر و کبیر میان از لاست تعریف میکنن من نمیتونم یهو بگم نه بابا اینجوری هم شما میگین نیست
من خودم رک و راست میگم خیلی جاها سریال رو نفهمیدم ( یا یادم رفته ) و سریال رو قطعا یه بار دیگه تابستون میبینم

یه نکته ای دقت کردین داداش جیکوب اصلا از بچگی اسم نداشت

خوب خیلی نظر دادم دیگه زیادی شد :Smiley36:

پ.ن : چرا آواتارتو عوض کردی ؟ موج لاست تو رو هم گرفت :Smiley14:
ببین من خاطرات خیلی خوبی با لاست داشتم ولی یه مثلی هست که میگه " کار را که کرد , آن که تمام کرد " . اون اپیزود آخر , الان ذهن منو نسبت به سریال منفی کرده . ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟ مثل بهتر پیدا نکردم! )

این هایپ ها که میگم همیناست دیگه. اینا ... کردن که از آخر به اول نوشتن. آخه من نمیفهمم مثلا هزار تا سوال ایجاد کردن و بهشون جواب ندادن هنره؟نه خداییش؟ یکی از اصول قصه گویی پاسخ به راز های ایجاد شده در داستانه , یا حداقل دادن یه سری نشانه. یه چیزی ساختن مثل ... توش موندن.

آره خداییش. یه سری که تعریف میکنن تحت تأثیر نوستالژی این حرفارو میزنن.

باز دم اون گرم. من تا قبل اپیزود آخر هم امید داشتم که داستان رو یه جورایی توضیح بدن.:Smiley104: ... چه فکرایی داشتیم اونموقع. با بچه ها ساعت ها راجع به سریال صحبت میکردیم. یه چیز جالب به نظر من اینه که یه سری از مفاهیم که بچه ها الان میگن رو به نظر من اصلا مد نظر نویسنده ها نبودن! طرفداا بهم ربطشون دادن , اینا هم گفتن آره! دیگه انقدرم با حساب و کتاب نبود که.
اونایی که میومدن از قسمت آخر تعریف میکردن یا میخواستن بگن : آره ما هم ... . یعنی تو نمیفهمی , این خیلی عمیق بوده!:Smiley14: یا میخواستن خودشون رو گول بزنن.

اتفاقا Friends یکی از بهترین پایان ها رو داشت از نظر من. پایانی که من تا 5 دقیقه اشک تو چشمام جمع شده بود. هرموقع هم که میبینم همینجوری میشم. اون دفعه ی اول که واقعا یه خلع توی زندگیم احساس میکردم. انگار که یه دوست واقعیم از پیشم رفته بود. بعد این رو بخوای با آب بستن لاست مقایسه کنی؟:Smiley19: حرفی ندارم دیگه در این مورد.:Smiley19:

دقیقا حرفاتو قبول دارم. توی خارج هم هایپ تبلیغاتی زیاد و فصل اول عالی دلایل موفقیتش بودن. یه چیزه دیگه به نظر من این بود که مردم فکر میکردن این سریال با هدف داره دنبال میشه. بد جور رو دست خوردن!

تو لاست هرکی تو بحث کم میاورد یه چیزی رو بهونه میکرد یا به یه چیز الکی وصل میکرد و بحث رو پیش میبرد. چون کسه دیگه جوابی براش نداشت!

یه چیز دیگه که اگه یه دفعه دیگه توی محصولی از آبرامز ببینم کلمو میکوبم تو مانیتور بازی با زمانه!:Smiley19:
هرجا کم آورد تو LOST و Fringe دست به این کار کثیف زد. کاری که خودش هم میدونه برگشتی نداره و باعث پیچیدگی بیش از حد میشه. بازی با زمان چیزی نیست که بشه راحت توی داستان آورد . یه نمونه که الان یادم میاد inFamous توی بازی هاست ( مثال فیلمی نصفه شبی یادم نمیاد! ) داستان جوری گره خورد که جمع کردنش یه جورایی غیر ممکن شد.

یه چیز جالب هم اینه که ایرانیا با هر سریالی خیلی حال میکنن فصل های آخرش خراب میشه! Prison Break و How i Met Your Mother هم نمونه هایی علائه بر Lost!

یادش به خیر! توی نمایشگاه کتاب اون سال با کلی ذوق و شوق کتاب لاست رو خریدم!! رفتم دیدم طرف تمام مقالات اینترنتی رو بدون منبع کپی کرده تو کتاب!:Smiley14:

pooya
06-01-2012, 04:37 AM
دزدی حساب میشه؟
این قسمت پ.ن.پ حساب نمیشه :Smiley36:

اون دوران که امکانات نبود، شما ها یادتون نیست،

مگه من 18 سالمه میگی شماها یادتون نیست :Smiley14::Smiley14: بابا 4 هزارتا فیلم روی دی وی دی دارم حتی خاطره گرفتن هر کدمشون هنوز یادمه

من با لاست و PB بزرگ شدم برای بار اول 3 فصل اول لاست رو بدون زیرنویس التماس یکی از پسر عمه هام میکردم بیاد باهام ببینه برام توضیح بده تازه دو قسمت یا بعضی اپیزودها یه قسمت روی یه cd بود اصلا اون اوایل که dvd نبود الان رفتم فصل اولش رو دیدم 18 تا cd میشد یادش بخیر یادمه قسمت آخر فصل 4 تقریبا همزمان با یورو 2008 بود ، پیر شدیم رفت ولی بازم میگم دلیل محبوبیت لاست همون دو تا نکته ای که بالا گفتم.

prongz
06-01-2012, 03:07 PM
واااای....وقتی اسم لاست میاد فقط یه صحنه برام تداعی میشه.همون صحنه ی تماس دزموند با اون نامزدش....کلا فوق العاده بود اون اپیزود...اون زمان یه 20 باری دیدمش:Smiley19:

sajj
06-01-2012, 09:29 PM
سلام دوستان.واقعا این سریال بهترین سریالی بود که من تا بحال دیدم.سر هر قسمتش واقعا نمی دونستی آخرش چی میشه وتا آخر میخکوب می موندی.ولی این سریال 1 نقطه ضعف داره البته به نظر من. که آخرش اونجوری که باید و شاید تموم نشد!نمیدونم نویسنده این سریال چه هدفی داشت از اینجوری تموم کردش.من که آخرشم نفهمیدم چی به چی شد امیدوارم شما فهمیده باشین...:Smiley69:

Chandler Bing
06-02-2012, 04:32 PM
اگه گفتید داستان این سکانس چیه؟

http://picoup.ir/images/22807552503406761727.jpeg

RezaAK
06-02-2012, 05:06 PM
میخواد ماهیگیری کنه و یه جک و جونوری پاشو نیش میزنه
بعد میاد به جین میگه "پی آن ایت" و اینا و اونم نمی پیه !
درست گفتم ؟

Chandler Bing
06-02-2012, 05:13 PM
فقط قسمت ماهی گرفتنش درست بود، فکر کن جوون!:Smiley35:

RezaAK
06-02-2012, 05:16 PM
جین میاد جلوش یه توری ، سبدی جمع میکنه کلی ماهی توشه
آلزایمر گرفتم
راهنمایی کن !

Chandler Bing
06-02-2012, 05:32 PM
پیر شدی رفت رضا!! راهنمایی: توش چارلی هم هست

RezaAK
06-02-2012, 05:41 PM
اینجا هیوگو داره ماهیگیری میکنه که یهو جین میاد ....... :Smiley14: نه شوخی کردم :Smiley14:
خداوکیلی سخته . فصل یکم هست . ولی 4 سال گذشته . بعد اینا هم یا تو جنگل بودن یا دم اقیانوس
این چه راهنمایی ایه ؟ چارلی هم بود ! مرد حسابی یهو میگفتی تو جزیره بودن :Smiley14:

من که دیگه حافظه ـم کار نمیده . سریال رو هم ندارم که برم ببینم و اینجاشو پیدا کنم .

Chandler Bing
06-02-2012, 05:45 PM
یه راهنمایی دیگه!! چارلی، هیوگو، شَنِن!! تابلو دیگه!! رضا فکر کن، تو میتونی!!:Smiley35:

rezarbn
06-02-2012, 11:16 PM
اقا یکی مار رو روشن کنه که فصل اخر چی شد اینا زنده بودن نبودن من اخر نفهمیدم

sajj
06-03-2012, 01:37 AM
اینا از اولشم مرده بودن, مارو اسگول کرده بودن...:Smiley36:

Chandler Bing
06-07-2012, 10:33 PM
واقعا سریال به این قشنگی سه صفحه باید تاپیک اش بیاد جلو؟؟؟ ای ننگ بر طرفدار هایی که از سریال مورد علاقه شون طرفداری نمیکنن:Smiley104::Smiley14:

من یه عکس گذاشتم هنوز کسی نگفته!! اپیزود 6 یا 7!! یه داستانی درباره چارلی، هیوگو، شَنِن و بون ـه!! از این واضح تر؟؟

Chandler Bing
06-12-2012, 05:26 PM
یه کشف جدید کردم!!! کلرِ مدرن فمیلی هم تو لاست بازی کرده.

تو اپیزود 20 فصل اول هستش!! نقشش هم زنه جکه

http://picoup.ir/images/57939256142946201829.jpg

http://picoup.ir/images/66183171232426295213.jpg

Chandler Bing
07-05-2012, 03:09 AM
این دیدم تا ساعت ها داشتم میخندیدم:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

http://picoup.ir/images/79357425713908121036.jpg

Show_Over
07-05-2012, 09:09 AM
اقا یکی مار رو روشن کنه که فصل اخر چی شد اینا زنده بودن نبودن من اخر نفهمیدم

واقعا..آخرش خیلی بد تموم شد!

کاش همون ایده که هواپیما سقوط نمی کنه و این حرفارو پایانش می کردند ...در اون صورت انگار تازه سریال شروع میشه ... چقدر باحال میشد

RezaAK
07-05-2012, 10:10 AM
یه کشف جدید کردم!!! کلرِ مدرن فمیلی هم تو لاست بازی کرده.

تو اپیزود 20 فصل اول هستش!! نقشش هم زنه جکه

http://picoup.ir/images/57939256142946201829.jpg

http://picoup.ir/images/66183171232426295213.jpg

آورین . آورین . احژنت . :Smiley14:
بازم از این کشفیات انجام بده . :Smiley36:

یه چیزایی دیدیم که در واقع ندیدیم . :Smiley36:

نمی‌دونم چرا از این زن ، انقدر متنفرم . ذلیل مرده .:Smiley14::Smiley104:

RezaAK
07-05-2012, 10:11 AM
این دیدم تا ساعت ها داشتم میخندیدم:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smi ley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

http://picoup.ir/images/79357425713908121036.jpg

این قدیمیه اشکان . روی جلد یکی از شماره‌های "چلچراغ" بود . اگه اشتباه نکرده باشم .:Smiley39:

ESajad
07-05-2012, 01:26 PM
دوستان سلام
من این سریال رو با فرمت 480p.BluRay.nSD.x264-NhaNc3 که کیفیت بی نظیری داره
روی سرور رود فایل برای خودم اپلود کردم کسی میخواد به من بگه تا لینکهاشو به هش بدم

کینگ 10
07-05-2012, 01:45 PM
http://picoup.ir/images/88907528154012188989.jpg

اینم یه عکس جالب که دست سعید گذرنامه ایرانی هستش.!:Smiley36:

Ehsan_keen
07-05-2012, 04:22 PM
نسبت به سریال ها دیگه حالا که فکر میکنم ضعیفه ولی چون اولین سریالی بود که دیدم بهش یه علاقه ی خاصی دارم.
دو جا یکی کشته شدن آنا لوسیا و چارلی جای بدی بود و خیلی ناراحتم کرده بود.
من عاشق ساویر و دزموند بودم

arso
12-28-2012, 12:22 AM
سریال قشنگی بود خداییش خیلی قشنگ بود اما فصل 3 که رسید و اینا احساس کردم داره تکراری میشه دیگه همش تو جنگلو اینا .:Smiley19: از اون ور هم دو فصل اخر خیلیییییییی رفت تو تخیلی اصن . :Smiley104: هی زمان عوض میشد و اینا ...

ولی خوب بود در کل قشنگ بود فقط کاش چارلی نمیمرد از اون ور هم جک نمیمرد خیلی بد شد

ولی مردنش باحال بود دقیقا همون جاییی که قسمت اول چشاشو باز کرد و اینا همون جا چشاشو بست و مرد :Smiley19:

اضافه شده در : 20 minutes

درباره اون عکس hooman یه چیزی پای هوگو رو نیش میزنه یارو شین میاد پیشش . هوگو بهش میگه باید بشاشی روش . زود باش بشاش رو ش اینو یادمه :Smiley14: چارلی یادم نیست اصن تو اون صحنه :Smiley15:

bnbagh
02-12-2013, 12:00 PM
وای lost یادش بخیر سال 88 بود من اول راهنمایی بودم که dvd های لاست رو از پسر عمم گرفتیم اون موقع بچه بودم دیگه مادرم اول میگفت نمیزارم ببینی صحنه داره :Smiley36: اما بد راضی شد خانوادگی میدیدیم چه دورانی بود خیلی خاطره دارم با لاست چقدر با پسر عمه هام و پسر عموم بحث میکردیم درباره لاست :Smiley14:
میترسم بشینم 2باره نگاه کنم خاطراتم ازش خرابشه بنظرتون ببینم 2باره؟؟!!!:Smiley39:

x7music
02-12-2013, 12:21 PM

فصل یک قسمت دوم بودش فکرکنم :Smiley36: فکرکنم همه با این سریال کیلید بزرگ وارد شدن به دنیای سریالهای خارجی را زدیم من که یادم نمیره با پسرعموم پول جمع میکردیم و من میرفتم دی وی دیشو میخریدم بعدش میشستم میدیدم وقتی میومد بهش میدادم میبرد میدید میگفت فصل بعدیو تو بخر منم پول فصل بعدشو میدادم یه اقا حبیبی بود که این سریالو داشت منم باهاش رفیق بودم برام هر فصلو 3 هزار میداد نهایتا منم کیف میکردم :Smiley14: از وقتی این سریالو دیدم الان حدوده 4 ساله فقط از تلوزیون ایران 20:30 میبینم دیگه هیچی نگاه نمیکنم :Smiley14: عاشق سان او بچ گفتن ساویر بودم یه مدت به بچه ها میگفتم من ساویر هستم و اولین فحش انگلیسیو از زبان این مرحوم اموختم :Smiley14:

vampires
02-12-2013, 04:25 PM
فکر کنم 5 6 باری دیدمش :دی هر تابستون باز میرم سراغش با ذوق میبینیم :))
عالییییییییییییییه این سریال
فصل 2 رو که دیدیم تا 7 صبح نشستیم پاش ببینیم چی میشه :))
واقعا مایکل امرسون عالی بود . کتک خورش هم ملس بود :دی
وقت کنم بازم میبینم . هر دفعه که بیشتر میبینم بیشتر حال میده :دی
شخصیت مورد علاقه من بن لاینوس بود و دزموند

alitannaz
06-13-2013, 12:40 AM
lostسریالیه که خیلی نظرات مختلف توش هست مثلا کسی هست که حالش ازش به هم میخوره و کسی هم هست که چند بار نگاهش میکنه و خسته نمیشه و کمتر نظر افراد در مورد این فیلم متوسطه
:Smiley39::Smiley39::Smiley39:
با این وجود من فکر میکنم دورانش دیگه گذشته

mas5oud281
06-17-2013, 02:18 PM
خب لاست دریچه ای بود برا ورود من به سریالای خارجی من دیوونه لاستم هروقتی یه بار باز میرم سراغش واقعا بی نظیره فک کنم 2 3باری دیدمش
یه چیز جالب من از اون اولم میگفتم اینا همه مردن که این طورم شد خوشبختانه

anzalichi
06-17-2013, 07:44 PM
همین امروز اپیزود آخرو دیدمش...!!! همه فصولش رو هم پشت سر هم دیدم.....کلی نقدوبررسی تو ذهنم هست ولی حیف کیبوردم خرابه..تصویر بیادماندنی از سریال....همونجا که شروع میشه همونجا هم تموم میشه..!!
http://up.p30room.ir/uploads/13714784251.jpg
http://up.p30room.ir/uploads/13714784252.jpg

AbbasJun
06-29-2013, 10:52 PM
اگه گفتید داستان این سکانس چیه؟

http://picoup.ir/images/22807552503406761727.jpeg

اگه خیلی دیر نشده :d
این صحنه مال اون موقعی هست که داداش شانون بهش میگه تو بدون من هیچی و از گشنگی میمیری و ... شانون هم میره به چارلی میگه که براش ماهی بگیره که چارلی هم با هیوگو میره ماهیگیری.

یکی از اولین سریال هایی بود که دیدم
واقعا عالی بود اما پایان خوبی نداشت واقعا

mas5oud281
09-02-2013, 12:15 AM
حیفه این تایپیک آپ نباشه
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=8405b0d002507769a6b8ab3b78d4ade1
اینم یه خورده عکس از لاست آپلود کردم که یه خدمتی به طرفداراش بکنم

mehran-a1234
09-02-2013, 12:22 AM
من 3 فصل اولشو خیلی دوست داشتم ولی از فصل چهارم به بعد به نظرم از جذابیتش کم شد....برای همین دیگه ادامه ندادم
:Smiley15: :Smiley15:

x7music
09-02-2013, 05:49 PM
یه چیزی معلوم بود اینها همه مردن و کل داستان تو اون یه چشم بهم زدن اشتباه نکنم اسمش جک بود اما سوالی که تو ذهنمه اون کیلید 10 دقیقه ای که بعد از پایان فصل 6 پخش شد و قرار بود یه سری از نکات که تو ذهنها سوال شده را حله کنه نه تنها چیزی را حل نکرد باز سوال پیش اورد برام اگه همه مرده بودن انها چطور همیشه غذا میفرستادن و بن اونجا بود ؟

x7music
09-03-2013, 02:50 PM
خلاصه سریال لاستو براتون میزارم :Smiley35:
اینجا سریال شروع میشه
http://picoup.ir/images/98782762166544275740.jpg
اینجا داستان سریال اتفاق می افته
http://picoup.ir/images/24679557670250505024.jpg
دراین صحنه سریال به پایان میرسه
و به همین سادگی 6 فصل الافمون کردن و سرکار بودیم:Smiley14: روحانی مچکریم :Smiley10::Smiley36:

توصیه میکنم این فیلمو ببینید کلی خاطره براتون زنده میشه :Smiley17:
LOST Ending scene - The End - Last scene of LOST (http://uploadboy.com/mcvqqpinhabq.html)

mas5oud281
09-03-2013, 06:23 PM
خلاصه سریال لاستو براتون میزارم :Smiley35:
اینجا سریال شروع میشه
اینجا داستان سریال اتفاق می افته
http://picoup.ir/images/24679557670250505024.jpg
دراین صحنه سریال به پایان میرسه
و به همین سادگی 6 فصل الافمون کردن و سرکار بودیم:Smiley14: روحانی مچکریم :Smiley10::Smiley36:

توصیه میکنم این فیلمو ببینید کلی خاطره براتون زنده میشه :Smiley17:
LOST Ending scene - The End - Last scene of LOST (http://uploadboy.com/mcvqqpinhabq.html)
چرا شما هی داری بد میگی از این سریال .قرار نیس شما خوشت نمیاد بقیه ام بدشون بیاد که
تورو خدا ازش بکش بیرون کلافه شدم

x7music
09-03-2013, 07:27 PM
چرا شما هی داری بد میگی از این سریال .قرار نیس شما خوشت نمیاد بقیه ام بدشون بیاد که
تورو خدا ازش بکش بیرون کلافه شدم
توصیه میکنم بری مطلبی که تهیه کننده بعد از پایان سریال گفته را بخونی خودش سریالو با اون حرفش مسخره کرده ما کی جای خود داریم بخاطر این کارش خیلی از سریال بینها از این کارگردان دلشون پره :Smiley36:

Eternal
09-03-2013, 08:25 PM
توصیه میکنم بری مطلبی که تهیه کننده بعد از پایان سریال گفته را بخونی خودش سریالو با اون حرفش مسخره کرده ما کی جای خود داریم بخاطر این کارش خیلی از سریال بینها از این کارگردان دلشون پره :Smiley36:

کدوم مطلب؟ من زیاد در مورد این سریال نخوندم، ولی خوب میدونم که بد سر کار بودم:Smiley36: ولی در کل سریال در طول مسیرش بد نبود آخرش خراب شد

mas5oud281
09-03-2013, 11:34 PM
آگه شما از این سریال بدت میاد پس چرا انقد پیگیرشی!!!!!!!!

sami1428
01-06-2014, 01:10 AM
هر کی میگه این سریال بد بهتره بره روانپزشک خودش نشون بده.تو دنیای سریال که یه داستان با بدبختی تعریف میکنن آخرشم واسه جذاب شدن تو یه قسمت میزنن یکی از نزدیکای قهرمان سریال میکشن حالا کار نداریم تو بعضی سریالا هی میمیرن زنده میشن.یا یه آمریکایی میشه بروسلی دنیا نجات میده یا ................... هیچ سریالی باز میگم هیچ سریالی فیلم نامه ای مثه لاست نداره.همه شخصیتها داستان دارن.گذشته دارن حال دارن آینده دارن بعضی یا بهم ربط دارن.هر شخصیت واسه خودش یه سریال جداست جزیره فقط یه بهونه است واسه داستان اونا.کدوم سریال میشناسین یا اصن کی میشناسین که این قدر داستان بتونه با هم یک جا بیاره.همه شخصیتا نقش 1.لاست یه طرفه بقیه سریالا یه طرف.والتر یا دکستر اصن کی هستن وقتی جان لاک.بنجامین.کیت.جک.ساویر.... تو لاست هستن.

WalTer WhiTe
01-06-2014, 01:26 AM
هر کی میگه این سریال بد بهتره بره روانپزشک خودش نشون بده.تو دنیای سریال که یه داستان با بدبختی تعریف میکنن آخرشم واسه جذاب شدن تو یه قسمت میزنن یکی از نزدیکای قهرمان سریال میکشن حالا کار نداریم تو بعضی سریالا هی میمیرن زنده میشن.یا یه آمریکایی میشه بروسلی دنیا نجات میده یا ................... هیچ سریالی باز میگم هیچ سریالی فیلم نامه ای مثه لاست نداره.همه شخصیتها داستان دارن.گذشته دارن حال دارن آینده دارن بعضی یا بهم ربط دارن.هر شخصیت واسه خودش یه سریال جداست جزیره فقط یه بهونه است واسه داستان اونا.کدوم سریال میشناسین یا اصن کی میشناسین که این قدر داستان بتونه با هم یک جا بیاره.همه شخصیتا نقش 1.لاست یه طرفه بقیه سریالا یه طرف.والتر یا دکستر اصن کی هستن وقتی جان لاک.بنجامین.کیت.جک.ساویر.... تو لاست هستن.

Heroes رو شما حتما ببین
اینقدر شخصیت های مختلف داره و این قدر تو گذشته و اینده و زمان حال می ره که مخاطب قاطی میکنه الان در چه زمانی هست چه برسه به خوده نویسنده.هر کدوم از شخصیت ها برای خودشون جان لاکی هستند و داستان به خصوصی دارند. قصدم این نیست که بگم این سریال از لاست بهتر بوده یا بگم شبیه هم هستند ، اصلا و ابدا شبیه هم نیستند ولی از نظر من ارزش هر دوتاش برای خودم در یک حد بوده. ولی خوب لاست شناخته شده تر هست و بیننده اش هم بیشتره بوده

erfani
01-06-2014, 02:12 AM
عجب حرفی زدی .لاست رو با هیروز مقایسه میکنی؟
لاست کجا و هیروز کجا
لاست از هر لحاظ بهترینه . فقط باید بفهمیش.......

Headache
01-06-2014, 02:21 AM
من فقط تا فصل یک این سریال دوام آوردم! (:
فکر کنم بخاطر تعریف های شنیده شده بود.. انقدر سطح سریال رو بالا برده بودن در و همسایه و اینا که من واقعا انتظار یه معجزه رو داشتم، اما هر چقدر جلوتر میرفت یه طورایی دلزده تر شدم ازش که آخرم یادم نیست چی شد که حجم آزاد میخواستم رو هاردمو و کلا پاکش کردم.

WalTer WhiTe
01-06-2014, 02:31 AM
عجب حرفی زدی .لاست رو با هیروز مقایسه میکنی؟
لاست کجا و هیروز کجا
لاست از هر لحاظ بهترینه . فقط باید بفهمیش.......

من مقایسه نکردم !!! :Smiley15:
اون برادرمون نوشته بود که کدوم سریال رو می شناسید که این قدر شخصیت داشته باشه و تو زمان های مختلف بره (قرمز کرده ام مطلبشون رو ) که من هم گفتم هیروز چنین خاصیتی داشت
اصلا و ابدا هم نگفتم کدوم بهتره بلکه گفتم برای خوده من هر دوتاش ارزشش یکی بود. حتی مقایسه هم نکردم چون شبیه هم نیستند.
هر دو سریال هم در زمان خودش غولی بودند و خیلی ها دنبالش بودند.

kavehmj
01-06-2014, 03:09 AM
لاست واقعا پایان بدی داشت. به نظرم بهتر بود که نویسنده با دنیا های موازی داستان رو تموم کنه. این جوری داستان خیلی قابل باور تر و توجیه پدیر تر بود. ولی به شکل کاملا مسخره ای داستان رو تموم کرد.
پایان خوب یک سریال هم نیمی از موفقیت آن است. این پایان بد باعث شد که خیلی از موفقیت های این سریال در سایه قرار بگیرن.

Eternal
01-06-2014, 09:54 AM
لاست خوب بود ولی بازم هیچ دلیلی وجود نداره که بگیم دکستر چی بود.... والتر کجا بود...! ما از هرسه اینها لذت های مشخصی بردیم.

sami1428
01-06-2014, 02:18 PM
قهرمانان که فانتزی بود.این که شخصیت زیاد داره مثله لاست دلیل نمی شه ومپایر هم شخصیت داره.لاست همه شخصیتاش به تنهایی می تونن یه سریال باشن.بیرون جزیره زندگی که داشتن همه درام بود اصن تخیلی توش نبود.شاید فقط یکی دو قسمت آخر خوب نتونستن جمع کنن اونم نظر شخصی هر فرد که میگه بد یا نه.من کی گفتم زمانهای مختلف میره اون که بحثش جداست تو جزیره است.گفتم همه شخصیتا گذشته حال آینده زندگی معلومه.زندگی سعید . زندگی اون زوج کره ای. زندگی ساویر..............فقط زندگی یکی از شخصیتای فرعی سریال یادت بیاد mr.eko تو فصل سه زندگی که از بچگیش تا مرگش ربطش به هواپیما سقوط کرده دیگه بقیه شخصیتا بمونن.همین طوری بازیگرا بی برنامه نیومدن تو هر فصل.دوتا جنازه تو فصل یک نشون دادن تو غار آخرش معلوم شد کی هستن.

sami1428
01-06-2014, 02:42 PM
آسمون به زمین برسه دیگه هیچ فیلم نامه ای مثله لاست نمی آد. کچل یه دونه است اونم جان لاک.بنجامین.ساویر.سعید.هوگو .جک.کیت.زوج کره ای و ...................................حتی فرعیاشون mr.eko ................... لاست است که تو خاطره مردم میمونه

mehran-a1234
01-06-2014, 02:46 PM
به نظر من سریال از فصل چهارم به بعد ضعیف شد

anzalichi
01-06-2014, 04:21 PM
به نظر من سریال از فصل چهارم به بعد ضعیف شد

بزارید اینطور بگیم:
از فصل چهاربه بعد فلسفی تر شد..!!

VIVA THE ROCK
01-06-2014, 04:51 PM
نمی دونم چند سال باید سریال ببینیم تا یه سریالی به جذابیت لاست ساخته بشه .لاست یه دونست ...

sami1428
01-06-2014, 05:47 PM
رقیب نمیبینم با لاست....................نبود.............. .............

hadiuss
02-19-2014, 12:21 PM
از اول تاپیک نظرات دوستان رو خوندم خواستم منم به عنوان طرفدار لاست یه چند نکته ای رو بگم...
قریب 90 درصد خوره های سریال امروزی که منم جزوشون هستم سریال دیدن رو با لاست شروع کردن...دلایلش خیلی زیاده با اونا کاری ندارم.
سریال لاست بیشترین جزوایزی تلویزیونی رو در کل دنیا گرفته...مهمترین مشخصه ی تفاوت لاست با سریال های دیگه جهانی بودنشونه... این سریال زمان پخشش نه فقط ایران بلکه تو همه ی دنیا جذاب بود...جون جزیره لاست مثل یه دهکده ی جهانی بود و هر بیننده ای لااقل با یه شخصیتش همزادپنداری میکرد...
این که پایانش بد بود...بله منم موافقم اخرش رو خیلی خیلی بد تموم کردن... ولی اکثر سریال های طولانی همینطورن... این از حریص بودن شبکه های تلویزیونی هستش که میخوان یه اثر عالی رو تا جایی که میتونن مثل یه گاو شیرده بدوشن اصلا به تفکرات بیننده احترام نمیزارن.
Prison Break_How i met your mother_lost_Dexter_Supernaturals
کسایی که عاشق لاست هستن منجمله خودم با لاست زندگی کردن،نتونستن تو یه شب کل فصل رو دانلود بکنن...با بدبختی هفته ای 2-3 قسمت میدیدیم...خماری دیدن قسمت های بعد همیشه تو بدنمون بود،تا اومدن قسمت بعد دربارش فکر میکردیم،بحث میکردیم، دعوا میکردیم...دنیایی داشت برا خودش لاست...
در مورد اینکه دوستان میگن فلسفی نبود،من مجبورم مخالفت بکنم.... اکثر متریال های استفاده شده توی سریال رفرنس داشتن...
از اسم شخصیت ها گرفته تا تفکراتشون...از دیالوگ هایی که استفاده میکردن...دزموند هیوم و جان لاک دوتا از بزرگترین فلاسفه غرب هستن...که تفکراتشون در این سریال تو قالب شخصیت جان لاک و دزموند هیوم شکل گرفته...
تمام فلش بک ها فلش فوررواردها تمام اعمال مبنی بر تفکر بوده....
در آخرم بگم که بهترین و غم انگیز ترین لحظه برای من تو کل سریال این بود...

*NOT PENNY`S BOAT*
عاشقای سریال میدونن چی میگم....:Smiley19:

hadiuss
02-19-2014, 02:33 PM
درضمن یه چیزیم یادم رفت بگم...
هیچ وقت سریال های 24 قسمتی رو با سریال های 10 یا 12 قسمتی مقایسه نکنید...
سناریو نویسی برای یه سریال 24 قسمتی بسیار سخت تر هستش از یه سریال 13 قسمتی...
به نظر من یکی از عوامل موفقیت بریکینگ بد و دکستر همین تعداد اپیزودهای کمترش هستند...

K.Gatsby
02-19-2014, 06:13 PM
اقا من یک چیزی میگم فقط بعد منو نزنید
هیچوقت نتونستم و نشد برم سمت سریال لاست:Smiley36:

javad48
02-19-2014, 11:24 PM

برای منم پیش اومده سمت سریالی نرم ،ولی بعد از یه مدت نظرم عوض شده

لاست تماشا نکنی کل زندگی سریالی ـت زیر سوال میره
درسته چند فصل آخرش ضعیف بود اما داستانش بی نظیره

hadiuss
02-19-2014, 11:32 PM
دوست خوبم پیشنهاد میکنم اگه ندیدی تا امروز دیگه نبین...چون لاست مزش به زغالی بودنش بود:Smiley35:...الان میتونی کل فصل رو تو یه شب دانلود بکنی و تو 3-4 روز ببینی...من سریال رو تو 4 سال دیدم...:Smiley15:
شاید اون حسی که به من و امثال من داده به خاطر سریع دیدن و در دسترس بودن به شما نده و از سریال خوشت نیاد...
ولی نظرم عوض شد....برو ببین حتما،خود منم میرم دی وی دی های خاک خوردمو دربیارم تا دوباره ببینم:Smiley36:

MIPERB
02-20-2014, 12:46 AM
بچه ها فصل 5 و 6 بهتر میشه یا نه ؟
حالم بد شد هی زمان عوض میشه سرگیجه گرفتم :Smiley15:
اگر بهتر نمیشه بقیش رو نبینم :Smiley36:

anzalichi
02-20-2014, 03:13 PM
lostبین سریال ها شبیه ریاضی بین درسهاست..!! مادر سریال ها Lost ه

Snow
02-20-2014, 11:37 PM
دوست عزیز من خودم بهترین سریال عمرم رو لاست می دونم!ولی یکی از پشیمونی هام دیدن فصل 6 این سریاله!به نظر من تا اخر فصل 5 ببین بعد فکر کن کنسل شده!

anzalichi
02-21-2014, 12:40 PM
دوست عزیز من خودم بهترین سریال عمرم رو لاست می دونم!ولی یکی از پشیمونی هام دیدن فصل 6 این سریاله!به نظر من تا اخر فصل 5 ببین بعد فکر کن کنسل شده!

خیلی معذرت میخام...شما سریالو نفهمیدی به پای بد بودنش ننویس...سریال لاست به درک بالایی نیاز داره ..وگرنه Lost نمیشد..!! اون عزیزی هم که تا فصل5رو متوجه نشدی دیگه دیدنش رو بزار کنار..شاید یکی دوسال دیگه بتونی دوباره بری سراغش و هضمش کنی...این اتفاق برای من حین دیدن دوفصل ابتدائیه سریال Breaking Bad افتاد... اصلا نمیفهمیدم سریالو..بعد دیدم سریال شاهکاره خودم مشکل داشتم... درکم بالاتر رفت و بریکینگ بد تبدیل به یکی از توفیق های زندگیم شد..

Snow
02-21-2014, 01:57 PM
خیلی معذرت میخام...شما سریالو نفهمیدی به پای بد بودنش ننویس...سریال لاست به درک بالایی نیاز داره ..وگرنه lost نمیشد..!! اون عزیزی هم که تا فصل5رو متوجه نشدی دیگه دیدنش رو بزار کنار..شاید یکی دوسال دیگه بتونی دوباره بری سراغش و هضمش کنی...این اتفاق برای من حین دیدن دوفصل ابتدائیه سریال breaking bad افتاد... اصلا نمیفهمیدم سریالو..بعد دیدم سریال شاهکاره خودم مشکل داشتم... درکم بالاتر رفت و بریکینگ بد تبدیل به یکی از توفیق های زندگیم شد..

دوست عزیز من هیچوقت نظر شخصیم رو نعمیم نمی دم!حاضرم چندین شاهد بیارم که همه از سیزن اخر این سریال ناراضی بودن!سریالی که اون همه سوال های زمزالود ایجاد کرده بود لایق پایانی به مراتب بهتر از اون بود!بعدشم اصن اقا من نفهم!شما که درک بالایی داری یه کم به اپیزود اخر این سریال فکر کن!به نظرت به تمام سوالاتی که ایجاد کرده بود جواب داد؟ایا برای اون سریال با اون عظمت ابکی نبود؟ایا گرفتن نمره ی 7.9 برای قسمت اخر سریال از imdb نمره ی راضی کننده ایه؟

Dark Angel
06-12-2014, 03:34 PM
من تازه شروع کردم فصل 1 تموم شد خوب بود ... خوشم اومد فقط موندم چرا زودتر نرفتم سراغ این سریال!
شخصیت مورد علاقه ی من جک و ساویرند ... از شخصیت ساویر خوشم میاد فقط کاشکی اتفاقی براش نیوفته
فصل2 رو هنوز ندارم و باید منتظر بمونم چقدر بده خماری:/

Léon
06-13-2014, 01:45 AM
٧سالِ پيش...
سريال Lost اولين سريال خارجي بود كه ميديدم،همزمان با پخش پيش ميرفتم،متاسفانه اوون موقع بنا به محدوديت هاي وسيعي كه وجود داشت امكان استفاده از اينترنت پرسرعت نبود و فرهنگ ـش بين ملت جا نيوفتاده بود تا اين سريال به شكل دانلود ـي به دست مردم برسه مث امروز كه اپيزودهاي جديد سريال به محض ريليز شدن توسط گروه هاي ترجمه تا حداكثر ٤٨ساعت رو سطح نت قرار بگيره برا دانلود...نه اينجوري نبود

بايد صبر ميكرديم تا يك فصل كامل شه بعد در قالب DvD از بيرون بخريمش،وقتي هم كه فصل تموم ميشد بايد تو كف ميمونديم تا كسي كه اين سريال رو پخش ميكرد كِي بيارتش(اوون بنده خدا هم سر از imdb و اين حرفا در نمي آورد حاليش هم نبود تاريخ ريليز شدن يه سريال و در دسترس عموم قرار گرفتنش يعني چي...)

يادش بخير اوون موقع جو ديدن اين سريال خيلي زود فرا گير و همگاني شد تا حدي كه قريب به اتفاق كسايي كه ميشناختم سوژه ي اصلي صحبتاشون سريال Lost بود با اينكه از اوون موقع تا بحال خيلي سريال ديدم اما بنظرم هيچكدوم به محبوبيت Lost نرسيد

Prison Break هم يجورايي مثل Lost بود از لحاظ محبوبيت اما به پاي Lostنميرسيد يادش بخير جفتشو همزمان باهم دنبال ميكردم...

ممنون بابت تايپيك خيلي از خاطرات گذشتم زنده شد...:Smiley69:

Léon
06-13-2014, 01:54 PM

سریال Lost سه فصل اولش فوق العاه است اوونم به خاطر اینکه اتفاقاتی توش میوفته که خیلی نادرِ اما دلیل و برهان داره
متاسفانه تو فصول بعدی مخصوصا 5و6 اُفت شدیدی میکنه تا حدی که تو فصل 6 کُلا محبوبیت لاست زیر سوآل میره...
بهمین علتِ که ریت سریال از 9.2 به 8.6 رسیده تو IMDB

Davinci
06-13-2014, 02:00 PM
منم تا قبل از این که بخوام سریالارو رو دانلود کنم و ببینم فقط lost و Prison Break رو دیده بودم دیونه ی دوتاشون بودم روحمم از این همه سریال های خوب خبر نداشت
یادش به خیر:Smiley17:

Dark Angel
07-26-2014, 02:20 AM
من الان فصل3رو تموم کردم فصل بعدی رو ندارم که نگاش کنم
میگم بعضی از شخصیت ها هم دیگه رو دیده بودند تو زمان گذشته چرا الان یادشون نمیاد :/
یه سو.ال برام پیش اومده میگم اخر فصل3 جک که داشت با کیت حرف میزد فلش بک که نبود یعنی از جزیره خارج شدن یا نه داشت فکر می کرد؟ من نفهمیدم :/

Davinci
07-26-2014, 02:27 AM
من الان فصل3رو تموم کردم فصل بعدی رو ندارم که نگاش کنم
میگم بعضی از شخصیت ها هم دیگه رو دیده بودند تو زمان گذشته چرا الان یادشون نمیاد :/
یه سو.ال برام پیش اومده میگم اخر فصل3 جک که داشت با کیت حرف میزد فلش بک که نبود یعنی از جزیره خارج شدن یا نه داشت فکر می کرد؟ من نفهمیدم :/
http://www.charactergrades.com/sites/default/files/wp-content/uploads/2013/02/lost_tv_show-1920x1200.jpg

اینا همدیگرو تو فرودگاه دیده بودن فقط یه برخورد عادی بوده نبایدهم یادشون بمونه:Smiley35:
دقیقا یادم نمیاد ولی:
یه فصل زندگی حال حاضر-یه فصل زندگی گذشته-یه فصل هم زندگی اینده ی تک تک اشخاص رو نشون میده
خیلی دلم میخواد دوباره ببینمش شاید بعدا:Smiley17:

rahim68
07-26-2014, 10:34 AM
اولین سریال خارجی که دیدم لاست بود یادش بخیر از نت خریده بودم تمام فصل ها رو 32 dvd رو 22 هزار تومن خریدم..اولین سریالی که دیدم همین بود...خدایش فوق العاده بود زندگی کردم با این...

Dark Angel
08-09-2014, 02:43 AM
شخصیت های مورد علاقه ی من جک و ساویر و کیت هستند :Smiley35:
تازه فصل4 رو تموم کردم واقعانمی دونم چرا من این سریال رو قبلا نگاه نمیکردم البته سال ساختش من بچه بودم :)
الان دارم فصل5 رو دانلود میکنم یه 5-6 قسمت دانلود کنم بعد نگاه کنم
فقط یه سوال ذهن منو درگیر کرده مگه جین نمرد ولی چه جور وقتی بچه ی سان داشت به دنیا میومد اونم که بود من نفهمیدم یا اینکه وقتی بچگی های جان رو نشون میداد مردی که اومد ملاقاتش همون که توی جزیره بود چه جور این قدر جوون بود
اگه میشه یکی به من توضیح بده :Smiley39:

Davinci
08-09-2014, 11:31 AM
تازه فصل4 رو تموم کردم واقعانمی دونم چرا من این سریال رو قبلا نگاه نمیکردم البته سال ساختش من بچه بودم :)
فقط یه سوال ذهن منو درگیر کرده مگه جین نمرد ولی چه جور وقتی بچه ی سان داشت به دنیا میومد اونم که بود من نفهمیدم یا اینکه وقتی بچگی های جان رو نشون میداد مردی که اومد ملاقاتش همون که توی جزیره بود چه جور این قدر جوون بود
اون موقع که میدیدمش همه چیزا رو قشنگ میتونستم توضیح بدم ولی الان یه خاطره ی کوچیک ازش مونده:Smiley35:
اول اون مردی که میگی یه اسم داشت که یادم رفت مثلا اون خیلی قبل از حادثه افرادی رو که باید توی جزیره میومدن(افرادی رو که کاندیدای محافظت از جزیره بودن) رو انتخاب میکرد
که دیدیم بیشترشون تو گذشته با اون برخورد کرده بودن
جین هم که میگی یه جایی نشون میده که بره یه کاری بکنه ولی دیگه بر نمیگرده مطمئن باش تو lost به این نمیگن مردن:Smiley36:
دیگه بیشتر از این یادم نبود وگر نه کامل میگفتم:Smiley17:

gollum
08-09-2014, 02:29 PM
آقا اینا از اول نمرده بودنا
فصل آخر، اون دنیای موازی که نشون می ده توش همه زندگی شون با چیزی که قبلا دیدیم فرق داره، بعد از مرگشونه. اینا همه بعد از مردنشون تو اون دنیا همدیگه رو دوباره پیدا کردن.
ولی همه اتفاقای جزیره افتاه بود و سرکاری نبود. اینا همه بعد از ماجراهای جزیره بالاخره یه روز می میرن دیگه مثلا. اون داستان کلیسا و دنیای موازیه آینده ترین زمان از نظر داستانیه.
یعنی بعد از اینکه بن و هوگو تو جزیره موندن و بقیه رفتن بیرون، بعد از اینکه همه مردن(حالا یا طبیعی یا غیر طبیعی) ، تو اون دنیا دوباره به همدیگه رسیدن.

anzalichi
08-09-2014, 10:52 PM

اوشون روح سیاهی بودن که برای تغییر شکل دادن میرفتن تو کالبد افراد دیگه..تو اون سال که نشون میده یه سری آدم دیگه تو جزیره بودن و روح سیاه جسم یکی دیگه رو تسخیر کرده بود و داشت زمینه ی آوردن شخصیتها رو به جزیره و جایگزین کردن خودش بااونها رو فراهم میکرد.... شایدم روح سیاه نباشه و جیکوب باشه.. یادم نیست...هردوتاشون یه فلسفه دارن:Smiley35:

checha
08-09-2014, 11:26 PM
بهترین شخصیت سریال از نظر بنجامین لاینس(نمیدونم درست نوشتم یا نه) درواقع میشه عکس اواتارم در سمت راست.:Smiley36:

Dark Angel
08-27-2014, 03:01 PM
میشه یکی اخرشو به من توضیح بده لطفا من نفهمیدم:(
اینا از اولش مرده بودن ؟
وقتی از جزیره اومدن بیرون مرده بودن ؟

anzalichi
08-27-2014, 03:18 PM
میشه یکی اخرشو به من توضیح بده لطفا من نفهمیدم:(
اینا از اولش مرده بودن ؟
وقتی از جزیره اومدن بیرون مرده بودن ؟

کامل بخونش
http://tvworld.info/showthread.php?43285-Lost-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87

B 13
08-27-2014, 03:29 PM
اولین سریالی که دیدم و حال کردم باش

شخصیت مورد نظرم هم کیت بود

کل سریال منتظر بودم یه حالی بکنه با جک . جک هم بی بخار بود

یادش بخیر چقدر دنبال عکسای س...ک..یش میگشتم تو نت :Smiley14::Smiley14::Smiley14

amir1945
06-30-2015, 03:59 AM
سلام ممنون که این تایپیک رو ایجاد کردید. یه نکته ای که خیلی از دوستان اشاره داشتن این بود که سریال پایان خوبی نداشته. من اصلا با این موافق نیستم چون این عزیزان اون طوری که نویسنده انتظارشو داشته به سریال نگاه نکرده یعنی این که نویسنده تو بعضی قسمت ها انتظار داشته ما یه چیزی رو بفهمیم و بعد ها تو قسمت های بعد مخصوصا فصل 6 از اون ها استفاده کنیم. اولا همه ی اتفاقات واقعی بودن و همه زنده بودن. پس اوایی که می بینیم همه زنده ان و واقعا هواپیماشون سقوظ کرده. پس جزیره برزخ یا جهنم نبوده بلکه جایی بوده که توانایی های خاصی داشته.جزیره می تونسته تو مکان یا زمان سفر کنه .به کسی چیزی ببخشه مانند جان لاک که فلج بود ولی به لطف جزیره درست شد.جیکوب هم فقط یه واسطه بوده بین جزیره و افرادی که قرار بوده به جزیره بیان.همین و بس. یعنی جیکوب به نوعی محافظ جزیره بوده.مادر جیکوب بهش گفته بود که نباید هیچ کسی رو به قلب جزیره یعنی همون جای نورانی ببره ولی جیکوب گوش نکرد و برادرشو انداخت همون جا و برادرش مرد و یه دود سیاهی از اون جا خارج شد. حالا سوال های قسمت آخر که از همه مهم ترن رو جواب میدم. اولا چرا جک و دزموند که وارد قلب جزیره شدن به دود سیاه تبدیل نشدن ؟؟ چون اونا محافظ جزیره بودن و توانایی های خاصی رو داشتن که جزیره به اونا داده بود. پس جزیره اونا رو نابود نکرد ولی برادر جیکوب این توانایی رو نداشت و فقط به فکر فرار از جزیره بود و جزیره این کار رو باهاش کرد. حالا صحنه ی آخر سریال اصن چی بود؟؟ چرا اون طوری تموم شد؟؟ خوب باید بگم اون دنیایی که ما از اول فصل 6 دیدیم که هواپیما سقوط نکرده بود درواقع برزح بود. یعنی بعد از مرگ همه ی اون آدمایی که تو صحنه ی آخر داخل کلیسا دیدم مرده بودن .حالا یا قبل از جک یا بعد از اون. اولین باز دزموند و هوگو(هارلی) متوجه این شدن که این افرادی که تو برزخ دارن می بینن قبلا هم تو دنیا دیدن. مثلا دزموند تو هواپیما بغل دست جک نشسته بود و به طور عجیبی بهش ذل زده بود. بعد از تموم این ها دزموند و هاری (هوگو) همه رو به روشی توی کلیسا جمع می کنن و این طوری وظیفشون رو ادا می کنن.مثلا هوگو با داروی بیهوشی چارلی رو برداشت آورد یا مزموند کیت و سعید رو از زندان فراری داد. در آخر سریال می بینیم که همه بعد بغل کردن هم و بعد از باز شدن در همه به سمت اون نور میرن. خوب این صحنه بر اساس این دیدگاه بعد از مرگ ساخته شده که میگه:
ما و هرکسی که تو زندگی دنیوی خودمون باهاشون مهم ترین لحظات عمرمون رو داشتیم و به نوعی وابستکی شدیدی با اونا داشتیم در برزخ هم دیگه رو به یاد میاریم و همگی با هم به جهان بعدی یا همان نوری که تو سریال دیدم رهسپار میشیم. پس این پایان الکی و من درآوردی نیست و برخلاف چیزی که دوستان میگن چرت و پرت نیست.
در آخرین صحنه هم جک چشماشو می بنده و این جاست که زندگیش تموم میشه.یعنی درواقع صحنه ی بعدی سریال همان لحظه ای است که در قسمت اول فصل 6 جک چشماشو باز می کنه و خودشو توی هواپیمای سقوط نکرده می بینه.یعنی جهان برزخش.
امید وارم حرفام رو درک کرده باشید اگه سوالی هم هست در خدمتیم.

samansh
09-26-2016, 04:54 AM
سلام
یه سوالی درمورد زیر نویسای سریال داشتم من سریال رو 480 دان کردم
فصل اولش زیر نویساش اوکی بود ولی الان که فصل دو رو دارم نگا میکنم زیر نویساش فاجعست
اگه 720 دان کنم مشکل حل میشه ؟ زیر نویس مناسب هست براش ؟

persp000000lis
09-06-2017, 12:16 AM
بعد از دوازده سال برای دومین بار این سریالو دیدم
پشمام ریخت

Lou Bloom
09-06-2017, 04:01 PM
بعد از دوازده سال برای دومین بار این سریالو دیدم
پشمام ریخت

تجربه دوباره دقیقا چه حالی داشت؟؟

یادش بخیر، من و خیلی از سریال‌بازها lost اولین تجربه دانلود سریالی‌شون بود. اون زمان همه با lost میومدن تو خط سریال، مثل امروز که همه با GOT میان تو این مسیر.

ESR
09-06-2017, 06:27 PM
الان که لاست را با گات مقایسه میکنم میبینم من لاست رو بیشتر دوست دارم:Smiley69:

alpay_fm
09-06-2017, 09:17 PM
من که هیچ وقت هیچ سریالی رو با بعدی مقایسه نمیکنم مگه اینکه خیلی شبیه هم باشن
اما لذت لاست یه چیز دیگه است
خیلی وقتا میگم ایکاش منم همونچوری گم و گور شم:Smiley36:

persp000000lis
09-06-2017, 11:08 PM
تجربه دوباره دقیقا چه حالی داشت؟؟

آخرش یه دلتنگی و خوشحالی خاصی اومد سراغم که این حس رو فقط با فرندز تجربه کرده بودم

از همین الان هم دلم واسه حال و هوای فصل 1 و 2 و 3 تنگ شده

Hossein_124
12-31-2017, 07:20 PM
http://up.trolls.ir/uploads/151473130853631.jpg

"لـاسـت" اولین سریالی بود که دیدم؛ یعنی بهتره بگم سریال دیدن رو با "لاست" شروع کردم! درست یادم نیست ولی فکر کنم اول یا دوم راهنمایی بودم که "لاست" رو به طور کامل رو دی وی دی تهیه کردم و نشستم دیدمش و بدجـور خفن بود، اصن اون حجم از ماجراجویی و رمز و راز های سریال برام بیش از حد بود :دی. پارسال بود که کیفیت بلوریشو گرفتم و تصمیم گرفتم که در آینده ای نزدیک، دوباره "لاست" رو ببینم و خیلی برام سوال بود که آیا دیدن دوباره ی "لاست" اون هیجان و دیوانگیِ سابق رو بهم القا میکنه یا نه!
خلاصه اینکه چند ماه پیش شروع کردم و استارت دوباره ی "لاست" دیدن رو زدم و همین 10-20 روز پیش بود که تمومش کردم. باید بگم فوق العـاده بود؛ یعنی با اینکه در کل میدونستم داستان چیه و قراره چی بشه و سکانس هارو بیشتر یادم بود ولی بازم فوق العاده بود و انگار سوپرایزم میکرد. ولی از حق نگذرم خیلی از مطالب رو اونموقع نفهمیده بودم که الان با دوباره دیدنش خیلی چیزا روشن شد برام و واقعاً این سریال رو توی ذهنم جاودانه تر کرد. نمیخوام بگم "لاست" خفن ترین یا بهترین سریالِ تاریخ ـه ولی "لاسـت" بـدون شک یکی از به یاد موندنی ترین سریال هایِ تاریخ ـه!

H a M i D
08-06-2018, 09:39 PM
http://s9.picofile.com/file/8333748534/VgxX3uDr.jpg

جی‌جی آبرامز و بقیه تیم تهیه‌کنندگان سریال لاست از اونجلین لیلی عذرخواهی کردند. اونجلین لیلی که تا مرز ترک کردن بازیگری رفته بود، در مصاحبه‌ای گفت که در فصل‌های ۳ و ۴ لاست مجبورش کردند که سکانس برهنه بازی کنه که بسیار بهش فشار وارد کرده بوده.

https://io9.gizmodo.com/the-producers-of-lost-have-apologized-to-evangeline-lil-1828118186

Rezaraki
08-07-2018, 02:04 PM
http://s9.picofile.com/file/8333748534/VgxX3uDr.jpg

جی‌جی آبرامز و بقیه تیم تهیه‌کنندگان سریال لاست از اونجلین لیلی عذرخواهی کردند. اونجلین لیلی که تا مرز ترک کردن بازیگری رفته بود، در مصاحبه‌ای گفت که در فصل‌های ۳ و ۴ لاست مجبورش کردند که سکانس برهنه بازی کنه که بسیار بهش فشار وارد کرده بوده.

https://io9.gizmodo.com/the-producers-of-lost-have-apologized-to-evangeline-lil-1828118186

البته حتما تو قرار دادش این اجازه رو به اون ها داده بوده! مثل مهریه که اولش میگن حالا کی داده کی گرفته، اینم لابد همچین فکرایی با خودش کرده و چنین قراردادی رو با اون ها امضا کرده که بهشون اجازه ی این کار رو میداده

Daisy
09-03-2018, 12:06 AM
این سریال خیلی ها رو تو ایران به سریال دیدن معتاد کرد
بعد از این سریال تازه فهمیدم سریال چیه و دیگه ادامه دادم