PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و حاشیه های فصل چهارم سریال Fringe

Patriot
09-11-2011, 06:23 PM
در این تاپیک تمامی اخبار و ویدئو ها از فصل چهارم سریال فرینج پوشش داده میشود.

فصل چهارم از 1 مهر پخش میشود.

Patriot
09-11-2011, 06:39 PM
توی پروموی جدید فرینج پرسیده میشود پیتر کجاست؟؟

اگر شما فصل آخر سریال فرینج رو ندیده باشید،یکی از بهترین سریال های علمی-تخیلی رو از دست دادید. در آخر فصل گذشته یه علامت سوال به بزرگی کل دنیا به وجود آمد.پیتر کجاست؟

این قراره موضوع اصلی فصل پیش رو باشه،و ما تنها کسانی نیستیم که متعجبیم که چه اتفاقی افتاده.با نبود پیتر همه چیز به طرز وحشتناکی متفاوته.اما اون تنها فیزیکی و موقتی نرفته بلکه تمام خاطرات از وجود اون از ذهن تمام بخش فرینج رفته.

توی پروموی جدید مشخص میشه که اولیویا (آنا تروف) میفهمه که یه جای کار میلنگه.

منبع:TV.com

لینک پروموی جدید:

http://hipfile.com/e5e0wvtojo6m/new_fringe_promo.flv.html

Amin
09-11-2011, 07:00 PM
ما که فرینج رو مثل دیوانه ها دنبال میکردیم در پایان فصل سرمون دوتا شد که این پیتر کجا رفت یه باره.خیلی از دوستان من با این شیوه ای که فرینج در پیش گرفته بود در فصل سوم اصلا موافق نبودن و همون طور که خودت میدونی سریال تا مرز کنسل شدن رفت.ولی خوب چند قسمت آخر منهای قسمت کارتونی سریال امیدها رو زنده کرد.ببینیم چی میشه

NOjAN
09-11-2011, 07:26 PM
سعید من سریال رو تا وسطای فصل دوم دنبال کردم و یه جورایی کسل کننده شد برام ... ادامه ی سریال و فصل سوم باحال تر می شه ؟؟

Patriot
09-12-2011, 12:39 PM
سعید من سریال رو تا وسطای فصل دوم دنبال کردم و یه جورایی کسل کننده شد برام ... ادامه ی سریال و فصل سوم باحال تر می شه ؟؟

نوژن جان فصل 3 اصلا قابل قیاس نیست با بقیه فصلها.حتماً ببینش.خیلی داستان جالبی رو پیش میکشه.تا آخر فصل میخکوب میشی! :Smiley10:

بیخود نیست بهترین سریال علمی تخیلی لقب گرفته.

microbit
09-17-2011, 08:47 PM
سلام به همه دوستان

بنده هم با patriot عزیز موافقم
واقعاً سریالی هست که در نوع خودش نظیر نداره
من از روز اول پخش این سریال هر هفته قسمت ها رو دنبال میکردم
فیلمی که کارگردانش جی جی آبرامز باشه محاله که فیلم توپی از آب در نیاد

Amin
09-22-2011, 03:26 AM
دانلود ویدیوی جدیدی از فصل 4 که شامل صحنه های جدیدی از فیلم و مصاحبه های کوتاه با بازیگران سریال است.

http://s13.uploadbaz.com/files/3/ws76ncczlz7ktf/Fringe_-_Season_4_-_Preview_Video.mp4

HEX
12-02-2011, 04:39 PM
سلام
چند تا سوال داشتم
1- تصاویر خاصی که استفاده می شه چه معنی داره که در اخر زیر نویس به اون اشاره میشه
2-تو فصل 3 فیلیپ که تو اون دنیای موازی هست می میره پس چرا تو فصل 4 که سه سال هم رفته جلو باز هستش
3-اگه پیتر حذف شده پس اون بچه چی میشه؟ پس کی دستگاه ای که تو دنیای موازی هست رو روشن کرده که تونل ایجاده شده؟

ammargraph
12-25-2011, 09:23 PM
سلام
چند تا سوال داشتم
1- تصاویر خاصی که استفاده می شه چه معنی داره که در اخر زیر نویس به اون اشاره میشه
2-تو فصل 3 فیلیپ که تو اون دنیای موازی هست می میره پس چرا تو فصل 4 که سه سال هم رفته جلو باز هستش
3-اگه پیتر حذف شده پس اون بچه چی میشه؟ پس کی دستگاه ای که تو دنیای موازی هست رو روشن کرده که تونل ایجاده شده؟
سلام دوستان ...
من هم یکی از طرفدارهای پر و پا قرص فرینجم ... عاشق این سریال شدم در حد لالیگا ...
در جواب شما :
1 - اون تصاویر کدهای تصویری هستن که به طور مثال به دنیای موازی ، تناسخ و انواع مسائل علمی اشاره میکنه ...
2 - چون پیتر از خط زمانی حذف شده پس تمام کارهای مربوط به اون ( تلاش اون یکی اولیویا برای برگردوندنش ، که باعث مرگ فیلیپ شد) از بین میره ...
3 - اون بچه هم چون پیتر نبوده اصلاً بوجود نیومده ... دستگاه رو هم خودش تو آخرین لحظه وصل کرد...شاید بپرسید پس چرا این یکی کارش باطل نشد ، جواب اینه که این دستگاه به خط زمان و مکان مربوط میشه ، پس نمیشه از خط زمان حذفش کرد ...
یا علی

Amin
12-26-2011, 01:14 AM
سلام دوستان ...
من هم یکی از طرفدارهای پر و پا قرص فرینجم ... عاشق این سریال شدم در حد لالیگا ...
در جواب شما :
1 - اون تصاویر کدهای تصویری هستن که به طور مثال به دنیای موازی ، تناسخ و انواع مسائل علمی اشاره میکنه ...
2 - چون پیتر از خط زمانی حذف شده پس تمام کارهای مربوط به اون ( تلاش اون یکی اولیویا برای برگردوندنش ، که باعث مرگ فیلیپ شد) از بین میره ...
3 - اون بچه هم چون پیتر نبوده اصلاً بوجود نیومده ... دستگاه رو هم خودش تو آخرین لحظه وصل کرد...شاید بپرسید پس چرا این یکی کارش باطل نشد ، جواب اینه که این دستگاه به خط زمان و مکان مربوط میشه ، پس نمیشه از خط زمان حذفش کرد ...
یا علی

این هایی که شما نام بردین دقیقا ثابت میکنه که آبرامر کلا چیزی نسازه سبکتره...فقط این بشر دست من بیفته یه دهنی ازش سرویس کنم که حال بیاد...خیلی ببخشید واقعا عذر میخوام یه(...)خوردن حضرات گفتن خط داستانی بدیم به سریال که باحال تر شه...ولی فقط به(...)کشیدن سریال رو رفت پی کارش...اون همه ایده رو یه جا به باد دادن...الآنم به غلط کردن افتادن ،هرکاری میخوان بکنن که سریال رو به یه روال عادی برسونن نمیشه که نمیشه...کل چهار فصل رو بردن تو هوا دارن پایه هاش رو خراب میکنن..نمیدونن که با خراب شدن پایه ها کل سریال فرو میریزه...فقط این جی جی رو پیدا کردین جون من یه خبر به من بدین...قول میدم بدون درد ماجرا رو تموم کنم:Smiley36:

D O R D I
02-17-2012, 02:26 PM
فرینج بالای جدول افزایش بیننده
http://faraup.com/up/images/rcqdmzluyqif4k6ve09.png

D O R D I
02-17-2012, 02:37 PM
بعد از پخش قسمت چهاردهم (“The End Of All Things“) فرینج در تاریخ 24 فوریه، قسمت پانزدهم (“A Short Story About Love“) بعد از استراحتی 3 هفته ای در تاریخ 23 مارچ پخش خواهد شد.
به گفته ی فاکس این پخش بدون وقفه تا پایان سیزن خواهد بود.

اینم یک عکس در مورد تصاویری که درون فیلم پخش میشه همون رمز تصویری که اخر فیلم میلاد مینویسه بر اساس اینه
http://faraup.com/up/images/ieu1udbgd3im6o5t7nma.png

Patriot
02-17-2012, 03:09 PM
فرینج بالای جدول افزایش بیننده
http://faraup.com/up/images/rcqdmzluyqif4k6ve09.png

امیدوارم همین باعث بشه که حداقل ای فصل رو ادامه بدند.

Chandler Bing
02-17-2012, 03:26 PM
این عکسی که گذاشتی خیلی خوبه، من همیشه برام سوال بود که این از کجا میاد، دستت درد نکنه

در مورد تمدید سریال هم باید بگم که این فصل زیاد خوب شروع نشد ولی از بعد از وقفه ای که برای کریسمس به وجود امد تمام اپیزود هاش عالی بودن

D O R D I
02-18-2012, 10:31 AM
البته این افزایش بیننده برای تکرار سریال ها بود
این عکسم که گذاشتم وسط های فصل دو بود که دیگه داشت اینکه نمیدونستم اینا چیه میرفت رو اعصابم که بعد از طریق خود میلاد و وبلاگش متوجه این موضوع شدم خوشحالم که به درد شما هم خورد:Smiley30:

Blacky
10-20-2012, 07:24 PM
این تاپیک رو ببیندین نه به روزه نه لینکاش کار میکنه نزدیک به 3 دقه از وقتم رو هدر داد

با تشکر

Chandler Bing
10-20-2012, 07:36 PM
این تاپیک رو ببیندین نه به روزه نه لینکاش کار میکنه نزدیک به 3 دقه از وقتم رو هدر داد

با تشکر

منتظر دستور شما بودیم که بیاد بگید تاپیک رو ببنیدم
تاپیک مربوط به یه سال پیش و فصل چهارم، معلومه که دیگه به روز نمیشه. چون فصل پنجم داره پخش میشه

Blacky
11-22-2012, 09:43 PM
دوست عزیز زیاد جو گیر نشو یه کم انتقاد پذیر باش چه ربطی به فصل 5 داره حب اون موقع داشتم قصل 4 رو میدیدم بجای اینکه سعی کنی توی اینهمه کد پی اچ پی جا واسه خودت باز کنی سعی کن کاستیها و موردهای ناپسندتو تغییر بدی نه اینکه تقویتشون کنی همونجور که ساخت فروم با 4 تا کلیک صورت میگیره رجیستر کردن توش 4 تا کلیک بستنش با یه کلیک انجام میشه

خوش باشی

Chandler Bing
11-23-2012, 12:13 AM
دوست عزیز زیاد جو گیر نشو یه کم انتقاد پذیر باش چه ربطی به فصل 5 داره حب اون موقع داشتم قصل 4 رو میدیدم بجای اینکه سعی کنی توی اینهمه کد پی اچ پی جا واسه خودت باز کنی سعی کن کاستیها و موردهای ناپسندتو تغییر بدی نه اینکه تقویتشون کنی همونجور که ساخت فروم با 4 تا کلیک صورت میگیره رجیستر کردن توش 4 تا کلیک بستنش با یه کلیک انجام میشه

خوش باشی

شما وقتی داره فصل پنجم پخش میشه، میگی چرا تاپیک اخبار فصل چهارم اپدیت نمیشه؟ شما خودت یه بار با دقت حرف های خودت رو بخون بعد بیا پست بده
شما هم میتونید با همون یه کلیک از انجمن خارج بشید، خدانگدار