PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود دهم (پایانی)

NOjAN
06-04-2012, 11:24 PM
http://picoup.ir/images/13120130078920059171.gif

Season 2, Episode 10 | Valar Morghulis
فصل دوم, قسمت دهم | والار مورگولیس

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2112510/)

خلاصه داستان این قسمت : "تیون گریجوی" مردانش رو تحریک به عمل می کنه, استاد لووین آخرین نصیحت ها رو به "برن" می کنه, آریا هدیه ای از سوی جاکن هاکار دریافت می کنه, داینریس به مکان عجیبی می ره و جان خودش رو به کورین "نیم دست" ثابت می کنه...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11525-2.html#post51809).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11433-4.html#post51829)

WolF_PiR
06-04-2012, 11:44 PM
اپیزود خوبی بود . من با همه جاش حال کردم و با آخرش بیشتر .
ولی مارو گذاشت تو خماری برای فصل سوم

NOjAN
06-04-2012, 11:53 PM
اپیزود خیلی قشنگی بود .. جدا از پایان فصل پیش قشنگ تر بود ..

2 تا نکته ی مهم در مورد فصل سوم روشن شد :
1.تیم بازیگری Walking Dead به Game of Thrones می پیوندن :Smiley36:
2. you'll see a lot more of margery :Smiley36:
سخنرانی تیون گریجوی رو خیلی قشنگ درآورده بودن :Smiley14: آدم قشنگ شکه می شه...
سرنوشت تیریون (حداقل تو این فصل) هم خیلی دردناک بود .. پیتر دینکلج هم که با اون بازیش واقعا اشک آدم رو در میاوره :Smiley19:

حالا خیلی حرفا هست که در مورد این اپیزود می شه زد.. وایستیم بچه ها همه ببینن اپیزود رو ببینیم نظرشون چیه...

HaaMeeD
06-05-2012, 12:29 AM
اپیزود خوبی بود کلی خماری برای آینده
خیلی باحال بود گذاشتن تیون سخنرانیش رو بکنه همنوایی هم باهاش کردند بعد ضارت گذاشتند پس کله اش
اونجایی که واقعا جا خوردم قسمت آریا و هاکار بود کف کردم اینم جادوگر بود ؟؟؟؟؟؟ یا داستان چیز دیگه ایه ؟ میتونه خودش رو به شکل هر کسی که کشته دربیاره یا روح اونها رو در تسخیر خودش داره؟
اگه واقعا این همه قدرت داره چطور در بند بود؟
دو تا سوال بزرگ هم دارم 500 مرد پشت دروازه وینترفل بودند 20 نفر هم داخل تیون میترسید که راه خروج نداره و توسط اون ها کشته میشه بعد یهو نشون میده اون بیست نفر رفتند همه جا رو به اتیش کشیدند و همه رو کشتند هیچ خبری هم از نظامیانی که برای کمک به وینترفل پشت دروازه ها بودند هم نیست برن و دار و دسته اش هم تک و تنها دارند میرن چی شد یهو ؟ نویسنده یادش رفته این جاها رو یا قراره بعدا نشون بدهند؟
و این که چرا این زامبولی های نسل جدید شمالی اون تپله رو یه لقمه چپش نکردند و بیخیالش شدند ؟
ا
اژدها های گالیسی هم با حال بودند پدر سوخته با اون قدشه حلقه میده بیرون :d
دقیقا چندوقت دیگه باید خماری بکشیم؟

FarboƉ
06-05-2012, 12:32 AM
اول اینکه داش نوژن دمت گرم با اون عکس شاخ اول تاپیک!:Smiley35:

خوب من هم نظرم رو تیکه تیکه میگم :
اول اینکه خیلی با کاری که با تیریون کردن ناراحت شدم , بعید میدونستم که همچین کاری بکنند باهاش. اون صحنه هایی که جافری داشت پاداش ها رو میداد و پاداشی که به بیلیش داد خیلی جالب و قابل تأمل بود ( راستی حاکم قبلی هارنهال کیا بودن ؟ کسی میدونه؟ ) و رفتار مارجری که برای ملکه شدن هرکاری میکنه هم جالبه. اون صحنه ای که سانسا داشت میخندید بعدش بیلیش اونجوری ضایعش کرد هم خیلی ناراحت کننده بود , قسمت بدش اونجایی بود که اون صحنه ی با ابهت ورود تایوین به کاخ رو با , روم به دیفال , ..... اسبه شروع کردن! اصلا حال نکردم!
اصلا دلیل کارهای واریس رو برای به خدمت گرفتن رز و سیاستش رو نمیفهمم!
بریان و جیمی هم خیلی خوب بودن , اون قسمت های جنگ تعجب توی چشم های جیمی خیلی جالب بود ( خیلی خوب نقشش رو بازی میکنه بازیگرش ) ( ولی خدایی قیافتن عین این شاهزاده هه توی Shrek میمونه!! )
کار راب هم کاملا حماقته محض بود , دشمن تراشیدن توی وضعیتی که دوستی نداری کار خیلی خوبی نیست , اصلا با سیاست کار نکرد این یه تیکرو ,
کار های اون ملیساندر هم که دیگه :Smiley19: قیافه ی استنیس موقع نگاه کردن به آتیشه خیلی جالب بود. پس اینجوری دیگه باید هفت پادشاهی رو از آن استنیس بدونیم.
شخنرانی تیون و کاری که باهاش کردن خدایی ته خنده بود! یه چیزیرو یکی به من توضیح بده : اینا کل وینترفل رو اصلا برای چی آتیش زدن؟ چجوری تونستن در برن؟ مگه 300 نفر بیرون نبودن؟ برای چی برن فرار کرد؟ مگه تیون و بقیه در نرفتن؟ من نمیفهمم اون 300 نفر چی شدن؟
اون صحنه های ورو کالیسی به کاخ و دیدارش با دروگو هم خیلی احساسی بود , حمله ی اژدها ها و کشتن اون یارو هم خیلی تخیلی بود! یعنی اون یارو همچین چیزی رو نمیدونست؟ اصلا حال نکردم با این صحنه! ولی خوب قدرتنماییه کالیسی رو نشون دادن , حمله اش به اون یارو سیاه پوسته هم جالب بود و حبث اون و دختره هم خیلی خفن! دارن یواش یواش شخصیتی میسازن ازش که مقتدر باشه و بتونه که رهبری کنه.
صحنه ی مبارزه ی جان و " نیم دست" خیلی قشنگ و دور از انتظار بود , حالا یه مطلب دارم راجع بهش که ترجمه میکنم براتون.
لشکر اون ور هم خیلی خفن بود , اینابیان کار همه تمومه.
اون صحنه های تعلیقی که با اون سه صدای شیپور به وجود آوردن عالی بود , خیلی استرس گرفت منو , ولی صحنه ی آخر به نظرم خراب کرد کارو.
اصلا با حظور اینجوریشون حال نکردم , بد درستشون کرده بودن. کاملا ابهتشون پیش من از بین رفت.
اون چیزی که قسمت اول سریال دیدم کجا و این کجا , قیافه هاشون خوب نبود , حال نکردم , بیشتر شبیه زامبی شده بودن , کند و خنگ ( برخلاف قسمت اول ) مثلا همونی که تو قسمت اول سر اون یارو رو قطع کرد نگاه کنین خدایی! با اینا مقایسه کنین؟
فقط به خاطر مسئله ی آخر و اون صحنه ی ... بهش 9 میدم.

آها جاکان هاگار رو یادم رفت : فقط یه چیزی : :Smiley10::Smiley19::Smiley19:
من با خودم میگفتم که این نباید خیلی معمولی باشه ها!
آریا اگه باهاش میرفت چی میشد!!
قیافش رو هم خیلی باحال بود که عوض کرد , جالبه که یه گروهن و اسم هم دارن!:Smiley10::Smiley10:
اون صحنه ای که قیافشو عوض کرد اینجوری بودم اول ( چون داشت میرفت ) :Smiley104: بعد که برگشت این جوری شدم : :Smiley10::Smiley10::Smiley19: :Smiley48::Smiley18:!

babak1365
06-05-2012, 12:38 AM
فقط دو کلمه : فوق العاده عالی
ولی حیف شد که منس ریدر رو ندیدیم:Smiley15:

HAMID13
06-05-2012, 12:48 AM
لوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووول
یعنی این قسمت مادر بگرید
آقا بهتریناپیزود این فصل همین بود نمره چند بدیم 10 کمه خیلی هم کمه
عااااااالی بود عااااالی بود
دنریس ترکوند چه میکنن این اژدهاها لوووووووووووووول دنریس تارگیرن بالاخره ی چیزی از خودت رو کردی دل طرفدارهاتو بدست آوردی
آقا من هیجان زده ام چه همرو خوب و کامل نشون دادن دمشون گرم عالی بود فقط نفهمیدم کی تموم شد
راب ازدواج کرد رسما دیگه ...فک کنم تو فصل بعد چشم امیدش باید به خاندان مادرش باشه
تایوین لنیستر قدرت کامل کینگز لند و ایمپ برنده ای که بازنده محض شد آخه چرا این بدبخت رو اینطوری کردن!!!!!!دلم براش سوخت خاندان تیرل هم به اونچهکه میخواستن رسیدن
عاشق تصاویر اونطرف دیوارم یعنی دیوانشم یعنی روانیشم چقد اونور دیوار خوبه جان در برابر منس رید قرار خواهد گرفت
3تا شیپور چه هیجانی داشت آخر سر مخصوصا اونجاییکه همه باهم گفتن ruuuuuuuuuuuuun فرااااااااااااااار ولی اصلا وایت واکرها ترس نداشتن بیشتر جذاب بودن:دی ولی خوب اونا هم اومدن تو بازی:دی اینا حالا همه با هم داشتن کجا میرفتن!!!!!!!!
دیگه کیه؟!!!کیههههههههههههههه؟:د ی
آریا هم که داستانش کلا فرق فوکوله اون یارو عجب جادوگری بود!!!!دمش گرم
سانسا که یعنی حالمو خراب مبکنه این بشر. لرد بیلیش فراریش بده ازین بیخاصیت راحت شیم خوب میشه
برن عشقه من همه ی چیزی رو کردن تو چرا هنوز هیچی رو نکردی!!!!هنوز مونده بزرگ شی عشقم؟!!!
رفتییییییییییییییییم تو کف تا سیزن3

HAMID13
06-05-2012, 12:54 AM
اول اینکه داش نوژن دمت گرم با اون عکس شاخ اول تاپیک!:Smiley35:

اون صحنه هایی که جافری داشت پاداش ها رو میداد و پاداشی که به بیلیش داد خیلی جالب و قابل تأمل بود ( راستی حاکم قبلی هارنهال کیا بودن ؟ کسی میدونه؟ ) :!

دادا هارنهال دست اون کسی بود که سیزن 1 نگهبانای شهر رو دراختیار داشت همون فرمانده لباس طلایی ها که آخر به ند استارک خیانت کردن و افرادشو کشتن
بعد هم تیریون تو سیزن 2 سر اون میز شام حالشو گرفت و از مقامش خلعش کرد دکش کرد رفت

pooya
06-05-2012, 12:54 AM
اول یه تشکر ویژه از نوژن بخاطر ترجمه بکنم ، جا خوردم یهو دیدم سر ظهر زیرنویس رو ریلیز کرد دمت خیلی گرم

بعد برسیم سر این اپیزود به نظر من به جای اینکه به سوال ها قبلی جواب بده ، سوال های جدید بوجود آورد از اول همون جایی که شروع شد خیلی دنبال هاند و مانتین ( برادرش ) بودن که اصلا هیچ توجهی نشد یا قضیه جیمی که مشخص نشد ، استنیس چطور فرار کرد و راب قضیه اش چی میشه و پادشه پشت دیوار ( منس ) کی بود یا هدفش چی بود و................
یه نظرم یه سک سک به همه شخصیت ها زد و برگشت صحنه های زیبا این اپیزود هم میتونیم دیالوگ های تیریون با بازی فوق العادش اشاره کرد و این که قضیه کلیسی رو تا حدودی مشخص کردن . در کل چون خیلی کامپکت بود من به شخصه حال نکردم میخوام 7 بدم میترسم نوژن اخراجم کنه 8 میدم :Smiley36:

این تیکه هم تو بحث قبلی گفتم درست شد:

مطمئن باشین تو حمایت سر لوراس از لنیستر ها این بلیش مارمولک نقش داشته ، حتی به نظر من فرار آریا و جیمی یه جور معامله پشت پرده بوده .

حالا بزارین فصل بعد شروع مطمئن باشین کاترین این قدر ساده نیست جیمی رو به راحتی آزاد کنه

فعلا ریت imdb سریال 9.4 ـه انتها فصل قبل من دقیق یادم نیست چند بود کسی یادشه بگه ، امیدوارم از این کمتر نشه ولی باز هم میگم از اینجا به بعد با 10 تا قسمت به هیچ جا نمیشه رسید و سریال به این زیبایی عملا نابود میشه

پ.ن: اون صحبتی حمید کرد به نظر من هم با عقل جور در نمیاد اینا که داشتن بوق کرنا میزدن مثلا 500 نفر هم بود این آهن زاده چطوری از وینترفیل خارج شدن و اون ارتش کجا بود و این برن چرا رفت شمال؟

errornima
06-05-2012, 01:59 AM
خوب فصل دوم هم تموم شد ....
بنظر خیلی قشنگ جمع کردن و تقریبا پایان خوبی داشت ....به همه هم رسید ...
کالیسی هم الان شانس زیادی داره واسه تخت نشینی ....
راب استارک هم که معلوم نیست داره چه میکنه ....وقت ازدواج بود اخه فکر کنم بهترین و زرنگترینشون(استارک ها ) همون اریا باشه ....اون باید تختو بگیره
نئون هم که دهنش خوب سرویس شد ...حرف هایی که با اون پیرمرده زد توی قصر وینترفل هم قشنگ بود ....
بلاخره این جان هم خودی نشون داد...
اخرین صحنه فص دوم هم که بنظرم بهترین صحنه فصل بود (به غیر جنگ)
منتظر نظرات دوستان هستم

HAMID13
06-05-2012, 02:38 AM
آقا تو این اژدهاهای دنریس این قرمزه از همه خفن ترو بی کله تره ها
لامسسب چه آتیشی داد بیرون دمش گرم زندگی کردم باهاش
دوست ندارم دیگه ببینم این دنریس بنده خدا دوباره دچار سردرگمی شه و بد بیاره و آواره شه
سریال رو که دیدم و فهمیدم رفت تا 2013 گفتم نمیشه برم کتابشو بگیرم که ییهو دیدم وبلاگ سحر خانم مشیری زده در دسترس نیست
ضدحال خوردم نافرم

sramint
06-05-2012, 02:39 AM
اپیزود خیلی قشنگی بود .. جدا از پایان فصل پیش قشنگ تر بود ..

2 تا نکته ی مهم در مورد فصل سوم روشن شد :
1.تیم بازیگری Walking Dead به Game of Thrones می پیوندن :Smiley36:

اینا که اصلا شبیه زامبی نبودن اسلحه و اسب داشتن که هیچ برای ادم هم له له نمی زدن یه جورایی نظم داشتن و رهبرشونم که مشخص بود
با این اوصاف همه باید تختو بیخیال بشن بیان با اینا بجنگن

saeidorelios
06-05-2012, 02:41 AM
اتفاقا به دوستان بگم در سکانس پایانی سریال دو تا other اورجینال بیشتر ندیدیم (اونایی که شمشیر یخی داشتن) بقیه کسایی بودن که مرده بودن و یعد تبدیل شده بودن. در اپیزود اول فصل اول اونایی که دیدیم مثه باد از اینور به اونور می رفتن other اورجینال بودن.
در مورد وینترفل:
یادتون هست راب به راس بولتون میگه به اهن زاده ها وعده بده که اگه تسلیم بشن می تونن برگردن به جزایر آهن الا تئون.اونا هم تئون رو میدن به پسر بولتون و برمیگردن. اتیش زدن وینترفل هم کاره پسر روس بولتونه که تو فصل بعد باهاش آشنا میشیم.

sohrab101
06-05-2012, 03:04 AM
سلام
با نقد و بررسی اپیزود اخر سریال فوق العاده ای گیم اف ترانس(چون ترجمه فارسی اش به قشنگی خارجیش نیست خارجیش رو فارسی نوشتم) در خدمتتونیم
اولا جا داره خسته نباشید عرض کنیم خدمت دوست عزیزمون نوژان جان که توی این مدت از ترجمه های زیباشون استفاده کردیم
قبل از شروع هم باید یه گلایه ای بکنیم از سازنده های این سریال علی الخصوص شبکه اچ بی او، درمورد کم بودن تعداد اپیزود های سریال و مدت طولانی فاصله که خلاصه ما دلمون تنگ میشه
================================================== ================================================== =============
ابتدا نظر کلی خودم رو عرض میکنم خدمتتون:
واقعا اپیزود شاخی بود؛ فوق العاده زیبا ، این اپیزود نشون داد مخاطب سریال حتما نیاز به جنگ نداره که حس رضایت داشته باشه ، میشه با صحنه های فوق العاده دیدنی و هیجان های لحظه ای حتی کوچک
این حس رو بوجود اورد
ابتدای اپیزود روند کلی سریال رو دنبا میکرد، اواسط فوق العاده ای داشت ، حداقل تکلیف دو سه تا از کارکتر ها روشن شد؛ اواخرش هم طبق معمول مخاطب نگه دار بود با یه سوال بزرگ که اخرش میفهمیم اصلا سوال مهمی نبوده!
================================================== ================================================== ====================================
بزارید یکم ریز شیم توی سکانسهای این قسمت سریال:
اولا دو دقیقه تمام انچه گذشت داشت که طولانی ترین انچه گذشت تا اینجای سریال بود
صحنه ای ابتدای فوق العاده زیبا بود اونجایی که تیریون لنیستر چشمهاش رو باز میکنه و توی چشماش میشه هنوز جنگ رو دید.
بزارید یکم روی تیریون تمرکز کنیم
واقعا سیاست پدر و مادر سرش نمیشه، نمیدونم چرا میخوام سرسی و جافری رو با هم تو گور کنم، اخه وسط جنگ به این حساسی جای تسویه حساب شخصیه!؟
ولی نگران تیریون نباشید، خوب بلده چطور دهن همه شون رو سرویس کنه
ولی ادم دلش از بابت سانسا میسوزه، این جور که پیش میره باید شاهد یه فیلم تراژدی واسه سانسا باشیم؛ خدا بخیر کنه؛ موقعی که میتونست باید فرار میکرد
************************************************** ************************************************** *******
یه سوالی که برام پیش اومد ندیدم که بچه ها بهش اشاره کننددرباره استنیس براتیون بود!؟!؟!؟؟!
مگه دستگیرش نکردن ؟؟؟ چرا داشت با اون قرمزیه صحبت میکرد؟!؟!؟فکر کنم نویسنده های این سریال یه کم، کم حافظه اند....!
************************************************** ********************************
اخ دلم واسه تیون گریجوری بدبخت سوخت. عجب موسیقی گذاشته بودن رو صحبتاش ,فکر کنم موسیقی توی حیاط پخش نمیشود!چون اصلا احساساتی نشدن!؟:Smiley14:
************************************************** ************************************************** ********
فقط منم مثل همه بچه ها داستان اتش گرفتن وینترفل رو نفهمیدم ، ولی فکر نمیکنم کار دارو دسته تیون باشه؛یا کار سپاه استارک ها
فکر کنم اونا تیون رو گرفتند و برگشتند جنوب، اینکه کیا بعد اونها اومدن شهر رو اتش زدند معلوم نیست و اینطور که پیداست دوباره برمیگردند:Smiley10:
************************************************** ******************************************
خوب میرسیم به راب استارک "کینگ اف دِ نورث" ارواح باباش!
این یارو دوزار سیاست باباشو نداره(البته باباشم ادم با استعدادی نبود، ولی از این پسره خیلی بهتر بود) خیلی کودنه، من فکر نکنم این یارو هم به جای برسه
************************************************** ************************************************** *****
مادر اژدها وارد میشود ( این عنوان انحصاری بوده و تمام حقوق ان متعلق به بنده میباشد هرگونه کپی برداری به هر نحو پیگرد قانونی دارد!:Smiley69:)
بالاخره کالیسی یه تکونی به خودش داد دمش گرم، دیگه داشتم ازش نومید میشدم؛
البته دوستان اون صحنه ای که از کاخ پادشاهی دیدید(توی سکانس مربوط به کالیسی) دقیقا همون صحنه ای خواهد بود برای موقعی که کالیسی قلمرو فتح میکنه!؟
************************************************** ************************************************** ***********
جاکن هاگر که بدجور عجیب بود ولی باحال بود؛ دیگه خیلی داستان داره جادویی میشه، داره از منطق فاصله میگیره
ولی به موهات قسم، من دیگه دارم مطمئن میشم که آریا یه کاره ای میشه.
میرسیم به جان خودمون، منظور جان اسنوه:Smiley36:
از اون مبارزه اش با هافهند خیلی خوشم اومد هم تونست واسه خودش یه جایگاهی دست و پا کنه هم هافهند رو از زنده زنده کباب شدن و کنده شدن پوست راحت کرد
فقط مونده در رکاب منس ریدر قرار بگیره و بشه جانشین کل نیروهای مسلح اونور دیوار!:Smiley35:
و میرسیم به شیور سوم
توی اپیزود پنجم دقیقا 29:16 : و شیپور سوم برای "وایت واکرز" هاست
واین داستان همچنان ادامه دارد ...

SolTon
06-05-2012, 03:28 AM
سلام به همگی
دیدید بلاخره کالیسی چه کار کرد. واقعا عاشقشم.
حالا هی برید دنبال اینکه ببینید شاه وستروس کی میشه .
اصلا هم مهم نیست کی میشه . چون دیگه بعد این قسمت من که کسی به جز
داینریس تارگرین (کالیسی) رو لایق فرمانروایی نمی دونم.
ولی از شوخی گذشته خودم هم فکر نمیکردم تو این قسمت اژدهها های کالیسی
بتونن آیتش پرت کنند و جون مادرشون رو نجات بدن.
خیلی هیف شد که تموم شد . خداکنه فصل های بدی رو زودتر اکران کنند(هر چند که میدونم بعیده)
ولی خدایی خیلی حال کردم با این قسمت . فوق العاده زیبا بود بجز 10 هم چیز دیگه ای نمیشه بهش داد.

FarboƉ
06-05-2012, 03:53 AM
یه سوالی که برام پیش اومد ندیدم که بچه ها بهش اشاره کننددرباره استنیس براتیون بود!؟!؟!؟؟!
مگه دستگیرش نکردن ؟؟؟ چرا داشت با اون قرمزیه صحبت میکرد؟!؟!؟فکر کنم نویسنده های این سریال یه کم، کم حافظه اند....!

دوست من , اصلا معلوم نبود که کی استنیس رو گرفت , دوحالت وجود داره :

1-یار های خودش بودن و داشتن از حمله کردن بیموردش جلوگیری میکردن تا کشته نشه

2-دشمناش بودن که خوب با توجه به اینکه تعدادشون کم بود , شاید تونسته تنهایی یا به کمک کسی فرار کنه.

در هر دو صورت امکان فرارش خیلی زیاده ( البته به نظر من 1 اتفاق افتاد )

Hesam
06-05-2012, 04:06 AM
شايد نتونم كلمه اي واسه وصف خوبي و زيبايي اين سريال و ناراحتيم از تموم شدنش و باز انتظار و انتظار رو بيان كنم. پس همسن جمله عالي بود كفايت مي كنه.
فقط چند تا نكته مبهم باقي موند برام كه البته دوستان هم اشاره كردن بهش.
اينكه مگه 300 نفر پشت دروازه نبودن و بعد چي شد اونجا آتيش گرفته بود و هيچكس هم نبود؟؟؟ چي شد اصلا اونجا؟؟؟
جان هاكار چجوري تغيير چهره داد؟؟؟ چجور قدرتي داره ؟؟؟ به قول دوستمون اگه همچين قدرتي هم داره نميشه قبول كرد تو اسارت بودنش رو.
اون يارو داگ كه نگهبان اصلي جافري بود كه بعد پشت كرد و قسمت 9 نشون داد كه داره ميره و به سانسا گفت بيا بريم چي شدش كلا اون در حالي كه سانشا هم نرفته بود!!!

Hesam
06-05-2012, 04:17 AM
دوست من , اصلا معلوم نبود که کی استنیس رو گرفت , دوحالت وجود داره :

1-یار های خودش بودن و داشتن از حمله کردن بیموردش جلوگیری میکردن تا کشته نشه

2-دشمناش بودن که خوب با توجه به اینکه تعدادشون کم بود , شاید تونسته تنهایی یا به کمک کسی فرار کنه.

در هر دو صورت امکان فرارش خیلی زیاده ( البته به نظر من 1 اتفاق افتاد )

منم ميگن ياراش بودن. اصلا لباسي كه تنشون هست رو دقت كنين اونجور يك دست نيست مثل لباسهايي كه وقتي لنيستر و ياراش باهاش ميان تو قلمرو.
البته نظره منه هااااا

Reza-G
06-05-2012, 09:53 AM
اول از همه بگم شاخ ترین حرکت این قسمت به نظر من یه چیز بود : ورود وایت واکرها !
جا داره که در فصل بعد ، منتظر لمس واقعی این جمله باشیم : What Is Dead Will Never Die
کلا خیلی قشنگ بود ، کالیسی عزیزم که بالاخره خودی نشون داد و با رد کردن کارل دروگو ، واقعا نشون داد دیگه میتونه رو احساساتش تسلط پیدا کنه. ازش راضیم. انشالله به آرزوش برسه
درباره این قسمت اینا خیلی حالم رو گرفت : آتش سوزی وینترفل ، ازدواج احمقانه راب ، مرگ نیم دست
اینا هم خیلی بهم حال داد : ورود وایت واکرها ، ارتش میلیونی منس رایدر ، اژدهاهای کالیسی !
در کل فصل بعد باید خیلی جالب باشه. این همه وایت واکر رو کی میخواد بکشه ! این لامصبا که نمی میرن ...
در پایان نیز جا داره از نوژن عزیز یه تشکر گنده بکنم که واقعا واقعا کارش عالی بود تو این فصل ، دقت و سرعت بالاش بدون اغراق ، بی نظیره. Love You Bro !

prongz
06-05-2012, 10:37 AM
سعی میکنم کوتاه بگم که خسته کننده نشه:Smiley36:
- برعکس اکثریت که از قسمت قبلی خوششون اومده بود،من اصلا راضی نبودم ازش و همین که به روال قبلی برگشتیم برام خوشحال کننده بود

-اول اپیزود همین که این کوتوله مون رو سالم دیدم خیالم راحت شد.خدا رو شکر تو این سیزن اون بلایی که سر ند اومد رو نداشتیم.:Smiley36:

-در مورد جان اسنو برام بی دلیل بود کشتن یه نایت واچ.در صورتی که خلع صلاح بود...به نظر یه نقشه هایی داره این بابا:Smiley39:

-اخیییی تئون ... :Smiley19:.یه جورایی می خواستم تئون رو با ند قیاس کنم.اما نتونستم تو کلمه بیانش کنم بی خیالش شدم.فقط این بگم که سریال می خواد بگه چه ادای خوب هارو در بیاری چه ادای بد هارو،اگه ذاتا خوب باشی از بازی کنار میری.و این که شجاعت توی سیاست عین حماقته.:Smiley35:.و

-اون صحنه اژدها های کالیسی یکم مسخره بود..یارو با اون همه جادوگریش وایساد نگاه کرد که بسوزه..از اون ور هم اینا اد همون موقع یادشون افتاد که اتیش دارن.البته صحنه غیب شدن کالیسی عالی بود.:Smiley35:.این یارو سیاه کج و کوله رو بگو...اعتماد به نفسی بودااا:Smiley10:

- با اون صحنه ی بی تربیتی اسبه هم خیلی حال کردم:Smiley14:یه جورایی می خواست بی ارزش بودن این مراسم ها و در واقع این پست هارو نشون بده که به هیشکی وفا نمی کنه

-در مورد اریا به نظرم اشتباه کرد.اون می خواد کمک کنه به خانوادش در صورتی که خودش ضعیفه.اگه می رفتو با قدرت برمی گشت،حداقل برای بازمانده ی خانوادش واقعا مفید بود:Smiley17:

-اقا من از این لرد واریسه خیلی خوشم اومده:Smiley14:اون صحنه که زنه می خواست لطفشو جبران کنه قیافشو دیدین؟:Smiley14:دمش گرم بازم یکم مرام داره:Smiley17:

-تو سیزن اول قسمت اول اون وایت واکره رو یادتونه؟به نظرم اصلا شبیه اینا نبود.اتفاقا با اون خیلی ببشتر حال کردم تا اینا.اون یکی خیلی بیشتر ماوراء طبیعی بود تا اینا.

-وینترفیلم که بچه ها گفتن دیگه... همین...خیر سرم خواستم کوتاه باشه:Smiley14:

RezaAK
06-05-2012, 01:21 PM
آقا . من متاسفانه نتونستم زیاد این بحث های اپیزودیک این سریال رو بخونم . ولی بعداً میخونم .
ولی یه تئوری توطئه میدم که این جان اسنو پسر ند نبود . یعنی قضیه این چیزا نبود . چون ند هم آدم اینکار نبود .
خلاصه بگم که این اسنو پسر یکی دیگه ست و بعداً خیلی خیلی مهم میشه .
حتی توی چهره اش هم نگاه کنید این تفاوت رو میشه دید . یعنی شاید سازندگان از قصد این کارو کردن .
روی رنگ موی سیاهش تاکید میکنم . چون اگه یادتون باشه ، مثلاً تمام پسرای رابرت باراتیون موهای تیره داشتن به جز این مرتیکه
جافری که خوب در واقع پسرش هم نبود !

HAMID13
06-05-2012, 02:06 PM
[QUOTE=sohrab101;53750]
[SIZE=4]یه سوالی که برام پیش اومد ندیدم که بچه ها بهش اشاره کننددرباره استنیس براتیون بود!؟!؟!؟؟!
QUOTE]

یکی دوتا از دوستان اشاره کردن ولی اون کسایی که استنیس رو با خودشون بودن یاران استنیس بودن

NOjAN
06-05-2012, 03:18 PM
آقا . من متاسفانه نتونستم زیاد این بحث های اپیزودیک این سریال رو بخونم . ولی بعداً میخونم .
ولی یه تئوری توطئه میدم که این جان اسنو پسر ند نبود . یعنی قضیه این چیزا نبود . چون ند هم آدم اینکار نبود .
خلاصه بگم که این اسنو پسر یکی دیگه ست و بعداً خیلی خیلی مهم میشه .
حتی توی چهره اش هم نگاه کنید این تفاوت رو میشه دید . یعنی شاید سازندگان از قصد این کارو کردن .
روی رنگ موی سیاهش تاکید میکنم . چون اگه یادتون باشه ، مثلاً تمام پسرای رابرت باراتیون موهای تیره داشتن به جز این مرتیکه
جافری که خوب در واقع پسرش هم نبود !

رضا جان بعید می دونم پسر خودش نباشه ... ولی مادر این جان اسنو یه قضیه ای داره صد در صد .. جون ند موقعی که داشت جان رو می فرستاد گفت در مورد مادرت بعدا بهت می گم , ولی دیگه عمرش وصلت نداد که چیزی بگه .

دوستان یه تذکر کوچیک هم بدم .. خواهشا در مورد وقایع فصل سوم (کتاب بعدی) هیچ توضیحی توی تاپیکها ندین . اینجا انجمن سریالیه و ما فقط در مورد سریالش بحث می کنیم . اسپویلر واقعا لذت ِ کنجکاوی رو از بین می بره.

Chandler Bing
06-05-2012, 08:20 PM
یه چیز کوچیک اول بگم!! ادم این بحث اپیزودیک ها رو میبینه، حصرت میخوره که چرا بقیه اش اینجوری نیست. بچه ها برای سریال های دیگه هم

زحمت بکشید حداقل دو خط بنویسید و امتیاز بدید.

==========================

اپیزود عالی بود، 10 بدون شک

ورود وایت واکر ها عالی بود، از فصل اولیا خیلی بهتر بودن، مخصوصا اون اسب سیاه و سوارش که شبیه بنجن بود!!! همین جوری که داشت دوربین میومد بالا

گفت خوده خودشه!!! ولی تا فصل بعد عمرا بفهمم.

اون نصفه دسته هم خودش گفته بود که جان بکشتش!! جان کار درستی کرد، هم خودش رو تو گروه جا کرد و هم از شکنجه ی اون جلو گیری کرد. جان عشقه!

صحنه ی کلیسی هم با کال دروگو عالی بود!! واقعا گریه دار بود. کلا کلیسی این اپیزود ترکوند.

منم داستان وینترفال رو نفهمیدم، یه سوال بزرگه برام. مطمئنا نویسنده ها یادشون نرفته!! چون بسیار کار درستن، حتما داستانی داره.

تیکه ی بران و جیمی هم خیلی خوب بود، از جیمی داره خوشم میاد.

دلم برای کتوله هم میسوزه گناهداره، او دختره هم خیلی مهربونه، دمش گرم.

دیگه زیاد حرف نزنم

:Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30: :Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30:

UntouChable
06-06-2012, 07:58 PM
اپیزود فوق العاده بود :Smiley35:

خیلی خوشحال شدم که کالیسی بچه هاش رو پس گرفت :Smiley35:

فقط دلم برای hand of the king سابق بسی میسوزه :-S

AR!@N
06-06-2012, 09:22 PM
اون مرده چشم ابیه اخر اپیزود میاد منس ریدر ه؟:Smiley36:

Chandler Bing
06-06-2012, 09:57 PM
اون مرده چشم ابیه اخر اپیزود میاد منس ریدر ه؟:Smiley36:

منس ریدر ادمه، اینا وایت واکر بودن!!

کینگ 10
06-06-2012, 10:35 PM
کی یک داده؟؟:Smiley104:نه خدایش کی یک داده؟؟؟اگرم داده چرا یک داده؟؟

jokarsanaye
06-06-2012, 11:04 PM
کی یک داده؟؟:Smiley104:نه خدایش کی یک داده؟؟؟اگرم داده چرا یک داده؟؟

کسی یک نداده !!!!

یکنفر 3 داده بابا!! قاط نزن :Smiley104:

linkinpark20
06-06-2012, 11:21 PM
خوب این قسمت هم بالاخره تموم شد آقای کینگ 10 هم که دربدر دنبال این هست که کی 3 داده گردنش رو بزنه آقا من 3 دادم.اما چرا 3 دادم بخون ببین چرا:Smiley69: این قسمت همونجور که پیش بینی میشد به اتفاقات بعد از جنگ پرداخت ولی به نظرم با اینکه صحنه های اکشن جان اسنو یا کالیسی تو این قسمت بود ولی دیالوگ های طولانی و حالا دیگه میشه گفت خسته کننده بازیگرا بدجوری تو ذوق میزد یک حالت تکرار گرفته به خودش این دیالوگ ها البته خوب آخرش مثل همه قسمت های قبل یک ماجرا رو چنان وسط کشیدن که همه تو کف فصل 3 بمونن:Smiley10: ولی به شخصه از این جفری خیلی متنفرم کاش زن استنیس این سایه رو میفرستاد این رو میکشت دل همگیمون خنک میشد:Smiley35:به هر حال مثل اینکه دوستان واکینگ دد هم دارن تو این فیلم میان.این هم تحلیل من از این قسمت :Smiley17:

Chandler Bing
06-06-2012, 11:28 PM
اخه سه؟ چرا بی معرفت؟ چطور دلت امد اخه؟ مگه تو دل نداری؟ عاطفه نداری؟ هعییییییییییییییی!!!:Smiley14:

جدا از شوخی!!

اون صحنه ی کال روگو عالی بود!! چه دیالوگ هایی میگه!! گریه منو که دراورد!! میگفت اگه این خوابه، اگه کسی بخواد از خواب بیدارت کنه

میکشمش!! هعیییییییی:Smiley19:

من سوال رو کسی جواب نداد، پس دوباره میپرسم!! سر وینترفال چی امد؟ چرا اون بیست نفر تخریب کردن و فرار کردن؟

شاید اون 500 نفر خیانت کار بودن؟ هاه؟ یکی جواب بده

VIVA THE ROCK
06-06-2012, 11:49 PM
آقا ما از این سریال همین دیالوگا رو می خوایم هر کی میگه خسته کننده شده نیگا نکنه...

NOjAN
06-07-2012, 12:09 AM
من سوال رو کسی جواب نداد، پس دوباره میپرسم!! سر وینترفال چی امد؟ چرا اون بیست نفر تخریب کردن و فرار کردن؟
شاید اون 500 نفر خیانت کار بودن؟ هاه؟ یکی جواب بده

اشکان این از اون مورداییه که باید برای فصل سه تو کف بمونیم .. نپرس الان یکی میاد سرزده اسپویل می کنه و میره :Smiley36:
فقط در همین حد می گم که داستانی داره برای خودش و عمرا همچین سوتی بزرگی نمی دن :Smiley69:

آقا ما از این سریال همین دیالوگا رو می خوایم هر کی میگه خسته کننده شده نیگا نکنه...

موافقم باهاتون.

shiraz_2011
06-07-2012, 12:19 AM
دوستان راز سقوط وینترفل توی فصل بعدی برملا میشه...

پسر حرومزاده لرد بولتون که برای مقابله با گریجوی ها به وینترفل اعزام شده بود به استارکها خیانت می کنه...در واقع تئون رو هم تحویل ایشون داده اند....از ایشون توی فصل بعدی بیشتر خواهیم دید.

gsbnd1
06-07-2012, 12:40 AM
اپیزود نسبتا خوبی بود. سریال تا اینجا کاملا به متن کتاب وفادار بوده. حالا اگه ۱۰۰ درصد نگیم تا ۹۰ درصد مطابقت داشته.

پس اگه یه سری حفره ها تو داستان هست مشکل از سریال نیست. به نظر میاد یه جورایی چون شخصیت ها خیلی زیادن سررشته کار یه کم از دست جرج مارتین دررفته و یه جاهایی سوتی هست تو داستان. یه جاهایی هم طرف مجبور شده آب ببنده. به هرحال، خواستم بگم از نظر کسی که کتاب رو خونده نقاط ضعف سریال خیلی کمند.

یه عکسی هم دیدم تا حدی مرتبط با موضوع که بد نیست شما هم ببینید.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4398770_700b.jpg

AR!@N
06-07-2012, 12:56 AM
یعنی تیریون رو دیدم اشکم در اومد... بیچاره :Smiley8:
دم دوست دخترش هم گرم . خیلی مرده :Smiley36:
به نظر من اگه بعضی از اتفاق های قسمت 9 تو 10 بود خیلی بهتر می شد مثل حمله استنیس در کل به نظر من به عنوان قسمت اخر فصل جذابیت زیادی نداشت ... شایدم چون 6 صبح قبل اینکه برم سر جلسه امتحان دیدم اینجوری بود:Smiley104:

lilipoot
06-07-2012, 04:49 AM
من کتابش رو نخوندم اما ترجیح میدم تا سریالش تموم نشده هم نخونم چون هیجان دیدن سریال به همینه که تا قسمت بعدی کلی واسه خودت تخیل کنی اونم تو ژانری که میتونی هرجور دوست داری قصه بسازی:Smiley35:
در مورد این قسمت هم باید بگم عالی بود، فوق العاده ، زیبا و هیجانی:Smiley10::Smiley30::Smiley39: دقیقاً همونجوری تموم شد که باید یه سریال دنباله دار تموم شه با کلی سؤال و ابهام واسه مخاطب که ناچار بشه کلی خیال پردازی کنه. از آریا خوشم میاد تنها دختر سریاله که به نظر با سیاسته نه مثل مادرش احمقانه تصمیم میگیره نه مثل سانسا تابلو از تنفرش همه خبر دار میشن یا حتّی کالیسی که انگار هُلش دادن واسه اینکه اینی بشه که هست ، آریا خودش واسه خودش تصمیم میگیره حتّی وقتی پدرش بود و شاد و خندون داشت زندگی اش رو می کرد. کلّاً از شخصیت مستقلش خوشم میاد و مطمئنم خیلی حرفها داره واسه گفتن. تیریون هم که عشقه کلّاً آدمهای عاقل این سریال خیلی واسه ام جذابن و جالب اینه که هیچ کدوم نقش اوّل نیستن درست همون طوری که تو واقعیت هست البته تو این داستان کلاً پرسوناژ اصلی و فرعی رو نمیشه زیاد تفکیک کرد. از نوژن عزیز هم واسه سرعت عمل و دقّت و کیفیت کارش هم ممنونم :Smiley17:منتظر سیزن بعدی سریالم از نوع بدجور:Smiley88: :Smiley35::Smiley35:

Moh3eN
06-07-2012, 09:38 PM
چقدر اتفاق افتاد تو این اپیزود :Smiley10:. یعنی من واقعا الان موندم از کجا شروع کنم !.
فعلا که مسیر بعدی جان مشخص شد. با حرکتی که کورین زد، جان میره پیش منس و نفوذی میشه . باید اتفاقای جالبی داشته باشه ...
لحظات دراماتیک فوق العاده ای هم داشت . مخصوصا بخش مربوط به تیریون تحسین برانگیز بود . واقعا این تایوینِ لعنتی چجوری تونست این کارو با تیریون بکنه ...:Smiley19:

وایت وارکها رو هم دیدیم. آخر اپیزود یه پا واکینگ دد شد برا خودش :Smiley36:. اون فرمانده ی وایت واکرا من نمیدونم چجوری خودشو راضی کرد از سمول (این منبع گوشت) بگذره :دی

جاکن هاکار رو بگو...:Smiley10: آریا نکرد این والار مورگولیس رو یه جایی یادداشت کنه . در آینده، سر بزنگاه که به جاکن نیاز پیدا میکنه بیاد آوردن این اسم بساطی میشه براش. حالا ببین کی گفتم :Smiley36:.

ولی دنریس رو من فکر میکردم مقابلش با جادوگرا سخت تر از این حرفا باشه ولی سه تا قل اژدها به درد همین روزا میخورن دیگه :دی . تیکه های خیالی و ملاقاتش با کال هم زیبا بود . چه بچه ی نازی هم داشتن :Smiley35:.

این قسمت تیکه های غافلگیر کننده کم نداشت اما بهترینش سخنرانیِ تیون بود . من گفتم چه شاخ شد این پسره که ییهو...:Smiley10: محشر بود این سکانس :Smiley36:.

راستی این وینترفل رو من نفهمیدم چرا اونجوری شد !. کی شهر و به اتیش کشید ؟ شهر که تو محاصره ی نیروهای استارک بود !! چی شد پس ؟

بعنوان قسمتِ پایانی خیلی خوب بود این قسمت . ۱۰ میدم ...:Smiley35:

emperato0r
06-08-2012, 12:54 AM
واقعا وقتی میام اینجا میبینم که دوستای عزیزم 4 صفحه کامنت گذاشتن احساس میکنم از همه عقبترم ! :Smiley19:
اما خوب من همیشه منتظر کیفیت BoB 720p هستم واسه همین دیر میشه بیام اینجا ...:Smiley17:
اما بحث در مورد اپیزود .. :
در یک جمله خیلی خوب تموم شد ... همه چیو جمع و جور کرد ...
کالیسی قبلاً خیلی بی روح بود اما الان داره بهتر بازی میکنه .. و از دختر ساده ای که اوایل فصل اول بهش ظلم میشد و تجاوز میشد تبدیل شده به کسی که توی مسیر خودش شهری مثل کارث رو مال خودش میکنه و هر کی سر راهش قرار بگیره نابود میکنه ! ...
اگه بخوایم نظرسنجی بذاریم که توی این فصل کدوم کاراکتر از همه بهتر بود من بدون شک میگم تیریون ... چون واقعاً شخصیت خوبی داشت توی فصل دو و آخرش کاملاً بهش بی اعتنایی شد ..
با اینکه راب استارک رو دوست دارم اما توی این قسمت و قسمتهای قبلی کارهایی انجام داد که از درجه خوب بودنش کاسته شد ..
آریا هم که خیییییلی خوب بود هم بازیش هم شخصیتش ...
موضوع وینترفل کمی خلاصه شد و نفهمیدیم چی شد ؟ کی کجا رفت ؟ ..
جان اسنو رو دوست داشتم اما اینکه کسی رو بکشه اونم هاف هند (!) به هیچ وجه در فکرم گنجیده نمیشد ! ...
.....
نمیدونم این آخرین بحثیه که راجع به سریال میکنیم یا نه اما اگه آخریش بود از همه ی شما دوستای خوبم تشکر میکنم بابت نظرات خوبتون ... باعث میشین درک سینمایی آدم بالا بره ... :Smiley17:

NOjAN
06-08-2012, 01:00 AM
یه سوتی هم از این قسمت گرفتم بنده :

http://picoup.ir/images/66268171569353090382.jpg

این دوتا عکس دوتا برداشت پشت سر هم هستن.. که این دختره داره صحبت می کنه .. به کلاهش نگاه کنین.

ولی خیلی بامزه صحبت می کنه .. صدای اسموکی ای داره :Smiley36:

idin
06-08-2012, 01:19 AM
این قسمت خیلی خوب بود
از تمام دقایقش لذت بردم .
جدیدا با کالیسی خیلی حال میکنم ! شخصیت جالبی داره ...
امیدوارم توی فصلِ بعد نقشش پررنگ تر باشه !
آخر سریال هم که واقعا ترسناک بود ! یعنی اون حسی که اینا دارن میان ... واقعا مو به تنِ آدم سیخ میکنه .
ولی من این وینترفیل رو نفهمیدم ! چی شد آخه یه دفعه ؟!

به عنوان قسمت پایانی خیلی خوب بود ولی کلی سوال توی ذهن آدم به جا گذاشت

من 10 میدم به این قسمت

The Pianist
06-09-2012, 11:11 AM
دوستان همه نظراتو گفتن :Smiley17:

همه میدونن قضیه چیه ولی جافری لنیستر هنوز خودشو از خاندان براتیون میدونه.
میتونستن به این راحتیِ گرفتن مقام از اینو اون، خاندان پادشاهی رو از براتیون به لنیستر تغییر بدن..
ولی خب اگه اینکارو بکنن یعنی جافری به حرا-م-زاده بودنش اعتراف کرده
باید ببینیم تو فصل 3 تایون با وستروس چیکار میکنه.

HAMID13
06-11-2012, 02:20 PM
آقا ما ی 5-6 روزی نت نداشتیم ولی خوب نظرمون رو راجع به این سریال گفتیم خداروشکر
آقا دوباره گه نگاه کردم فهمیدم این کورین هالف هند خودش میخواست که جان بکشتش که جان بتونه نفوذ کنه بین وحشی ها
راجع به وایت واکر ها هم یکی از دوستان نکته جالبی رو اشاره کرد اون هم این بود که اونییکه اصلی و اورجینال هستن فرق میکنن با اونایی که مردن و دوباره زنده شدن
راجع به اون صحنه ای هم که کالیسی رفت تو ساختمونه جادوگرا اون دوتا فضایی که براش ایجاد شده بود یکی تخت آهنی یکی هم بودن با کال دروگو بنظرم جفتشون شبیه به ی آزمایش میومد که دنریس با شنیدن صدای اژدهاهاش دست از همه اونا کشید و رفت سمت اژدهاهاش و بقیه چیزها رو ول کرد
در آخر حالم ازین کتلین بهم میخوره اون از فصل یک با گرفتن تیریون ند بنده خدارو به کشتن داد
اینم از کار این فصلش من نمیدونم فازش چیه؟!!شما میدونین فازش چیه؟!!

sinaDVD
06-11-2012, 04:07 PM
آقا میشه یه نفر بهم بگه چی شد این گریجوی ها اومدن وینترفل رو بگیرن... بعد تیون زودتر رسید گرفت . بعد همه کشیدن رفتن؟ موضوع چیه>؟ فقط خاوهشا اصلا به کتاب ارجاع ندین :Smiley17:

NOjAN
06-11-2012, 04:10 PM
آقا میشه یه نفر بهم بگه چی شد این گریجوی ها اومدن وینترفل رو بگیرن... بعد تیون زودتر رسید گرفت . بعد همه کشیدن رفتن؟ موضوع چیه>؟ فقط خاوهشا اصلا به کتاب ارجاع ندین :Smiley17:

یکی از دوستان توی "اسپویلر" توضیح کوتاهی داده.. به صفحه ی اول تاپیک مراجعه کنید.

اگر هم نمی خواین براتون اسپویل بشه باید صبر کنین تا فصل سوم.. ولی در کل داستان داره..

yaser63
02-14-2013, 10:35 PM
یه قسمت خوبه دیگه.
به نظرم نقش جان اسنو تو فصل های آینده پررنگتر بشه رفت جایی خیلی دور و دور از نزاع های فعلی.
پیش بردن اینهمه داستان تو یه سریال واقعا سخته واقعا دمشون گرم

Dark Angel
02-22-2014, 07:45 PM
قسمت خیلی قشنگی بود
بالاخره راب هم ازدواج کرد ولی حالا وقت ازدواج بود؟
این آریا چرا با جاکن نرفت ؟ من از شخصیت جاکن خیلی خوشم میاد ... اون صحنه ای که داشت میرفت بعد ماسکشو انداخت پایین هم خیلی جالب بود
صحنه ی دیدار کال و کالیسی هم خیلی قشنگ و رمانتیک بود ... آخی اون بچه ای که تو بغل کال بود خیلی بامزه بود ...
خداروشکر این جادوگره مرد چقدر قیافه اش ترسناک بود
چرا واکرها کاری به این پسر چاقه( اسمش یادم نیست) نداشتن ...
اگه نظرسنجی باز بود9 میدادم