PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد ِ اعتیاد به سریال ...

aQa GorGe
01-04-2012, 12:01 AM
سریال رو با چه سریالی شروع کردین و چطور شد که ادامه دادین ...

برای ِ من با لاست شروع شد
اون موقع تازه لاست مطرح شده بود و موج لاست بینی کشور را فرا گرفته بود !
اون موقع دانشجو بودم
روزهای آخر دانشگاهم بود تو همدان سال 88
لاست هنوز تموم نشده بود
پول قرض کردم از دوستام و کل دی وی دی هاش رو خریدم و برگشتم خونه !
با خودم قرار گذاشتم که تا بعد ِ کنکور کاردانی به کارشناسی دست به سریال نزنم
( تازه دی وی دی رم هم نداشت پی سی ! رفتم خریدم )
بعد وسوسه شدم که فقط یه قسمت ببینم
و شروع شد
هر روز خونه مکان میشد و من میدیدم !
ده روز به کنکور مونده بود و من میخاسسم ببینم تهش چی میشه
خلاصه بیخیال ِ کنکور شدم و لاست رو دیدم
و کنکور رو خراب کردم ولی ناراضی نیسسم !

و از اون روز داستان " چجوری با سریال آشنا شدم ؟!! " برای من شروع شد ...

Reza-G
01-04-2012, 01:37 AM
من اولین تجربه سریالیم برمیگرده به زمستان سال 87 ، تا اون موقع فقط درگیر درس بودم. ولی بهمن سال 87 دیگه ترم 8 بودم و کلا 11 واحد داشتم. مینی سریال نخل های پنهان رو دانلود کردم و شبی یه قسمت ازش می دیدم. بعدش اواسط اسفند با لاست آشنا شدم و فصل اول رو با کیفیت پایین یکی از دوستام بهم داد. اونم اول شبی دو قسمت می دیدم تا جایی که درگیرش شدم و یه هفته ای فصل اول تموم شد. دیگه در عرض دو هفته ، 2 فصل دیدم. فصل 4 و 5 رو تو 3 روز دیدم. یعنی حدود 30 اپیزود رو در عرض 72 ساعت دیدم. و نهایتا معتاد شدیم به این مجموعه. این روند دیگه ادامه پیدا کرد با desperate housewives , dexter , fringe , V , big bang theory , glee و اخیرا هم breaking bad و modern family . این بود داستان اعتیاد من به سریال.

aQa GorGe
01-04-2012, 01:55 AM
بعد از دیدن ِ لاست حسی شبیه دیدن ِ فرندز داشتم
ینی هیچ سریالی دیگه برام جذاب نبود . تو اون مدت 24 و فرار از زندان تو منطقه ما خیلی اپیدمی شده بود . من از هر کدوم یکی دو قسمت دیدم ولی هیچ اثری نداشتن و بیخیالشون شدم .
مسئله این بود که هیچ کس از اطرافیانم لاست رو ندیده بودن و همیشه گفتگو بر محور 24 و فرار از زندان بود .
تا اینکه با فلش فوروارد آشنا شدم و تا حدودی خلا لاست رو پر کرد
البته لاست هم با اون قسمت ِ آخرش گلاب به روتون کرد به همه احساسات ِ عاشقانه ای که نسبت بهش داشتم !
البته از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون قسمت ِ آخرش من گریه کردم !!!
فلش فوروارد مقصد ِ بعدی ِ من بود ... !!

کاش بچه ها خاطراتشون رو با ما شیر کنن تا فقط حرفای من نباشه

pooya
01-04-2012, 02:05 AM
من اولین تجربه سریال بینیم از سال 86 با سریال prison break شروع شد بعد با لاست توی سال 87 به اوج رسید چند وقت بعد هم با friends تکمیل شد و در ادامه هم The Big Bang Theory و DEXTER و How I Met Your Mother و kyle xy و heros و supernatural و 4400 و vampire's dairy و 24 و smallville و breaking bad و sherlock و ...............

Amin
01-04-2012, 02:18 AM
ها من که اول بار با همین لاست شروع کردم...من رو گرفت خیلی زیاد...موج بود دیگه...حالا لاست بماند...البته اشتباه کردم با اون شروع کردم..چون یه اعتیاد کاذب آورد برام...اصلا چه نیازی بود با لاست شروع کنم...این از اشتباهات بود...

بعدش اگه اشتباه نکنم سریال فرینج بود که خفن من رو کشید طرف خودش...دو فصل اول رو مثل این روانی ها دیدم...بعدش با دوستان(Friends) آشنا شدم...البته این ترتیب ها رو سخت یادم میاد...درباره دوستان بگم که من تا روزی 4 یا 5 دی وی دی نمیدیدم اون روز من انگار غذای روحم رو نخورده بودم...ماجرای فرندز داستان داره برای خودش...

بعدش بود که دیگه سریال های مختلف شروع شد...بیگ بنگ بود اون موقع فکر کنم که شروع کردم....اون موقع حامد برام سریال میاورد...چون تازه از شمال اومده بود شهر ما رو نمیشناخت...بهش آدرس میدادم بیا اینجا...اون میومد بهم سریال ها رو میداد...این بشر من رو نمیشناخت ها ولی اگه پول کم داشتم میگفت اصلا مهم نیست روز بعد با هم حساب میکردیم...با این که صد تا منبع فروش سریال بود که شاید اصلا نیاز من به اون نبود و میتونستم اصلا باهاش قرار نذارم...حامد سریال میاورد برای ما همین طور...سوپرنچرال آورد...بریکینگ بد آورد...اسپارتاکوس هم داد ولی من به جز چند قسمت دیگه روم نشد ببینم:Smiley14::Smiley14:..آخ الان سروش قاطی میکنه:Smiley14:...دکستر آورد که من تا آخر عمرم اگه بمیرم این لطفی که حامد در حق من کرد و منو معتاد به دکستر کرد فراموش نمیکنم...سریال میدیدیم و هم رو که میدیدیم سرش بحث میکردیم...تو خیابون :Smiley14:...هم سریال هم فیلم...یه حامد بود و یه امین...آخ باز دلم تنگ شد...:Smiley19:
غیر از لاست که اعتیادش آخرش بی ارزش در اومد ولی سریال هایی که اعتیاد پیدا کردم رو واقعا پشیمون نیستم...فرندز ،دکستر ،بریکینگ بد،بیگ بنگ تئوری...فرینج فصل یک و دو ،بازی پادشاهان و چند تا دیگه....

یادم نمیاد که موقعی که اومدم تی وی ورلد با حامد صمیمی شده بودم یا نه...ولی خدا دست ما رو گرفت و رو لینک سایت تی وی ورلد راست کلیک کرد و گزینه Open In New Tab رو زد...اومدیم اینجا...تو اوج اعتیاد بود...دلیلش هم پروژه دانلود فرندز بود که داخل پرتال دیدم...اومدم و خلاصه شد آنچه که "باید" میشد...اولین پیام خصوصی که تو عمرم تو یه فروم دادم هم فکر کنم به محسن بود که اگه یادش باشه ازش درباره بیگ بنگ و مترجم فصل های قبلش و هم نام بودنش با اون مترجم پرسیدم...بماند حالا...بعد با نوژن خودم آشنا شدم و دیگه پروسه اعتیاد ما وارد شیرین ترین دوران خودش شد...همکاری با سایت محترم و تک تی وی ورلد همانا و بی خوابی های شیرین ما همین طور...جذب شدید و علاقه شخصیم کار رو به جایی رسونده بود که سریال هنوز نیومده بود که من میذاشتم تو فروم:Smiley14:...

ها راستی به حامد هم ندا دادم بعد مدتی که دیگه با هم اخت شده بودیم که بیا تی وی ورلد خیلی باحاله با مدیرهای باحال تر از خودش...اونم اومد...کنار هم واقعا در حال ترکوندن بودیم...دوران عجیبی بود...من همچنان بودم...اعتیاد ادامه داشت..سریال ها ادامه داشت...تی وی ورلد ادامه داشت...ولی امین دیگه ادامه نداشت...:Smiley36:...مدتی یه افسردگی مختصر اومد سراغم...اوضاع بدی بود...نمیخوام یادم بیاد...من از فروم کنار رفتم...:Smiley19::Smiley19:اعتیاد من هم کم رنگ شده بود به خاطر این حال کوفتی ما...ولی به حامد گفتم حالا من نیستم تی وی ورلد رو دو دستی بچسب ول نکنی و جای منم خالی کن...اونم محکم موند انصافا...حالا ماجرای یوزرهای نخبه ای که بعدا به سایت وارد شدن و تا همین امروز دارن سایت رو زنده و پرقدرت تر جلو میبرن بماند...:Smiley34::Smiley34:

با شروع فصل جدید سریال ها هم که دیگه اعتیاد برگشت و دوباره ما زنده شدیم...امشال واقعا سریال ها بترکون شدن و من هم همچنان هر هفته دنبال میکردیم...یادمه سر بریکینگ بد بود که بحث با حامد چنان بالا میگرفت که گاهی اوقات میگفتم که الآنه که یکیمون بلند شه یه بلایی سر اون یکی بیاره...:Smiley45::Smiley104::Smiley13:شنی دین که طرف به خاطر اعتیاد یکی رو میشکه ، حکایت ماست...:Smiley14:...حامد از عجایب بود واقعا..ریزبینی عجیبی داشت تو فیلم و سریال دیدن...امشب هم هر کاری کردم زنگ بهش بزنم نشد:Smiley116:

این بود ماجرای ما...اوووووووه چقدر شد...ولی دلم میخواست این حرف ها رو یه جا بزنم که زدم:Smiley36:

YellowJimbo
01-04-2012, 02:30 AM
من اولین سریال بینیم رو هم با لاست شروع کردم ( با اینکه سریال های دیگه هم داشتم ) اگر اشتباه نکنم سال 87 بود، خلاصه ما شروع کردیم و یکی بیاد جلوی ما رو بگیره یعنی طوری این سریال من رو جذب کرد که تا عمر دارم فراموش نمی کنم یادمه یه بار نزدیک 24 ساعت بود که داشتم لاست می دیدم وقتی به خودم اومدم دیدم صبح شده هوا روشن شد رفت !
و همین میان ها یا بعد بود که سریال فوق العاده How i met your mother رو شروع کردم با اینکه آشنایی نداشتم باهاش اون موقع ولی راحت می گم یکی از بهترین طنز های که توی عمرم دیدم حساب میشه درست مثل Friends....

خلاصه بعدش هم ست لیستی درست کردم و رفتم توی کار سریال های تاپه دیگه... و حالا هم به سریال بی مثال House m.d ختم شده که ثابت کرد بازم سریال هایی هستند که می تونند آدم رو میخ کوب کنند و وقتی یه فصلش تموم شه 2 روز هم نمی تونی برای فصل بعی صبر کنی...

و این بود داستان سریالیه ما....

aQa GorGe
01-04-2012, 02:33 AM
یه مدت دنبال ِ دنباله ی فلش فوروارد گشتم ولی خبری ازش نبود .
یادمه تازه ای دی اس ال گرفته بودم و اینترنت کلن برام عوض شده بود !
هنوز هم تعصبم رو لاست داشتم و هیچ سریالی نمیدیدم . تا اینکه با فرندز آشنا شدم
به طرز ِ عجیبی همه دوستام تو *گودر* داشتن در مورد ِ فرندز صحبت میکردن .
و باید تشکر بکنم از شاتل ِ عزیز بخاطر دانلود رایگان ِ ساعت یک شب به بعدش ! که کمک کرد تا من کم کم فرندز رو دی ال کنم
پایلوتش منو جذب کرد و دیگه ول نکرد .
اون سکانسی که راس میگه من میخام ازدواج کنم دوباره
همون لحظه ریچل با لباس عروس میاد تو کافه
و آقامون چندلر داد میزنه : من هم یک میلیون دلار میخام !!!
( این همون سکانسیه که من بارها گفتم به کل ِ سریال آشنایی با مادر می ارزه !! )
و فرندز بینی من هم شروع شد
شب تا صبح دانلود میکردم صب تا شب میدیدم
یادمه چن روز نمی تونسسم قسمت آخر رو ببینم و تموم بشه :(
اونجا که همه کلید ها رو گذاشتن رو میز ...
من داشتم گریه میکردم !! ( واقن من هم سوسولیم ها برا خودم ! آخر همه سریالا گره میکنم ! نکنه وختی تد بخاد مادر بچه هاش رو ببوسه هم گریه کنم !؟ )
یه مدت خماری کشیدم تا بچه ها دو تا سریال معرفی کردن
- جویی : که به قولی ادامه فرندز بود
- مستر سان شاین : که آقامون چندلر بازی کرده بود
و من چون پخش جویی تموم شده بود اون رو دانلود کردم

دی دی دی دی
نقد و بررسی سریال ِ جویی توسط استاد آقا گرگه در پست ِ بعدی !
با ما باشید

aQa GorGe
01-04-2012, 02:37 AM
نمی دونم از بچه های گودر کسی اینجا هست یا نه
ولی سکانسی که تو فرندز همه کلیدا رو گذاشتن و رفتن دقیقن اون روزها بیانگر حال ِ ما بود وختی که داشتن گودر رو میبستن
به همون غمگینی :((

s0r0ush666
01-04-2012, 03:02 AM
من که سال 88 یک هفته به کنکورم مونده بود با لاست شروع کردم و هر شب 12 تا 2 ، 2-3 قسمت اونا میدیدم بعدم Heroes و سومیش هم Prison Break ، بعد هم دیگه وقتی برای کنکور سال 89 میخوندم که Flash Forward و Vampire Diaries پخش میشدن و ما هم هر هفته اولین کاری که از خواب بلند میشدیم و میکردیم این بود که سریالو دانلود کنیم که یکوقت زیرنویسش بیاد بیرون و سر ما بی کلاه بمونه :Smiley36: اون سال حدود 200 یا 150 هزارتومان دادم فقط سریال خریدم! سریال هایی مثل Dexter, Weeds, Supernatural, Fringe و ... ، از پاییز 89 هم که دیگه هر سریالی جدیدی که میومد دانلود میکردم!! :Smiley69: الانم که براتون می نویسم من و دوستم روی هم رفته توی یک هفته حدود 40 تایی سریال (اپیزودهای در حال پخش) دانلود میکنیم. معتاد دانلود سریال شدم!
حلاصه این بود داستان معتاد شدن ما.... :Smiley36:

Reza-G
01-04-2012, 08:17 AM
راستی محض اطلاع دوستان بگم که منم یه چک لیست از سریالها درست کردم که باید ببینم. نکته جالبش ، اولین سریال این چک لیسته !!! شک نکنین و آگاه باشید که چیزی نیست جز LOST ! بله واسه بار دوم میخوام ببینمش. بعدش باید برم سراغ ادامه Dexter و Desperate Housewives و استارت اساسی روی Friend , How I met your Mother , Breaking Bad . البته تا اون موقع من همچنان 90210 , Modern Family رو ادامه خواهم داد. به شدت هم منتظر فصل جدید Spartacus هستم. البته در نهایت همه اینا به خودم قول دادم که حتما Prison Break هم دانلود کنم و ببینم.

aQa GorGe
01-04-2012, 12:58 PM
راستی محض اطلاع دوستان بگم که منم یه چک لیست از سریالها درست کردم که باید ببینم. نکته جالبش ، اولین سریال این چک لیسته !!! شک نکنین و آگاه باشید که چیزی نیست جز LOST ! بله واسه بار دوم میخوام ببینمش. بعدش باید برم سراغ ادامه Dexter و Desperate Housewives و استارت اساسی روی Friend , How I met your Mother , Breaking Bad . البته تا اون موقع من همچنان 90210 , Modern Family رو ادامه خواهم داد. به شدت هم منتظر فصل جدید Spartacus هستم. البته در نهایت همه اینا به خودم قول دادم که حتما Prison Break هم دانلود کنم و ببینم.

90210 زندگی منو خراب کرد !
یه مشت بچه مایه دار بی درد که بزرگترین مشکلات زندگیشون حول و حوش ِ زیر کمر میچرخه و نمیتونن ساده ترین مشکلات رو حل کنن .
هیچ خط قرمزی ندارن و دوستی براشون ارزشی نداره
مخصوصن اون دیکسون ِ خر که بخاطر یه بیماری جزیی سیلورم رو ول کرد .
خودت یه مروری تو ذهنت بکن ببین کیا با کیا دوست شدن ( البته اگه تا آخر دیدیش )
تقریبن همشون با همشون خوابیدن تا آخر ِ سریال !
90210 رو ادامه دادم فقط بخاطر اینکه کاری که شروع کردم رو نمیتونم ناتموم بذارم . و وختی هم که تموم شد اینقد فشار عصبی بهم اومده بود که مجبورا آشنایی با مادر رو دی ال کردم که یخورده طنزیم بشم !!
اگه کسی از من بپرسه به شدت بر حذرش میدارم از دیدن ِ 90210 که کوچکترین نکته آموزشی هم نداره .

aQa GorGe
01-04-2012, 01:20 PM
یه اتفاق جالبی طی دیدن ِ سریال آشنایی با مادر برام افتاد !
سیزن چهار رو تموم کردم یه شب و خوابیدم
فرداش که خواستم ادامه بدم شروع کردم دیدن
یه چن قسمتی دیدم ولی همش میگفتم چرا من از این اتفاقات هیچی سر در نمیارم و به خودم هم امید میدادم که این حتمن جزیی از شناور بودن سریال تو زمانه و تو قسمتای بعدی فلش بک میزنن و میگن چی به چیه !!
که تا اپیزود سه نزدن منم دیگه مشکوک شدم و برگشتم عقب
دیدم یه سیزن رو کلن جا انداختم !
از چهار پریده بودم به شش

Moon Light
01-04-2012, 01:42 PM
اینطوری که معلومه تب سریال اکثرا با لاست بالا گرفته...! :Smiley36:

منم با لاست شروع کردم البته همیشه فیلم میدیدم و به هتر هفتم علاقه داشتم اما دیدن سریال رو از لاست شروع کردم همزمان با اون دروغگویهای کوچک زیبا رو هم هر هفته میدیدم.
اما به جرات میتونم بگم که این لاست بود که منو به سریال معتاد کرد تا جایی که وقت بیکاریم فقط سریال میبینم و خیلی وقته که نتونستم فیلمای مورد علاقمو ببینم و فقط یه لیست ازش مونده ... :Smiley15:
شاید به این خاطر بود که یه سریال مثل لاست رو توی مدت کوتاهی دیدم و این مدل دیدنش منو معتاد کرد... آخه من به خاطر شرایط سخت کاری و درسیم نزدیک به دو سال نتونست سراغ این مسائل برم با اینکه لاست رو داشتم ولی وقت بیکاریم در حد دیدن یه فیلم توی ماه بود چند قسمت اول لاست رو دیدم ولی شرایط منو میخکوبش نکرد تا اینکه لاست رو توی 2 هفته دیدم...
بعدش آشنایی با مادر منو به سمت طنزهای خارجی کشوند بعد از اون با فرندز آشنا شدم .... گریز آناتومی هم به لیستم اضافه شد. فرار از زندان رو درست ندیدم و باید از اول نگاش کنم. الانم اینقدر اعتیاد دارم که یه لیست بلند بالا دارم و دز حال حاضر دیدن امریکن هورور استوری رو شروع کردم..

aQa GorGe
01-04-2012, 02:01 PM
اینطوری که معلومه تب سریال اکثرا با لاست بالا گرفته...! :Smiley36:

منم با لاست شروع کردم البته همیشه فیلم میدیدم و به هتر هفتم علاقه داشتم اما دیدن سریال رو از لاست شروع کردم همزمان با اون دروغگویهای کوچک زیبا رو هم هر هفته میدیدم.
اما به جرات میتونم بگم که این لاست بود که منو به سریال معتاد کرد تا جایی که وقت بیکاریم فقط سریال میبینم و خیلی وقته که نتونستم فیلمای مورد علاقمو ببینم و فقط یه لیست ازش مونده ... :Smiley15:
شاید به این خاطر بود که یه سریال مثل لاست رو توی مدت کوتاهی دیدم و این مدل دیدنش منو معتاد کرد... آخه من به خاطر شرایط سخت کاری و درسیم نزدیک به دو سال نتونست سراغ این مسائل برم با اینکه لاست رو داشتم ولی وقت بیکاریم در حد دیدن یه فیلم توی ماه بود چند قسمت اول لاست رو دیدم ولی شرایط منو میخکوبش نکرد تا اینکه لاست رو توی 2 هفته دیدم...
بعدش آشنایی با مادر منو به سمت طنزهای خارجی کشوند بعد از اون با فرندز آشنا شدم .... گریز آناتومی هم به لیستم اضافه شد. فرار از زندان رو درست ندیدم و باید از اول نگاش کنم. الانم اینقدر اعتیاد دارم که یه لیست بلند بالا دارم و دز حال حاضر دیدن امریکن هورور استوری رو شروع کردم..

با اینکه اکثر بچه ها نظرشون اینه که هر چی سریال دم دستشون بیاد ببینن و اعتیادشون این مدلیه !
ولی من یخورده خیلی سخت گیرترم
در مورد اعتیاد ِ واقعیم هم حتی اگه در سخت ترین شرایط هم باشم سیگاری جز مارلبرو و کنت نمیکشم !
در مورد سریال هایی هم که میبینم بشدت سخت گیرم
قبل اینکه سریالی رو شروع کنم مدتها در موردش مشورت میکنم .
یه بار فقط اشتباه کردم و بدون مشورت 90210 رو دیدم و الان هم پشیمونم که چرا دیدمش ( حالا ناشکری نشه که با جسیکا استروپ آشنا شدم ! )
من هم یه لیست از سریال هایی که چند سیزنشون رو دارم نوشتم
ولی خیلی هاشون رو آرشیو کردم که هیچ وخ نبینم
جریانشم اینطوری بود که یکی از دوستام لطف کرد و روز ِ تولد ِ خودش حدود 200 حلقه سریال بهم کادو داد !!!

aQa GorGe
01-04-2012, 03:40 PM
یه خاطره شرم آور هم دارم !:Smiley19:
اون موقع که 90210 رو می دیدم و سیلور رو عاشقانه دوست داشتم ! شب و روزم شده بود سلطان قبلها سیلور :Smiley30:
یه شب خواب دیدم من و سیلور و اون پسره که همج.نس گرا بود و اسمش یادم نمیاد با هم یه جا نشستیم
سیلور وسط ِ ما دو نشسته بود
خیلی بهم چسبیده بودیم
یادمه تو دلم میگفتم که کاش سیلور بدونه که من مث اون پسره هم.جنس گرا نیسسم !!!

سیلور
سیلور
عشق تو مرا کشت !

NOjAN
01-04-2012, 06:12 PM
داستان من همچین زیاد طولانی نیست . فکر کنم اواخر 88 بود که با How I met your mother شروع کردم . بعدش فرار از زندان رو دیدم (دی وی دی فصل اولش دست یکی از اقوام بود از فصل دو شروع کردم :Smiley14:) بعدش هم فکر کنم توی یک هفته کل لاست رو دیدم . از اونجا به بعدش هم که با آقا محسن تو انجمن p30world آشنا شدیم و هرچی سریال محسن معرفی می کرد ما دانلود می کردیم (BigBang و House و Misfits و Sherlock و ...) . الان هم خیلی کم سریال می بینم . در حد روزی یک اپیزود اونهم سریالهایی که در حال پخشه مثل HiMYm و WalkingDead و BigBang

Why Me ?
01-04-2012, 07:04 PM
شروع دیدن من برمی گرده به سال 86 ، یعنی 4 سال پیش.... یادش بخیر اون وقت ها از هفت دولت آزاد بودم ... هر کاری می خواستم می کردم...

اولین سریالی که دیدم My name is earl بود خیلی با حال بود بخصوص سیزن 1... 4 تا فصل هم پخش شد بعدا کنسل شد.

کلا طرفدار سریال های طنزم.... بعدش یک مدتی Fringe , True blood رو دیدم که چنگی بدل نزد تا اینکه رفتم سراغ How i met your mother.... دیگه اینو که دیدم معتادش شدم و تا اوایل همین فصل هفتم همه رو 2 ، 3 بار دیدم. تو فصل هفتم عقبم ( مرده شور اینترنتومون ببره).... یادش بخیر قسمت 1 فصل 1 : اون جاییکه تو خونه رابین تد به رابین میگه I LOVE YOU ! ... بعدش موقع خداحافظی ازش آدرس مترو رو دم در می پرسه..ه هنوز تو ذهنم هست... هیچ فصلی مثل فصل 1 نشد

بعدش هم شانسی سریال بیگ بنگ رو خریدم. یک بار قسمت یکش رو سریع نگاه گردم زیاد حال نکردم ، چون تو مود hOW I MET ... بودم. تقریبا 4 ماه سریال داشت خاک می خورد. بعدا از روی بی سریالی شروع به دیدنش کردم ، از قسمت 2دوم عاشقش شدم... همون قسمتی که پنی از لئونارد می خواد تا در نبودش یک بسته پستی را بگیره... اون وقت اون بسته پستی یک کارتن خیلی بزرگ است که شلدون و لئو نمی دوند اون را چجوری ببرند بالا ... یک بار هم گه کارتون از دستشون رها می شه شلدون می گه : جاذبه!! ای جنده بی قلب!!! Gravity.. a heartless bitch

هنوز هم که هنوزه این دوتا سریال بهترین سریال هام هستند. اخیرا از مدرن فامیلی هم خوشم اومده. اما خیلی سوسولیه... یک مشت آدم مرفه از خود راضی که همش به دیگران درس زندگی می دهند. فقط بخاطر مانی و هیلی (خوشگله) و فیل ( خیلی با حاله) خوشم میاد.

ADOLOVSKY
01-05-2012, 02:57 AM
من با how i met your mother شروع کردم و بعدش بیگ بنگ تئوری و true blood با هم
لاست رو گذاشتم واسه تابستون
2 هفنه دیگه هم dexter رو شروع میکنم

aQa GorGe
01-05-2012, 06:52 PM
من تا حالا سریال ومپایرز فیلان رو ندیدم
یه دوستی دارم همیشه تو سرم میزنه که ومپایرها از گرگ نماها خوشگلتر و بهترن !
سریالی ندارم که توش گرگا بزن دهن مهنه ومپایرها رو ایسفالت کنن ؟!

Batlaghi
01-05-2012, 07:06 PM
سریالهای اعتیاد دار زیادن من با فرار از زندان و لاست و 24 شروع کردو هر روز به صورت یکی در میون میدیدمسون چه دورانی بود بعد هم که دکستر بیگ بنگ شیلد دوستان و خیلی های دیگه و از همه مهمتر که بریکینگ بد سلطان سریالها رو که دیدم منو روانی کرد و همچنان در انتظار فصل پنجم هستیم

ali361
01-05-2012, 10:41 PM
منم با فرار اززندان وHIMYMشروع کردم واقعا بهشون علاقه پیدا کرده بودم مثلا برا هر قسمت بخوای یه هفته صبر کنی دیوونم میکرد.:Smiley18:خلاصه اینم داستان اعتیاد ما بود!:Smiley36:

amiana
01-05-2012, 11:14 PM
سریال امریکایی، منم با لاست شروع کردم واقعا خوب بود چون باعث میشد انقد غرق شم که دیگه به هیچی فکر نکنم بعد هم پریزن بریک و دیدم آخرای این دو تا سریال دیگه همزمان با پخش میدیدم
بعد که اینا تموم شدن یه وقفه افتاد و من بیشتر برنامه های ایتالیایی می دیدم تا اینکه دوباره از امسال تابستون یکی از دوستام منو دوباره معتاد سریال کرد
ومپایر دایریز دیدم اول و واقعا می تونم بگم تا شروع سیزن سه زجر کشیدم انقد که غرقش شده بودم بعد خوشبختانه!! مثه اینا که تریاکی هستن برای درمون میرن قرصی میشن!! من سوپرنچرال و شروع کردم تا کمتر فراق ومپایر دایریز و بکشم :)
اوایل هی می گفتم بابا این چیه ولی دوستم می گفت صبر کن بزار 6 تا سیزن ببین بعد،
و الان اعتراف می کنم شب و روزم داره با این دو تا برادر سوپرنچرالی می گذره و کلی هم رفتم راجع محتوای سریال مطلب خوندم و تازه فهمیدم عجب مفاهیم عمیقی داره
الان هم دیگه روز پخش ریونج و سیکرت سرکل و میبینم البته سیکرت سرکل خیلی خاص نیست
شرلوک و هم دیدم
بریکینگ بد و بندز او برادرز رو هم دانلود کرده بودم قدیما و همچنان دارن خاک می خورن

idin
01-06-2012, 10:19 PM
من هم مثل خیلی های شما با لاست شروع کردم و معتاد سریال دیدن شدم . یادش بخیر ...
روز اول که سریال رو شروع کردم تا قسمت 8 دیدم ! و بعد از اون هم حداقل روزی 4 تا قسمت میدیدم !

بعد از این سریال هم 17 تا سریال دیگه هم نگاه کردم و دارم میبینم که تا چند وقته دیگه به تعدادشون اضافه میشه ...

خلاصه این که این اعتیاد رو من مدیون لاست هستم :)

aQa GorGe
01-08-2012, 11:08 PM
کاش اون موقع که شیطون گولمون زد و سریال باز شدیم یکی بود میزد تو گوشمون
میگفت بچه ای خامی جاهلی
" فرندز " و " لاست " رو نبین . بذار برای یه روز دیگه
اون موقع اگه حرفشو گوش میدادیم الان ته دلمون قرص بود که روزای آخر عمرمون بازم سریال شاهکار هست که ببینیم .
مثلن من پدرخوانده رو ندیدم
نگه داشتم وختی پیر شدم با دی وی دی ببینم ( اون موقع البته نوه هام دارن از تکنولوژی های جدید میگن و دی وی دی مثل فلاپی برای امروزیا میمونه ! )

aQa GorGe
01-11-2012, 01:09 AM
بعضی وختا یه تصمیماتی بدون مشورت میگیری و بعد پشیمون میشی .
مثل تصمیم ِ بدون مشورت ِ من برای دیدن Glee .
واقعن الان دوست دارم یکی بیاد بگه من طرفدار ِ این سریال هستم ! و من زل بزنم تو چشاش و بگم : چرا ؟؟؟؟!!!!
عادت ِ بدی دارم که نمیتونم هیچ فیلم یا کتابی رو نصفه کاره ول کنم برای همین دارم تلاش میکنم که زودتر به تهش برسم و امیدوارم تا اون روز تهیه کننده ها هم تصمیم بگیرن که تمومش کنن .
تازه دارم هر شب ترانه های متن سریال رو دی ال میکنم و چون این کار رو برای چند اپیزود انجام دادم دیگه نمیتونم ول کنم و باید کل ترانه هاشو دی ال کنم !

Johnny Cash
01-11-2012, 03:36 AM
بعضی وختا یه تصمیماتی بدون مشورت میگیری و بعد پشیمون میشی .
مثل تصمیم ِ بدون مشورت ِ من برای دیدن Glee .
واقعن الان دوست دارم یکی بیاد بگه من طرفدار ِ این سریال هستم ! و من زل بزنم تو چشاش و بگم : چرا ؟؟؟؟!!!!
عادت ِ بدی دارم که نمیتونم هیچ فیلم یا کتابی رو نصفه کاره ول کنم برای همین دارم تلاش میکنم که زودتر به تهش برسم و امیدوارم تا اون روز تهیه کننده ها هم تصمیم بگیرن که تمومش کنن .
تازه دارم هر شب ترانه های متن سریال رو دی ال میکنم و چون این کار رو برای چند اپیزود انجام دادم دیگه نمیتونم ول کنم و باید کل ترانه هاشو دی ال کنم !

اتفاقا یکی از سریال های مورد علاقمه ... :Smiley36:

aQa GorGe
01-11-2012, 11:36 AM
اتفاقا یکی از سریال های مورد علاقمه ... :Smiley36:

نظر شما برای ما محترمه ولی خو چرا ؟!!
دنبال ِ یه نقطه قوت بجز موزیکال بودنش میگردم که خودم رو راضی کنم که وختم رو هدر نمیدم !
داستان ِ ضعیفی نداره انصافن ؟ هیچ اتفاق مهم و اساسی تو متن داستان رخ نمیده .
به قول دوستان بیشتر دخترونه است و تین ایجری
سوژه این سریال فوقش برای یه فیلم سینمایی کفاف میده که نمونه موفقش high school music عه .
باز اگه زک عفرون بازیگر این سریال بود باز یه حرفی !

aQa GorGe
01-11-2012, 11:18 PM
خوب که فکر میکنم من سریال ِ خارجی رو با لاست شروع نکردم !
فک کنم هممون با پزشک دهکده شروع کردیم ! اون هم نه یه بار نه دو بار نه سه بار خیلی بار !
بعدش هم سریال محبوب دوران نوجوانیم " عامل ناشناخته " بود که باز هم دنبالشم که این بار زبان اصلیش رو بگیرم و باز هم ببینم .

idin
01-11-2012, 11:23 PM
من هم که فکر میکنم میبینم که با پزشک دهکده شروع کردم
عجب سریالی بود ...

Chandler Bing
01-18-2012, 04:45 PM
منم گفتم بیام داستانم رو بگم

اولین بار ماه رمضون سالی بود که می خواستم کنکور بدم، چون روزه می گرفتم صبح ها حال نداشتم درس

بخونم(البته قبل اش تصمیم گرفته بودم شروع کنم تو ماه رمضون). دادشم 24 لاست فرار از زندان رو کامل

گرفته بود، من با لاست شروع کردم تو ماه رمضون 5 فصل دیدم، از صبح جلو تلویزیون میشتم تا افطار:Smiley35:

خیلی حال میداد. بعد فرار از زندان دیدم که حال نداد بهم. دیگه ندیدم تا فکر کنم بعد کنکور تو تابستون

همراه با پخش جهانی لاست ما هم دانلود میکردیم میدیدم، اون موقع از این کار خیلی خوشم امد

این که لاست رو هفتگی ببینم و هر هفته تو کفه اپیزود بعد باشم.

بعد دوباره بی خیال شدم تا ADSL گرفتم باز خرداد پارسال بود فکر کنم کنه شروع کردم به دانلود بازی

شاهان، نا فرم حل کرده بود بعد همین طور که اپیزودی دانلود می کردمو منتظر زیرنویس می شدم

با نوژن اشنا شدم(نه خودش- زیرنویس هاش) خیلی با کیفیت بود. بعد برای زیرنویس می یومد تیوی ورلد

بعد کیلینگ رو دانلود کردم بعد رفتم 24 تا سریال خریدم و نشستم همه رو دیدم(سوپرنچرال- اشنای با...-

فرینج)

بعد دکستر رو دانلود کردم بعد برکینگ بد، بعدم که پروژه فرندز با تیوی ورلد

الان بعد جور معتاد شدم.

یه ارشیو گنده سریال دارم:Smiley35: یعنی همه زندگیمه و این هاردم که توش سریال هاست

idin
01-18-2012, 05:05 PM
24 تا سریال خریدی و دیدی ...
حالا خود 24 رو دیدی ؟ :Smiley69:

Chandler Bing
01-18-2012, 05:18 PM
24 تا سریال خریدی و دیدی ...
حالا خود 24 رو دیدی ؟ :Smiley69:

اره دیگه، MKV بود 25 دی وی دی 25 تومن فکر کنم

می خوای بت معرفی کنم انترنتی بخری؟:Smiley36:

نه 2 3 تا اپیزود دیدم حال نداد( با عرض شرمندگی)

javad48
01-18-2012, 05:29 PM
فرار از زندان بود :d دو نفری من و دامادمون تمومش کردیم تابستون بود دیگه آزاد شب و روز کارمون همین بود تقریبا یکی دو سال پیش بعدش دیگه سریال و فیلم ندیدم تا همین تابستان گذشته اومدم توی کار فیلم و سریال تا حالا هم معتاد سریال های زیادی شدم :d

راستی توی زبانم هم خیلی تاثیر گذاشته قبلا اصلا آهنگ انگلیسی گوش نمیدادم ;D

ولی چون الان میفهمم خواننده چی میگه همشیه انگلیسی گوش میدم

idin
01-18-2012, 05:43 PM
اره دیگه، MKV بود 25 دی وی دی 25 تومن فکر کنم

می خوای بت معرفی کنم انترنتی بخری؟:Smiley36:

نه 2 3 تا اپیزود دیدم حال نداد( با عرض شرمندگی)

ای بابا
با 2 3 تا اپیزود قضاوت کردی در مورد سریال ؟
حد اقل یه دو فصل تماشا میکردی بعد اگه خوشت نمیومد میذاشتیش کنار
در هر صورت بهت پیشنهاد میکنم ببین :Smiley17:
سریال از وسطای فصل دو جون میگیره ...
انقدر هیجانش میره بالا و داستان قشنگ میشه که نمیتونی ولش کنی
بازیگر نقش اصلیش هم که دیگه نگو ...
(چقدر تبلیغ کردم برای این سریال :Smiley36: )

aQa GorGe
01-18-2012, 05:49 PM
منم 24 و فرار از زندان رو اصلن خوشم نیومد کلن گذاشتمشون کنار
البته بد شانس هم بودن که خوردن به لاست !

Chandler Bing
01-18-2012, 05:57 PM
ای بابا
با 2 3 تا اپیزود قضاوت کردی در مورد سریال ؟
حد اقل یه دو فصل تماشا میکردی بعد اگه خوشت نمیومد میذاشتیش کنار
در هر صورت بهت پیشنهاد میکنم ببین :Smiley17:
سریال از وسطای فصل دو جون میگیره ...
انقدر هیجانش میره بالا و داستان قشنگ میشه که نمیتونی ولش کنی
بازیگر نقش اصلیش هم که دیگه نگو ...
(چقدر تبلیغ کردم برای این سریال :Smiley36: )

اره فکر کنم حق با توست

اخه اون موقع مثل الان سریال بین نبودم حالیم نبود، تعریف اش رو زیاد شنیدم

حالا نگاه می کنم به زودی:Smiley35:

aQa GorGe
01-18-2012, 07:18 PM
من هیچ وخ نتونسسم با 24 و فرار از زندان رابطه برقرار کنم .
فک کنم تا آخر عمرم هیچ وخ سمتشون نرم
یه حس بدی نسبت بهشون دارم
شاید بخاطر اینکه تو اون دوره که من لاست میدیدم همه اطرافیانم این دو تا رو میدیدن و یه حس رقابتی بود و من هیچ وخ نتونسسم بهشون بقبولونم که لاست بهریتن سریال ِ دنیاست !
سریال که زیاده
تا آخر عمر هم ببینیم تموم نیمشه
این دو تا رو حذف میکنم

Chandler Bing
01-18-2012, 07:26 PM
من هیچ وخ نتونسسم با 24 و فرار از زندان رابطه برقرار کنم .
فک کنم تا آخر عمرم هیچ وخ سمتشون نرم
یه حس بدی نسبت بهشون دارم
شاید بخاطر اینکه تو اون دوره که من لاست میدیدم همه اطرافیانم این دو تا رو میدیدن و یه حس رقابتی بود و من هیچ وخ نتونسسم بهشون بقبولونم که لاست بهریتن سریال ِ دنیاست !
سریال که زیاده
تا آخر عمر هم ببینیم تموم نیمشه
این دو تا رو حذف میکنم

منم این حالت رو داشتم. به همه می گفتم لاست ببنید ولی چسبیده بودن به فرار از زندان، به خاطر همین از این 2تا متنفر شدم همیشه با یه دیده بد نگاه می کردم

idin
01-18-2012, 07:59 PM
فقط به عنوان کسی که این سریال رو دیده دارم بهتون پیشنهاد میدم
وگر نه شما دوستان میتونید تا آخر عمر ازش متنفر باشید :)
در هر صورت اگر وقت کردید این سریال هم توی برنامتون قرار بدید و تماشا کنید
قدرت بازیگری و نویسندگی و کارگردانی این سریال حرف نداره
یه ذره قهرمان بازی هست ولی خوب انقدر بازیگرش قشنگ ایفای نقش میکنه که زیاد اون قضیه به چشمتون نمیاد

aQa GorGe
02-05-2012, 04:31 PM
من اعتیاد به اینترنت و سیگار رو تجربه کردم ولی اعتیاد به سریال خیلی بده
دیگه نمیتونم درس بخونم
ساعت خوابم اومده رو ساعت 4-5 صبح !

دیشب تا صبح داشتم خواب میدیدم که تو دنیای Game of thrones هستم .
کوفتم شد خوابم
همش توطئه و دسیسه بود
خیلی سخت بود زندگی اونجا !

asmaref
02-05-2012, 05:43 PM
امتحان دانشگامو كه خراب مي كنم يا حال و حوصله ي كسي رو ندارم يه چند تا اپيزود كه مي بينم همچين روحيم در حد بندسليگا ميره بالا :Smiley20: فكر كنم بد جورمعتادم كرده :Smiley36:

D O R D I
02-07-2012, 02:01 PM
منم سریال دیدنو از فرار از زندان شروع کردم قبلش فقط فیلم می دیدم سریالش همزمان با لاست بود من میخاستم لاست رو بخرم ببینم یکی از رفقا فرار از زندان رو خرید منم دیدم مفته همینو می بینم :Smiley36:بعد از اون دیگه سریال از دست من فراریه به قول رفیقمون رحمان ساعت خوابم عوض شد درس که دیگه نگو و نپرس واقعا خیلی بده

aQa GorGe
02-17-2012, 03:59 PM
صبح داشتم درس میخوندم
از کتاب هیدرولیکم نوت برداری میکردم
متن درس هیدرولیک پره از کلمه " سیال "
یجا بخودم اومدم دیدم همه " سیال " ها رو " سریال " نوشتم !

marya
02-17-2012, 04:50 PM
من سریال بینیم و با فرندز شروع کردم بعد لاست و دیدم.
سریال زیاد میبینم ولی هیچ کدوم مثل فرندز نیستن.
فرندز یه چیز دیگه ست

Capricorn
02-17-2012, 04:52 PM
من که باید حداقل روزی 3 تا سریال ببینم..اگر نه تا صبح بدن درد دارم!!:Smiley36:

aQa GorGe
02-17-2012, 09:57 PM
یه بابایی محلمون کلوب داره
یارو یه تومن هم تخفیف نمیده
الان زنگ زده که آشنایی با مادر رو فوری لازم دارم
دی وی دی هاش رو بده بهم
منم گفتم رو سیستمم دارم
فش بده بدم
گفت باشه
منم گفتم فلش رو سریال میگم پر کن بده که منم ضرر نکنم !
یه عمر نشستم شبا دانلود کردم !

الان میخام یه سریال تپل بگم بزنه برام
خوش بحالم شد کلن

Red Bull
10-07-2015, 12:58 PM
آیا کسانی که هر روز ساعت های متمادی سریال می بینند از بیماری افسردگی رنج می برند ؟

پی نوشت : همانطور که می دانید سریال اثر تخدیری دارد ....

tahmiineh
10-07-2015, 06:48 PM
Man dar doorane bardarim sale 88 ba lost shoroo kardam va prison break va 24. Nnemidoonam vaghti bacham be donya oomad vase hamin inghadr bitab bood. Akhe shab ta sobh serial mididam. Alanam ke dargire the affair hastam shadiid

matiyo
10-07-2015, 07:21 PM
آیا کسانی که هر روز ساعت های متمادی سریال می بینند از بیماری افسردگی رنج می برند ؟

پی نوشت : همانطور که می دانید سریال اثر تخدیری دارد ....

یه جورایی میتونه درست باشه .
بستگی به هدف تون از دیدن سریال داره
یکی مثل یکی از دوستانم برای تقویت لیسنینگ و اسپیکینگش سریال میبینه :Smiley67:، یکی به خاطر بیکاری و علافی!:Smiley43:یک دانشجوئه ! :Smiley54: یکی چون عشق سینما و هالیوود و فیلم دیدن داره :Smiley74:، یکی به خاطر شغلش (کلوپ) درگیرش میشه ! :Smiley91:یکی همب به خاطر افسردگی و زیاد اجتماعی نبودنش:Smiley95: که نتیجه ی همشون اعتیاد به سریال و هدر دادن زمانیه که هیچوقت برنمیگرده.:Smiley76: حتی گاها دیده شده طرف مخش اینطوری شده:Smiley12:
هرچی هست کسانی که برنامه ی روزانه ی سریال ندارن بیشتر ، اجتماعی تر هستن تا کسانی که مثل من هر روز سریال میبینن.:Smiley68:
البته مقوله ی سریال دیدن بیشتر جنبه ی اوقات فراقتی داره! که اگه بشه بهتر ازش استفاده کرد(مسئولان رسیدگی کنن!:Smiley104:) نیازی نیست فقط به خاطر تفریح و اوغات فراقت بزنی پدر چشما ، مادر کمر ، عمه ی نشیمن گاه و خاله ی وقت مبارک رو در بیاری...

الان مثلا من هم فلسفی حرف زدم هم پسیکولوژیک!:Smiley35:

Red Bull
10-08-2015, 04:45 PM
برای برخی اعتیاد همیشه وجود دارد و فقط نوع ماده مخدرشان تغییر می نماید . ماده مخدر بعضی ها هم سریال می باشد .

тнor
10-08-2015, 05:08 PM
والا به نظر من کل زندگی ما ها شده اعتیاد
یکی به مواد
یکی به فیلم و سریال و بازی
یکی به چت کردن و فی.س بوک و بقیه شبکه های اجتماعی
یکی به کار کردن
یکی به تمیز کردن
یکی به اشپزی کردن
یکی به قهوه خونه
یکی به سر کوچه
یکی به باشگاه
یکی به بحث سی.اسی
خلاصه همه مون اعتیاد های خودمون رو داریم
اصلا زندگی کردن خودش مواد مخ.دره

KEVIN GARVEY
10-08-2015, 07:08 PM
روحش شاد هر کی این تاپیک خاک خورده رو آورد بالا .

من سریال دیدن رو با جومونگ 2 شروع کردم . تموم که ضشد تازه فرار از زندان داش مد میشد . یادم میاد با بدبختی گیرش آورد و 10 تا حلقه بود و 10 هزار تومن خریدمش و بعدها دست فروش ها هم آوردن . خداییش روز میشد 10 تا اپیزود میدیدم . تو مغازه و تو خونه کارم شده بود . بعدش لاست رو دیدم . باور کنید صبح که از خواب بیدار میشدم جنگی میرفتم مغازه و 12 میبستم و تا ساعت 5 میدیدم و 8 شبم دوباره میومدم خونه تا ساعت 12 شب میدیدم . چقدر بابام سر داد میزد . بعدش 24 رو که شروع کردم واقعا از زندگی افتادم . یادم میاد سال 87 یا 88 بود عید که میخواست بشه تعطیل هم بودیم از یکی از سایتای فروش سریال فکر کنم اسمش ونوس دی وی دی بود 135 تومن پول دادم واسه سریال . دکستر و فرینگ و شیلد و یکی دو تا دیگه اونم با حجم زیاد خریدم . یادش بخیر .

خریتی که کردم این بود که تقریبا 1500 تا دی وی دی داشتم تو یه کارتون بود . خانمم هی میگفت اینارو بذار اینجا و اونجا . آخرش به یه پسره سربازم بود گفتم بفروشم بهش یه نونی هم گیرش بیاد . همه شو دادم 150 تومن . خداییش تا الانه که ...ونم میسوزه . حیف بود خداییش . البته همه شو دانلود کردم .

Red Bull
10-08-2015, 09:24 PM
چطوری ترک کردی ؟

اضافه شده در : 6 minutes

تماشای بیش از حد سریالهای تلویزیونی، باعث عوض شدن لهجه میشود!

بر اساس تحقیقات انجام شده لهجه کسانی که به تماشای سریالهای تلویزیونی اعتیاد دارند، به مرور زمان تغییر میکند.

اگر عاشق تماشای سریالهای تلویزیونی هستید و وقت زیادی برای تماشای این سریالها صرف میکنید، ممکن است روزی از خواب بیدار شده و احساس کنید دارید همانند شخصیتهای سریالهای محبوبتان صحبت میکنید!

تحقیقات دانشمندان نشان میدهد، سریالهای تلویزیونی میتوانند در تغییر لهجه تاثیر بسیاری داشته باشند.

زبانشناسان معتقدند، حتی کسانی که خود لهجه غلیظی دارند، میتوانند تحت تاثیر لهجه و طرز صحبت کردن شخصیتهای تلویزیونی قرار بگیرند.

این درحالی است که زبانشناسان دانشگاه گلاسگوی انگلستان میگویند:" تغییر لهجه تنها در صورتی انجام میگیرد که شخص علاقه خاصی به سریال تلویزیونی داشته باشد."

بر اساس گزارش منتشر شده در مجله "Language" تنها تماشای سریال مهم نیست بلکه پیوندی عاطفی بین شخص و سریال نیز دراین امر دخیل میباشد.

matiyo
10-09-2015, 01:32 AM
من سریال دیدنو با grimm شروع کردم.یادم میاد وقتی وارد سایتهای دانلود فیلم میشدم که ببینم چه فیلمایی اومده بدون اینکه توجه به فیلم یا سریال بودنش داشته باشم وارد ادامه مطلب(قسمت دانلود) میشدم و وقتی میدیدم 7-8 تا قسمته تازه متوجه میشدم که سریاله و نامید برمیگشتم صفحه ی اول چون فکر میکردم وقت برا دیدن سریال ندارم و فیلم بهتره . اون موقع تازه walking dead و GOT شروع شده بودن و با هر فصل جدیدش من هی با خودم میگفتم ای بابا اینم از شانس بد ما بعد یهویی تصمیم گرفتم سه تا سریال بگیرم اگه خوشم اومد ادامه بدم و این طور شد که با grimm شروع کردم و الان دارم 26 تا سریال رو دنبال میکنم. دیگه کل زندگیم شده سریال دیدن...

دشسا4420
10-25-2015, 11:08 AM
یادمه که در گرمای شرجی آبادان رختخواب روی پشت بام پهن میکردیم و قرار بود که بخوابیم . قسمتی که من و خواهرم میخوابیدیم مشرف به تلویزیون سیاه و سفید میله خانه بود . ما مجاز به به تماشای سریال نبودیم اما از اون بالا سریال روزهای زندپی و محله پیتون پلیس (place) را تماشا میکردیم و چون صدا را نمی شنیدیم پچ پچ گنان قصه ای میساختیم . حدود سالهای 50 و یا 49 با سریال آشنا شدم . الان هم همان حس را دارم. شیفته و در گیر سریال.....