PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The IT Crowd را از دست ندهید !

aQa GorGe
06-11-2012, 12:25 PM
http://img4up.com/up2/00510665184328150086.jpg

سریال ِ The IT Crowd محصول ِ Channel 4 انگلیس داستان ِ زندگی و کار دو متخصص رایانه است که در بخش آی تی یک شرکت چندملیتی بزرگ مشغول هستند.
داستان این‌گونه ادامه می‌یابد که دختری به عنوان ِ مدیر به بخش آی تی منتقل می‌شود که هیچ‌گونه اطلاعات کامپیوتری ندارد.
این سریال از سال 2006 در چهار سیزن ِ شش قسمتی تولید شد و پخش آن پس از چهار سیزن متوقف شد.

برای ِ علاقه‌مندان ِ کمدی سیتکام که شاید از تکرار سریال‌های ِ آمریکایی خسته شده‌اند این سریال می‌تواند خبر خوشی محسوب شود.
داستان سریال از طنز ِ فوق‌العاده‌ای برخوردار است . به نظر ِ من می‌توان این سریال را هم‌ردیف ِ کمدی‌های ِ موفق ِ تلویزیونی مانند تئوری بیگ بنگ و آشنایی با مادر قرار داد.
نقطه قوت این سریال بازی فوق‌العاده هنرمندانه‌ی ِ Chris O'Dowd در نقش ِ " روی " ( یکی از متخصصان ِ آی تی شرکت رینهلم ) است.
نقش‌آفرینی این بازیگر در کنار ِ بازیگران ِ مکمل همچون Richard Ayoade ( موریس ) , Katherine Parkinson ( جن ) و Matt Berry ( داگلاس رینهلم ) به زیبایی این سریال کمک کرده است.
لهجه انگلیسی این سریال هم شاید برای ِ علاقه‌مندان ِ لهجه انگلیسی جالب باشد!

دوست‌داران ِ کمدی سیتکام در این زمان که پخش اکثر سریال‌های کمدی متوقف شده می‌توانند از این سریال برای پر کردن زمان خود استفاده کنند.
مطمئن باشید که پس از تماشای ِ چهار سیزن مثل ِ من به دنبال ِ کمپین ِ امضایی خواهید بود که تهیه کنندگان را مجاب کند پخش این سریال را از سربگیرند!!

اختصاصی TvWorld.ir

RezaAK
06-11-2012, 01:56 PM
یکی از ایرادهای این سریال ، اینه که کلاً 24 اپیزوده . 4 فصل و 24 اپیزود !؟؟!؟؟
کلاً انگلیسی ها کوتاه کار میکنن . گمونم که بعد از فصل 4 کنسل شد و خواستن آمریکاییش کنن و
آمریکایی شو بسازن که پایلوتش هم پخش شد و نگرفت و بیخیال قضیه شدن
( آدم یاد سریال Episodes میفته :Smiley36: )
ولی با اینکه همیشه میگن که انگلیسی ها خیلی مبادی آداب اند و کمدی هاشونم یخه !
اما این سریال واقعاً قشنگه و داستانها و دیالوگ ها و از همه مهمتر بازی ها معرکه است .
به همه ی علاقه مندان سیتکام ، پیشنهادش میکنم .

Headache
06-11-2012, 03:13 PM
يه لحظه فك كردم اون كت شلواريه كوترپالی بيگ بنگه!

FarboƉ
06-11-2012, 04:01 PM
اپیزود اول رو دیدم , خیلی جالب بود , کل فصل یک ر. که دیدم میام نظرمو کامل اینجا میگم:Smiley35:

Reza-G
06-11-2012, 06:53 PM
به نظر ِ من می‌توان این سریال را هم‌ردیف ِ کمدی‌های ِ موفق ِ تلویزیونی مانند تئوری بیگ بنگ و آشنایی با مادر قرار داد.

نمردیم و فهمیدیم ناموفق یعنی چی ! سیتکامی که با امریکن آیدل رقابت میکنه موفق نیست ! خداییش خیلی جالب بود

aQa GorGe
06-11-2012, 09:07 PM
نمردیم و فهمیدیم ناموفق یعنی چی ! سیتکامی که با امریکن آیدل رقابت میکنه موفق نیست ! خداییش خیلی جالب بود
ینی چی ؟!

mahmood_t
06-11-2012, 09:35 PM
سلام

اره سریال بسیار جالبی هستش .بخصوص شخصیت موس ، خیلی خوبه .البته من فصل اول اینو چهار یا پنج سال پیش دیدم ولی الان دوباره همشو دیدم و فقط مونده قسمت آخر که اینی که دانلود نمی دونم چرا باز نمی شه .اگه دوستان لینکی از قسمت آخر فصل چهار دارن دریغ نکنن .

Headache
06-11-2012, 11:47 PM
از آقا گرگه ممنون بابت معرفی سريال.
از رضا هم ممنون بابت ترغيب.
برای تغيير ذائقه فوق العادس اين سريال :Smiley17:

ینی چی ؟!
ايشون از تندروهای فرقه بيگ بنگ هستن :Smiley36:

NOjAN
06-12-2012, 12:34 AM

ینی چی ؟!

ببخشید دخالت می کنم, فکر کنم سوتفاهم شده و آقا رضا جمله رو به صورت "هم‌ردیف ِ کمدی‌هایناموفق ِ تلویزیونی مانند تئوری بیگ بنگ و آشنایی با مادر قرار داد" خوندن ..

Headache
06-15-2012, 02:41 AM
من تا قسمت 5 فصل سومش دیدم و رسما کله پا شدم.
طنز خیلی خوبی داره، داستان پردازی عالی و از همه مهمتر دور از کلیشه و تکرار و روابط غلیظ جنسیتی مثل سریالا آمریکایی.
واقعا حیف شد که متوفقش کردن.

pooya
06-15-2012, 03:01 AM
من تا قسمت 5 فصل سومش دیدم و رسما کله پا شدم.
طنز خیلی خوبی داره، داستان پردازی عالی و از همه مهمتر دور از کلیشه و تکرار و روابط غلیظ جنسیتی مثل سریالا آمریکایی.
واقعا حیف شد که متوفقش کردن.

من پشت هم دیدم از خنده 3 بار از رو صندلیم افتادم

قسمت اول
روی : من رئیس این بخشم ، ماس : فکر میکردم منم.:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
روی : یکی از ما هست ، قطعا اون نیست

Headache
06-15-2012, 03:13 AM
من پشت هم دیدم از خنده 3 بار از رو صندلیم افتادم

اصلا فکر نمیکردم انگلیسیام همچین سریال قویی بتونن بسازن، خدائیش با توجه به تعداد و محیط داستان رو عالی درآوردن. اجراها، دیالوگا... همه چی معرکس توش.

سعی کردی دوباره خاموش و روشنش کنی؟!

Chandler Bing
08-06-2012, 03:49 PM
تو دو روز کلش رو دیدم، ولی همچین به دلم نشست. یه جاهایی وحشتناک لوس میشه یعنی به جای خنده میخوام گریه کنم.
ولی فصل 4 اش فوق العاده بود، یه جاهایی واقعا میخندیدم. ماس عالی بازی میکنه همین طور روی، خیلی خیلی کاراکتر هاشون خنده داره.
اون جایی هم که جن سیگار میکشید خیلی خنده دار بود، با اون روسه میرفت:Smiley14: از این مسخره بازی ها زیاد داشت.

از 10 به سریال 8.5 میدم:Smiley69:

pooya
08-06-2012, 04:10 PM
اشکان قسمت اول فصل 2

فیلیپ به جن : میخوای فردا بریم تئاتر؟
موس : آره دوست دارم بیام
جن : موس منظورش من بودم
موس : ولی داشت به من نگاه میکزد.:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

قضیه تئاتر و ویلچر دیگه عالی بود

تو قسمت 6 همین فصل دنهام میگه hand thing happen مردم از خنده

friendz
08-06-2012, 06:01 PM
دلیل اصلی موفقیتشون تو دل برو بودن بازیگرا بودن
بعضی از سریالا با اینکه امتیاز بالا گرفتن و سریال جالبین , بازیگرانشون نچسبن:Smiley15:
بازیگرای فرعی شون هم خیلی عالی بودن
مثل : ریچمند فلیسیتی اونال:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

night
08-06-2012, 06:11 PM
حالا دوستان هر نظری دارن بذارید نظر خودمم بگم . این سریال یکی از بدترین تجربه های سریالی من بود . ولی از بیکاری سه فصل ازشو کامل دیدم . من که اصلا و ابدا توصیه نمی کنم .

Julie
07-08-2014, 07:46 AM
http://8pic.ir/images/yqvpfwo8dphgqn8u2yqq.jpg (http://8pic.ir/)