PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : True Blood | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، قسمت اول

NOjAN
06-12-2012, 05:19 AM
http://picoup.ir/images/62829413132439341277.jpg

! Season 5 , Episode 1 , Turn Turn Turn
فصل پنجم , قسمت اول , برگرد, برگرد, برگرد

خلاصه ی داستان : سوکی و لافایت , کثیف کاری جسد دبی و تارا رو جمع می کنن, مقامات خون آشام ها به ملاقات بیل و اریک میان, و سم و السید هم باید با یک دسته ی خشمگین از گرگ ها دست و پنجه نرم کنن ...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2139373/)
.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread21443.html).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread21539.html)

Chandler Bing
06-12-2012, 12:47 PM
چقدر اتفاق افتاد تو این قسمت!!! شده مثل گیم او ترونز؛ کلی شخصیت جدید هم اضافه شده به سریال

اول بگم که کاش زودتر این مسابقه تموم شه تا عکس اریک رو بذارم برای اواتارم.

دوم اینکه خوشحال شدم که لافایت موهاش رو زد، خیلی بیریخت شده بود!!!

سوم اینکه جیسون خیلی باحاله، هر صحنه ی که هست میمیرم از خنده، قیافه اش خیلی باحاله.

کاش نشون میداد که تری چه مرگشه، جریان اون اتیش سوزی ها چیه.

خدا کنه تارا برنگرده خیلی بدم میاد ازش!!!!!!!!!!! اونجا که سوکی بچگی هاشو یادش میوم خوب بود، تارا اون موقع هم بد دهن بود

از حرف زدن لافایت هم لذت میبرم:Smiley14:

من 9 میدم به این اپیزود، حالا بچه ها بیان نظر بدن، تا بعد

NOjAN
06-12-2012, 11:02 PM
این جیسون همینجوریش خیلی باهوشه , حالا طلسم هم شده بود.. قیافش خیلی خنده بود :Smiley14:

کشیش نیولین هم فکر کردم میخواد چیکار کنه باهاش ... نگو اینم :Smiley14:

به قول اشکان خیلی اتفاق افتاد !! قضیه ی تری هم جالب بود ! فکر کنم اینم بعد از 4 فصل عجیب غریب بازی بالاخره دستش رو می شه..

توی زمانبندی هم مشکل داشت ! یا بهتره بگم سوتی داشت .. چون موقعی که داشت اریک و خواهرش و بیل رو نشون می داد که به سمت کانتینر می رفتن شب بود ... بعد رفت سمت سوکی و لافایت و روز بود و بعد دوباره برگشتن سمت اریک و بیل و دوباره شب بود !! اینا که دوشب اونجا نموندن !

ضدحال این قسمت هم تارا بود ! دوست داشتم از شرش خلاص بشیم.. حالا خون آشامش کردن بی شرفو :Smiley19:

ولی برای قسمت اول خوب بود .

bikash
06-13-2012, 07:24 AM
خیلی باحال شده این فصل هرکدوم از شخصیت ها داستان خودشونو دارن!!!!! فقط نکته ی ضد حالش تارا بود من فکر کردم میمیره خوشحال بودم حتی به یکی از بچه ها که تازه سریالو شروع کرده گفتم تارا میمیره اونم خوشحال شد!!!!! کلاً موجوده بیخودیه!! شایدم من نژاد پرستم!!!!!:Smiley43:

Chandler Bing
06-13-2012, 12:29 PM
همه از تارا بدشون میاد، پس چرا سازنده سریال اینقدر گیر داده به این تارا؟ ایشالا که برنمیگرده و همون زیر خاک میمونه

پم هم خیلی تیکه های خوبی میندازه، مرده بودم از خنده:Smiley14:

اون کشیش هم به جیسون گفت فقط یادت بمونه که که دعوت ام کردی بخونه، نکنه قبل اش کار دیگه ای هم کرده باشه؟:Smiley14:

اقا این اواتارت حرف نداره، چقدر سر این قسمت سوپرنچرال خندیدیم:Smiley14:

چقدر کم این سریال رو دیدن:Smiley15:

Chandler Bing
06-14-2012, 12:20 PM
:Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19:

من نسخه ی ریپک رو دانلود نکردم و سه دقیقه اخر رو ندیدم!! الان دارم دانلود میکنم باز:Smiley15:

--------------------------------

دیدم، بدتر گند زد به قسمت، کاش نمیدیدم!!! تارا برگشت:Smiley104:

bikash
06-14-2012, 05:06 PM
یعنی احتمالش هست بگه من نمیخوام ومپایر باشم بعدخودشو بکشه!!!!!!!!:Smiley2:

night
06-16-2012, 01:10 AM
منم ناراحت شدم تارا برگشت . اصلا انقدر لجم گرفت که داستان زهرم شد .
اونجا که گفت این خواهرمههم کلی خندیدم :Smiley14:

NOjAN
06-16-2012, 01:14 AM
اونجا که گفت این خواهرمههم کلی خندیدم

این اریک کلا خیلی بی شرفه :Smiley14: البته منظور از خواهر فکر کنم این بود که این دختره رو هم گادریک تبدیل کرده !!

مثل خواهر و برادرا دعوا می کنیم و مثل قهرمانا ... =))

ضمنا ممنون که نظرتون رو نوشتین.. کم کم داشت باورم می شد که هیچ کس این سریالو نمی بینه :Smiley36:

insomniac
06-16-2012, 01:49 AM
من از این تارا (به اضافه‌ی آرلین و هالی و خود این سوکیِ خانم) متنفرم. سیزن چهار هم به نظرم گند زدن تو سریال برا همین دیگه قصد داشتم نبینمش، الان که گفتین تارا ومپایر می‌شه و حضور نحسش رو در سریال ادامه می‌ده مطمئن‌تر شدم که دیگه نبینمش.

NOjAN
06-16-2012, 01:54 AM
من از این تارا (به اضافه‌ی آرلین و هالی و خود این سوکیِ خانم) متنفرم. سیزن چهار هم به نظرم گند زدن تو سریال برا همین دیگه قصد داشتم نبینمش، الان که گفتین تارا ومپایر می‌شه و حضور نحسش رو در سریال ادامه می‌ده مطمئن‌تر شدم که دیگه نبینمش.

Rough day , huh ?!:Smiley96:

Chandler Bing
06-16-2012, 09:26 AM
بابا سریال به این قشنگی همش 12 تا پست؟؟؟؟ سروش بیا یه چیز بگو ببینم:Smiley104:

deadalireza
06-16-2012, 02:29 PM
سریال باحالیه ولی من فک کنم این کارگردانو تارا یه سرو سری با هم دارن!
این که نه قدرت داره نه خاطر خواه قوی چرا نمیمیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

insomniac
06-16-2012, 05:32 PM
:))
بابا این تارا همه‌اش مایه دردسره، فصل اول یادم نمیاد چه خرابکاری‌ای کرد ولی فصل دوم که اون زن جادوگره خرش کرد، فصل سوم گیر اون ومپایره افتاد، فصل چهار هم برا انتقام رفت با اون پیرزنه قاطی شد. خب جدا مشکلت چیه آخه؟
البته فکر کنم از سریال حذفش کنند دیگه ماجرایی نباشه چون همه داستانها به خرابکاری‌های ایشون ختم می‌شه.
یه ذره همم بازیگرش رو اعصابه. مثل برنادت تو بیگ بنگ می‌مونه هیچ کی ازش خوشش نمیاد ولی نمدونم چیطو هی نقشش بیشتر هم می‌شه.
برم یه سرچی بکنم ببینم بالاخره کی می‌میره.

Patriot
07-22-2012, 08:36 PM
من تازه رسیدم به پخش هفتگی.

چرا همه از تارا بدشون میاد!؟ من بدم نمیاد! خعلی بد دهنه.

این فصلش اما فکر کردم خوب نمیشه. الان که تا قسمت چهار دیدم نظرم عوض شد. بالاخره مقامات و اعتقادات مزخرفشون رو هم دیدیم.

8 دادم.