PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا بیگ بنگ؟

ELHAM
09-17-2011, 01:51 AM
چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
Arrested Development --It's Always Sunny in Philadelphia --Seinfeld --Scrubs --The Inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده

NOjAN
09-17-2011, 01:59 AM
چرا بیگ بنگ رو انقدر بزرگ کردید؟ اخه مگه مسخره بازی در اوردن و بازی با کلمات کاری داره اینایی که بیگ بنگ رو خیلی سریال خوبی میدونند حتما هیچ کدوم از سریالهای
Arrested Development --It's Always Sunny in Philadelphia --Seinfeld --Scrubs --The Inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده

ندیدم کسی Big Bang رو بزرگ کنه !! ولی خب خیلیا دوست دارن این مجموعه رو . بعدش هم سبک کمدی Big Bang Theory با سریالهایی که شما نام بردید متفاوته ! اتفاقا اصل این نوع کمدی که Sitcom بهش می گن , بازی با کلمات و به قول شما مسخره بازی هست . در کل فقط می تونم بگم که مقایسه ی سبک های مخنلف اصلا درست نیست . در محبوب بودن سریال بین مردم که شکّی نیست . امتیاز 8.7 با 38000 تا رای .
در ضمن ممنون می شم چند نمونه از نقدها رو لینک کنین اینجا.
:Smiley17:

Carrow
09-17-2011, 02:04 AM
منم با نوژن عزیز موافقم. اصلا سیتکام چه ربطی مثلا به اسکرابس داره ؟
مثل اینکه بگی فیلم ارباب حلقه ها را چرا اینقدر بزرگ میکنید وقتی کازابلانکا هست. هر کدوم یه سبک به خصوص خودشون دارن.
و انصافا هم بیگ بنگ توی سبک سیتکام خیلی خوب عمل کرده. که اگر اینطور نبود این همه جایزه و نامزدی درو نمیکرد توی جشنواره های مختلف و حتی توی این کامیک کان آخری هم کنفرانسش یکی از شلوغ ترین ها نبود.

در کل مقایسه ، مقایسه غلطیه

ELHAM
09-17-2011, 02:15 AM
من میگم وقتی کمدی های کار شده هست چرا ؟ اخه چرا کسی یادی از سریالهای کمدی نمی کنه اون امتیاز و نامزدی هم که میگید فقط به خاطر بازی شلدون هستش اگه اینو بگیرن از سریال به نظر شما اصلا خودنون دیگه نگاش می کنید؟به نظر من یک مجموعه کمدی نباید رو یک رکن بگرده برای مثال خانواده مدرن یا اصلا نامزدهای امی رو ببینین فقط بیگ بنگ توشون سبکش با بقیه فرق داره دنیا دیگه داره به سمتی میره که سریالی که روش کار شده مطرح میشه و جایزه میبره بیگ بنگم که نامزد کردن فقط و فقط به خاطر بازی شلدونه به گفته خودشون به نظرشما بیگ بنگ شانسی داره دربرابر رقیبای غولش؟

Amin
09-17-2011, 02:16 AM
دوست عزیز ورودتون به سایت رو تبریک میگم.
خدمتتون عرض کنم که این حرف شما میتونه دعوای زیادی راه بندازه.غیر از این جواب من احتمالا باید منتظر جواب های زیادی باشین.
اون سریال هایی که نام برده بودین بله همشون از بهترین سریال های طنزیه که تا حالا ساخته شده.ولی خوب با احترام تمام اجازه بدین بنده حرفتون رو تا حدی قبول نکنم.شما روی نظرات منتقدین تاکید دارین.الآن امسال این سریال برای جایزه امی که معمولا جایزه بسیار سختیه نامزد شدن.بازیگر های این سریال همیشه جزء بازیگر های درجه یک بودن.بله حالا میشه گفت بعضی جاها داستان ضعیف و تکراری میشه.ولی اون اداهایی که شما فرمودین توجه کنید که اجرای هرکدوم از اونها در جاهای مختلف و موقعیت های مختلف خودش تازگی هر کدوم از اداهای به قول شما تکراری رو حفظ میکنه و هنوز به شدت خنده داره.تو بیگ بنگ هر چی جلوتر میریم شخصیت پردازی ها به نظر من خیلی بهتر و کامل تر میشن.داستان یه جاهایی لنگ میزنه ولی بازم فیلم و کاراکتر ها زنده ان با قدرت، و فیلم ادامه داره.تکه های خنده داره فیلم و موقعیت های به شدت تکی که در این سریال وجود داره رو جای دیگه پیدا نمی کنید.
من خودم با یکی از دوستام هم سر سریال دکستر تقریبا همچین بحثی داشتم.بحثمون هم خیلی بالا میگرفت.اون چیزی توی دکستر نمیدید که قابل دفاع باشه ،اما من صدها چیز با ارزش و نه تنها قابل دفاع بلکه تک ، نسبت به تمام سریال ها میدیدم.
آخر بهش گفتم سلیقه ها متفاوته.در این مورد هم فکر کنم عنصر سلیقه ی شما بی تاثیر نباشه.
ان شاالله موفق باشید

Amin
09-17-2011, 02:20 AM
پس سریالی مثل دکستر که احتمالا میدونید چه جایگاهی داره با برداشتن مثلا خود دکستر دیگه چیزی ازش نمیمونه چون شخصیت اصلی نیست.ولی اینطوری نیست.هیچ وقت تک شخصیت بودن دلیل ضعف نیست.
بعد هم نسبت دادن جایزه های این سریال یا نامزدی اون به صرفا بازی شلدون به نظرم بی انصافی باشه.بالا توضیح دادم.

Batlaghi
09-17-2011, 03:00 AM
دوست عزیز شما حتما یک فصل یا دوفصل از این سریالو دیدید که از نظر من کار اشتباهیه این سریال اگه نبود که ما کارمون زار بود هفته ای یک بارم نمی خنددیدیم این سریال بی نظیره به نظر من البته من برا نظر شما خیلی احترام قائلم به نکات خوبی اشاره میکردید ولی در کل بیایم نگاه کنیم با هم و لذت ببریم از سریالها ممکنه ان انتقادا باعث شه کسی ناراحت بشه یا نظرش راجب سریال عوض بشه همین هفته ای یک بار خنده هم ازش گرفته بشه شما خودتونو جای یکی از شخصیت ها بذارین می بینین که چقدر سریال خوش ساخت و عالیه حتما خواهشن اینکارو کنید نه برا این سریال کلی میگم

MAJID
09-18-2011, 07:23 PM
واقعا هم چرا بیگ بنگ؟
چرا بیگ بنگ نبینیم من برای اونایی که بیگ بنگ رو ندیدن یا باهاش مخالفن خیلی متاسفمکه نمی تونن از زیبایی های دنیای سینما استفاده ببرن
در یک کلام فقط بیگ بنگ و عشق است

javad48
10-21-2011, 11:48 PM
اصلا بیگ بنگ رو باید از بقیه سریال های کمدی جدا کنی چون بیگ بنگ یه حس و حال دیگه ای داره . شما هم اگه توجه کنی توی آمار بینندگان 13 میلیون بیننده داره به خاطر همین بزرگ شده :d و اینکه خیلی ها رو طرف خودش جلب میکنه . من خودم یه رفیق برنامه نویس دارم که اصلا سریال نگاه نمیکرد بهش دادم . فصل یک رو که دید دیگه عاشقش شد. به نظر من میتونه دل خیلی ها رو بدست بیاره ولی شخصیت ها و طرز تفکر ها فرق میکنه دیگه

hossein 2
10-22-2011, 07:43 AM
توی یه انجمنی بحث سره همین بود...که بیگ بنگ یا آشنایی با ننه؟
بیگ بنگ داستان نداره،روی شخصیتهاش مانور نمیده....
گفتم شما از یه سریال کمدی چه انتظاری دارین؟
بیگ بنگ تنها سریالیه که واقعا از ته دل خندیدم و تکرار کردن قسمتهاش همیشه برام تازگی داشته و هیچوقت به تایم نگاه نکردم که کی سریال تموم میشه.
این دلیل من مبنی بر علاقه خاصیه که به بیگ بنگ دارم

piroooz
10-24-2011, 01:19 AM
به نظرم همون سادگی و معصومیت شلدون کافیه تا عاشق بیگ بنگ بشی ...
من از وسط فصل چهار داداشم همینجوری نشست باهام دید یه دوقسمتش که رفت گفت همش رو بریز رو هارد برم ببینم ...
من که اصلا حس مصنوعی و پوچ بودن حرکات و دیالوگ های کمدی این سریال را نداشتم و بالعکس خیلی هم خوب و سریع باهاش ارتباط برقرار کردم ...
البته خود همه ی سلیقه ها هم مثل هم نیست

Dog Soldiers
12-03-2011, 06:32 AM
چون بهترین سریال نیست مدرن فمیلی بهترینه

mehdi13
01-19-2012, 12:44 AM
من با تمام موافق های بیگ بنگ موافقم :Smiley36:
طنزش از همه لحاظ بی نقصه(البته از دید من)
من اطمینان دارم هر کس زمان بذاره و با تفکر به قسمت های اول نگاه کنه(شخصیت ها رو بشناسه)
عاشقش میشه
و به قول اون دوستمون از تکرار کردن قسمت هاش(دوباره دیدن) هم خسته نمیشیم
در کل من عاشقشم...امیدوارم تا زنده ام ادامه داشته باشه
قربون همه ی دوستان :Smiley30:

light_house
01-19-2012, 01:03 AM
با الهام موافقم...

Reza-G
01-19-2012, 01:08 AM
من با نظر دوستان عزیز موافقم. شما نمیتونی فیلمهایی با ژانر مختلف رو با هم مقایسه کنی. من خودم به شخصه تنها کمدی هستش که باهاش از ته دل میخندم. در ضمن هر سریالی که یه شخصیت اصلی داشت دیگه سریال به درد نمیخوره ؟ مثالی که زدن دکستر بود. یا خیلی از سریالای دیگه که بار اصلی فیلم بر عهده یه نفره ولی چیزی از ارزش سریال و بقیه بازیگران کم نمیکنه. شما اول سریال رو تا قسمت پخش شده ببین بعد بیا نظر بده که خیلی ها بهتر هستند و این سریال به درد نمیخوره

aQa GorGe
01-19-2012, 02:13 AM
arrested development --it's always sunny in philadelphia --seinfeld --scrubs --the inbetweeners--رو ندیدن از من میشنوین حتما اینا روببینین من هرچی فکر می کنم بیگ بنگ هیچی دربرابر اونا نداره فقط رو مسخره بازی و بچه بازی بازیگر اصلیش که انصافن هم خوب بازی می کنه که اگه به خاطر ایشون نبود هیچی نمیشد از لحاظ محتوا منظورمه به نظر من دوره مسخره بازی تو فیلمهای کمدی گذشته راستی اگه new girl vو ندیدین حتما ببینین تمام منتقد های امریکا توی نظر سنجی که کردن اخیرا بر خلاف بیگ بنگ رای دادند به لهجه مردم هند خندیدن و دنبال دخترا رفتن اون یهودیه اخه خنده داره؟من برا شلدون هم خیلی ناراحتم که با این استعدادش خودشو داره تو این سریال هدر میده البته فکر هم نکنم نقش دیگه رو بتونه خوب بازی کنه الان سینمای دنیا بر اساس متن قوی ونویسندگی میچرخه نممیدونم دقت کردید اکثر داستانا و کارای شخصیت ها تکراری شده بیش از حد هم تکراری شده

دوست ِ عزیز
اینکه شما تو سیتکام دنبال ِ محتوا می گردین عجیبه برام !
اینجا قرار نیست متن شاهکار نوشته بشه . کمدی چیزیه که باعث خنده بشه و بیگ بنگ این کار رو میکنه
پس میشه یه کمدی سیتکام !
سینما با مجموعه تلویزیونی فرق داره . اگر یه مووی 120 دقیقه ای در مورد ِ داستان بیگ بنگ ساخته میشد اون موقع حرف ِ شما درست بود . اون موقع میشد گفت بیگ بنگ یه فیلم سینمایی تین ایجریه که صدها نمونه بهتر ازش قبلن تولید شده ولی اینجا بحث سریال و طنز موقعیته .
ینی یه موقعیت باعث خنده بشه نه داستان فوق العاده و ... .
حالا انصافا بیگ بنگ چندان خالی از محتوا هم نیست . موضوع خوبی داره . تیم نویسندگیش مطمئنا تیم پر قدرتی هستن که تونستن از مفهوم خشکی مثل فیزیک داستان طنز بنویسن .

و در آخر ؛ وقتی میگین که دوره مسخره بازی تو طنز گذشته دقیقا انتظارتون از طنز چیه ؟
چه چیزی باعث خنده شما میشه ؟
یا شاید تعریف ما با هم از طنز متفاوته !
و یه چیزی یادم رفت !
منتقدها
منتقدها
منتقدها
یه عده که بی دلیل می کوبن !
منتقد واقعی مردم هستن
وقتی چیزی واقعا بد باشه سلیقه مردم اون رو رد میکنه .
8.7 از کاربران imdb چیزیه که باعث میشه من برای حرف چند منتقد آمریکایی ارزشی قائل نشم .

pariya_gn
01-19-2012, 03:00 AM
مسلمه که همه نباید از یه سریال خوششون بیاد ولی اینکه بگین همه منتقدا بیگ بنگ رو نقد منفی کردن دیگه خیلی دارین نظرتون رو تحمیل میکنین
بیگ بنگ اتفاقا شوخی هایی که داره فهمیدنشون یه کم سخت تر و علمی تره مخصوصا برای کساییکه هم رشته با این شوخی ها باشه جذابیت بیشتری داره
شخصیتها هم همشون یه نوع بامزگی دارن مسخره کردن لهجه دختربازی و خیلی موضوعات دیگه همیشه خنده دار بوده و خواهد بود
ریتینگ سریال هم بالاست حتی عوض کردن زمان پخشش هم اثری نذاشته . هر سریال رو یه عده دوست دارن دلیل بر بهتر بودنش هم نیست
درضمن نویسنده/تهیه کننده این سریال هم یکی از تهیه کننده های بزرگ طنز شبکه های تلویزیونیه و همراه چند تا نویسنده و دانشمند متن ها رو مینویسه و همشون از نظر علمی درست و جالب هستن