PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ..:: دستمزد 60 میلیون دلاری جانی دپ برای قسمت جدید دزدان دریایی ::..

V@hiD
08-22-2012, 02:20 AM
http://picoup.ir/images/18922065119940668270.jpg

جانی دپ به تازگی قرارداد بازی در پنجمین قسمت دزدان دریایی کارائیب را امضا کرد

این بازیگر اعلام کرد با عقد قرارداد 60 میلیون دلاری دوباره با هیبت کاپیتان جک اسپارو ظاهر خواهد شد

این منبع ادعا کرد که جانی محتاط شده و پیشنهاد بازی در فیلم های مختلف را نمی پذیرد

چرا که او نمیخواهد شمایل حرفه ایی اش مانند افرادی مثل نیکلاس کیج و یا جان تراولتا از بین برود

این تصمیم بزرگی برای ستاره دزدان دریایی کارائیب است تا بتواند نقش های متفاوت تری را انتخاب کند

جانی دپ سال قبل اعلام کرده بود امکان ساخت ادامه های دیگری بر فیلم دزدان دریایی کارائیب وجود دارد

جری بروکهایمر تهیه کننده این سری فیلم ها نیز سال قبل از نوشتن فیلمنامه ابتدایی برای قسمت پنجم خبر داد

تهیه و تنظیم خبر : آرمین
برگرفته از :Sun

babak1
08-22-2012, 03:33 AM
مرده شمايل حرفه اي جانی جون هستم:Smiley36::Smiley105:
از كي تا حالا شمايل حرفه اي نیکلاس کیج و جان تراولتا از بين رفته؟:Smiley10:

Mehrd@d
08-22-2012, 03:37 AM
مرده شمايل حرفه اي جانی جون هستم:Smiley36::Smiley105:
از كي تا حالا شمايل حرفه اي نیکلاس کیج و جان تراولتا از بين رفته؟:Smiley10:

هاهاهاها
از موقعی که دوتایی تو فیس آف با هم بازی کردن دیگه این دوتا شمایلشون عوض شد :Smiley34::Smiley94::Smiley122::Smiley8:

babak1
08-22-2012, 03:45 AM
هاهاهاها
از موقعی که دوتایی تو فیس آف با هم بازی کردن دیگه این دوتا شمایلشون عوض شد :Smiley34::Smiley94::Smiley122::Smiley8:

راست ميگي
از Face Off به بعد ديگه اين دو تا شمايلشون رو گم كردن
ولي واقعا مي تونستن قسمت بعي اش هم بسازن ها:Smiley10:
فكر كن تو قسمت دوم جاني دپ هم بازي ميكرد :Smiley14:
چي ميشد:Smiley36:

idin
08-22-2012, 09:53 AM
چرا که او نمیخواهد شمایل حرفه ایی اش مانند افرادی مثل نیکلاس کیج و یا جان تراولتا از بین برود

نیکلاس کیج که واقعا اوضاش خراب شده
کاملا منو ناامید کرده ...
بازیگر بسیار توانمندی هست ولی هرچی بهش پیشنهاد بدن بازی میکنه !
واقعا حیف شد این بازیگر

V@hiD
08-22-2012, 10:12 AM
نیکلاس کیج که واقعا اوضاش خراب شده
کاملا منو ناامید کرده ...
بازیگر بسیار توانمندی هست ولی هرچی بهش پیشنهاد بدن بازی میکنه !
واقعا حیف شد این بازیگر

شده امین حیایی :Smiley36:

Alireza 69
08-22-2012, 11:04 AM
دزدان دریایی سه شماره اول خیلی خوب اما شماره 4 فیلم ضعیف و خسته کننده ای هست . خدا کنه دوباره "گور وربینسکی" برای کارگردانی انتخاب بشه وگرنه باز هم ...........

RouzbehM
08-22-2012, 03:35 PM
با سلام خدمت شما کاربران و دست اندرکاران انجمن TvWorld .

دوست خوبم V@hid ، همونطور که احتمالا خودتون هم در جریانید ، این خبر به صورت اختصاصی و دیروز در انجمن IMDB-DL به اشتراک گذاشته شده و شما هم صرفاً جهت اطلاع رسانی ، این خبر رو امروز در این انجمن در دسترس کاربران قرار دادید با این تفاوت که متأسفانه نه منبع و نه اسم شخصی‌ رو که مسئول ترجمه و تهیهٔ این خبر بوده ، ذکر نکردید !

ما بارها در انجمن خودمون با افرادی که مطالب این انجمن رو کپی‌ کردن و منبع رو ذکر نکردن برخورد کردیم و این انتظار رو داریم که الان هم برخورد مشابه رو ببینیم .

برای انجمنی مثل انجمن شما فکر نمیکنم این قبیل مسائل زیاد خوشایند باشه پس از شما مدیران عزیز خواهش میکنم برای احترام به کسی‌ که زحمت اصلی‌ تهیه این خبر رو کشیده و همینطور احترام به قانون کپی‌ رایت ، اسم ایشون و منبع اصلی‌ رو در انتهای مطلبتون ذکر کنید .

لینک منبع اصلی‌ (http://www.imdb-dl10.in/Forum/viewtopic.php?p=109661#109661)

NOjAN
08-22-2012, 04:21 PM
با سلام خدمت شما کاربران و دست اندرکاران انجمن TvWorld .

دوست خوبم V@hid ، همونطور که احتمالا خودتون هم در جریانید ، این خبر به صورت اختصاصی و دیروز در انجمن IMDB-DL به اشتراک گذاشته شده و شما هم صرفاً جهت اطلاع رسانی ، این خبر رو امروز در این انجمن در دسترس کاربران قرار دادید با این تفاوت که متأسفانه نه منبع و نه اسم شخصی‌ رو که مسئول ترجمه و تهیهٔ این خبر بوده ، ذکر نکردید !

ما بارها در انجمن خودمون با افرادی که مطالب این انجمن رو کپی‌ کردن و منبع رو ذکر نکردن برخورد کردیم و این انتظار رو داریم که الان هم برخورد مشابه رو ببینیم .

برای انجمنی مثل انجمن شما فکر نمیکنم این قبیل مسائل زیاد خوشایند باشه پس از شما مدیران عزیز خواهش میکنم برای احترام به کسی‌ که زحمت اصلی‌ تهیه این خبر رو کشیده و همینطور احترام به قانون کپی‌ رایت ، اسم ایشون و منبع اصلی‌ رو در انتهای مطلبتون ذکر کنید .

لینک منبع اصلی‌ (http://www.imdb-dl10.in/Forum/viewtopic.php?p=109661#109661)

پست V@hiD ویرایش شد .
ما هم هیچ خبری رو از سایتهای دیگه قرار نمی دیم و معمولا فعالیت آزاد کاربراست . دوستمون آقا وحید می گن که این مطلب متعلق به باران مووی هست . لطفا این موضوع رو مشخص کنید.
با تشکر.

RouzbehM
08-22-2012, 04:27 PM
پست V@hiD ویرایش شد .
ما هم هیچ خبری رو از سایتهای دیگه قرار نمی دیم و معمولا فعالیت آزاد کاربراست . دوستمون آقا وحید می گن که این مطلب متعلق به باران مووی هست . لطفا این موضوع رو مشخص کنید.
با تشکر.

ممنون از توجه شما دوست عزیزم ، انتظار همچین برخوردی رو داشتم .:Smiley17:

فقط یه نکته باقی‌ میمونه ، این کاربر محترم شما پستی ارسال کرد که من فقط میخوام جواب قسمت آخر اون پست رو به ایشون بدم .

بنده مدت هاست که عضو این انجمن هستم ، پس اگر صحبت تبلیغ بود خیلی‌ وقت پیش می‌تونستم این کارو انجام بدم ، دوره تبلیغات اینچنینی سر اومده .

روز همگی‌ خوش .

اضافه شده در : 4 minutes

پست V@hiD ویرایش شد .
با تشکر.

این موضوع مشخص شده است دوست عزیز .

شما فقط کافیه به تاریخ انتشار این خبر دقت کنید و نوع کپی‌ برداری ، از عنوان مطلب گرفته تا فونت و ذکر کارکتر‌های مربوطه در اول عنوان و آخر عنوان ( ..:: ) ، ( ::.. )

من با باران مووی خصومت شخصی‌ ندارم ولی‌ اون انجمن اولین بار نیست که دست به این کارها میزنه .

Amir2009t
08-22-2012, 09:11 PM
به نظر من نسخه اول و دوم این فیلم خیلی قشنگ بود ولی از نسخه سوم به بعد سیر نزولی در پیش گرفته:Smiley69:

prongz
08-23-2012, 12:38 PM
مگه چقدر فروش داره که 60 میلیون به جانی دپ بدن.کلا که فیلم پرخرجی هست ابنجوریم پول بازیگر میدن انتظار سود هم دارن؟:Smiley39:

Chandler Bing
08-23-2012, 12:52 PM
اصلا از این بشر خوشم نمیاد، شاید بازیش خوب باشه اما اصلا از ظاهر و نوع لباس پوشیدنش خوشم نمیاد. ادا اطفار زیاد داره:Smiley36::Smiley10:
کلا حال نمیکنم باهاش، این پول هم زیادیشه. مگخ میخواد اپولو هوا کنه؟
----------------
الان دعوا میشه:Smiley14:

idin
08-23-2012, 12:58 PM
اصلا از این بشر خوشم نمیاد، شاید بازیش خوب باشه اما اصلا از ظاهر و نوع لباس پوشیدنش خوشم نمیاد. ادا اطفار زیاد داره:Smiley36::Smiley10:
کلا حال نمیکنم باهاش، این پول هم زیادیشه. مگخ میخواد اپولو هوا کنه؟
----------------
الان دعوا میشه:Smiley14:

با یک طرفدار موسیقیِ راک و متال درست صحبت کن :Smiley13: :Smiley7:

اینم از دعوا :Smiley36:

Chandler Bing
08-23-2012, 01:00 PM
اره اتفاقا تو مراسم ام تیوی مووی اوارد هم امده بود با استیون تایلر گیتار زد.:Smiley104:
عکسو نگاه، زیقی خط چشم کشیده:Smiley14:

http://picoup.ir/images/18922065119940668270.jpg

idin
08-23-2012, 01:02 PM
خدایی بازیش حرف نداره
من که خیلی با جانی حال میکنم

دیگه بیشتر از این ادامه نمیدم که کتک کاری نشه اینجا :دی