PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سریال زیبا و کمدی Two And a Half Men + بحث و تبادل نظر

Patriot
09-17-2011, 11:52 AM
http://www.wjzy.com/graphics/images/shows-twohalfmen.jpg

داستان زندگي مرديست به نام چارلي هارپر با بازي چارلي شين. اين فرد با خوبي و خوشي در خانه ويلايي خود كنار دريا در حال زندگي كردن است كه ناگهان سرو كله برادرش كه به تازگي از زن خود طلاق گرفته و جايي را براي زندگي كردن ندارد پيدا مي شود.
ولي اين پايان ماجرا نيست ، برادر چارلي پسري ده ساله دارد كه او را نيز با خود به خانه چارلي مي آورد .در نگاه اول شايد به نظر بيايد از هر لحاظ چارلي كه صاحب خانه است دچار تشويش خيال شود ولي داستان كاملا برعكس است . چارلي آدمي زرنگ ، زن باز ، دروغگو ، بي خيال و تنبل است و در مقابل برادرش آلن ساده ، بي دست و پا ، راستگو و پايبند به مقررات است.
زيبايي اين سريال در تقابل اين دو برادر و پسري 10 ساله که نمی دونه در زندگی اجتماعیش به حرف عموش گوش بده یا باباش . (كه البته الان بزرگتر شده) ماجراهای پیش اومده تو سریال در يك خانه است و بر خلاف بقيه سيت كامها هيچ زني به صورت ثابت وجود نداد.

تا الان هم 8 فصل ازش پخش شده.به تازگی چارلی شین (بازیگر نقش چارلی هارپر) با تهیه کنندگان مشکل پیدا کرد و از این سریال جدا شد.
تهیه کنندگان برای فصل جدید از ashton kutcher برای نقش چارلی استفاده میکنند.حیف شد چارلی عالی بود!

http://3rial.net/wp-content/uploads/twoandhalfmen_curtainwashton.jpg

Moh3eN
11-22-2011, 09:28 PM
دوستانی که این سریال رو دنبال میکنن نظرشون راجع به این فصل اخیر چیه ؟
بیشتر رفتنِ چارلی شین و جایگزینی اشتون کوچر منظورم هست ؟ راضی کننده بوده ؟

Batlaghi
11-22-2011, 09:48 PM
خیلی خوب شده اصلا نبود چارلی احساس نمیشه این دیوونه اومده باحالتر شده به نظر من البته

m a h d i
12-04-2011, 05:28 PM
داستان زندگی مردیست به نام چارلی هارپر با بازی چارلی شین. این فرد در خانه ویلایی خود کنار دریا در حال زندگی کردن است که ناگهان سرو کله برادرش که به تازگی از زن خود طلاق گرفته و جایی را برای زندگی کردن ندارد پیدا می شود. ولی این پایان ماجرا نیست ، برادر چارلی پسری ده ساله دارد که او را نیز با خود به خانه چارلی می آورد .در نگاه اول شاید به نظر بیاید از هر لحاظ چارلی که صاحب خانه است دچار تشویش خیال شود ولی داستان کاملا برعکس است . چارلی آدمی زرنگ ، زن باز ، دروغ گو ، بی خیال و تنبل است و در مقابل برادرش آلن ساده ، بی دست و پا ، راستگو و پایبند به مقررات است. زیبایی این سریال در تقابل این دو برادر و پسری ۱۰ ساله که نمی دونه در زندگی اجتماعیش به حرف عموش گوش بده یا باباش . (که البته الان بزرگتر شده). شاید اوایل سریال به نظرتون یه سریال معمولی جلوه کنه ولی هر چی جلوتر میره شوخی هوشمندانه تر و بهتر میشه.فقط حیف که سیزن اخیر چارلی شین رو از سریال به خاطر کارهاش و درست کردن حاشیه اخراج کردن و به جاش اشتون کوچر اوردن.هنوز هم معلوم نیست چه جوری میخوان نقش شین رو از سریال خط بزنن.من خودم به شخصه با اینکه هفته پیش شروع به دیدنش کردم 5 فصلشا دیدم واقعا عالی بود و میشه جایگزین سریال دوستان( که عشق منه ) دونست.دوستان من توی بخش دانلود این سریال هم پیشنهاد کردم که حتما این سریالا دانلوود کنین:Smiley17::Smiley17:
اعضای سایت که دیدن سریالا لطف کنن نظراتشونا بدند

idin
01-03-2012, 01:48 PM
سلام به همه

من فصل 5 این سریال رو از امروز شروع میکنم
تا اینجا که به نظر من عالی بود

Chandler Bing
01-03-2012, 04:45 PM
در حد فرندز هست؟ من دانلود کردم ولی وقتنکردم هنوز بینم

idin
01-03-2012, 05:55 PM
سبک کاری و داستان کاملا فرق داره . ما توی فرندز شاهد مسائل عشقی هم هستیم ولی توی این سریال نه ...

در ضمن اگر یک مقدار زبانتون خوب باشه شوخی های این سریال رو بهتر درک میکنید !

در هر صورت پیشنهاد میکنم ببینید این سریال رو

idin
01-27-2012, 12:56 AM
دوستان این سریال هرچی میگذره زیبا تر میشه !
سیزن 5 و 6 عالی بود !
البته سیزن های قبل مثل 4 و 3 و 2 هم خیلی خوب بودن ...

اگر هنوز این سریال رو نگاه نکردید هرچه سریع تر برای دیدنش اقدام کنید :Smiley17:

V A H I D
01-27-2012, 11:02 PM
این سریال عالیه !‌ اگه می خواین بخندین فقط اینو ببینین !
بعدش من وقتی اولین قسمت فصل ۹ رو دیدم که مراسم چارلی بود کل قسمت نخندیدم ... مضخزف بود !‌ هی پشت سرش حرف می زدن مسخرش می کردن ... مث غقده ای ها ...
مصاحبه های چارلی هم دیدم کلا داقون شدم ...

Amin
01-27-2012, 11:11 PM
این سریال عالیه !‌ اگه می خواین بخندین فقط اینو ببینین !
بعدش من وقتی اولین قسمت فصل ۹ رو دیدم که مراسم چارلی بود کل قسمت نخندیدم ... مضخزف بود !‌ هی پشت سرش حرف می زدن مسخرش می کردن ... مث غقده ای ها ...
مصاحبه های چارلی هم دیدم کلا داقون شدم ...

من فصل های قبلی رو اصلا ندیدم ولی کلا این فصل 9 و مخصوصا قسمت اول رو پسندیدم .. یادمه همون قسمت اول چیزی حدود 27 میلیون بیننده داشت .. هر چند به خاطره رفتن چارلی شین همه میخواستن بدونن ماجرا چی میشه و جایگزین ها میتونن سریال رو جلو ببرن ولی قسمت های بعدی هم بیننده هاش همچنان بالا بود تا اینکه رسید به 15 14 13 و الآن دقیق نمیدونم چنده ولی فکر کنم همین حدود ها درجا میزنه یا میاد پایین .. چارلی شین هم تازه مصاحبه کرده بود و گفته بود که سریال و باید کنسل کنن و اصلا این بازیگرها با این استعداد نباید گیر سازنده ای بیفتن که کار بلد نیست . (همون دعوای قدیمی)
من خودم این چند هفته وقت نکردم ادامه بدم ولی من کلا بدم نمیاد بعضی جاهاش جذابه برام واقعا

idin
01-27-2012, 11:11 PM
یکی از نقاط قوت این سریال همین چارلی بود
واقعا عالی بود

من خودم هنوز فصل 9 رو ندیدم ولی میدونم که بدون چارلی سریال اون حال و هوای قبل رو نخواهد داشت

V A H I D
01-28-2012, 01:04 AM
من فصل های قبلی رو اصلا ندیدم ولی کلا این فصل 9 و مخصوصا قسمت اول رو پسندیدم .. یادمه همون قسمت اول چیزی حدود 27 میلیون بیننده داشت .. هر چند به خاطره رفتن چارلی شین همه میخواستن بدونن ماجرا چی میشه و جایگزین ها میتونن سریال رو جلو ببرن ولی قسمت های بعدی هم بیننده هاش همچنان بالا بود تا اینکه رسید به 15 14 13 و الآن دقیق نمیدونم چنده ولی فکر کنم همین حدود ها درجا میزنه یا میاد پایین .. چارلی شین هم تازه مصاحبه کرده بود و گفته بود که سریال و باید کنسل کنن و اصلا این بازیگرها با این استعداد نباید گیر سازنده ای بیفتن که کار بلد نیست . (همون دعوای قدیمی)
من خودم این چند هفته وقت نکردم ادامه بدم ولی من کلا بدم نمیاد بعضی جاهاش جذابه برام واقعا

طنزش هنوز هم خوبه .. ولی این بی شخصیتی نقش ها خیلی بده .. همین الن ... انتظاز داشتم جور دیگه ای برخورد کنه یا بعضی از اون اکس های خود چارلی ...
یه دلیل دیگه هم داره زیاد نگاه کردن .. همه ی زورشونو زدن توی این قسمت باری گزای محبوب رو بیارن مث عشق من Dharma ...و خیلی های دیگه که به عنوان مهمان اومدن ...

من خودم هنوز فصل 9 رو ندیدم ولی میدونم که بدون چارلی سریال اون حال و هوای قبل رو نخواهد داشت
خیلی بده .. همیشه جاش خالیه تو سریال !

معلوم نیست به اون جان کرایر چه قدر پول دادن که بمونه ...
به قول چارلی شین Traitor

NOjAN
01-28-2012, 01:17 AM
سازنده ی نابلند منظورشون همین چاک لوری خودمونه ؟ یا دعوا با کس دیگه ایه ؟!

Patriot
01-28-2012, 01:27 AM
آره با چاک زدن به تیپ هم دیگه.چند تا شایعه هست.یکی اینکه میگن چارلی اصلیت یهودی چاک رو مسخره کرده،یکی دیگه اینکه چارلی همش خانوم بازی میکرده (مثل شخصیتش تو سریال) و دل به کار نمیداده و یکی دیگه اینکه سر مسائل مالی با هم مشکل داشتند.

من خودم وقت نکردم برم ته و توی قضیه رو در بیارم.

الان که تاپیک اومد بالا اینو بگم که هرکی این سریال رو نبینه واقعاً ضرر کرده.از بهترین سیتکام هاست.

Amin
01-28-2012, 02:11 AM
سعید گفت کامل .. این دوتا چاک لوری و چارلی شین خفن با هم مشکل دارن .. هر جا برسن تیکه میندازن .. این چارلی شین که داغونه .. این حرف کاربلد نبودن و هدر رفتن بازیگرهای اصلی سریال رو تازه تو یه مصاحبه ی تازه گفته بود .. اصلا میگه سریال رو باید تعطیل کنن .. من حالا بالا هم گفتم که فصل های قبلی رو ندیدم ولی این طور کینه داشتم رو تا حالا ندیدم .. اگه چاک لوری بده چرا تو خودت این قدر باهاش کار کردی ؟ الآن هم یه سریال بهش دادن .. به همون بچسب دست از سر این ها بردار شاید خدا خواست فصل خوبی از آب در اومد!

idin
01-28-2012, 10:55 AM
ترکیب Charlie Sheen و Jon Cryer واقعا عالی بود . این دوتا در کنار هم عالی بودن و نمیدونم که با به هم خوردن این ترکیب سریال بازم سرپا میمونه یا نه
البته هنوزم جزو پربیننده هاست این سریال ...

به قول patriot عزیز هرکس این سریال رو نبیه واقعا ضرر کرده

Agha Vahid
01-28-2012, 02:41 PM
ولی چارلی شین یه جوریا اومد تو امی معذرت خواهی کرد!
ولی خداییش کل نمکه سریال به چارلی بود و کلا چارلی شین خیلی کارش درسته :Smiley48:
فکر نکنم سر مسایل مالی با هم مشکل داشتن چون چارلی بیشترین دست مزد و تو کل سریال های کمدی میگرفته که فکر کنم قسمتی 300000 میگرفته ! :Smiley10:

Why Me ?
01-28-2012, 07:58 PM
ولی چارلی شین یه جوریا اومد تو امی معذرت خواهی کرد!
ولی خداییش کل نمکه سریال به چارلی بود و کلا چارلی شین خیلی کارش درسته :Smiley48:
فکر نکنم سر مسایل مالی با هم مشکل داشتن چون چارلی بیشترین دست مزد و تو کل سریال های کمدی میگرفته که فکر کنم قسمتی 300000 میگرفته ! :Smiley10:

دعوا بر سر دو چیز بود :

1- مسائل مالی : چارلی شین معتقد بود که همگام با افزایش درامد از ناحیه تبلیغات ، درامد او هم باید افزایش پیدا بکند، چون گل سر سبد سریال اون است(واقعا هم حق داشت)

2- رفتار های زننده چارلی خصوصا اعتیاد شدید چارلی شین که باعث شد وسط کار سر از کلینیک باز پروری در بیاره. یادتون میاد فصل 8 فقط 16 قسمت بود! چون چارلی نتونست ادامه بده:Smiley96:

بعدش هم چند تا مصاحبه علیه چاک لوره تو رادیو کرد که مسولین شبکه یا باید چارلی رو نگه می داشتند یا چاک لوره را. اما زوره چاک لوره بیشتر بود چون اون بیگ بنگ رو هم داشت!:Smiley34:

NOjAN
01-28-2012, 09:57 PM
دعوا بر سر دو چیز بود :

1- مسائل مالی : چارلی شین معتقد بود که همگام با افزایش درامد از ناحیه تبلیغات ، درامد او هم باید افزایش پیدا بکند، چون گل سر سبد سریال اون است(واقعا هم حق داشت)

2- رفتار های زننده چارلی خصوصا اعتیاد شدید چارلی شین که باعث شد وسط کار سر از کلینیک باز پروری در بیاره. یادتون میاد فصل 8 فقط 16 قسمت بود! چون چارلی نتونست ادامه بده:Smiley96:

بعدش هم چند تا مصاحبه علیه چاک لوره تو رادیو کرد که مسولین شبکه یا باید چارلی رو نگه می داشتند یا چاک لوره را. اما زوره چاک لوره بیشتر بود چون اون بیگ بنگ رو هم داشت!:Smiley34:

این چاک بنده خدا لر نیستا .. لوری ــه :Smiley36:

Chandler Bing
07-24-2012, 02:30 PM
اپیزود 10 فصل هفتم، این صحنه مردم از خنده، به نظرم فصل 6 و 7 خیلی قشنگه، 2 فصل بعدی هم ببینم تا به پخش برسم، این دوتا اسلاید رو ببیند.

النو:Smiley14:

http://picoup.ir/images/50375718295570533622.jpeg

http://picoup.ir/images/07534939179914749388.jpeg

Patriot
07-24-2012, 02:36 PM
خیلی قشنگ بود این قسمت. خیلی خندیدم!! خصوصاً صحنه رقصشون :Smiley14:

فصل 9 رو هم دیدم. خوب بود به نظرم. تغییر توش زیاد شده اما خب بار طنز سریال بیشتر روی الن و جیک اومده. اونها هم خوب بازی میکنند.

Chandler Bing
07-31-2012, 12:35 PM
چرا فصل هشت اینجوری تموم شد؟ بی سر و ته.
به خاطر دعوای چارلی دیگه ادامه اش رو نساختن؟:Smiley39:

فصلی خوبی نبود، فصل 6 و 7 بهترین فصل اش بود

FarboƉ
07-31-2012, 12:58 PM
چرا فصل هشت اینجوری تموم شد؟ بی سر و ته.
به خاطر دعوای چارلی دیگه ادامه اش رو نساختن؟

اینو بخون , همه چی دستت میاد :

Many reports of Sheen partying in Vegas, drinking heavily, and associating with ****stars had been over the Internet from the beginning of January 2011 and CBS had expressed its concern. Early in the morning of January 27, Sheen was rushed to hospital suffering from severe abdominal pains after holding a party at his house in which he allegedly smoked crack cocaine. After being released from the hospital, Sheen checked himself in to rehab. The show was previously put on hiatus,with production scheduled to resume on February 28. On February 24, 2011, it was announced that the show would shut down production for the rest of the season due to Sheen making offensive comments about the creator and lead writer of Two and a Half Men, Chuck Lorre, on the February 24 edition of a radio broadcast hosted by Alex Jones. On March 7, 2011, Sheen was fired from the show, which led to the cancellation of the remaining eight episodes. After much speculation if Sheen would return to the series after all in April 2011, Lorre announced that he had new plans to reboot Two and a Half Men with Jon Cryer in a lead role alongside a new character. Ashton Kutcher was later hired to portray the new character, Walden Schmidt.

فصلی خوبی نبود، فصل 6 و 7 بهترین فصل اش بود

:Smiley10:

فصل 6 و 7 بهترین فصل های سری بود؟!

این سری عملا بعد از فصل های 4-5 سیر نزولی داشت بدون شک. دقیقا هم بعد از بزرگ شدن جیک این اتفاق افتاد ( تو Cute بودن های فصل های اول رو با این فصل های آخر مقایسه کن خداییش! )

بشین ببین , فصل 9 خیلی بهتر میشه سری و از کلیشه بودن وحشتناکش در میاد :Smiley35:

این چند فصل آخر همش داشتیم یه چیز میدیدم , برای همین هم آخر فصل 8 روند سریال داشت عوض میشد که دیگه ادامش ندادن.

من خودم فکر میکردم فصل 9 خوب نباشه , ولی عالیه

البته من به هیچ وجه نه از شخصیت الن و نه از بازیگرش خوشم نمیاد , ولی حضور Ashton Kutcher تأثیر خیلی خوبی گذاشته تو سریال :Smiley35:

Chandler Bing
07-31-2012, 01:06 PM
اره فصل 6 که خدا بود، یا 7 دقیقا یادم نیست اون فصلی که چلسی بود. کلا اونجا سریال از کلیشه بودن درامد.
اره موافق ام جیک بزرگ شد دیگه خوب نبود، ولی هنوز با خنگی هاش منو میخندونه، کودنیه این بشر.
الن هم که تو خوب بودن سریال نقش زیادی داره، واقعا خوب بازی میکنه و دوسش دارم. کارش درسته.
الان اپیزود اول فصل 9 رو دیدم، خوشم امد، کوچر خیلی خوبه:Smiley41: سریال هم از کلیشه در امد، خیلی تکراری شده بود.
وقتش بود چارلی از سریال بره بیرون.

Patriot
07-31-2012, 02:17 PM
اتفاقاً فصل هشتمش به نظر من عالی بود. فصل 5 و 6 جالب نبود. من این دو فصل رو حدود 4 ماه طول کشید تا دیدم. کشش نداشت!

فصل هفتم بد نبود اما.

هشت عالی بود.

فصل نه هم که کلاً عوض شد همه چی. اینم خوب بود.

Bill The Butcher
07-31-2012, 04:57 PM
ننگ بر شما! كجاش خوب بود فصل نه؟؟؟ من كل سيزن يه لبخندم نزدم! چارلي شين با تمام عوضي بودنش تو اين نقش به نظر من حرف نداشت قابل مقايسه نيس با كوچر...هيچ ويژگي خاصي نداشت اين كاراكترش.

night
07-31-2012, 07:15 PM
شما چقدر جلو هستید من هنوز فصل اول رو دانلود نکردم کامل و طرفدار سریال هستم .

Chandler Bing
08-04-2012, 11:27 PM
خداییش فصل خوبی بود، اولش یه ذره والدن بچه بازی درمیورد مسخره بود اما کم کم بزرگ شد و سریال افتاد رو دور.
بعضی جاهاش واقعا خنده دار بود، مردم از خنده، اشتون کوچر هم خیلی دوست دارم، خوشگلم که هست:Smiley69:
چارلی خوب بود اما باید قبول کنید که دیگه سریال تکراری شده بود، خنده دار بود اما موضوع اش تکراری شده بود، سریال به این تغییر نیاز داشت.
الن و جیک هم که همچنان میترکونند، خیلی عالی ان، جیک با الدریج که بمب خنده اس، زوئی هم دوست داشتم.
فقط منم یا همه فکر میکنند لهجه ی برتیش س.ک.سیه؟:Smiley36: بچه اش هم که عشق منه:Smiley41: با اون دندوناش:Smiley41:

http://picoup.ir/images/85036265860535218139.jpeg

jokarsanaye
08-29-2012, 11:09 PM
آقا من چند قسمت از فصل اول را شروع کردم اما اصلاً خوشم نیومد

به نطرتون از کدوم فصل شروع کنم که هم به ماهیت داستان لطمه ای نخوره هم جذابتر شده باشه؟

Patriot
08-29-2012, 11:43 PM
آقا من چند قسمت از فصل اول را شروع کردم اما اصلاً خوشم نیومد

به نطرتون از کدوم فصل شروع کنم که هم به ماهیت داستان لطمه ای نخوره هم جذابتر شده باشه؟

از همون فصل اول :Smiley36:

یه کم جلوتر که بیای خوب میشه.

اما خب اوج سریال از فصل 5 به بعده.

rezay222
09-04-2012, 08:43 PM
من فصل نه دارم میبینم هیچکی تو دنیا نمیتونه نقش چارلی رو بازی کنه چون تو زندگی واقعش هم این طور ادمیه دوستان رو به تماشای سریال جدید چارلی تو foxدعو ت میکنم سریال قشنگیه اوج این سریال هم فصل دوم بود من خودم طرفدار فیلم های اشتون ام همشون دیدم ولی این نقش فقط مال چارلیه دوستانی که این سریال رو ندیدن هر چه سریعتر برن تو کارش.

idin
12-01-2012, 06:37 PM
من مدتی بود (چندین ماه!) توی فصل 7 گیر کرده بودم.
خلاصه شروع کردم و رسیدم به فصل 8. فصل 8 عـــــــــــالــــــــــی بود!
تا حالا انقدر سر سریالی من نخندیده بودم که توی فصل 8 خندیدم. خیلی قوی بود این فصل و بسیار لذت بردم
به دوستان پیشنهاد میکنم این سریال رو از دست ندن! سریالی متفاوت و زیبا هست

idin
12-06-2012, 11:29 PM
من الان دارم فصل 9 رو میبینم و واقعا جای خالی چارلی احساس میشه
الان به نظرم الن یک تنه داره سریال رو جلو میبره. اشتون هم خوبه ولی به نظر من اصلا نتونسته جای خالی چارلی رو پر کنه
با این حال به نظرم این سریال یکی از بهترین کمدی هاست :Smiley69:

elibanoo
12-09-2012, 11:55 AM
من متوجه نشدم که چرا لینک های فصل اول تا هشتم رو حذف کردید!!!اون از seinfeld که کسی نبود جواب ما رو بده...اینم از این.باید قبول کنید که خیلی از سریالهای جدید نمیتونن به پای seinfeld و two and half men برسند.لطفا به من بگید اینجا چه خبره؟!ممنون میشم

idin
12-09-2012, 04:47 PM
من متوجه نشدم که چرا لینک های فصل اول تا هشتم رو حذف کردید!!!اون از seinfeld که کسی نبود جواب ما رو بده...اینم از این.باید قبول کنید که خیلی از سریالهای جدید نمیتونن به پای seinfeld و two and half men برسند.لطفا به من بگید اینجا چه خبره؟!ممنون میشم

درود خدمت شما دوست گرامی
لطفا لینک زیر رو مطالعه بفرمایید تا در جریان این حذفیات قرار بگیرید
موفق باشید :Smiley17:

http://tvworld.info/thread96-4.html#post86916

idin
01-01-2013, 09:15 PM
دوستان نظرتون راجع به فصل 9 چی بود؟
من واقعا از این فصل خوشم اومد و به نظرم یکی از بهترین فصلاش بود
با نبود چارلی به شخصیت الن خیلی فضا دادن و خوب روش کار کردن و راحت مانور میدن روش...
بازیگرش هم که بسیار توانمنده و راحت میتونه ایفای نقش کنه
جیک یه خورده لوس شده و دیگه مثل قبل برام بامزه نیست. والدن هم چیز خاصی نداره شخصیتش ولی در کنار الن خوبه
در کل به نظرم سریال رو داره الن میچرخونه

Why Me ?
01-01-2013, 09:31 PM
دوستان نظرتون راجع به فصل 9 چی بود؟
من واقعا از این فصل خوشم اومد و به نظرم یکی از بهترین فصلاش بود
با نبود چارلی به شخصیت الن خیلی فضا دادن و خوب روش کار کردن و راحت مانور میدن روش...
بازیگرش هم که بسیار توانمنده و راحت میتونه ایفای نقش کنه
جیک یه خورده لوس شده و دیگه مثل قبل برام بامزه نیست. والدن هم چیز خاصی نداره شخصیتش ولی در کنار الن خوبه
در کل به نظرم سریال رو داره الن میچرخونه

من فصل 9 ندیدم ..(1-2 قسمت رو دیدم و اصلا حال نکردم). بخاطر چارلی تحریمش کردم ، تو فیس بوق هم اکثرا از حذف چارلی ناراحت شده بودند و می گفتند که سریال بدرد نخور شده و...

ولی
فصل 10 معرکه است ، با کمترین هنرپیشه مهمان ، بیشترین خنده را به آدم میده ! از این رو به اون رو شده / متن ها قوی هستند / بازی اشتون جا افتاده و الن که دیگه ته خنده است / تازه همه اینها در نبود جیک و مادر الن و زن سابق الن و رز است. به هر حال از فصل 10 راضی هستم البته بغیر از قسمت آخرش! حتی به نظر من از بیگ بنگ هم بالاتر شده ولی متاسفانه مهجور شده ! نمی دونم چرا؟ شاید بد موقع پخش میشه! شاید هم جدایی چارلی و ضعف فصل 9 باعث قطع ارتباط بیننده هاش با این سریال شده و....

شما هم سریعتر فصل9 رو تموم کنید و برید فصل 10

کاش که برای فصل بعد هم تمدید بشه!

Chandler Bing
01-01-2013, 10:11 PM
فصل نه رو من دوست داشتم مثل ایدین. مثل همیشه خنده دار بود برام. به اندازه ی بقیه فصل ها لذت بردم. اما خداییش 10 یه چیز دیگه است. بی نظیره.
همه چیزش سر جاس. فیلمنامه بسیار قویه. تیکه های زیادی داره.
منم موافقم که از بیگ بنگ بهتر بوده. دلیل دیده نشدنش هم به خاطر اینکه 10 فصله. کسی حوصله نداره یه کمدی 10 فصله ببینه تا به پخش برسه
فصل اخر یکی از بهترین فصل ها بود، مطمئنا هم تمدید میشه. یه زمزمه های شنیده میشه

MaRYaM Goli
01-03-2013, 05:10 PM
بچه ها من هنوز اینو ندیدم ولی با تعریفایی که کردین بدم نمیاد یه نگاهی کنم به نظرتون از فصل 10 شرو کنم دیدن خوبه؟:Smiley39:

FarboƉ
01-03-2013, 05:38 PM
بچه ها من هنوز اینو ندیدم ولی با تعریفایی که کردین بدم نمیاد یه نگاهی کنم به نظرتون از فصل 10 شرو کنم دیدن خوبه؟:Smiley39:

ببین این سریال یکی از بهترین سیتکام های موجوده و از خیلی از سریال هایی که تا الان دیدی هم خنده دار تره ( حتی از فرندز )، فقط اون ارتباطی که بین شخصیت های سریال های دیگه وجود داره رو این سریال نداره

ولی به شدت بهت پیشنهاد میکنم که سریال رو ببینی

در ضمن به نظر من این سریال رو نمیشه از فصل 10 دید , چون اکثر شوخی هاش به فصل های قبل برمیگرده و همچنین نیاز داری که شخصیت ها رو بشناسی تا کارهاشون رو درک کنی ...

بهت پیشنهاد میکنم که از فصل یک شروع کنی به دیدن ، مطمئن هم باش که پشیمون نمیشی ، 2-3 قسمت فصل اول رو که ببینی عاشق سریال میشی ...

knight_72
06-09-2013, 01:22 AM
الان فصل 4 هستم خیلی خوشم اومده فقط خدا کنه وقتی چارلی میره(فصل 9) سریال تو اوج بمونه . واقعا خوب بازی میکنه

sajj
06-09-2013, 01:31 AM
الان فصل 4 هستم خیلی خوشم اومده فقط خدا کنه وقتی چارلی میره(فصل 9) سریال تو اوج بمونه . واقعا خوب بازی میکنه

1 مقدار سریال ضعیف میشه ولی اشتون کوچر هم قابلیت های خیلی زیادی توی طنز داره و نقش خودش رو به خوبی ایفا میکنه.

یکی از نکات جالب توی طنز اشتون کوچر که به گفته خودش از کارایه که توش تخصص داره تکرار کردن حرف مخاطبته که به صورت طنز در میاد.توی این سریال هم بارها از این روش استفاده می کنه....:Smiley36:

AbbasJun
06-29-2013, 05:16 PM
من که تا وسطای فصل 10 دیدم دیگه بعد از اون تحریمش کردم
اصلا چارلی یه چیز دیگه بود.
الان چارلی تو سریال anger management داره بازی می کنه.
پیشنهاد می کنم ببینیدش.

yaser63
08-27-2013, 08:46 PM
http://picoup.ir/images/36893280790489003133.jpg (http://picoup.ir/)

Lynda Carter بازیگر سریال محبوب Wonder Woman که در دهه هفتاد میلادی پخش میشد و Miss World ایالات متحده در سال 1972حالا در سن 62 سالگی قراره در فصل یازدهم سریال به صورت مهمان و در نقش خودش در مجموعه حضور پیدا کند

Chandler Bing
03-25-2014, 01:24 AM
http://picoup.ir/images/38882085938386886601.jpg

بلاخره اعلام شد که میلا کونیس در یکی از اپیزودهای فصل یازدهم به صورت مهمان بازی خواهند کرد. کونیس نقش ویوین یک زن آزاده ی جهانگرد را بازی میکنند که با والدن وارد رابطه میشود.
در زندگی واقعی هم کونیس و کوچر با هم رابطه عاشقانه دارند و به تازگی اعلام شده است که کونیس حامله ـست. فکر کنم خوشگل ترین بچه دنیا باشه :))

Amin03
03-25-2014, 04:49 AM
به نظرم خیلی خوب شده دوباره من بین چهار من تا سیت‌کامی که با پخش دنبال می‌کنم فکر می‌کنم فعلا این از همه خنده‌دار تر.
واقعا بعد از 11 فصل همچنان چیزی برا گفتن داشته باشی، سخته.

haqern
10-14-2014, 04:26 PM
بیصبرانه منتظر شروع فصل جدید این سریالم . بین این کمدی هایی که من دنبال می کنم هیچکدوم اون صلاب فصل های قبلو ندارند . big bang که این فصل افتضاح شروع کرده و این پنج قسمت هیچ جذابیت خاصی نداشته . brooklyn nine nine باز بهتره ولی تقریبا داره همون روند متوسط فصل قبلشو ادامه میده .
تنها امیدم به این سریاله که jon cryer توش بعد یازده فصل لوس نشده و تونسته بازی خوبی رو ارائه بده . با این که این سریال با حضور چارلی خنده دار تر بود ولی هنوز هم از خیلی از سریال های دیگه سر تره .

Achillies
10-17-2014, 07:32 PM
منم بالاخره دارم خودم رو میرسونم. فقط قسمت آخر از فصل یازده مونده:Smiley35:
اول که سریال رو شروع کردم، از شخصیت های سریال به غیر از جیک اصلا خوشم نمیومد. اما بعد از سه چهار قسمت کلا نظرم عوض شد. تا حدی که تابستون روزی ده دوازده قسمت میدیدم:Smiley36: بدجوری به شخصیت چارلی عادت کرده بودم، فوق العاده بود!! اون اول ها که اشتون کوچر اومده بود، از اون هم اصلا خوشم نیومد، با اینکه تو فیلم ها دیده بودمش و خیلی دوستش داشتم، اما نمیدونم به خاطر ریشش بود یا چی، اما احساس میکردم خیلی بی روح و بی احساس بازی میکنه! اما باز هم بعد از چند قسمت دوباره نظرم عوض شد. اما هیچوقت نمیتونه جای چارلی رو بگیره:Smiley19: چارلی یه چیز دیگه بود، عالی بود!!!! در کل، بین سیتکام هایی که دیدم، به نظرم بعد از فرندز بهترینه!

Dr. HANNIBAL LECTER
10-17-2014, 08:31 PM
ما هم در انتظار فصل اخر هستیم و حیف که تمام میشود

Sina_Saw
11-22-2014, 09:16 PM
:Smiley14:الان آخرای فصل پنج هستم. خیلی سریال باحالیه مخصوصاَ این که تو سریال اکثر شخصیت ها خنده دار هستن خیلی فاز میده :)) چون تو اکثر سریالا فقط یه نفر هستش که خنده داره بقیه فقط شرایط رو مهیا میکنن!
اونایی که ندیدن یه چند قسمت ببینن باشد که مشتری شوند :Smiley69:

Léon
01-14-2015, 04:23 AM
همین الان اولین اپیزود رو دیدم! و در حال دیدن اپیزود 2 از فصل 1 هستم!!

یعنی فک نمیکردم یه سیتکام کمدی تو فصل 1 ـِش اینجوری منو جذب کنه!! کِشِشی که سریال داره , فوق العاده است!!
از اوناس که 1 اپیزود میبینید بعد چشتونو وا میکنید میبینید اوه 1 فصلشو تموم کردین!!

برخلاف سیتکام های دیگه که معمولا باید یکم بگذرن تا با بازیگرها به اصطلاح "خو" بگیری و تو روند سریال قرار بگیری! 2 مرد و نصفی جرء معدود سیتکام هاییِ که از همون اول تضمین میکنه که انتخاب خوبی داشتی! مطمئن باش تا انتها با ما هستی!

پ.ن:اولین سریالی بود که از "چارلی شین" دیدم! جدا از همه ی حواشی که داشته واقعا بازیگرِ توپیه:Smiley69::Smiley35:

SepehrDtj20
01-14-2015, 11:03 AM
به نظرم زمان تغییر خوبی بوفتی کد Charlie Sheen از سریال جدا شد یعنی در واقع کشتنشو حذفش کردن
Ashton Kutcher بسیار شخصیت جذاب تر ، طبیعی تر و خنده دارتری داره و خوب بالاخره دست نویسنده ها رو باز کرد که یک شخصیت جوون باهوش پولدار رو حولش مانور بدن
شخصیت الن هارپر همچنان در قدرت خودش باقیه و یک کاراکتر تمام نشدنی ازش ساخته Bryer و در فصل جدید که این پسر کوچولو لوییس اضافه شده به نظرم دیگه Desperation نویسنده ها رو رسوند که میخواتسن هرجور شده سریال رو سرجاش نگه دارن. دیگه نه سوژه ای مونده نا دیلاوگ جذابی همه اش دیگه رفته حول رابطه ها و بازی های اون که من رو به شدت ناراضی کرد. من از فصل اول این سریال رو دنبال میکنم و باید بگم که دیگه وقتش رسیده سریال تموم بشه ولی با اضافه شدن این شخصیت ها فکر کنم قصد دارن چند فصل دیگه ادامه اش بدن. امیدوارم پایانی مثل How i Met Your Mother در انتظارش نباشه : )

haqern
01-14-2015, 11:22 AM
به نظرم زمان تغییر خوبی بوفتی کد Charlie Sheen از سریال جدا شد یعنی در واقع کشتنشو حذفش کردن
Ashton Kutcher بسیار شخصیت جذاب تر ، طبیعی تر و خنده دارتری داره و خوب بالاخره دست نویسنده ها رو باز کرد که یک شخصیت جوون باهوش پولدار رو حولش مانور بدن
شخصیت الن هارپر همچنان در قدرت خودش باقیه و یک کاراکتر تمام نشدنی ازش ساخته Bryer و در فصل جدید که این پسر کوچولو لوییس اضافه شده به نظرم دیگه Desperation نویسنده ها رو رسوند که میخواتسن هرجور شده سریال رو سرجاش نگه دارن. دیگه نه سوژه ای مونده نا دیلاوگ جذابی همه اش دیگه رفته حول رابطه ها و بازی های اون که من رو به شدت ناراضی کرد. من از فصل اول این سریال رو دنبال میکنم و باید بگم که دیگه وقتش رسیده سریال تموم بشه ولی با اضافه شدن این شخصیت ها فکر کنم قصد دارن چند فصل دیگه ادامه اش بدن. امیدوارم پایانی مثل How i Met Your Mother در انتظارش نباشه : )

برعکس به نظرم با اومدن کوچر سریال تا یه مقطعی خیلی افت کرد . من two and a half man چارلی رو خیلی بیشتر دوست داشتم . واقعا بعد از رفتن چارلی دیگه اون جوری که مثلا سر اپیزود 10 فصل سه خندیدم دیگه نخندیدم سر این سریال .
اواخر فصل پیشش خیلی بهتر شده بود ولی هیچ وقت به اون سطح قبلش نرسید .
تنها اتفاقی که با اومدن کوچر افتاد به قول شما یکم دست نویسنده ها برای نوشتن اتفاقات جدید باز شد . ولی اونم زیاد تغییری تو روند کلی سریال به وجود نیورد .
تو فصل ده جیک رو انداختند بیرون ، فصل یازده در یک تلاش عاجزانه برای برگردوندن کارکتر چارلی دخترشو اوردن تو سریال و توی این فصل دوباره یه half man جدید به سریال اضافه کردند . تمامی این اتفاقات نشون میده که خود سازندگان سریال هم میخواند که به اون شکوه هشت فصل اول برگردند ولی همچین اتفاقی نیفتاد .
در کل با همین سطحش هم از خیلی از کمدی های در حال پخش بهتره .

Léon
01-14-2015, 03:50 PM
تو این پِلان پاره شدم از خنده:Smiley14:

http://picoup.ir/images/67382596351242060368.jpg (http://picoup.ir/)

یعنی پوزیشن این 2تا به کنار , زنه که دهنشو وا کرد و اون جمله ـَرو گفت دیگه ترکیدم=))

haqern
01-14-2015, 04:29 PM

یعنی پوزیشن این 2تا به کنار , زنه که دهنشو وا کرد و اون جمله ـَرو گفت دیگه ترکیدم=))

شما که از اول اینجوری شروع کردی به اواسطش برسی چی میگی ؟؟
من خودم به شخصه تا قسمت 12 فصل اول زیاد نخندیدم بهش ولی از اون جا به بعد تقریبا کف زمین بودم . به قسمت هیجده همین فصل رسیدی حتما یه پست بده اینجا .

SMahmoud
01-14-2015, 07:05 PM

این دیگه چیه؟؟چرا من تا حالا ندیدم؟

قسمت چند فصل چنده این؟؟

Léon
01-14-2015, 07:24 PM
این دیگه چیه؟؟چرا من تا حالا ندیدم؟

قسمت چند فصل چنده این؟؟

فصل ١ اپيزود ٤

SMahmoud
01-16-2015, 05:18 PM
http://8pic.ir/images/4encshw02xn600344pvl.jpg (http://8pic.ir/)

Léon
02-09-2015, 06:05 PM
S2 E17

http://picoup.ir/images/87262831184555903973.jpg (http://picoup.ir/)

یعنی به معنای واقعی کلمه پاره شدم از خنده:Smiley14::Smiley36:

K1_Fa
09-04-2016, 12:00 AM
http://s7.picofile.com/file/8266163850/Capture.JPG

یهو یاد این قسمت افتادم ... هر موقع که میبینم همچنان خنده داره :Smiley14: دیالوگای این قسمت بی نظیره :Smiley36:

Lydia: Alan, hi. So sorry to hear about your troubles
Alan: Troubles? What troubles
Lydia: Maybe I have it wrong. Charlie, didn't you tell me he was divorced, broke, and living on your couch
Charlie: I don't know what she's talking about
Alan: I am going through a bit of a rough patch, but I try not to think about it too much
Lydia: Well, good for you. I'd be suicidal
Charlie: You hear that? You have options

Lydia: So, what grade are you in
Jake: Seventh
Lydia: Well, don't you worry when the other kids make fun of you; you'll show 'em some day
Jake: Nobody makes fun of me
Lydia: You're kidding?

Berta: Chose your words carefully, slim
Lydia: Slim? Why, thank you. I watch what I eat
Berta: Going in or coming out?

P!NK
09-04-2016, 10:06 AM
من خیلی این سریال رو دوست دارم، قسمتهای ابتداییش رو دیدم و واقعا لذت بردم، اما متاسفانه زیرنویس فارسی درست و حسابی وجود نداره براش و نتونستم تا آخرش نگاه کنم

K1_Fa
09-04-2016, 07:19 PM
من خیلی این سریال رو دوست دارم، قسمتهای ابتداییش رو دیدم و واقعا لذت بردم، اما متاسفانه زیرنویس فارسی درست و حسابی وجود نداره براش و نتونستم تا آخرش نگاه کنم

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم زیرنویس فارسی براش موجود هست ولی یه مقدار مشکل جابه جایی داره .. از یه فصلی هم به بعد یه انجمنی سریال رو ترجمه کردن که کارشون واقعا خوبه ... پیشنهاد میکنم دوباره برین سراغش می ارزه :Smiley69:

monib
07-24-2019, 09:52 AM
سلام
منم دقیقا همین مشکل عدم هماهنگی زیرنویس رو داشتم و بخاطر همین ولش کردم اینکه هی زیرنویس رو هماهنگ کنی دوباره جابجا بشه رومخه
کسی زیرنویس فارسی هماهنگ برای این سریال سراغ داره؟