PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::|| تاریخ اکران قسمت بعدی اونجرز اعلام شد ||::.

V@hiD
08-24-2012, 04:34 PM
http://picoup.ir/images/02197250992499564786.jpg

سه سال بعد قسمت جدید اونجرز اکران خواهد شد.
کمپانی والت دیزی در روز پنج شنبه تاریخ اکران قسمت بعدی اونجرز سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما ، را اعلام کرد. این قسمت که به گفته والت دیزنی هنوز نامی برای آن مشخص نشده است در تاریخ اول می 2015 اکران خواهد شد.
همانطور که کمپانی هفته پیش اعلام کرد: جوز وودن ، نویسنده و کارگردان قسمتهای قبلی ، نویسندگی و کارگردانی این قسمت جدید را نیز بر عهده دارد.
در پایان این گزارش، والت دیزنی باقی فیلم های مارول و زمان اکران آنها را نیز اعلام کرد:
مردان آهنی 3 در می 2013، Thor: The Dark World در 8 نوامبر 2013، و Captain America: The Winter Soldier در تاریخ 4 آوریل 2014 اکران خواهد شد.

منبع: نقد فارسی (http://www.naghdefarsi.com/hollywood-news/8123-1391-05-27-11-38-12.html)

Mehrd@d
08-24-2012, 08:20 PM
دمت گرم . خیلی حال کردم با خبرت
اصلا نمی دونستم Thor و Captain America و Avengers قسمت های بعدی داره
فکر میکردم دیگه ادامه نمیدن
امشب می خوام تازه Avengers رو دانلود کنم . خدا کنه در اون حدی باشه که این همه ازش تعریف شد

friendz
08-26-2012, 09:03 PM
همین قسمت یک هم اضافی بود چه برسه به دو
کل فیلم بچه بازیه
حیف اون همه پول که برای ساخت این فیلم مسخره خرج کردن
حیف حجم 16.3 گیگ که دارم دانلودش میکنم برای فروشگاهم :d

Mehrd@d
08-26-2012, 09:33 PM
همین قسمت یک هم اضافی بود چه برسه به دو
کل فیلم بچه بازیه
حیف اون همه پول که برای ساخت این فیلم مسخره خرج کردن
حیف حجم 16.3 گیگ که دارم دانلودش میکنم برای فروشگاهم :d

هاهاها
همه چی که شد حیف :Smiley36:
اولا اون همه پول که برای ساخت این فیلم خرج شده که چندین برابرش رو کارگردان و تهیه کننده میگیره و حالش رو میبره :Smiley22:
واین مردم آمریکا و... هستند که این پول رو میدن ... من وتو که چیز زیادی ازمون کم نمیشه :Smiley38:
دوما اگه نگران حجم 16 گیگ هستی که نباید باشی تو هم بلاخره میفروشی و چند برابر گیرت میاد :Smiley55:

ما که برای هر گیگ 4000 تومان پول میدیم و نه میفروشیم و نه چیزی گیرمون میاد باید چی بگیم :Smiley18:
البته 4000 تومان رو اغراق کردم (بین 500 تا 1000 برای من میفته) :Smiley16:

:Smiley17:

friendz
08-26-2012, 10:02 PM
هاهاها
همه چی که شد حیف :Smiley36:
اولا اون همه پول که برای ساخت این فیلم خرج شده که چندین برابرش رو کارگردان و تهیه کننده میگیره و حالش رو میبره :Smiley22:
واین مردم آمریکا و... هستند که این پول رو میدن ... من وتو که چیز زیادی ازمون کم نمیشه :Smiley38:
دوما اگه نگران حجم 16 گیگ هستی که نباید باشی تو هم بلاخره میفروشی و چند برابر گیرت میاد :Smiley55:

ما که برای هر گیگ 4000 تومان پول میدیم و نه میفروشیم و نه چیزی گیرمون میاد باید چی بگیم :Smiley18:
البته 4000 تومان رو اغراق کردم (بین 500 تا 1000 برای من میفته) :Smiley16:

:Smiley17:
خب حالا دیدیش یا نه ؟
با چه کیفیتی داریش ؟

prongz
08-26-2012, 11:33 PM
واقعا نسبت به حجم تبلیغات و مقدار فروش و امتیازایی که داده شده به نظرم چرت ترین فیلمی بود که دیدم. حتی نسبت به فیلمای دسته ی خودش هم ضعیف تر بود.به نظر من که هر کدوم از قسمت های ایرون من خیلی خوش ساخت تر از این بود.به قول معروف اگه این فیلمه پس مهر هفتم چیه؟

friendz
08-27-2012, 12:37 AM
واقعا نسبت به حجم تبلیغات و مقدار فروش و امتیازایی که داده شده به نظرم چرت ترین فیلمی بود که دیدم. حتی نسبت به فیلمای دسته ی خودش هم ضعیف تر بود.به نظر من که هر کدوم از قسمت های ایرون من خیلی خوش ساخت تر از این بود.به قول معروف اگه این فیلمه پس مهر هفتم چیه؟
ایول بابا
بالاخره یه نفر پیدا شد که با نظر من مواف باشه :Smiley17:
دمت گرم داداش:Smiley30:

EMINENT
09-01-2012, 11:31 PM
این فیلم فقط سرگرمیه نباید انتظار vertigo ازش داشته باشیم که، اتفاقا فیلم جالبی از آب در اومده خیلی اکشن تر و تازه ای و زنده ای داره البته داستانو بعضی جاها به آب بستن و بزن دروش کردن ولی از لحاظ اکشن و ویژوال افکت و اینا محشر بود، از این جور فیلم ها مخصوصا این اونجرز که شونصد تا شخصیت داره نباید انتظار زیادی داشت چون زیاد نمیشه به شخصیتا پرداخت کلا، ولی از کارای ماروال او کاپتان امریکا که یه آشغال به تمام منی بود در حد همین فیلمای جمشید هاشم پور اینا بود، ایرون من 1 هم چرت بود ولی توی 2 خیلی حرفه ای تر از کار دراومد، فیلمای هالک هم که زیاد تعریفی نداشتن

sajjad2006
09-02-2012, 03:19 AM
این کارهااااااا فقط واسه مردم آمریکاست که فیلم استقبالههههه خوبی داشتن