PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، قسمت سیزدهم

Moh3eN
01-20-2012, 02:14 PM
http://picoup.ir/images/51124656495592685332.jpg

The Recombination Hypothesis

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2139151/)

تاریخ پخش: 19 ژانویه 2012 (۳۰ دی)

خلاصه ی داستانِ این قسمت : لئونارد و پنی تو این فکر هستن که رابطه ی رومانتیکشون رو با هم از سر بگیرن. این در حالیه که تلاش شلدون برای سفارش یادگاری از استار ترک طبق برنامه ریزیش پیش نمیره و ...

NOjAN
01-20-2012, 02:49 PM
آقا این قسمت که قسمت 100 ام هم حساب می شد به نظرم معرکه بود .. یعنی واقعا نمی شه تیکه های قشنگش رو شمرد . قضیه ی wood شلدون که معرکه بود . صبح اول صبح با صدای بلند داشتم می خندیدم :Smiley14: می گفت :

Why are you making this so hard ?
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

قضیه ی لباس پوشیدن پنی و تیکه های امی هم قشنگ بود . لیو هم اونجا که گفت من شاه نردها هستم خیلی باحال بود :

http://picoup.ir/images/55477039579345121515.jpg

در کل به نظر من بهترین اپیزود این فصل تا به اینجا بوده . من نسبت به انتظاری که از سریال دارم نمره ی 10 می دم بهش. :Smiley35:

Why Me ?
01-20-2012, 03:06 PM
من هم عقیده دارم این قسمت خیلی خوب بود. دوباره یاد 3 فصل اول افتادم

می دانید چرا این قسمت خوب بود؟:
اول از همه : چونکه پنی دوباره پنی شده بود. دوباره همان دختر ناز و دوست داشتنی شده بود.
ثانیا : نقش لئونارد هم بیشتر شده بود
ثالثا :شلدون و بقیه هم بیشتر دور هم بودند
کلا به نظر من هر وقت امی و برنادت نقششون کمتر میشه سریال دوباره جون می گیره. این قسمت هم به همین دلیل خوب دراومده بود. یعنی چاک لوره اینو نمی دونه؟
تا بعد ببینیم چی میشه!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من 8 دادم

slimshady
01-20-2012, 04:44 PM
یه جک کلی هم داستان داشت این بود که لنرد حدود 17 دقیقه داشت فکر میکرد که چی میشه و میشه اگه ازش بپرسم ولی پنی کل فکرش 1 دقیقه بیشتر نبود همون قضیه over thinking things
9 می دهیم

Amin
01-21-2012, 05:52 AM
خوابم نمیاد سحری گفتم بیام از بیگ بنگ بگم:Smiley36:

من واقعا نمیتونم شادیِ وصف ناپذیر خودم رو از این قسمت ابراز نکنم .. واقعا در حد عالی ،عالی بود!
من رو یاد اپیزودهای قدیمیه فصل های قبلی انداخت اگه گفتین چرا ؟! چون امی کم داشت .(البته با عرض معذرت از دوست داران امی)
دوباره دور هم جمع شدن .. دوباره سرکار گذاشتن شلدون که با اون تیکه و خنده های هاوارد و راج من داشتم منفجر می شدم .. چقدر نوژان اونجا رو خوب گذاشته بود . مرسی واقعاً .. کار به جایی رسید که راج گفت که : " فکر کنم داره از قصد این کارها رو میکنه ":Smiley14:
بازگشت دوباره ی لئونارد و پنی و سرو کلّه زدن ها که واقعا دیگه رسما نقب زدن زدن به گذشته و علامت دادن سازنده ها به گوش دادنِ نصیحت های ناصحانه ی طرفدارهای سریال بود . تیکه های شلدونی ( I like my mind ) و بازگشت دوباره اسپاک به شکل بسیار جذاب و نوآورانه . بیشتر شدن به حقّ زمانِ حضور لئونارد در سریال و ... (جای بیشتر برای راج و هوارد بود) همه نشانه بود برای آنها که در آیات ما تأمّل می کنند .:Smiley36::Smiley35:

اون سکانس آخر و ماجرای رخت خواب و بازگشت دوباره این دو زوج و ... واقعاً بسیار هیجان انگیز بود البته اگه من رو متّهم به افکارِ Dirt نکنین:Smiley36: هر چند همه این ماجراها در خیال و وهم بود امّا مدّت ها بود بود که از دیدن رویای به این شیرینی لذّت نبرده بودم!
این قسمت نوید قسمت طوفانیِ هفته ی آینده رو میده که به حول و قوّه ی الهی ، شاهد هنرنماییِ لئونارد و پنی و راج و هوارد و صد البته شلدون مثل همیشه با هم خواهیم بود!

من با تعصّب 10 میدم این قسمت رو!

من برم دوباره نگاه کنم!

Bill The Butcher
01-21-2012, 03:49 PM
به نظرم بعد از كلي دپرس شدن بازگشت خيلي خوبي بود. منكه واقعاً دلم واسه پني تنگ شده بود! راج و هاوي هنوز كم بودن اما تيكشون با شلدون عالي بود. خوشحالم كه امي و برنادت كم بودن.
تيكه اخر شلدونم كه گفت " اگه پيشخدمت جديد اومد باش يه رابطه آن و آف شروع نكن چون من گشنمه عالييييييييييي بود:Smiley14:

من 9 دادم

Chandler Bing
01-21-2012, 04:22 PM
خیلی با حال بود این اپیزود ولی اینکه میگید چون امی کم بود قشنگ شد مخالف ام

امی خیلی با مزه است

اون تیکه بازی کردن راج هاوارد با شلدون خدا بود:Smiley14:، ازون خدا تر صحنه پول دادن شلدون به لئونارد بود:Smiley14:

برنادت همه تیکه سلاح میکروبی اش قشنگ بود:Smiley14:

midya
01-21-2012, 08:47 PM
کلا داشتم نا امید می شدم , ولی این قسمت واقعا منو یاد فصلای قبل انداخت واقعا قشنگ بود محشر بود از اول تا آخرش خندیدم.
وقتی آقا نوژا گفت این قسمت قشنگه داشتم می موردم که ببینم :Smiley121:
و صد البته زیر نویس عالیم که دیگه نگو واقعا ممنونم :Smiley48:

Moh3eN
01-21-2012, 09:17 PM
محشر بود این اپیزود ... :Smiley35:
همه ی چیزی که تو این ۲ فصلِ اخیر دنبالش بودیم و ندیدیم رو تو این یه قسمت جمع کردن و برگردوندن بمون و این خیلی لذت بخش بود برام . جمع خودمونی نردهای داستان، دست انداختنای شلدون، جفت شدنِ مجدد لئو و پنی(هخر چند تو خیال) و ....
اون صحنه های بازی شلدون و هاوی و راج که آخر کرکر بود:Smiley14: . خصوصا اونجا که گفت آره تو دستمه :Smiley10::Smiley14:.
یا جایی که شلدون بعد تحویل گرفتن بسته آخ جون، آخ جون راه انداخته بود و یا وقتی شلدون به لئو بخاطر پمپ بنزین گیر داده بود و کلی سکانس عالی دیگه ...
این قسمت فقط یه بازینگای تپل کم داشت :Smiley36:.
یاد و خاطره ی فصل های ابتدایی رو برامون زنده کرد کاملا (با تشکر از چاک لوری و بیل پرادی و همه ی عوامل+برادر نوژن:Smiley34:).
۱۰ دادم به این اپیزود ....:Smiley30:

pariya_gn
01-21-2012, 09:22 PM
اون تیکه ای که شلدون میگه از شواهد میفهمیم که لئونارد به قتل رسیده هم بامزه بود همینطور حرفهای اولش و وقتی 2 دلاری رو به لئونارد میده و میفرسته تا خرید کنه اخر رسم ادب بود!!!!
کلا اپیزود خیلی خیلی خوبی بود اما اپیزود قبلی یه کوچولو از این بامزه تر بود همینطور اپیزود هالووین ولی جز اپیزودهای خنده دار بود
با کم شدن نقش برنادت موافقم ولی امی نه .امی خیلی بامزه است
و ممنون بابت زیرنویس فوق العاده که توضیحات هم داشت و فهمیدنش رو راحت تر میکرد

aQa GorGe
01-21-2012, 10:36 PM
اپیزود عالی بود
همه توش نقش داشتن و واقعن هم خنده دار بود
قسمت ِ بازی کردنشون هم با ترجمه فوق العاده نوژن هم خیلی فاز داد .

فقط دو مورد در مورد زیرنویس به نوژن عزیز بگم
اول اینکه زیرنویس برای من هماهنگ نبود
اون قسمت که ترانه اول رو میخونن زیرنویس شروع میشد و باید دستی هماهنگش میکردم
و اینکه " بی هرمتی " رو فرم صحیحش " بی حرمتی " است .

دستت درد نکنه نوژن

Amin
01-21-2012, 10:45 PM
اپیزود عالی بود
همه توش نقش داشتن و واقعن هم خنده دار بود
قسمت ِ بازی کردنشون هم با ترجمه فوق العاده نوژن هم خیلی فاز داد .

فقط دو مورد در مورد زیرنویس به نوژن عزیز بگم
اول اینکه زیرنویس برای من هماهنگ نبود
اون قسمت که ترانه اول رو میخونن زیرنویس شروع میشد و باید دستی هماهنگش میکردم
و اینکه " بی هرمتی " رو فرم صحیحش " بی حرمتی " است .

دستت درد نکنه نوژن

من به جای نوژن جواب بدم به این رحمان گیر گیرو!:Smiley36:
رحمان جون دلیل هماهنگ نبودن زیرنویس در واقع تغییر نسخه بود دیگه . اوّل HDTV 720 اومد بعد مشکل داشت یه Proper اومد . BoB هم از رو همون زد که زیرنویس هماهنگ نبود .
اون بی حرمتی هم نوژن زیر دستش در رفت یه بار درست رفت بار دوم که اون کلمه اومد حواسش نبود اشتباه شد . اگه اینطوریه بعضی زیرنویس های سایتِ فلان که با 1 روز تأخیر میان داغونن از اشکال املایی . از طرف رحمان و خودم تبریک میگم به نوژن به خاطر این سرعت عمل و دقّت بالا که تو این قسمت با اشاراتی که تو پرانتز و دیگر جاها بود به نظرم عالی کار کرد .:Smiley17:

aQa GorGe
01-21-2012, 10:52 PM
من به جای نوژن جواب بدم به این رحمان گیر گیرو!:Smiley36:
رحمان جون دلیل هماهنگ نبودن زیرنویس در واقع تغییر نسخه بود دیگه . اوّل HDTV 720 اومد بعد مشکل داشت یه Proper اومد . BoB هم از رو همون زد که زیرنویس هماهنگ نبود .
اون بی حرمتی هم نوژن زیر دستش در رفت یه بار درست رفت بار دوم که اون کلمه اومد حواسش نبود اشتباه شد . اگه اینطوریه بعضی زیرنویس های سایتِ فلان که با 1 روز تأخیر میان داغونن از اشکال املایی . از طرف رحمان و خودم تبریک میگم به نوژن به خاطر این سرعت عمل و دقّت بالا که تو این قسمت با اشاراتی که تو پرانتز و دیگر جاها بود به نظرم عالی کار کرد .:Smiley17:

قصد جسارت نداشتم .
اتفاقن من وختی میبینم نوشته نوژن تی وی ورلد حس ناسیونالیستی بهم دس میده ! افتخار میکنم که کل ایران یه سریال رو با ترجمه رفیق ِ من میبینن !
فقط از عنفوان کودکی رو اشتباهات املایی حساسسیت داشتم در حد انداختن از کلاس بیرون توسط دبیر ادبیات !

Patriot
01-22-2012, 11:13 AM
من تازه دیدم این قسمتو.

خیلی بچه ها تعریف کردند.منم خوشم اومد ولی به نظرم هنوز با قسمت های تاپش فاصله داره!

هنوز هیچ قسمتی به پای اون قسمتی که دست پنی در رفته بود نمیرسه! :Smiley14:

تیکه های جالبی داشت.ولی یه چیزی که خوشم اومد اینه که هم پنی و هم لئو پایان خوبی واسه رابطه شون نمیدیدند ولی بازم قبول کردند که با هم باشند.

تیکه شلدن واسه مارمولک ها هم جالب بود.

من 8 دادم.

Reza-G
01-22-2012, 11:38 AM
باید بگم از یه چیز فقط ناراحتم ، اونم اینکه اشتباهی بهش 8 دادم ! و واقعا از همینجا از شلدون عزیزم عذر میخوام. سکانس های موردعلاقه ام هم زیاد بود که به صورت تصویری تقدیم میکنم :

http://s2.picofile.com/file/7259354729/Picture1.png

در نهایت از مدیریت محترم ، سرکار نوژن جان کمال تشکر رو دارم که با حداکثر سرعت و با نهایت دقت به ترجمه و زیرنویس این سریال عالی می پردازند. Long Live NOjAN

Amin
01-22-2012, 09:33 PM
تو این قسمت یه جا بود که اون عکس بزرگ یا هر چیزی که بود از اسپاک برای شلدون فرستادن ، اونجا شلدون اگه یادتون باشه میگه : " عمرت دراز و بخورش زکری کوئینتو!!!"

می دونید که برای مسخره کردن همچین چیزی باید اجازه هایی از صاحبان اثر اصلی گرفت . خبرنگار تی وی لاین از "بیل پرادی" این ماجرا رو پرسیده که در جواب توضیحاتی میده که خلاصش اینه :

" میدونید که برای مسخره کردن و دست انداختن این مورد باید چند اجازه گرفت .. یکی شرکت "پارامونت" , دوم "جی.جی آبرامز" به عنوان کارگردان اثر و دیگری "زکری کوئینتو" .

http://picoup.ir/images/76509537261731253339.jpg (http://picoup.ir/)

ما اوّل میخواستیم به طور معمول برای اونها نامه نگاری کنیم ولی از خودمون سوال کردیم که آیا اونها همچین شیوه ای رو دوست خواهن داشت ؟ این شد که به اونها تماس گرفتیم و گفتیم که میخوایم همچین کاری کنیم . و خیلی زود دو پیام دریافت کردیم . یکی از طرف "زکری" و دیگری جی.جی" و هر دو از این ایده استقبال کردن! " .