PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه بلایی داره سر آپلودسنتر ها میاد؟!

Amin
01-23-2012, 02:38 AM
با توجه به اتّفاقات مختلف و به شدت نگران کننده ای که حول آپلودسنترها داره رخ میده تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم که آخرین اخبارِ مسائل مربوط به آپلودسنتر ها رو از این تاپیک دنبال کنید .
:Smiley17:

آپدیت مهم : تمام فایل های مدیافایر بنده پاک شده و گویا این مسأله همچنان ادامه دارد . دوستان اگر فایل مهمی روی مدیافایر دارند هر چه زودتر دانلود کنند . مدیافایر تمام فایل های اکانت را یکجا پاک میکند و از نظر آنها تفاوتی بین فایل کپی رایت دار با فایلِ فاقد این ویژگی وجود ندارد!

MaMaD
01-23-2012, 02:43 AM
امین مگه اتفاق خاصی افتاده ؟!:Smiley39:

Soroosh
01-23-2012, 02:49 AM
راستش تا خودمون براش اتفاقی جور نکنیم، چیزی رخ نمیده :Smiley36:

من به غیر از مگاآپلود و البته هات*فایل(به نظرم هیچ فایلی توش نیست الان) خبر خاصی ندارم.
البته به خبر دیگه هم دارم: اینکه فایل سونیک جوگیر شده یه سیستم راه نداخته که فایل های سریال ها و هر چی که مربوط به TV بشه رو 2 ساعتی حذف میکنه و گفتن تنها راه حلش اینه که پسورد اینکریپت شده بزنن روش، اگه چنین چیزی واقعیت داشته باشه، دهنمون برای مستقیم کردن سرویس میشه....

Amin
01-23-2012, 02:50 AM
خوب من یه خلاصه ای از اتفاقات چند روز اخیر بگم بهتون . چند تا خبر رو کاسپین عزیز داد چند تاش رو خودم دیدم که ای کاش نمیدیدم!

خبر اول اینکه Fileserve چند روز پیش پرداخت پول به آپلودر ها رو قطع کرد و امروز صبح هم تقریبا حالِ اغلب اونها رو با بستن اکانتشون گرفت . نمونه بارزش BoB
سایت Uplaoded.to دیگه هیچ اکانتی در کشور آمریکا نمیفروشه و کلا این سایت با آی پی آمریکا بالا نمیاد !
خبر دوم اینکه امروز چند تا از دوستام بهم خبر دادن که مدیافایر چیزی حدود 300 گیگ از اطلاعات اکانتشون رو پاک کرده . هم اکانت خودش هم دوستاش .(خدا به خیر من کنه!)

حالا اینها به کنار بدبختیه دیگه ای هم اومد . همین یک ساعت پیش خبر رسید که فایل سونیک هم پرداخت پول به آپلودر ها رو به طور کامل قطع کرده و دیگه به هیچ وجه وجهی پرداخت نمیکنه . به یک ساعت نکشید که خبر بعدی اومد که فایل سونیک کلیه اکانت های پریمیوم رو از کار انداخته!!!!!!
یعنی من الآن دارم دو تا شاخ در میارم . حالا این برای ما بدیش اینه که علاوه بر اینکه خیلی ها اکانت پریموم این سایت رو دارن از اون طرف با این کارها دیگه کسی سراغ اینها نمیره و لیچرها قاطی میکنن . گروه Skidrow رو به خاطر کرک هاش که میشناسید ،الآن پیام داده که فقط از حالا از طریق راپیدشیر و Multiupload تورنت فایل های خودش رو ارائه میده .

حالا بچه ها اگه نظری دارن بگن . آیا واقعا باید نگران باشیم ؟ یا به قول آپلودر گروه BoB هر کدوم رو از بین ببرن چند تا دیگه درست میشه!

Prince Caspian
01-23-2012, 03:05 AM
دور دیگه دور شبکه های اشتراکی هست . هرچقدر میتونین سریالها را از رو نت جمع کنین . تا یه هفته دیگه این سایتها بیشتر دووم ندارن :)

Soroosh
01-23-2012, 03:15 AM
اگه چنین اتفاقی بیوفته، تورنت لیچرهای پیشرفته (مثل رپیدباز) نونشون میره تو روغن و نون لیچرهای عادی(مثل آپلودباز) آجر میشه. ولی به نظر من این یه خونه تکونیه و بعد از یه مدت همه چیز به روال عادیش بر میگرده.

Amin
01-23-2012, 03:25 AM
حالا این لیچری که من دارم فعلا فقط Filepost رو لیچ میکنه که اونم سرور آمریکاست . اگه اینم بره که من باید برم برقصم دیگه!
حالا میگم یه سوال من زیاد تازگی با آپلودباز کار نکردم کدوم آپلودسنتر ها رو لیچ میکنه؟

Soroosh
01-23-2012, 03:28 AM
نون یه چیزی که تا آخر میره تو زعفرووووووووووووووووووووو ووون!!! یوزنت! یوزنت قابلیت نگهداری فایل ها تا بیش از 3 سال رو هم داره!!! خوشبختانه رپیدباز هم تو کار یوزنته - nzb میگیره، فایل تحویل میده.

یوزنت هم خیلی خوبه در این زمینه، حالت تورنت بین سرورهای پر سرعت... باید برم ببینم چه کرمایی میشه با یوزنت و nzb ریخت.

pooya
01-23-2012, 03:32 AM
هیچی سر جمع داریم یواش یواش بدبخت میشیم

Soroosh
01-23-2012, 03:34 AM
قبل از اینکه ایران بیاد اینترنت رو یواش یواش جمع کنه، اونوری ها خودشون دارن یه کارایی میکنن که ما دیگه سر اینترنت نریم :Smiley14::Smiley14::Smiley104:

HEX
01-23-2012, 03:48 AM
چند روزه دیگه فایل جالب برای دانلود نیست

http://softarchive.net/blogs/index/fileserve_filesonic_and_others_start_deleting_file s_might_block_usa_ips_close_their_affiliate_progra ms.925324.html

Amin
01-23-2012, 04:05 AM
من یه نظر دارم .میگم یه درصد احتمال بدید که ماجرای مگاآپلود رو عمدا راه انداختن که بقیه آپلودسنترها رو بترسونن . فکر کنین بزرگترین آپلودسنتر آمریکا رو از کار بندازن ، fbi رو برای گنده کردن ماجرا وارد کار کنن و بعد دیگه اصلا لازم نیست که به بقیه آپلودسنترها گیر بدن و با استفاده از همین ترفند بیشتر راه رو برای تصویب اون قوانین معروف که فعلا از تصویبش پشیمون شدن ، رفتن .

Soroosh
01-23-2012, 04:06 AM
امید ما به شما انگ*لیسی هاست!
واویلا میشه....
از این به بعد، آمرکایی ها میوفتن به گه خوری برای دانلود از فایل شیرینگ ها.... میرن دست به دامن روسیه و چین و کره ای ها میشن... :Smiley14:

اگر آمریکا فروش نفت ما را تحریم می کند، ما هم اشتراک گذاری فایل را برایشان تحریم می کنیم :Smiley36:

Soroosh
01-23-2012, 04:27 AM
بچه ها برید توی انجمن های شیرینگ، می بینید که دادشون دراومده همه، ولی من کمی هم حال کردم، چرا همش باید .... ما بسوزه؟ یکمی هم اونا مشکل داشته باشن. خیلی ها از همین الان رفتن تو فکر روسیه و اروپا!

Prince Caspian
01-23-2012, 04:27 AM
از امروز خرید چیز پی ان ها تو آمریکا شدت گرفته . اونطور که فهمیدم نفر اصلی پشت سر رپیدشیر یه خانم هست . گفته تا انتهای قضیه پیش میره از سایت هایی که امیدی به موندنشون هست رپیدشیر و نتلود هستن :)

HEX
01-23-2012, 04:34 AM
به نظر منم باید منتظر بکس روسیه بود چون تو برنامه نویسی خیلی شاخن امیدوارم رو سرور های اونا راهی باشه برای لیچ کردن

Prince Caspian
01-23-2012, 08:46 AM
چند روزه دیگه فایل جالب برای دانلود نیست

http://softarchive.net/blogs/index/fileserve_filesonic_and_others_start_deleting_file s_might_block_usa_ips_close_their_affiliate_progra ms.925324.html

والا این پست حجت را تمام میکنه . فایل سونیک که ترکونده رسما شده فایل هاست شخصی ... بقیه هم که الی ماشاالله

Soroosh
01-23-2012, 09:06 AM
حداقل امیدوارم با این وضع خراب، تعرفه ی حساب های لیچرهایی مثل آپلودباز و هیپ فایل و ... که لیچ اصلیشون از هاست های بالا بوده، کاهش پیدا کنه.

hami1360
01-23-2012, 09:10 AM
من تصميم داشتم هفته پيش اكانت uploadbaz بخرم كه با اين وضع خوب شد نگرفتم.
همه اين بدبختيها يه طرف، رو سرور شركتمون هم محدوديت دانلود گذاشتن. حجم روزانه 400 مگ!! اونم هر فايل تا 50 مگ ميتوني دان كني بيشتر بشه اجازه نميده!!
اينترنت 2 مگ داشته باشي و اين محدوديت چه شود !!!

Chandler Bing
01-23-2012, 09:11 AM
من فکر کنم اصلا ما نباید خودمون رو نگران کنیم.

اینا امدن نفت ایران رو تحریم کردن بعد عربستان گفت من میتونم جاشو بگیرم.

این همون داستانه اینا بسته میشند چند تا دیگه میان رو کار. من که با نظر اپلودر باب موافقم

دوستان نگرانی به خودتون راه ندید:Smiley34:

Amin
01-23-2012, 09:25 AM
بچه ها همه با هم .. یک ... دو ... سه ... صلوات!!!!
مدیافایر تمام فایل های من رو شامل سریال ها موزیک ها و هر چه که فکر کنید رو پاک کرد!!1!

Batlaghi
01-23-2012, 09:31 AM
چرا پاک کرد؟ یعنی انقدر وضعیت خرابه ؟

Amin
01-23-2012, 09:33 AM
چرا پاک کرد؟ یعنی انقدر وضعیت خرابه ؟

حامد جون الآن اعصاب من سر جاش نیس عزیز .. فقط تنها کاری که میتونید بکنید اینه که تسلیت بگید و خلاص:Smiley19:

Soroosh
01-23-2012, 09:44 AM
وااااااای! امین، تسلیت کمه، تشییعش باید کرد! از دوری حامد شدی مثل اواتارت، برگشت تو هم خوب شدی، ایندفعه مدیافایر پیرت کرد مثل اواتارت!

خیلی ناجوره، مخصوصا تو که میرفتی یه ساعت فایل nمگی رو آپ می کردی!

من مدیافایر رو چک کردم، فایل های خودم هنوز سر جاشونن.

Amin
01-23-2012, 09:49 AM
وااااااای! امین، تسلیت کمه، تشییعش باید کرد! از دوری حامد شدی مثل اواتارت، برگشت تو هم خوب شدی، ایندفعه مدیافایر پیرت کرد مثل اواتارت!

خیلی ناجوره، مخصوصا تو که میرفتی یه ساعت فایل nمگی رو آپ می کردی!

من مدیافایر رو چک کردم، فایل های خودم هنوز سر جاشونن.

سروش جون من واقعا توش موندم . آخه من حتی اسم فایل ها رو هم عوض کرده بودم ولی گویا مدیافایر یه تصمیم فلّه ای گرفته برای پاک کردن . حالا هر کی میتونه حداقل برای تسلای دل ما بیچاره ها خودش دستی فایل هاش رو پاک کنه :Smiley36:
شلدون گفت من جون یه راهبه رو نجات دادم چرا باید مجازات بشم !
ماجرای منه حالا .. بابا من به ملّت خدمت میکردم . همه جهاد در راه خدا و آرمان های مقدّس بود . آخه چرا ؟ آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hami1360
01-23-2012, 09:52 AM
دوستان تيم سريال
ديشب ميخواستم دخول به قسمت ادمين سايت خودمون داشته باشم ولي اجازه دخول نميداد.
براي همه همينطور شده؟ :Smiley15:

Soroosh
01-23-2012, 09:56 AM
دوستان تيم سريال
ديشب ميخواستم دخول به قسمت ادمين سايت خودمون داشته باشم ولي اجازه دخول نميداد.
براي همه همينطور شده؟ :Smiley15:

الان چه ربطی داشت؟ :Smiley84:

اجازه ی دخول داده نمیشه، اول برو مسائل شرعیش رو بخون :Smiley14:

دوست عزیز، نوژن فعلا کنسل کرده پرتال رو... نمیشه وارد هم شد.

hami1360
01-23-2012, 10:04 AM
سروش جان ميخواستم ببينم حدسم درسته يا نه.
ميخواستم از كسي بپرسم ديدم ببند ببندونه ... جمع همه خوبانه سوالمو پرسيدم دلبندم :Smiley17:

Patriot
01-23-2012, 10:24 AM
اگه یادتون باشه چند سال پیش رپیدشر این قضیه رو شروع کرد.طبق شکایتی که از طرف یه شرکت (نمیدونم کدوم شرکت!) برای نقض قوانین کپی رایت ازش یه اتحادیه اروپا شده بود مجبور شد پول دادن به آپلودر ها رو قطع کنه!!

یادمه پادشاه بود.90 درصد فایل ها توش آپلود میشد.این مگاآپلود و هاتفایل پیشش جوجه بودند.بعدش یهو ترکید.من خودم حدود یک سال ازش اکانت میخریدم.بعد از اون بود که این آپلودسنتر ها مثل قارج رشد کردند و زیاد شدند.

این قضیه هم تموم میشه.مطمئن باشید یه راه جایگزین واسش پیدا میشه.

Bill The Butcher
01-23-2012, 10:36 AM
هر چي ميكشيم از دست شيطان بزرگه!

Amin
01-23-2012, 10:37 AM
سعید حالا ماجرا تمام شدن نیست ماجرا اینه که خیلی ها دارن حاصل عمرشون رو جلوی چششون پر پر میکنن!
این همه وقت .. این همه هزینه .. BoB میگه چند صد دلار از دست داده .. چیزی حدود 20000 فایل از اکانتاش پاک شده ...
این ها که دیگه قابل برگشت نیست ...

Patriot
01-23-2012, 10:39 AM
درسته اینها همش هزینه برداره.سختی داره ولی باز هم این نیز بگذرد!

Soroosh
01-23-2012, 10:59 AM
یه خبر ضایع: الان اطلاعات تمام کاربرای مگاآپلود دست دولت آمریکاس و هر کسی رو که بخواد میتونه بعنوان نقض قانون کپی رایت بگیره :Smiley14:

این ویدیو که احتمالات رو بررسی میکنه، حسابی کاربرای مگاآپلودی که کپی رایت رو می نغضیدن ترسونده:

http://www.youtube.com/watch?v=-tD1yaE0GfQ&feature=player_embedded

HEX
01-23-2012, 11:23 AM
فعلا فایل جنگل مشکلی نداره

Soroosh
01-23-2012, 11:31 AM
فعلا فایل جنگل مشکلی نداره

تا اونجا که من میدونم فایل جانگل هم زیر مجموعه ی فایل سرو هست.... :Smiley19:

hatamtv
01-23-2012, 11:40 AM
اوضاع بد جوری بهم ریخته و داد همه در اومده ! ... خیلی ها به فکر هاست شخصی افتادن ! ... هرچند به نوعی خیال آدم رو بابت از بین نرفتن زحماتش جمع می کنه ولی هزینه نگهداری و پهنای باندش خیلی بالا می ره !!! ... آپلود باز هم که همه رو روانی کرده ! هر چند روز یک بار یه جاش داره می ترکه و ایراد پیدا می کنه ! ... خلاصه فکر کنم آخرش همه مون روان شیم ... این از جامعه همیشه مصیبت زده و عزادار ! ، اون از اینترنت حلزونی و اعصاب خرد کن که هر روز در حال ترکیدنه و فیبر نوریش به ته کشتی ها گیر می کنه !!! ... اینم از آپلود سنترها و لیچ کننده ها !!! ... واقعا آدم دچار افسردگی مزمن میشه آخه این زندگیه ما داریم !!؟ ... یه طرف دروغ و بی قانونی مثل نقل و نبات شده ! ... یه طرفم قانون داره بی داد می کنه و تبصره مبصره هم حالیش نیست ما هم موندیم وسط زمین و آسمون نه معلومه زنده ایم نه مرده ... همش نیم میریم و فقط انتظار می کشیم شاید معجزه ای بشه ! ... بودن یا نبودن مسئله این است !!!

(( قسمتی از نمایشنامه جدید هملت ! اثر شکسپیر ))

راستی امروز با یه آپلود سنتر و لیچر آشنا شدم که اکانت تستی هم می ده و قیمتش و سرعتش صد بار به آپلود باز مزخرف می ارزه ... نمی دونم با هاش آشنا هستید یا نه ولی علی الحساب برای استفاده بدک نیست ! آخه از قدیم گفتن توی بیابون یک لنگه کفش هم غنیمته !!!
http://www.mul.ir/

Amin
01-23-2012, 11:40 AM
تا اونجا که من میدونم فایل جانگل هم زیر مجموعه ی فایل سرو هست.... :Smiley19:

آره هم Filejungle و هم Uploadstation .. تو همون لینکی که خود Hex عزیز داده بود این مسأله نوشته بود .

Amin
01-23-2012, 11:46 AM
حاتم جان این لیچری که گفتی من حدوده یک سال دارم ازش استفاده میکنم .. متأسفانه برای آپلودر ها مناسب نیست چون فقط برای خودت میتونی لینک رو بگیری ولی ما چون نیاز دارم لینک ها رو Share کنیم متأسفانه خوب نیست .
بحث مملکت رو هم من نکنم بهتره چون اندازه کافی قاطی کردم .:Smiley19:

Soroosh
01-23-2012, 11:52 AM
http://www.techpowerup.com/img/12-01-20/megaupload%20takedown%20banner.jpg

یواش یواش مسئولین مگاآپلود پناهنده میشن به ایران. :Smiley14:

hatamtv
01-23-2012, 12:00 PM
عجب صحبتی کردی امین جان پس اینم برا خودش یه مصیبتیه !!! ... باور کن بعضی وقتها فکر می کنم که توی زندان داریم زندگی می کنیم و هر روز هم شرایط پیچیده تر و سخت تر می شه ! ... انگار که زندانبانها هر روز یه ابتکاری به خرج می دن تا زندانیها رو یه جوری آزار بدند ... بدبختی که یکی دوتا نیست !!!

Bill The Butcher
01-23-2012, 02:36 PM
اين تصوير فرد ملعونيست كه اين آشوبو به پا كرده!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/Lamar_Smith%2C_Official_Portrait%2C_c112th_Congres s.jpg/220px-Lamar_Smith%2C_Official_Portrait%2C_c112th_Congres s.jpg

Lamar S. Smith - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Lamar_S._Smith)

Amin
01-23-2012, 02:41 PM
حالا این کار Protecting Children From Internet *********** Act خوبه . ولی به خاطر این معرفی قانون SOPA اگه اونجا بودم الآن اون قیافه ی زشتش رو با خاک یکی میکردم!

Reza-G
01-23-2012, 04:16 PM
ضمن عرض تسلیت خدمت دوستان عزیز ، علی الخصوص امین عزیز ، من هنوز 112 گیگ اطلاعاتم رو مدیافایر سر جاشه ! شکر خدا

Headache
01-23-2012, 04:19 PM
آپدیت مهم : تمام فایل های مدیافایر بنده پاک شده و گویا این مسأله همچنان ادامه دارد . دوستان اگر فایل مهمی روی مدیافایر دارند هر چه زودتر دانلود کنند . مدیافایر تمام فایل های اکانت را یکجا پاک میکند و از نظر آنها تفاوتی بین فایل کپی رایت دار با فایلِ فاقد این ویژگی وجود ندارد!
خودت راستشو بگو كلك.... چي داشتي رو مديافاير كه دولت امريكا كاملا خارج از برنامه اومده سراغ اكانت تو.

NOjAN
01-23-2012, 04:28 PM
حالا نمی دونم برنامشون به چه صورته .. دارن سرور به سرور بررسی می کنن یا اکانت امین از شانس بدش ریپورت داده شده یا نه .. ولی فایلهای من هنوز سر جاشون هستن .

این دوتا خبر رو حتما بخونین .. خیلی خیلی جالبن :

فایل‌سونیک هم به سرنوشت مگاآپلود مبتلا می‌شود؟ چرایی و چگونگی نقض کپی‌رایت | یک پزشک (http://1pezeshk.com/archives/2012/01/filesonic-kills-file-sharing-service-after-megaupload-arrests.html)
بسته شدن مگاآپلود و دستگیری صاحب عجیبش | یک پزشک (http://1pezeshk.com/archives/2012/01/megaupload-is-closed.html)

Amin
01-23-2012, 04:35 PM
من کم کم دارم میفهمم ماجرا رو .. انها عمدا دارن دون دون فایل های اکانت ها رو میبندن تا سروصدا بالا نگیره . دیروز یوزر یکی از بچه ها که 300 گیگ بود رو پاک کردن روزهای قبلش مال چند تا از بچه های دیگه رو الآنم اومدن سراغ ما . بروبچ شک نکنین سراغ شما هم میان . نگین این امین هشدار نداد ها . من به خدا به فکرتونم . حالا پاک شدن فایل ها نارحتی نداره ولی وقت و هزینه ای که سر این ماجرا آدم میذاره و بعدش جلوی چشش همش رو پاک میکنن واقعا دل گیر کننده ست ..تو رو خدا لینک زیر رو بخونید خبر رسمیه مدیافایر بعد از بسته شدن مگاآپلود .. ببین چه غلط هایی میکنن این نامرد های گور به گور شده ی ...

MediaFire Blog Blog Archive MediaFire’s Position in the Cloud Storage Market (http://blog.mediafire.com/2012/01/mediafires-position-in-the-cloud-storage-market)

pooya
01-23-2012, 08:00 PM
فایل سونیک الان لیچ نمیشه فایل هم با ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن باز میکنی نوشته

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.

ولی wupload هنوز توپ کار میکنه

Amin
01-23-2012, 08:01 PM
همین الآن آرشیو یکی از بچه های دیگه هم مدیافایر به طور کامل پاک کرد!

MaMaD
01-23-2012, 08:04 PM
فکر کنم اگه اکانت پریمیومش رو گرفته بودید پاک نمیکردش:Smiley35:

Prince Caspian
01-23-2012, 08:09 PM
اینا رو ولش تا زمانی که Shameless پخش میشه زندگی باید کرد :Smiley36:

Amin
01-23-2012, 08:11 PM
من فعلا کسی از بچه ها رو ندیدم که اکانت پریمویم داشته و پاک شده چون کلا بچه هایی که پریمیوم دارن کم هستن . به تور من که فعلا نخوردن ولی حتما یه بررسی میکنم که بدونم برای کاربران پریمیوم هم این اتفاق افتاده یه نه

Amin
01-23-2012, 08:20 PM
اکانت Filejungle و Uploadstation گروه BoB طبق پیش بینی ها به طور کامل از کار افتاد!

Patriot
01-23-2012, 10:08 PM
اونم باید به رپیدشر ایمان بیاره! :Smiley48:

Sky Boy
01-23-2012, 10:17 PM
دوستان تنها راه اینه که شیفتی کنیم بشینم پای TV سریال ها رو ضبط کنیم :Smiley14::Smiley14: ( ولی شما به صورت جدی بخونید )

Chandler Bing
01-23-2012, 10:51 PM
حالا ما بد بخت ها از کجا دانلود کنیم؟

Fileserve سالمه؟

الان یعنی همه فایل های باب از این اپلود سنتر ها که گفتید پاک شده؟ من داشتم دکستر دانلود می کردم:Smiley104::Smiley7::Smiley19:

Reza-G
01-23-2012, 10:59 PM
حالا ما بد بخت ها از کجا دانلود کنیم؟

Fileserve سالمه؟

الان یعنی همه فایل های باب از این اپلود سنتر ها که گفتید پاک شده؟ من داشتم دکستر دانلود می کردم:Smiley104::Smiley7::Smiley19:

نه دیگه. همه دچار پاک شدگی شدن. حالا شما بگو با چه کیفیتی میخوای تا من برات مدیافایر بذارم !!! خاااااااااااااااتد

slimshady
01-23-2012, 11:01 PM
اینا رو ولش تا زمانی که Shameless پخش میشه زندگی باید کرد :Smiley36:

:Smiley46::Smiley46:

Chandler Bing
01-23-2012, 11:08 PM
نه دیگه. همه دچار پاک شدگی شدن. حالا شما بگو با چه کیفیتی میخوای تا من برات مدیافایر بذارم !!! خاااااااااااااااتد

دستت درد نکنه رضا جان:Smiley30:

فعلا فصل چهار رو مستقیم کردم دارم میگیرم

اگه به مشکل برخوردم مزاحم میشم:Smiley36:

javad48
01-23-2012, 11:57 PM
بچه ها من حدود 250 گیگ سریال دارم . قبلا خیالم راحت بود اگه هاردم پاک بشه میشینم دانلود میکنم ولی الان با این وضعیت فکر نکنم لینک پیدا بشه :d به نظرتون چیکار کنم ؟ بکاپ بگیرم؟ :d
راستی حالا اگه سایت های شیرینگ رو ببندند کار واسه ما سخت میشه آخه خودشون میتونند بخرند ولی ما بیچاره ها چیکار کینم؟ :d

Reza-G
01-24-2012, 12:15 AM
بچه ها من حدود 250 گیگ سریال دارم . قبلا خیالم راحت بود اگه هاردم پاک بشه میشینم دانلود میکنم ولی الان با این وضعیت فکر نکنم لینک پیدا بشه :d به نظرتون چیکار کنم ؟ بکاپ بگیرم؟ :d
راستی حالا اگه سایت های شیرینگ رو ببندند کار واسه ما سخت میشه آخه خودشون میتونند بخرند ولی ما بیچاره ها چیکار کینم؟ :d

به ائمه اطهار متوسل میشیم که این کارای بد رو هرچه سریعتر بیخیال شن ، لعلکم یهتدون

Amin
01-24-2012, 04:19 PM
خوب برو بچ .. چند تا خبر جدید بدم بهتون ...

1- آپلودسنتر راپیدشیر به احتمال زیاد تا هفته ی آینده بدرود میگه!
2- رییس مگاآپلود به دلیل فشار خارجی از گرفتن بهترین وکیل خودش ممنوع شده .
3- قانون sopa به نوعی دیگر در اتحادیه اروپا پیشنهاد شده و آینده آپلودسنترهای رویایی اروپا مثل فایل فکتوری و ... رو در هاله که هیچ ، در طوفانی از ابهام فرو برده .

همه با هم پیش به سوی تورنت .

HEX
01-24-2012, 04:27 PM
به تورنت هم امیدی نیست
-------------------
با هجوم نيروهاي پليس به محل نگهداري «سرور»هاي رايانه‌اي مورد استفاده در شبكه اينترنتي، به اشتراك‌گذاري فايل «يي‌دانكي» در كشور بلژيك، دسترسي يك سوم از كاربران اين شبكه رايانه‌اي عظيم به فايل‌هاي قابل دانلود از شبكه قطع شد.

به‌ گزارش سايت اينترنتي «‌بي‌بي‌سي‌نيوز»، شبكه به اشتراك‌گذاري فايل «يي‌دانكي» ‌(Edonkey)، يكي از محبوب‌ترين خدمات دانلود رايگان فايل با روش «پير، تو، پير» ‌(Peer-to-peer) از اينترنت محسوب مي‌شود كه ميليون‌ها كاربر در نقاط مختلف جهان از آن براي دانلود موسيقي، فيلم، بازي‌هاي رايانه‌اي و نرم‌افزارهاي مختلف از رايانه‌هاي يكديگر و همچنين رايانه‌هاي «سرور» مركزي شبكه، استفاده مي‌كنند.

بررسي‌هاي اوليه رايانه‌هاي «سرور» توقيف شده اين شبكه در كشور بلژيك نشان مي‌دهد كه بيش از ۱۷۰ميليون فايل داراي كپي‌رايت در اين رايانه‌هاي «سرور» موجود بوده كه براي دانلود رايگان و غيرقانوني مورد استفاده كاربران قرار مي‌گرفته‌است.

كاربران اينترنت سال‌ها است كه از خدمات به اشتراك‌گذاري فايل در اينترنت موسوم به خدمات«پير،تو،پير»، براي دانلود رايگان فايل‌هاي داراي كپي‌رايت از هارد ديسك‌هاي رايانه‌هاي يكديگر و يا رايانه‌هاي «سرور» مركزي شبكه استفاده مي‌كنند و شركت‌هاي بزرگ ضبط و نشر موسيقي و فيلم نيز سال‌ها است كه به مبارزه قانوني با ارائه‌دهندگان اين قبيل خدمات پرداخته‌اند كه نتيجه آن تعطيلي برخي از شبكه‌هاي «پير، تو، پير» مشهور از جمله «نپستر» و «گروكستر» بوده‌است.

تعطيلي شركت «گروكستر» در سال گذشته و توقيف رايانه‌هاي «سرور» مورد استفاده در شبكه «يي‌دانكي» در سال جاري تهديد بزرگي براي ساير شركت‌هاي مشابه نظير «كازا» و «بيت‌تورنت» محسوب مي‌شود كه هم‌اكنون ميليون‌ها كاربر از آنها براي دانلود ترانه‌هاي موسيقي، فيلم‌ها و ساير انواع فايل مورد علاقه خود از اينترنت استفاده مي‌كنند.

NOjAN
01-24-2012, 04:32 PM
اگر رپیدشر هم همچین بلایی سرش بیاد کلا بخش دانلود انجمن رو می بندیم . مثل 9movie . که بدون ترس از مسدود شدن و هزار دردسر دیگه فعالیت کنیم . :Smiley19: عجب دنیایی شده ها !!!

FARIBORZ
01-24-2012, 04:42 PM
منو تازه می خواستم بپرسم پرتابل چی شد ؟ :Smiley36:
یه لحظه یادم رفت که این جا فلسفه س وجودیش برا چیه ؟
برادران اف بی آی ول کنم نیستن لامصب :Smiley68:

Moon Light
01-25-2012, 12:37 AM
یکی منو روشن کنه اینجا چه خبره؟ دوستان آپلودبازه من چی میشه؟ از الان نگران دانلود کردن سریالایی که ندارم باشم؟ یا بیخیال شم؟ زیر سیکل با من حرف بزنید ببینم میخواد چی بشه؟

:Smiley39:

NOjAN
01-25-2012, 12:41 AM
یکی منو روشن کنه اینجا چه خبره؟ دوستان آپلودبازه من چی میشه؟ از الان نگران دانلود کردن سریالایی که ندارم باشم؟ یا بیخیال شم؟ زیر سیکل با من حرف بزنید ببینم میخواد چی بشه؟

والا چیزی معلوم نیست . فقط آپلودسنترای محبوب در معرض خطرن . نه اینکه سریالا دیگه گیرت نیاد ... ولی اگر می خوای برای مستقیم کردن و دانلودشون به دردسر نیافتی زودتر مستقیمشون کن و روی اکانت آپلودبازت نگه دار :Smiley17:

Sky Boy
01-25-2012, 12:48 AM

امریکا طی صبحت هایی که با ایران داشته ، میخوان طرح هدفمندی شب نشینی را بنداز ، و ما هم باید صبح و ظهر بخوابیم ، که شب بتونیم بشینیم ، یا باید واسه شبا دست به :Smiley53: بزنیم که بیدار بمونیم تا سریال هامون رو نگاه کنیم و فیض ببریم

بعد شاید یه بنده خدایی :Smiley85: دلش سوخت واسه ملت ضبط و آپلود کرد ، تا از این بیت مال هم که داره استفاده میکنه ، در راه بشریت هم قدمی برداشته باشه و دل بعضی ها رو شاد کرده باشه :Smiley14:

Moon Light
01-25-2012, 12:56 AM
ای خدااااااا چرا نمیذارن ما یه راه رو تا آخر بریم؟ همش باید تغییرات بدیم؟ آخه دیگه چه سرگرمی مونده مگه؟ :Smiley104:

Soroosh
01-25-2012, 03:59 AM
بچه ها باید چسبید به nzb که فایل گرفتن ازش کار آسونی نیست!

Reza-G
01-25-2012, 09:59 AM
بعد شاید یه بنده خدایی :Smiley85: دلش سوخت واسه ملت ضبط و آپلود کرد ، تا از این بیت مال هم که داره استفاده میکنه ، در راه بشریت هم قدمی برداشته باشه و دل بعضی ها رو شاد کرده باشه :Smiley14:

دقیقا یه خورده راجع به این بنده خدا میشه توضیح بدی ؟ کی هست ؟ بعد کدوم شبکه نشون میده که بشه ضبط کرد.

Patriot
01-25-2012, 11:00 AM
دقیقا یه خورده راجع به این بنده خدا میشه توضیح بدی ؟ کی هست ؟ بعد کدوم شبکه نشون میده که بشه ضبط کرد.

منظورش تو خارجی هاست.وقتی آپلود سنتر به آپلودر پول نده کسی دیگه انگیزه شیر کردن نداره.دیگه همه مرامی و در راه خدا کار میکنن!

Capricorn
01-25-2012, 11:31 AM
اینترنت ملی کجایی که به دادمون برسی!!!:Smiley36:

Patriot
01-25-2012, 11:25 PM
یه مصاحبه یه جا دیدم گفتم اینجا بذارم.

وکیل rapidshare : بعد از ما به سراغ اپل و گوگل می‌روند
آی تی ایران - رپید شیر Rapishare یکی از محبوب ترین سایتهای اشتراک گذاری فایل است که اینک گفته میشود ممکن است هدف بعدی دولت آمریکا ( پس از دستگیری مدیران و از کار انداختن سایت مگاآپلود) قرار گیرد.

مگاآپلود به خاطر نقض قوانین کپی رایت با یک اتهام ۵۰۰ میلیون دلاری از سوی صنایع سرگرمی آمریکا روبه روست. گفته می‌شود که از کار افتادن مگاآپلود و سایت های مشابه روی ۱ درصد ترافیک اینترنت تاثیر می‌گذارد. حالا سرویسهای دیگری چون فایل سونیک و دراپ باکس نیز با چنین خطری روبه رو هستند.

http://8208.6.img98.net/out.php/i194222_uau-sup3-.png

دانیل رایمر سخنگو و و کیل رپید شیر از جمله مشهورترین این سایتها هم اینک با خطر مسدود شدن روبه روست و گفته می‌شود در لیست بعدی مبارزه با کپی رایت دولت فدرال قرار دارد. رایمر معتقد است که اگر رپید شیر نیز مانند مگاآپلود مسدود شود نوبت به آی کلاد اپل، اسکای درایو مایکروسافت، یوتیوپ گوگل و دراپ باکس نیز خواهد رسید.

آیا فکر میکنید که حمله به مگاآپلود درست بود یا غلط؟
به نظرم این تصمیم با هیات منصفه است که این موضوع را بگوید من قاضی نیستم و نمی توانم نظری بدهم. شاهد بوده ام که آنچه مگاآپلود انجام داد را ما (‌رپید شیر) انجام ندادیم اما نمیتوانم بگویم آنها گناه‌کارند.

آیا فکر میکنید که هدف بعدی بازرسهای فدرال رپید شیر خواهد بود؟
خیر

چرا نه؟
ممکن است تکنولوژی پشت مگاآپلود و رپید شیر شبیه هم باشد اما این یک حقیقت است که تکنولوژی اسکای درایو مایکروسافت و آی کلاد اپل هم با هم چندان تفاوتی با تکنولوژی رپید شیر ندارد. یک فایل آپلود می‌شود و از سراسر اینترنت به آن دسترسی وجود دارد( مثلا دوستان یک فرد می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند) . نوع تجارت تقریبا شبیه به هم است انچه تفاوت دارد مدل‌های تجاری مختلفی است که روی آن سوار شده است. آیا شما به دزدان اینترنتی کمک میکنید؟ آیا شما با تشویق دزدان محتوای اینترنتی کسب درآمد میکنید؟ یا شما میخواهید که مشتریانی در دراز مدت با رضایتمندی از سراسر جهان داشته باشید که به شما اعتماد داشته باشند؟ این دقیقا آن چیزی است که ما انجام میدهیم.

این کار پرچالشی است چون شما باید تیم های پشتیبانی قوی و نواوری داشته باشید. همچنین شما باید رابط کاربری خوبی را تعریف کنید . صرف اینکه به دزدان اینترنتی کمک کنید صرفا میتواند در کوتاه مدت موفق باشد اما رپید شیر به دنبال کمک به استفاده های قانونی است و ما به شدت بادزدی اینترتنی برخورد میکنیم.

شما خودتان را با مایکروسافت و اپل مقایسه کردید. در بیانیه ای که شرکتتان این هفته منتشر کرد هم رپید شیر با دراپ باکس و یوتیوپ مقایسه شده است. تلاش میکنید که بگویید که مدل تجاری شما درست شبیه مدل قانونی گوگل ، اپل و مایکروسافت و دراپ باکس است؟
بله

اگر رپید شیر هم مانند مگا آپلود بسته شود آیا تصور میکنید که دراپ باکس، آی کلاد اپل، مایکروسافت درایو و دیگر سرویسهای مشابه هم بسته شوند؟
بله . هم اکنون هیچ کس نمی تواند به من بگوید که دراپ باکس برخلاف قانون و به نفع دزدان اینترنتی کار میکند. ما هم اکنون در خط مقدم مبارزه با دزدان محتوای اینترنتی هستیم. ما اولین شرکتی بودیم که قوانین مربوط به سرقت انلاین را اجرا کردیم. ما اولین سرویسی بودیم که یک جست وجوی کامل در سیستم خود برای پیدا کردن محتوای غیر قانونی راه اندازی کردیم. هم اکنون پاسخ ما به وجود یک فایل غیر قانونی روی سیستم مان کمتر از یک ساعت (‌در ساعات اداری) است. این کاری است که بقیه نیمی از آن را هم انجام نداده اند. مردم روی آی کلاد کمتر محتوای غیر قانونی استفاده میکنند چون تصور میکنند که اپل خیلی چیزها در مورد آن ها میداند . دراپ باکس محدودیت های دیگری دارد مثلا سرعت کم انتقال فایل . اما ما از سال ۲۰۰۵ تا کنون بزرگترین سرویس میزبانی فایل بوده ایم و همه ما را می شناسند شاید به همین دلیل است که ما بیشتر در معرض فایل های غیر قانونی قرار داریم.

در آمریکا اپل و مایکروسافت به بزرگی شهره اند. آنها شرکت های قانونی بزرگی اند درحالی که مگا آپلود و رپید شیر سایت های خارجی محسوب میشوند. از هر جهت آنها برندهای قوی دارند وفرصت های شغلی زیاد تولید میکنند. آیا فکر میکنید این دلیل برخورد با مگا آپلود است ؟ چون شرکتی مثل اپل نیست؟
من نظری در این مورد نمی توانم بدهم. نمیخواهم بازرس های فدرال را به راسیست و ضد خارجی بودن متهم کنم چرا که احتمالا این حقیقت ندارد. اما ما هیچ مشکلی با اجبارهای قانونی در آمریکا نداریم. من بسیار متعجب خواهم شد اگر برای ما مشکلی ایجاد شود . تصور میکنم اتفاقی که برای آنها ( مگاآپلود) افتاد اگر در آمریکا هم بودند برایشان رخ میداد.

در گزارشی که توسط RIAA و برخی اعضای گنگره که روی قوانین ضد سرقت محتوای اینترنتی کار میکنن گفته شده که رپید شیر دارای حجم زیادی از محتوای غیرقانونی است شامل فیلم، موسیقی و سایر کارهای دارای کپی رایت است
چرا شما گزارش سال ۲۰۱۰ را میخوانید و به گزارش ۲۰۱۱ آنها اشاره نمی کنید؟ به خاطر اینکه آنها این موارد را در گزارش جدیدشان تکرار نکردند و این به دلیل این بود که ما این موارد را برایشان توضیح دادیم و آنها دیگر ما را در گزارش سال قبلشان قرار ندادند.

چطوری نظرشان را عوض کردید؟
آنها احتمالا دچار بد فهمی شده بودند و نمیدانیم آن اطلاعات غلط از کجا آمده بود. ما به واشنگتن رفتیم و شرکتهای لابی گری را استخدام کردیم و برای آنها (‌اعضای گنگره ) توضیح دادیم.

چرا rapidshare.de بسته شد؟
سرویس متفاوتی توسط آنها ارایه می شد و به ما ارتباطی نداشت. صاحب آن ابتدا یک شرکتی را در سوییس تاسیس کرد بعد که دید رپیدشیر دات کام معروف است تصمیم به فروختن آن گرفت و چون تعداد کاربر کافی نداشت آن را تعطیل کردند.

بسته شدنش به احضار دادگاه و کپی رایت ربط نداشت؟
نه سرویس آنها قدیمی بود و همه از رپیدشیر دات کام استفاده می کردند.

آیا شما فایل هایی را اپلود می شود از نظر محتوای قانونی بررسی می کنید.
بله و نه.
ما فیلترهای قوی برای تشخیص محتوای غیر قانونی داریم. اگر فایل کاملا شبیه فایل اصلی باشد فیلترهای ما آن را تشخیص می دهند اما اگر یک بیت از آن متفاوت باشد ..... قادر به تشخیص آن نیست. پس بله ما فیلترهای مخصوصی داریم اما این آن فیلتری نیست که صنایع تولید کننده محتوا درخواست دارند. آنها فیلتری میخواهند که مثلا روی یوتیوپ استفاده می شود و نرم افزار یک فیلم یا کاراکتر مشخص از یک فیلم اصلی را تشخیص میدهند. فیلترینگ ما متفاوت است.

سایت های جست و جوگری وجود دارند که به کاربران کمک میکنند تا لینک هایی از محتوای غیر قانونی را روی رپید شیر پیدا کنند. تلاش میکنید تا جلوی آنها را بگیرید؟
ما اینکار را انجام داده ایم. تاکنون بیش از ۵۰ دادخواست قانونی برای بستن چنین سایت هایی داده ایم. مشکل این است که اقدام قانونی علیه چنین سایت هایی بسیار دشوار است.

NOjAN
01-25-2012, 11:47 PM
واقها با کلاس ترین و قوی ترین سایت اشتراک فایل همین رپیدشره .. کانکشناش وحشتناک قویه ! برای خودش دیتاسنتر داره ... اولین سایت اشتراک فایلی بود که دیدم از htnl5 توی طراحی استفاده کرد . عمرش دراز باد.

MaMaD
01-25-2012, 11:52 PM
سایتهای شیرینگ مواظب عمه هایِ خود باشید!
از ما گفتن بود...
:Smiley14:

Soroosh
01-26-2012, 02:59 AM
منظورش تو خارجی هاست.وقتی آپلود سنتر به آپلودر پول نده کسی دیگه انگیزه شیر کردن نداره.دیگه همه مرامی و در راه خدا کار میکنن!

نه سعید، منظورش جواد Se7en هست، که میاد هی این شکلک :Smiley85: رو میندازه تو چت باکس... میگه اون آپ کنه ما بگیریم.

Prince Caspian
01-26-2012, 07:57 AM
الان داشتم فیدبک های ملت تو یه فروم hd را میخوندم ! یکی گفته بود:
خو مشکلش چیه الان ۵ ترابایت فیلم دارم میشینم اونا را میبینم تا اوضاع روبراه شه.. اگه لوگین نکردم اکانتم را باطل نکنید...!

FARIBORZ
01-26-2012, 10:29 AM
این فایل سوینک تا کی قفله ؟
این جریانا تا کی ادامه داره ؟

Amin
01-26-2012, 10:39 AM
این فایل سوینک تا کی قفله ؟
این جریانا تا کی ادامه داره ؟

عجب سوال خفنی فریبرز ! من البته جواب خفن براش ندارم ولی حالا حالا ها منتظر نباش

Patriot
01-26-2012, 01:54 PM
شایعه شده مدیرای آپلودباز رو گرفتن. کسی شنیده؟

Amin
01-26-2012, 02:34 PM

مگه FBI با ایران هم رابطه داره:Smiley10:
سرکاریه فکر کنم دلیلی نداره آخه

Prince Caspian
01-26-2012, 02:37 PM
اوووونوقت به چه جرمی ؟‌ :Smiley39:

YellowJimbo
01-26-2012, 05:19 PM
اگر سرورهای آپلودباز توی امریکا باشه مطمئن باشید تا چند وقت دیگه یا کلا سرورها قطع می شند یا فایلها پاک میشه...

NOjAN
01-26-2012, 05:34 PM

سعید شوخی می کنی دیگه ؟ :Smiley36: از کجا شنیدی ؟

اگر سرورهای آپلودباز توی امریکا باشه مطمئن باشید تا چند وقت دیگه یا کلا سرورها قطع می شند یا فایلها پاک میشه...

نه سرورهاشون توی دیتاسنتر OVHSas فرانسه ــست که خیلی هم کپی رایت رو جدی نمی گیره این دیتاسنتر. دیروز جواب ایمیل من رو دادن . فکر کنم شوخی ای بیش نبوده :Smiley35:

Patriot
01-26-2012, 06:30 PM
نه مثل اینه درست نبود.الان تو پی سی پیام داد!

haniii
02-07-2012, 11:34 AM
فایل سونیک هم ؟! ...

Capricorn
02-08-2012, 12:18 PM
به نظر شما خرید کدوم یکی به صرفه تره؟

Patriot
02-08-2012, 12:29 PM
فعلاً جفتشون داغون هستند. برای لیچ کردن آپلودباز بهتره.خصوصاً با این سرویس لیچ جدیدش که 20 آپلود سنتر رو پشتیبانی میکنه.اما از نظر سرعت دانلود و ثبات هیپ فایل بهتره.اگر مصرفت زیاد نباشه و به فضای زیاد احتیاج نداشته باشی به نظر من اکانت 15 گیگ هیپ فایل با 4900 تومن در ماه فعلا به صرفه است.گرچه فقط از 3 سرور لیچ میکنه!

Capricorn
02-08-2012, 12:40 PM
به نظر این روزا آپلود باز خیلی مشکل داره..... خیلی نمیشه دانلود کرد

gamystyle
02-08-2012, 01:53 PM
من خودم جزو آپلودرای هیپ فایلم
به نظرم کلاس کاری هیپ فایل با آپلود باز قابل مقاسیه نیس
واقعا قابلیت تبدیل شدن به یه آپلود سنتر قویو داره
اکانت آپلودبازم دارم ولی سرعت سروراش واقعا داغونه:Smiley89:

STAR
02-08-2012, 03:43 PM
آپلود باز خدائیش این روزی 30 گیگی که گذاشته واسه لیچ کی تا حالا تونسته همه اون 30 گیگو استفاده کنه؟:Smiley39:
روزی به زور فوق فوقش خودتو به مرحله مرگ برسونی 10 گیگ بتونی لیچ کنی بدون مشکل اونم تازه زیاد گفتم:Smiley104:
مسخرشو در اوردن الان من 3روزه دارم اطلاعات کاربریمو میفرستم که اکانت leech.uploadbaz ام رو اکتیو کنن ولی هنوز خبری نشده
اونوقت یه چیزی بهشون میگیم ناراحتم میشن:Smiley63:
هیپ فایلم ندارم ولی اگه از سه تا سرور پشتیبانی کنه،به درد عمش میخوره

Patriot
02-08-2012, 06:27 PM
عملاً فقط ریپد شر و نتلود و فایل فکتوری رو لیچ میکنه.البته اینم شانسیه.تازگی با رپید هم مشکل پیدا کرده!

آهان راستی 4shared رو هم با سرعت 100 کیلو میکشه. :Smiley10:

NOjAN
02-08-2012, 06:32 PM
عملاً فقط ریپد شر و نتلود و فایل فکتوری رو لیچ میکنه.البته اینم شانسیه.تازگی با رپید هم مشکل پیدا کرده!

آهان راستی 4shared رو هم با سرعت 100 کیلو میکشه. :Smiley10:

من هم قبلا که آپلودباز مشکل داشت یه 15 روزش رو گرفتم . جدا به هــیـــچ کارم نیومد.

Chandler Bing
02-18-2012, 03:39 PM
اینو من یه جا خوندم گفتم برای شما هم بذارم تا ببینید

تو یکی از فروم ها نوشته بودن
================================================== ===============================================
متاسفانه از يكي -دو روز پيش اتفاق ناخوشايندي در سايت محبوب و پرطرفدار bob مشاهده ميشه كه حتي كاربرها رو نسبت به ادامه كار اين سايت نگران كرده.
اول اينكه ديگه از انكود 720 سريال ها (كه از اول پاييز شاهدش بوديم و واقعاً طرفدار داشت) خبري نيست و مثل قديم فقط 480 ريليز ميكنه

دوم اينكه همون نسخه 480 رو هم ديگه با سرعت قبل ريليز نمي كنه و حداقل 3-2 ساعت تاخير داره نسبت به قديم

به نظر من همين حالت هم قابل تحمل و خوبه ولي اميدوارم كار بدتر از اين نشه؟http://forums3.tvshow.ir/images/smilies/yahoo/2.gif

بخصوص كه در چند هفته اخير رفته سراغ سرورهاي كمتر شناخته شده و اونم حداكثر 3 تا لينك
================================================== ===============================================

HEX
02-18-2012, 05:15 PM
100 گیگ از فایل هام رو هایپ فایل خیلی وقت پیش پرید سر این جریان

NOjAN
04-18-2012, 09:53 PM
رپیدشر هم به فنا رفت :Smiley36: (فــیلـتـر شد)

Nikki69
04-18-2012, 10:13 PM
رپیدشر هم به فنا رفت :Smiley36: (فــیلـتـر شد)
***** نشده که!:Smiley35:
من الان چکش کردم!:Smiley36:

ifarzam
04-18-2012, 10:43 PM
***** نشده که!:Smiley35:
من الان چکش کردم!:Smiley36:

نخیر متاسفانه *****ه.

Headache
04-18-2012, 10:50 PM
شده... علاوه بر رپيدشير الان برا من هيچكدوم از سايت های شركت های انتی ويروس هم باز نميشه!
مثلا من nod استفاده ميكنم و الان نميتونم وصل شم به سايتش...
گناهه اينا چی بوده؟

Nikki69
04-18-2012, 11:24 PM
پس این چیه؟

http://www.imgbaz.com/uploads/74913347716331718.png

Headache
04-18-2012, 11:32 PM
هنوز به شماها نرسيده اما ما رو زده

http://www.imgbaz.com/uploads/61013347721418651.jpg

Nikki69
04-19-2012, 01:46 AM
یعنی چی هنوز به ما نرسیده! مگه طوفانه!:Smiley14:
من از پارس انلاین استفاده میکنم و نوژن هم همینطور حالا چرا برای اون فیله برای من نه دلیلشو نمیدونم!:Smiley39:

Sky Boy
04-19-2012, 01:53 AM
چون شما لینکی باز کردی واسه دانلود از https استفاده میکنه و اونا هم چون s آخر رو نداره ***** میشه

ifarzam
04-21-2012, 12:53 AM
آپلودباز چش شده؟

rezarbn
04-21-2012, 12:55 AM
این طور که فهمیدم یه چند روزی بود خراب بود فک کنم امروز داره درست میکنه سرورش رو

NOjAN
04-21-2012, 12:55 AM
آپلودباز چش شده؟

خب آپلودباز در حدی نیست که توی این تاپیک ازش صحبت بشه :Smiley36: ولی گه گداری از این مشکلات براشون به وجود میاد . موقتیه.
=============
اصلاح می کنم : "توی این تاپیک ازش صحبت بشه"

pooya
04-21-2012, 01:01 AM
خب آپلودباز در حدی نیست که توی این تاپیک ازش صحبت بشه :Smiley36: ولی گه گداری از این مشکلات براشون به وجود میاد . موقتیه.
=============
اصلاح می کنم : "توی این تاپیک ازش صحبت بشه"

والا همین دو روزه خیلی ها حیرونن ، خدا رو شکر سریال های اختصاصی از پارس اسپیس بود و گرنه چه میکردیم

Nikki69
04-21-2012, 01:29 AM
اپلودباز مشکلش حل نشد؟

ifarzam
04-22-2012, 09:41 PM
آپلودباز درست شد :Smiley35:

Patriot
04-23-2012, 12:20 AM
آپلودباز درست شد :Smiley35:

کجا درست شد؟

http://picoup.ir/images/39021464448931594325.jpg (http://picoup.ir/)

NOjAN
04-23-2012, 12:24 AM
ولی دانلود فایلهاش گویا مشکلی نداره..

mahdi666
04-23-2012, 06:56 PM
لطفا سریالهایی که تو آپلودباز میزارید پابلیک کنید بتونیم به اکانتمون اضافه کنیم

NOjAN
04-23-2012, 06:58 PM
لطفا سریالهایی که تو آپلودباز میزارید پابلیک کنید بتونیم به اکانتمون اضافه کنیم

این مورد رو شرمنده :| چون ما هم وقت می زاریم برای جمع کردن لینکها و لیچ . ولی اگر اکانت پرمیوم داشته باشین توی دانلود هیچ تفاوتی نداره برای شما.

mahdi666
04-23-2012, 09:37 PM
خب لااقل پسوردشو بردارید
چکاریه وقتی پسوردش تو اسمشه؟

Reza-G
04-23-2012, 11:15 PM
خب لااقل پسوردشو بردارید
چکاریه وقتی پسوردش تو اسمشه؟

مگه زدن یه پسورد 8 کاراکتری سر راست چقدر وقت شما رو میگیره ؟

ifarzam
04-24-2012, 02:39 PM
مثل اینکه پارسا اسپیس به ترین بیت تبدیل شده و خیلیم بهتر شده.

mahdi666
04-27-2012, 04:02 PM
مگه زدن یه پسورد 8 کاراکتری سر راست چقدر وقت شما رو میگیره ؟
اینطوری به هیچ عنوان نمیشه سریالو به اکانت خودم اضافه کنم
اگه شما راهشو بلدید به ما هم بگید

mostafanasif
06-14-2012, 01:16 PM
با سلام لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه من پول ریختم به حساب hipfile حالا هر چی ایمیل براشون میفرستم erorr delivery میده چکارکنم؟

NOjAN
06-14-2012, 01:25 PM
با سلام لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه من پول ریختم به حساب hipfile حالا هر چی ایمیل براشون میفرستم erorr delivery میده چکارکنم؟

اگر نام کاربریتون رو وارد کرده باشین خودشون شارژ می کنن براتون.

اگر هم نه که می تونین از فرم تماس استفاده کنین :

HipFile - Premium File Hosting (http://www.hipfile.com/contact.html)

0UnknowN1
06-17-2012, 12:26 AM
دوستانی که از Rodfile اکانت Premium دارن نظرشون رو بگن که چه جوریاست؟ و این که آیا شب ها افت سرعت داره یا نه؟
ممنون

Patriot
06-17-2012, 11:44 PM
دوستانی که از Rodfile اکانت Premium دارن نظرشون رو بگن که چه جوریاست؟ و این که آیا شب ها افت سرعت داره یا نه؟
ممنون

من حدود 4 ماهه دارم. راضیم ازش.

از نمونه های مشابه خیلی بهتره.

افت سرعت و خطا در ساعات شبانه نداره. به تغییر آی پی هم حساس نیست.

javad48
06-17-2012, 11:54 PM
من سه ماهه دانلود آپلودباز گرفتم بازم بعضی موقع ها برام مشکل ایجاد میکنه. برای دانلود هیپ فایل خیلی خوبه .تازگی ها هم که بیشتر سریال ها رو روی هیپ فایل آپ میکنند .

Barkeep
06-18-2012, 12:10 PM
uploadbaz از نظر لیچ کردنش خیلی بهتر از hipfile ـه.

اینم یه نظر از ما که hipfile داریم. :Smiley36:

فقط اینم اضافه کنم که منظورم از لیچ کردن بهتر uploadbaz تعداد سایتهایی هست که ساپورت میکنه.
وگرنه مقدار لیچ روزانه ی hipfile خیلی بیشتر از uploadbaz ـه...

BOSS
06-21-2012, 03:02 AM
هیچکدوم فقط رود فایل

Zombieland
01-14-2014, 09:51 PM
یه چند وقته میخوام از سایت uploabaz باidm دانلود کنم ولی بعضی وقتا اختار میده بر روی سیستم خود فایروال نسب کرده اید تو بعضی لینکا این اخطارو میده میخوام بدونم دلیلش چیه؟

Ho369
01-15-2014, 02:32 AM
برای شما هم موقع دانلود از Hipfile این پیام میاد؟

Ba Salam Khedmate Azizan , Be Dalile Pareii Az Moshkelate Bevojod Amade Dostani Ke Ba Ip IRAN Ghasde Download Darand Lotfan Az Proxy Estefade Konand , Ip IRAN Baraye Modati Masdod Mibashad , Ba Arze Mazerat , Sepas

setare12
01-15-2014, 03:05 AM
آره اما برای دانلود از اون با شیلتر شکن ip یه کشور دیگه لینک دانلود رو میگیرم و همون لینک رو توی idm میزارم برای دانلود البته بدون شیلتر شکن

orojlo
07-19-2014, 07:36 PM
بابت به روز رسانی معذرت میخوام
هیپ فایل به خاطره ها پیوست :

as a result of a united states federal court having found hipfile.com to be in violation of copyright law , the site has been permanently shutdown
از روزی که این سایت شروع به فعالیت کرد تا به الان من یکی از مصرف کننده های عمده اون بودم و شاید بالای 10tb فایل روی این آپلودسنتر دارم و الان داره پاک میشه ، به دوستان توصیه میکنم اگر فایل مهمی روی این سرور ها دارن بردارن از روی این آپلودسنتر
رودفایل به آدرس rodfile.com فـــیلـــتر شده ، من از ISP آسیاتک استفاده میکنم دوستان تست کنن خبر بدن.

orojlo
08-04-2014, 06:27 PM
بابت به روز کردن تاپیک مجددا معذرت میخوام رودفایل مثل اینکه کاملا رفع فیلتر شده و مشکلی نیست همچنین به کاربرانشون ۱۵ روز شارژ هدیه اضافه کردن
میتونید به سایتشون مراجعه کنید.
:Smiley17:

KEVIN GARVEY
08-04-2014, 08:50 PM
ریو اپلود از همشون بهتره.مدیا فایر که تا حالا نتونسته کار منو را بندازه.یه سوال مهم دارم.لطفا اوناییی که میدونن جواب بدن.سایتایی که لینک مستقیم دارن از کجا تهیه میکنن و چجوری هزینه اش محاسبه میشه.از کجا باید تهیه کرد.کلا اگه اماری دارید بدید تا اپدیت بشیم.

Léon
08-04-2014, 10:22 PM
آقا يه سوالي
چرا بعضي آپلودسنتر ها بعضي مواقع فيلتر ميشن!!؟

AlirezAlirezA
08-05-2014, 03:08 PM
چرا بعضي آپلودسنتر ها بعضي مواقع فيلتر ميشن!!؟

بدلیل اینکه اینجا ایرانه. :Smiley36:
فقط هم آپلودسنترها شامل این قضیه نمیشن. :Smiley69: