PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سیزن هشتم پایان ِ کار ِ How i met your mother خواهد بود ؟

aQa GorGe
09-14-2012, 04:27 PM
http://img4up.com/up2/53539425811365826224.png

به نظر می‌آید سریال How i met Your mother با سیزن هشتم که 24 سپتامبر به عرضه خواهد شد به کار خود پایان دهد.
در تور ِ خبری تابستانه انجمن منتقدان تلویزیونی, Nina Tassler مدیر شبکه CBS به شایعات پیرامون این سریال اشاره کرد و گفت شبکه در مورد ادامه این سریال در حال گفتگوست و به ادامه کار آن بسیار خوشبین هستند.
پیش‌تر نیز Carter Bays و Craig Thomas تهیه‌کنندگان این مجموعه گفته بودند که برای ِ پایان ِ این سیتکام طرح‌ریزی کرده‌اند و قرار است هویت ِ همسر ِ تد فاش شود.
جاش ( Josh Radnor ) بازیگر نقش تد موزبی در گفتگویی با هالیوود ریپورتر فصل هشتم یا نهم را پایان این سریال دانست. وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که مسائل زیادی در این سریال هست که باید حل شود. مانند عاقبت کار رابین و بارنی و بچه‌دار شدن مارشال و لی‌لی . جاش همچنین افزود که بینندگان در سیزن ِ پیش رو Ashley Williams بازیگر نقش ویکتوریا ( دختر شیرینی‌فروش!) را بیشتر خواهند دید.

منبع: Tvseriesfinale

اختصاصی TvWorld.ir

NOjAN
09-19-2012, 05:38 PM
این
Ashley Williams خیلی به نظرم گوشت تلخه ... نمی دونم چرا انقدر مانور می دن روش
:Smiley104:

امیدوارم فصل خوبی در پیش داشته باشیم و خوب سریال رو تموم کنن. :Smiley35:

idin
09-19-2012, 06:46 PM
این

نگو نوژن! من از این خیلی خوشم میاد :Smiley125:
به نظرم خیلی cute ـه و قشنگ بازی میکنه

Others
09-19-2012, 07:23 PM
به نظره من که تا فصل 9 - 10 ادامش میدن! چون هم بیننده داره هم که اینقدر سوژه دارن واسش که فعلا فکره تموم کردنش نیوفتن!

night
09-19-2012, 08:05 PM
این

امیدوارم فصل خوبی در پیش داشته باشیم و خوب سریال رو تموم کنن. :Smiley35:

آره مفت نمی ارزه ، سریال که آبروشو از دست داده هر چقدر می خوان طولش بدن

NOjAN
09-19-2012, 08:08 PM
آره مفت نمی ارزه ، سریال که آبروشو از دست داده هر چقدر می خوان طولش بدن
البته من منظورم این نبود :Smiley36:

night
09-19-2012, 08:36 PM
البته من منظورم این نبود :Smiley36:

اون آره برای دختر شیرینی فروش بود بقیش نظره این حقیر

javad48
09-19-2012, 09:26 PM
مار رو که با زن تد کشتن دیگه:Smiley13:

چی تمومش کنن؟ ما با این سریال زندگی میکنیم . کلی هم میخندیم:Smiley114: با اون کارای های بارنی :Smiley103:

m a h d i
09-19-2012, 09:42 PM
به نظر من این اخبار را پخش کردن تا تعداد موافقین به پایانه سریال را با طرفدارهایه سریال که میخوان ادامه بدن را مشخص کنن
فصل 9 هم به نظرم داره این سریال

Shayea
09-20-2012, 12:38 AM
خدا کنه همین فصل تموم شه !

فصل 7 که خیلی داغون بود , فقط او قضیه ی Ducky Tie قشنگ بود ! :Smiley14:

HIMYM اصلا سریال قوی و توداری نیست , فقط فصل اول قشنگ بود ! (البته ما پیش طرفدارای دوآتیشه ی این سریال ارادت داریم ! :Smiley17:)

ولی خداییش یه سری به فصل اول این سریال بزنید ببینید چقدر پس رفت کرده ! , فصل اول واقعا قشنگ بود , بعد از اون خیلی به دل من نشسته این سریال ...

FarboƉ
09-20-2012, 12:46 AM
این سریال خیلی وقته که دوره و زمونش تموم شده , شاید بشه گفت از فصل 6 این سقوط شروع شد , قبلش هم سریال توی سراشیبی بود , ولی تو این سیزن رسما شروع کرد به سقوط آزاد.

سیزن آخر که رسما هیچی نداشت ( به غیر اون قسمت Trilogy Star Wars که من خیلی باهاش حال کردم )

سریال فراموش کرده که چرا معروف شده, واقعا چرا؟

به نظر من تنها فرق سریال با بقیه ی سیتکام ها در شروعش بازی با Timeline بود که واقعا چند فصله خبری نیست ازش :Smiley39:

درسته که این سریال هرچقدر پخش شه بیننده داره , ولی من خودم دوست دارم همین سیزن تمومش کنن بره ( هر چند چشم آب نمیخوره, یعنی فعلا فکر کنم 7-8 قسمتی مهمون دخترک شیرینی فروش هستیم! تا این بیاد و از تد جدا شه و تد از شک جدایی بیاد بیرون دو فصل طول میکشه! آشنایی با زنش بماند! ) تا انقدر ذهنیتمون نسبت به این سریال خراب نشه ( مثل Lost نشه حداقل! )

با اجازه:Smiley17:

Severus Snape
09-20-2012, 01:24 AM
این سریال خیلی وقته که دوره و زمونش تموم شده , شاید بشه گفت از فصل 6 این سقوط شروع شد , قبلش هم سریال توی سراشیبی بود , ولی تو این سیزن رسما شروع کرد به سقوط آزاد.

سیزن آخر که رسما هیچی نداشت ( به غیر اون قسمت Trilogy Star Wars که من خیلی باهاش حال کردم )

سریال فراموش کرده که چرا معروف شده, واقعا چرا؟

به نظر من تنها فرق سریال با بقیه ی سیتکام ها در شروعش بازی با Timeline بود که واقعا چند فصله خبری نیست ازش :Smiley39:

درسته که این سریال هرچقدر پخش شه بیننده داره , ولی من خودم دوست دارم همین سیزن تمومش کنن بره ( هر چند چشم آب نمیخوره, یعنی فعلا فکر کنم 7-8 قسمتی مهمون دخترک شیرینی فروش هستیم! تا این بیاد و از تد جدا شه و تد از شک جدایی بیاد بیرون دو فصل طول میکشه! آشنایی با زنش بماند! ) تا انقدر ذهنیتمون نسبت به این سریال خراب نشه ( مثل Lost نشه حداقل! )

با اجازه:Smiley17:

منم موافقم . هرچی زودتر تموم بشه سریال بهتره . واقعا پسرفت بدی کرده و بهتره دیگه خرابتر نشه .

پ . ن . اینجاهاست که آدم درک میکنه فرندز یعنی چی ! 10 سیزن پخشش کردن یکی از یکی شاهکار تر ! 10 فصل و 1 دونه بیننده از دست نداد . . .:Smiley10: