PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شباهت های بین سریال های How i Met Your Mother & f.r.i.e.n.d.s

Shayea
09-17-2012, 02:33 PM
درود بر بچه های گل تی وی ورلد ! :Smiley17:

من خیلی وقته که توی این انجمن میام و اتفاقاتش رو دنبال میکنم و از همون اول هم میخواستم بیام و فعالیت کنم ولی چون امسال کنکور :Smiley19: دارم میخواستم تا کنکورم صبر کنم ولی دیگه طاقت نیاوردم ...

تو دو روز اخیر نشستم و این ویدیو رو درست کردم و همین الان روی یوتوب آپلود شد !

شباهت های بین HIMYM و f.r.i.e.n.d.s رو نشون میده , میدونم که یوتوب از این ویدیو ها پره ولی من بیشتر به جزییات این دو سریال توجه کردم و سعی کردم چیز تکراری توش نباشه ...

امیدوارم که خوشتون بیاد :

Everything About How i Met Your Mother & Friends

http://picoup.ir/images/41205799655087369215.jpg

Everything About How i Met Your Mother & Friends - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=fJgD4fqJyZ8)

دانلود از آپلودباز : http://www.uploadbaz.com/iiu4bx5qo94y

اگه لایک کنید و دو تا کامنت تبلیغاتی (!) هم بزارید خیلی خوب میشه !!

Why Me ?
09-17-2012, 06:28 PM
مرسی رفیق

ولی چه فایده! من که نمی تونم یوتوب را ببینم/ کاش که می گذاشتی روی آپلود باز یا مدیافایر

در ضمن به نظر من سریال کوپلینگ هم (نسخه بریتیش) هم بنوعی به فرندز شباهت داره!

Shayea
09-17-2012, 06:47 PM
شرمنده ! اصلا به ذهنم نرسید که یه جا دیگه هم آپلود کنم !! :Smiley36:

داره روی آپلودباز آپلود میشه , تا تموم شد میزارم ...

FarboƉ
09-17-2012, 06:52 PM
تو این بی حجمی فقط چون کار یکی از بچه های خودمونه گذاشتم برای دانلود! اونم روزانه! :Smiley36:

داداش دمت گرم , الان میام نظرمو میگم!

پ.ن : این Proxy ـه عجب چیزیه! 300 تا دانلود میده! :Smiley36:

Shayea
09-17-2012, 09:07 PM
لینک آپلودباز اضافه شد !

ببخشید اینقدر طول کشید , تقصیر من نیست , تقصیر اونیه که ADSL رو اختراع کرده که اینقدر سرعت آپلود کردنش کمه ... :Smiley13:

MaRYaM Goli
01-03-2013, 02:32 PM
مرسی کار جالبی بود

AR!@N
01-03-2013, 02:54 PM
مدرن فمیلی هم تقریبا از این قاعده مستثنی نیست
خیلی از شخصیت هاش از Desperate Housewives الگو برداری شده
کلیر همون لینت اسکاوو - زوج گی کی یکیشون وکیله تو هر دو هست - گلوریا همون گبریل سولیس ه - جی هم اگه جوون بود به جز ملیتش همه چیش عین کارلوسه
محل زندگیشون هم کپ ویستریا لین Dh ه

Shayea
01-03-2013, 05:25 PM
لینک آپلودباز جایگزین شد . :Smiley17:

کلیر همون لینت اسکاوو - زوج گی کی یکیشون وکیله تو هر دو هست - گلوریا همون گبریل سولیس ه - جی هم اگه جوون بود به جز ملیتش همه چیش عین کارلوسه

من به این نتیجه رسیدم که همه ی سریال های کمدی از هم تقلید کردن !
آخه تعداد اپیزود ها هم خیلی زیاده , بنده خدا ها مگه چقدر ایده دارن ؟؟! مجبور میشن از یه جا دیگه کش برن !
از همون 2 مردو نصفی و آشنایی که 1 سال بعد از تموم شدن فرندز شروع به پخش شدن کردن بگیر تا همین بیگ بنگ خودمون و مدرن فمیلی !
ولی اگه رد این تقلید ها رو بگیری همشون میرسن به Friends !

این آشنایی با ننه بیش از حد تقلید کرده ! از همون ایده ی اصلی سریال بگیر تا ریزه کاری ها . :Smiley104:
برای همین این شکلی گندش دراومده , ایده ی درست کردن این ویدیو هم همینطوری به من رسید داشتم تو یوتوب چرخ میزدم که دیدم چه خبره !!! درباره ی تقلید این HIMYM خیلی تو یوتوب ویدیو هست !

ولی مدرن فمیلی ایده های جدید هم خیلی داره !

idin
01-03-2013, 06:11 PM

دقیقا همینطوره! دوستانی که این دوتا سریال رو دیده باشن متوجه تقلید مادرن فمیلی میشن!
ممنون از آرین برای اشاره به این موضوع :Smiley17:

Batlaghi
01-04-2013, 01:54 PM
مرسي آرين واقعا همينطوره كه گفتي.
ولي اصلا گذاشتن آشنايي و دوستان كنار هم و شباهت برداري يك نوع كفر هست تفاوت از زمين تا آسمان است.سعيد اسليم كجايي اين روزارو ببيني

Shayea
01-04-2013, 02:39 PM
ولي اصلا گذاشتن آشنايي و دوستان كنار هم و شباهت برداري يك نوع كفر هست تفاوت از زمين تا آسمان است.

حامد جان ,

من اصلا عقیده دارم که فرندز رو با هیچ سریالی نباید مقایسه کرد , فرندز یه سوپر سریالی بود که دیگه تو تاریخ تلویزیون تکرار نمیشه !:Smiley35:

تفاوت فرندز با آشنایی هم از نظر نویسندگی و بازیگری و کارگردانی و ... هم از زمین تا آسمان هست !
ولی اینکه HIMYM از این سریال الگوبرداری کرده و سعی کرده که به خاطر موفقیت این سریال یه چیزی شبیه به اون رو در بیاره من شکی توش ندارم !

مقایسه کردن هم فقط از همین نظر هست ; داستان و شخصیت ها , نه چیز دیگه ای ...

Batlaghi
01-04-2013, 03:12 PM
اميرعلي جان كاملا باهات موافقم منم دقيقا نظرم همينه آشنايي تو كپي برداري كه كم نزاشته من يه فصلش رو ديدم ديگه اصلا طرفش نرفتم

2012
01-04-2013, 05:30 PM
به نظر منم بیشتر تقلیده تا شباهت ولی خوب به خاطر همین تقلیدشون موفق بودن اما دیگه میبینیم که کم اوردن نمیکشن دیگه.تقلیدم براشون کارساز نبود.

poriya_f
01-04-2013, 09:55 PM
فقط Friends ....
زندگی کردیم با این سریال خیلی هامون...:Smiley35:
یه دونه بوده...:Smiley17:
برعکس این آَشنایی که واقعا حالم بهم میخوره !!:Smiley15:

Sham!m
01-04-2013, 11:48 PM
با این که آشنایی... رو دوست دارم، اما واقعا یه کپی بزرگ از فرندزه و قبول دارم، اصن هیچی فرندز نمیشه، هیچی!