PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Revolution] سریال انقلاب رکورد بیشترین تعداد بیننده را زد!

Chandler Bing
09-19-2012, 12:39 AM
http://picoup.ir/images/13679041031125838487.jpegمثل اینکه برای یک انقلاب اماده هستید.
قسمت اول سریال معمایی جدید NBC توانست 11.7 میلیون بیننده پای تلویزیون بکشاند که این شامل 4.1 میلیون نفر در طیف 18 تا 49 سال میشود. به گفته ی NBC این قسمت رکورد بیشترین ببینده در بین سریال های non-preview از سال 2009 را کسب کرده است. (سریال وی محصول شبکه ی ABC) و رکورد بزرگترین شروع یک سریال از سال 2007 در شبکه ی NBC را ثبت کرده است.(Bionic Woman (http://www.tvguide.com/tvshows/bionic-woman/287884))
سریال انقلاب جز 10 سریال مهم از دید کاربران سایت tvguide بوده است که سال پیش هم رتبه ی اول این لیست برای سریال New Girl بود که اپیزود اول این سریال 10.3 میلیون بیینده داشت. سریال جدید شبکه ی FOX هم The Mob Doctor پنج میلیون بیننده داشت که
نسبت به سریال سال پیش فاکس (ترانووا - 9.2 میلیون) افت داشته است.

اختصاصی TVworld.IR
منبع + (http://www.tvguide.com/news/ratings-revolution-watchlist-mob-doctor-1053191.aspx?rss=breakingnews)

javad48
09-19-2012, 12:45 AM
من که قسمت اولش رو دیدم . سریال قشنگی هم بود . جدا از شخصیت ها و داستان ،تبلیغات هم خیلی موثره

night
09-19-2012, 01:23 AM
چقدر مردم جو گیرند چند روز imdb شده بود تم این سریال

kimsungbabak
09-19-2012, 01:42 AM
متاسفانه این سریال های پربیننده آمریکایی یکی از یکی مزخرف و تر و چرت تر هستند.
همون تم همیشگی سریال های آمریکایی توی این سریال هست.:Smiley19:

Severus Snape
09-19-2012, 01:57 AM
من هم این سریال رو قسمت اولشو دیدم . همون قصه ی همیشگی دختر خوشگل و پسر قهرمان رو دنبال میکنه که همینجوری کف هالیوود ریخته ... فکر میکنم اینم به سرنوشت ترانووا دچار بشه . هرچند واقعا این یکی خیلی پیشرفته تر ار ترانوواست از لحاظ حداقل کشش . ولی داستان کلیشه ای راه به جایی نخواهد برد به نظر من ... :Smiley17:

voldemort
09-19-2012, 02:08 AM
برعکس شما دوستان عزیز من از سریال خوشم اومد و به نظرم اگر همینطوری پیش بره با یک سریال خیلی خوب طرفیم:Smiley17:

rezarbn
09-19-2012, 02:16 AM
سریال با این که فقط یه قسمت از ش پخش شده نشون داده پتانسیل بالایی برای سریالی که چند فصل و بیننده های زیادی رو پای تلوزیون بگشه داره
فقط اگه اب بندی نکن به سریال سریاله خوبی مطمئنا از اب در میاد

فقط تنها مشکل از شبکه ای هس که پخش می شه که مطمئنن ان بی سی به هر بهونه ای شده این سریال رو به فصل دوم نمی کشونه

Severus Snape
09-19-2012, 02:44 AM
حالا اين همه موضوع اسرار آميز تو اين سريال بود
مثل گشت ا ر ش ا د گير دادي به روابط پسر و دختره

این موضوع دو چیز رو به من نشون داد !
1. به نظر من سریالی که به دختر پسر خوشگل متوسل بشه ( مثل ترانووا ) معمولا داستان پر کششی نداره و در واقع همین رابطه ی اینهاست که قراره کشش ایجاد کنه ...
2. سریال حد اقل در این خصوص سریال متفاوتی نبود و خیلی کلیشه ای بود که هم از بیننده ها و هم از امتیاز این سریال کم خواهد کرد . من خیلی بعید میدونم سریال به فصل 2 بکشه و حتی نمره بالای 7 بیاره . . .

حد اقل من کوچکترین اهمیتی نمیدم که برق چرا قطع شد و این حرفا . چون کششی ایجاد نمیکنه این موضوع . !

اضافه شده در : 5 minutes

فقط تنها مشکل از شبکه ای هس که پخش می شه که مطمئنن ان بی سی به هر بهونه ای شده این سریال رو به فصل دوم نمی کشونه

داداشم شک ندارم که خودتم قبول داری کسی از پول بدش نمیاد :Smiley35:. هیچکس مشکل نداره که سریال پربیننده و پول درآور رو کنسل کنه . :Smiley36: پس ربطی به شبکه نخواهد داشت . همش میمونه سری خود سریال که به قول شما آب بندی نکنن .

که بر عکس شما من فکر میکنم از همین اپیزود اول که بوی آب بندی میاد . :Smiley36: و پتانسیلی هم نداره حتی .

:Smiley17:

Johnny Cash
09-19-2012, 03:09 AM
برای فـان بودنش خوبه،
برای اوقات بیکاری زیاد زهنت رو درگیر نمیکنه !
ولی بازی بازیگرها خیلی ضعیفه نمیشه تحمل کـــرد ...:Smiley19:

دنا
09-19-2012, 01:53 PM
ترانوا بسیار سریال مزخرفی بود و حقش بود همون وسط فصل دیگه پخش نشه چه برسه اینکه به فصل 2برسه!!!!
این سریال رو ندیدم اما اگر مثل توانوا باشه اصلا طرفش نمیرم. راستی منظورتون از پسر خوشگل بابای اون دختر س تو فیلم گرگ و میش؟ !!!!!!!!!

NOjAN
09-20-2012, 11:00 PM
اگه بگم اسپول ميشه... شايدم باور نكنيد كه اين آبرامز عوضي اينبار به چي گير داده
راستی آقا مهرداد من هرچی گشتم اسم آبرامز رو توی تهیه کننده ها , نویسنده ها و حتی بازیگرای این سریال پیدا نکردم.
سازنده ی مجموعه ی Eric Kripke , خالق Supernatural ــه .

Chandler Bing
09-20-2012, 11:45 PM
ولی بازی بازیگرها خیلی ضعیفه نمیشه تحمل کـــرد ...

منم مشکلم همین جاست، بازیگر خوب به غیر از فرینگ برکینگ بد نداره! به خاطر همین از دیدنش میترسم. راستش وقت هم نمیکنم.
پاییزه و فصل سریال ها، همین جوری هم کلی سریال دارم برای دیدن.
------------------------------
مهرداد راست میگه نوژن، من شنیده بودم کار ابرامز و کریپکیه. حالا نمیدونم چرا اسمش نیست

Severus Snape
09-21-2012, 02:32 AM
راستی آقا مهرداد من هرچی گشتم اسم آبرامز رو توی تهیه کننده ها , نویسنده ها و حتی بازیگرای این سریال پیدا نکردم.
سازنده ی مجموعه ی Eric Kripke , خالق Supernatural ــه .

هست در واقع . اگه به صفحه ی خود آبرامز

J.J. Abrams - IMDb (http://www.imdb.com/name/nm0009190/)

برید در قسمت کارهای تهیه کنندگیش نام این سریال در کنار لاست و فرینج و ... به چشم میخوره . :Smiley35:

Johnny Cash
09-21-2012, 03:13 AM
منم مشکلم همین جاست، بازیگر خوب به غیر از فرینگ برکینگ بد نداره! به خاطر همین از دیدنش میترسم. راستش وقت هم نمیکنم.
پاییزه و فصل سریال ها، همین جوری هم کلی سریال دارم برای دیدن.

زیاد سخت نگیر چیز خاصی نیست همونطور که گفتم فان ـه :->
کنسل هم بشه فرقی برام نداره ... برای سرگرمی میبینم!:-B
نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی، وگرنه از اول تا آخر باید ایراد بگیری ازش:d

جاهای قشنگی هم فیل برداری شُده دیدن همین خودش لذت بخش ـه ...

bleu2u4u
09-21-2012, 06:17 AM
قسمت اول 12 میلیون بیننده؟!!
با این کیفیتی که قسمت اول داشت بعید میدونم از نیمه فصل به بعد 5 میلیونم بیننده داشته باشه

Hesam
10-24-2012, 04:28 AM
من دارمهر قسمتي كه ريليز ميشه دانلودش ميكنم تا يه فصل كه كامل شد بشينم يه جا ببينم فقط خداكنه به افتضاحيه ترانووا و به مسخرگي آلكاتراز نشه كه باز بسوووزم