PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The X Factor US | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ فصلِ دوم

Moh3eN
09-21-2012, 03:12 PM
http://picoup.ir/images/83862068458724867018.jpg

پخش فصلِ دومِ این مسابقه ی جذاب از هفته ی پیش آغاز شد .
مسابقه ای که نسبت به فصلِ اولش تغییراتِ گسترده ای رو در پنل داوری و اجرا شاهد بوده و توی فصلِ دوم در کنار ال‌ای رید و سایمون کاول، شاهد حضور بریتنی اسپیرز و دمی لواتو در پنل داوری خواهیم بود .

بخشی از قوانینِ مسابقه←قوانینی که ایکس فکتور برای شرکت کننده هاش گذاشته نسبت به مسابقاتی از این دست از محدودیت کمتری برخوردار هست . به این ترتیب که محدوده ی سنی شرکت کننده ها از ۱۲ سال به بالا تعیین شده . همچنین گروه های خوانندگی هم امکان این رو دارن که توی این مسابقه شرکت کنن.
← هیچ شرکت کننده ای در مرحله ی تست صدا که در جلوی داوران انجام میشه حقِ آوردن ساز موسیقی (گیتار و...) نداره و تنها میتونه روی آهنگی که با خودش آورده و یا بدون موسیقی بخونه. هر شرکت کننده هم برای گذشتن از اودیشن و حضور در مراحل اصلیِ مسابقه باید حداقل سه رای مثبت از چهار رای داورها رو بگیره .
← در مراحل فینال دو یا سه نفری که (بسته به مرحله) کمترین رای رو از طرف مردم کسب کنن(Bottom 2/3) به عنوان اجرایی برای بقاء (Save Me Song)، آخرین آهنگ خودشون رو میخونن و اینجاست که داورها انتخاب میکنن که چه کسی کارش توی مسابقه تموم هست و باید به خونه بره.
اگر سه داور به یکی از نفرات انتهایی رای بدن، کارش در مسابقه به اتمام میرسه و اون به خونه میره. اما اگر چهار داور رای هاشون رو بطور مساوی به طرفین بدن شرایط DeadLock پیش میاد و کسی که کمترین رای رو از طرف مردم گرفته باشه مسابقه رو ترک خواهد کرد (این شرایط برای دو هفته ی پایانی برداشته میشه و در این دو هفته فقط و فقط رای مردم نفری که حذف میشه و در نهایت برنده ی مسابقه رو مشخص میکنه).

توی این تاپیک میتونید نظراتِ خودتون رو در مورد فصل دوم برنامه بیان کنید .
←برای گفتن نظراتتون پیرامون قسمت های جدید و اطلاعات در مورد شرکت کننده ها از تگِ اسپویلر استفده کنید

The X Factor USA---
Season 2-----

http://picoup.ir/images/27181608729697528684.jpg

مراحل مسابقه
روند برنامه تا انتها و معرفی برنده به پنج مرحله ی کلی تقسیم میشه. این مراحل از این قرار هستن :

1. Producers' auditions
این مرحله توسط تهیه کننده و تولید کنندگان برنامه انجام میشه. به این صورت که این افراد از روی فایل های ویدئویی که متقاضی های شرکت در برنامه براشون ارسال کردن و یا بصورت حضوری از متقاضیا تست میگیرن و تعدادی از اونها رو برای تست دادن جلوی تیم داوری انتخاب میکنن .

2. Judges' auditions
در این مرحله تیم داوری به شش شهر از اطراف آمریکا سفر میکنن تا افرادی که تهیه کنندگان در مرحله ی قبل انتخاب کردن جلوی تیم داوریِ برنامه و در سالنی پر از تماشاگر تست خوانندگی بدن. در این مرحله کسایی که بتونن تیم داوری و البته تماشاچی ها رو تحت تاثیر قرار بدن و حداقل سه رای مثبتِ تیم چهار نفره ی داوری رو بگیرن به مرحله ی بعدی خواهند رفت .

3. Bootcamp
توی مرحله ی بوت کمپ، پذیرفته شدگان به یه کمپ منتقل و در مراحل مختلف افرادی از اونا حذف میشن.
شرکت کننده ها طی سه روزی که توی بوت کمپ میگذرونن و توی تست های متعدد خوانندگیِ تکی و گروهی مورد آزمایش قرار میگیرن تا اینکه بعد از اجرای نهاییِ بوت کمپ جلوی داور و تماشاچی ها، تیم داوری نهایتا ۳۲ نفر رو برای رفتن به مرحله ی بعدی انتخاب میکنن. یعنی هشت نفر از هر چهار گروهِ دخترها، پسرها، بالای ۳۰ ساله ها و گروه ها .

4. Judges' houses
توی این مرحله تهیه کنندگان برنامه، هر یک از داورها رو بعنوان مربی یکی از چهار گروه انتخاب میکنه و اعضای هر گروه برای ادامه ی مسابقه و دادن تست های بیشتر خوانندگی به خونه ی اون داور میرن.
داورهای مسابقه که حالا بعنوان مربی گروه خودشون فعالیت میکنن بهمراه مربی مهمانی که همراهیشون میکنه در آخر باید فقط چهار نفر از گروه هشت نفره ی خودشون رو برای اجراهای زنده ی فینال ببرن.

5. Live shows - Finals
... و اما مراحل فینال. توی فینال هم هر داور بعنوان مربی گروهی که انتخاب شده سعی میکنه بهترین کاری که میتونه رو برای بردن مسابقه برای افراد گروهش بکنه. مثل کمک در انتخاب آهنگ و لباس و حرکات روی صحنه و ...
توی اولین اجرای زنده ی مرحله ی فینال، شرکت کننده ها آهنگ های خودشون رو بصورت زنده و جلوی تماشاچی ها اجرا میکنن و در آخرِ اجراها، هر داور یک نفر رو از گروهی که مربیش هست از مسابقه خارج میکنه تا ۱۲ نفر اصلی فینال مشخص بشن.
و از اجرای زنده ی بعدیه که رای مردم نفرات حذف شده و کسانی که هفته های بعدی اجرا خواهند داشت رو مشخص میکنه . به این ترتیب که به هرکدوم از شرکت کننده ها یک شماره اختصاص داده میشه و هنگامی که آهنگ خودشون رو اجرا میکنن و همچنین در آخر برنامه شماره ی اختصاصیشون نمایش داده میشه. بعد از اتمام اجراها و به مدت ۲ ساعت مردم وقت دارن که به شرکت کننده ی موردنظرشون از طریق تماسِ تلفنی، اس ام اس و یا اینترنتی رای بدن.
و فردای اون روز نتایج اعلام میشه و یک یا دونفر (بسته به مراحل) مسابقه رو ترک میکنه.
این روند ادامه داره تا آخرین اجرا و معرفیِ برنده ی مسابقاتِ ایکس فکتور.

Moh3eN
09-21-2012, 11:23 PM
خب...اينم از شروعِ مسابقه ي مورد علاقه ي من :Smiley35:.

شروعِ خوبي داشت بنظرم .
در مورد شرکت کننده هائم پيج توماس که همون اول اومد خيلي خوب بود .
اون شاون آرمنتای ۵۰ ساله هم خوب بود . بنده خدا کلی وقت پای یاد گرفتن و تمرین خوانندگی و کار با کوریوگراف هدر داده بود:Smiley36: . ماشالا اعتماد بنفس بالایی هم داشت. قیافه ی سایمون وقتی به دمی تیکه انداخت دیدنی بود:Smiley14: و جالب تر عکس العمل بریتنی بود که گفت اصلا کی تو رو راه داده رو استیج ؟!:Smiley10:

اون دختر سیاه پوستِ که اومد Listen رو خوند هم جالب بود (یه تیکه ی کوتاه نشونش داد). فصلِ قبل ملنی آمارو با این آهنگ ۵ میلیون دلار برد و این فصل من حاضر بودم ۵ میلیون دلار رو به این دختره بدم که سریعتر استیج رو ترک کنه :Smiley14:.

اون پسر ۱۳ ساله "رید دمینگ" هم عجب صدایی داشت . آهنگ اولی که از برونو مارس خوند هم عالی بود منتها من نگرفتم چرا سایمون قطع کرد کارش رو. آهنگ دوم رو از اولی هم بهتر خوند. یه پسرِ ۱۳ ساله با همچین صدایی، واوو . چندین بار اجرای Grenadeـش رو دیدم و لذت بردم :Smiley35:.

اون دخترِ کیسی هم که از اول اپیزود آشنایی با پیج رو دیدیم صدای بدی نداشت اما انتخاب اهنگش بد بود بنظرم . آهنگی که از کیتی پری خوند نفس بالایی میخواست که رسما دیگه کم آورد و صداش نکشید . اگه یه اهنگ مناسب تر انتخاب میکرد میتونست اوکی رو بگیره . جالب بود که همون اول که گفت میخواد این اهنگ رو بخونه ال.ای تعجب کرد و تردید خودش رو نسبت به این انتخابش نشون داد. سایمون هم که با غلطک از روش رد شد :Smiley36:.

اون پسره که لباس عروس پوشیده بودم که هیچی نگم بهتره!. با اون تیریپی که زده بود بایدم یه آهنگ از لیدی گاگا میخوند:Smiley36:. تعریف سایمون هم باحال بود. گفت فرض کن مدونا و بابی براون و دراکولا بچه دار شد. شبیه تو میشد :Smiley14:.

اون گروه امبلم۳ هم خیلی خوب بودن . کلا این تیریپای فری‌استایل رو خیلی دوس دارم . آهنگشون هم خوب بود .

اون ختره جیلیان که اخر سر اومد با اون سرگذشتی که داشت هم از نظر حسی خیلی خوب بود. اما چیزی از صداش نفهمیدیم رسما . معلوم نشد صدایی که میشنیدیم و خشی که توی صداش داشت بخاطرِ بغضش بود یا صداش اورجینال این بود!. مرحله ی بعد مشخص میشه این قضیه .... ضمنا نمیدونستم دمی هم همچین ماجراهایی پشت سر گذوشته!.

حالا که بحث حس شد اون قسمتِ دان فیلیپ و قضایاش با بریتنی هم ازین نظر خوب بود . صدای نسبتا خوبی هم داشت اما خب زبونش مشکل داشت کلا!....

بهترین های این اپیزود بنظرم امبلم۳ بودن و رید دمینگِ ۱۳ ساله ...

يه چيزي که من تو فصلِ اول برنامه هم خيلي دوسش داشتم مونتاژ برنامه هست که توي فصل دوم با نيمچه سناريوهايي که گذاشتن و شخصيت ها رو با هم آشنا ميکنن و عکس العمل هاشون رو نشون ميدن، نسبت به فصل قبل پيشرفتِ خوبي داشته و جذاب تر شده . مثل آشنايي پيج با کيسي که همون اول ديديم و ....

پنل داوري رو هم دوست داشتم . سايمون که هيچي. ال.اي هم که خيلي دوستش دارم . دمي هم بانمک و دوست داشتنيه و بريتني هم که هيچي ديگه :Smiley36:.... يعني حضورشون برنامه رو جذاب تر کرده و همين براي من که از اين برنامه انتظار سرگرمي دارم کافيه. البته خنده هاي دمي کمي تا قسمتي رو مغز آدم پاتيناژ ميره :دي
تیکه های سایمون و دمی هم در نوع خودش خیلی خوبه . مثل جایی که سایمون گیر داده بود بش که با نایِل قرار نزاره یا بعد اجرای امبلم۳:Smiley14:.

Moh3eN
09-23-2012, 12:46 AM
اودیشنِ دوم رو دیدم الان . و عجب صداهای غیرمنتظره ای تو این اپیزود بود ...:Smiley10:

اون رپره که اول از همه اومد کارش خوب بود . فقط بهتره دیگه فقط رپ بخونه که تو این مورد سایمون هم نظرِ من رو تایید کرد :Smiley36:.

اما لکسا برمن . هر چقدر خوشگل بود، پر رو هم بود:Smiley36:. انصافا صدای قشنگی داشت بنظرم اما اول آهنگ بدی انتخاب کرده بود(یکنواخت بود) و بعد اینکه پر روییش کار دستش داد (شایدم هـات بودنش! یاد فصل قبل افتادم که سایمون و ال.ای در همین مورد واژه ی DeadOnAarrival رو ابداع کردن :Smiley36:) تماشاچیائم بد باش لج افتادن .

اما بریم سراغ دو تا غیرمنتظره ها ....
اولی جیسون براک بود که من گفتم با اون اوضاعش کلی ضایع میشه و حال میکنم . اما متاسفانه!!! همونطور که خودشم گفت وقتی شروع کرد به خوندن اصلا دهنم واموند که این صدای این بشرِ :Smiley10:. صداش فوق العاده بود (بر عکسِ شخصیتش).
دومی هم اون دخترِ ۱۳ ساله، کارلی که مهرداد هم در موردش گفت . عجیب بود اصلا . بقول سایمون صدا خودش نبود انگاری یکی از پشت صحنه داشت میخوند آهنگ رو. واقعا این صدای قوی از یه دختر ۱۳ ساله... جز فاق العاده چیز دیگه ای نمیشه گفت. مخصوصا شروع خوندنش که قدرت صداش رو نشون داد. عکس العملِ ال.ای عالی بود :Smiley14:.
دست سایمون درد نکنه که حداقل سن رو گذوشت ۱۳ سال . تو قسمتِ قبل اون پسرِ که شبیه جاستین بود و این قسمتم کارلی ۱۳ ساله های فوق العاده ای بودن .

دو شرکت کننده ی برتر این اپیوزد از نظر من :

http://picoup.ir/images/81157749069016184853.jpg

اون پسره "پت فورد" که عشق بریتنی بود هم اجراش کرکر خنده بود:Smiley14:. کاش که اونجا بودم بعد از اجراش تو چشاش زل میزدم و میپرسیدم Really ؟؟؟:Smiley14:

عکس العملا و میمیک صورت بریتنی هم جالبه :Smiley36:. تو پیش نمایش قسمت بعد هم نشون داد یه سوتی باحال میده :Smiley14:. فرذدا شب ببینمش .

کسِ دیگه ای این برنامه رو نمیبینه اینجا ؟:Smiley39:

NOjAN
09-23-2012, 01:15 AM
آقا قبل از هرچیز یه چیز باجال نشونتون بدم که شاید خودتون توجه نکرده باشین.. سایمون موقعی که الکسا شروع به خوندن کرد قیافش اینجوری شد :

http://picoup.ir/images/48594298967647875859.jpg

:Smiley14::Smiley14: مرتیکه ی منحرف...

http://picoup.ir/images/13908194906926546113.jpg
:Smiley14::Smiley14:

در مقابل قیافه ی بریتنی اینجوری شد :

http://picoup.ir/images/19790181020528834298.jpg

به نظرم حق با بریتنی بود اینجا .. نه شخصیت دوست داشتنی ای داشت و نه صدای جذابی . فقط داف بود به قول بچه ها گفتنی.

توی قسمت اول من فقط از این دوتا خوشم اومد:

http://picoup.ir/images/77232726278029856051_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=77232726278029856051.jpg) http://picoup.ir/images/70795095388518831349_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=70795095388518831349.jpg)

این دومی به نظرم صدای خشی و خیلی خیلی قشنگی داره .. حالا جدایی از گریه کردنش .

و در کل خواننده ی مورد علاقه ی من توی این 2 قسمت "جیسون برا"ــست. محسن چطور می گی شخصیت بدی داشت ؟ اتفاقا به نظرم از اینجور آدمایی بود که مسخره بازیش و از خود تعریف کردناش هم باحال بود و اذیت نمی کرد آدمو.. حالا جدایی از همه ی اینا, صداش عالــی بود.. روزی دو سه بار من اجرای اینو گوش می کنم. امیدوارم جزو Top3 باشه.

http://picoup.ir/images/69926234536605586170.jpg

من یاد کمرون توی modern family افتادم :Smiley14:

قسمت چهارم رو هم دیدم, 2 تا مورد خیلی خفن داشت . ولی چون هنوز قسمت 3 دانلود نشده و ندیدم صبر می کنم که نظرم در مورد اون دوقسمت رو یه جا بگم.

فدا همگی :Smiley41:

still alive
09-23-2012, 10:13 AM
منم این فصل دارم با پخش جلو میرم.
در مورد بریتنی باید بگم من خودم اهنگاشو گوش میدم ولی خب با این نظری که میدم مطمئنا طرفداران بریتنی دوست دارن خفم کنن.:Smiley36:
داوری بریتنی واقعا یه جوریه.خیلی داره سعی میکنه خانومانه رفتار کنه.اون نه گفتناشم که کلا رو اعصابه.واقعا خشک رفتار میکنه. 2قسمت اول که دیدم واقعا ازش ناامید شدم.ولی از قسمت 2به بعد دیدم داره کلا رفتارش عوض میشه یکم با انرژی تره میخنده کلا انگار یخش داره اب میشه.این 2قسمت اخر خیلی بهتر بود.داره دوست داشتنی میشه:Smiley35:
ال ای واقعا خوبه دوسش دارم.دمی کوچولو هم بانمکه با اینکه تو موسیقی تجربه داره ولی برای داوری کم سن وسال نیست؟؟با اینحال دختر باحالیه.جو شاد نگه میداره.
سایمون هم که با اینکه خیلی تکراریه ولی مثل اینکه تا اخر عمر باید با این تیکه هاش کنار بیایم .:Smiley19:

از شرکت کننده ها مثل بقیه منم از اون دختره 13 ساله واقعا خوشم اومده.از وقتی قسمت 2رودیدم روزی چندبار صداشو گوش میدم

من یاد کمرون توی modern family افتادم
دقیقا منم که دیدم همینو گفتم.مخصوصا حرکت دستاش :)) صداش عالیه
قسمت سوم و چهارم
این صحبتای پشت صحنه شون بی مزه است.یه جورایی مصنوعیه.انگار دارن تو فیلم بازی میکنن مخصوصا شرکت کننده ها.
قسمت سوم اون مرده که کلاه سفید داشت و کانتری خوند واقعا خوب بود.صداشو خیلی دوست دارم
صدای الی هم دوست داشتم.طفلک جو خوندن گرفته بودش ول کنم نبود.سایمون ضایعش کرد:Smiley14:
موقعی اون 2تا پسره اومدن قیافه بریتنی خیلی باحال بود.چقد سایمون بدجنس اذیت کرد طفلکو:Smiley14:.خب خوشش اومده بود ازشون.
قسمت چهارم خیلی خوب بود چون من خواننده مورد علاقمو پیدا کردم:Smiley41:
جفری که یه پسر 4ساله داشت.عجب صدایی :Smiley10: من واقعا عاشق صداش شدم.خوندن همچین اهنگی اونم با همچین صدای فوق العاده قوی و خش داری واقعا معرکه بود.من به شدت فنشم.تو خونه خسته شدن از بس من صداشو گوش کردم :Smiley36:

amir1024
09-23-2012, 11:45 PM
من برای اولین بار این فصل رو میبینم قسمت به قسمت فوق العاده میشه مخصوصا قسمت 3و4 :Smiley17:

Bill The Butcher
09-25-2012, 12:36 PM
نكته جالب به نظر من داوران كه نسبت به فصل قبلي واقعا بهترن. سايمونو ال اي كه جاي خود. دمي و بريتني هم واقعا خوبن بخصوص بريتني كه من شخصا انتظار نداشتم انقد منطقي و مفيد نظر بده( تا اپيزود سه كه من ديدم) حرف اضافه نميزنه.بيخودي تعريف نميكنه لوس بازيم در نمياره بر خلاف پائولا و نيكول تو فصل قبل.

دو تا شركت كننده اي كه محسن گفت به نظرم خيلي خوب بودن تا حالا تو اپيزود سه هم يه ياروه با كلاه كاو بويي اومد كانتري خوند اونم خوب بود اما از بين همه اينا همين پسر "ديگر باش" به نظرم شانس داره تا بالا بالاها بياد.

فقط اينكه سايمون به نظرم زيادي مهربون شده تو اين فصل! نصف حال اين شو به ضايع كردن ملته كه هنوز من به اندازه كافي نديدم! :Smiley17:

Moh3eN
09-26-2012, 12:09 AM
اول در مورد جیسون براک بگم که گفتم از شخصیتش خوشم نیومد . منظورم شخصیت کلیش نبود . منم شوخ بودن و اعتماد بنفسش رو دوست داشتم(مثل جایی که میگفت استرس ندارم و به دمی چشمک زد:Smiley14: یا موقعی که کنسرتِ رویاییش رو توصیف میکرد) منظورم ازینکه خوشم نیومد از شخصیتش، همونی بود که خودتون گفتید یعنی شباهتش با کمرونِ مدرن فمیلی :Smiley15:. ازین لحاظ گفتم من :Smiley69:.

اما قسمت سوم ....
معلوم نیس چرا اولش سایمون نبود . دو تا احتمال داره . اول اینکه خواست با غیبتش تو یه بخش مثلا خلاء ـش حس بشه و بقولی حالا که همه توجهشون به بریتنی هست دوباره خودشو مطرح کنه . و دلیل دوم که محتمل تره اینه که رفته بود سراغِ لکسا برمن :Smiley14:. حالا بعدا صداش درمیاد . میگی نه، ببین :Smiley36:.

ضمنا من حس میکنم یه رگه هایی از ۵ میلیون دلارو تو این قسمت دیدم ....:Smiley36:.

اون رپر فری استایله جالب بود کارش. البته شانسی نداره برای بالا اومدن بنظرم ولی خاص بود ...
و پاندا ....:Smiley14:.
همه چیز این زن خاص بود . شخصیت و هیکل و صدا و حتی اسم :Smiley14:.
اجرای خیلی خوبی هم داشت . هم صداش خوب بود و هم اجراش شاد بود . خصوصا اون تیکه از شعر که به سایمون گفت اینجا رو داشته باش :

http://picoup.ir/images/56658517896984369757.jpg:Smiley14:

اون مرد که کل کلش خالکوبی بود (وینو) و "ترابل" رو خوند هم صدای خیلی خوبی داشت و خوشم اومد ازش :Smiley35:.

اما بهترین شرکت کننده های این قسمت :

http://picoup.ir/images/07712667117222784894.jpg

این دو تا عالی بودن :Smiley35:.

کانتری خونِ که جدا از صدای خوبش، من عاشق کاراکترش شدم . شخصیت خیلی جالبی داشت و دوستش داشتم .مثل جایی که در جواب دمی گفت رپ میخونم :Smiley14:. دمی قیافه ی طرف رو میبینه باز میپرسه چه سبکی دوس داری؟!!!!
اما اون رگه ی ۵ میلیون دلاری که گفتم رو من تو جسیکا اسپینوزا دیدم. اجراش فوق العاده بود اصلا .
چند باری اجراش رو دیدم و امیدوارم تو Top ها باشه در نهایت .

کماکان شوخی ها و گیر دادنای سایمون به دمی (و بعضا بریتنی) رو دوست میدارم :Smiley36:.

Moh3eN
09-27-2012, 09:41 PM
دو تا صدای خیلی خوبِ دیگه توی قسمت چهارم داشتیم ....:Smiley10:

ویلی جونز و جفری آدام فوق العاده بودن تو قسمت چهارم :

http://picoup.ir/images/24844281506758204590.jpg

جفت اجراهاشون رو بارها دیدم و لذت بردم :Smiley35:.

اما موردِ عجیبِ کریستن...!!!
این دختره رسما دیواانه شد بعدنکه همه No دادن بش . من فکر میکردم قراره با توجه به فرصتی که بش دادن و اینکه آخر اپیزود هست و اینا یه اجرای عالی ببینیم ازش. آهنگم که شروع شد و محو ملودیِ فوق العادش شدم و گفتم خودشه ، میترکونه... و بعد از اون بود که کریستن گند زد به آهنگ :Smiley104:. من آهنگ ویتنی رو نشنیده بودم قبل ازین ولی انقدر ملودیش رو دوست داشتم رفتم دانلود کردم و بعد از اون بود که تازه به عمق فاجعه پی بردم :Smiley36:. ویدئوی ویتنی هوستون رو از اینجا (http://cyber-tube.ir/dl/moh3en/Whitney_Houston_-_I_Have_Nothing-%5B3cjV5dTaE6U%5D%5Bf43%5D_cyber-tube.ir.webm) دانلود کنید . روحش شاد....

ببینیم قسمتای بعدی کی ظهور میکنه ....

still alive
09-28-2012, 09:27 AM
قسمت پنجم واقعا باحال بود کلی خندیدم.صداهای خیلی خوبی هم تونستن یس بگیرن
ای خدا کلا این امریکایی ها کوه اعتماد به نفسن:Smiley19:
اون 2تاپسره که اول اومدن فاتحه خوندن به اهنگ هلو رفتن.قدبلنده که فقط اِ اِ میکرد.چقد مسخره شون کردن :Smiley14:
برای اولین بار از این نه گفتناشون خوشم اومد:Smiley14: خیلی باحال هر 4تاشون نه میگفتن.اخه بعضی این شرکت کننده ها چی باخودشون فک کردن.مخصوصا اون دختره بلوز ابیه که پاپیون مشکی زده بود =))
دختر سیاهه که اهنگ بیانسه رو خوند واقعا عالی بود.چجوری 20نفر ادم با هم زندگی میکنن؟؟:Smiley10:
به نظرم اون پسره که فصل پیشم بوده اصلا صدای جالبی نداشت.من که خوشم نیومد.ولی 4تا یس گرفت :Smiley39:
چندنفری که کامل خوندنشونو نشون نداد ولی بله گرفتن واقعا عالی بودن.
عجب رقصی کرد بریتنی.ایول خیلی خوشم اومد.شخصیتش داره میشه خود واقعیش.خوب میرقصید.این لباس سیاهش هم شیک تره هم بیشتر بهش میاد:Smiley35:
و میرسیم به جالبترین بخش این قسمت.خانم چینیه.وای خدا دل دردگرفتم از خنده:Smiley14:عجب لهجه ای.احساس میکردم go on میگه گو گان.کلا از یه دیکشنری دیگه استفاده کرده بود.قیافه بریتنی خیلی باحال بود.:))بمیرم براشون مجبورن چه چیزایی رو گوش بدن.ولی خب همینکه با این لهجه و سن وسال اینهمه راه و اومده بود خودش خیلیه:Smiley35:
سوفی دختر اون مرده تو گروه کیس شخصیت جالبی داشت.اینکه باباش معروف و خواننده باشه ولی بازم بیاد تو مسابقه واقعا تحسین برانگیزه.صدای انچنانی نداشت ولی درکل خوب بود.از باباش میترسم:Smiley2:
مرد سیاهه اخری هم خوب بود.با 37سال سن 5تا بچه داشت.هی وای :Smiley10:

Moh3eN
10-03-2012, 10:51 PM
قسمتِ پنجم رو دیدم الآن . عجب قسمتِ فانی بود :Smiley14:. کلی حال داد ....

هر چی اون اولش رو دور No بودن بعد عوض شد و افتادن رو دور Yes دادن به همه ... صداهای خوبی هم کشف شد البته ....

این دمی لواتو چقدر بانمکه :Smiley35:. همون اول اپیزود که با اون گروه دو نفره که آهنگ لیونل ریچی رو خوندن حرف زد و با تیریپ رپری دکشون کرد مردم از خنده . خوشحالم که تو پنل داوری هست... چه گروهیم بودن این دو نفره هه . یارو فقط میگفت " اوه آه ....":Smiley14:.
سایمون رو هم که خدا نگیره ازمون :Smiley36:. به چینیه گفت که اگه قرار باشه نسخه ی جدید تایتانیک رو بسازن تو رو جایگزین کوه یخ میکنن . عالی بود این تیکش:Smiley14: . زن چینیه هم شخصیتی بود برا خودش . آخر خوندنش چه تحریری به صداش میداد لامصب :Smiley36:.

در کل صداهای خیلی خوبی تو این اپیزود شنیدیم ولی یکیشون با اختلاف خیلی زیادی بهترین بود . داینا جینِ ۱۵ ساله!! :

http://picoup.ir/images/59984353425280847349.jpg

Moh3eN
10-04-2012, 09:48 PM
اینم از آخرین قسمت اودیشن ....

من دو تا صدا رو بیشتر از بقیه دوست داشتم . اینا :

http://picoup.ir/images/86236235515209775788.jpg

اون دختر آخریه هم بیشتر دوس داشتم حذف شه ولی اومد بالا دیگه. از بوت کمپ بیشتر که نمیره مطمئنا . ولی خیلی خندیدم سرش .
این بریتنی هم خیلی داشت تکراری میشد دیگه . خوب شد که اودیشن تموم شد و دیگه اظهارات تکراریش رو نمیشنوم. بریم ببینیم تو بوت کمپ چه میکنن بریتنی و بقیه ...

توی اودیشن کیا رو بیشتر از همه پسندیدین ؟

.

still alive
10-05-2012, 08:39 PM
بهترین ها واسه من اینان.البته صدای های خیلی خوبی اومدن بالا ولی این سه نفر واسه من یه چیز دیگه ان.

اولین نفری که من بشدت صداشو دوست دارم.جفری ادام هست.اصلا مهم نیست که برنده مسابقه باشه یا نه.به نظر من یک سوپراستاره.خفن طرفدار صداشم.
http://picoup.ir/images/32892130445411290388.jpg

کسی میشه صدای این دختر ناز دوست نداشته باشه.به قول بریتنی a little diva
http://picoup.ir/images/06656681566780123767.jpg

این بشرم صداش فوق العادست.
http://picoup.ir/images/02733630393730291047.jpg

اون دختره سی سی اصلا از شخصیتش خوشم نمیاد.خیلی مغرور و بشدت اعتماد بنفس بالا داره.ولی از حق نگذریم صداش خیلی خوبه.

چقد این بوت کمپ استرس زاست.از این مرحله اصلا خوشم نمیاد.:Smiley18:
task one &two

اولین قسمت بوت کمپ بخیر گذشت.فقط از حذف شدن اون دختر چاقه که یکم از موهاش قرمز بود خیلی ناراحت شدم.صداش خیلی خوب بود.استرس بهش غالب شد نتونست خودشو نشون بده
2ومین روز خوب بود.این رغابت سی سی و پیج جالب شده.2تاشون صداهای عالی دارن توی هم قسمت هفتم هم هشتم سی سی بهتر خوند.مخصوصا اهنگ ویتنی خیلی عالی اجرا کرد.
بچه ها یه سوال دارم.اپیزود8 که دونفری یه اهنگو میخوندن فقط یه نفر میاد بالا؟؟؟؟اینجوری باشه که خیلی مسخرست.بعضی از گروهها 2تاشون عالین.خیلی نامردیه اگه یکیشون حذف بشه:Smiley19:

محسن جان نمیدونم چرا بچه های دیگه نظر نمیدن.این از اینجا اونم از وویس که بجز خودم فقط یه نفر دیگه نظر داده.
بابا بیان یکم بحث کنیم:Smiley95:

Moh3eN
10-09-2012, 09:30 PM
والا نمیدونم چرا بقیه شرکت نمیکنن still alive جان :Smiley15:. شاید بخاطر زیرنویس نداشتن یا پخش نسبتا فشرده ای که داره (هفته ای دو قسمت) و شاید دنبال کردنش وقت بیشتری بخواد .
ولی من که خیلی این برنامه ها رو دوس دارم و بینشون از ایکس فکتور بیشتر از همه خوشم اومده و حتما براش یه وقت خالی میکنم که بتونم هر هفته باش پیش برم . خوشحال میشیم بقیه ی رفقا که میبینن هم در مورد قسمتاش نظر بدن :Smiley17:.

اما بخشِ اولِ بوت کمپ رو دیدم بالاخره ...
چقدر هیجان این بخش بالاس :|. فعلا که صعود کرده ها و حذف شده ها قابل پیش بینی بوده . فقط از حذف شدن یه نفر واقعا شوکه و ناراحت شدم و اون کسی نبود جز جسیکا اسپینوزا :Smiley10:. بقولِ دِمی یکی از معدود کسایی بود که از اودیشن اسم و فامیلش یادم مونده بود کامل ....
منم موافقم که نسبت به اودیشن اجراش پایین تر بود اما با اون اجرای فوق العاده ای که تو اودیشن داشت میشد یه فرصت دیگه بش داد شاید .
البته این برنامه ها حساب کتاب که نداره. یهو دیدی بعدا به یه بهانه ای دوباره آوردنش تو مسابقه . البته چون بخش دخترا خیلی پرو پیمونه خیلی بعیده همچین اتفاقی، ولی...
هرچند حذف شدن هم چیزی از ارزش های این دختر کم نمیکنه :Smiley36:.

فردا شب قسمتِ دوم رو هم ببینم . اینجور که تو پیش نمایشش نشون میداد پیج و سی‌سی رو طیِ یه دوئل انداختن به جونِ هم :| .

Moh3eN
10-10-2012, 11:34 PM
اما قسمتِ هشتم و قسمتِ دومِ بوت کمپ ....
اول بگم که ایدشون برای اجرای دوئت خیلی عالی بود و جذابیت این مرحله رو خیلی بالا برد :Smiley35:.
دلیلِ اصلی سوتی هایی که بعضی شرکت کننده ها دادن هم همین اجرای مشترک و استرسی که بشون وارد میکرد بود بنظرم . بعضیاشون بد جور همه چی یادشون رفت ...:|

ضمنا من فکر میکردم قراره آخرِ قسمت، حذف شده ها رو اعلام کنن و کلی هیجان داشتم ولی به خودم که اومدم دیدم اپیزود تموم شد! و خبری از اعلام نهایی نیس. خلاصه موندم تو خماری :Smiley36:.

بچه ها یه سوال دارم.اپیزود8 که دونفری یه اهنگو میخوندن فقط یه نفر میاد بالا؟؟؟؟اینجوری باشه که خیلی مسخرست.بعضی از گروهها 2تاشون عالین.خیلی نامردیه اگه یکیشون حذف بشه
چون تو اسپویلر گذوشته بودی سوالت رو و منم فکر میکردم تو این اپیزود نتایج و حذف شده ها رو اعلام کردن و شما هم ازش صحبت کردی، این شد که اسپویلرت رو همین الآن خوندم. برا همین دیر جواب داده شد ....
ولی... اینجوری نیس. اینکار صرفا برا این بود که جذابیت مرحله رو ببرن بالا (که کاملا هم موفق بودن). سایمون همون اول گفت که از بین اینایی که دوئت اجرا میکنن ممکنه هر جفتشون برن بالا، یکیشون بره و یا ممکنه هیچکدوم نرن و حذف شن جفتشون .

تا این مرحله دو تا صدا برام خیلی دوست داشتنی بوده . یکی دایموند وایت، دختر ۱۳ ساله سیاهپوستِ که فوق العادس. اجرای اودیشن ـش رو اونچنان دوست نداشتم اما اجراش توی این قسمت و خصوصا آهنگی که از ویتنی تو قسمت قبل خوند فوق العاده بود اصلا...
و یکی هم وینو آلن که عاشقِ صداشم . اجرای Trouble و Bad Company که تو اودیشن و بوت کمپ داشت برام از بهترینا بودن. آهنگی که تو این قسمت انتخاب کرده بودن اما زیاد مناسب نبود براش. جالب این بود که اجرای خیلی خوبی هم داشت تو این قسمت ولی فکر میکرد خراب کرده و قاط زده بود . شاید بخاطر همون انتخاب آهنگ و اینکه نتونست با اون آهنگ کاملا صداش رو نشون بده و عصبی شده بود. بریتنی میگفت من ازش میترسم:دی . خیلی صدای این دو تا رو دوست دارم. خصوصا وینو رو که جدا ازینکه بعضی حرکاتش اغراق شدس بنظرم ولی دوستش میدارم ....

از حرکتِ جیلین هم خوشم اومد. وقتی لاتاشا شعر رو یادش رفت جای اینکه مثل باقی شرکت کننده ها عین هویج وایسه نیگا کنه سعی کرد کمکش کنه و شعرو براش زمزمه کرد اما دیگه فکر دختر از هم پاشیده بود و نمیتونست جمع و جور کنه خودش رو . حرکت جوانزنانه ای! کرد جیلیان :دی .
اون پسره "آرین ری" رو هم که بنظر از همین الان باید همراه اون دختر سیاه پوستِ توی دسته ی "گروه ها" بدونیم دیگه.... ال.ای جرقه ی این حرکت رو زد. اون دوتائم که خیلی دل و قلوه رد و بدل میکردن. مبارکه پس :Smiley36:.
ضمنا از اون زن سیاه پوستِ "پاندا" تو بوت کمپ خبری نبود چرا ؟ کسی اثری ازش دید ؟

باید منتظر شم تا قسمت بعد ببینم کیا موندن و کیا حذف شدن. خوشبختانه انتظار تا فردا بیشتر طول نمیکشه ....

.

still alive
10-11-2012, 09:11 PM
و اینجاست ک فهمیدم تا چه حد از تمام تهیه کننده ها و داورای این مسابقه متنفرم :|

اونقد عصبیم که دوست دارم سرمو بکوبم به دیوار.
زدن جفری حذف کردن.بمیرم براش چجوری گریه میکرد.:( حتی فکرشم نمیکردم تو این مرحله حذف بشه.تهیه کننده های این برنامه با این کارشون نشون دادن فقط دنبال پرسرو صدا کردن برنامه شونن و نه هیچ چیز دیگه ای.حتی تو خود امریکا هم حذف جفری براشون ناباورانست.خیلیا توی فی3بوکش گفتن دیگه این مسابقه رو نمیبینن.
البته این مجموعه ایکس فکتورها کلا به حذف کردن ستاره ها معروفه.اخبار اکس فکتور یو کی دنبال کنین میبینین اونجام دائما دارن همین کارو میکنن.
بی لیاقتا.اه اه.
همین روزا اهنگ hallelujahش میاد بیرون.هنوز یه شرکت کننده بود اینهمه طرفدار داره.وقتی به طور رسمی اهنگاش بیاد بیرون اونوقت این جماعت بی عقل میفهمن چیو از دست دادن
اونقدر حالم گرفته شده که دیگه حوصله دیدن بقیشو ندارم .....

Moh3eN
10-12-2012, 11:06 PM
هنوز زیرنویس انگلیسی منتشر نشده که بشینم کامل ببینم قسمت ۹ رو، اما دیگه نتونستم تحمل کنم و اولاش رو نیگا کردم که ببینم کیا رفتن بالا و کیا حذف شدن .
بعد از دیدن اون بخش باید بگم فااااااااااا.....:Smiley104:.

اولین چیزی که باید بش واکنش نشون داد حذف شدنِ جفری آدام بود . اصلا و ابدا قابل باور نبود این حرکتشون :Smiley10:.
کلا از اول توی مسابقه دو تا اجرا ازش دیدیم . یکی "هاله‌لویایِج" اودیشن و یه اجرای کوتاه هم توی بوت کمپِ دوم . اجرای اولش که حرفی نمیشه در موردش زد، عالی بود . اما منم اجرای دومش توی بوت کمپ رو دوست نداشتم چون نتونست اون اوجِ صداش رو توش نمایش بده . اما نهایت بی انصافی بود حذف کردنش . در واقع اجرای نسبتا ضعیفی که توی بوت کمپ داشت بخاطر آهنگِ نامناسبی بود که برداشته بودن . داورا بدونِ شک باید بش فرصت میدادن . حداقل اینکه تا "جاج هاوس" میومد . جایی که میتونست خودش آهنگی رو انتخاب کنه که بتونه صداش رو کاملا نمایش بده باش . بهر حال حیف شد . واقعا ناراحت کننده بود برام دیدنِ گریه هاش...

گروه بندی هارم که نسبت به فصل یک عوض کردن !. من که فعلا نپسندیدم گروه بندیِ جدیدشون رو ....

راستی اون پسر رپره "نیک یانگرمن" هم خوشحال شدم که اومد بالا . اجراهای خوب و فانی داره . توی اودیشن هم تنها اجرایی بود که یکی از داورا (بریتنی) رو به حرکاتِ موزون واداشت :Smiley36:. خوشم میاد ازش . تو اودیشن میگفت که شغلش اینه که دستشویی ها رو تمیز میکنه . مسابقه فرصتیه که زندگیش رو عوض کنه . امیدوارم موفق باشه .... :Smiley35:.

اینکه آخر سر چنتایی رو تو قالبِ یه گروه برمیگردونن به مسابقه هم کار خوبیه . بخش گدوه ها رو جذاب تر میکنه ...
نمیدونم چرا تا آخر منتظر بودم یجوری جفری آدام برگرده به مسابقه که نشد. نا امید کننده بود این قضیه ...

Moh3eN
11-12-2012, 09:35 PM
دقایقی پیش قسمت ۱۶ رو هم دیدم و خودمو رسوندم به پخش هفتگی...

اوایل لایو شو واقعا مربی ها انتخابای افتضاحی برای شرکت کننده ها داشتن که این هفته انتخابا بهتر بود . امیدوارم ال.ای به وینو درست مشاوره بده که دیگه آهنگی که توی هفته ی اول ازش شنیدیم رو نبینیم ازش و بتونه همینجوری بره جلو که برای من جز وحبوب تریناس وینو آلن .
کارلی رز هم همچنان خوب پیش میره فقط این بشر اصلا اعتماد بنفس نداره گویا . موقع اعلام نتایج برای رتبه ی اول داشت گریش میگرفت .
کار خوبی هم کردن که رتبه ی شرکت کننده ها بر اساس رای ملت رو هم اعلام میکنن. خوشمان آمد . و البته اصلا انتظار نداشتم که تیت نامبر وان باشه !!.
اما حذفِ جیسون . صدای خیلی خوبی داشت اما همونطور که قبلا گفتم از شخصیت و حرکاتش خوشم نمیومد و قابل تحمل نبود. صداش حیف شد ....
این پیج توماس هم برا خودش یه پا لیدی گاگا شده. اگه همینجوری پیش بره من میترسم هفته های دیگه شبیه آباژور بیاد رو استیج:Smiley36:.
این گروه دخترونه هم خوب پیش رفتن و هماهنگ شدن. فکر کنم سایمون هر کاری لازم باشه برای موفقیتشون میکنه که یه چیزی مثل "وان دایرکشن" اما اینبار دخترونش رو تحویل بده .
خیلی خیلی هم خوشحالم که این گروه "سیستر سی" حذف شد، خعععلی خوشحالم یعنی. واقعا آزاردهنده بود خوندنشون و نمیدونم چطوری تا همینجا هم پیش اومدن .
راستی حذف دایموند وایت هم یکی از عجیب ترین اتفاقات برنامه بود که خوشبختانه برش گردوندن .
جای جفری آدام هم خالی. اجرا توی لایو شو حداقل چیزی بود که استحقاقش رو داشت ...
در مورد مجری ها هم، کلوئی خوب نیس اما لوپز دقیقا نقطهی مقابلش . اجراش عالیه ....

.

javad48
12-06-2012, 11:47 PM
بچه ها کسی x factor میبینه امروزا؟نظرتون در مورد کسایی که موندن چیه؟
من که از emblem 3 خیلی خوشم میاد و carly rosee .اجرای هر دو در قسمت بیست هم قشنگ بود

Moh3eN
12-07-2012, 11:48 PM
.
جواد جان من تا قسمتِ ۱۸ دیدم اما وقتی فهمیدم وینو حذف شد دیگه انگیزه ای نموند برام برا ادامه دادنش...:(

در واقع از بین اینا که موندن فقط از سی-سی خوشم نمیاد . بقیشون رو دوست دارم.
غیر منتظره ترین شرکت کننده هم فیفت هارمونی بوده برام. خیلی خوب با هم مچ شدن بنظرم و میتونن یه "وان دایرکشنِ" دخترونه بشن در آینده...

.

Bill The Butcher
12-08-2012, 02:10 AM
من از امبلم خیلی بدم میاد ولی...واسه کارلی روت میکنم فقط! :Smiley35:

javad48
12-08-2012, 02:46 PM
.
جواد جان من تا قسمتِ ۱۸ دیدم اما وقتی فهمیدم وینو حذف شد دیگه انگیزه ای نموند برام برا ادامه دادنش...:(

در واقع از بین اینا که موندن فقط از سی-سی خوشم نمیاد . بقیشون رو دوست دارم.
غیر منتظره ترین شرکت کننده هم فیفت هارمونی بوده برام. خیلی خوب با هم مچ شدن بنظرم و میتونن یه "وان دایرکشنِ" دخترونه بشن در آینده...

.

حذف شدن وینو غیر منتظره بود برای من.
منم از "سی سی" خوشم نمیاد:Smiley36:
نمیدونم چرا
حالا باید دید چی میشه چونکه حذف شدن "وینو" نشون داد که هر کسی به راحتی میتونه از دور مسابقه خارج بشه:Smiley35:

javad48
12-15-2012, 06:14 PM
قسمت بیست و پنجم

این قسمت که e3 به مرحله نهایی نرسید در یه حرکت انقلابی کل x factor رو از روی هارد پاک کردم.
ولی هنوز به کارلی امیدوارم
خدایی e3 حقش بود حداقل به فاینال برسه:Smiley104::Smiley19:

Moh3eN
12-15-2012, 08:57 PM
من که دیگه بیخیال برنامه شدم. وقتش رو ندارم....:Smiley19:.

حالا جواد فینال مثل فصل قبل با سه شرکت کننده هست یا دو تایی فینال رو میزنن ؟

تو اسپویلر بگید کیا رفتن فینال.

javad48
12-15-2012, 09:04 PM
من که دیگه بیخیال برنامه شدم. وقتش رو ندارم....:Smiley19:.

حالا جواد فینال مثل فصل قبل با سه شرکت کننده هست یا دو تایی فینال رو میزنن ؟

تو اسپویلر بگید کیا رفتن فینال.
3 تا رفتن فاینال

Fifth Harmony
Tate Stevens
Carly Rose Sonenclar

javad48
12-21-2012, 12:37 PM
هنوز فاینال رو دانلود نکردم ولی فیس/بوک برنده رو اعلام کرد.

http://www.picoup.ir/images/96138582636630544346.png

mohsenshinobi
03-20-2013, 06:58 PM
لطفا لینکهای دانلود را اصلاح کنید