PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث درباره برندگانِ امی ۲۰۱۱

MAJID
09-19-2011, 02:54 PM
توی این تاپیک نظرتون رو نسبت به جوایز و برندگان امی ۲۰۱۱ بگید .
به نظر من تمام جوایز رونامردی دادن به غیر از یکی دوتا.

Batlaghi
09-19-2011, 03:04 PM
نه بیشتر جوایز از قبل پیش بینی میشد از جمله mad men -modern familyتو همه سایتا اعلام شده بود جنگ mad men و boardwalk empireو رقابت the office با modern family که انصافا هم حقشون بود mad men که یک استثنا در نوع خودش سریالی مثلش دیگه فکر نکنم بیاد 4سال پیاپی امی بردن شوخی نیست modern family هم که واقعا شاهکاریه برا خودش حتما شما فکر می کردید game of thrones باید ببره جایزه رو که باید بگم در مقابلدو سریالی که گفتم همه می دونستن که شانسی نداره اصلا اسکار و امی هیچ وقت به کارهای تخیلی بها نمی دن خیلی کم پیش میاد که دیگه مجبور میشن چون اثر خیلی قوی و عالیه مثل ارباب حلقه ها

MAJID
09-19-2011, 04:03 PM
درمورد مینی سریال چی حق Mildred Pierce
نبود که جایزه رو بره؟

Batlaghi
09-19-2011, 04:12 PM
lمن خودم هم فکر می کردم جایزه رو ببره ولی سریال
http://aminfotros123.persiangig.com/image/EMMY/best%20mini/DowntonAbbey.jpg

بانویسندگی Julian Fellowes که برنده جایزه اسکار هم شده واقعا حرفایی زیادی برا گفتن داشت طوری که وقتی قسمت اول سریال پخش شد فصل دومش درجا تایید شد.فکر کنم فصل دوش هم شروع شده

Batlaghi
09-19-2011, 04:17 PM
یادم رفت بگم نویسنده و خالق این سریال Julian Fellowes در سال 2002 برنده اسکار شد برای فیلم Gosford Park 2001

http://www.frontrowreviews.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/2011/05/1891703_julian_fellowes_ap.jpg

http://www.bournemouthecho.co.uk/resources/images/1775037/?type=display

neda
09-19-2011, 04:26 PM
تشکر می کنم به خاطر توضیحات به نظر من هم سریالها حقشون بود ولی اگر جوایز رو تقسیم کنن بهتر نیست mad men خیلی برده به سریالهای دیگه بها بدن

Batlaghi
09-19-2011, 04:38 PM
من فکر کنم امی تنها جایزه مقتدر تو دنیاست که اصلاتوجهی به سابقه نامزدها نداره و سعی می کنه بهترین رو انتخاب کنن بر خلاف دیگر جوایز حتی اسکار هم بیشتر مواقع کسایی که جایزه رو از قبل بردن بهشون جایزه نمیدن مریل استریپ که 16 بار نامزد شد ولی فقط 2 بار در سالهای دور برا فیلمهای Sophie's Choice 1982 و Kramer vs. Kramer1979 اسکار برد سال 2000 مثلا با بازی درخشانش توفیلم جولی و جولیا بهش اسکار ندارن در صورتی که در تمام جشنواره های دیگه جوایز رو برد
به نظر من از خصوصیات خوب امی هستش که همیشه بهترین رو انتخاب می کنن

neda
09-19-2011, 05:09 PM
اخه مد من یک قسمتشو دیدم زیاد جالب نببود

neda
09-19-2011, 05:12 PM
شما دیدم تو لحظه به لحظه قبل از شروع مراسم هم مد من رو گفته بودید هم مدرن فامیلی نشون میده که اطلاعاتتون قویه دوستان دیگه گیم اف ترون رو گفته بودن که هیچی نشدمن خودم هم فکر میکرردم گیم اف ترون بببره

Batlaghi
09-19-2011, 05:52 PM
راجب mad men بگم سریال خیلی سنگینیه هر کس نمیتونه درکش کنه حتی کسایی که ادعای سریال دارن مثل خود من کم اوردم دربرابر mad men بسیار سریال قوی و کار شده ایه درک از مطلب خیلی باید برا دیدن این سریال قوی باشه چهار بار امی بردن واقعا نشون از عالی بودن سریاله شما چون با اطلاعات خودتون می خواین قضاوت کنین فکر می کنین خوب نیست ولی در کل میتونم بگم شاید دیدن همچین سریالهایی زود باشه برای شما

Batlaghi
09-19-2011, 06:08 PM
شما تا حالا چه سریالهایی ددین؟

neda
09-19-2011, 07:25 PM
heroes-lost-persion break-fringe-supernatura-smallvill-the cape

Batlaghi
09-19-2011, 07:41 PM
حدس میزدم خوب دوست گرامی این سریالها همه تخیلی هیجانی هستن ژانرشون با mad men فرق میکنه شما به سریالهای هیجانی و اکشن عادت کردید این سریالهایی که نا بردید تمامشون سریالهای خوبی هستن ولی مدمن ریتمش اروم ودرامه زمان میبره به نظر من تا بتونین به سریالهای درام عادت کنین اگر دکستررو ندیدید توصیه می کنم از دکستر شروع کنید فقط برا دیدن سریالهای درام باید یکم صبرو حوصله داشت

ELHAM
09-19-2011, 08:06 PM
تشکر از تو ضیحات خوبتون ولی من نظرم این هست که باید جچوایز تقسیم شه هر سال به یک سریال ندن بهتره

Batlaghi
09-19-2011, 08:16 PM
خوب نظرات دراین مورد متفاوته ولی مسوولان امی گوش به حرف کسی نمیدن متاسفانه

Moh3eN
09-20-2011, 12:54 AM
سلام خدمت دوستان عزیز .
اول تبریک میگم انتخاب مجدد جیم پارسونز عزیز رو :Smiley30:. حقیقتا شایستگیش رو داشت . من که خیلی خوشحال شدم از این انتخاب :Smiley35:.
بعد منم در مورد بحثی که در مورد انتخاب های پشت سر هم شکل گرفته نظرم رو بگم . از اونجایی که قرار هست هر ساله بهترین عملکردها انتخاب بشه بنظرم امی داره راهِ درستی رو میره . اگر قرار باشه انتخابِ برندگان نوبتی باشه که دیگه بحث شایستگی کلا میره کنار از انتخاب ها .
خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم .
ضمنا باید یه تشکر ویژه بکنم از امینِ عزیز که امروز در بخش اخبارِ امی خیلی زحمت کشیدن :Smiley34:.

.

Amin
09-20-2011, 01:07 AM
ممنون ازت محسن جان.
منم یه نکته بگم در مورد این پشت سر هم جایزه دادن.
من خودم شخصا موافق نیستم که هر سال باید به یه سریال متفاوت جایزه داده بشه.
اینم از تاثیرات جوایزی مثل اسکاره دیگه که هر سال به یه فیلم متفاوت فیلم میدن چون فیلمه دیگه مثل سریال نیست که هر سال باشه.
ملت هم عادت کردن به متفاوت بودن هر ساله به خاطر همینه که هر سال اگه جایزه رو به شایسته اش بدن داد همه بلند میشه که چرا جایزه دوباره تکراری بود.هیچ کسی شایستگی مثلا فیلمی مثل Mad Men رو زیر سوال نمیبره فقط میگن چرا دوباره تکراری جایزه دادین.
خوبی امی به نظرم اینه که پوست کلفت تر از این حرف هاست و تا حالا با این که فشار های خیلی زیادی بهشون اومده ولی کوتاه نیومدن.
من خودم موقعی که داشتم زنده گزارش میدادم اعتراض کردم که اونم به خاطر هیجان کار بود ولی به نظرم جایزه ها به طور کلی منصفانه بود.

Batlaghi
09-20-2011, 01:52 AM
در کل امی خیلی خوب جایزه میده اسکار هم چند سالی هست یک ایرادهایی داره درمورد تکراری بودن هم خوب نامزدی که شایستگی داره باید برنده بشه نه اینکه چون پارسال برده امسال نبره اگه اینطوری بود که جنبه رقابت هم از بین میرفت اصلا همه چیز به هم میریخت اسکار هم که بحثش فرق داره اون نمیتونه تکراری بده چون فیلمها متفاوتن ولی در مورد بازیگر ها و کارگردانها ودیگر نامزدی ها همیشه تو اسکار اونی که از قبل برنده شده شانس کمتری رو داراست این تو این سالها اثبات شده

ELHAM
09-20-2011, 03:08 AM
اره اسکار دیگه مثل قبلا نیست به قول شما مریل استریپ خیلی حقش رو خوردن