PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود اول

ifarzam
09-25-2012, 10:56 PM
http://picoup.ir/images/06538967859306386503.jpg

Season 8, Episode 1, Farhampton
فصل هشتم, قسمت اول, فارهمپتون

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2252518/)

خلاصه داستان اين قسمت : ده ساعت بعد از مراسم عروسی، تد توی یک ایستگاه قطار در فارهمپتون،تنها نشسته و داره کتاب می خونه...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread31488.html)

insomniac
09-25-2012, 11:12 PM
کشتن ما رو بابا. عروسی رو ول کردند رفتند سراغ تد و ویکتوریا. ولی دقیقا همین چیزی شد که من سیزن پیش گفتم.

مکالمه‌ی تد و کلاوس هم بامزه بود.

ehsanf
09-26-2012, 02:33 AM
سلام زیر نویس این قسمت کی میاد و از کجا میشه دانلود کردش؟

voldemort
09-26-2012, 05:26 PM
بهش 8 از 10 میدم.
در کل قسمت خوب و جالبی بود.اون قسمتی که بارنی داشت داستان را توی 1 دقیقه تعریف می کرد،خیلی باحال بود.یاد شلدون افتادم که دیالوگ ها را سریع و پشت سرهم می گفت.

Chandler Bing
09-26-2012, 05:30 PM
سلام زیر نویس این قسمت کی میاد و از کجا میشه دانلود کردش؟

از سایت subup.ir دانلود کنید:Smiley17:

mobin
09-26-2012, 07:53 PM
واقعاً دیگه خسته کننده و تکراری شده

حتی بارنی هم دیگه اون انرژی و خوشمزگی گذشته اش رو نداره ... باید حتماً این فصل تمومش کنن

jafar
09-26-2012, 11:08 PM
Uploadbaz.com: One click file hosting (http://www.uploadbaz.com/rtlxv5ssyrrq) زیرنویس How I Met Your Mother

idin
09-26-2012, 11:52 PM
سر انجام انتظار من برای سریال مورد علاقم به پایان رسید
حسابی دلم تنگ شده بود

به نظرم عالی بود این قسمت
تمامی صحنه هاش زیبا بودن

من سر این دوتا صحنه مرده بودم از خنده :Smiley14:

http://picoup.ir/images/23567623676667383464.jpg
وای پسر فکر کن تو 1 دقیقه کل داستان رو گفت :Smiley14:
آخرشم این حرکتش خیلی باحال بود

-----------

http://picoup.ir/images/60399268430499496861.jpg
:Smiley14:
از دست این تد. عاشقشم

---------
صحبت های کلاوس و تد هم خیلی جالب بود
حرفای خیلی قشنگی زد کلاوس

من 9 میدم به این قسمت

justUnited
09-27-2012, 12:08 AM
من فصل های اول این سریال رو برای خنده تماشا میکردم ولی هر چه گذشت از بار طنز داستان کم شد و داستان به سمت عاشقانه سوق داده شد.
ولی چه کنیم با این شخصیت ها خو گرفتم نمیتونم بیخیالش بشم
در ضمن اون سکانس زیر بارون که پاهای همسر تد رو نشون داد بهشون میخورد همین ویکتوریا باشه خیلی ضمخت یودن :Smiley10::Smiley14:

D O R D I
09-27-2012, 08:58 AM
سلام به همه
مهرداد جان اینقدرام که میگی بد نبود من که لذت بردم و 9 دادم:Smiley35:

اقا اشکان خودت نظر سنجی میذاری میگی هرکی رای داد شرکت کنه تو بحثا و رای بده بعد خودت نمیدی داداش من:Smiley17:بعدشم با مهرداد کاملا موافقم چرا امتیاز ها رو از پنج به بعد نیست واسه رای دادن اینطوری خیلی بهتره:Smiley17:

mahdi-gh
09-27-2012, 11:13 AM
شروع خوبی بود
به نظر من این قسمت باید بقل چند قسمت بعدی قرار بگیره تا خوب معنا پیدا کنه
من 7 دادم

Chandler Bing
09-27-2012, 11:30 AM
چشم احمد اقا، نظرم رو میگم:Smiley36: میخواستم اول نظر بچه ها رو بخونم:Smiley17:
قسمت خوبی بود، جای خنده دار زیاد داشت، من میخواستم 9 بدم، اما به قول مهدی جان این قسمت باید کنار
قسمت های خوب بعدی قرار بگیره تا ارزش پیدا کنه و خاطرات بد فصل 7 رو فراموش کنیم. به خاطر همین 8 میدم.
بهترین تیکه اش هم ایدین زحمتش رو کشید

http://picoup.ir/images/23567623676667383464.jpg
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14: خدا بود حرکتش.

و صحبت های اون المانی با تد هم قشنگ بود، کلماتی که میگفت عالی بود.
-----------------------------------------
درباره ی نظر سنجی، با بچه ها صحبت کردیم یه عده گفتن که اگه از 5 به بالا استفاده کنیم یه جور دیکتاتوری میشه،
یعنی اینکه به سادگی رای های زیر 5 رو حساب نمیکنیم، این یه ذره جلوه ی بدی داره.
یه طرح دیگه این بود که از روش جمع بندی IMDB استفاده کنیم که مهندس پویا گفت تو جامعه های اماری پایین تاثیر خاصی نداره.
به خاطر همین برگشتیم به همین روش.
حالا اون دوستی که امده 1 داده یا 2 بیاد با استدلال از رای اش دفاع کنه، بقیه که رای بالا دادن نظراتشون رو گفتن، اما
اون کسی که 2 داده استدلالش اینکه چون فصل یک عالی بوده پس باید به این 2 بدم امتیاز. غیر از اینه؟
----------------------------------------
مهراد من اصلا مشکلی باهات ندارم، شما انتقاد کن منم خیلی واضح جواب حرفات رو میدم، نه اینکه بی ادبی کنم،
شما نکات منفی رو بگو منم مثبت رو میگم!!! هدف از ایجاد این تاپیک ها همین بحث هاست. ما که تو دنیای حقیقی رفیق سریال باز
نداریم باهاش کل کل سریالی کنیم، حداقل اینجا امکانش رو به وجود بیاریم.
درباره ی باس هم حتما تو بحث ها شرکت کن، چون شدید پشت سریال هستم و بهش از 10، 10 میدم.
فقط منطقی رفتار کنید و ادب رو رعایت کنید.

idin
09-27-2012, 11:39 AM
دوستانی که 1 و 2 میدن مطمئنن الکی رای میدن!
چون کاملا غیر منطقی هست
به نظر منم نباید اینگونه رای ها حساب بشه

من نمیدونم این دوستانی که انقدر از این سریال بدشون میاد چرا به خودشون زحمت میدن و میشینن نگاه میکنن!! (البته میدونم که نگاه نکردن و فقط از روی لجشون میان این امتیازهارو میدن)

دوستان عزیز، ازتون خواهش میکنم یک مقدار حرفه ای عمل کنید :Smiley17:
اگر انقدر از این سریال بدتون میاد، 20 دقیقه از وقت خودتون رو صرف این سریال نکنید
برید دنبال سریالی که بهش علاقه دارید :Smiley69:

FarboƉ
09-27-2012, 12:03 PM
سلام دوستان

نمیدونم منو میشناسین یا نه؟ ولی اگه بشناسین میدونین که طرفدار Friends هستم و خواهم بود , پس اینو بدونین که من اینا رو به عنوان ک فن این سریال نمینویسم :Smiley35:

این اپیزود واقعا اپیزود خوبی بود , خنده ی اون جوری نداشت , ولی باید قبول کنیم که این سریال داره بیشتر به سمت درام بودن حرکت میکنه تا سیتکام.

اصلا انتظار نداشتم که انقدر خوب داستان رو جمع کنن , قبلا یه دفعه گفتم که فکر میکردم تمام این قضایا رو حداقل 10-12 قسمت کش بدن که خوشبختانه ندادن

قسمت قشنگی بود , چندتا صحنه ی واقعا خوب هم داشت , از جمله صحبت 52 ثانیه ایه بارنی و گیج بودن لیلی و مارشال :Smiley36:

اون قسمت صحبت claus و تد هم قشنگ بود , لحجه ی آلمانیه ( که من با بازیگرش خیلی حال میکنم کلا , اگه اشتباه نکنم توی American Pie بود ) خیلی باحال بود , حرف های قشنگی هم زد , خوشم اومد , نویسنده ها قشنگ با یه روش تروتمیز جمع کردن داستان رو :Smiley35:
خوب بود :Smiley35:

این سیزن اگه همین روند رو ادامه بده و سمت کش دادن داستان نره خیلی خوبه.

من خیلی منتظرم ببینم برای بازیگر زن تد میخوان چه کسی رو انتخاب کنن! به نظر من نباید خیلی نه خوش هیکل باشه و نه خیلی خوشگل ( البته ممکن نیست این قضیه ) , چون اینجوری بیشتر به فضای سریال میخوره.

من به این قسمت 7 میدم و شما میتونین مطمئن باشین که این 7 از طرف یکی از منتقد های پایه یک سریال داده شده ( میتونین مراجعه کنین به بحث های اپیزود فصل قبل )

ممنون

Patriot
09-27-2012, 12:42 PM
بد نبود این قسمت. ارزش 8 رو داشت. قسمت حرفهای بارنی و کوئین خوب بود. اما انتظار ما بالا رفته.

موضوع اصلی این سریال طوریه که نباید کش بدن. اما حیفه که تموم بشه.

white_beard
09-27-2012, 12:45 PM
قسمت خوبی بود بهش 8 دادم فصل قبلش یکم خسته کننده بود ببینیم این فصل چه می کنند

Why Me ?
09-27-2012, 01:19 PM
من 5 دادم
-------------------------------------
چرا صدای خنده کمی داشت؟ یعنی خودشون هم فهمیدن که طنز سریال کم شده و عشقولانه اش زاد شده؟

.................................................. ................
3 تیکه با حال داشت:

1- یک دقیقه بارنی:Smiley14:

2- حرف زدن کلاوس و قاطی پاتی شدن حرف هاش

3- ببره که جای رابین نشسته بود
--------------------------------------------------------------
راستی وسط رو بگیریم بهتره: یعنی نه از 5 شروع بشه و نه از 1 ، بلکه از 3 یا 4. واقعا 1و 2 موردی نداره

ifarzam
09-27-2012, 01:19 PM
به نظر من که خیلی خوب بود و اصلا جای انتقاد نداشت. از اون قسمت های به اصطلاح احساسی و درام بود. کمدی هم داشت که اونم بسیار خوب بود. من 9 دادم.

Ashkan_crash
09-27-2012, 02:40 PM
سلام به همه دوستان گلم
من 8 دادم بهش چون لیاقتش رو داشت
ببینین دوستان من تا الان تا سیزن 8 دو مرد و نصفی رو دیدم + همه فصلای بیگ بنگ و مدرن فمیلی و تک فصل انگر منیجمنت و...
سریالای قدیمی تری هم مثل ریبا و دارما و گریک هم از ماهواره دیدم
نمی دونم دوستای عزیزی که برداشتن 1 و2 دادن هدفشون چی بود
این عزیزان که زحمت کشیدن و شرکت کردن 1 و 2 دادن حداقل زحمت بدن بیان اینجا از عقایدشون دفاع کنن
من آشنایی با مادر رو بیشتر از همه سریالا دوست دارم قبول دارم بار طنزش نسبت به یه سریالی مثل دو مرد و نصفی کمتر به چشم میاد اما تنها سریالی که الان من می بینم یه خط داستانی مشخص داره همین سریال و امیدوارم تا سیزن 9 که هیچ تا 10 هم بره جلو اصلا تا خود 2030 بره جلو :Smiley35:

aliabad
09-27-2012, 11:13 PM
من نمره 5 دادم این سریال بیشتر داره به سمت رومانس میره تا کمدی دوستان قبول کنید از فصل 6 دیگه سریال به سراشیبی افتاده فکر کردم یه تکونی به نویسنده ها بدن تو این فصل ولی هنوز زوده برای اینکه از این فصل نامید شد به امید قسمت های بعدی دوستانی که 8یا 9 دادن یا 1و2 دادن واقعا بی انصافیه اگه میگین حقش بیشتره یه نگاهی به فصل های قبل از 4 بکنین ببینین این سریال چی بود و چی شد.

sramint
09-28-2012, 02:18 AM
من به این قسمت 4 دادم به زور
حالا چون دیدم یه سری از دوستان خیلی براشون غیر قابل هضمه که چرا بعضی ها اینقدر بهش امتیاز پایین می دن گفتم نظرمو بگم
کلا من بیشتر محتوای یه فیلم یا سریال برام مهمه و اصولا از کارای سنگین خوشم میاد ولی گاها یه سری از کارای کمدی رو محض تفریح وخنده دنبال می کنم که یکیش همین سریاله که از سال اول دیدمش
تو فصل قبل و این یه قسمت دیگه دارن کلا قسمت های بامزه رو حذف می کنن و ایده ای ندارن وقتی دیگه این سریال ادمو نمی خندونه چی می مونه .معلومه محتوا.این سریالم از اول محتوای خاصی نداشت یه سری عاشق و فارغ شدن های بیخود پس این 4 هم زیادشه
ولی چرا هنوز این سریالو نگاه می کنم خودمم نمی دونم شاید هنوز بهش امید دارم یا باورم نمیشه هفت سال بیخودی دیدمش
ولی دوستان سعی کنین این رو یاد بگیرین که قشنگ ترین و بهترین چیز از نظر شما می تونه مزخرف ترین چیز از نظر یه نفر دیگه باشه
ما هم بیکار نیستیم بیام تو سایت رای بدیم برای این که عقده ای هستیم یا اینکه خواسته باشیم لج کسی رو در بیاریم که اصلن نه می شناسیمشون و نه اذیت کردنشون فایده ای داره
بابا اینقدر توهم توطئه نداشته باشین اونم فقط برای یه سریال
وقتی شما می تونی به سریال 10 بدی منم باید بتونم بهش 1 بدم
این که میگی باید رای از 5 به بالا باشه چون من فکر میکنم سریال خیلی قشنگیه پس همه ی سریال ها امتیازشون میشه 5 به بالا چون به هر حال یه نفر فکر می کنه اون سریال خیلی قشنگه مثلا کارگردانش

justUnited
09-28-2012, 03:23 AM
اول شما میگی محتوای سریال مهمه واسه شما بعد میگی اینو به خاطر سرگرمی نگاهش کردی ولی اخر سر هم اومدی تو ذهنت با فیلمهای خوبی که احتمالا دیدی مقایسه کردی که 4 دادی
از طرفی میگی هفت سال در تبت بود این هفت سالی که صرفش کردی در همین حین یکی به زور شما رو وادار به دادن نمره 4 کرده (من که نبودم) خوب عزیز دلم چرا 1 ندادی
بعد از این گذشته این که میگی امتیاز زیر 5 باید باشه قبول ولی در حد سریالهایی از همین رده مقایسه صورت بگیره هان !!!! نه با همشهری کین و گادفادر
که در این صورت عمرا این قسمت زیر 5 باشه مگه اینکه شما از عشق بیزاری

Bill The Butcher
09-28-2012, 12:41 PM
فوق العاده نبود اما بدم نبود. فک کنم فصل وحشتناک گذشته یه مقدار هممونو گیج کرده در مورد این سریال کلا. نقاط قوت سریالو اونقد تکرار کردن که شد نقاط ضعفش. بهر حال شروع بدی نبود. 7 میدم من

نکته دیگه اینکه من نمیفهم مگه بر اساس نمره اینجا چه اتفاقی قراره بیفته؟ هر کی هر نمره ای دوس داشته باشه حق داره بده کوچکترین لزومی هم نداره بیاد اینجا دفاع کنه از نظرش! چیکار دارین بکار ملت چتونه انقد میپرین بهم؟؟ هر تاپیکی رو وا میکنی چار نفر دارن میزنن تو سروکله هم

Headache
09-28-2012, 06:16 PM
ضعيف بود. :Smiley19:
دريغ از يه لبخند حتي... يه جورايي انگار مصنوعي بازي ميكردن... شايدم من اشتباه ميكنم

NOjAN
09-28-2012, 06:28 PM
همونطور که بچه ها گفتن خیلی خوب نبود.. ولی تیکه های قشنگ داشت و برای تجدید دیدار با این سریال خوب بود :Smiley35:

مثلا همین تیکه که آیدین عکسش رو گذاشت یکی ازبهترین قسمتاش بود

http://picoup.ir/images/60399268430499496861.jpg

این گیج زدن لیلی و مارشال قشنگ بود :

http://picoup.ir/images/51054133489040923766.jpg

http://picoup.ir/images/17483228302392495345.jpg

و یکی هم صحبتای بارنی و این دختر انگلیسی پای تلفن :Smiley14:

یه ساعت پیش 7 دادم به این اپیزود.. الان که فکر می کنم می بینم حقش 8ــه . :|

babak1365
09-28-2012, 08:10 PM
بالاخره منم قسمت اول رو دیدم :Smiley91:
به نظرم فضای سریال از کمدی محض به سمت کمدی- درام داره حرکت می کنه که خوب یا بد بودنش یه امر سلیقه ای هستش و به نظر من بهتر شده :Smiley105:
در کل خوب بود و من 8 دادم

shantia762
09-29-2012, 12:17 AM
میدونی مشکل چیه؟
اکثر ماها که این سریال رو دنبال می کنیم از اون جایی ک خوره سریال هستیم و Friends رو ندیدیم بلکه لیسیدیم!!! میایم این سریال رو با ابر سریال Friends مقایسه می کنیم!
خوب بابا قبول دارم نسبت به فصل های قبل ضعیف تر شده ولی جز سریال های طنز خوب هر ساله حتی در بد ترین قسمتاش!
فکر کردید این تموم شه می خاین چی رو ببنید؟؟
پس انقد سخت نگیریم و امیدوار باشیم که سریال دوباره خودشو پیدا کنه. از اونجا که بحث تمدید واسه قسمت 9 هست فکر کنم ایده های جدیدی دارن وگرنه بعد فصل 7 خبرا حاکی از جمع کردن سریال تو فصل 8 بود. پس بشینیمو دعا کنیم :Smiley35:

Headache
09-29-2012, 01:02 PM
میدونی مشکل چیه؟
اکثر ماها که این سریال رو دنبال می کنیم از اون جایی ک خوره سریال هستیم و Friends رو ندیدیم بلکه لیسیدیم!!! میایم این سریال رو با ابر سریال Friends مقایسه می کنیم!
خوب بابا قبول دارم نسبت به فصل های قبل ضعیف تر شده ولی جز سریال های طنز خوب هر ساله حتی در بد ترین قسمتاش!
فکر کردید این تموم شه می خاین چی رو ببنید؟؟
پس انقد سخت نگیریم و امیدوار باشیم که سریال دوباره خودشو پیدا کنه. از اونجا که بحث تمدید واسه قسمت 9 هست فکر کنم ایده های جدیدی دارن وگرنه بعد فصل 7 خبرا حاکی از جمع کردن سریال تو فصل 8 بود. پس بشینیمو دعا کنیم :Smiley35:
بيننده انتظار داره عوامل توليد يه سريال از سريال هاي قديمي و موفق مشق بگيرن (:
تو آشنايي با مادر چرخ رو دارن چندين و چند بار اختراع ميكنن! وقتي يه روندي قبلا طي شده حالا موفق يا ناموفق بقيه بايد سعي كنن يه سري الگو برداري ها رو داشته باشن.
نه اينكه يه سري عوامل حرفه ي و بازيگراي بروز نتيجه كارشون اين بشه.
چيزي كه تو اين سريال مشهوده گيجيه... يعني هي داستان رو از جلوتر شروع ميكنه باز ميآد عقب باز ميره جلو و همين بيننده رو خسته ميكنه. به نظرم اصلا هم حالت معماوار نداره.

emperato0r
09-29-2012, 01:09 PM
سلام به همگی ... بعد از سه ماه اومدیم تی وی ورلد سر بزنیم :Smiley36:
خوبین همگی ؟ خوب خدا رو شکر :)
اما در مورد اپیزود ... معرکه بود ! اگه یه مقایسه با اپیزود اول فصل 6 بکنین با اینکه اون هم خیلی عالی بود اما این پر بار تر بود ...
حاضرم با هر کدومتون شرط ببندم که ما تا آخر سریال قیافه ی همسر تد رو نمیبینیم :Smiley35:
و فقط سریال طرز آشنا شدن با همسر تد رو بهمون نشون میده ...
اینکه هر چند گاهی داره آینده رو نشونمون میده خیلی خوبه و این باعث میشه وقتی موقعش برسه ما همه چیو از قبل دونسته باشیم ;)
:Smiley69:
.
.
آها تا یادم نرفته .. در مورد اونایی که خیلی دوست دارن این سریالو با Freinds مقایسه کنن ... من عاشق فرندزم اما خواهش میکنم ازتون از این مقایسه ی مضحکانه دست بردارید ... مرسی

elibanoo
09-29-2012, 07:39 PM
به نظر من هم این قسمت نسبت به همه قسمت های دیگه زیاد خوب نبود...قسمت های خیلی زیباتری هم داشت که اگه به اونها 8 بدم به این بیشتر از 6 نمیتونم بدم.البته صحبت های تد با کلاوس که شعارهای تکراری کل سریال رو دوباره طوری تکرار کرد که انگار بار اوله( این فرضیه که برای هر پسری یه دختر و فقط یه دختر وجود داره که بالاخره پیداش میکنه)به نظرم بیشتر این قسمت رو پیش پا افتاده میکرد .طبق معمول تنها نکته ی مثبت این قسمت بارنی بود و اون یک دقیقه ی با حالش:Smiley35: