ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Person of Interest | بحث کلی درباره فصل دوم

Patriot
09-30-2012, 06:31 PM
در این تاپیک درباره قسمت های فصل دوم بحث می شود.

Chandler Bing
09-30-2012, 10:38 PM
حرف نداره این سریال، یعنی عاشقشم!! همه چیزش سرجاشه.
از معدود سریال های جدیده که شبکه های غیر کابلی خوب ساختنش:Smiley41:
این قسمت هم که عالی بود، من 9 دادم. با روش کار دستگاه اشنا شدیم. چند تا صحنه ی اکشن خوب توسط اقای ریس دیدیم.
صحنه های احساسی صحبت کردن با دوربین رو دیدیم که حرف نداشت و دستور دادنش ریس به سگه:Smiley41:
سازنده ها چندتا کله گنده هم به سریال اضافه کردن که خودش حرکت خیلی مثبتیه.
و مهم تر از اون تغییر لوکیشن سریال به تکزاس. نیویورک عالیه اما تنوع هم خوب چیزیه.
کلا راضی ام ازش.

destinycalling
10-01-2012, 12:04 AM
تو تمام سریال هایی که از مهر فصل جدیدشون شروع شده person of interest بهترین شروع رو داشت

من 9 دادم

Chandler Bing
10-02-2012, 08:26 AM
من فقط یه چیزی میگم مهرداد، بشین از سریال لذت ببر، شاید با منظور همچین جمله ای رو توش چپونده بودن،
اما من اصلا بهش فکر نکردم، چون از داستان عالی سریال لذت میبردم.
اگه بخوای سر این چیزا فکر کنی، هزارتا نکته ی ریز و درشت پیدا میشه.
اینم نصیحت من:Smiley17:

prongz
10-02-2012, 05:58 PM
مهرداد انصافا چه حوصله ای داری:Smiley36:

در مورد سریالم این سریال از معدود سریالاییه که خوشم میادو پیگیرشم.هرچند اینجا خیلی کم تحویلش می گیرن(یه 4 تا تینج اضافه کنن به سریال اوکی بشه فکر کنم:Smiley14:)
در مورد روند خط اصلی داستان این قسمت خیلی باحال بود خیلی چیزا کم کم داره روشن میشه.اما راستشو بخواین این روند نجات هر قسمتش داره یکم لوث می شه به نظرم.سریال به شدت نیاز به تغییر داشت که خدارو شکر به موقع انجامش دادن.از بازی این روت هم خیلی خوشم میاد.با این که ظاهر معصومی داره اما شیطان صفتیو خوب در میاره.تو یکی دو تا فیلمم دیدمش.به نظرم جای پیشرفت داره:Smiley35:

Patriot
10-02-2012, 09:15 PM
خیلی شروع خوبی بود. همه چیز عالی اما دو چیز منو تو این سریال اذیت میکنه!

یکی سوپر قهرمان بودن ریس و یکی دیگه تخیلی بودن این سریال!

یه صحنه نشون نداد اما ریس زد دست خالی 4-5 تا آدم گنده مسلح رو پاره کرد! آخه مگه میشه!!؟؟

این ماشینی هم که فینچ ساخته که اصلاً افسانه ای بیش نیست. شاید این تکنولوژی رو در 100 سال آینده ببینیم!

اما خب با در نظر گرفتن اینکه داستانی بیش نیست میشه گفت که خوبه. من 9 دادم.

Patriot
10-06-2012, 04:25 PM
http://picoup.ir/images/57023395756920347966.jpg

Season 2, Episode 2, Bad Code
فصل دوم, قسمت دوم, کد اشتباه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2341524/)

خلاصه داستان اين قسمت : یک فلش بک به سال 1991 و یک تماس به مرکز فوریت پلیس در مورد یک دختر گمشده...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread32337.html)

Chandler Bing
10-08-2012, 09:24 PM
قسمت اول رو بیشتر دوست داشتم، ریسش باحال تر بود، اام خوب این قسمت هم مثل همیشه خوب بود.
حالا که هارولد برگشته سر خونه زندگیش باید ببینیم داستان رو چطور پیش میبرن.
تغییر لوکیشن سریال هم خوب بود، گرچه یه اپیزود بیشتر طول نکشید اما از فضای سرد و گرفته ی نیویورک رفتیم به گرمای تکزاس.
من 8 میدم به این اپیزود.
اونجایی که روی تخت نشسته بود ریس، و اون دوتا مرده امدن که وسایل شون رو بگیرن خیلی خنده داره بود.

Patriot
10-08-2012, 09:54 PM
خب بدک نبود این قسمت. تیکه های خنده دار این سریال کم نیست!

نمیدونم چرا از این دختره خوشم میاد. فکر میکنم به خاطر هدفش دست به هر کاری میزنه اما شاید هدفش درست باشه!

اما هنوز هیجان فصل اول رو نداره. باید یه دشمن قوی مثل اون مافیا تو فصل اول بیارن تو کار.

Patriot
10-22-2012, 06:07 PM
http://picoup.ir/images/12229800132785088145.jpg

Season 2, Episode 3, Masquerade
فصل دوم, قسمت سوم, بالماسکه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2341526/)

خلاصه داستان اين قسمت : فینچ بعد از دزدیه شدنش توسط روت دچار مشکلات روانی خاصی شده و همین باعث شده که با هم اتاقی جدیدش به نحوی کنار بیاد و ...

Chandler Bing
10-23-2012, 12:38 AM
عالی بود این اپیزود، من 9 میدم. کلی سکانس عالی داشت که حال کردم باهاشون.
بهترین شون هم اونجایی بود که گفت 3.5 وقت بده:Smiley14: خیلی مرده. فاسکو هم کر کر خنده اس:Smiley14:
دختر هم خوب بود، رابطه اش با ریس خیلی جالب بود.
کلا اپیزود درجه یکی بود و عادت کردیم به اپیزود های خوب این سریال. اپیزود بد نداره، شاید متوسط داشته باشه، اما بد نه

Patriot
10-27-2012, 06:43 PM
http://picoup.ir/images/85344631489435353714.jpg

Season 2, Episode 4, Triggerman
فصل دوم, قسمت چهارم, آدمکش

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2341532/)

خلاصه داستان اين قسمت : دستگاه کد یک قاتل نزدیک به باند ایرلندی رو میده و ...

sinaDVD
10-27-2012, 10:22 PM
آخرین صحنه این قسمت فوق العاده بو! موسیقی! نمای دوربین، همه چییش! :X
:Smiley41:

Chandler Bing
10-28-2012, 12:37 AM
یه قسمت خوب دیگه!! اما یه ذره تکراری بود و وسط هاش خسته شده بودم. اما اکشنش نسبت به قسمت های دیگه
خیلی بیشتر بود. الایاس هم که برگشت و مارو بسی خوشحال کرد.
اون مسی هم خیلی باحال بود، عجب صدای داشت:Smiley35:
صحنه ی اخر هم که کولاک بود!!! لبخند جان ریس:Smiley19: 8 میدم

Patriot
10-28-2012, 05:51 PM
بد نبود این قسمت اما در حد یه سریال متوسط بود. داستانش خیلی قابل پیش بینی بود و چیز جدیدی نداشت.

اون مافیای ایرلندی رو هم خیلی میگفتن قوی هستند اما در عمل هیچ غلطی نکرد!

الیاس هم خوب بود. آخرش جالب بود. فقط موندم تو زندان چطور اجازه شطرنج بازی کردن به اینا دادن! هتله که!

Chandler Bing
11-06-2012, 12:33 AM
http://www.picoup.ir/images/63393004834982876695.jpeg

Season 2, Episode 5, Bury the Lede
فصل دوم, قسمت پنجم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2341536/)

خلاصه داستان اين قسمت : دستگاه کد یک خبرنگار جنجالی را میدهد که به دنبال رسوا کردن رئیس منابع انسانی است و...

sinaDVD
11-06-2012, 01:21 AM
قسمت خیلی باحالی بود طنز خیلی باحالی داشت، درگیری هاش کم بود، کلا داستان رو جلو برد

Chandler Bing
11-06-2012, 02:29 PM
قسمت خیلی قشنگی بود، داستان جالبی داشت و خیلی خوب هم پیش بردش.
بلاخره رئیس منابع انسانی هم دیدیم، خیلی خوب بود. قرار خبرنگار با ریس هم ته خنده بود:Smiley14:
از اون پلیسه که به فاسکو هم زور میگه خیلی خوشم میاد، کارش درسته.
کلا همه چیز این قسمت خوب بود و من به قول مهرداد یه 9 گنده بهش میدم

prongz
11-07-2012, 02:59 AM
یکم به نظرم شخصیتای داستان داره زیاد میشه بعد تکلیف هیچکدومم مشخص نمی کنن.الیاس و روت و رفقای ریس و ...اینا کم بودن رئیس منابع انسانی هم اضافه شد.بعد به نظرم سریال جا داره داستانای جانبی رو تو چند قسمت ادامه بده ولی با عمق بیشتر.اتفاقای هر قسمت خیلی سریع پیش میوفته سریع هم تموم میشه.به بیننده اجازه نمیده با کاراکتر ارتباط برقرار کنه.مخصوصا تو قسمتایی که ریس در مورد مظنونش اشتباهی فکر می کنه.فکرشو بکنین چقدر تاثیرش بیشتر بود اگه 3-4 قسمت با کاراکتر مثبت روت همراه می شدید بعد یهو...اما در مورد خود قسمت یکم غیر قابل باور بود یه سری چیزا.اینکه همچین شخصیت معروفی پاشه بره اینترنتی دوست پسر پیدا کنه یا اینکه این دو تا عقل کل با این همه تیزیشون نفهمیدن فاسکو داره با اون پلیسه همکاری می کنه.یا اینکه یارو سناتوره رو سر یه دفترچه اونم دم انتخابات زرتی بازداشت کردن.اما از روند داستانی تنوع خوبی داشت.7 میدم بهش:Smiley17:

Patriot
11-18-2012, 02:03 PM
به علت پایین بودن همکاری کاربران بحث اپیزودیک این سریال لغو شد. از این به بعد در این تاپیک درباره این سریال بحث میکنیم.

Chandler Bing
11-19-2012, 12:05 AM
واقعا ادم میونه سریال به ین خوبی چرا ببیننده نداره، همه قسمت هاش واقعا قشنگه، هیجان، اکشن و کاراکترهای خیلی خوبی داره.
داستان هر قسمت هم که واقعا جالبه، مثلا همین قسمت اخری که پخش شد خیلی باحال بود، سریال طنز خاصی هم تو بعضی سکانس ها داره.
سه خط داستان داره ین سریال، یکی داستان ریشه است، همون زنه که با هارولد دشمنی داره، یکی دیگه اش داستان سازمان سیاست و اخریش هم
داستان منابع انسانی و مافیاست، هر سه داستان جذابیت خودش ور داره و شخصیت های جالبی هم توش پیدا میشه. من که واقعا سریال رو دوست دارم

بردیا
11-21-2012, 12:42 PM
واقعا ادم میونه سریال به ین خوبی چرا ببیننده نداره، همه قسمت هاش واقعا قشنگه، هیجان، اکشن و کاراکترهای خیلی خوبی داره.
داستان هر قسمت هم که واقعا جالبه، مثلا همین قسمت اخری که پخش شد خیلی باحال بود، سریال طنز خاصی هم تو بعضی سکانس ها داره.
سه خط داستان داره ین سریال، یکی داستان ریشه است، همون زنه که با هارولد دشمنی داره، یکی دیگه اش داستان سازمان سیاست و اخریش هم
داستان منابع انسانی و مافیاست، هر سه داستان جذابیت خودش ور داره و شخصیت های جالبی هم توش پیدا میشه. من که واقعا سریال رو دوست دارم

تو اینجا بیننده نداره یا اونور؟
اگه اونور منظورته که اشتباهه چون میانگین بیننده سریال تو این فصل 14 میلیونه که فوق العاده هستش و از سیزن یک هم یه میلیون بالاتره
ولی اینجا فعلا زیاد طرفدار نداره ولی احتمالا برای فصلای بیشتری تمدید بشه طرفداراشم بیشتر میشن

قسمت Critical رو دیشب دیدم،عالی بود و یه شخصیت جانبی دیگه هم اضافه شد که برای قسمتای بعدی باید دید چیکارش میخوان بکنن(همون یارو انگلیسیه)
فکر میکنم یکی از نقاط قوت سریال اینه که درگیر روابط رمانتیکش نمیکنن،همه چی مردونه باشه بهتره:دی

Chandler Bing
12-15-2012, 10:57 PM
قسمت 10

خاک بر سر شدیم، جان رو گرفتن، فقط موندم چطور طرف رو راضی کرد که تنهایی اون طرف وایسه؟ یا شایدم همین جوری الکی جدا وایساده بودن:Smiley10:
قسمت بعد خیلی حساسه:Smiley19:

BOSS
12-15-2012, 11:48 PM
واقعا یکی از هیجان انگیز ترین سریالهای در حال پخشه.اصلا ادم خسته نمیشه از دیدنش. :Smiley36:
قسمت به قسمت هم داره بهتر میشه.قسمت 10 که دیگه اخرش بود.خیلی باحال بود.
4تا کت و شلواری باهم گرفتند.یه دفعه ادمو غافلگیر میکنه سریال.قسمت بعد باید خیلی باحال باشه. :Smiley36:

prongz
12-16-2012, 12:07 AM
اقا خیلی ریدیف بود:Smiley10:.اون رولینگ استون اخرشو داشتین؟:Smiley36:من که همش می گفتم این جان پیچیده به بازی باز.اما ...باز اینارو میشه یه کاریش کرد.من نگران اون یارو روتم.خیلی وقته خبری نیست ازش دارم نگران میشم کم کم:Smiley19:

اضافه شده در : 1

خداییش این امرسونو باید واسه این سریال قرار می دادن تو نظر سنجی.دیدین چه ذوق مرگ شده بود سوار موتور شده بود؟:Smiley14:تازه یه دونه هم می خواد بخره:Smiley14:

AsHi
12-16-2012, 03:56 PM
هروقت احساس میکنی سریال داره یه نواخت میشه یه قسمت خفن میشه :Smiley79: ! ایول خیلی با این قسمتش حال کردم . به نظرم بازیگرایی که انخاب کردن برای این نقش های مکمل و کوچیک خوبن مخصوصن سیمونز :Smiley46:

Chandler Bing
01-12-2013, 03:00 PM
این قسمت اخری که پخش شد رسما عالی بود، من که اگه بخوام نمره بدم 9 میدم!!
خعلیییییییییییییییی خوف بود، مخصوصا اخرش که اون زنه امد:Smiley19: الیاس هم که با اون استیل خفنش بود!! اونجا که سوت زد همه از کتک زدن جان دست کشیدن خیلی خوب بود.
هارولد هم که چه بک گراندی برای جان درست کرده بود.
در کل قسمت خدایی بود:Smiley41:

white_beard
01-12-2013, 10:32 PM
عجب قسمتی بود همون موقع که فکر میکنی همه چی به خوبی تمام شده ما رو غافلگیر می کنند.10میدم.

prongz
01-13-2013, 12:36 AM
http://www.picoup.ir/images/45255061839076397287.jpg

:Smiley14: :Smiley14:

http://www.picoup.ir/images/29670752613854281541.jpg

:Smiley14: :Smiley14: :Smiley14: :Smiley14:

http://www.picoup.ir/images/79841695378176267138.jpg

:Smiley14: :Smiley14: :Smiley14: :Smiley14: :Smiley14: :Smiley14:

http://www.picoup.ir/images/58118895573299644237.jpg

:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10::Smiley10::Smiley10:

destinycalling
01-13-2013, 03:15 AM
یه یقین person بهترین سریالی که از شبکه های غیر کابلی پخش می شه... عالی

yaser1i
01-18-2013, 03:06 AM
قسمت 12 از فصل دوم رو همین الان دیدم
واقعا من رو برد به خاطرات فرار از زندان
واقعا مایل اسکافیلد دهنش اسفالت شد تا از دست زندان و کمپانی راحت بشه
ولی اینجا جان ریس خیلی راحت با ترفندهای فینچ آزاد شد
اخرش هم که دوباره گیر افتاد واقعا خیلی تعجب کردم
الان واقعا منتظر قسمت 13 هستم
به نظرم قشنگ ترین قسمت این فصل بود این قسمت دوازدهم
تو این فصل تا حالا اینقدر با این سریال حال نکرده بودم
فکر کنم ضعف همه قسمت های قبل رو پشوندش
توی زندان الیاس رو که دیدم داشتم سرم رو می کو بوندم به دیوار ...گفتم کاره جان دیگه تمومه.... ولی خدارو شکر الیاس از دنده چپ از خواب بلند نشده بود
و واقعا به جان ریس تا حدودی کمک کرد

prongz
02-04-2013, 04:22 AM
این PERSON OF INTEREST بدجوری افتاده رو دور.واقعا هیچ حرفی ندارم برای این اپیزود بزنم:Smiley19:...اصن این چه وضیه اخه؟؟؟اون سکانس اخر یعنی چــــی؟:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smile y10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smile y10:

Chandler Bing
02-04-2013, 03:34 PM
وقتی نولان و ابرامز پشت یه سریال باشن همین میشه دیگه!! سریال که روز به روز داره پیچیده تر میشه و زیبا تر.
اولش رو که یادتونه، فقط داستنک های اپیزودیک بود، اما الان دیگه رفته تو درجات بالای دولت و سازمان های جاسوسی سیر میکنه که موضوع خیلی جالبیه، برای همه.
اخرش هم که دهنم باز موند.

یعنی هارولد پشت همه ی کارهاست؟ نمیشه که:Smiley10: اما میدونستم یه اسم اشنا میگه، چون پیچیده کردن داستان یعنی همین، شخصیت هات رو دوباره تعریف کنی و برایشون گره بزاری

sinaDVD
02-04-2013, 05:41 PM
به نقل از سایت نارنجی :

نرم افزار تجربی مایکروسافت، تلاشی جهت پیشگویی اتفاقات ناگوار بر اساس تحلیل سرخط اخبار
شاید در نگاه اول این داستان بسیار شبیه به سریال «مظنون» شبکه CBS به نظر برسد که یک میلیاردر باهوش به کمک یک مامور بازنشسته سیا نرم افزاری را طراحی کرده اند تا با استفاده از کنترل تمامی سیستم های دوربین مدار بسته عمومی، به پیشگویی و جلوگیری از جرایم بپردازند. اما به لطف تکنولوژی های خارق العاده امروزی، محققان مایکروسافت و انستیتو تکنولوژی Technion در حال کار بر روی یک نرم افزار پیشگویی مصائب و بلایا هستند که کاملا واقعی بوده و اصلا مانند نمونه های تخیلی خود ناخوشایند و بدذات نخواهد بود.

و همچنین به جای استفاده از دوربین های مداربسته عمومی برای پیشگویی اتفاقات آینده، این نرم افزار به تجزیه و تحلیل سرخط اخبار و وقایع جاری در مناطق مختلف می پردازد. تا ببیند هیچ نشانه های اخطاری در خصوص ظهور و شیوع بیماری ها یا آشوب های اجتماعی مشاهده می کند که ممکن است به خشونت هایی بیانجامد.

http://narenji.ir/7998-microsoft-disaster-predicting-software

WalTer WhiTe
02-05-2013, 04:47 PM
آقا اعتراف می کنم اپیزود فوق سنگین و عالی بود قسمت سیزدهم
کف بر شدم وقتی اسم فینچ رو در اخر سریال دیدم
1001 سوال در ذهنم دارم الان
که نمی دونم چی کار کنم
واقعا احساس میکنم اگر این سریال رو یه 4 الی 5 فصلی این آبرامز و نولان ادامه بدن واقعا جزو بهترین سریال ها خواهد شد
بسیار زیبا و بسیار هوشمندانه دارن میرن جلو
موضوع ویروسهای که به جنگ سایبری با ایران ساخته شده هم جالب بود
از 10 کمتر نمیشه به این قسمت داد

white_beard
02-24-2013, 07:59 PM
این قسمت اخری کسی ندیده؟ به نظرم بهترین قسمت این فصل بود با اون اهنگی که اخرش گذاشت ترکوند دیگه از این دختر جدید خیلی خوشم اومد امیدوارم بازم ببینیمش:Smiley35:

Ashkan_crash
05-04-2013, 12:26 AM
رسما روانیمون کرد این اپیزود الان هفته دیگه سیزن فاینال پخش می شه بعد باید تو کف فصل بعد باشیم این اپیزود 21 قوی ترین بود در تمامی این فصل از سریال

MahyarS
05-04-2013, 12:49 AM
من این سریال رو چند قسمت اولش رو اون موقع که شروع شده بود دیدم ولی بهم نچسبید
چجوریاس?? بهتر شده؟؟
تو جذب کردن به dexter و breaking bad و game of thrones میرسه؟؟

HAMID13
05-04-2013, 12:59 AM
من شخصا این سریال رو خیلی دوست دارم
سریال بسیار دوست داشتنی ایه
ولی فک نکنم با got و bb بتونه برابری کنه ولی یکی از سریال های مورد علاقمه
قسمت 21 رو هم همونطور که دوستان گفت خیلی جالب کرد قضیه رو حالا باید ببینیم چی میشه

Chandler Bing
05-04-2013, 01:00 PM
عالی بود این قسمت!!! عجب داستانی داشت:Smiley10: خیلی حال کردم.
فقط یه چیزی، اون مرده که روت براش کار میکرد چیکار بود؟ اونا دولتی ان؟ سیا؟ هدف اونا چیه؟
تلفن رو مگه هارولد نداد به جان؟ پس روت با کی حرف میزد؟ اون لپ تاپ هم فکر نکنم خود هارولد فروخته باشه، رفیق هارولده که از اسمش استفاده کرده.
عالیییییی بود

prongz
05-04-2013, 01:53 PM
ایده های این سریال خیلی خوبه.به نظر من بزرگ ترین اشتباه سازنده هاش تعداد بالای اپیزودهاشه.اگه مثل got هز سیزن رو تا 10 قسمت ادامه می دادن به نظرم خیلی منسجم تر میشد سریال.تا قبل از این قسمت واقعا داشت حوصلمو سر می برد.اما بازم غافلگیرمون کرد.

فقط یه چیزی، اون مرده که روت براش کار میکرد چیکار بود؟ اونا دولتی ان؟ سیا؟ هدف اونا چیه؟

اونا برو بچه های قسمت مربوط بودن دیگه.روت رفته بود اونجا از دستگاه سر در بیاره

Chandler Bing
05-04-2013, 05:19 PM
اگه مثل got هز سیزن رو تا 10 قسمت ادامه می دادن به نظرم خیلی منسجم تر میشد

دقیقا همین طوریه مجتبی، اصن دلیل موفقیت کابلی ها همینه، قسمت ها رو کم تر میکنند، خب مسلما داستان منسجم تر میشه و هر قسمت پربار تر. اما این نتورک های بدبخت باید یه سریال رو سه فصل کش بدن، تا اخر بهار تقریبا. کلی وسطش تعطیلی میندازند، داستان رو کش میدن و هزار ترفند دیگه که مطمئنا به سریال صدمه میزنه.
خب کابلی ها پولی اند، به خاطر همین راه تر میتونند اسلات های شبکه رو با برنامه های جدید پر کنند اما نتورکی ها نه.
=====================
اون اول فکر میکردیم که چه داستان ساده و مسخره ای داره، اما کم کم داستان رو بزرگ تر کردند و دستگاه های دولتی رو وارد داستان کردند که تونست داستان رو خیلی جذاب تر کنه، الیاس رو اوردن که اونم یه قطب داستان شد، الان هم که جدیدا دستگاه وارد بازی شده که داره یه جوری حلقه ی داستان دولت رو بزرگ تر میکنه و معماهاش رو حل میکنه. کارشون درسته

Ashkan_crash
05-10-2013, 08:52 PM
بالاخره به انتهای این فصل رسیدیم خیلی عالی فصل جمع بندی شد .
الان فقط اون شخص جدید که مثل یه رییس جدید (زن هستش) رفتار می کنه کیه؟
ماشین رو کی دوباره اسمبل کرده؟!
الایس نقش پررنگ تری بدون شک در فصل بعدی ایفا خواهد کرد .
شاون هم که به جمع برو بکس اضافه شده + روت (ریشه).
فصل بعدی بدون شک دیدنی تر خواهد بود پاسخ همه این سوالا رو امیدوارم فصل بعد پیدا کنیم همچنین به نظرم بهتر برای فصل بعد بحث اپیزودیک هم داشته باشه این سریال خود این بحثای اپیزودیک حتی اگه تعداد شرکت کننده هاش کم باشه بازم باعث بیشتر مطرح شدن سریال در فروم و بین هموطنان عزیزمون می شه چون تو خارج از ایران به قدر کافی بیننده داره( 16 میلیون نفر بصورت میانگین) .
جا داره یه تشکر هم از مهرزاد عزیز بابت زیرنویسای عالیش و اکثرا خیلی سروقت این سریال داشته باشم :Smiley17:

HAMID13
05-11-2013, 03:38 AM
سریال دوتا داستان مشخص داره
1-ماشین(خوب معلوم شد قبلا چه کسایی بودن که جاشو میدونستن ولی الان همونام دیگه نمیدونن.ظاهرا ماشین همون رفتار قدیم رو داره به دولت ی سری شماره میده به هاواردینا هم ی سری شماره و چیز جدید اینه که حالا اون زنیکه مزخرف هم اضافه شده ولی شماره یا هرچیزی که به اون میگه چه داستانی داره؟؟؟؟!!!)
2-پلیس های فاسد و آلایاس و یوگوروو و منابع انسانی و اینا که با نجات پیدا کردن آلایاس درگیری ها بیشتر میشه
تمامیه شخصیت های این سریال دوست داشتنین واسه من (مخصوصا آقا سگه :دی) جز اون زنیکه مزخرف روت
تشکر از همه بچه های خوب آپلودر tvworld دمتون گرم خسته نباشید و همچنین مهرزاد عزیز بابت زیرنویس این سریال
آی لاو یییو tvworld

Chandler Bing
05-11-2013, 04:55 PM
این دو قسمت اخر کاری کرد که از این سریال به خوبی یاد کنم و به همه پیشنهادش کنم. فقط یه بدی داره این سریال، انچه گذشت اول قسمت هاش نشون نمیده!! این اخری ها که داستان پیچیده شده بود واقعا داستان رو گم کرده بودم و نمیدونستم کی به کیه. که کم کم یادم امد.

الان فقط اون شخص جدید که مثل یه رییس جدید (زن هستش) رفتار می کنه کیه؟
ماشین رو کی دوباره اسمبل کرده؟!
الایس نقش پررنگ تری بدون شک در فصل بعدی ایفا خواهد کرد .
شاون هم که به جمع برو بکس اضافه شده + روت (ریشه).
این مثل یه زنجیره اند، یکی میمیره، پشت سرش یکی بزرگ تر هست، اخرش میرسه به سیا و اوباما:Smiley69:
ماشین هم یه سری مهندس، مثل دفعه ی اول. کسی اطلاع نداره چی به چیه، به خاطر همین مشکلی پیش نمیاد. همون جور که منتقل میکنند، اسمبل هم میکنند. و نکته هم اینجاست که یه دفعه اون همه دستگاه رو منتقل نکردند، تیکه تیکه بردن تا خاموش نشه.
الیاس رو خیلی دوست دارم، از اون ادم های کپل دوست داشتنیه، حیف که تو زندانه، باید نقشش رو بیشتر کنند.
اره فکر کنم تیمشون بزرگ تر بشه، البته اخر سریال فقط ریس و هارولد و بر بودند که این تئوری رو میبره زیر سوال.
فصل بعد باید خیلی خیلی بهتر بشه. البته بیشتر سوال ها رو جواب دادن، باید یه چیز جدید مطرح کنند دوباره.

Patriot
05-12-2013, 01:32 AM
جداً سریال قشنگیه!

هرکسی که فصل دوم رو ببینه اینو اذعان میکنه!

با اینکه درصد تخیل بالایی داره اما از هوش نویسنده و بازی بازیگر ها (خصوصاً مایکل امرسون) خیلی خوشم اومد تو این قسمت های آخر.

یه سری معما رو حل کردن اما ده برابر اضافه کردند. یه جورایی منو یاد فرار از زندان میندازه که همینطور فصل به فصل به پست آدم های خطرناک تر با پست بالاتر میخوردند.

من نفهمیدم آخرش این روت چی میخواد اما! :Smiley39: اصن دردش چیه؟ چرا میخواد دستگاه رو آزاد کنه!

ولی اینکه الان دو تا ادمین داره هم جالبه. فصل بعد خیلی باید قشنگ باشه. حیف که خیلی مونده تا فصل بعد :Smiley15:

HAMID13
05-12-2013, 01:52 AM
بچه ها این ماشین الان نسبت به هاوارد چطوریه؟هنوز هاوارد رو به عوان سازندش میشناسه؟اونجایی که جان ریس از ماشین پرسد فینچ کجاست ماشین هیچ جوابی بهش نداد یعنی هنوز فینچ براش در اولویته؟؟؟

just-Friends
09-18-2015, 02:31 PM
سلام ب همگی . من ب تازگی شروع ب دیدن این سریال کردم
فصل 1 رو دیدم و دارم فص 2 رو شروع میکنم تو یک کلام حرف نداره این سریال ب دوستانی ک این سریال و ندیدن هم
میگم وقت خودتون رو با این سریالای چرت و پرت ک جدیدا پخش شده حروم نکنید بشینید این سریال و ببینید و از دیدن یک
سریال فوقالعاده لذت ببرید .:Smiley17: