PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود دوم

pooya
10-03-2012, 01:51 AM
http://picoup.ir/images/89330164177826867274.jpg
Season 8, Episode 2
The Pre-Nup

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2414774/)

خلاصه داستان اين قسمت : رئیس بارنی برای اینکه همه چیزشو بخاطر طلاق از دست داده به بارنی توصیه میکنه از کوئین تعهد ازدواج بگیره و ..............

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread31488.html#post79339)

FarboƉ
10-03-2012, 01:58 AM
دوباره مارو ناامید کردن! :Smiley104:

من نمیفهمم چرا اینا اینجورین! قسمت اول به اون خوبیه , آخه این چه ادامه ایه؟

واقعا هیچی نداشت این قسمت , حتی یه لبخند هم نزدم

داستان داره یواش یواش و لاک پشتی پیش میره , کاملا هم سریال درام شده :Smiley15:

به این قسمت 6 میدم :Smiley15:

jafar
10-03-2012, 07:15 AM
این قسمت زیاد جالب نبود باید دید قسمت های بعدی چطور میشند
منم به این قسمت 6 میدم

Why Me ?
10-03-2012, 07:47 AM
به نظر من که عالی بود

هم خوب خندیدم و هم تاثیر گذار بود

پسر این آلمانیه خیلی با حاله:Smiley14:- کاش که حالا حالاها بمونه

من 9 دادم یا می دهم!(داش پویا ، گزینه های نظرسنجی رو ندیدم!)

zaman80
10-03-2012, 12:55 PM
کسی سریال کمدی باسابقه ی 2007 به قبل دیگه ای در حد How I Met Your Mother میتونه بهم معرفی کنه؟؟؟ ممنون میشم

Headache
10-03-2012, 01:35 PM
از اين قسمت ميشه تو مراسم ختم و عزاداری استفاده كرد!
خيلی چرت بود... فيلم همش رفته تو رختخواب و اينا.

Chandler Bing
10-03-2012, 05:19 PM
نظر سنجی اضافه شد:Smiley17:

FarboƉ
10-03-2012, 10:05 PM
کسی سریال کمدی باسابقه ی 2007 به قبل دیگه ای در حد How I Met Your Mother میتونه بهم معرفی کنه؟؟؟ ممنون میشم

نمیدونم Friends رو دیدید یا نه دوست عزیز

ولی سریال خیلی خیلی خوبیه :Smiley35:

-------------------------------------------

من هرچی فکر میکنم این چیزایی که شما میگین خنده دار رو اصلا جالب ندیدم :|

NOjAN
10-03-2012, 10:08 PM
تیکه ی پرت کردن بچه و خاطرات کودکی مارشال باحال بود.. بارنی هم اون تیکه Pillow Fight و بهترین همسر دنیاش معرکه بود.. :Smiley14::Smiley14: ولی خب در کل به قشنگی قسمت قبل نبود. من 7 می دم.

Barkeep
10-03-2012, 10:19 PM
دیگه مثل قبل بامزه نیست. انگاری سریال هدفشو گم کرده. تِم سریال داره به سمت به اصطلاح gooey میره.
اما هنوز مارشال قشنگ بازی میکنه. از همشون قشنگ تر بازی میکنه. البته بارنی فراموش نشه.

به قول نوژن عزیز هم تیکه ی پرت کردن بچه خیلی باحال بود :Smiley14:

منم 7 دادم ..

Headache
10-03-2012, 10:26 PM
من هرچی فکر میکنم این چیزایی که شما میگین خنده دار رو اصلا جالب ندیدم :|
كاملا موافقم (:
همه تيكه هاش تكراری بود، يا تو خودش استفاده شده بود قبلا يه سريالا ديگه...
اصلا جذابيت قبل رو نداره. فعلا يه 6 از ما داشته باشه اونم به خاطر سابقش.

Chandler Bing
10-03-2012, 11:05 PM
بد نبود، قسمت های خنده دار کم نداشت. ولی خب اپیزود اول بهتر بود.
تیکه های باحالش رو که بچه ها گفتن. کلا راضی ام ازش.
یه ذره اینده نگر باشید، تموم شه چی میخواید ببینید؟:Smiley15:
پویا تو که 4 دادی بیا دلیل بده:Smiley104:

babak1365
10-03-2012, 11:07 PM
چیزی که شدیداً توی ذوق میزنه کمبود ایده جدید و گم کردن یا بهتره بگم فراموشی هدف سریاله که همون پیدا کردن مادر باشه :Smiley19:
6 دادم و امیدوارم این فصل تمومش کنن تا حداقل با خاطره ای خوب تموم بشه :Smiley6:

Headache
10-03-2012, 11:46 PM
یه ذره اینده نگر باشید، تموم شه چی میخواید ببینید؟:Smiley15:
پویا تو که 4 دادی بیا دلیل بده:Smiley104:
راست ميگه... بد و بدتره! :Smiley36:
پويا بدون حضور وكيلش حرف نميزنه (;

1-سريال طنز رو فقط در هنگامي نگاه كنيد كه شاد هستيد و حالتان كاملا خوب است
2-هنگامي كه نارحت هستيد و يا مشكلي در زندگي روزمره تان برايتان اتفاق مي افتد اصلا سريال طنز رو نگاه نكنيد چون نتيجه معكوس دارد و شما رو بيشتر ناراحت ميكند تا بخنداند
3-اين كه گفته مي شود هنگامي كه ناراحت هستيد بايد به خوشي رو آورد و مثلا سريال خنده دار ديد كاملا اشتباه است
در 90درصد مواقع بيشتر طرف را كسل مي كند تا اينه روحيه اش رو عوض كند
4-به قول بارني در يكي از قسمت هاي فصل هاي اوليه .... خانم ها در هنگام ناراحتي دوش آب سرد بگيرن تا مشكلشون حل بشه
و به قول خودم ... آقايون هم دوش آب داغ بگيرن.... تا از كسالت خارج شوند
5-بهترين موقع براي ديدن سريال طنز موقعي است كه شما آرامش كامل داريد و به چيزي ديگري فكر نمي كنيد
و...........

نگا هر طور شده ميخوای بازی رور به نفع خودت تموم كنی!
قبول كن كه خيلی ضعيف شده... والا من نه كسالت داشتم موقع ديدنش نه غمی نه غصه ی نه ... ولی اصلا نچسبيد.

Headache
10-04-2012, 12:12 AM
مهرداد خان تو پيغام خصوصی مارو به دوئل دعوت كرده!
خلاصه ديديد از فردا نيستم بدونيد به دست ايشون به قتل رسيديم!
همون طور كه تو پيغام خصوصی هم به محضر مبارك رسيد من از يه سری از سريالا فقط انتظار خندوندن دارم. دنبال معنی خاص و استنباط خاص و درگيری ذهنی نيستم باهاشون.

Headache
10-04-2012, 01:10 AM
دارم شوخی ميكنم رفيق عشق himy من. :Smiley69:

lemoni
10-04-2012, 06:44 AM
سریال هر روز و هر روز بیشتر داره ناامیدم میکنه
طنز رو که به کلی از دست داده و بیشتر حوصله سر می بره و عصبی می کنه آدم رو که شخصیت های دوست داشتنی 4 فصل اول کجان
aشخصیت هایی که یعنی 7 سال بزرگ شدن عاشق شدن رها شدن ازدواج کردن و بچه اوردن ولی هییچ تغییری تو رفتارشون نیست و حالا بیشتر شبیه یه تیپ یا کاریکاتور شدن
من مشکلی با اینکه بخواد قضیه درام بشه ندارم ولی درامی نمیبینم
بیشتر یه روابط تخیلی، غیرطبیعی، و نامفهوم بین شخصیت ها... انگار که نویسنده ها خسته هر لحضه یه معجون رو به خورد تماشگر میدن شاید افاقه کنه
من 6 میدم با امید اینکه هفته دیگه خسته از پاش پا نشم....

sssss5sssss
10-04-2012, 07:56 AM
من که راضی بودم و از دیدنش لذت بردم و کلی خندیدم . یکی از بچه ها درست گفته بود که توقعمون خیلی بالا رفته . خدایی شما الان سریال های طنز خودمون رو نگاه میکنین ؟! خب معلومه که نگاه نمی کنین یا اگرم از سر بیکاری نگاه میکنین خیلی براتون لذت بخش نیست و به سختی خنده به لبتون میاره . علتشم اینه که اینقد سریالایی به با کیفیتی "بیگ بنگ" یا "دوستان" دیدین که تفاوت و فاصله ی طنز خودمون با طنز سطح بالای اینا رو درک می کنین . این حرف هارو برای این زدم که ثابت کنم سطح توقع ما خیلی بالا رفته و دیگه به هیچی راضی نمیشیم .

mahdi-gh
10-04-2012, 05:33 PM
من که خوشم اومد از این سمت و 9 دادم
تیکه های جالبی داشت و بهترینش هم به نظر من اون قسمتی بود که بارنی از کوئین پرسید قلاده اگه به گردنم نیست پس کجاست و بعدش 2 زاریش افتاد و بعدش 2 زاری بقیه هم افتاد :Smiley36:

idin
10-08-2012, 05:56 PM
دوستان خیلی دارن کم لطفی میکنن به این سریال. نمیدونم چرا...
البته یه دلیلش که به ذهنم رسید میتونه این باشه که خیلی از حرف ها و جک هایی که توی این سریال زده میشه برای ما نامفهومه و توی فرهنگمون کاربردی نداره
برای همین خیلی از تیکه ها رو درک نمیکنن دوستان و خب معلومه که سریال براشون کسل کننده میشه
یه مثال ساده بزنم...
توی فصل 7 بارنی داشت با کرواتش و اصطلاحات توییتر تیکه های جالبی مینداخت
خب خیلی از شماها با توییتر آشنایی ندارید و میدونم که خنده دار بودن قضیه رو درک نکردید...
در کل این یه مثال ساده بود برای حرفم بود

به نظرم اگر یک مقدار به صحبت ها توجه کنید و صحبتاشون رو درک کنید، سریال خیلی براتون خنده دار میشه

من به این قسمت 8 دادم و ازش راضی بودم

javad48
10-08-2012, 06:05 PM
منم با آیدین موافقم. چند بار که داشتم این سریال رو دانلود میکردم یکی دو نفر که پیشم بودن میگفتن "همین سریال چیه تماشا میکنی؟"

اونا نمیتونند سریال رو درک کنند و جک ها براشون خنده دار نیست و به من میگفتن که فقط چهار نفر هستن با همدیگه حرف میزنن:Smiley36:

دوستان هم باید توجه کنند که در کنار طنز،سریال داستان دیگه ای هم داره که باید جلو بره . پس نویسنده ها نمیتونند همیشه روی کمدی سریال تمرکز کنند،تازه این دو قسمت استارت فصل جدید بود و مطمئن باشید در قسمت های بعدی جذاب تر میشه :Smiley30:

pooya
10-08-2012, 06:32 PM
نه ایدین قضیه این حرفا ها نیست ، صحبت هام با یه سوال ساده شروع میکنم ، شما ها که طرفدار دو آتیشه هستین از کی این سریال رو به طور هفتگی دنبال میکنین ؟ من از فصل 3 با adsl 64 ، یه اکونت پریمیوم رپیدشیر هم داشتم تو 2 تا سایت میشد لینک های رپیدشیر رو گیر آورد ، اون زمان نه سایت دانلود فارسی درست حسابی بود نه گروه های ریلز کننده و اصلا این فرمت mkv تازه مد شده بود و ما نمیشناختیمش ، هر اپیزود رو به هزار بدبختی ( با اون سرعت و حجم 200 مگ هر قسمت دیگه خودتون حساب کنید ) نه زیرنویس فارسی بود و حتی زیرنویس انگلیسی هم این وسطای فصل رسیدم پیدا میشد ( یا حالا من نمیتونستم پیدا کنم ) ، هر قسمت رو ما اینجوری دانلود کردیم و دیدیم و با هر قسمتش خاطره دارم ، الان با این سرعت اینترنت و ریلیز ها موجود کل وقت دانلودیم 5 دقیقه است زیرنویس فارسی و انگلیس هم چند ساعت بعد با بهترین کیفیت آماده میشه ، اصلا تا مدت ها با این و بیگ بنگ زندگی کردم و اصلا هیچ سریال دیگه ای رو قبول نداشتم ( وحتی بین بیگ بنگ و himym میگفتم آشنایی با مادر ) و تا مدت ها نمیخواستم قبول کنم این سریال و فریندز اصلا شباهتی بهم دارن گذشت و گذشت تا رسیدیم به فصل 6 و 7 که واقعا ناامید شدم و حتی گفتم اگه بشیم به جای اینا یه اپیزود قدیمی از فرندز ببینم بهتره ( یه زمانی با یکی بحث میکردیم ببینیم یه اپیزود ضعیف تو فصل ها اولیه پیدا کنیم الان که فکر میکنم باید دنبال یه ایپزود قوی تو این فصل ها جدید باشیم و اینش خیلی واقعا ناراحت کننده است ) و حتی میخواستم سریال رو دیگه ادامه ندم ولی باز از فصل 3 تا اینجا یعنی 5 سال به طور هفتگی سریال رو ادامه دادم ، باز هم ادامه میدم .
ولی این قسمت رو بخوام با فصل ها گذشته مقایسه کنم ریت 5 هم بدم زیاده ، واقعا نویسنده ها کم آوردن و دارن اون خاطرات شرینی که سر دیدن این سریال داشتم رو تلخ میکنن ، باز برای اینکه به همه بچه ها احترام بذارم امتیازم رو آخر فصل و مشابه رای اکثریت میدم تا به کسی بر نخوره .

idin
10-08-2012, 06:57 PM
خب پویا پس بحث برمیگرده به سلیقه ی شخصی ...
به نظر من سریال ضعیف نشده و هنوز جذابیت داره. و حتی پخته تر هم شده
ولی خب به نظر شما اینطور نیست
پس نمیشه گفت این وسط حق با منه یا با شما چون سلیقه هامون فرق داره :Smiley17:

Why Me ?
10-08-2012, 07:18 PM
قطعا نسبت به گذشته سریال ضعیف تر شده ولی موضوع اینه که اگر این سریال تمام بشود جای خالیش احساس نمیشود؟ من خودم دلم واسه 4 فصل اول لک زده ولی اصلا دوست ندارم این سریال تموم بشه . دلم می خواهد تا ابد ادامه پیدا کنه و تد تو 50-60 سالگی زن بگیره:Smiley36:

Headache
10-08-2012, 08:39 PM
منم با آیدین موافقم. چند بار که داشتم این سریال رو دانلود میکردم یکی دو نفر که پیشم بودن میگفتن "همین سریال چیه تماشا میکنی؟"

اونا نمیتونند سریال رو درک کنند و جک ها براشون خنده دار نیست و به من میگفتن که فقط چهار نفر هستن با همدیگه حرف میزنن:Smiley36:

دوستان هم باید توجه کنند که در کنار طنز،سریال داستان دیگه ای هم داره که باید جلو بره . پس نویسنده ها نمیتونند همیشه روی کمدی سریال تمرکز کنند،تازه این دو قسمت استارت فصل جدید بود و مطمئن باشید در قسمت های بعدی جذاب تر میشه :Smiley30:
خيلی ربطی نداره به نظرم. يعنی تو فصول قبل همه چیشو ما درك ميكرديم و تو اين چند فصل آخر يدفعه قوه ی دركمون غيرفعال شده (:
داستان سريال بايد از همون اول ميرفت جلو... بعد 4-5 فصل يدفعه يادشون اومد كه بابا ايده ها ته ميكشه و ما همچنان اندر خم يك كوچه مانده ايم!

خب پویا پس بحث برمیگرده به سلیقه ی شخصی ...
به نظر من سریال ضعیف نشده و هنوز جذابیت داره. و حتی پخته تر هم شده

سريال كم كم داره درام عاشقانه ميشه... ما چندين و چند فصل با كمدی اين زندگی كرديم نميشه از دنده 1 يدفعه بری دنده 5 كه! قدم به قدم...

FarboƉ
10-08-2012, 11:24 PM
البته یه دلیلش که به ذهنم رسید میتونه این باشه که خیلی از حرف ها و جک هایی که توی این سریال زده میشه برای ما نامفهومه و توی فرهنگمون کاربردی نداره
برای همین خیلی از تیکه ها رو درک نمیکنن دوستان و خب معلومه که سریال براشون کسل کننده میشه
یه مثال ساده بزنم...

آیدین این قسمت حرفت به نظر من منطقی نمیاد

این همون سریالیه که ما 7 فصل ازش دیدیم , قرار باشه نفهمیم همون اوایلش هم نمیفهمیدیم, من چه اون اوایل که زبانم خیلی خوب نبود و با زیرنویس فارسی میدیدم ( که البته اصلا زیرنویس خوبی نداره این سریال ) چه الان که بدون زیرنویس میبینم به جرعت 80-90 درصد تیکه هاشون رو میفهمم ( اصولا کسی که Two and a Hlaf Men رو ببینه با این سریال ها هیچ مشکلی نداره, چوت THM دریای اصطلاحات شاخ و تکه )

سریال ضعیف شده , اصلا هم توش شک نکن , اصولا خیلی سخته سریال طنزی بدون افت 8-9 فصل رو طی کنه , برای همین هم انقدر همه برای Friends و نویسنده هاش احترام قائلا :Smiley35: چون 10 فصل با پیشرفت مداوم سریال ساختن :Smiley35:

ولی بازم اینو قبول دارم که طنز خیلی سلیقه ایه , من Frineds میدیدم قه قهه میزدم , با رفیقم دیدم , اون لبخند هم نمیزد ( هم طنز بینه هم زبانش خیلی خوبه ) بعد برعکسش Modern Family بود که من خودم هم خیلی دوستش دارم , با همین رفیقم میدیدم , من یه جاهاییش به زور لبخند میزدم این کف اتاق من ولو بود! :Smiley14:

idin
10-08-2012, 11:30 PM
من نمیخواستم به سطح دانش زبان هیچکدوم از شما دوستان گلم توهین کنم!
چون اگر از اون لحاظ بخوایم بسنجیم من زبانم از همتون ضعیف تره :Smiley35:
فقط نظرمو گفتم و اگر به کسی بی احترامی شد معذرت میخوام ازش :Smiley17:

Headache
10-09-2012, 09:29 PM
من نمیخواستم به سطح دانش زبان هیچکدوم از شما دوستان گلم توهین کنم!
چون اگر از اون لحاظ بخوایم بسنجیم من زبانم از همتون ضعیف تره :Smiley35:
فقط نظرمو گفتم و اگر به کسی بی احترامی شد معذرت میخوام ازش :Smiley17:
نه آقا توهينی نكردی...
ما پيش شما مشق ميكنيم :Smiley69:
كسی بر حسب بی احترامی نذاشت فقط پاسخ نظرت بود.

ifarzam
10-11-2012, 08:05 PM
قسمت خوبی بود. هم کمدی زیاد داشت و هم خیلی دینامیک بود. فقط یه مقدار دُز خاله زنکیش بالا بود وگرنه همه چیش خوب بود و اونقدرا هم که یه عده میگن سریال ضعیف نشده.
من 8 دادم.

elibanoo
11-06-2012, 06:29 PM
خیلی بد بود..خیلی بد...یعنی بعد 7 فصل؟4 میدم