PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود دوم

ifarzam
10-09-2012, 11:45 PM
http://picoup.ir/images/14806388805041526502.jpeg

Season 7, Episode 2, Sunshine and Frosty Swirl
فصل هفتم, قسمت دوم, نور خورشید و چرخش سرد

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2403521/)

خلاصه داستان اين قسمت : دکستر در تلاشه که دبرا رو آروم کنه تا بهش دومین راز بزرگشو بگه. بهش بگه که یه قاتل سریالیه...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread32909.html#post80717)

Chandler Bing
10-09-2012, 11:54 PM
بچه ها شرمنده زدم همه نظرات تون رو پاک کردم:Smiley19:، اگه امکانش هست دوباره نظرات تون رو بگید!!
بازم شرمنده:Smiley17:

justUnited
10-10-2012, 12:00 AM
یعنی اشکان دهن منو سرویس کردی با این حرکت :Smiley10:
چی بگم خب دیگه دستم خسته شد از بس که نوشنتم:Smiley39:
در کل خیلی هم خوب بود و دکستر هم خیلی باحال تشنه خون شده بود همین:Smiley59:

babak1365
10-10-2012, 12:25 AM
معرکه بود مخصوصاً اونجایی که لوئیس رو از روی زمین بلند کرد خیلی خدا بود :Smiley12:
9 دادم

Chandler Bing
10-10-2012, 06:23 PM
قسمت خوبی بود، چند جایی خشم دکستر رو دیدم، مخصوصا اونجا که لوئیس رو چسبوند تخت تیفال!!
صحبت های دکستر و دبرا هم قشنگ بود، درست حرف دکستر منطقیه اما خب داشتن یه برادر قاتل سخته.
من 9 میدم، این فصل با یه دکستر خشن تر طرفیم، من که عاشقشم:Smiley41:

Why Me ?
10-10-2012, 06:28 PM
چرا نظرات درخشان منو پاک کردی! یادم نمیاد چی نوشته بودم ؟ :Smiley36:حالا چی کار کنم؟:Smiley14:

ولی یادم ده دادم

Ehsan_keen
10-11-2012, 05:06 PM
عجب قسمتی بود.خیلی قشنگ بود.البته من تاحالا قسمت بدی از این سریال رو ندیدم.
کلا خیلی روابط دکستر و دبرا پیچیده و جالب شده.البته من فکر میکردم که دبرا بعد از فهمیدن اینکه برادرش قاتل بدجور داغون میشه نه اینطور بخواد که کمکش کنه
ولی هنوز خیلی چیزا رو دبرا نمیدونه نمیدونه که دکستر trinity killer رو کشته و نمیدونه که همین مرده اسمش یادم نیست قاتل این کاجا و ...
با این که این کار رو با لویس کرد فکر نمیکنم که اون دست بردار باشه.مخصوصا از این سخنش خیلی خوشم اومد:i still have to get you out of my life,but not with taking yours
قسمت بعد هم فکر کنم این مافیا میفهمه که دکستر اونو کشته و از اون طرف هم این لاگورتا ی حال به هم زن داره یه چیزایی میفهمه.
این صحنه هم برام خیلی جالب اومد

http://picoup.ir/images/63900565116005398390.png

من به این قسمت میخواستم 8 بدم ولی اخرش 9 دادم.

roshan_gh
10-11-2012, 10:38 PM
به نظرم این قسمت اصلا در حد قسمت اول این فصل نبود و شخصا انتظار داشتم روابط پیچیده تری بین دبرا و دکستر بعد فهمیدن دبرا داشتم و یه جوری خیلی ماستی انگار دبرا کنار اومد با قضیه. اما در کل قسمت خوبی بود
به قسمت اول 10 داده بودم و به این قسمت 7 دادم.:Smiley69:

justUnited
10-11-2012, 11:30 PM
من این نظر رو قبلا گفته بودم که پاک شد.
مهمترین بخش این اپیزود همون داستان فرعی زندانی بود که پلیس رو سرکار گذاشته بود بخصوص سکانس پایانی
یه جورایی به دب حالی کرد که اگه دکستر به زندان بره ممکنه چه بلایی به سرش بیاد
به نظرم یه جور مقدمه چینی برای کمکهاییه که در آینده دب قراره به دکستر بکنه بود بالاخره خواهرشه دیگه نمیذاره بلایی سرش بیاد.

mobin
10-12-2012, 01:19 AM
به نظرم این قسمت اصلا در حد قسمت اول این فصل نبود و شخصا انتظار داشتم روابط پیچیده تری بین دبرا و دکستر بعد فهمیدن دبرا داشتم و یه جوری خیلی ماستی انگار دبرا کنار اومد با قضیه. اما در کل قسمت خوبی بود
به قسمت اول 10 داده بودم و به این قسمت 7 دادم.:Smiley69:

به نظرم علت کنار اومدن دب با ماجرا این بود که دکستر گفت پدر همه این ماجرا رو میدونست و یه جورایی اون منو اینطوری تربیت کرده..

Irag
10-12-2012, 06:50 PM
رفتار و گفت و گوي بين دكس و دب برعكس بازيش يك افتضاح كامل بود! البته اگه به سريال به عينك "فانتزي" نيگا كنيم ديگه افتضاح نيست
يه چيزي توي مايه هاي همون "ماست مالي" كه رفيقمون گفت.
---
و اما داستان فرعي بسيار عالي و يك اتفاق خيلي بي نظير و شخصيت چند دقيقه‌ايي اون قاتل - زنداني كه با دكس مكالمه داشت
ايده ي جالبي بود و انتهاي زيبايي داشت.

اين اپيزود به تنهايي نمرش بهتر از 7 نميشه به هيچ وجه! ولي خود سريال نمرش 9.5

pooya
10-14-2012, 11:35 PM
قسمت خوبی خوبی بود ، ولی به پای اپیزود قبلی نمیرسید ، دیالوگ ها دکسترو دبرا هم جالب بود و اون تکه که دبرا گفت کجا بودیدکستر گفت ریلکس باش کسی رو نکشتم خیلی باحال بود :Smiley14::Smiley14:

چه زوری داره این دکستر :Smiley10:
http://picoup.ir/images/71170347291569771304.jpg

این جمله هم عالی بود
http://picoup.ir/images/98229008523632683227.jpg

در آخر بازی "ری استیونسون" هم خیلی زیبا بود و امیدوارم شاهد یه شخصیت منفی توپ باشیم ، این شخصیت لوئیس هم خیلی داره پیچیده میشه
من 8 دادم

دنا
10-15-2012, 12:38 AM
خیای عالی بو مثل قسمت قبل خوب بود
کلا یه چیزی که درباره ی دکستر خیلی دوست دارم اینه که به نظر من فصل به فصل بهتر شده مثلا من فصل اول رو به زرو دیدم فصل دوم هم خیلی برام کشش نداشت بعد فصل 3و4خوشم اومد و فصل 5و6عاشق سریال شدم

Ehsan_keen
10-15-2012, 02:04 AM
خیای عالی بو مثل قسمت قبل خوب بود
کلا یه چیزی که درباره ی دکستر خیلی دوست دارم اینه که به نظر من فصل به فصل بهتر شده مثلا من فصل اول رو به زرو دیدم فصل دوم هم خیلی برام کشش نداشت بعد فصل 3و4خوشم اومد و فصل 5و6عاشق سریال شدم

به نظرت خیلی ارزش قائلم ولی به نظر من فصل اول بهترین فصل این سریال بود.دکستر با کشتن برادرش منو بد جور تحت تاثیر قرار داد.
اون وقت ها من هر روز یک قسمتش رو میدیدم فکر میکنم اون صحنه آخرش منو به فکر کردن کشوند و بعد از یک ماه ادامش رو دیدم.
البته من همه ی فصل های این سریال رو دوست داشتم و دارم ولی فصل یک تو ذهنم یه چیز دیگه هست.
حالا امیدوارم این فصل خیلی بهتر از فصل یک باشه.

kiasheen
10-15-2012, 01:49 PM
به نظرت خیلی ارزش قائلم ولی به نظر من فصل اول بهترین فصل این سریال بود.دکستر با کشتن برادرش منو بد جور تحت تاثیر قرار داد.
اون وقت ها من هر روز یک قسمتش رو میدیدم فکر میکنم اون صحنه آخرش منو به فکر کردن کشوند و بعد از یک ماه ادامش رو دیدم.
البته من همه ی فصل های این سریال رو دوست داشتم و دارم ولی فصل یک تو ذهنم یه چیز دیگه هست.
حالا امیدوارم این فصل خیلی بهتر از فصل یک باشه.
ولی من فکر می کنم فصا اول بهترین فصل دکستر بود نمرش بالای 9.5
بعد اون فصل 5 خیلی خوبه

با دو قسمتی که تو این فصل دیدم شاید خیلی بهتر از 3 و 5 باشه شاید!!!

rezarbn
10-16-2012, 10:32 PM
عالی بود مگه اصلا می شه دکس بد باشه

8.5 دادم کلا فقط با تیکه ای که یارو خودشو انداخت زیره کامیون خیلی حال کردم

اونجایی هم که لوئیس رو چسبوند دکستر به دیوار عالی بود می شد خشم رو تو چشای دکستر حس کرد :Smiley36:

دبرا هم این قسمت خوب بود مخصوصا وقتایی که داشت را ه حل برای دکستر رو که از نت پیدا کرده بود می خوند خعلی جالب بود :Smiley69: