PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Touch | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت اول

aQa GorGe
01-27-2012, 07:00 PM
http://picoup.ir/images/34079460150003353974.jpg

Pilot

Jan. 25, 2012

خلاصه داستان : برای بار سوم در این هفته جیک از مدرسه فرار کرده است . کم کم مارتین ( پدر جیک ) و بقیه متوجه بیماری جیک می شوند و مارتین به تنهایی قادر به کنترل جیک نیست ...

.:IMDB:.
(http://www.imdb.com/title/tt2085589/)
.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/forum377.html).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread3150.html)

Amin
01-28-2012, 07:49 AM
من این سریال رو با زیرنویس تقریباً بدی دیدم .. بعدش که زیرنویس VMiLad عزیز اومده نشد با مال اون نگاه کنم...
در هر حال اپیزود اوِّل رو که دیدم ، تقریبا تا 20 دقیقه مونده به آخر داشتم قاطی میکردم از بس پیچ دادن ماجرا رو .. داشتم کامل بی خیال میشدم که یهو همه چیز شروع به معنا پیدا کردن برام کرد.
اون جملات اوّلیه پسر بچه اون اتفاقات بی معنای عجیب ... همه و همه!
باید به تیم سازنده و بالاَخص نویسنده ی قوی کار تبریک گفت به خاطر هوش بالاش ... یه نکته بگم .. یادمه وقتی که شهاب حسینی در جشنواره ی فجر اومد جایزه ی اصغر فرهادی رو بگیره حرف جالبی زد .. گفت فرهادی اول یه فیلسوفه و بعد یه فیلم ساز ..

در مورد نویسنده های سریال Touch این دقیق صدق میکنه .. کسی که بتونه اتفاق های بی معنا رو ببینه و این طور به هم ربط بده و به اون زیبایی به تصویر بکشه واقعا باید درک درستی از عالم داشته باشه و به اون افسانه ی چینی که اوّل سریال گفته میشه اعتقاد محکمی داشته باشه ... یا حداقل وانمود ذهنی قوی ای داشته باشه .

من بیش از همه از سکوت پسر بچه خوشم اومد .. سکوتی که سرشار از حرفه .. سکوتی که میگه همه جا نیاز به حرف زدن نیست .. اتفاق هایی هستن که نیاز به گفتنشون نیست و خود به خود اتفاق میفتن .. همون طور که هر اتفاقی افتاد اون پسر بچه توش نقش نداشت و فقط پیش بینی کننده ی کارها بود .. اعداد اعداد اعداد .. معجزه میکنه!

در هر حال من واقعا لذّت بردم از اپیزود پایلوت سریال .. راستی اپیزودهای پایلوت 2012 چقدر خوب شدن!

حتما دنبال میکنم داستان رو .. تاپیک اپیزودیک رو هم رحمان باید هر هفته بزنه .. باید!
خودت هم با زیرنوس میلاد عزیز دنبال میکنی تا درباره ی سریال اینجا با هم حرف بزنیم .. رحمان دغدغت رو میدونم .. خوبم میدونم .. ولی وقتی زیرنویس میلاد رو میبینم ، نیاز به زیرنویس های دیگه کمتر احساس میشه ..
برو تو یه تاپیک دیگه به بچه ها گیر بده سه پیچ!

من به اپیزود 8.9 میدم ولی چون نیست! ، همون 9 میدم .

aQa GorGe
01-29-2012, 10:42 PM
یک کلمه
فوق العاده
تا نصف اپیزود گیج بودم
همه چی بی ربط بود
یهو که کانکشن ها رو پیدا میکنی دیوونه میشی
فوق العاده

liliano_o
01-30-2012, 06:11 PM
خدا بود !:Smiley35:

idin
07-10-2012, 01:08 PM
من دیشب قسمت اول این سریال زیبا رو دیدم
واقعا سریالِ خوبیه و داستانِ خوبی داره
و همونطور که انتظار داشتم بازیِ Kiefer Sutherland عالی بود . خیلی هنرمنده این بشر

arso
12-27-2012, 08:34 PM
قشنگه ... ولی یکی میشه به ما بگه دقیقا چند قسمته فصل اول

بالاخره 12 تا یا 13 تا ؟:Smiley41:

Raylan Givens
12-27-2012, 08:40 PM
قشنگه ... ولی یکی میشه به ما بگه دقیقا چند قسمته فصل اول

بالاخره 12 تا یا 13 تا ؟:Smiley41:

13 قسمت :Smiley35:

arso
12-28-2012, 12:13 AM
ممنون hooman jan

ولی اره انصافا سریال خیلی خفنه .. :Smiley36: یه جوری ادما رو بهم ربط میده و اینا که میمونی اصن لا مصب :Smiley10::Smiley14:

Raylan Givens
12-28-2012, 01:12 AM
ممنون hooman jan

ولی اره انصافا سریال خیلی خفنه .. :Smiley36: یه جوری ادما رو بهم ربط میده و اینا که میمونی اصن لا مصب :Smiley10::Smiley14:

:Smiley17::Smiley35:

Irag
12-29-2012, 11:26 AM
من اسم این فیلم رو گذاشتم "کلید اسرار امریکایی" یا شاید هم "کلید اسرار یهودی" !!!
برید جلوتر مشخص میشه.
جک ترین سریالی بوده که تا حالا دیدم
یه فیلم سراسر تبلیغاتی و بی ارزش با داستان های آبکی
واقعا ارزش دنبال کردن نداره
فقط خوبیه این فیلم اینکه فیلم خوب و سالمی هست مناسب برای جمع خانواده

arso
02-12-2013, 09:32 PM
یه سوال داشتم اگه یکی جواب بده خیلی ممنون میشم

من میخواستم یعنی میخوام فصل دومشو شروع کنم اما واقعا درست نمیدونم فصل اول 12 یا 13 قسمته اخه بعضی سایتا زدن 12 بعضی ها 13 نمیدونم دقیقا ؟؟؟

اما اخر 12 و که من دیدم همون جاییش تموم شد که جیک و مارتین بالای دریا وایساده بودن بعد مادر املیا هم اومد پیششون اونجاش تموم شد میخواستم ببینم اونجا فصل اول تموم میشه خیلی ممنون میشم یکی سری جواب بده :Smiley17:

یه سوال داشتم اگه یکی جواب بده خیلی ممنون میشم

من میخواستم یعنی میخوام فصل دومشو شروع کنم اما واقعا درست نمیدونم فصل اول 12 یا 13 قسمته اخه بعضی سایتا زدن 12 بعضی ها 13 نمیدونم دقیقا ؟؟؟

اما اخر 12 و که من دیدم همون جاییش تموم شد که جیک و مارتین بالای دریا وایساده بودن بعد مادر املیا هم اومد پیششون اونجاش تموم شد میخواستم ببینم اونجا فصل اول تموم میشه خیلی ممنون میشم یکی سری جواب بده :Smiley17:

Irag
02-12-2013, 09:47 PM

اما اخر 12 و که من دیدم همون جاییش تموم شد که جیک و مارتین بالای دریا وایساده بودن بعد مادر املیا هم اومد پیششون اونجاش تموم شد میخواستم ببینم اونجا فصل اول تموم میشه خیلی ممنون میشم یکی سری جواب بده

داستان فصل اول تقریبا اونجا تموم میشه و یک وقفه ی بین این قسمت و قسمت 13 میفته که تیم سازنده تصمیم میگیرن داستان رو دنبال کنن (خلاصه اینکه فصل اول 13قسمت هست)
الان هم تقریبا ادامه همون داستان و سفر کردن های جیک و پدرش هست از شهر خودشون شروع میشه تا ...
سریال مزخرفیه من که دیگه نیگاه نمی‌کنم.
کاملا تبلیغاتی و پفکیه!