PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Arrow | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

Chandler Bing
10-12-2012, 12:18 AM
http://picoup.ir/images/45150921708138678498.jpeg

Season 1, Episode 1, Pilot
فصل اول, قسمت اول

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2340185/)

خلاصه داستان اين قسمت : به زودی...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34183.html#post81535)

justUnited
10-12-2012, 12:51 AM
با دیدن همین اپیزود اول یاد سه تا شخصیت افتادم.
1.بتمن : از نظر ثروتمند بودن قهرمان داستان و داشتن زندگی آنچنانی و همینطور داشتن مخفیگاه مخصوص
2.رابین هود: این یکی دیگه خیلی تابلو بود توی سریال هم بهش اشاره شد لقبش هم پیکان سبزه (تیر کمان رو میکم نه ماشین)
3.دکستر:تلاش خودسرانه برای مجازات مجرمان و عدم اعتماد به قانون با این تفاوت که برعکس دکستر اینجا از لیست از پیش تعیین شده روبه رو هستیم
چیزی که تا حدی اذیتم کرد بازیگر نقش اول بود که توی سکانسهای احساسی اصلا جالب نبود حتی خشم هم درست اجرا نمیکرد ولی از فیزیک خوب و چهره جذابی بهره میبره
که در صورتی که سکانسهای اکشن رو بیشتر کنند زیاد به چشم نمیاد.
در کل داستان دارای پیچیدگیه زیادی و نمیشه با یه قسمت قاطعانه نظر داد ولی در صورتی که تیم نویسنده داستان الکی آب نبنده به قصه میتونه یه سریال اکشن جذاب باشه.

poriya_f
10-12-2012, 02:10 AM
قسمت اول رو دیــــدم !
چقدر شیــــک بود سریالش ...
خیلی خوشم اومد ، هنرپیشه های جذاب ، صحنه های جذاب و دیدنی و داستان خوب (پایلوتش فعلا!)
امیدوارم همینطور خوب پیش بره واقعا دوسش داشتم این اولین سریالی هست که بعد از مدتها فصل اولش رو همزمان دنبال میکنم ..خوشحالم
پیشنهاد میدم ببنید سریالشو...امیدوارم خوب پیش بره:Smiley36::Smiley17:

در ضمن من با این مشخصات دیدم Arrow.S01E01.576p.HDTV.x264-DGN بسیار کیفیت خوبی داشت و حجمش هم مناسب بود پیشنهادم اینه که با این کیفیت به بالا نگاه کنید 720 واقعی نه اینی که سایت های مختلف ایرانی اسمش رو گزاشتن ریلیز اختصاصی !!! واقعا در حد بنز ضعیفه کاراشون !

galaxyboy
10-12-2012, 02:22 AM
اگه توجه به لوگو داخل فیلم کنین و حرکات نقش اول یاده بازی assasin's creed میافتین
میشه batman هم توش دید
در کل بنطر من قشنگ اومد

S@eeƉ
10-12-2012, 12:27 PM
بلاخره شروع شد و انتظار ها به پایان رسید

کلا سریال قشنگی بود خیلی اکشن قوی داشت کلا زیبا بود ولی خیلی یاد بتمن افتادم خیلی قشنگ بود که رفت تو خرابه های کاخونه پدرش لونه کرد:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

ولی این اتفاقا خیلی سریع افتادن به خصوص اون قسمت که لونش اماده شد :Smiley104: من به کل یاد بتمن افتادم ( یه میلیونر دخترباز پچل ( یه واژه کرمانی به معنی کثیف :Smiley36:)) ولی سبک جننگیدنشون خیلی فرق داره arrow سریع می جنگید ولی Batman کند و سنگین ولی خیلی قشنگ بود

حالا اپیزود : خیلی زیبا بود ولی زود از جزیره اومد بیرون :Smiley104: مادره دنباله چی بود از کی سخن می گفتند:Smiley14: بقول مهرداد جون دست به تیر کمونشم خیلی سریع و خوب بود و همین طور فلش بک های خیلی زیبا و به موقعی داشت من فکر می کنم که پدره به عمد الیور رو برده بود جزیره که ادمش کنه :Smiley36: من فکر کنم اونی که مادره دنبالش بود همونی بود دفتر چه رو داده بود به الیور که بیاد بترکونه:Smiley14: اگه سریالش تخیلی باشه می تونه اون مرده اینده بین باشه و یا مثل نونا تو 666 park avenue دید هایی از اینده داشته باشه که نا خواسته دفتر رو نوشته باشه و داده به الیور که بیاد بترکونتشون :Smiley14: من فکر می کنم سریال جو تخیلی داشته باشه چون اخر قسمت جزیره عجیب فضایی بود :Smiley10: اگه کنسل نشه عالی می شه و اینم ضایع بود دوست الیور به خواهرش هم مواد می ده هم بهش نظر داره:Smiley14:

pariya_gn
10-12-2012, 02:53 PM
من که واقعا از این سریال خوشم اومد به نظرم توع روایتش خیلی جالب بود. درمورد اینکه زود از جزیره بیرون اومد اتفاقا من فکر کنم کار خوبی کردن احتمالا تو هر اپیزود یه تیکه از جزیره رو نشون خواهند داد اگه فقز تو چند اپیزود اول میخواست کامل جزیره رو نشون بده که یه مقدار حوصله سر بر میشد.
در مقابسه با البور کوئین سریال smallville اینکی خیلی خیلی جدی تر و یه مقدار هم خشک تر بازی میکنه تو اون سریال الیور تیکه های بامزه ای به سوپرمن مینداخت.
در کل در مقایسه با شروع خیلی از سریال های دیگه به نظر سریال حالب تر و کامل تری میاد و مطمئنا من دوست دارم ادامه اش رو زودتر ببینم و ممنون از هر کسی که ترجمه اش میکنه
من نمره کامل رو دادم مگه چقدر میشه از یه سریال توقع داشت؟!

V@hiD
10-13-2012, 12:51 AM
داستانش عالی شروع شد و معما های خوبی رو مطرح کرد مثل اینکه الیور چطور تبدیل به این سوپرقهرمان شده یا توی جزیره چه بلایی سرش اومده و پدرش چیکارست و...
همون کاری که بتمن میکنه رو اینم میکنه یه جورایی
در کل برای پایلوت خوب بود باید ببینیم توی قسمتهای بعد چه جوریاست فقط خیالمون از بابت cw راحت نیست شاید سریال کنسل بشه شایدم تمدید

Irag
10-15-2012, 02:33 AM
اینطور فیلم ها حالا چه سینمایی چه سریال که داستان و ایده ی تکراری رو دنبال میکنن باید حتما در جزئیات و داستان های فرعی همه سعی و تلاششون رو بکنن تا مخاطب جذب کنن
مثلا در نوع مبارزه حتی در نوع "گفت و گو" با سایر شخصیت ها و ...

من در قسمت اول هیچ ایده ی جدیدی ندیدیم!
حالا تا قسمت های بعدی چی باشه.

Alireza 69
10-15-2012, 02:41 AM
کلا دور از منطق بود حراکات و کارای که انجام میداد . به شخیصت ها هم خوب پرداخته نشده . تکلیفشو با تماشگر مشخص نکرد که آیا ابرقهرمانه یا فرد عادی هست که با استفاده از توانایی های بدنی خودش این کارا رو انجام میده (که بعیده ! )

5/10

vahidking
10-15-2012, 02:43 PM
Ubisoft تقدیم میکند :

assassin's Creed : Arash Archer

D O R D I
10-15-2012, 02:48 PM
کلا قرار نبود این سریال رو ببینم ولی قسمت اول رو خونه بچه ها دیدم خوشم اومد به نظرم سریال زیبایی از اب در بیاد(عجب هیکلی داشت این بشر) من 9 میدم

به خواهرش دقت کردین چقد س*ک*س*ی شده بود چون من اصلا دقت نکردم:Smiley14:

smh2011
10-15-2012, 04:52 PM
من هنوز شک دارم نگاش کنم.از یه طرف نمرش بالست و دایستانش باید جال لاشه.ولی از طرفی آمار بیننده های همین قسمته 4.11 میلیون بوده که خیلی کمه.ناخود ذهنم میره طریف کنسلی و اینکه بعد از 1 فصل نگاه کردن در حالی که باهاش حال کردی وخوشت اومده کنسل بشه.چه2 راهی بدیه؟:Smiley39:

rezarbn
10-19-2012, 02:56 PM
http://picoup.ir/images/01908215645241585365.jpg

Season 1, Episode 2, Honor Thy Father
فصل اول, قسمت دوم, افتخار پدر تو

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2310910/)

خلاصه داستان اين قسمت : بزودی....

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34183.html#post82932)

amingeneral
10-19-2012, 03:36 PM
خوشم اومد.ازقسمت قبلیشم بهتر بود.فلش بکای خیلی قشنگی به جزیره داره.اتفاقای جالبی باید براش تو جزیره افتاده باشه.من که میگم حداقل تا 3 فصل تمدید بشه نه؟اخه هم جذابیت داره هم نمرش خوبه هم از شبکه cw پخش میشه که معمولا سریالاشو خوب تمدید میکنه.سریالشم قابلیت خوبی برای ادمه پیدا کردن داره.
خودم معمولا سریالای جدیدو شروع نمیکنم چون از کنسل شدنش میترسم ولی این یکی فرق فوکوله!!! فقط امیدوارم مث خاطرات خوناشام تکراری نشه :Smiley36::Smiley35::Smiley69:

S@eeƉ
10-19-2012, 06:53 PM
این قسمت خیلی خوب بود و فلش بک های خوب و به موقعی داشت که روند داستان رو باز می کرد و اون زنه چینی هم خیلی خوب بود از یک یز دیگه هم خیلی خوشم میاد اینکه روند سریعی داره

این سریال داره قدرت نمایی می کنه امیدوارم مثل 666 park avenue نشه که قسمت سوم ظعیف بشه

poriya_f
10-19-2012, 09:06 PM
چقدر خوبه این سریال هر قسمت بهتر از قبلی!
اگر CW کنسلش کنه میرم اون شبکه شون رو خراب میکنم...
خیلی خوب داره پیش میره راضی ام ازش
راضی
لارن هم خیلی خوبه دوسش دارم
مخصوصا دوستانی که نگاه میکنید پیشنهاد میکنم با کیفیت 720 , XViSion یا هرکیفیت بالایی که خودتون سراغ دارید ببینید ! 480 دیدنش نمی ارزه

فقط یه سوتی این قسمت داشت

دوستانی که دیدن ببنن اینطور بود یا نه !

اون قسمت که بستنی میخوردن اولیور و لارن داشتن ادای بستنی خوردن در میاوردن درسته!؟؟

bikash
10-20-2012, 04:47 AM
خوشم اومد سریال خوش ساختیه بازیگراش دوست داشتنی اند داستان قشنگی هم داره آخرش هم باحال تموم شد اون یارو با تیر کمون زدش معلوم شد تو جزیره تنها نبوده یعنی این حرکاتی که میزنه رو خودش همین طوری یاد نگرفته!!! اگه خوب بسازنش مطمناً تمدید میشه!!! شاید بتونه بعداً جای سوپرنچرال رو تو cw پر کنه!!! من 9 میدم

amiana
10-21-2012, 12:41 AM
به نظر منم جالب بود هیجان داره فقط من از کیتی کسیدی اینجا خوشم نمیاد قبلا تو سوپرنچرال نقش روبی1 رو بازی می کرد خوب بود ولی اینجا اصن جذاب نیست باباش باحال تره
arrow رو چهارشنبه ها قبل از سوپرنچرال میده بعد این قسمت خیلی جالب بود چون چند تا بازیگر سوپرنچرال تو این قسمت "ارو" بازی می کردن خونه اولیور هم یکی از لوکیشنهای اصلی این قسمت سوپرنچرال بود!

pariya_gn
10-21-2012, 02:41 AM
فقط یه سوتی این قسمت داشت

دوستانی که دیدن ببنن اینطور بود یا نه !

اون قسمت که بستنی میخوردن اولیور و لارن داشتن ادای بستنی خوردن در میاوردن درسته!؟؟

اتفاقا منم وقتی داشتم میدیدمش همش خواسم به همین بود البته درمورد دختره چون به نظر وافعا تو ظرفش هیچی نبود و همش هم میخواست نسبت به دوربین بالاتر بگیره
:Smiley69:

اين لورل همون دختره نيست كه تو سوپرنچرال فصل 3يا 4 بازي مي كرد.... در نقش مگي بود يا نمي دونم شايدم رولي بود ..دقيقا يادم نيست..:Smiley39:

اره اونجا بور بود اینجا رنگ موهاش رو عوض کردن

من از اپیرود اول بیشتر خوشم اومد البته این فسمت هم خوب بود و در کل واقعا سریال قابل دبدن و جالبیه و یک نکته دیگه اینکه بازیگر نفش الیور تو این اپیرود بهتر بازی میکرد البته به نظر من !
صحنه اخر هم که تیر خورد جالب بود چون تیرانداز درست مثل حال حاضر خودش لباس پوشیده بود و اگه داستانش مثل همونی باشه که تو فصل 10 اسمالویل نشون داد باید بعدها عضو همین گروه شده باشه

rezarbn
11-01-2012, 11:27 AM
http://p30up.ir/up/qzcwfq9msxpk2k3t2gro.jpg

Season 1, Episode 4, An Innocent Man
فصل اول, قسمت چهارم, مرد بی گناه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2319602/)

خلاصه داستان اين قسمت : بزودی....

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34183.html#post85495)

sam09ft
12-28-2012, 10:39 PM
سریال خیلی خوبیه
همون طور که دوستان گفتن سریال رو میبینی خیلی سریع بتمن میاد توی ذهنت
از این سریال های هیجانی خوشم میاد
ولی خیلی زیادی یارو ابر قهرمانه با این که 5 سال توی جزیره بوده ولی الان انگار نیروی ابر انسانی به دست اورده (که البته توی قسمت های اول خیلی بیشتر بود)

King Aria
01-23-2013, 06:25 PM
درود
دوستان خواستم دانلود کنم همه ی لینک ها خرابه ؟ از قسمت اول

Filmer
01-24-2013, 07:01 PM
این سریال اولاش خیلی خوب بود، هیجان بود، داستان بود. الآن نمیدونم چرا اینقدر تکراری شده. هیجان نداره، آدم به زور 45 دقیقه میشینه تا تموم بشه.
داستان هم اصلاً پیش نمیره، حالا اگه کُند پیش میرفت یه چیزی...
تازه به یه زوری تو این قسمت آخری که پخش شد یه کمی داستانش جلو رفت!

Chandler Bing
01-24-2013, 07:17 PM
این سریال اولاش خیلی خوب بود، هیجان بود، داستان بود. الآن نمیدونم چرا اینقدر تکراری شده. هیجان نداره، آدم به زور 45 دقیقه میشینه تا تموم بشه.
داستان هم اصلاً پیش نمیره، حالا اگه کُند پیش میرفت یه چیزی...
تازه به یه زوری تو این قسمت آخری که پخش شد یه کمی داستانش جلو رفت!

چون سریال از CW پخش میشه. منم دادشم کشت که بشینم اینو نگاه کنم خیلی هیجان داره و از این داستان ها، اما ته دلم میدونستم که ته اش رو گند میزنه:Smiley69:
به شما هم پیشنهاد میکنم دیگه سریال های این شبکه رو نبینید، در کنارش ABC و FOX هم کم کم دارن به همین درد دچار میشن

mehrdadmo
01-30-2013, 04:40 PM
خداییش سریال قشنگیه و اکثر بازیگراش هم خوب بازی کردن و از همه مهمتر اینکه هر قسمتی دارای موضوع خاصیه و این باعث میشه دست نویسنده باز باشه و بتونه صحنه های متفاوتی را وارد فیلم بکنه.
آخر هر قسمت هم جالب تموم میشه و تو ذوق نمی زنه
این قسمت 11 هم که خیلی باحال بود و تو کف قسمت بعدی موندم خودم!

Filmer
02-07-2013, 09:50 PM
ایول، آخرش این سریال تو قسمت 13 از خودش یه چیزی نشون داد. کم کم داشت حضورش کمرنگ و کمرنگ تر میشد و به خودم قول داده بودم اگه یه قسمت دیگه همینجوری خسته بخواد ادامه پیدا کنه دیگه نگاش نمی کنم ولی بالاخره خط داستانی ادامه داده شد و داستان یه جون درست و حسابی گرفت و هیجان به سریال برگشت. امیدوارم همینجوری داستانو ادامه بدن و دوباره هیجانش فروکش نکنه و برای کش دادنش نزنن جاده خاکی!

Filmer
02-28-2013, 09:39 PM
خوشم میاد هر قسمت داره خودشو به یکی نشون میده، همینجوری ادامه بده دیگه کل شهر خیالشون راحت میشه :Smiley36:

AmiR RezA
02-28-2013, 10:31 PM
واقعا واقعا واقعا سریال توپیه

این جوری که اولیور داره پیش میره کم کم کل شهر میفهمن این شورشگر همون اولیوره:Smiley69:

AmiR RezA
03-07-2013, 04:54 PM
پوستر توپ از سریال Arrow :

http://p30up.ir/up/8k0h6g7qcxaevcof57rm.jpg

قسمت بعدی 30 اسفند پخش میشه

arso
03-07-2013, 06:27 PM
سلام . فصل اول کلا 16 قسمته !!!:Smiley39:

AmiR RezA
03-08-2013, 02:42 PM
سلام . فصل اول کلا 16 قسمته !!!:Smiley39:

تا اون جایی که من خبر دارم 23 قسمته:Smiley69:

Ohadi
03-08-2013, 08:39 PM
19 قسمت هستش

Arrow (2012– ) - Episodes - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2193021/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1)

arso
03-26-2013, 03:04 AM
http://channelnine.9msn.com.au/img/t3/arrow/cast/Oliver_600x300.jpg

arso
03-27-2013, 10:10 PM
خیلی از این سریال خوشم اومده تا پایان قسمت 17 . راستش من بعد از سریال 24 یه چند تا سریال دیدم اما هیچ کدوم به جاشو اینجور پر نکرد برام .. اما این خیلی با حاله .. مخصوصا داستان های تو جنگلش ..

فلش بک هاشم مثل لاست الکی و بی مورد نیست ..

فقط امیدوارم کنسل نشه :Smiley7:

taymaz
04-15-2013, 04:47 PM
یعنی تموم شد فصل اولش؟؟؟:Smiley116:فصل جدیدش از کی‌ شروع می‌شه؟اصلا ادامه پیدا می‌کنه یا مثل ترا نوا اینم کنسلل می‌کنن؟؟؟:Smiley39::Smiley104:

SaRaL
04-15-2013, 05:09 PM
یعنی تموم شد فصل اولش؟؟؟:Smiley116:فصل جدیدش از کی‌ شروع می‌شه؟اصلا ادامه پیدا می‌کنه یا مثل ترا نوا اینم کنسلل می‌کنن؟؟؟:Smiley39::Smiley104:

نه تموم نشده. احتمال زياد اينم مثل بقيه سريالاى cw بايد بيست و دو قسمتي باشه. يه وقفه افتاده بين سريالاي اين شبكه. هميشه اينجوريه. مخصوصا آخراي فصل. دو سه قسمت نشون ميدن، بعدش دو سه هفته وقفه دارن واسه پخش. اين هفته يا هفته بعد قسمت جديد مياد. تا جايى که من ميدونم تمديد شده. فصل جديد هم مهر شروع ميشه فکر کنم

pro_translator
04-15-2013, 06:13 PM
نه تموم نشده. احتمال زياد اينم مثل بقيه سريالاى cw بايد بيست و دو قسمتي باشه. يه وقفه افتاده بين سريالاي اين شبكه. هميشه اينجوريه. مخصوصا آخراي فصل. دو سه قسمت نشون ميدن، بعدش دو سه هفته وقفه دارن واسه پخش. اين هفته يا هفته بعد قسمت جديد مياد. تا جايى که من ميدونم تمديد شده. فصل جديد هم مهر شروع ميشه فکر کنم

فصل ۱ این سریال ۲۳ قسمت (http://en.wikipedia.org/wiki/Arrow_(TV_series)#Episodes) داره...

در ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۱۳ هم سریال Arrow برای یه فصل دیگه تمدید شد...

sam09ft
04-29-2013, 12:53 AM
یه سری مشکلات بزرگ داره مثل بحث های تکراری که توی هر قسمت رد و بدل میشه و این فلیسیتی که fbi رو توی یه دقیقه هک میکنه میتونستن به جای این کار وارد جزئیات نشه و فقط اشاره کنه که اطلاعات رو گیر اورده نه دیگه اینطوری ...

taymaz
05-12-2013, 01:26 PM
اگه دقت کنین داستانش کپه اسپایدرمن بااین تفاوت که الیور مایه داره الانم منتظرم که مرلین رو بکشه و از فصل جدید با تامی مبارزه کنه :Smiley15::Smiley89:

arso
05-18-2013, 03:40 PM
داش چرا از سریال بدت میاد اینجوری داستان فضایی تعریف میکنی از خودت ! :Smiley17: دیدی که فصل اول چه جوری تموم شد انصافا هم بد تموم نشد قشنگ بود :Smiley69:

Rezaraki
05-18-2013, 04:52 PM
داش چرا از سریال بدت میاد اینجوری داستان فضایی تعریف میکنی از خودت ! :Smiley17: دیدی که فصل اول چه جوری تموم شد انصافا هم بد تموم نشد قشنگ بود :Smiley69:

Arrow نمیدونم چرا اینجا اینقدر مظلوم واقع شده!! باور کنید سریاله خوبیه ها!! :Smiley69:
این سیزن هم قشنگ تموم شد ولی ترجیح میدادم با قسمت 22 تموم میشد! اونطوری جالب تر از این فرار مسخره ی اولیور از بندا بود! البته حرکت خفنی زدا ولی خیلی اب دوغ خیاری بود! اون مالکوم کسی نبود که اینو اینطوری با دو تا بند ول کنه بره!! (البته همون یکیش هم برا نگه داشتن من کافی بودا!):Smiley14: ولی خب در کل خوب تموم شد و انتظار نداشتم اونیکی زلزله درست کنه کار کنه!! و همچینین مرگ تامی رو که اصلا!! از مرگ ند استارک هم عجیب تر بود!! من میگفتم میاد حای باباش!! هر کاری هم میکرد حقشون بود!!بیچاره تامی!! دلم خیلی واسش سوخت وقتی اومد مشت بزنه پخش زمین شد!! بعد بابای تامی مرد؟؟ یا فقط زخمی شد؟ تهش اولیور دروغ گفت که باباشو نکشته؟؟

آهان اونجا هم که تیر رو مسنقیم زد تو گلوی اون یارو روسه خیلی تخیلی بودش! این که تا حالا یه تیرش تو فاصله 1 کیلومتری هدف نبوده چطوری تونست اونقدر دقیق اون رو نشونه بگیره؟؟ این دیگل هم خیلی خاک بر سره! مثلا اومد کمک کنه!! نبود سنگین تر بود!!:Smiley104:

WalTer WhiTe
05-24-2013, 05:58 AM
ای پدره این روزنامه جام جم بسوزه یک کاری کرد ما بریم بشینیم 10 قسمت پشت سر هم ببنیم
به کل فصل امتیاز 8 میدهم ولی به قسمت اخر 10 میدهم
خیلی قشنگ تمومش کردن قسمت اخر اشک همه رو در اورده ها
اینقدر جالب تموم شد روزنامه های خودمون هم براش نوشتن
وقتی دیدم یک مقاله براش جام جام زده واقعا شاخ در اوردم
هر چند چیز خاصی ننوشته بود ولی همین که یک صفحه کامل این سریال رو پوشش داده بود برام جالب شد برم بقیه فصل رو ببنیم

طبق نوشته های جام جم قرار بوده فقط یک فصل ساخته بشه ولی به دلیل استقبال تماشاچی ها از قسمت 12 به بعد یعنی نیم فصل تصمیم می گیرند فصل دومی هم در کار باشه
ولی من ترجیح میدادم همین یک فصل باشه و تموم می شد
نمی گم بد بوده ولی لزومی نداشت سریال دچار کش وا کش بشه و یک فصل دیگه داشته باشه

به هر حال وسط های فصل من امیدم رو از دست داده بودم ولی همین که خوب تموم شدش در قسمت اخر واقعا من رو راضی کرد که 23 قسمت وقت گذاشتم و دیدم

taymaz
05-27-2013, 11:11 PM
[QUOTE=WalTer WhiTe;117832]ای پدره این روزنامه جام جم بسوزه یک کاری کرد ما بریم بشینیم 10 قسمت پشت سر هم ببنیم
به کل فصل امتیاز 8 میدهم ولی به قسمت اخر 10 میدهم
خیلی قشنگ تمومش کردن قسمت اخر اشک همه رو در اورده ها
اینقدر جالب تموم شد روزنامه های خودمون هم براش نوشتن
وقتی دیدم یک مقاله براش جام جام زده واقعا شاخ در اوردم
هر چند چیز خاصی ننوشته بود ولی همین که یک صفحه کامل این سریال رو پوشش داده بود برام جالب شد برم بقیه فصل رو ببنیم

طبق نوشته های جام جم قرار بوده فقط یک فصل ساخته بشه ولی به دلیل استقبال تماشاچی ها از قسمت 12 به بعد یعنی نیم فصل تصمیم می گیرند فصل دومی هم در کار باشه
ولی من ترجیح میدادم همین یک فصل باشه و تموم می شد
نمی گم بد بوده ولی لزومی نداشت سریال دچار کش وا کش بشه و یک فصل دیگه داشته باشه

به هر حال وسط های فصل من امیدم رو از دست داده بودم ولی همین که خوب تموم شدش در قسمت اخر واقعا من رو راضی کرد که 23 قسمت وقت گذاشتم و دیدم[/QUO

منم با نظرت موافقم کامل بهتر که زیاد کشش ندن ولی انصافن قسمت آخرش خیلی خوب تموم شد منم به کل سریال 8 میدم قسمت آخرم که سورپرایزم کرد 10 میدم