PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود اول

rezarbn
10-15-2012, 10:18 PM
http://picoup.ir/images/11132649298448501343.jpg

Season 3, Episode 1, Seed
فصل سوم, قسمت اول, دانه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2107527/)

خلاصه داستان اين قسمت : با جهان در حال رشد به طور فزاینده ای خطرناک تر می شود و با پیشرفت بارداری لری اریک به دنباله یک پناهگاهه امن می گردد

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34542.html#post82276) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34564.html#post82323)

Headache
10-15-2012, 11:45 PM
بچه ريكم كه راه افتاده و برا ما زامبی هانتر شده!
من كه 10 بدون هيچ حرف و حديثی، فقط اينكه اين خانم سياه پوست جديده حركاتش يه جوریه.

hra
10-16-2012, 12:29 AM
چند شنبه ها پخش میشه:Smiley39:

javad48
10-16-2012, 01:02 AM
شروع قشنگی بود. خانم سیاهپوست هم استفاده بهینه کرده از زامبی ها :Smiley36:. ولی حرکات خوبی میرفت با شمشیر:Smiley45:
بچه ریک یه خورده زود بزرگ نشد؟ اسلحه هم دستش دادن :Smiley74:

اون همه آدم که آخر نشونشون داد چطور زنده مونده بودن؟؟؟ تازه اگه غذاهای زندان هم خورده باشن غذا کم میومده،اینطور فکر نمی کنید؟:Smiley39:

9 دادم
پ.ن: کیفیت ریلیز EVOLVE خیلی بد بود:Smiley104:

Filmer
10-16-2012, 01:45 AM
تنها چیزش همین بود که کارل مثله چیز(!) هدشات می کرد :|

x7music
10-16-2012, 12:41 PM
به نقل از یکی از سایت talkingwalkingdead.com قسمت اول فصل 3 که در روز یکشنبه 14 اکتبر بر روی Air رفت توانست با جذب 10.9 میلیون بیینده رکرود جدیدی در تعداد بینده در قسمت نخست به ثبت برساند که بیش از 50% افرادی بودند که از اولین قسمت سریال رو دنبال میکردن!

همچنین شبکه AMC اعلام کرد که سریال در 3 بار پخش خود ( 9شب , 10شب , پخش شبانگاهی ) توانست 15 میلیون مخاطب رو جذب کنه!

در بیانیه ای که از سوی Charlie Collier رئیس AMC منتشر شد اینگونه آمده :

(( بسیار از تماشاچیان عزیز برای حمایت از Walking Dead برای دستیابی به این افتخار متشکرم ! این برای ما افتخاری هستش که به در زمینه ای خدمت میکنیم که مخاطبان اصلی اون جوانان هستند , افراد بسیاری در این پروژه شرکت کردند و زحمت کشیدند و این حمایت شما سبب شد که خستگی از تن اونها دربره , باز هم از شما سپاسگذارم))

-----

صریال برای فصل چهارم تمدید شده ؟

Headache
10-16-2012, 01:02 PM
صریال برای فصل چهارم تمدید شده ؟
خدا نكنه...
بهتره تو اوج و با يه خاطره خوب تموم شه تا باز بخوان كشش بدن :Smiley35:

Chandler Bing
10-16-2012, 02:47 PM
خوب بود، خیلی خوب نبود اما خوب بود. من 8 میدم.
صحنه های اکشن زیادی داشت، همه اش بکش بکش بود. اما به شدت کمبود شین حس میشد.
اما برای دیدنش هیچ هیجانی نداشتم، امیدوارم قسمت به قسمت بهتر بشه
-------------
امسال تاکینگ دد پخش نمیشه؟

Ehsan_keen
10-16-2012, 03:34 PM
خوب بود خوشم اومد.فکر نمیکردم اینطور شروع شه ولی قشنگ بود.
نمیدونم چرا ولی اصلا خوشم نمیاد این کارل تفنگ دادن بهش.
همشون یهو شجاع شدن.این پدره هم دیگه وقت مرگش رسیده.فکر میکردم که بخوان از سریال خارجش کنن.
تو این قسمت ریک خیلی خوب نقششو بازی کرد.
فکر میکنم قسمت بعد خیلی قشنگ بشه.اونطور که چند صحنه از قسمت بعد نشون داد باید خیلی قشنگ باشه.
من که به این قسمت 9 دادم.

x7music
10-16-2012, 05:27 PM
دوستان تالکینگ دد فصل دوم قسمت اول امروز پخش شد میتونید دانلود کنید یا لینک بدم ؟

NOjAN
10-16-2012, 10:35 PM
من هم 10 می دم به این قسمت. بدون حرف و حدیت :Smiley35: خیلی قشنگ بود. اولش با نشون دادن رفتار ریک با کایل و زنش خیلی جوی باحالی درست کردن.. توی سایت imdb ژانر این سریال رو زده : Drama | Horror | Thriller
به نظرم باید Horror رو ازش حذف کرد. چون به هیچ وجه ترسناک نیست. بیشتر هیجانیه.

چند شنبه ها پخش میشه
هر دوشنبه صبح ساعت 5:30 به وقت تهران.

بچه ریک یه خورده زود بزرگ نشد؟ اسلحه هم دستش دادن
دیگه جلوی رشد طبیعی بازیگرش رو که نمی تونن بگیرن :Smiley36: ولی خوب شد.. چون توی کتاب های کامیکش هم این بچه ی ریک خیلی زود شروع به تیراندازی و کشتن می کنه.

بهتره تو اوج و با يه خاطره خوب تموم شه تا باز بخوان كشش بدن
من همین الان بهت قول می دم حـداقــل 6 فصل دووم میاره این سریال.

همشون یهو شجاع شدن.
احسان جان مثل این که با قسمت آخر فصل دوم فاصله ی زمانی زیادی داره !!! 9 ماه گذشته !! از اینور به اونور رفتن با هم و طبیعتا هرکدومشون یه پا زامبی کش شدن :Smiley36: .. در همین رابطه خودم دوست دارم بدونم زندان رو که در آخر فصل 2 دیدن بیخیال شدن ؟ سمتش نرفتن ؟ این یه جورایی سواله برام. و اینکه چه اتفاقاتی توی این 9 ماه افتاده..

Eternal
10-16-2012, 10:40 PM
میدونم اینجا نباید بگم ببخشید.ولی ..
من فصل اول این سریال رو از ایــــن تاپــــیــــــــــــــــک (http://www.tvworld.info/thread28953.html) دانلود کردم تمام لینکهای BoB 480p سالم بود، دستتونم درد نکنه.
حالا میخوام فصل دوم رو دانلود کنم ولی تاپیکی به تر و تمیزیه اونی که بالا گفتم،برای فصل دوم نیست! از کجا دانلود کنم فصل دوم رو؟هست توی انجمن؟

idin
10-16-2012, 10:58 PM
این قسمت عالی بود!
تنها سریالی هست که از تک تک ثانیه هاش لذت میبرم و از هیجان نفسم بالا نمیاد!
به عنوان شروع بسیار زیبا و هیجانی بود این قسمت و من بدون شک بهش یه 10 کامل میدم!

چقدر بد شد که توی زندان اونطوری گرفتار زامبی ها شدن و هارشل زخمی شد...
ریک خیلی توی کارش جدی شده و احساسات رو کنار گذاشته. چقدر با لوری بد رفتار میکرد. دلم برای لوری سوخت...
پسر ریک هم خیلی کارش درسته! مردی شده برای خودش. حسابی هم رفته تو کفِ دختر هارشل :Smiley36:

بقیه ی بازیگرا هم از جمله درل دیکسون (Norman Reedus) عالی و بدون نقص بازی کردن
من خودم به شخصه دوست دارم نقش درل رو بیشتر کنن چون بازیگر بسیار توانمندیه و ایفای نقشش عالیه

امیدوارم یه مدتی توی این زندان بمونن و نفسی تازه کنن
من به جای اونا از استرس زیاد دارم میمیرم :Smiley36: جای خوب و امنی براشون میتونه باشه

Headache
10-16-2012, 11:20 PM
میدونم اینجا نباید بگم ببخشید.ولی ..
من فصل اول این سریال رو از ایــــن تاپــــیــــــــــــــــک (http://www.tvworld.info/thread28953.html) دانلود کردم تمام لینکهای BoB 480p سالم بود، دستتونم درد نکنه.
حالا میخوام فصل دوم رو دانلود کنم ولی تاپیکی به تر و تمیزیه اونی که بالا گفتم،برای فصل دوم نیست! از کجا دانلود کنم فصل دوم رو؟هست توی انجمن؟
اينجا (http://www.tvworld.info/thread690.html) دست و پا شكسته اكثر لينك های كه حامد گذاشته از hipfile كار ميكنه.

من همین الان بهت قول می دم حـداقــل 6 فصل دووم میاره این سریال.

ما كه بدمون نميآد تو اين بازار كساد سريال ولی خوب همين طوری قوی باشه (:

rezarbn
10-17-2012, 12:38 AM
شروعه بسیا رکوبنده ای داشت حالا دیگه اریک به پسرش هم اجازه داده همراهشون بیاد واسه شکار خوب بود
خونه ی خوبی واسه خودشون دستو پا کردن ولی اینا هیچ وقت از دست این زابی ها خلاص نمی شن
دختره هم کولاک کرد :Smiley10::Smiley36: خیلی جالب کله ی اون زانبی ها رو زد و خداییش دختره خعععلی زشته

برا ی هرشل هم دلم سوخت که پاش رو از دست داد

این چند تا کی بودن دیگه :Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39:
در کل عالی 10 ملس:Smiley36:

reza8198
10-17-2012, 01:05 PM
بالاخره انتظار به سر اومد شدیدا جای خالیه شین فقید احساس میشه ریک هم الان با نبود شین برا خودش دیکتاتوری راه انداخته
حالا کاش این شخصیتای جدیدی که میان بتونن جاشو پر کنن
من نمره 8 دادم

Irag
10-17-2012, 03:45 PM
دموكراسي ديگه تمومه! اين ديالوگ اخري بود كه از آنچه گذشت فصل قبل به يادگار داشتم كه اول اين قسمت هم تكرار شد. خوش سليقگي به خرج دادن.

شروع عالي فقط به خاطر اينكه بيشتر از 43 دقيقه نبود! خدايي اين تصميم مهمي بوده كه نخواستن بيشتر از اين به حاشيه برن الان چند تا سريال ديديم همه براي قسمت اول دوست دارن به حاشيه برن و فلان رابطه رو مشخص كنن و كلي ديالوگ عاطفي ردوبدل كنن و ...

سكانس هاي پر ديالوگ خيلي كم بود (خدا رو شكر) اگه همينطور ادامه داشته باشه ازشون ممنونيم.

و چندتا قسمت هم بود كه ديگه تخصصي بود (عاشق خون‌و‌خونريزي‌ام):Smiley36: مثل كشت و كشتاري كه در محوطه‌ي چمن زندان انجام دادن خيلي لذت بردم. و يكي هم دقيقا يك روز بعد از اين اتفاق در محوطه داخلي زندان كه حسابي يك جنگ تن به تن بود و همه ي كشتن و تلاش براي كشتن رو هم نشون داد اين خيلي مهمه به نظرم بايد بيشتر نشون بده اصلا به نظرم يك قسمت فقط به همين كشت و كشتار بدون توقف اختصاص پيدا كنه ديگه خــــــــــــــــــــدا ميشه ...

حالا اگه هر قسمت ايده هاي جديد مثل همين "پليس هاي ضدشورش" زامبي به بعضي قسمت ها اضافه بشه به نظرم از اون بعد تكراري و كليشه‌ايي زامبي‌هاي عوامانه بيرون بيايم!

يه چندتايي اسكرين شات داشتم ولي به نظرم اين (اسكرين‌شات پايين) از همشون بهتر بود همچين "باحس و جون‌دار" ديالوگ اين قسمت رو عنوان كرد. خيلي حال كردم. ري‌اكشن خاصي هم داشت : (دختر هرشل)

http://picoup.ir/images/53745013990006335632.jpg

prongz
10-17-2012, 05:23 PM
تو همین قسمت اول به نظرم نشون دادن ریتم داستان با دو فصل قبل متفاوته.تو بیشتر فصل اول ریک تنهارو داشتیم که همش در حال فرار بود(یه کپی سریالی از 28 روز بعد) فصل دوم که به نظرم بی نظیر بود در مورد چالش بین خود گروه بود که تو یه مکان امن قرار داشتن.تو اون فصل با این که یه سریال در مورد زامبی می دیدیم ولی دلهره ی اصلی مربوط به تنش های خود گروه بود.یه حس کاملا متفاوت و جدید.اما این فصل تو قسمت اولش به نظر میاد که گروه نه اختلافای قبلو دارن(اونجایی که می گفت شین مارو نمی تونست تا اینجا بیاره) نه ترس قبلو(همش این قسمت زامبی کشی منو یاد فرار ریک و گلن تو سیزن اول مینداخت.همون جایی که خودشونو شکل زامبیا کرده بودن.شرایط یکی بود اما عکس العمل متفاوت).خلاصه این همه مضخرفاتو گفتم که بگم به نظرم زیادی همه چی اوکی شده.:Smiley36:این اتحاد و شجاعت باعث کم شدن دلهره سریال میشه.این که همه دور هم بریم زامبی بکشیم که حال نمیده حالا هرچیم زامبی زیاد باشه(حالا بگذریم که چه جوری بچه 14-15 ساله از فاصله اونم با کلت هدشات می کنه).امیدوارم روند سریال همین جوری پیش نره:Smiley35:

راستی داشت یادم میرفت.من بهش 7 میدم

smgh470
10-17-2012, 08:37 PM
سلام.اپیزود اول رو هم دیدم.راستش خوشم نیومد.زیادحال نکردم باهاش.فقط آخراش یکم هیجان داشت به همین خاطر بهش 4 میدم.امانظرات من:
1-الآن دقیقا چند ماه از پایان فصل 2 گذشته.؟یکی از دوستان گفت 9ماه ولی اگه نه ماه گذشته باشه که بچه ریک ولوری باید 2.3ماهش باشه.
2-این کارول هم خیلی دوست داره به داریل نزدیک بشه ولی این داریل ما محلش نمیده حقم داره آخه چیه این کارول:Smiley10:
3-این شکم لوری رو چقدر بد درست کردن.به نظر من اصلا طبیعی نیست.
4-این میشونه هم یه پا نینجاییه واسه خودش ها.
5-این کارل پدر سوخته هم واسه ما میخواد gf پیداکنه.اون صحنه ای که با بث رفتن تویه سلول وبعدش هرشل اومد باحال بود.اون خنده ای که هرشل کرد از هزار تا فحش خواهر مادر بدتر بود.:Smiley14:
6-من نفهمیدم چرا زامبی ها یکدفعه همشون طی اقدامی هماهنگ از سلول بیرون اومدن؟اینکارشون غیرعادی وباورناپذیر بود برا من.
7-اون 5 نفری که اخر اپیزود دیدیم هم جالب بودن.ولی فکرکنم مجبور بشن گروه ریک اینا از آخربکشنشون مثل اونایی که تو فصل 2کشتنشون.
8-به قول یکی از دوستان:" به شدت کمبود شین حس میشد."با اینکه آدم علیه السلامی نبود ولی یه هیجانی میداد به سریال با کارهایش.
در کل امیدوارم قسمت به قسمت پیشرفت کنه این سریال.به امید قسمتهای بهتر

vahidking
10-17-2012, 09:19 PM
من به این قسمت 9 دادم ....

گفته مهرداد رو تایید میکنم ، تیتراژ خیلی زیبا شده آهنگش مخصوصا ...
خوب برای شروع خیلی خوب کار شده بود ، تفنک خفه کن دار کارل منو کشته :Smiley14: اصلا معلوم نیست چطوری درستش کردن ، بیشتر شبیه بلندگو میمونه تا صدا خفه کن .... ولی در کل از شخصیت کارل خوشم میاد چراش رو نمدونم :Smiley36:

مثل پیدا کردن مزرعه هرشل این زندان رو هم اتفاقی پیدا کرد ، خوشم اومد اریک به اون زنه گفتش که حواست باشه درست تیراندازی کنی ، بعد قشنگ نزدیک بود بکشش...

ولی این سکانس به نظرم خیلی مصنوعی کار شده بود ، همه هد شات میکردن :Smiley39:
رفتار اریک رو خیلی دوست داشتم و مشخصه که خیلی تغییر کرده ...
اونجا که اریک نزاشت کارل بره همراهشون فکر کنم تو دیالوگ تلمیح به داستان خضرت نوح داشتش :Smiley14::Smiley14:
و در آخر دیدن هرشل توی اون وضع منو خیلی ناراحت کرد ، اینا چرا دارن هی پیرمرد هارو میکشن ؟ ....
این دختر خانوم جدیده هم خیلی خوشم اوومد ازش ، یکمی هم دلم واسه زامبی ها سوخت :Smiley36:
در کل خیلی خوشم اومد از سریال
--------------------------------------
جدا از بحث این اپیزود ، چیزی که خیلی دوست داشتم بهش پرداخته بشه رو بیان کنم :

فصل اول قسمت اول سریال ، یه مرد سیاه پوست با پسرش کمک میکنن تا ریک زنده بمونه ... سرنوشت اونا چی شد ؟
امیدوار بودم تو فصل دوم حداقل بجز بیسیم زدن های الکی ، یکبار دیگه اونارو ببینم ... ولی حیف ...

اگر کسی در این باری چیزی میدونه ، بگه لطفا

EMINENT
10-18-2012, 11:00 AM
من 8 دادم چون به جز اون 10 دقیقه آخر چیز خاصی نداشت، اون جایی که میخواستن حیاط زندان رو پاکسازی کنن ریک میگه که مهمات نداریم و دقت کنید و فلان بعد بچشو میفرسته رو برجک عین نقل و نبات تیر در میکنه:Smiley74: و جالب اینکه همه هم هدشات میشن:Smiley10: !
ولی خداییش آهنگ تیتراژش یه چیز دیگس!

idin
10-18-2012, 11:05 AM
دوستان، توی اون صحنه ی تیراندازی کلی تیر شلیک شد و اگر توجه کرده باشید خیلی هاش هم خطا رفت پس همه با تیر اول هدشات نمیکردن
یک مورد دیگه هم این که، اگه شما هم هر روز مجبور بودی زامبی هدشات کنی، بعد از یک هفته دستت راه میوفتاد و بدون نشونه گیری هدشات میکردی. believe me :Smiley35:

sajad44
10-18-2012, 03:34 PM
حتی معمولی ترین قسمت این سریال هم هیجان بالایی داره
زندان رو خیلی زود پیدا کردن ..من فکر میکردم تو قسمت دوم یا سوم پیدا کنن:Smiley15:
فقط امیدوارم این فصل. ذاستان یهتری نسبت به فصل قبلی داشته باشه...و ریتم داستان هم تند باشه

babak1365
10-18-2012, 04:18 PM
خوب بود ولی عالی نبود و 9 دادم
تیتراژ جدید بسی متفاوت و قشنگ بود :Smiley34:
صحنه های احساسی کمی داشت که نکته شدیداً مثبتی بود و اکشن زیادی داشت :Smiley74:
ریک هم که مثل اینکه ساقه کرفس جدا می کرد پای هرشل رو کند :Smiley65:

Why Me ?
10-18-2012, 05:52 PM
اول از همه وقتی دیدم تیتراژ سریال عوض شده ، خورد تو ذوقم. آهنگش محشره ولی قبلا عکس هنرپیشه ها رو تو قاب عکس نشون میداد با حال تر بود ----

جای خالی شین که واقعا احساس میشد

به قول نوژن سریال ترسناک نیست ، بلکه هیجان انگیزه ( خداییش فصل اول رو که می دیدم خیلی می ترسیدم ، الان این حالت رو ندارم!)

خلاصه خوب بود ، ولی به قول بروبچ عالی نبود
---------------------------------------
8 می دم

پ.ن: یادم رفت بگم ، جای اون پیرمرده که فکر کنم اسمش دیل بود هم خیلی خالی بود

prongz
10-18-2012, 08:50 PM
به قول نوژن سریال ترسناک نیست ، بلکه هیجان انگیزه ( خداییش فصل اول رو که می دیدم خیلی می ترسیدم ، الان این حالت رو ندارم!)
کلا بحث زامبیو میبرن تو زیرژانر هارور.دیگه به ریتم نگاه نمی کنن

Patriot
10-19-2012, 01:59 AM
شروع ریکتاتوری رو به همه واکر دوستان تبریک میگم!

قسمت خیلی پر هیجانی بود. آخرشم که تلفات داشت. دارن شخصیت های فرعی خوبی اضافه میکنند.

اما موضوع کلی سریال خیلی جالبه. ببین چقدر سختی کشیدن برای بقا که زندان واسشون مثل بهشته!

در مورد ادامه این سریال من خوشبینم. آخه خیلی میتونند روش مانور بدن. آخر باید بفهمن تو دنیا چه خبره. راهی برای نجات هست یا نه. کلاً خیلی سوال هست که باید پاسخ داده بشه.

roshan_gh
10-19-2012, 02:16 AM
منم با دیدن تیتراژ یه مقداری تو ذوقم خورد به قول دوستمون اونکه عکس بازیگرها رو میذاشت باحال تر بود، ولی خوب موسیقیش عالی بود.
به اولین قسمت این فصل هم امتیاز 8 میدم. بعد مدت ها دیدن این سریال لذت بخش بود. ولی خیلی بیشتر دوست داشتم روند فصل 1 ادامه داشته باشه مثلا اون تنهایی که توی شهر احساس میشد مثل فیلم I am legend.
ولی در کل عالیه! و هی صبر کردن و صبر کردن برای قسمت های اینده اذیت کننده ست:Smiley15:

Moh3eN
10-19-2012, 03:36 PM
بالاخره خدا یاری کرد و مائم این قسمتو دیدیم :Smiley36:.
شروعِ خیلی خوبی بود برا سریال و همین اول بگم که بش ۹ میدم...

این وسط کارل فقط یخورده نچسب بود برام . فسقلی شاخ شده :Smiley36:. هدشات که میکنه هیچ، خاطرخواهم شده برا ما :دی...
ریک هم کارکتر عالی هست همچنان و دوستش میدارم . تو زندان یه اسنایپر هم گیرش اومد و عشق و حال میکرد باش . رفتاری که با لوری داره هم بنظرم حقش هست فعلا :Smiley13:.
تی-داگ هم که داره پر رنگ میشه تا بعد ببینم با اومدنِ "مرل" به داستان، میتونه به حضورش تو سریال ادامه بده یا نه ...

از نظر هیجان و زامبی کشی هم که چیزی کم نداشت این اپیزود . بعضی جاها دیگه حالم بد شد اینقدر کله متلاشی کردن :Smiley19:. ایده ی خوبی هم اجرا کردن برای زامبی ها. جایی رو میگم که زامبی های ضد شورش وارد شدن . خیلی جالب بود و جالب تر وقتی بود که مگی یکیشون رو ترکوند و اون عکس العمل باحال رو از دیدیم :Smiley36:.

راستی من فکر میکردم زندان پایگاهِ گاورنر باشه اما قضیه جور دیگه ای بنظر میرسه :Smiley39:.

در کفِ قسمت بعد میمونم...

HAMID13
10-20-2012, 08:46 PM
اوه اوه خیلی دیر دیدم ولی دیدم
8 میدیم
خوب بالاخره وقتی با ی چیز زیاد زندگی کنی واست عادی میشه میخواد زامبی باشه یا فرشته درکل شجاعتشون عادیه ولی یکم دیگه زیادی شجاع شدن
با اون تیکه ی آهنگ خوندشون حال کردم ریک هم که مثه همیشه خوبه با اون زن سیاهه هم شخصیت جالبیه ازش خوشم اومد
ولی قسمت بعدی احساس میکنم هم باید هیجانی تر باشه هم قشنگ تر
خیلی هم آقایی

mamad7070
10-21-2012, 04:05 PM
بچه ها کسی میتونه ریلیز رو به طور کامل واسم توضیح بده؟
من کیفیت 720 اصلی 1.4gbقسمت اول رو دانلود کردم ولی بازم کیفیتش در حد کیفیت فیلم سینمایی های 720 (که حجمشون بیشتر از 700mbنمیشه) نیست.من اولین سریال زبان اصلی که میبینم .می خواستم ببینم یعنی همه سریالا کیفیتشون نسبت به فیلم های سینمایی پایین تره؟؟؟

linkinpark20
10-21-2012, 04:53 PM
بنده هم بعد از تاخیر زیاد اومدم تا نظرم رو بگم مگه درس ها میزارن نفس بکشی.خوب شروع شد ولی وسط این اپیزود باز هم احساسی بودنش آدم رو آزار میداد ولی خداییش آخرش خیلی هیجانی تموم شد باز هم مثل فصل های دیگه باید آخر هر اپیزود چنان تو خماریش بمونیم که تا اپیزود بعدی روز ها رو بشماریم اون زن سیاهه با اون زامبی های زنجیردر اومده خیلی باحال بود:Smiley69:

mamad7070
10-21-2012, 05:09 PM
داداش گلم اين سريال يك استثنا هست كه معمولا كيفت 1.4 گيگش هم خوب نيست
من در پست 16 اين بحث در اسپويلر گفته بودم...برو به صفحه دوم اين بحث

در مورد آموزش كيفيت ها هم به تاپيك زير برو بهترين توضيح هات رو نوژان عزيز گذاشته است

http://www.tvworld.info/thread3899.html

من پست 16 رو خوندم.شما چیزی راجع به استثنا بودن سریال نگفته بودی!!!!!!!!!!
ضمنا توضیحات نوزن رو هم قبلا خونده بودم که در مورد کیفیت و گروه تبدیل و ... بود.ولی هنوز مفهوم ریلیز و منتشر کردن سریال برام جا نیفتاده.
اصلا چرا یک سریال رو نمیشه بعد از این که مثلا یه نفر از رو شبکه ضبط کرد مستقیما با همون کیفیت برای دانلود تو سایت ها بذاره؟؟؟
از نوژن هم ممنون میشم اگه این پست رو دیده جواب منو بده!!!

Chandler Bing
10-21-2012, 05:19 PM
این hdtv720 رو مستقیما از روی تلویزیون ظبط میکنند و میذارن روی اینترنت اما کیفیت های 480 و 720 ویژن اکس رو
تبدیل میکنند تا حجمش کمتر بشه و بشه دانلودش کرد.
درباره ی کیفیت بد این چیزی هم که دانلود کردید کلا سریال های amc کیفیت جالبی ندارن، شاید به خاطر نوع سرویس دهی اش باشه.
همیشه سریال هاش بی رنگه و تار ـه.
درباره ی 720فیلم ها هم، خب به شخصه فکر میکنم دوربین ها و امکاناتی که تو هالیوود به کار میره هنوز در تلویزیون به کار نمیره.
مثلا شما به اواتار و بتمن نگاه کن، اواتار رو با دوربین مخصوص 3d گرفتن، بتمن رو با دوربین ای مکس. خب باید
تو ریلیز هاشون هم این کیفیت دیده بشه. و در ضمن فیلم ها رو از بلو روی اینکود میکنند و شما 720 ـش رو دانلود میکنید
اما سریال ها رو از روی تلویزیون، خودت شما حساب کن دیگه.

mamad7070
10-21-2012, 05:29 PM
[QUOTE=Chandler Bing;83600]این hdtv720 رو مستقیما از روی تلویزیون ظبط میکنند و میذارن روی اینترنت اما کیفیت های 480 و 720 ویژن اکس رو
تبدیل میکنند تا حجمش کمتر بشه و بشه دانلودش کرد.
پس یعنی این چیزی که من دانلود کردم HDTV 720 هست؟
واین که اینی که من دانلود کردم پس بهترین کیفیت ممکن بوده و همون کیفیتی است که amc پخش کرده؟

Chandler Bing
10-21-2012, 05:41 PM
پس یعنی این چیزی که من دانلود کردم hdtv 720 هست؟
واین که اینی که من دانلود کردم پس بهترین کیفیت ممکن بوده و همون کیفیتی است که amc پخش کرده؟

بله اگه جمش بالای 1 گیگی بوده hdtv 720 ـه. و بهترین کیفیت ممکن برای یه سریال ـه

Abolfazl3007
10-21-2012, 11:51 PM
بحث کیفیت جداست ، بحث اینکه خودشون خواستن سریال چجوری باشه کاملا جداست !

تو این سریال حجم وحشتناکی از Film Grain و افکتهای این قبیل استفاده شده ، تا یه حالت یونیک بده به سریال و اتمسفرش ...

به خاطر همین هست که به چشم کیفیت پایین میاد ...