PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

ifarzam
10-16-2012, 11:41 PM
http://picoup.ir/images/35690783121546172009.jpg

Season 8, Episode 4, Who Wants to Be a Godparent
فصل هشتم, قسمت چهارم, کی میخواد پدرخونده مادرخونده بشه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2428796/)

خلاصه داستان اين قسمت : وقتی که مارشال و لیلی نمی تونن والدین تعمیدی برای ماروین انتخاب کنن، تصمیم می گیرن که یه مسابقه توی گروه برگزار کنن تا ببینن کی بهترینه...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread31488.html#post82473) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread33635.html#post82517)

Chandler Bing
10-16-2012, 11:42 PM
اپیزود بدی نبود، خوب نبود، اما بد هم نبود. من 8 میدم.
تیکه ی های مارشال خیلی خوبه، بهترین بازیگر سریاله. دیوونه است رسما. تیکه ای که گفت بریم یه وله ببینیم حرف نداشت:Smiley14:
من بر عکس بقیه از لیلی هم خیلی خوشم میاد، خیلی خوب بازی میکنه و من دوسش دارم. مخصوصا اونجاهایی که سعی میکرد گریه نکنه.
کلا تا اینجا از این فصل راضی بودم. بهتر از فصل قبل بود، به خاطر همین باید بریم خدا رو شکر کنیم.

Headache
10-16-2012, 11:48 PM
روبو دنس مارشال وسط دعوا باحال بود.
خوب بود به نظرم، 8.

audrey
10-17-2012, 12:00 AM
از 3 قسمت قبلی بهتر بود

idin
10-17-2012, 12:26 AM
عالی بود این قسمت و مثل قسمت قبل حسابی خندوند منو

اونجایی که هی با یه چیزی میومدن در خونه ی مارشال اینا خیلی باحال بود
از دست بارنی از خنده مرده بودم با شعرهایی که میخوند :Smiley14:

اونجاییش هم که ازشون سوال کرد اگه ماروین مثلا اسباب بازی یکی رو برداره باهاش چیکار میکنی هم جالب بود
تد از همشون باحال تر بود. آخر سر برای پسره بستنی هم خرید :Smiley14:

اون صحنه ایش هم که تد شروع کرد رپ خوندن عــــــالی بود . چقدر خندیدم سر اون صحنه :Smiley14:

و کلی صحنه ی زیبای دیگه ....

از این قسمت راضی بودم و 9 میدم بهش

mobin
10-17-2012, 12:27 AM
به نظر من که جالب نبود ...خصوصاً این بازی انتخاب سرپرست... یه جورایی لوس و غیر طبیعی بود
من 6 دادم

Impish
10-17-2012, 12:31 AM
ضعیف ترین قسمت این فصل و کل مجموعه بود
ریت سه هم زیادش بود

ishmael0
10-17-2012, 12:39 PM
خداییش خیلی خوب بود، 10 ندید بی انصافیه...
کلا این فصل تا اینجا، هر دفعه سریال بهتر شده!!!!
مطمئنا بهترتر هم میشه!!!!

shantia762
10-17-2012, 02:23 PM
یادمه اون اوایل این سریال ژانرش comedy بود بعد کمکم شد romance حالا هم ایشالا داره میره ب سمت fantasy و fiction!!!!
واقعا دیگه خیلی داره غیر واقعی میشه!!
دلیل طرفداری از سریالا اینه که ی جور آدم حس همزاد پنداری با شخصیتاش پیدا می کنه و دنبال می کنش دیگه. ولی این 5 تا شخصیت کنونی واقعا واسه من سخته حداقل که درکشون کنم!!! دوستان رو نمی دونم!!!
چون دو تا تیکه خنده دار داشت ک نشد قشنگ
مسئله اینه ک من دیگه از دیدن این سریال لذت نمی برم مثل قبل. دلیل اینکه ما داریم دنبال می کنیم سریال رو اینه که می خایم ببینیم آخرش چی میشه و مهمتر از همه چون تنها پولی ک بابتش خرج می کنیم ترافیک اینترنته!!!
حق بدین ک آمار بیننده هاش اومده پایین. چن تای ما حاضر حق پخش cbs رو بخره واسه دیدن himym کنونی؟؟؟
امیدوارم یا زودتر بهتر شه روند داستان یا حداقل دیگه فصل 9 تمدید نشه!!!

jafar
10-17-2012, 04:32 PM
این قسمتش خیلی باحال بود من بهش 9 میدم :Smiley35:

Why Me ?
10-17-2012, 06:25 PM
داستان این قسمتش خیلی مسخره بود ، یکی از بدترین ایده ها بود- کف گیر نویسنده ها واقعا خورده کف دیگ:Smiley104:

صدای خنده روی سریال هم بعضی جاها ناهماهنگ و بی مورد بود:Smiley104:

باز هم می گم خیلی مسخره بود ، داستان اصلی سریال ، نام سریال و محتوای سریال چی بود و چی شد؟!:Smiley104:

ولی با تمام اینها هنوز ارزش نگاه کردن رو داره ، یعنی اگر سریال تموم بشه اونوقت چی رو می خواهیم ببینیم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
5 می دهم ، باز هم بخاطر بارنی

yusef.es
10-17-2012, 08:38 PM
من نمیدونم کسی اینجا اون اپیزود Friends رو دیده که تقریبا همچین مسابقه ای رو برگزار کردن؟
اون حال و هوا رو با این اپیزود مقایسه کنید.
به قول یکی از سایت ها غمگین ترین بخش ماجرا تحلیل رفتن بازیگرا در قسمت به قسمت سریاله.
مثلن به لیلی توجه کنید که هر 30 ثانیه باید گریه می کرد؟
یا بارنی وقتی داشت آواز میخوند؟
حیف این همه بازیگر با استعداد که الان باید این اسکریپت های ضعیف رو اجرا کنن.

Barkeep
10-17-2012, 08:56 PM
خیلی قشنگ بود. حال داد..

مثل همیشه بازی بارنی و مارشال عالی و بامزه بود. قسمت مسابقه هم شاید تقلید باشه اما در حد خودش قشنگ بود.

رپ خوندن تد قشنگ بود. ضایع کردن تد ازطرف بارنی هم خنده دار بود.
این قسمت میتونست بهتر باشه، اما خوب من فکر میکنم که نمیخوان یه قسمت پر از هیجان باشه و یه سری خالی از هرگونه تیکه ی خوب.

من که از این قسمت راضیم بهش 8 میدم. نمیشه امتیاز پایین داد. شاید داستان ها تکراری باشه، اما واقعا خوب بازی میکنن.

ویرایش: آیدین گفت یادم اومد !
یعنی بامزه ترین و بهترین قسمت این اپیزود شعرای بارنی بود ! :Smiley14::Smiley14:

idin
10-17-2012, 09:06 PM
دوستان خواهشا مقایسه نکنید سریال هارو با هم دیگه!
واقعا این منطق مقایسه ی سریال friends با HIMYM رو من درک نمیکنم!

دوست گلمون آقا یوسف میگه چرا لیلی باید هر 30 ثانیه گریه میکرد!!
یا مثلا چرا بارنی آواز میخوند!! شما اصلا به شعرهایی که میخوند گوش دادی؟
یکی از قشنگ ترین صحنه هاش همین شعر هایی بود که بارنی میخوند
بعد مسابقه ی friends رو با این مسابقه مقایسه میکنی شما؟
دیگه هر سریالی یه مسابقه برگذار کرد باید بگیم چون 20 سال پیش friends اینو گذاشته (که اصلا موضوش هم زمین تا آسمون فرق میکنه ها...) پس میشه تقلید! یعنی نویسنده ها توان ندارن دیگه!
اون مسابقه موضوع فرق داشت و هیجان و قشنگی خودش رو داشت. این مسابقه هم با یک موضوع متفاوت و ایفای نقش متفاوت بود که بازم قشنگی خودش رو داشت
به نظرم مقایسه اشتباهه

به نظر من یوسف جان حرفت منطقی نیست

Ashkan_crash
10-17-2012, 09:45 PM
10 دادم جدا شاهکار بود
رپ خوندن تد با اون عروسک :Smiley14:
بعدشم که نشون می داد پسر بچه آینده داره با همون عروسک برای تد که دوباره شکست عشقی خورده رپ می خونه :Smiley14:
شعر خوندنای بارنی و ...
از idin عزیزم ممنونم که به صورت کاملا منطقی و با دانش خوبش جواب بعضی از انتقادایی که وارد نیست رو می ده :Smiley17:

Shayea
10-17-2012, 11:57 PM
آیدین جان ,

من این حرفت رو کاملا قبول دارم که میگی مقایسه اشتباهه ! :Smiley35: اصلا فک کنم تو یکی از بحث های اپیزودیک بیگ بنگ بود که من خودم گفتم که همه ی سریال های کمدی قشنگی خودش رو داره و مقایسه کردن کار درستی نیست ...

ولی این سریال بحثش فرق داره ! این سریال واقعا کپی و تقلیده ! (البته این نظر منه) ...

یعنی نویسنده ها توان ندارن دیگه!

سال 2004 فرندز تموم و سال 2005 HIMYM شروع شد !

به نظر من واقعا نویسنده های این سریال توان نداشتند و ندارند ! یعنی ایده ی اصلی این سریال که ماله فرندز هست از نظر کارکتر ها و داستان ها هم شباهت های خیلی عجیبی به فرندز داره که من فکر نمیکنم اتفاقی باشه , فک نمیکنم که نویسنده های این سریال خیلی به خودشون زحمت داده باشند ...

این ویدیوی ما هم یه ذره قشنگه ولی اگه بگردی توی یوتوب ویدیوهای بهتر از مال من خیلی هست !

http://www.tvworld.info/thread31254.html

ارادت مخصوص خدمت بچه ها :Smiley30::Smiley41::Smiley30::Smiley41:

mn66
10-18-2012, 02:42 AM
هنوز با دوران اوجش فاصله داره ولی یکی از اپیزودهای خوب از فصل 7 تا حالا و خنده دار ترین اپیزود این فصل بود.
بارنی، همونی بود که باید باشه ( به خاطر شوخی ها و دیالوگ های خوبی که براش نوشته بودند). بقیه هم خوب بودند، البته به نظر من تد و مارشال و لیلی می تونن خنده دارتر باشند.
به امید اپیزودهای بهتر و بهتر ....

pooya
10-18-2012, 03:03 AM
دوستان خواهشا مقایسه نکنید سریال هارو با هم دیگه!
آیدین با این حرف کاملا موافقم ولی جایی که سبک سریال ها متفاوت باشه مثلا نیکیتا رو نباید با killing مقایسه کرد یا فرار از زندان رو نباید با لاست مقایسه کرد ولی مقایسه کردن دو تا سیتکام با یه شکل و شمایل به نظر من هیچ ایرادی نداره ، در مورد شعرای بارنی میگی چند فصل قبل همین شعر هارو برای خواهر تد میخون خیلی سکانس عالی تری بود . یا خود روند مسابقه و گریه های لیلی هیچی نداشت یا واگذاری سرپرستی بچه چیز خاصی نبوده و تو خیلی از سریال ها وجود داشته تو فرندز بود تو two & half men بود و حتی توی مدرن فامیلی هم بود ، ولی قسمت مربوط به فرندز از همه قشنگ تر بود ( Christina Applegate برای همون قسمت فرندز امی برد) یا حتی مال مدرن فامیلی بهتر از این بود ، anyway اپیزود بهتری نسبت به قسمت های قبل بود و تیکه "های فایو" زدن ذهنی بارنی عالی بود برای همین تکه 7 میدم ولی واقعا نویسنده ها از فصل 7 به بعد کم آوردن

pariya_gn
10-18-2012, 03:13 AM
چقدر مشکل پسند یکی باید بیاد شما رو راضی کنه !!
من فکر میکنم با همه افت هایی که سریال داره این اپیزود واقعا بامزه بود من 8 میدم چون هم بازی ها خوب بود هم قصه اش با ماجرای کلی و داستان سریال هماهنگ بود. از بقیه اپیزودهای این سیرن که خیلی بهتر بود

idin
10-18-2012, 11:00 AM
امیر علی و پویای عزیز، من کاملا متوجه منظور شما دوستان هستم
ولی میگم دلیل نمیشه چون مثلا friends یک کاری کرده، دیگه بقیه ی سریال ها اون کارو انجام ندن
حالا شما میگید اون مسابقه خنده دار تر بوده و این نه
من میگم friends یک سری بازیگر متفاوت با یک تیم نویسندگی متفاوت داشت
himym هم بازیگرای متفاوت با تیم نوسیندگی متفاوت داره
حرف من اینه ایده ها متفاوته. شاید شبیه باشه، ولی متفاوته. نباید مقایسه کرد
به نظر من هر دو سریال جو خاص خودشون رو دارن و باید هر سریال رو با توجه به روند خود داستان و توانایی بازیگراش سنجید
himym به نظر من زمین تا آسمون ایدش با friends فرق داره و توی سبک کاری خودش بهترینه. حالا اگر شما چیز دیگه ای فکر میکنید من دیگه حرفی برای گفتن ندارم :Smiley17:

بازم میگم که کاملا متوجه حرفای شما دوستان شدم
ولی میگم اگر سعی کنید یک مقداری این حس مقایسه رو کنار بگذارید و خودتون رو محو بازیگرا و روند داستان و شخصیت ها کنید، بسیار از این سریال لذت میبرید :Smiley35:

marshal
10-18-2012, 11:20 AM
دیگه دارید خیلی بی انصافی میکنید!!
تو این 4 قسمت سازنده ها فقط داشتن گند های فصل قبلی رو جمع میکردن و اگه دقت کنید میبینید که سریال اپیزود به اپیزود بهتر میشه و به فصل های ابتدائی نزدیک تر.
یکم صبر داشته باشید. بهتون قول میدم از اپیزود 10 به بعد همهتون بگید : کاش فصل 9 هم داشته باشه!
این خط و این هم نشون

insomniac
10-18-2012, 11:32 AM
بیمزه و تکراری.
فکر کنم من یه مرگی‌م هست البته، همه سریال‌های طنز به نظرم بیمزه و تکراری میان.

keita
10-18-2012, 11:46 AM
من سه قسمت قبلی همه رو 4 و 5 دادم فکر کنم، که در اون حد هم نبود حتی. ولی این اپیزود به نظرم بهتر اومد 7 ، یعنی می خواستم 8 بدم اگر اون گریه های لیلی رو می شد فاکتور گرفت این قسمتهای هدیه دادنش به لیلی فقط می تونست بچه های کوچیکو خنده بندازه نباید اینقدر فانتزیش کنند

amingeneral
10-18-2012, 12:03 PM
متوسط رو به بالا.به نظر من داستان روند خودشو گم کرده.درسته که بعضی تیکه هاش خیلی خنده دار بود مث رپخونیه تد ولی در بستر داستان اصلی نبود.من یواش یواش داره یادم میره که داستان در مورده اشنایی تد با مادر بچه هاست.البته هنوزم هر قسمتشو با اشتیاق دان میکنم به امیده اینکه دوباره برگرده به دوران خوب فصل یک و دو سه.دلم برای دیوونه بازیایه بارنی و روابط خنده دار تد و مخصوصا مارشاله قبل از بچه دار شدن تنگ شده.اما از این سریال نا امید نشین و هر هفته ببینینش چون با تموم این حرفا هنوزم جز 3 تای برتر ژانر کمدی هست:Smiley69::Smiley35:

mobin
10-18-2012, 12:20 PM
متوسط رو به بالا.به نظر من داستان روند خودشو گم کرده.درسته که بعضی تیکه هاش خیلی خنده دار بود مث رپخونیه تد ولی در بستر داستان اصلی نبود.من یواش یواش داره یادم میره که داستان در مورده اشنایی تد با مادر بچه هاست.البته هنوزم هر قسمتشو با اشتیاق دان میکنم به امیده اینکه دوباره برگرده به دوران خوب فصل یک و دو سه.دلم برای دیوونه بازیایه بارنی و روابط خنده دار تد و مخصوصا مارشاله قبل از بچه دار شدن تنگ شده.اما از این سریال نا امید نشین و هر هفته ببینینش چون با تموم این حرفا هنوزم جز 3 تای برتر ژانر کمدی هست:Smiley69::Smiley35:

کاملاً با این حرف شما موافقم..یعنی از 24 قسمت هر فصل 2 یا سه قسمت مرتبط با موضوع سریاله و مابقی مخصوصاً در دو فصل اخیر فقط در راستای پرکردن سریاله و مشخصه که نویسنده ها واقعاً ایده مناسبی برای ادامه داستان ندارند.

maichel
10-31-2012, 01:20 AM
پس چرا قسمتای بعدیش نمیاد !!!!؟ 2 هفته گذشت!!!!

Patriot
10-31-2012, 01:31 AM
به خاطر پخش فوتبال این دو هفته پخش نشد. هفته دیگه پخش میشه.

pooya
10-31-2012, 01:58 AM
من میگم friends یک سری بازیگر متفاوت با یک تیم نویسندگی متفاوت داشت
himym هم بازیگرای متفاوت با تیم نوسیندگی متفاوت داره
حرف من اینه ایده ها متفاوته. شاید شبیه باشه، ولی متفاوته. نباید مقایسه کرد

آیدین جان من هم تو صحبت اولیه ام گفتم مقایسه سبک ها متفاوت اشتباهه ولی شما صحبت اصلی من رو متوجه نشدی ، برای مثال تو 20 سال اخیر 3 نوع فیلم بتمن ساخته شده( 3 تا مال نولان ، دو تا مال شوماخر ، و دو تا هم مال تیم برتون ) این سه نوع زمین تا آسمون ( از بازیگر ، تم اصلی داستان ، شخصیت منفی ها ، شخصیت ها جانبی از هر نظر فرق میکنن ) مثلا مال برتون جنبه فانتزیش بیشتره و مال نولان جنبه اکشن و....... ، تو این سه دسته به ادعا همگان بتمن ها ساخت نولان از همه بهتره بعدش مال تیم برتون . ولی همه معتقدن بتمن ها ساخت جوئل شوماخر افتضاحه ، حالا بیایم بگیم اون یه داستان دیگه داشت یه بازیگرا دیگه داشت مال 15 سال پیش بود و....... نمیشه دلیل که . همین مثال رو میشه برای اسپایدرمن هم زد.
اون چیزی من گفتم این بود ، قضیه واگذاری سرپرستی بچه ( بدون توجه به سریال و شخصیت ها ) تو چند تا سریال مختلف دیدم که مال himym از همه ضعیفتر بود و نه صرفا با فرندز مقایسه کردم و حتی گفتم مال مدرن فامیلی و two and half men هم از این قسمت قشنگتر بودن .
و یه نکته هم بگم در حالت کلی مقایسه فرندز و himym هیچ ایرادی نداره ، همون جور که مقایسه فرندز و سینفیلد هیچ ایرادی نداره .( بعضی ها حتی معتقدن فرندز بعضی ایده هاش رو از سینفیلد تقلید کرده )

این قسمت درد دل یکی از دوستام که تازه چند قسمت اولیه فصل 8 رو بهش دادم و دید : "ما بدبختا رو VHS به هزار بدبختی فرندز و سینفیلد و فریزر رو میدیدیم اون زمان کی جرات داشت تو خونه اش دستگاه ویدئو داشته باشه یا اصلا میشد جلو خانواده بشینی سریال غربی ببینی ؟ میاست یه موقعیت پیش بیاد همه از خونه برن تنها بشیم بعد ببینیم ، الان فصل 8 این سریال رو میبینم واقعا موندم چی بگم ."

Why Me ?
10-31-2012, 06:48 PM
به خاطر پخش فوتبال این دو هفته پخش نشد. هفته دیگه پخش میشه.

پس این چیه؟

"How I Met Your Mother" The Autumn of Breakups (TV episode 2012) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2460610)

AR!@N
10-31-2012, 09:42 PM
پس این چیه؟

"How I Met Your Mother" The Autumn of Breakups (TV episode 2012) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2460610)
قرار بود پخش بشه به خاطر طوفان سندی پخش نشد
شاید هم مثل Go On تکراری پخش کردن D:

maichel
11-01-2012, 01:32 AM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! داری لینک دانلودشو؟؟؟

elibanoo
11-06-2012, 06:34 PM
بد بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووود...دیگه دارم نا امید میشم...4 میدم