PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون قسمت های منتشر شده فصل چهارم سریال Breaking Bad

Amin
09-20-2011, 07:01 PM
در این تاپیک درمورد قسمت های منتشر شده سریال با هم بحث میکنیم.

اولیش رو با اجازه ،خودم بنویسم.

قسمت 10 رو الآن دیدم خدایا چی کار میکنه این گوستاوو.جونور تر!! از این آدم من ندیدم.درود بر نویسنده سکانس مکزیک، گل کاشت.تو اون سکانس طوری چیده شده بود و همه چیز طوری رو هوا بود که انگار میخواد یه اتفاقی بیفته ولی اصلا فکر نمیکردم از طرف گوستاوو به اونها شبیخون! زده شه.

یه نکته ای که تو این سکانس مکزیک دیدم و جالب بود.عیان بودن شرکت کارخونه تولید کننده مواد اونجا بود.یعنی در اصلی کارخونه که باز شد مستقیم به لبراتوار رسیدن.یا مثلا محافظ ها در مکزیک به صورت علنی اسلحه دارن و نگه بانی میدن در حالی که در آمریکا این طوری نبود.دلیل اون هم قدرتمند بودن عجیب کارتل های مواد مخدر در اونجاست تا اندازه ای که احدی حق اعتراض نداره.همین چند روز پیش یه زوج جوون رو اونجا بالای یه پل به شکل فجیهی کشتن و آویزون کردن.بنده خداها به کارهای کارتل مواد در مکزیک اعتراض کرده بودن.

به اعتقاد من امروز روز جسی بود.اون طوری که جسی تو روی اون دانشمند شیمیه وایساد سریال علامت داد که آره جسی قراره یه کاری بکنه.نیم خنده گوستاوو بعد از اون سرو صدا پر از حرف بود.آخر فیلم هم که ناجی دوتا آدم به اون گندگی شد!
البته این جرئتش رو مدیون خود گوستاوو است که از قبل ترس رو ازش دور ریخته بود ،با کارهایی که بهش برای انتقال مواد و همراهی مایک داده بود.حالا اون همه ماموریت دلیلش معلوم شد.

دلم برای تد خیلی سوخت.ضد حال خورد.هر چند کلیشه ای شد یه دفعه.

اونجا که والتر میخواست پتو رو کنار بزنه ولی به خون مردگی روی پیشونیش چسبیده بود عالی بود.حس رو کامل منتقل کرد!

گریه والتر رو دیدیم اونم برای اولین بار.ما هم نزدیک بود گریمون بگیره.خدا برایان کرنستون رو از ما نگیره.البته چون تو حالت مستی بود حساب نمیشه! چه سکانسی بود اون حرف زدن والتر با پسرش فضاسازی خیلی خوب دراومده بود.اونجا که والتر جونیور گفت پدر دیشب real بودی نظر پسرش هم معلوم شد.چون تا اون موقع تا این اندازه نظر پسر والتر رو در مورد رفتارهای عجیب پدر ندیده بودیم.
این قسمت خیلی اتفاقات افتاد که جا داشته باشه که تا 2 فصل دیگه ماجرا ادامه پیدا کنه.

Shazde
10-02-2011, 05:23 AM
سلام دوستان

من تازه با این سریال آشنا شدم پس فصل 1و2 کجاست تو انجمن واسه دان نیست ممنون میشم بذارینش .خداییش آخر سریاله

فعلا . . .

NOjAN
10-02-2011, 03:13 PM
دوست عزیز برای دانلود سریال ها بخش دانلود انجمن رو نگاه کنین :

http://www.tvworld.info/thread114.html

نسخه ی BoB رو هم قرار می دم توی سایت .

kiasheen
07-24-2012, 07:57 AM
واقعا یکی از زیباترین سریال هایی ـه که دارم میبینم!
فیلم برداری -جلوه های تصویری - نکات علمی - سبک زندگی

Ehsan_keen
07-24-2012, 08:17 PM
کسی میدونه تو قسمت 7 فصل دو فیلم اسپانیایی که اولش نشون داد چی بود؟:Smiley39:

NOjAN
07-25-2012, 07:05 PM
کسی میدونه تو قسمت 7 فصل دو فیلم اسپانیایی که اولش نشون داد چی بود؟:Smiley39:

احسان جان موسیقی و نوازنده هاش مکزیکی بودن . فکر نکنم معنی خاصی داشته باشه .. ولی توی اون برهه زمانی از سریال والتر جسی واقعا درگیر بودن با این مکزیکیا.. حالا ترجمه این شعر باید جالب باشه . چون توش "مستر هایزنبرگ" هم می گن :Smiley36:

آخرش هم نشون می ده والتر مرده :Smiley10: باز اگر بچه ها اطلاعاتی داشته باشن خوشحال می شیم به ما هم بگن..

Barkeep
07-26-2012, 07:20 AM
قبل از هرچیز یه وارنینگ بدم !
این تیکه حرفی که میخوام بزنم از یه سایتی برداشتم و اونجا خطر اسپویلر زده بود. پس دوستانی که نمیخوان اسپویلر بشنون، از این قسمت جلوتر نرن.

"حرفای قرار گرفته تو این اسپویلر فقط نظر و ایده هست. نمیشه بهش اعتماد و یقین کامل داشت."

توی اون سایتی که داشتم مقاله میخوندم یه تیکه برایان کرنستون یه نطقی کرده بود راجب نقش 'Walter White' در این سریال و سرطانش :

"He still has lung cancer. That hasn’t gone away. ‘Remission’ only means that it hasn’t progressed exponentially. He will die of lung cancer, if not of something else first."

که معنیش میشه :

"اون هنوز سرطان ریه رو داره. سرطان از بین نرفته. 'بهبود' فقط به این معناست که سرطان بیشتر از اونی که بوده تشریح نشده. اون به سبب سرطان ریه میمیره، اگر هم نه، قبل از اون از یه چیز دیگه."

من که خودم از اولش فکر میکردم بمیره. حالا باید دید..... :Smiley35:

Moh3eN
07-26-2012, 11:17 PM
واااوو . بالاخره صحنه ای که خیلی تعریفش رو شنیده بودم و منتظرش بودم رو دیدم . سکانسِ خنده ی دیوانه وارِ والت رو میگم :Smiley10:.
بعد از مشکلاتی که اسکای با والت پیدا کرد همش منتظر بودم این صحنه (که همه ازش تعریف میکردن) رو ببینم و ازونجایی که رابطه ی اسکایلر و والت داشت خوب میشد مونده بودم چرا پخش نمیشه این صحنه ! . تا اینکه دیشب بالاخره رسیدم به اون سکانس .
عالی بود این سکانس :Smiley35:. همه چیش... بازی و عکس العمل والت و اسکای، موزیک و افکت صوتی و... . حالا تو همچین وضعیتی تلفنم زنگ زده و مری اون خبر رو میده. اونم با صدای پس زمینه ی خنده ی وحشتناکِ والت :Smiley19:. این سکانس رو چند باری دیدم همینجوری . عالی بود لعنتی .

امشب، فردا شب فصل ۴ تموم میشه بالاخره :Smiley35:.

.

Moh3eN
07-27-2012, 10:55 PM
اینم از پایانِ فصل چهار . عالی بود سریال .
لامصب تو این اپیزود آخر همش هیجان و استرس بود . حتی اخرین صحنه ی این اپیزود هم غیرمنتظره و شوکه کننده بود :

http://picoup.ir/images/32709152012656283247.jpg
این گل ـه رو نشون داد خشک شدم اصلا :Smiley10:.

عالی بود خلاصه :Smiley35:. میریم که داشته باشیم فصل پنج رو :Smiley36:.

friendz
07-29-2012, 11:24 PM
سلام بچه ها
من تازه شروع کردم به دیدن این سریال
تو این سه قسمتی که دیدم خداییش اصلا چیز جالبی نداشت که آدمو به هیجان بیاره
کسایی که دیدن , بگن که از قسمت چند به بعد جالب جالب میشه؟
یا کل موضوع ادامه سه قسمتی که من دیدم؟
خواهشا یکی جواب بده

Moh3eN
07-29-2012, 11:43 PM
friendz عزیز سیتکام نیس که با سه قسمت شخصیتا بیاد دستت :Smiley36:.
کلی تغییر و تحول تو شخصیتایی که الان دیدی و میشناسی اتفاق میفته و کلا سیر داستان سریال عوض میشه . فصل یک رو کامل ببین حتما. فصلای بعد حتما برات جذاب تر خواهد بود، خیلی جذاب تر ...:Smiley69:.

:Smiley17:

ifarzam
07-30-2012, 12:11 AM
سلام بچه ها
من تازه شروع کردم به دیدن این سریال
تو این سه قسمتی که دیدم خداییش اصلا چیز جالبی نداشت که آدمو به هیجان بیاره
کسایی که دیدن , بگن که از قسمت چند به بعد جالب جالب میشه؟
یا کل موضوع ادامه سه قسمتی که من دیدم؟
خواهشا یکی جواب بده

به غیر از قسمت های پایانی فصل چهار، این سریال اون هیجانی که شما می طلبید رو نداره. این سریال بیشتر تعلیقیه تا هیجانی.

friendz
07-30-2012, 12:31 AM
به غیر از قسمت های پایانی فصل چهار، این سریال اون هیجانی که شما می طلبید رو نداره. این سریال بیشتر تعلیقیه تا هیجانی.
ok
ممنون
ولی من شنیده بودم سر تا سر هیجانه که
والا تو این 4 قسمتی که دیدم فقط نقش اول سریال داشت سرفه میکرد:d
همین:d

NOjAN
07-30-2012, 12:32 AM
ok
ممنون
ولی من شنیده بودم سر تا سر هیجانه که
والا تو این 4 قسمتی که دیدم فقط نقش اول سریال داشت سرفه میکرد:d
همین:d

هیجان از نوع Die Hard نیست . توی فصل های بعدی توی موقعیتهایی قرار می گیرن که دلهره ی زیادی رو به بیننده تلقین می کنه.

friendz
07-30-2012, 12:44 AM
هیجان از نوع Die Hard نیست . توی فصل های بعدی توی موقعیتهایی قرار می گیرن که دلهره ی زیادی رو به بیننده تلقین می کنه.
الان میخام دقیق بدونم که دلیل اصلی امتیاز 9.4 از سایت آی ام دی بی چیه ؟ :d
ضمنا نوژن جان من حسینم:Smiley17:

javad48
07-30-2012, 01:05 AM
الان میخام دقیق بدونم که دلیل اصلی امتیاز 9.4 از سایت آی ام دی بی چیه ؟ :d
ضمنا نوژن جان من حسینم:Smiley17:
رای بیننده هاست دیگه:D. این سریال خیلی طرفدار داره . شما هم ادامه بده جلوتر داستان خیلی قشنگ تر میشه . :Smiley35:

Chandler Bing
07-30-2012, 02:44 AM
بستگی به سلیقه ات داره حسین جان، اگه کمدی بینی این سریال بدردت نمیخوره، اگه ومپایر باز این سریال بدردت نمیخوره
ولی اگه سریال های درام سنگین، مثل جاستیفاید، مدمن، پسران قانون گریز نگاه میکنی مطمئن باش از سریال لذت میبری.
و اینکه یه قانون درباره ی سریال های کابلی صدق میکنه، باید 7-8 تا اپیزود ببینی تا با داستان و شخصیت ها ارتباط برقرار کنی.
و در اخر اینکه سریال ریتم وحشتناک کندی داره، پس همین الان انتخابت رو کن

friendz
07-30-2012, 11:20 AM
بستگی به سلیقه ات داره حسین جان، اگه کمدی بینی این سریال بدردت نمیخوره، اگه ومپایر باز این سریال بدردت نمیخوره
ولی اگه سریال های درام سنگین، مثل جاستیفاید، مدمن، پسران قانون گریز نگاه میکنی مطمئن باش از سریال لذت میبری.
و اینکه یه قانون درباره ی سریال های کابلی صدق میکنه، باید 7-8 تا اپیزود ببینی تا با داستان و شخصیت ها ارتباط برقرار کنی.
و در اخر اینکه سریال ریتم وحشتناک کندی داره، پس همین الان انتخابت رو کن
اتفاقا خیلی کمدی دوست دارم ولی خون آشام به هیچ وجه
ولی درام خیلی خیلی دوست دارم
پس احتمالا دو سه تا قسمت دیگه ببینم حتما خوشم میاد

idin
07-30-2012, 04:37 PM
من الان فصل اولش رو تموم کردم :Smiley69:
خیلی سریال خوبیه . واقعا از دیدنش لذت میبرم
این سریال رفت در کنار 24 و the walking dead برای من
بازی ها , نویسندگی , روندِ داستان , صحنه های فیلم برداری ...
واقعا لذت بردم از این سریال :Smiley35:

V!p3R
07-30-2012, 09:05 PM
فصل 5ـم خيلى فوق العاده شروع شده , اپيزود هاى اولِ فصل هاى پيش هميشه روى قسمت هاى فرعى داستان تمركز داشت ولى فصل5 از اپيزود اول هيجان و بازى با داستان رو شروع كرد و از همون اپيزود اول مخاطب رو جذب كرد كاملاً , اپيزود دوم هم ازين قضيه مستثنى نبود , در كل فكر كنم يه فصل هيجانى و شايد بهترين فصل اين سريالو امسال ببينيم .

idin
08-05-2012, 12:54 AM
فصل دومش هم تموم شد !
آقایون, خانوما این سریال رو از دست ندید ! واقعا شاهکاره
این صحنه هایی که هی از خونه ی والتر نشون میداد که اون عروسکه تو آبه و دارن جنازه اینور اونور میکنن و ... من همش فکر میکردم یه بلایی سر اینا میاد
که واقعا خوب شد اینطوری نشد
اون صحنه ی برخورد هواپیما ها هم عالی بود
چقدر بد شد که اسکایلر والتر رو ول کرد و رفت . البته معلوم بود که زیاد دروغاش دووم نمیاره و یه روزی کار دستش میده
البته به نظرم زیادم بد نشد اینطوری . دیگه از دست گیر بازی های اسکایلر راحت میشه :Smiley36:
صحنه های زیبا خیلی داشت این فصل که اگه بخوام بگم نوشتم خیلی طولانی میشه
فقط در همین حد بگم که عالی بود

idin
08-25-2012, 01:53 AM
! I Won
http://picoup.ir/images/49217379220021043054.jpg

فصل سه و چهار عالی بود
تا حالا از بین تمامی سریال هایی که دیدم فقط سه تا سریال منو انقدر درگیر خودش کرد
24
the walking dead
breaking bad

داستان توی فصل چهار طوری شده بود که اصلا نمیشد حتی یک لحظش رو هم پیش بینی کرد
خیلی زیبا بود ...

http://picoup.ir/images/03997637766138073354.jpg

والتر دست به هرکاری زد تا بتونه برنده بشه !
اصلا فکر نمیکردم که والتر بچه رو مسموم کرده باشه ولی ...

بریم برای فصل پنجم :Smiley69:

sinaDVD
08-25-2012, 12:21 PM
احسان جان موسیقی و نوازنده هاش مکزیکی بودن . فکر نکنم معنی خاصی داشته باشه .. ولی توی اون برهه زمانی از سریال والتر جسی واقعا درگیر بودن با این مکزیکیا.. حالا ترجمه این شعر باید جالب باشه . چون توش "مستر هایزنبرگ" هم می گن :Smiley36:

آخرش هم نشون می ده والتر مرده :Smiley10: باز اگر بچه ها اطلاعاتی داشته باشن خوشحال می شیم به ما هم بگن..

اتفاقا من رفتم دنبال ترجمه آهنگش! کلا راجب این بود که خبر به کارتل رسیده که یکی تو آمریکا داره جنس خالص میفروشه اسمش هم هایزنبرگِ و خیلی ازش عصبانی هستن ، بعد میگه این یارو از الان مرده! ولی خودش هنوز نمیدونه! ولی اون صحنه که زوم میکنه رو نوازنده بعد والتر اونجوری پشت سرش وایستاده!!!! اصلن آخر کمدی بود!:Smiley36::Smiley36:

http://breakingbad.wikia.com/wiki/Negro_y_Azul:_The_Ballad_of_Heisenberg

EMINENT
09-01-2012, 11:44 PM
این سریال در قالب کلمات نمیگنجه خدایی! (ولی همچین بگنجونم کف کنید!!!)
فصل 1 و 2 که افسانه ای و فوق العاده بود، دیشب فصل 3 رو تموم کردم، توی این فصل یکم افت کرده بود سریال و داشت یکنواخت میشد و داشتم نا امید میشدم که رسید به اپیوزد 13 و آخر فصل 3 ینی باورتون نمیشه تا نیم ساعت بعد تموم شدن این قسمت هنگ بودم کلا! چه کرد کارگردان، چه کرد این نویسنده ی لعنتــــــــــــــــــــی !:Smiley10:
من میدونم این سریال تموم بشه من دیوونه میشم، تنها سریالیه که ارزش دوبار دیدن رو داره، چون عمده موفقیت سریال به خاطر بازیه بازیگراشه تا داستان

smh2011
09-02-2012, 12:45 AM
اقا یکی یه خلاصه داستان از این سریال بگه ببینم به روحیم میخوره یانه؟آخه هی خاستم بگیرم نکاش کنم هی ترسیدم ازش خوشم نیاد.
تو مایه ای چه سریال هست؟سبک و سیاقش چیه؟

friendz
09-02-2012, 01:19 AM
این سریال در قالب کلمات نمیگنجه خدایی! (ولی همچین بگنجونم کف کنید!!!)
فصل 1 و 2 که افسانه ای و فوق العاده بود، دیشب فصل 3 رو تموم کردم، توی این فصل یکم افت کرده بود سریال و داشت یکنواخت میشد و داشتم نا امید میشدم که رسید به اپیوزد 13 و آخر فصل 3 ینی باورتون نمیشه تا نیم ساعت بعد تموم شدن این قسمت هنگ بودم کلا! چه کرد کارگردان، چه کرد این نویسنده ی لعنتــــــــــــــــــــی !:Smiley10:
من میدونم این سریال تموم بشه من دیوونه میشم، تنها سریالیه که ارزش دوبار دیدن رو داره، چون عمده موفقیت سریال به خاطر بازیه بازیگراشه تا داستان
بابا قبول دارم قشنگه ولی نه دیگه اینجور که شما تعریف میکنین
همه دارن اغراق میکنن
همه تحت تاثیر امتیاز ای ام دی بی قرار گرفتن
الان مثلا یکی به من بگه این خیلی از فرار از زندان قشنگ تره ؟ که امتیازش اینقدر بالاتره ؟
یا مثلا الان نویسنده چیکار کرد آخر فصل سه ؟
تو رو خدا اینقدر اغراق نکنین دیگه
این حرفارو چند وقته میخاستم بگم ولی هی به خودم میگفتم الانه که به یکی بر بخوره
ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم

idin
09-02-2012, 01:26 AM
همه دارن اغراق میکنن
الان مثلا یکی به من بگه این خیلی از فرار از زندان قشنگ تره ؟ که امتیازش اینقدر بالاتره ؟

دوست عزیز، بستگی داره با چه دیدی به سریال نگاه کنی و برداشتت از این سریال تا چه حدی باشه ...

friendz
09-02-2012, 01:32 AM
دوست عزیز، بستگی داره با چه دیدی به سریال نگاه کنی و برداشتت از این سریال تا چه حدی باشه ...
خب الان به من بگین دید شما از این سریال چیه تا منم بفهمم و لذت بیشتری ببرم

idin
09-02-2012, 01:37 AM
خب الان به من بگین دید شما از این سریال چیه تا منم بفهمم و لذت بیشتری ببرم

برادر نوژن قبلا دلایلی که باید این سریال زیبا رو نگاه کنیم رو توضیح داده

http://www.tvworld.info/thread13602.html

فیلم برداریِ بی نظیر . داستانی فوق العاده . بازیگرانی فوق العاده قدرتمند ...

friendz
09-02-2012, 01:49 AM
برادر نوژن قبلا دلایلی که باید این سریال زیبا رو نگاه کنیم رو توضیح داده

http://www.tvworld.info/thread13602.html

فیلم برداریِ بی نظیر . داستانی فوق العاده . بازیگرانی فوق العاده قدرتمند ...
اتفاقا همشو خوندم
ولی داستانش کجاش عالیه ؟ کل موضوع اینه که داره مواد درست میکنه و اونم خالص
مثلا که چی ؟
منم نمیگم که کلا بدم میاد ازش
اتفاقا دارم میبینم و به نظرم درام خوبیه
ولی نه دیگه در اون حدی که همه میگن
نظر من اینه که همه تحت تاثیر امتیاز IMDb قرار گرفتن اونم بدجور
خیلی سریالای بهتر از این هست که حقشون تو IMDb پای مال شده
مثلا سریال Joey هر کی دیده باشه باید بدونه که امتیاز 6 خیلی خیلی کمه براش
یا مثلا همین فرندز خودمون :d امتیاز 8.9 کمه اونم خیلی خیلی خیلی کم
من که 9.9 میدم فقط به خاطر اینکه جویی و فیبی با هم نشدن :d
اینا نظر منه حقیره
شایدم من اصلا از ( فیلم برداریِ بی نظیر . داستانی فوق العاده . بازیگرانی فوق العاده قدرتمند ...) سر در نمیارم

idin
09-02-2012, 01:56 AM
کل موضوع اینه که داره مواد درست میکنه و اونم خالص
شما واقعا همینو از سریال گرفتی ؟

من خودم از کسانی هستم که اصلا به imdb توجه نمیکنم
چون بر اساس اون نمیشه گفت که یه فیلم یا سریال خوب هست یا نه
مگه چند نفر میرن توی imdb رای بدن؟ خیلی از طرفدارا اصلاسمت imdb نمیرن

در هر صورت سلیقه ها و برداشت ها از یک کار متفاوته...

sinaDVD
09-02-2012, 02:07 AM
همه دارن اغراق میکنن

شما ومپایر میبینید نه؟:Smiley17:

friendz
09-02-2012, 02:19 AM
شما ومپایر میبینید نه؟:Smiley17:
ومپایر دایریز رو هر سه فصلشو دیدم ولی خاک تو سرم که وقتمو هدر دام
فقط به توصیه چند نفر گوش دادم و این اشتباهو انجام دادم حالا هم مثل سگ پشیمونم :d

شما واقعا همینو از سریال گرفتی ؟

من خودم از کسانی هستم که اصلا به imdb توجه نمیکنم
چون بر اساس اون نمیشه گفت که یه فیلم یا سریال خوب هست یا نه
مگه چند نفر میرن توی imdb رای بدن؟ خیلی از طرفدارا اصلاسمت imdb نمیرن

در هر صورت سلیقه ها و برداشت ها از یک کار متفاوته...
من فقط همینو نگرفتم
گفتم که درام خوبیه
حالا شما چی گرفتی ؟

Chandler Bing
09-02-2012, 02:56 AM
اصلا داستان مهم نیست، داستان بستری تا ما تغییر و تحول والتر از یه معلم شیمی ساده رو به یه خدای مواد مخدر ببینیم.
برکینگ بد به خاطر این قشنگه، شاید بعضی جاهاش ریتمش به شدت کند بشه اما این لازمه ی کاره تا والت رو بیشتر بشناسیم.
اینجا ماشالا همه بچه ها فرهیخته ان، کسی با امتیاز های imdb جو گیر نمیشه

justUnited
09-02-2012, 03:06 AM
اتفاقا همشو خوندم
ولی داستانش کجاش عالیه ؟ کل موضوع اینه که داره مواد درست میکنه و اونم خالص
مثلا که چی
برو بابا:Smiley36:
خیلی سریالای بهتر از این هست که حقشون تو IMDb پای مال شده
کسی چیزی گفت :Smiley39:
مثلا سریال Joey هر کی دیده باشه باید بدونه که امتیاز 6 خیلی خیلی کمه براش
یا مثلا همین فرندز خودمون :d امتیاز 8.9 کمه اونم خیلی خیلی خیلی کم
گفتی کی جو گیر شده اغراق میکنه :Smiley39:
در کل i love you friends naaaaaa

Mehrd@d
09-02-2012, 03:17 AM
وای چی شندیم
بریکینگ بد کی گفته که بده

داداش بی خیال خدایای سریال هایی که من دیدم
حالا گوش کن دقیق چی میگم
من یه سیستمی دارم هر سریالی رو نگاه می کنم برای خودم نظرسنجی دارم ونمره میدم ومیزارمش تو آرشیو م
این چیری که الان پایین می بینی نمره دهی من از سریال
بدون حتی کوچک ترین تعصبی

Season 1

1=10 2=10 3=8 4=8 5 =8 6=9 7=10
معدل فصل اول :9

Season 2

1=9 2=10 3=8 4=8 5 =8 6=8 7=9 8=10 9= 10 10 =8 11=9 12 =8 13=8
معدل فصل دوم :8.7

Season 3

1=8 2=8 3=8 4=9 5 =10 6=10 7=10 8=9 9= 10 10 =8 11=9 12 =10 13=10
معدل فصل سوم :9.15

Season 4

1=10 2=8 3=8 4=8 5 =8 6=10 7=9 8=10 9= 8 10 = 10 11=10 12 =10 13=10+2
معدل فصل چهارم :9.15

Season 5

1=10 2=8 3=8 4=8 5 =10 6=10 7=10
بقیه اش هم که هنوز پخش نشده
به imdb هم من کاری ندارم...چون خودمم که انتخاب میکنم چی رو ببینم و چی رو نبینم

ولی اشتباه نکن
یکی از بهترین هاست
بدون شک

friendz
09-02-2012, 12:40 PM
خب تقریبا همه نظرشونو گفتن و خدارو شکر همه هم با من مخالف بودن :d
ولی بازم میگم این جور که شما تعریف میکنین نیست
شاید اصلا من از سریال هیچی سرم نمیشه و حتما همین جوره چون همه با من مخالفن:Smiley17:

Mehrd@d
09-02-2012, 12:59 PM
خب تقریبا همه نظرشونو گفتن و خدارو شکر همه هم با من مخالف بودن :d
ولی بازم میگم این جور که شما تعریف میکنین نیست
شاید اصلا من از سریال هیچی سرم نمیشه و حتما همین جوره چون همه با من مخالفن:Smiley17:

هاهاهاها
جو گیر شدی بزنی این والتر وایت پدر سوخته رو از روی زمین نیست و نابود کنی ... خوب بگو .. داداش گلم
ولی خوشم می یاد مثل خودمی
گیر بدم بگم زمین مربع هست دیگه ول نمی کنم
یا همیشه گیر می دم به اون یکی والتر تو فرینچ (دکتر والتر بیشاب)
باشه بابا
ما نظر جناب عالی رو روی تخم چشم هامون می زاریم
ولی از Breaking Bad نمیگزریم
آخه کی میتونه از این شیمی دان برجسته که به قول شما فقط کارش اینکه بگه مواد من 99 درصده بگذره
والا به خدا این سریال اینقدر کشش داره من که نمی گذرم
خدا کنه ولی تو این فصل تموم نشه

aQa GorGe
09-02-2012, 01:19 PM
دوستان ِ موافق و مخالف اینجا رو ببینید !
http://www.tvworld.info/thread29704.html#post72660

داره تموم میشه !

EMINENT
09-03-2012, 01:29 PM
زبطی به امتیاز نداره عزیز من آخه! امتیاز Wire هم بالاس ولی من تاحالا تعریفی نشنیدم ازش همینطور Sopranos

الان مثلا یکی به من بگه این خیلی از فرار از زندان قشنگ تره ؟
شما اصن نمیتونی این دوتا رو با هم تو یه ترازو بذاری، فرار از زندان(که خیلیم دوسش دارم) کاملا حادثه محوره ولی Breaking Bad بیشتر شخصیت محوره

خوب بر بخوره! همه ی حرفا که باب میل من و دیگرون نیست!

شاید بعضی جاهاش ریتمش به شدت کند بشه اما این لازمه ی کاره تا والت رو بیشتر بشناسیم.
ایول! دقیقا من این سریال رو بخاطر این تکنیک هاش دوس دارم بعضی جاها انقدر کند میشه که آدم دوس داره تموم نشه، تکنیک دوربین روی دست که تقریبا کل فیلم اینجوریه و استفاده از نور خورشید و صحنه های غروب و طلوع خورشید و قرار گرفتن جای دوربین (مخصوصا اون جایی که جسی داشت آزمایشگاه رو نظافت میکرد) این سریال یه اثر هنریه به نظر من!:Smiley30:

red fox
09-16-2012, 08:54 PM
سلام به همگی

من تازه شروع کردم به دیدن این سریال. ولی واقعا سریال جالبیه و با همه ی چیز هاییکه دیدم متفاوته!! نه داستان خطی و تک بعدی (مثل فرینج ) نه تزریق الکی معما (مثل اون هزار توی عجیب غریبی که اخرش لاست نتونست خودش رو درست از توش بکشه بیرون )

همه چیزش درسته. جالبه و واقعا به اندازه ست. خط داستانش رو گرفته و داره خیلی منطقی بالا می ره . . .(مثلا کشتن crazy 8 هم درست بود و هم دلیل کشتنش مطابق بود با شخصیت والتر و . . .(خوب من هنوز اولای سریالم ))

فرار از زندان(که خیلیم دوسش دارم) کاملا حادثه محوره ولی Breaking Bad بیشتر شخصیت محوره
خب حداقل جفتشون کچل ان نه؟؟؟:Smiley36:

TheDarkness
10-04-2012, 03:03 AM
حالم از زنه والتر بهم می خوره :d

babak1365
10-11-2012, 10:01 PM
صلواتی بلند عنایت فرمایید :Smiley14:
بالاخره بعد از مجاهدت ها و فداکاری های فراوان به آخر نیم فصل اول فصل پنجم رسیدم:Smiley36:
یعنی این والتر معرکس عالی:Smiley18:
رفت توی لیست برترین سریالها و در کنار GOT,FRINGE ,Walking Dead,Lost ,.............. قرار گرفت
بزن کف قشنگه رو :Smiley32:

EMINENT
10-16-2012, 12:13 AM
لحظاتی پیش قسمت 7 فصل 5 رو دیدم، هنوز 8 رو ندیدم دلم نمیاد ببینم تموم بشه این نیم فصل، تا اینجا بهترین قسمتش به نظرم همین قسمت 7 بود(البته تو این فصل) واقعا مرگ مایک خیلی متاثرم کرد مخصوصا با اون دیالوگ آخرش:Smiley116:

اونجا که والتر میخواست پتو رو کنار بزنه ولی به خون مردگی روی پیشونیش چسبیده بود عالی بود.حس رو کامل منتقل کرد!

http://picoup.ir/images/32587988945230157429.jpg

فوق العاده بود!