PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصلِ ششم، قسمتِ چهارم

Moh3eN
10-19-2012, 02:17 PM
http://picoup.ir/images/36402908001488656396.jpg

S06-Ep 04The Re-Entry Minimization
فصل ششم, قسمت چهارم, به حداقل رساندن ورود دوباره

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2411550/)
تاریخ پخش : ۱۸ اکتبر ۲۰۱۲ (بیست و هشتمِ مهر ۹۱)

خلاصه داستان : هاوارد از فضا برمیگرده و استقبالی که ازش میشه براش خوشایند نیست. پنی-ایمی و لئو-شلدون هم تو گروهای دو تایی برای ثابت کردن اینکه کدومشون برترن، باهم مسابقه میدن که...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread32686.html).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread32459.html)

Reza-G
10-19-2012, 02:57 PM
آقا این قسمت رسما عالی بود. بعد از دو قسمت ابتدایی که سرویس مون کرد و اون قسمت سوم که بازم چندان کامل نبود ، یه اپیزود محشر رو شاهد بودیم
همش خوب بود ، ایده های خوب و غیرتکراری داشت. راضی بودم از دیدنش. مخصوصا حدسیات شلدون و لئونارد در موقع بازی کردن پیکشنری ...

Headache
10-19-2012, 03:17 PM
عالی بود! :Smiley14:
دعای يهودیا برای خوردن نون!
10/10

Why Me ?
10-19-2012, 03:41 PM
بسیار خوب بود
یاد 4 فصل اول افتادم:Smiley17:

فقط دو تا مسئله:

1- چرا همه رفتند تو نخ مسابقه؟

2- من دیگه اصلا نمی تونم با پنی ارتباط برقرار کنم! شما چطور؟ الان با برنادت و امی بهترم تا پنی! پنی اوایل یک دختر دوست داشتنی بود ، الان فقط لب و لوچه میاد:Smiley10:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 تمام/ به امید مستدام بودن اینجور قسمت ها

KOOROSH
10-19-2012, 03:47 PM
ما الان سوراخ های همو پر میکنیم....چقدر خندیدم =))=))

این قسمت عالی بود کلی خندیدم
از ترجمه عالی اشکان هم بگم که مثل همیشه مثال زدنی بود

خیلی این دفعه تووپ بود
دندون پزشک هاوارد و بوس کردن شلدون و قسمت شکل کشیدن شلدون خدا بود .=))=))
من 10 میدم:Smiley41:

AR!@N
10-19-2012, 05:23 PM
بهترین جای این قسمت Now We Fill Each others holes :D
نسبت به قسمت های قبلی عالی بود

babak1365
10-19-2012, 06:13 PM
عالی بود مخصوصاً قسمت مسابقه کشتی شلدون و پنی و بلوبری رفتن توی دماغ شلدون خان :Smiley9:
راج هم که دیالوگش معرکه بود :Smiley19:
به امید برگشتن به دوران اوج
9 دادم

ishmael0
10-20-2012, 12:11 PM
.......... مخصوصا حدسیات شلدون و لئونارد در موقع بازی کردن پیکشنری ...

همین یه تیکه می ارزید به همه ی قسمت های قبلی این فصل، با این حال هنوز جا داره...

mehdi13
10-20-2012, 12:11 PM
منم 10 دادم
بسیار عالی بود
امیدوارم همینطور ادامه بدن:Smiley36:

Shayea
10-20-2012, 03:53 PM
دیگه از این بهتر نمیشه !:Smiley35:

امسال کمدی ها دارن میترکونن ! Go On که حرف نداره ! HIMYM هم بخاطر گندی که در 2 فصل اخیر زده داره جبران میکنه که تا الان خیلی خوب بوده !

بیگ بنگ هم که مثل همیشه قشنگه !

دلم برای هاوارد سوخت ! بعد از این همه بدبختی که کشید , نتونست یه روز حال کنه ...:Smiley36:
یه دیالوگ خیلی قشنگی هم که گفت بعد از وقتی بود که برندت رو تخت خوابش برد بعد با خودش گفت :

That was quick and a little bit gross , now i know how she feels

شلدون Present رو خوب کشید و مادام کوری رو هم خوب اومد !

هاوارد Rocket man رو خیلی قشنگ خوند آخر اپیزود !

امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه ...:Smiley69:

به قول مهرداد یه 10 گنده میدم !

idin
10-21-2012, 03:13 PM
بعد از سه قسمت تکراری و خسته کننده، این قسمت بسیار زیبا و قوی بود
حسابی لذت بردم از این قسمت. عالی بود
تیکه های جالب رو بچه ها گفتن که خنده دار ترینش هم تیکه ای بود که راج داشت به هاوارد توضیح میداد اون و استوارت دارن خلا زندگی همو پر میکنن :Smiley14: عالی بود این قسمت... نویسنده خیلی خوب با کلمات بازی کرد توی این صحنه
و دعای یهودی هاوارد هم فوق العاده بود :Smiley36:

به شدت راضی بودم از این قسمت و 10 میدم

Bill The Butcher
10-21-2012, 08:10 PM
خوب بود. هر چند هنوز مشكلاتشو داره كماكان فك كنم چون بار طنز مسابقه هاشون زياد بود چسبيد بهمون. اما راج داغون بوده تا حالا تو اين فصل. هاواردم نسبت به پتانسيلي كه داره ازش استفاده نميشه. پني هم يكي از بچه ها گفت فقط لبو لوچه مياد راس ميگه. داستان حولش نمينويسن اصلا. فقط وسط حرفاي ديگران جمله معترضه مياد. واقعاً ياد 4 فصل اول بخير...

voldemort
10-21-2012, 08:18 PM
راضی بودم از این قسمت.دوست داشتنی بود،چندتا تیکه ی خیلی باحال هم داشت.
راج و استورات هم که:Smiley7:امیدوارم سراغ همچین موضوعاتی نرن که خاطره ی خوش اون 4 فصل حداقل برای من یکی خراب میشه:Smiley7:
:Smiley17:

idin
10-21-2012, 08:22 PM
در تایید حرف های دوستان گلم، منم دیگه نمیتونم با پنی ارتباط برقرار کنم. برام لوس شده خیلی و بازیش به دلم نمیشینه
توی فصل های گذشته خیلی بهتر بازی میکرد به نظرم...

ولی فکر میکنم حالا که هاوارد برگشته زمین و دوباره به گروهش ملحق شده، نویسنده ها دوباره میتونن خلاقیت به خرج بدن و از توانایی تمامی بازیگرا استفاده کنن
فقط این بحث خلاقیت خیلی مهمه و امیدوارم دوباره داستان های تکراری ننویسن
برای مثال این قسمت کاملا جدید بود و برای همین بیشتر ماها ازش لذت بردیم

voldemort
10-21-2012, 08:27 PM
در تایید حرف های دوستان گلم، منم دیگه نمیتونم با پنی ارتباط برقرار کنم. برام لوس شده خیلی و بازیش به دلم نمیشینه
توی فصل های گذشته خیلی بهتر بازی میکرد به نظرم...

ولی فکر میکنم حالا که هاوارد برگشته زمین و دوباره به گروهش ملحق شده، نویسنده ها دوباره میتونن خلاقیت به خرج بدن و از توانایی تمامی بازیگرا استفاده کنن
فقط این بحث خلاقیت خیلی مهمه و امیدوارم دوباره داستان های تکراری ننویسن
برای مثال این قسمت کاملا جدید بود و برای همین بیشتر ماها ازش لذت بردیم
به نظرم این ارتباط برقرار نکردن با پنی از این جهت نشات می گیره که دیگه آنچنان نقش پررنگی در سریال نداره.
در کل سریال به دو دسته ی دختران و پسران تقسیم شده و نقش هاشون خود به خود کمرنگ تر شده.
با این تفاسیر من هنوزم ازش خوشم میاد و وجودش در سریال برام لذت بخشه.
امی را هم که اون دستش را چند قسمتی ِ نشون نمیده.اگر به طریقی وارد ماجرا می کردن قضیه را به نظرم جالب میشد.

Moh3eN
10-21-2012, 11:31 PM
همین اولِ کار یه ۱۰ آسون بدم به این اپیزودِ محشر ...:Smiley35:.
عالی بود این قسمت و سر تا سرش تیکه های خنده دار بود . از شروعش بگیر که شلدون به استوارت تیکه مینداخت تا واکنشش بعد از اینکه استوارت بش ۳۰ درصد تخفیف داد :Smiley14:. بعد از اونم که هاوارد و دعای نون که خوند و وقتی فهمید که هنوز ۶ مایل مونده تا برسن به زمین:Smiley36:.
هاواردم که بدبخت شانس نداره . اون از برنادت و مادرش :Smiley96:. اونم از سایر رفقاش ....
بعدشم که هاوارد اومد و سر و کله ی "هاوی مندل" هم پیدا شد اون وسط :Smiley10:. قشنگ جفت و جور کردن این قضیه رو ...

بعدم پیکشنری بازی کردنشون و بازیای دیگه که قشنگ ترینشون کشتی گرفتن شلدون با پنی بود و جریانِ بعدش:Smiley14:. به اضافه ی کلی تیکه ی دیگه که حسش نیس بگم . اما با دیدنشون روزم ساخته شد ....
کلا این قسمت پر بود از خلاقیت نویسنده ها . اصلا داشت خلاقیت چکه میکرد ازش :Smiley36:. کارکترهائم خیلی خوب تقسیم شده بودن و به همشون بازی رسید و خودشونو نشون دادن .

خلاصه که قسمتِ همه چی تمومی بود . دمشون گرم :Smiley41:.

pooya
10-23-2012, 09:57 PM
یکی از قسمت های خوب با ایده ها جدید بود ولی با تم اصلی بیگ بنگ فرق داشت ، دیالوگ ها و صحنه های فوق العاده ای داشت از نداشتن دعا یهودیان هنگام سقوط تا رفتن بلوبری تو دماغ شلدون .:Smiley14::Smiley14:
من امتیاز 9 به این قسمت میدم و دو تا صحنه خیلی باحال دیدم ، یکی دیالوگ لئنارد با شلدون سر خوردن پای ، یکی دیگه هم این

:Smiley14::Smiley14:
http://picoup.ir/images/71663322885052227924.jpg

قضیه دست امی هم خیلی ضایع بود اگه همون اول وارد داستان میکردنش خیلی بهتر میشد.

elibanoo
11-05-2012, 06:22 PM
من عاشق این قسمت شدم .خنده دار بود.ارزش 7 رو داشت.ولی فقط به خاطر کشتی شلدون و پنی 10 میدم...مردم از خنده:Smiley14: