PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت شدید تعداد بیننده های سریال Nikita

idin
10-23-2012, 01:55 PM
http://picoup.ir/images/17883109474192057043.jpg

سریال زیبای نیکیتا، در حالی فصل سوم خودش رو آغاز کرده که در قسمت آغازین این فصل با افت شدید بیننده مواجه بوده. تعداد بیننده های این سریال در آغاز فصل سوم، کم تر از یک میلیون بوده!!
اگر شما این سریال رو مشاهده کرده باشید متوجه میشید که داستان خوب و بازیگرای بسیار قوی و توانمندی داره. ولی با این وجود نتونسته آمار خوبی در جذب بیننده به دست بیاره
ولی بیننده ها و طرفدارا شبکه رو مقصر میدونن و به نظر اونا تبلیغات ضعیف و ناکارآمد شبکه ی CW هست که باعث این افت شدید شده
به نظر خود من، این سریال پتانسیل بسیار بالایی داره و این آمار ضعیف حق این سریال نیست. اگر شما هم طرفدار این سریال هستید، به نظر شما دلیل این افت چی میتونه باشه؟ آیا شبکه مقصر هست؟ یا این افت دلیل دیگه ای داره؟

ترجمه و تکمیل از idin
اختصاصی TV.WORLD

http://picoup.ir/images/01648052973010574431.jpg

javad48
10-23-2012, 03:05 PM
به نظر من فصل اول خوب بود ،با هیجان ،آدم میمرد تا قسمت بعدی رو ببینه ولی در فصل دوم سریال روند نزولی در پیش گرفت . دیگه از اون "نیکیتا"یی که سخت در گیر گرفتن انتقام بود خبری نیست.
به نظر من نویسنده ها در فصل دوم خوب عمل نکردند. فصل دو برای من اون جذابیت فصل 1 رو نداشت
هنوز فصل دوم رو تموم نکردم که فصل سه رو ببینم:Smiley36:

poriya_f
10-23-2012, 05:42 PM
به نظر از همون شروعش هم سریالی نبود ! یک فصلش رو به زور تحمل کردم ! تکراری بود واسه من !!
تایید فصل 3 هم به نظر من اشتباهی از طرف CW بود گرچه CW ثابت کرده سریالی اگر فصل اولش رو تایید کنه حداقل تا سریال به یه سرانجام برسی همراهیش میکنه ...
واگر این فصل هم بیننده نداشته باشه مطمئن باشید CW واسه فصل 4 تمدیدش میکنه و میگه Season Final هستش

haka
01-13-2013, 08:11 PM
نیکیتا سریال سرگرم کننده ایه ولی فیلمنامه پر از سوراخ های بزرگی که به باورپذیری داستان بسیار لطمه می زنه.بهتره زودتر سروتهش رو هم بیارن و تمومش کنند.

x7music
01-13-2013, 08:45 PM
خدایش سریال خوبیه بی انصافیه انقد ازش بد میگید ولی خوب زمان پخش در امریکا مناسب نبود که افت کرده نامردها سریال به من نکات زیادی یاد داد که باید به درون فکر کنید همش ظاهرو نبینید:Smiley69:

NOjAN
01-13-2013, 09:16 PM
من فصل اولش رو که به معرفی محسن خان تو p30world دیدم خیلی خوشم اومد.. یه سریال اکشن و معمایی خیلی خیلی خوبه.
ولی بعد از دیدن سریالایی مثل Game of Thrones و Breaking Bad و .. احساس می کنم سطح توقعم بالا رفته و دیگه حال نمی ده ادامش بدم.

H@RiR
01-13-2013, 09:32 PM
فصل سه یه خورده ای ضعیفتر شده .....
ولی هنوزم بد نیست ......
:Smiley35: