PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Supernatural | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود چهارم

pooya
10-25-2012, 07:44 PM
http://picoup.ir/images/49952568295415902153.jpg
Season 8 , Episode 4
Bitten

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2323362/)

خلاصه داستان اين قسمت : سم و دین با ورود به یک آپارتمان با یک صحنه قتل عجیب و غریب رو به رو میشن و با روشن کردن یک لبتاپ سرنخ های قتل ها مشخص می شه ................

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread33367.html#post84305)

bikash
10-26-2012, 06:45 PM
من از این قسمت خوشم اومد باحال ساخته بودنش!! خوبی سوپرنچرال اینه میاد یه دفعه یه قسمت متفافت میسازه!!! بخواییم حساب کنیم سم و دین تو این قسمت نقش اصلیو نداشتن!
من 9 میدم

destinycalling
10-26-2012, 09:43 PM
من زیاد حال نکردم با این قسمت ... زیادی کلیشه ای تکراری بود

تنها جایی که چسبید آخرش بود که دین به سم میگه خدایی من زیادی " معرکه " می گم ؟؟؟!

Chandler Bing
10-28-2012, 03:19 PM
قسمت قشنگی بود متفاوت و جدید بود!!

خوبی سوپرنچرال اینه میاد یه دفعه یه قسمت متفاوت میسازه!!!
دقیقا همینه، این قسمت های متفاوت سوپرنچرال خیلی خوبه، مثل اونی که رفته بودن تو سریال، یا اونی که شیکاگو رفتن یا اونی که سیاه سفید بود:Smiley14:
باحالی این قسمت این بود که انگار داشتی یه فیلم میدی که همون بچه ها واقعا درست کرده بودن، همه چیزش طبیعی جلوه میکرد.
البته تو سینما از اینا پره اما تو تلویزیون جدید بود.
اون تیکه دین هم که میگفت زیاد میگم awesome خیلی خنده بود!!! کلی فکر کرد بعد گفت:Smiley14:
من با زیرنویس imdb-dl دیدم، افتضاح بود، مترجم عاشق فش دادن بود!!! چیا رو چی ترجمه میکرد!! دهنم باز مونده بود:Smiley10:
حالا خوبه سریال رو شبکه ی CW پخش میکنه و پاکه پاکه!!!! سبک کانتری هم تو موسیقی نمیدونست چیه:Smiley14: میگفت موسیقی کشورمون

D O R D I
10-30-2012, 08:43 AM
خیلی بی انصاف هستید بچه ها درسته که قسمت ضعیفی بود ولی دیگه 5 خیلی کمه براش :Smiley35:
مدیران محترم یک بارم یکی دیگه از بچه ها این پیشنهاد رو داد نمیدونم کی بود این امتیاز های زیر 5 رو حذف کنید شما که حساب نمیکنید اخرش اینا رو دیگه چرا میزارید:Smiley17:این طوری دیگه کسی نماد سریال رو ندیده 1 بده!!!!!!!!!بره:Smiley35:

pooya
10-31-2012, 01:17 AM
اپیزود جالب و متفاوتی ولی اگه دو قسمتش میکردن و یه چیز بهتر از توش در می آوردن قشنگتر میشد تو این قسمت نقش سم و دین خیلی کم شده بود ، کل اپیزود یاد فیلم بلیرویچ و rec بودم ، و اگه تبدیل دوربین هدف هم از یه دوربین به دوربین دیگه با دقت و ظرافت بیشتری انجام میشد ( مثل فیلم rec2 ) میتونست خیلی هیجان بیشتری رو منتقل کنه ، ولی خوبی این قسمت این بود که باز تو همون سکانسها کم سم و دین تیکه ها همیشگی رو داشتن dude two burgers :Smiley14:

من با زیرنویس imdb-dl دیدم، افتضاح بود، مترجم عاشق فش دادن بود!!! چیا رو چی ترجمه میکرد!! دهنم باز مونده بود
منم متاسفانه با همین زیرنویس دیدم خیلی بد بود نوشته بود مایکل مور کارگردان فیلم های هالیوودی :Smiley18::Smiley18: اخه وقتی مایکل مور رو نمیشناسی چرا یه پرانتز باز میکنی اینو مینویسی؟ همون مایکل مور خالی کافیه ، همه میدونن هرچی مایکل مور تا الان ساخته مستند بود ! مثل همین کاری که این بچه ها اول میخواستن بکنن.
در کل 8 میدم :Smiley35:

rezarbn
11-28-2012, 08:00 PM
قسمت خوبی بود

خیلی متفاوت بود حال کردم مخصوصا با طرز فیلم برداریش درسته که دین و سم کم رنگ تر شدن

با اون تیکه ای که دختره گفت اینا نمی تونن مامور اف بی ای باشن خیلی حال کردم چون می گفت خیلی "عالیه :" می کن :Smiley14:

ولی خوبی این قسمت این بود که باز تو همون سکانسها کم سم و دین تیکه ها همیشگی رو داشتن dude two burgers
با این تیکه هم خیلی حال کردم و برداشت بچه ها از این که یک ساله که نخوره همبر هم خوب بو د

---
8 دادم م ی تونست ایپیزود قوی تری بشه

mahan birabt
05-02-2013, 11:18 PM
اصلا خوشم نیومد
اوایل فصل خیلی بهتر بود
این قسمت کلا خواب اور بود
نمره 4 دادم

Chandler Bing
05-02-2013, 11:21 PM
بی زحمت دیگه نظر ندید تو بقیه تاپیک ها. هم اخرین ارسال ها نابود میشه هم دیگه دیره. برای قسمت های جدید خواستید نظر بدید.
متاسفانه از این به بعد اگه پشت سر هم تو تاپیک ها بحث نظر 4 خطی بدید پست تون پاک میشه.
موفق باشید

mahan birabt
05-02-2013, 11:28 PM
باشه