PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود سوم

rezarbn
10-29-2012, 07:11 PM
http://picoup.ir/images/64318038913809076707.jpg

Season 3, Episode 3, Walk with Me
فصل سوم, قسمت سوم, کناره من حرکت کن

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2253600/)

خلاصه داستان اين قسمت : بزودی....

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34542.html#post82245) .:sub-topic:. (http://02.tvworld.info/thread34564.html#post83802)

roohallahshab
10-29-2012, 11:36 PM
من به این قسمت 8 میدم چون نسبت به دو قسمت قبل هیجانش کمتر بود و بیشتر به معرفی یه گروه جدید پرداخت که ظاهرا تو فصل سوم قرار نقش اساسی داشته باشن
اما این فرمانده این گروه چه آدم نقطه چینیه زد این ارتشی ها رو لت و پاره کرد و نشون میده که قراره برا این فصل هم نقش منفیمون جور باشه
اما یه سوالی کی گفته اگه دست و دهن یه نفری ( زامبی) رو ببرن رام میشن ؟

sinaDVD
10-29-2012, 11:37 PM
شخصیت گاورنر همونجوری بود که انتظارشو داشتم، یه Villain درست و حسابی
این فصل باس خیلی شاخ بشه...... یه جورایی گاورنر مریض روانیه به نظر من..... نمیدونم
دم سریال گرم....
9 میدیم

mr-baan
10-30-2012, 05:06 PM
ارتشی‌ها رو برای غذا و مهمات و داروهایی که داشتن کشتن.
وقتی خلبانه روی تخت بیمارستان داشت با فرماندار حرف می‌زد، بهش گفت که گروهش کجا هستن و چی همراهشون دارن... همه چیز رو از غارت به دست می‌ارن دیگه.

linkinpark20
10-30-2012, 05:07 PM
این هم از قسمت سوم من 10 دادم بخاطر اینکه خوب دارن بیننده رو با علامت سوال های بزرگ مواجه میکنن مثلا اینکه چرا اون ارتشی ها رو کشت و یا اینکه آندریا رو برای چی نگه داشتن آیا قراره طعمه بشن و آخر این اپیزود هم که اون آکواریوم و اونسر بریده که چسب زخم رو پیشونیش بود باید منتظر بمونیم و ببینیم جریان این سر های تو آکواریوم چیه تازه داره هیجان میاد ولی به قول دوستمون کاش زندان رو هم هر قسمت نشون میدادن.:Smiley104:امیدوارم روند داستان کند نشه:Smiley17:

Why Me ?
10-30-2012, 10:13 PM
خوب بود ولی حیف که دارودسته ریک رو نشون ندادند. اگه اینجوری بخواد پیش بره انگار که دو هفته یکبار داری سریال رو نگاه می کنی! من کلی منتظر موندم ببینم کی آخر قسمت قبل داشت اون زن رو دید می زد؟ یا رابطه ریک با زنش چی میشه؟ یا هرشل ؟ .....
الان انگار داری یک سریال دیگه رو نگاه می کنی و میره تا دوهفته بعد که قسمت بعدیش رو ببینی!

اما این قسمت هم کم حادثه نداشت. مهمترینشون هم همون سرهای تو آکواریوم بود . بخصوص اونیکه داشت نگاه می کرد. خلاصه که خوب بود
پ.ن: این آندریا دوباره خوشگل شد
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 می دم

Filmer
10-30-2012, 11:19 PM
این قسمت زیاد هیجانی نبود ولی اوضاع بسیار پیچ پیچی(!) شد :Smiley35:
اولش فکر کردم این گاورنر آدم خوبیه، بعدش نشون دادن که اینم با خودش و بقیه مشکل داره!
اون سر بالایی توی آکواریوم هم همون سر خلبانه بود که زنده از هلیکوپتر پیداش کردن و بهشون اطلاعات داد (از چسب زخم رو صورتش معلوم بود کیه)
معلوم نیست میخوان از آندریا و میشُن هم اطلاعاتی از دار و دسته شون بگیرن و بعد بکشنشون یا نه...

دست مرل هم خیلی باحال شده بود، توی اولین سکانسی که با دستش یه واکر کشت دقیقاً حس Assassin's Creed بهم دست داد :Smiley36:
مرل رو بعد از 2 فصل برگردوندن ولی من هنوز تو کف اون مرد سیاهپوسته و پسرش هستم که ابتدای فصل یک به ریک کمک کردن و دیگه هم هیچ خبری ازشون نشد (لااقل نشون هم نمیده که مردن تا آدم خیالش راحت بشه :دی)

smgh470
10-31-2012, 06:50 PM
سلام.قسمت سوم رو هم دیدم. بدک نبود.با شخصیتها وموقعیتهای جدیدی آشنا شدیم تو این قسمت اما نظرات من.
1-این گاورنرهم به نظر آدم خوفیه.اصلاحس خوبی بهش ندارم.از همینی هم که مرل تو گروهشه میشه فهمید چه جور آدمیه.
2-این میشونه هم با اینکه هنوز چیز زیادی ازش نمیدونیم ولی شخصیت عجیب غریبیه.درکش برام سخته.وقتی که دکتره ازش درباره زامبیهای همراش پرسید چقدر عصبانی شد.به رگ غیرتش برخورد.
3-عجب بی شرفایی هستن این گاورنرو دار ودستش.گاورنر به اون ستوان ولز قول داد که زنده بیارتشون ولی زد زیر قولش لامذهب.چقدر بی رحمانه اون گروه سربازا رو کشتن.خب آخه اونا چه هیزم تری بهت فروخته بودن.به وود بری که حمله نکرده بودن.
4-اون کله های آخرسریال هم عجیب غریب بودن و سوال برانگیز که چرا تو آکواریوم بودن؟.اون کله بالاییه هم که ستوان ولز بود که نامردا کشتنش.
4Myup.com | Free Image Hosting & Photo Sharing (http://www.4myup.com/viewer.php?file=20799990938158868283.png)

Chandler Bing
10-31-2012, 07:03 PM
اصلا فكر نمي كردم داداش دريل رو برگردونن بعد از 2 فصل....چيز خيلي عجيبي بود....
اين قسمت يك سري چيزهايي رو نشون داد كه من اصلا باور نمي كردم اين چيزها رو نشون بده...و بخواهد سريال رو به اين سمت بكشونن.....
مثلا شهر و محافظت از اون و اينكه اين 70 الي 80 نفر براي خودشون Governor (فرماندار) انتخاب كردن و آزمايشگاه راه انداخته بودن و از اين حرف ها
خيلي از حرف هايي كه فرماندار به آندريا سر ميز غذا گفت چرند بود .....اولش كه اينها اومدن توي اين شهر گفتن كه ما 70 الي 80 نفريم....حالا سر ميز ميگه ....
همه اين افراد مراقبت پزشكي ميشن و بچه ها به مدرسه ميرن و بزرگترها سر كار ميرن و
نمي دونم مي گفت ما يك جامعه هستيم و هدف مشخص داريم و كلي هم اسلحه و مهمات داريم....
كلا با اين حرف هايش اصلا همه چي رو برد زير سوال..... اولا غذاي اين افراد چطوري تامين ميشه.....همه مردها از بين اين 70 نفر كه اكثرا نگهبان هستن.....
پس كي ميره سر كار كه اين فرمانداره ميگه همه كار دارن....بعدش مگه چند تا بچه بين اين 70 نفر هست كه مدرسه باز كردن ...
حالا اين دكتره كه انييشتين شون هست اين همه امكانات رو از كجا آورده داره تحقيق ميكنه.... و ميگه ميشه واكرها رو رام كرد....ازون حرف هاي بي خودي بودش زد
همچين فرمانداره ميگه ما جامعه هستيم و هدف داريم... من يكي كه كف كردم....
خوب هدف همه افرادي كه سالم هستن كه معلومه ...فقط مي خواهند زنده بمونن ...ديگه هدف ديگه اي باقي نمي مونه كه ...
به نظر من فرمانداره داشت گونده تر از دهنش حرف مي زد....دنبال تمدن هم بود...چيزي كه در اين سريال فعلا در زير خاك هست و
تا آخرش هم اين تمدنشون سر از خاك بيرون نمي آورد
تيكه آخر فيلم كه اين گروه حمله كردن به ارتشي ها خيلي نا مفهموم بود.... معلوم نيست واقعا قصد و هدف اين آقاي فرماندار چي بود

چرا برگدوندنش عجیبه؟ مگه حتما باید می مرد؟ شخصیت خوبی بود، و برگشتش کاملا طبیعی بود.
گاورنر گفت مرد ها کار میکنند، به نظر تو محافظت از شهر کار نیست؟ تو این 80 رو تقسیم بر سه کن میشه 27 تقریبا.
مثلا 27 تا مرد دارن، نصف شون محافظت، نصف شون کارهای شهر رو انجام میدن. 27 ها بچه که به مدرسه میرن و 27 تا هم زن.
حرف هایی که زد کاملا طبیعی بود و هیچ ایرادی نداشت، یه جامعه ی کوچیک و خود ساخته هستن.
دلیل شون هم برای حمله به ارتشی ها دزدین وسایل شون بود.
اینا مردم عادی رو میارن تو شهر اما نظامی ها رو میکشن و وسایل شون رو کش میرن تا خودشون سالم بمونند.
تنها سوال این قسمت اون اکواریومه بود!!!!!
------------------------------
قسمت بدی نبود من 8 دادم، اما چیزی که میخواستم هم نبود. فقط گاورنرش خیلی خوب بود

Chandler Bing
10-31-2012, 07:10 PM
اشكان چرا اينقدر سخت مي گيري داداش

سخت چیه بابا، داریم بحث میکنیم دیگه، هدف این تاپیک ها اصلا همینه:Smiley17:

sajad44
10-31-2012, 11:32 PM
قسمت خیلی خوبی بود..از دو قسمت قبلی بهتر بود
هر چقدر که از داستان میگذره علامت سوال های بیشتری پیش میاد:Smiley10:
گاورنر هم شخصیت جالبیه.و منتظر تقابل اون با ریک هستم....البته فکر نکنم در این فصل این اتفاق بیوفته
موضوع سر های توی اکواریوم هم باید جالب باشه
من فکر کنم 8 منصفانه باشه

idin
10-31-2012, 11:36 PM
با این که به خاطر نشون ندادن درل حسابی ضد حال خوردم! ولی قسمت خیلی خوبی بود
امیدوارم اینا زودتر به هم دیگه برسن تا همشون رو باهم، یه جا ببینیم

من اول گفتم، دمش گرم گاورنر! عجب آدم باحال و خوبی. چقدر مهربون. چقدر انسان دوست...
ولی وقتی اون سربازا رو اونطوری قتل عام کرد من تا چند دقیقه توی شوک بودم و دهنم باز مونده بود!
اون صحنه ای که داشت صورت اون سرباز رو با تفنگ له میکرد، قشنگ میشد اون حس خشونت و دیوانگی رو توی چهرش تشخیص داد!
اون قضیه ی آکواریوم چی بود دیگه؟! چرا اون سرا رو توی اون نگه داشته بود؟ اون افراد چه معنایی برای این داشتن؟ من این قسمت رو درک نکردم...

امیدوارم برای آندریا مشکلی پیش نیاد. البته گاورنر اینا رو برای این نگه داشته تا به گروه ریک دسترسی پیدا کنه
احتمالا اونا رو هم میخواد قتل عام کنه! رو به رو شدنِ ریک با گاورنر عالی میتونه باشه. و درل با داداشش. چون درل کاملا عوض شده و تبدیل به شخصیت خوبه ی داستان شده!

راضی بودم از این قسمت و 10 میدم

mamad7070
11-01-2012, 09:55 PM
زیاد جالب نبود.هرچند که به یه قسمت کامل نیاز بود تا افراد جدید رو معرفی کنن.و همون طور که بقیه گفتن تقابل ریک با گاورنر و مرل جالب میشه!!!خیلی دوس دارم ببینم عکس العمل درل موقع روبرو شدن ریک با مرل چیه!
من 5 دادم.

Ehsan_keen
11-02-2012, 11:39 PM
قسمت بدی نبود.ولی به خاطر اینکه ریک رو ندیدم اعصابم خورد شد.کاش هرچه زودتر ریک اینا رو پیدا کنه (فکر نکنم به این زودی ها از زندون دربیان)
از همه ی اینا گذشته بازی گاورنر زیبا بود.شخصیت جالبی داره.
همونطور که همه گفتن بزرگ ترین راز این قسمت او آکواریوم ها بودن.
فکر میکنم که یه روز بین این گاورنر و ریک یه دعوایی میفته.ایوای دلم واسه دارو دسته ی ریک تنگ شده.(فکر کنم روزی که این قسمت رو درست میکردن همه ی دارو دسته ی روک رفته بودن مخصی:Smiley36::Smiley36:)
از این سیاه پوسته هم خوشم میاد.اونم شخصیتش مرموزه.
تقریبا به هر سوالی که تو تایپیک قبل پرسیده بودم پرداختن(مرل و هلکوپتر و سیاه پوسته)
حالا کی میخواد تا دوشنبه منتظر شه که این بییییاد؟:Smiley15:
صد درصد من:Smiley36::Smiley36:
میخواستم 7 بدم ولی چند صحنه آخر باعث شد که 8 بدم

pooya
11-04-2012, 07:52 PM
خوب برسیم به این قسمت ، اول از همه تو این سه قسمت موازی جلو رفتن سریال اصلا برام جالب نبود ( با توجه به اینکه تعداد قسمت ها سریال کمه ) یه قسمت دار و دسته ریک باشن و یه قسمت نباشن ، به هرحال قسمت خیلی خوبی بود و از نظر بازیگری هیچی کم نداشت و این شخصیت فرماندار هم به نظر من خیلی خوب در آوردنش ، در مورد کشتن اون گروه سرباز هم باید بگم برای این جماعت 80/70 نفره ای که فرماندار ساخته فقط 2 تا خطر وجود داره یکی آلودگی داخلی ( مثل مرگ یه نفر در داخل یا ورود یه فرد آلوده ) و یکی دیگه درگیری با دیگر آدم ها .
این گروه سرباز به نوبه خود خطر بالقوه برای این جماعت بودن هم باتوجه به تجهیزاتشون و هم باتوجه به اینکه یک گروه 9/8 نفره ای که بودن ، برای مثال این فرماندار اینارو راه میداد به شهرشون فردا روز اگه اصلا از فرماندار اطاعت نمیکردن یا میزدن شهر رو بهم میرختن چی میشد ؟ به نظر من دلیل اصلی کشتنشون این بود و دلیل ها دیگه استفاده از غذا و تجهیزات اونا بوده ( صحنه کشتاشون هم خیلی خوب نبود ذرسته قافلگیر شدن و مثلا اینا نظامی و آموزش دیده هستن و هوش و حواسشون ده برابر یه فرد معمولیه حتی بدون شلیک یک گلوله قلع و قمع شدن یه خورده بهم حال نداد ) یه نکته خیلی مهم تو شرایط بحرانی تنها راه نجات توجه و انجام chain of command هست ( ترجمش میشه همون سلسله مراتب قدرت یا فرماندهی ولی مفهومش از حرفا گسترده تره ) یعنی همه باید تصمیم بالادست رو چه غلط ، چه درست بدون چون و چرا اجرا کنن.
برای همین دو نقر مثل آندریا و میشون برای این گروه خطرناک نیستن .
مهم ترین نکته سوال بر انگیز همون چیزی بود که اشکان گفت اون آکواریومه
اوه اوه خیلی حرف زدم :Smiley36: 8 میدم

Moh3eN
11-07-2012, 12:24 AM
اوف اوف...هنوز تو شوک این شخصیت گاورنرم....:Smiley10:.
شخصیت +ـی بنظر میرسید اما یهو ۳۶۰ درجه!! عوض شد . معرفی خیلی خوبی بود از گاورنر .
جایی که رفت سراغ نظامی ها و قتل عامشون کرد آویزون شدم اصلا :دی . دلیلش هم که برادر پویا گفت که کاملا هم باش موافقم . اگر نظامی ها رو میاورد توی شهرش، مطمئنا اختلاف و دودستگی هم باشون وارد وودبری میشد و تمدنِ مدلِ گاورنری از هم میپاشید....
و اما آخر اپیزود و اون آکواریوم . وقتی داشت گاورنر و نشون میداد هی صدای پلق پلقِ آب میومد و اون نگاهای خاصِ فرماندار رو میدیدیم. دل تو دلم نبود که الآن چی میخواد نشونمون بده تو این محیط و انصافا چیزی که نشون داد جالب بود . البته بنظرم اصلا دلیل خاصی نداشت اون آکواریوم . شاید این صحنه خواست روح و روانِ آشفته ی فرماندار رو نشونمون بده....
کلا معرفی خوبی از این گروه جدید دیدیم و بنظرم برای آشنا شدن کامل با این گروه لازم بود که یه اپیزودِ کامل ازشون ببینیم اما برای قسمتای بعد خوبه که اپیزود رو بین وودبری و زندان تقسیم کنن .

ورود مرل هم خوشحالمون کرد راستی . چه شود رودر روییِ مرل با ریک و تی-داگ ...:Smiley19:.

خیلی خوشم اومد ازین قسمت و بش ۹ میدم ....

پ.ن: کاش میشد همین الآن قسمتِ چهارم رو میدیدم :(

Hamed Hidden
11-13-2012, 01:16 AM
قسمت خوبی بود ولی چیزی که ذهن منو درگیر کرد که اون مرد (فرمانده) لیدر اون آدما تو کمپ چرا ارتشی ها رو از بین برد ؟

احتما می خواد ارتش رو از بین ببره و یه چیزی مثل مجاهدان درست کنه

قسمت خوبی بود ۹ می دم

rezarbn
11-28-2012, 03:50 AM
این قسمت فقط روی گاورنر متمرکز بود شخصیت جالبی داشت
گاورنر شخصیت مقتدری داشت حال کردم که چه طور یه شهری رو خودش نگه داشته از دست واکر ها

از اون لحظه ای که رفتن اون سرباز های بد بختو کشتن خیلی خوشم اومد :Smiley35:

قسمت خوبی بود ولی چیزی که ذهن منو درگیر کرد که اون مرد (فرمانده) لیدر اون آدما تو کمپ چرا ارتشی ها رو از بین برد ؟

بهترین کارو کردن همون طور که پویا گفت و می تونه به خاطر این باشه که نمی خواستن دو دسته گی ایجاد بشه و دلیله دیگه ـش این می تونه باشه که نمی خواستن نون خور اضافی :Smiley36: جمع کنن و اسلحه ها شونو فقط می خواستن خودشون به دردشون نمی خورد ن

با اکواریوم زامبی ی گاورنر خیلی حال کردم خیلی جالب بود ترسناک اما قشنگ :Smiley36::Smiley69:

----
این قسمت قشنگ بود اما زیاد قشنگ نبود 8 دادم