PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهارم

rezarbn
11-06-2012, 02:10 AM
http://www.picoup.ir/images/16068438214326914536.jpg

Season 3, Episode 4, Killer Within
فصل سوم, قسمت چهارم, قاتل درون
.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2253602/)

خلاصه داستان اين قسمت : بیرون زندان, ریک از تی-داگ و دریل برای تمیز کردن محوطه و بیرون بردن واکرا کمک می خواد.. ولی خبری از گلن و مگی نیست....

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread34542.html#post82245) .:sub-topic:. (http://02.tvworld.info/thread34564.html#post83802)

Eternal
11-06-2012, 02:30 AM
ای آقایی که اینجا تاپیک بحث اپیزودیک میزنی!
شما اگه اپیزود چهارم رو دیده بودی و میومدی سایت تا با بقیه ی کاربرا هم دردی کنی و بعدش میدیدی که هنووووووووووز تاپیک برای قسمت چهارم نزدن... اون موقع حس منو درک میکردی!!
با این کارت غم چیزایی که در قسمت چهارم دیدم توی دلم موند! نمی بخشمت!! (تقریبا شوخی!!)

rmKasra
11-06-2012, 06:46 AM
این تاپیک قسمت چهارم هم که هنوز زده نشده.

فقط بگم که خیلی ناراحت کننده بود...!

x7music
11-06-2012, 10:36 AM
وای قسمت چهار دیوانه کننده بود اشک تو چشام جمع شده بود (مثلا سریال ترسناکه ولی ... بگذریم) اخه چرااااا خدا چرااااا اه ای خدای من ...! ولی خدایش صحنه به دنیا اوردن بچه کاملا حرفه ای بود اصلا نمیشه این قسمتو توصیف کرد قسمت چهار 20 از 10 میدم

roohallahshab
11-06-2012, 01:19 PM
نه لوری نباید....................:Smiley17:
این قسمت روند خوبی داشت و داستان رو تو اوج به پایان برد و واقعا فکر نمی کردم لوری کشته بشه اما چی شد کارل با تیر مادر خودش رو کشت واویلا
صحنه ای که ریک زار میزد عالی بود آدم رو گریه مینداخت نشون میده که آدم هرچی جلوی کسی که دوستش داره باهاش سرد برخورد کنه تو مشکلات به اندازه جونش دوستش داره.
یعنی صحنه آخر عالی بود نه گفتن ریک دل آدم رو ریش میکرد
http://www.picoup.ir/images/14972445362726942018.jpg

http://www.picoup.ir/images/44201862388088020125.jpg
نمره این قسمت به خاطر صحنه آخر فیلم 10

0UnknowN1
11-06-2012, 01:52 PM
لطفا یکی از دوستان این پست رو پاک کند من بلد نیستم:Smiley36:

pooya
11-06-2012, 02:12 PM
دوستان این نظر بالایی رو پاک کنید یا درستش کنید!!!! چیه این کارا؟ داداش حداقل تگ spoiler بزن!!!!!!

دوست عزیر بعد از دیدن سریال باید این تاپیک رو بخونید ، و همونجور از عنوانش مشخصه بحث و گفتگو مربوط به یک قسمت خاصه :Smiley17:

roohallahshab
11-06-2012, 02:13 PM
آقا شما که این قسمت رو ندیدید چه لزومی داره که بحث اپیزودیک فصل سوم قسمت چهارم رو نگاه میکنید بحث اپیزودیک خودش اسپیلوره
اگه تو بحث اپیزودیک درباره تیکه های جالب سریال صحبت نشه پس در رابطه با چی صحبت کنیم

rmKasra
11-06-2012, 05:08 PM
قسمت خیـــــــلی ناراحت کننده داستان اینجا بود که ریک آخرین بار با لوری بد صحبت کرد و درواقع باز هم حاضر نشد باهاش صحبت کنه. اون صحنه رو به یاد بیارین که بعد از اینکه ریک میره، لوری شونه خودش رو با صورتش لمس میکنه چون چند ثانیه قبلش دست ریک رو شونش بود...

حالا ریک کل زندگیش باید غصه این رو بخوره که آخرین باری که با همسرش گفتگو کرد، با دلخوری از پیشش رفت...

+

اون شخصی که همه ی اون خراب کاری هارو کرده بود، اون یارو سیاهه رو میشناخت، اسمش چی بود؟ مارتینز؟

برگشت بهش گفت که به ریک شلیک کن تا دوباره زندان مال ما بشه! از اونجایی که خیلی خوب هم با خلق و خوی زامبی ها آشنا بود، پس خیلی وقت بوده که از وضعیت بیرون خبر داشته. چطور میشه که اون دو نفر دیگه خبر نداشته باشن؟! یعنی تو این مدت با همدیگه ارتباطی نداشتن؟!

x7music
11-06-2012, 06:45 PM
دلم شکست این قسمت ...!

Green Way
11-06-2012, 06:49 PM
یکی از بهترین قسمتای این فصل بود به نظرم. برخلاف قسمت قبل این بار هم از زندان باخبر شدیم هم از داخل اون شهر کوچیک. میشن یه بار دیگه هوششو نشون داد. آندره آ با شنیدن اسم فرماندار(پلیتیک خوبی زد شیطون) :Smiley46: به قدری ذوق مرگ شد که واسه رفتن سست شد. تراژدی زندان و مرگ دراماتیک لوری هم که ساعت ها جای بحث داره. :Smiley68: سکانس آخر و عکس العمل ریک جای هیچ حرفی رو نمیزاره. :Smiley41:
پ.ن: آقا خیانت نکنین. پاشو میخورین ( اشاره به مرگ شین و لوری ) :Smiley109:

0UnknowN1
11-06-2012, 06:57 PM
دوست عزیر بعد از دیدن سریال باید این تاپیک رو بخونید ، و همونجور از عنوانش مشخصه بحث و گفتگو مربوط به یک قسمت خاصه :Smiley17:

آقا شما که این قسمت رو ندیدید چه لزومی داره که بحث اپیزودیک فصل سوم قسمت چهارم رو نگاه میکنید بحث اپیزودیک خودش اسپیلوره
اگه تو بحث اپیزودیک درباره تیکه های جالب سریال صحبت نشه پس در رابطه با چی صحبت کنیم

بله درسته، حق با شما دوستان است، اشتباه از من بود:Smiley35:

Why Me ?
11-06-2012, 07:54 PM
یعنی داغون شدم من!

نباید لوری می مرد.

دلم هم برای تی داگ سوخت . 2 نفر تو یک اپیزود!!!!
-----------------------------------------------------------
این قسمت هم وحشتناک بود ، هم احساسی

10 به توان 2

Patriot
11-06-2012, 08:10 PM
داغونم کرد. خیلی وقت بود پای یه سریال اشک نریخته بودم :Smiley24:

صحنه آخر نابودم کرد. حسش رو خیلی گرفتم!

ریک هم که دیوونه شد. حالا میزنه دهن هرچی واکره صاف میکنه.

اون گاورنر هم عجب مخ زنیه.

خیلی مرموزه اون شهر. خیلی منتظرم ریک به اونجا بره.

EMINENT
11-06-2012, 09:34 PM
اول یه انتقادی کنم که چرا اینقد دیر باز کردید تاپیک ای قسمتو؟:Smiley104:
آقا اصن داغون شدم،له له شدم! (به قول آقوی همساده کلاه قرمزی):Smiley36:
نسبت به قسمت قبل که ترکوند از هیجان دو تا تلفات دادن اینجوری پیش بره تا ته سریال کی میمونه دیگه؟ حرکت T-Dog خیلی فداکارانه بود دمش گرم حال کردم باهاش.:Smiley17:
از اونجایی که نشون نداد بچهه به لوری تیر میزنه شاید اصن نکشتش!این احتمال هم مدنظر داشته باشید:Smiley35:
اون دوستانی که قربون صدقه بازی ریک میرن تو صحنه آخر، بدانید و آگاه باشید که زیادی تحویلش میگیرید، خیلی بازی شاخی نبود فقط اونجایی که از فرط استیصال می افته زمین خیلی طبیعی بازی کرد و خوب بود، نمونه دم دستی بازی خوب وقتی که مرگ کسی و میفهمن بازی متیو فاکس موقع دیدن جنازه باباش تو لاست بود که فارق از این جلف بازیا و زدن خودش به در و دیوار در نهایت سادگی آدمو متاثر میکنه.
اونجایی هم که دنبال مگی و گلن میگردن توی برج دیده بانی دریل میگه you coming? خیلی باحال بود! :Smiley14: همونطور که میدونید این جمله اینجا ایهام داشت!

NOjAN
11-06-2012, 09:58 PM
اپیزود خیلی خوب و آروم شروع شد.. حتی با تیکه ی دریل یه لبخندی هم زدیم.. ولی بعدش چه جهنمی به پا کردن :Smiley19:

من طبق خصلت رباتیکم گریه نکردم, ولی واقعا احساسی بود آخر اپیزود!! به بازی ریک هم تو اون صحنه 10/10 می دم.

Chandler Bing
11-07-2012, 12:14 AM
10 که حقشه، اون به کنار. بازی ریک هم که موهای تن ادم رو سیخ میکنه اونم به کنار!!!
فقط قسمتی که گلن زد کله ی واکر رو از وسط نصف کرد و قبلش هم دریل با چاقو کله واکر رو از وسط قاچ کرد!!! خیلی اپیزودی خون الودی بود.
دمشون گرم، خوب کار میکنند. اما فقط دارن شخصیت هاشون رو حدف میکنن، به جاش اون سیاه پوسته رو گاورنر رو اوردن که فعلا از زنه چیزی ندیدیم.
فقط ریک

http://www.picoup.ir/images/96420599198380626637.jpeghttp://www.picoup.ir/images/68288765063623264793.jpeg
http://www.picoup.ir/images/65963829833786264197.jpeg

Filmer
11-07-2012, 01:16 AM
این قسمت اولاش خیلی خوب و راحت و شاد شروع شد، با سوویچ بین گارونر اینا و ریک اینا داشتم احساس می کردم که یه قسمت عادی و معمولیه که یهو اینقدر جو سنگین شد که از غیرمعمولی هم یه چیزی رفت اونورتر...
یعنی انصافاً T-Dog گناه داشت، اینهمه زحمت بکشی و تلاش بکنی برا زنده موندن و آخرشم با یه گاز یا خراش ناقابل از یه واکر همه چیز برات تموم بشه، واقعا زور داره!!!
لوری هم ترکوند این قسمت، اونجایی که مگی می خواست بچه رو به دنیا بیاره ناخودآگاه سرمو از جلو مانیتور چرخوندم، خیلی یه جوری بود وقتی داشت شکم بدبختو می شکافت.
اما از همه ی اینا بگذریم لوری نمرده چون اگه مرده بود واسه قسمت بعدی اسمش تو لیست بازیگرا نباید قرار داده میشد ولی اسمش تو لیسته: "The Walking Dead" Say the Word (TV episode 2012) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2253610/)
میبینید که اسم T-Dog حذف شده ولی لوری هم اسمش تو قسمت بعدی هست و هم قسمت های بعدی، مگر اینکه IMDb الکی یا اشتباه نوشته باشه که کم پیش میاد.

پ.ن: این IMDb با همین لیست بازیگر زدنش هم خوب هیجان فیلما رو خراب می کنه ها :Smiley19:

micro
11-07-2012, 01:27 AM
10/10
بهترین اپیزود این فصل بود از دید من
بازی ریک خیلی مشتی بود انصافا زیبا بازی کرد
فصل 3 داره میترکونه
فصل دو حدود 3-4 قسمت دیدنی داشت اما این فصل هر چهار تا قسمتش زیبا بود بقیش هم ایشالله زیباست
:)
فقط یه انتقاد کوچیک از سایت هم داشتم که تاپیک بحث اپیزودیک رو روز پخشش بزنین ما تو کف نمونیم

10/10
بهترین اپیزود این فصل بود از دید من
بازی ریک خیلی مشتی بود انصافا زیبا بازی کرد
فصل 3 داره میترکونه
فصل دو حدود 3-4 قسمت دیدنی داشت اما این فصل هر چهار تا قسمتش زیبا بود بقیش هم ایشالله زیباست
:)
فقط یه انتقاد کوچیک از سایت هم داشتم که تاپیک بحث اپیزودیک رو روز پخشش بزنین ما تو کف نمونیم

prongz
11-07-2012, 03:00 AM
اقا این قسمت دلمو زد اصن.یه جورایی رفته تو کار چندش این سریال.صحنه سزارین اعصابمو خورد کرد.از گاورنر خیلی خوشم اومده.خدا کنه تو شخصیت پردازیش اهمال نکنن

linkinpark20
11-07-2012, 12:34 PM
خوب این قسمت که اصلا جایی برای نظر دادن نزاشت:Smiley39:
واقعا انقدر قشنگ آدم رو سر زده به قسمت غم ماجرا برد که هنوز باورم نمیشه واقعا هیچ کدوم پیش بینی میکردیم ممکنه زن ریک بمیره؟:Smiley104:
کارل خیلی قشنگ بازی کرد و همچنین صحنه سزارین هم همونطور که یکی از دوستان گفته بود خیلی واقعی بود خیلی شخصیت ها دارن حذف میشن خدا کنه که همینطوری کم نشن و جلوش یک جایی گرفته بشه حس میکنم ریک میره اونجایی که فرماندار هست و اونجا رو مال خود میکنه اگه بشه چه درگیری جالبی خواهد شد:Smiley35:
ولی واقعا دیالوگ های آخری ریک بسیار قشنگ و تاثیر گزار بود و واقعا اشک تو چشام حلقه زد:Smiley19:

من نمره 10 رو دادم و اگر نمره بشیتر از 10 هم بود میدادم اما حیف که پیش بینی نشده:Smiley69:

امیدوارم سریال روند هیجانی خودش رو همینجوری در پیش بگیره البته بدون حذف کردن شخصیت های دیگه.:Smiley15:

Eternal
11-07-2012, 02:39 PM
خـــب... بالاخره تاپیک زده شد! (گیر دادما:Smiley36:)
حرفی باقی نمونده فقط میخوام بگم که به نظرم لوری نمرده!
اگه آخر اپیزود، که بخش هایی از اپیزود بعدی رو نشون میده رو با دقت نگاه کنید، میبینید که در همون لوکیشن آخر(حیاط زندان)، ریک به سرعت به داخل زندان میره! خب فک کنم پسرش میگه که نکشتمش و اونم میره که نجاتش بده!
ولی من دوست دارم لوری مرده باشه! آخه زیاد جالب نمیشه هی یکی رو بکشی بعد دوباره برگردونیش:Smiley15: یه جورایی بی مزه میشه داستان! مگر اینکه بازم هنر نویسندگی، به یه نحوی برگردونش که نه سیخ بسوزه نه کباب!

Ehsan_keen
11-07-2012, 03:51 PM
واقعا واسه این قسمت 10 کمه.هرچه از این قسمت بگی کمه
اولش خوب و خندون شروع کردن ولی بعد غوغا کرد سریال یعنی ترکوند.فکرنمیکردم بازیگر به این قوی ای رو به این زودی ها از دست بدن.
اگه 100 سال هم پیشبینی میکردم چی میشه فکر نمیکردم که لوری تو این قسمت بمیره.اگه اینطوری هست پس باید آخر فصل بترکونه(بمباران کنه)
تو این قسمت بعد از دقیقه ی 20 هر ثانیه اش هیجان بود.
فکر میکنم لوری مرده و اونجور که گفتین نمیتونه زنده مونه باشه.
صحنه ی آخر هیچ ریک به بچه توجه نکرد و دنبال لوری میگشت.ولی خیل غم انگیز بود و اونجایی که ریک رو زمین دراز کشید دیگه ادم داشت قاطی میکرد.
ولی اصلا نفهمیدم بچه پسره یا دختر.

reza8198
11-07-2012, 09:11 PM
وواوووووووو
عجب قسمتی بودا
صحنه اخر اشکمو در اورد
ریک و پسرش کولاک بودند
تی داگو همیشه فک میکردم بمیره ولی اینجا نه
حالا نمیشد اون زن کچله جای زن ریک بمیره
پسر ریکم خیلی خیط تو نخ دختر هرشل رفته
تو این فصل بهترین قسمت بود من 10 میدم

sohrab101
11-07-2012, 11:11 PM
قسمت فوق العاده ای بود
خیلی وقت بود که اپیزود به این خوبی توی سریال نبود
ولی مطمئنن بهترین قسمت سریال نبود،10 رو گذاشتم به بهترین قسمت بدم
واسه همین 9 دادم

EMINENT
11-08-2012, 12:32 AM
لوری نمرده چون اگه مرده بود واسه قسمت بعدی اسمش تو لیست بازیگرا نباید
خوب شاید تو بک شاتی چیزی بیاد، بودن اسمش تو لیست الزاما دلیل زنده بودنش نیس!

Irag
11-08-2012, 12:04 PM
به نظرم همه چیز خوب بود به غیر از پنلی که برای پسر ریک در سکانس پایانی ساخته شده بود!
خیلی باید این بنده خدا (پسر ریک) احساساتش رو میریخت بیرون
اصلا نه حس شک داشت و نه حس افسردگی اصلا خیلی بی ریخت این قسمت رو بازی کرد.
باید حداقل یه چیزی مثل فصل گذشته که تیر خورده بود تشنج کرده بود مثل همون حس رو منتقل میکرد اینگار مثل یه ارتشی که سربازش تیر خورده باشه رفتار کرد!!!
ولی تیک فوق العاده بود
10 دادم

Filmer
11-08-2012, 02:12 PM
خوب شاید تو بک شاتی چیزی بیاد، بودن اسمش تو لیست الزاما دلیل زنده بودنش نیس!

آخه نه فقط توی قسمت بعد که توی قسمت های بعدی هم اسمش هست ولی مثلاً اسم T-Dog که مرد از قسمت بعدی حذف شده مگر اینکه هر قسمت هی بخواد بک شات بزنه!!!

idin
11-08-2012, 07:27 PM
بعد از مدت ها سر یه سریال اشک ریختم!
بازی ریک توی صحنه های آخر مو به تنم سیخ کرد و اشکم رو در اورد
انقدر ناراحت شدم که الان حوصله تایپ کردن ندارم!!

10 میدم

Moh3eN
11-08-2012, 08:27 PM
داغون شدم پسر. از چی بگم ؟!!!
از جو این اپیزود...لعنت بشون. همه چی داشت خوب پیش میرفت و به آرامش میرسیدن. هرشل راه افتاده بود و اون امید و حس زندگی به گروه برگشته بود اما دو دقیقه بعد خبری از خیچکدومِ اینا نبود. نه آرامش و نه ...
دیوانه کننده بود اصلا .

از تی-داگ. خب من کاملا مطمئن بودم که تی-داگ مردنی هست توی این فصل اما نه اینجا و نه اینجوری . فکر میکردم مرل در ادامه ی دعواشون تو فصل اول تی داگ رو بکشه . اما تی داگ مردونه مرد . عالی بود .
دو تا کاراکتر دیگه هم اضافه شدن به گروه که امیدوارم اون سیاهه بازیگر ثابت شه فعلا . شخصیت جالبی داره و بدرد گروه میخوره .

کارل... بعد از فصل دوم ازش بدم میومد اما تو فصل سه متحول شد. تو این قستای اخیر هم برام قابل باور بود تغییر کردنش . خصوصا جایی که لوری رو خلاص کرد و فلش بک ممحشری که به اون سکانسِ بیادموندنیِ فصل دو زده شد .

لوری... تو این فصل ریک بش خیلی بی توجه بود و هر کاری کرد نتونست دوباره عشقِ و محبتِ ریک رو مثل سابق داشته باشه . شاید اون نیگاه محبت آمیزِ آخرشون براش کافی بوده باشه که بتونه با دلِ خوش ازین دنیا بره .

http://www.picoup.ir/images/55305118741270308032.jpg

با دیالوگِ "شب بخیر عشقم" تو لحظه های آخرش پایانِ شکوهمندی داشت کارکتر لوری . هر چند من دوست دارم تو چنتا فلش بک ببینمش باز. فکر هم میکنم ریک بیاد گذشتش با لوری بیفته و چند جای دیگه لوری رو ببینیم . امیدوارم .....

از ریک زیاد توضیح ندم بهتره. فقط میشه گفت فوق العاده عالی. سکانس آخر و اصلا ترکوند .....

کلا این قسمت همه چی تموم بود و منو تو خودش غرق کرد واقعا. از روند داستان و صداگزاری و فیلمبرداری و.... . یه سکانس از فیلمبرداری محشر; اون صحنه ای که بعد از راه افتادن هرشل دوربین رو شخصیت ها حرکت کرد تا رسید به کارل و با یه چرخشِ دوربین دیدیم که واکرها اومدن و جهنم شد دیگه ازون به بعد ....

راستی اون سیاهه که امنیت زندان رو به گند کشید همونی بود که ریک قاتی واکرا ولش کرد تو قسمتای قبل ؟ واکرا مگه نخوردن اونو ؟ یا یکی دیگه بود؟؟؟

به این قسمت ۲۰ از ۱۰ میدم :Smiley41:.

idin
11-08-2012, 08:48 PM
راستی اون سیاهه که امنیت زندان رو به گند کشید همونی بود که ریک قاتی واکرا ولش کرد تو قسمتای قبل ؟ واکرا مگه نخوردن اونو ؟ یا یکی دیگه بود؟؟؟
آره! منم فکر کردم که واکرا کارشو ساختن
همون بود دیگه؟!

منم فکر نمیکردم که تی داگ اینطوری حذف بشه. دقیقا منم داشتم درگیری تی داگ با مرل رو تصور میکردم و فکر میکردم مرل میزنه اینو نابود میکنه!
لوری هم من فکر نمیکردم از سریال حذفش کنن. خیلی شخصیت جالبی داشت. ولی به خاطر یه بچه بیای شوهرت و بچه ی بزرگت رو تنها بذاری یه ذره عقلانی نبود. نباید این کارو میکرد

بازم امیدوارم که بیشتر از درل نشون بدن...

smgh470
11-08-2012, 11:32 PM
سلام.چی بگم ازاین قسمت.چی دارم که بگم.تلخ بود تلخ.
1-این پیداشدن یکدفعه ی زامبیها کمی غیر منطقیه.یکدفعه توی زندان پیداشون میشه.مگه چقدر زامبی داره زندان؟
2-این تی-داگ هم عجب جوونمردیه دمش گرم.خودش رو(هرچندکه درنهایت باید میمرد)انداخت جلو تا کارول رو نجات بده.ولی کاش کارول روهم حذف میکردن.من فلسفه حذف نکردنش رو نفهمیدم والله.
3-چه اشتباهی کردریک که اون پسرسیاهه رونکشت.تازه این2تایی هم که الآن موندنو باید میکشت.به خاطر یه الف بچه هم زنش وهم تی –داگ رو ازدست داد.آفا دراین شرایط به قول شاعر: ترحم بر پلنگ تیزدندان ستمکاری بود بر گوسفندان.
4-واما لوری.چقدربا ایثار از خودش گذشت تا بچش به دنیا بیادولی به نظرم اشتباه کرد چون الآن کی میخواد ازاین بچه بهتر از مادرش مراقبت کنه؟کی میخواد بهش شیربده؟در ضمن چی شد که یکدفعه تصمیم گرفت خودشو فداکنه؟مگه تو قسمت1نگفت :" اگه همه مون بیمار باشیم ، حتما بچه هم بیماره پس برای چی به دنیا بیاد؟".
5-بمیرم برای ریک .این صحنه ای که گفت اه نه... بعدشم افتاد رو زمین واقعا متاثرکننده بودوهمچنین عالی بازی کرد.بقول آقا همساده:"داغونم کرد.له لهم ها".این کارل مادر مرده !!!هم به نظرم افسردگی بگیره در حداعلی.آخه یه بچه مگه چقدر ظرفیت داره.

Moh3eN
11-09-2012, 03:15 PM
.
من چون همچنان تو کفِ این بودم که ببینم اون یارو سیاهه که واکرا رو کشید تو زندان، همونی بود که دو قسمتِ قبل ریک دنبالش کرد یا نه، رفتم اون تیکه رو دوباره دیدم :

http://www.picoup.ir/images/18102329768647807873.jpg

و همونطور که مشخصه این، همون طرف هست . فقط من موندم چجوری توی اون بخش که ریک قاتی واکرا ولش کرد جون سالم به در برد :

http://www.picoup.ir/images/98715735225526897774.jpg

با دست خالی بینِ ۱۰ تا واکر گیر افتاده بود . ریک وقتی در رو روش بست بش گفت فرار کن و اونم شروع کرد به دویدن اما چیزی که ما شنیدیم داد و فریاد و ضجه هاش بود که باعث شد فکر کنیم واکرا خوردنش :Smiley15:.

--------------------------------------------

اما یخورده از این اپیزود و واکنش ها بگم ....
فیسـبوکِ سریال قبل از پخش اپیزود نوشته بود : "All we can say is WOW!" و با این جمله نوید اپیزودی طوفانی رو داده بود که همینطور هم شد....

همچنین این اپیزود طوفانی و دیدنِ این همه اتفاقِ مهم توی اوایل فصل و تنها قسمتِ چهارمِ سریال همه رو شوکه کرده.
IGN تیتر زده که "؟!Wait, this is just episode four" و امتیاز 9.5 رو به این اپیزود داده .

منتقدِ tv.com هم در مورد اتفاقاتِ این اپیزود و سکانسِ آخر و بازیِ ریک متنِ جالبی نوشته: (نقلِ به مضمون) " و درست وقتی فکر میکنی بدترین اتفاق ها رو رد کردی، اندرو لینکلن(ریک) میاد و با سکانسِ آخر رزومه ی بازیگریش رو ارتقا میده. من از مرگ تی-داگ گذشتم، از صحبتای لوری گذشتم، از چهره ی کارل هم همینطور اما حقیقتش نمیتونم از عکس العملِ ریک بگذرم; اون نابودم کرد. تو بُردی اندرو لینکلن. و اگه هر کدوم از شما بیننده ها توی سکانسِ آخر متاثر نشدین، تبریک میگم، روحِ شما تو جهنم منتظرتونه" .:Smiley36:

-------------------------------------------

پستای رفقا رو میخوندم که از احتمالِ زنده بودن لوری گفتن. بنظرم نمیشه همچین چیزی . کارل باید کارش رو تموم کرده باشه . بخاطر اون فلش بکی که زده شد به صحبتاش به ریک و یجورایی اقتداری که از کارل دیدیم توی اون سکانس ها . اون جوری که از کنار مگی رد شد و سکانس آخر که کنار ریک بود . یجورایی نشون داد به اون حرف ریک تو فصل دو عمل کرده . ریک بش گفت "بچه بازی دیگه تمومه" و کارل توی بچگی مرد شد ....
امیدوارم که لوری مرده باشه و نخوان هیچ جوری به سریال برگردوننش ، جز با مرور خاطراتی که ریک باش داره که بعید هم نیست . الان توی قسمتای آینده ریک باید احساس گناه زیادی داشته باشه و درب و داغون ببینیمش .
این وسط بزرگ کردن این بچه هه معظلیه واسه خودش . چی میخواد بخوره و ....

------------------------------------------

راستی بعد از اینکه گروه جسد تی داگ رو در کنار شال کارول دید، کارول رو مرده فرض کردن همشون . شاید در کنار احساس گناهی که ریک تو قسمتای بعدی میگیره دریل رو هم با اوضاع و احوال بیریخت ببینیم !. یعنی شاید غیبتِ فعلیِ کارول و برگشتنش تو قسمتای بعدی باعث شه احساس کمبود کنه و بفهمه خاطرخواه شده! (بلا به دور :دی) . خدا رو چه دیدی، شاید کارشون به بالای برج نگهبانی کشید :Smiley14:.

-----------------------------------------

الآن داشتم دوباره این قسمت رو دورِ تند! میدیدم . تقریبا چیز زیادی از بخش وودبری یادم نبود. بسکه قسمتای مربوط به زندان درگیرکننده بود . باید از عوامل تشکر کنیم که قاتیِ صحنه های زندان، اتفاقاتِ وودبری رو هم جا داده بودن که باعث میشد بیننده یه نفسی بکشه و فکر میکنم اگه قرار بود این قسمت همش اتفاقاتِ وحشتناکِ زندان رو ببینیم شخصا سکته زده بودم :Smiley36:.

ali361
11-09-2012, 10:17 PM
با سلام
والا بچه ها همه چی رو گفتن دیگه چیزی نمونده که گفته نشده باشه...اپیزود خیلی عالی بود، شروع شاد و امید وار کننده و پایان تلخ.. .خیلی خیلی عالی بود.(خیلی هم ناگهانی شخصیت هارو حذف میکنند)
10میدم به این قسمت.راستی کی 1 داده؟

prongz
11-10-2012, 02:09 PM
10میدم به این قسمت.راستی کی 1 داده؟من به 8 اعتراف می کنم.بقیه رو گردن نمی گیرم.:Smiley36:

جالبه که تا این حد خوشتون اومد.اتفاقات بد که رو من خیلی تاثیر گذاشت.مخصوصا سکانس زایمان اعصابمو خورد کرد.اینقدر که چند ثانیه پاز کردم.ولی کسی اینو نگفت.بچه ها فقط می گن شوکه شدن:Smiley39:

idin
11-10-2012, 05:42 PM
دوستی که 1 داده رو باید اخراج کرد! (شوخی میکنم :Smiley69:)

کلا صحنه های چندش آور زیاد داره. مثلا اون صحنه ای که زد سر زامبی رو از وسط نصف کرد یا درل پرید با چاقو زد تو فرق سر زامبیه! یا همین صحنه ی زایمان یا قطع پای هرشل یا...
ولی خب تم داستان طوری هست که باید اینطور چیزا توش باشه دیگه. اگه نباشه که ...
منم از اونجایی که از بچگی دوست داشتم همه زامبی بشن و یه عده ای برای نجات جونشون تلاش کنن! خب خیلی از این سریال خوشم میاد.
این سریال داره اون رویا پردازی های دوران کودکی رو برای من به نمایش میذاره! (شخصیت جالبی دارم :Smiley36:)

micro
11-10-2012, 08:07 PM
کاراکتر لوری از لیست بازیگر های قسمت بعد حذف شد!!
اما هنوز تو لیست بازیگر های دو قسمت بعد هست
خدا رو شکر شک و ابهامات بر طرف شد

shadli_m7
11-10-2012, 09:13 PM
سکانس آخر و گریه ی ریک من رو یاد سکانس آخر سون و گریه ی محشر برد پیت انداخت.
از لوری خوشم نمی اومد . خوشحال شدم که رفت.
این سیزن کارل خیلی خوب شده.

prongz
11-10-2012, 09:22 PM
دوستی که 1 داده رو باید اخراج کرد! (شوخی میکنم :Smiley69:)

کلا صحنه های چندش آور زیاد داره. مثلا اون صحنه ای که زد سر زامبی رو از وسط نصف کرد یا درل پرید با چاقو زد تو فرق سر زامبیه! یا همین صحنه ی زایمان یا قطع پای هرشل یا...
ولی خب تم داستان طوری هست که باید اینطور چیزا توش باشه دیگه. اگه نباشه که ...
منم از اونجایی که از بچگی دوست داشتم همه زامبی بشن و یه عده ای برای نجات جونشون تلاش کنن! خب خیلی از این سریال خوشم میاد.
این سریال داره اون رویا پردازی های دوران کودکی رو برای من به نمایش میذاره! (شخصیت جالبی دارم :Smiley36:)

قبول ندارم اینو ایدین جان.ببین برای مثال سیزن 1 سریال هم هدفش همینا بود دیگه.اما دارابونت هیچوقت برای جذب مخاطبش از این موضوع استفاده نمی کرد.سیزن 2 هم خیلی کمتر بود این موضوع.بحث هیجان و ترس یه بحثه.بحث صحنه های چندش اور یه بحث دیگه.الان شاید با خودتون بگین ای بابا این چه سوسولیه:Smiley14: ولی بحث این نیست.بحث حس بدیه که واسه مخاطبش به جا میزاره.ترکوندن سر زامبی ایرادی نداره ولی این که بیای نشون بدی کلاه زامبیو می کنی بعد نصف کله ی زامبی هم با کلاهه کنده میشه ضرورتی نداره به نظرم.:Smiley89:

اضافه شده در : 3 minutes

راستی من قربون این لطافت کودکانت برم:Smiley14:

osture
11-10-2012, 09:57 PM
این سریال واقعا داره میترکونه
ولی دارن همه کاراکتر ها رو حذف میکنن حذف شین خوب بود ولی لوری نه حال همرو گرفت شاید جهت داستانم اینجوری باشه اول خوشحالت کنه بعد بزنه تو برجکت هیجانش اینجوری زیاد میشه خوبه در کل ولی چون خودمون با سریال رابطه برقرار میکنیم دوست نداریم اینجوری شه -
ولی حالا بنظرم با این همه ادم که مردن یا بی پا شدن گروه ریک ضعیف شده باید منتظر مشکلات بود
یه زندان به سریال اضافه شد کلی از گروه کم شد

x7music
11-10-2012, 10:11 PM
دوستان این سریال خیلی محشره بی شک همتون هم میدونید نمیخوام ازش تعریف کنم اما میخوام بگم از همه بهتر و باحالتر تاپیکهای بحث پیرامون هر قسمته که باعث میشه سریال زیباتر و هرچه تمامتر بنظر برسه من یکی که همیشه بحثهای این سریالو میخونم و لذت میبرم .
از همه دوستان که تو بحث شرکت میکنن و باعث زیبا شدن سریال و ایجاد انگیزه و سوال تو ذهنم درباره اتفاقات سریال میشن به شخصه تشکر میکنم و کوچیک همتون هستم فدای شما .:Smiley17:
-------------
بجان خودم من 10 دادم بخدا راست میگم جا داشت بیشتر هم میدادم منظورم امتیازه ( منحرفها یه فکری به حال افکارتون کنید :Smiley14: ) شاید اون داداشی که یک داده سر و ته نمره داده بنده خدا نمیدونسته !؟

Moh3eN
11-11-2012, 12:28 AM
در مورد حذف کارکترها....
من که شدیدا با این کارشون حال کردم . یعنی الآن برای من غیر از خودِ ریک و دریل، هیچکدوم از شخصیتای گروه حاشیه ی امنیت ندارن و من عاشق همین غیر قابلِ پیش بینی بودنشم. کدوممون میتونستیم مرگ شین و سوفیا و لوری و تی داگ رو به این روشی که دیدیم پیش بینی کنیم ؟
بعد، این دنیایی که داریم میبینیم همین رو هم میطلبه . به تصویر کشیدنِ دنیای بیرحم و درب و داغونِ آخر الزمانی، یه نویسنده و کارگزدانِ بیرحم هم میخواد که بتونه شخصیتی که باش همراه بودی رو با یه پرداختِ درست و درمون حذف کنه و قشنگ مزه ی اون دنیای سیاه و بیرحم رو به منِ بیننده بچشونه . تو این قسمت که به هممنون چشوند طعمش رو:Smiley36: و به شخصه ازین بابت ممنونشونم :Smiley41:.

pooya
11-11-2012, 01:06 AM
اون دوستانی که قربون صدقه بازی ریک میرن تو صحنه آخر، بدانید و آگاه باشید که زیادی تحویلش میگیرید،
نسبتا موافقم ولی واقعا صحنه تاثیرگذاری بود ( تاثیرگذارترین صحنه به نظر من شلیک ریک به صوفیا بود) و یه سریال فقط یه سکانس نیست و جمله نوژن صدق میکنه " به بازی ریک تو اون صحنه باید 10 از 10 داد"
باز هم به اون سوال بیخود بر میگردیم اینا که 100 تا بلا سرشون اومده بود باز چرا موارد احتیاطی رو بیشتر رعایت نکردن ، اون یک نفر هم به تنهایی با توجه به اینکه تا حالا بیرون نرفته و با دنیا واکر ها آشنا نبود خیلی عجیبه بتونه دووم بیاره و برای انتقام نقشه بکشه .
یه چیزی که فکرم رو همیشه موقع دیدن سریال مشغول میکنه اینه که چرا تو این موقعیت این کار رو نکردن یا چرا اون کار رو نکردن ، ولی تو زندگی واقعی خودم که نگاه میکنم میبینم تو موقعیت ها هزار برابر آسونتر بدترین تصمیم ها رو گرفتم :Smiley15:

اون گاورنر هم عجب مخ زنیه.
نکته ظریفی اشاره کردی :Smiley35:

سکانس آخر و گریه ی ریک من رو یاد سکانس آخر سون و گریه ی محشر برد پیت انداخت.
منم دقیقا یاد برد پیت افتادم

در مورد حذف کارکترها....
من که شدیدا با این کارشون حال کردم
در مورد حذف شخصیت ها به نظر ن در مورد شخصیت ها فرعی ( مثل انتها فصل 2 ) به شدت بد عمل میکنن و فقط برای شخصیت ها اصلی برنامه توپی دارن و کلا باید یه طوری باشه که هیچکی حاشیه امنیت نداشته باشه اون موقع مفهوم درام بیشتر نمود پیدا میکنه

فیلم Deep Blue Sea یه فیلم ترسناک ( نسبتا در پیت ) محصول 1999 که اون زمان معروف ترین بازیگر ساموئل ال جکسونه و اصلا کلاس بازیگریش چند گرید بالاتر از بقیه است دقیقه 20 فیلم کوسه میپره همین ساموئل ال جکسون که نقش اصلی فیلم هم تا این دقیقه داره رو میخوره این یعنی حذف شخصیت .

یه نکته هم دقت کردین این واکر ها که یه ضربه بهشون وارد کنی به چند قسمت تبدیل میسن و اصلا عضله قوی ای ندارن ولی آرواره هاشون از شیر هم قوی تره یه گاز میگرن کل تاندون و عضله و رگ رو میکشن بیرون
در کل 9 میدم

prongz
11-11-2012, 01:20 AM
دوستان من یه مقدار توی شوخی با مهرداد عزیز زیاده روی کردم.اما قصدم فقط وفقط شوخی بود و منظور دیگه ای نداشتم.همینجا از این دوست گلمون معذرت می خوام:Smiley17:

amingeneral
11-11-2012, 02:27 AM
در اینکه قسمت محشری بود شک نکنین. یه 10 کله گنده
ولی خواستم نکته ی نسبتا ظریفیو بش اشاره کنم. وقتی گلن بچه رو از شکم لوری در میاره شکم لوری هنوز بالاس.یعنی بر نمیگرده به حات قبلیش!!! البته من دکتر نیستم شایدم طبیعی باشه که تا یه مدتی بر نگرده و مدلش همینطوریه:Smiley39: ولی قانونا باید برگرده دیگه نه؟! البته صحنه زایمانش به جز شاید همون یک مورد خیلی طبیعی بود مخصوصا نوزاده:Smiley36::Smiley35:

idin
11-11-2012, 07:55 AM
البته من دکتر نیستم شایدم طبیعی باشه که تا یه مدتی بر نگرده و مدلش همینطوریه
طبیعیه دوست من. یه مدتی زمان میبره تا کامل برگرده تو

D O R D I
11-11-2012, 09:16 AM
طبیعیه دوست من. یه مدتی زمان میبره تا کامل برگرده تو

معلومه تجربه داریا ایدین:Smiley14::Smiley34::Smiley17:

bakuryu
11-11-2012, 02:32 PM
بنده ۱ دادم
کمتر بود هم میدادم

خیلی خیلی رفت رو اعصابم
جدا ناراحت شدم

آخه این چه کاریه با مخاطب میکنه کارگردان ،،،،،،،،

چون ریک یه دونه باشه و
بدون شک ، ریک هم ۱ میده به این قسمت
........

x7music
11-11-2012, 03:20 PM
بگیریش اومد خودشه همون که به سریال 1 داده :Smiley35: خوب معلومه سریاله واقعا یکه یکه :Smiley14:
اسپیولر : :Smiley10: من قسمت بعدیو دیدم :Smiley36: دروغ گفتم فردا میبینم :Smiley15:

sajad44
11-11-2012, 03:26 PM
53 تفر تو این بحث اپیزودیک شزکت کردند من هم 54 ..دم همه گرم فکر کنم تا حالا بحث های اپیزودیک این همه شرکت کننده نداشته
اما در مورد این قسمت فوق العاده......
15 دقیقه اول این فیلم ملایم بودکه ناگهان......walker.....
23 قسمت از این سریال گذشته و 2 کاراکتر اصلی سریال حذف شدن و کسی هم اضافه نشده {البته فقط در مورد دار و دسته گروه ریک صدق میکنه**
ولی باز هم نقطه ضعف این قسمت ریتم کند داستانه..نمیدونم چرا ذاستان رو به جلو نمیره
بازیگرا هم تو این قسمت عالی بودن مخصوصا سکانس اخر که مگی و ریک خیلی خوب بازی کردن:Smiley10:
این قسمت به اندازه یه فیلم سینمایی اتفاق و حادثه داشت ..و البته غیر قابل پیش بینی
و در اخر هم 10 نمره منصفانه ایست

alireza1371
11-11-2012, 06:31 PM
دلم برای شین تنگ شده :Smiley19: اگه بود عمرا اجازه میداد بلایی سر لوری بیاد..................................شین طفلکی :( این ریک مغرور گند زد به اعصاب همه با رفتارش با لوری خدا بیامرز :Smiley17:

Patriot
11-11-2012, 07:42 PM
یه نکته هم دقت کردین این واکر ها که یه ضربه بهشون وارد کنی به چند قسمت تبدیل میسن و اصلا عضله قوی ای ندارن ولی آرواره هاشون از شیر هم قوی تره یه گاز میگرن کل تاندون و عضله و رگ رو میکشن بیرون

کاملاً با این قسمت موافقم. این واکر ها خیلی ترد هستند! به نظر میرسه که با دست خالی هم بشه از پسشون بر اومد. گاز گرفتنشون هم که دیگه جای خود داره که مثل کوسه میمونن.

انیمیشن happy three freinds رو دیدید؟ خیلی زود اجزای بدنشون کنده میشد! یاد اون میوفتم! :Smiley14:

Why Me ?
11-11-2012, 11:20 PM
از سر بیکاری داشتم بحث اپیزودیک قسمت آخر فصل دوم رو می خوندم به نظر خودم که تقریبا 8 ماه پیش گفته بودم رسیدم:

ولی ریک عجب نگاه نافذی داره!!!!
حیف که شین مرد
لوری (زن ریک )رو هم دوست دارم/ خب شد زنده موند-اگه اون نباشه ، خوشگل گروه کیه؟ اون دختره که با پسر کره ای هست، قشنگه ولی خیلی یخه! کشش زن ریک رو نداره(حداقل برای من)

22/3/2012

عجب نظری داده بودم !:Smiley14: اون موقع فکرش هم نمی کردی که داستان لوری اینجوری تموم بشه !:Smiley104:
به هرحال دلم گرفت:Smiley15:
حالا من بدون لوری چکار کنم؟ دلمو به مگی خوش کنم یا اون دختر سیاهه که شمشیر داره و من اصلا باهاش حال نمی کنم ؟ شخصیت های باحال رو از ما گرفتن و یک سری کاراکتر ضعیف تر بهمون تحویل دادند:Smiley19: گاورنر در مقابل شین--- دختر سیاهه در مقابل لوری------ اون سیاه زندونی در مقابل تی داگ و.... امیدوارم دیگه تکرار نشه -- هیجان یک چیزه ، ضد حال زدن یک چیز دیگه!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: این پست 57 هستش ، دوستان لطف کنند برسونن به 60 تا که رکود بزنیم تو بحث اپیزودیک:Smiley35:

osture
11-12-2012, 12:11 AM
حالا جدای خوش کردن دلمون به دخترا نظرمنم همینه بهترین ها روبردن . سریال Game of Thrones نقش اولش کشته شد ولی زیاد تاثیر رو ما نداشت با اینکه شکه شدیم ولی بیشتر دلمون بحال خانوادش سوخت -
غم داستان یجوری شده فکر کنم این سریال از اون سریال هایی هست که پایان خوشی نداشته باشه
مثلا مثلا مثلا اخر سر ریک تنها زنده بمونه و به پاد زهر برسه و بعد زندگی واسش ارزش نداشته باشه و خودکشی کنه و کلا از سریال ما هیچی نمونه
اون موقع میشه بدترین سریال عمرم
البته فکرکنم کشتن کرکتر ها دیگه نموم شده باشه توی گروه ریک حداقل واسه این فصل و الان باید منتظر تاثیراتش باشیم

این چیزا که گفتم ایراد به سریال وکارگردانی و زیبایی سریال نیست - نقد نیست
چیزیه که دوست ندارم اتفاق بیفته شاید کسی باشه اخر سر هیچکی نمونه همونی باشه که خوشحالش میکنه
باید 2قسمت بعدی رو دید تا نتیجش رو ببینیم

prongz
11-12-2012, 01:45 AM
حالا من بدون لوری چکار کنم؟ دلمو به مگی خوش کنم یا اون دختر سیاهه که شمشیر داره و من اصلا باهاش حال نمی کنم ؟ شخصیت های باحال رو از ما گرفتن و یک سری کاراکتر ضعیف تر بهمون تحویل دادند گاورنر در مقابل شین--- دختر سیاهه در مقابل لوری------ اون سیاه زندونی در مقابل تی داگ و.... امیدوارم دیگه تکرار نشه -- هیجان یک چیزه ، ضد حال زدن یک چیز دیگه!اتفاقا من گاورنر رو خوشم اومده ازش.شاید هنوز مثل شین نباشه برامون ولی فکر میکنم پتاسیل قوی ای داره شخصیتش.خیلی معصوم می زنه بیچاره:Smiley14:اگه بدمن بودنش قبل سریال برام اسپویل نمیشد تو اون صحنه ی حملش به نظامیا هنگ میکردم.الانم بیشترین چیزی که ذهنمو مشغول خودش کرده این باباست با داستان اون کله هاش:Smiley36:.یارو یا خیلی روانیه یا یه دلیل خیلی جالب داره این کارش.

D O R D I
11-12-2012, 09:24 AM
فقط این پست رو دادم برای 60تایی شدن پستا :Smiley41:
حالا نگین من اسپمرم :Smiley34:

micro
11-12-2012, 03:31 PM
منم از گاورنر خوشم اومده
یه جوری مخوف میزنه!!!
البته نباید با 3-4 قسمت دربارش نظر داد!

Hamed Hidden
11-13-2012, 01:11 AM
قشنگ بود , انتظارم می رفت یکی بمیره ( از سر اون جمله یکی از عوامل ؛ ما ترسی از حذف عوامل اصلی نداریم )

آخرش نزدیک بود گریم بگیره , آخی ریک ...

slimshady
11-14-2012, 08:35 PM
این فسمت خیلی بیش از حد استرسش بالا بود امکان داره که سریال از اینجا افت کنه )jump the shark(
زنه احتمال برگشتنش هست
من 10 دادم
عجب استقبالی شده از این سریال اینجا:Smiley30:

ifarzam
11-29-2012, 08:54 PM
ویران کننده بود این قسمت. و پر از خون. و پایانی اشک آلود. . .

10/10

hesam220
11-29-2012, 09:47 PM
این قسمت خیلی خوب بود:Smiley10: من بهش 10 میدم

rezarbn
11-29-2012, 11:30 PM
عجب قسمتی بود پر از احساسات و هیجان خیلی خوشم اومد از این قسمت از همون شروع تا اخرش این قسمت فوق العاده بود این 45 دقیقه واقا محشر بود

اون لحظه ای که داشتن شکم لوری رو می بیریدن خیلی ناراحت کننده بود :Smiley19:

این بچه ـه هم اصلا عاطفه نداره ها مادرش مرد اصلا یه قطره اشکم نریخت :Smiley104:
فقط از اون لحظه ای که گفت پسره : دیگه وقت بزرگ شدنه " خیلی خوشم اومد :Smiley69:
از اون تیکه ی ریک هم که وقتی داشت گریه می کرد هم خوشم اومد
اون تلفنه که اخر کار شد هم خوب بود می تونه واسه قسمت های بعدی مسیر داستان رو شکل بده :Smiley10:

----- 10 نمره ی من به این قسمت