PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود چهارم

rezarbn
11-08-2012, 10:49 PM
http://p30up.ir/up/7ftnfv9a8ced6vn43sax.jpg

Season 2, Episode 4, I Am Anne Frank: Part 1
فصل دوم, قسمت چهارم, من Anne Frank هستم :قسمت اول

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2378296/)

خلاصه داستان اين قسمت : یه بیماره جدید که ادعا می کنه Anne Frank هستش از گذشته ی Arden صحبت می کنه و اونو افشا می کنه Kit می فهمه که چراGraceبه briarclif امده...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34840.html#post86655) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread34980.html#post82971)

Why Me ?
11-08-2012, 11:17 PM
به نظرم اسم این سریال اشتباه انتخاب شده ، باید این اسم انتخاب می شد:

! American Gooseflesh Story

از بس که این قسمت چندش آور بود!
(gooseflesh یعنی چندش!)

این سادیسمی های عوضی الکی الکی هم دارند داستان رو پیچیده می کنند ، یعنی لزومی نداشت که اون دکتره نازی دربیاد! قسمت قبل هم که موجودات فضایی اومدند و قسمت قبل ترش هم جن گیری بود ! خیلی شیر تو شیر شد!

اما در کل از لحاظ هیجان و مسائل فنی نمره اش بیسته!
از اون دکتره هم خوشم میاد ( زاخاری رو می گم)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 می دهم

EMINENT
11-12-2012, 06:37 PM
همچنان نفســگیره این سریال، واقعا لذت خاصی داره دبدنش، مرز بین راست و دروغ داستان هنوز مشخص نیست، معلوم نیست دکتره واقعا نازی بوده یا دختره خالی میبنده، کیت واقعا قاتل هست یا نیست، ربط پدر ارشد با دکتر آرتور چیه.
بمب ساعتی سریالم هم خواهر ماریه که جنزده شده ولی هنوز چیزی بروز نداده منتظرم ببینم چیکار میخواد کنه، بازی دکتر تردسون هم برخلاف فصل اول خیلی خوب و حرفه ای هست خوشم اومد ازش.

Chandler Bing
11-12-2012, 06:43 PM
داستان واقعا پیچیده ای داره که ازش لذت میبرم، پر از معماست و نمیشه فعلا چیزی رو حدس زد
قسمت های که المان هم نشون میداد قشنگ دراورده بودن. بازی همه بازیگراش درجه یکه و از نظر فنی هم که 20ـه.
فقط یه ایراد بزرگ داره که اونم کم بودن نقش جوزف فاینس یا همون پدر ارشده، واقعا بازیگر خوبیه، با توجه به چیزهایی که این
قسمت نشون داد فکر کنم نقشش بیشتر بشه.
نمره ی من 9 به این قسمت، چیزی کم نداشت.

Irag
11-12-2012, 07:47 PM
داستان واقعا پیچیده ای داره که ازش لذت میبرم، پر از معماست و نمیشه فعلا چیزی رو حدس زد

اخ گفتی فصل قبل که داشتم بابت این قضیه دیوونه میشدم!
ولی هنوزم نسبت به این فصل بدبین هستم مطمئنم نمیتونه به اندازه ی فصل قبل موفق بشه.
خیلی بعیده.

darioush2009
11-13-2012, 02:35 AM
اخ گفتی فصل قبل که داشتم بابت این قضیه دیوونه میشدم!
ولی هنوزم نسبت به این فصل بدبین هستم مطمئنم نمیتونه به اندازه ی فصل قبل موفق بشه.
خیلی بعیده.
اره منم میگم مانند فصل یک موفقیت رو تکرار نمی کنه که همش بخاطر داستان های زیادی رو شامل میشه که خط اصلی داستان رو فراموش می کنی ولی از نظر صحنه های بازی و غیر پیش بینی بودن سریال عالی :Smiley35:و در حد متوسط ترسناک بودن:Smiley69:
ولی جذاب و قابل کشش:Smiley10:
من دو اپیزود اول رو دیدم ولی صبر می کنم تا فصل یک کامل بیاد تا در یه هفته سریال رو ببینم چون این فاصله یک هفته ای خیلی چیزا رو فراموش می کنی و نمی چسبه به دل ادم:Smiley14:

NOjAN
11-13-2012, 02:58 AM
این سریال حرف نداره :Smiley41:

دکتره که صددرصد نازیه.. این کشیش اعظم هم مشخصه که آلمانیه , چون ریپورت داد بهش..
این خواهر جود هم آدم می مونه شخصیت خوبیه... بدیه.... هنوز مرموزه.

حالا برخلاف دوستانی که اینجا نظر دادن, من از محیط فصل اول خوشم نمی یومد.. این فصل خیلی به نظرم جذاب تره.. \m/

EMINENT
11-13-2012, 12:03 PM
حالا برخلاف دوستانی که اینجا نظر دادن, من از محیط فصل اول خوشم نمی یومد.. این فصل خیلی به نظرم جذاب تره..
دقیقا! فصل یک خیلی جذابیت و کشش نداشت، ولی جو حاکم روی این فصل واقعا سنگین و نفسگیره!

9353980174
11-13-2012, 01:50 PM
پسر این دکتره دیوانسسسسسسسسسسسسسسسسس

پسر این سریال عاااااااااااااااالیهههههه ههه

osture
11-13-2012, 09:38 PM
از یه موضوعاتی توی این سریال استفاده میشه که تاحالا توی هیچ سریال ترسناکی ندیدم
من سریال دیدنم رو با سریال ترسناک شروع کردم 4 سال پیش و اولین سریال هایی که دیدم همه ترسناک بودن
تا اینجا زیاد ترسناک نبوده ولی همین اسایشگاه روانی و وجود همچین ادمایی توش دلهوره اوره - ابتکار توی این سریال زیاده
10