PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود هفتم

AR!@N
11-13-2012, 10:29 AM
http://www.picoup.ir/images/10186957503055977027.jpg
قسمت هفتم از فصل هفتم : شیمی

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2235984/)

تاریخ پخش : 11 نوامبر 2012
خلاصه داستان: سال پرایس در مورد قضیه هانا به دبرا می گه از طرف دیگر هم ویکتور ازاد می شه و....

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread32909-2.html#post87315)

Joey
11-13-2012, 05:34 PM
قسمت خیلی خوبی بود
معلوم بود روی متن حسابی کار شده و دیالوگ ها خیلی دقیق و عالی بودن
مثل گفتگوی دکس و آیزاک که مثل گفتگوهای قبلیشون فوق العاده بود
و این دیالوگ دب که در نوع خودش خیلی جالب توجه بود :
I can't even have a drink with someone without them dying

جالبه که حالا دکس میخواد طرف زنده بمونه دب میخواد دخلشو بیاره :Smiley36:

http://www.picoup.ir/images/40818356498756438319.jpg

http://www.picoup.ir/images/11579549698775822221.jpg

قیافه ی دکس توی این صحنه ی آخر دیدنی بود :Smiley35:

9 از 10

amingeneral
11-13-2012, 06:15 PM
امون از دست عشق!!!کوئینو مجبور به دزدی و پاک کردن اثر جرم بخاطر نادیا میکنه دکسترم مجبور به شکستن همه ی کلیشه هاش که تا حالا هم با اونا زنده بوده! یاد اهنگ نیما خواننده افتادم : عشق یه چیزی مث کشک و دوغه .......... :Smiley35: ! ولی گویا برای کوئینو دکس اصلا کشک و دوغ نیست. جفتشون دارن خودشونو بدبخت میکنن.
به قول joey عزیز دیالوگای دکستر و ایزاک همیشه محشر بوده.همش همدیگرو تهدید میکنن اونم با لحن طنز. اخرش مطمئنم ایزاک یه ضربه ای به دکس میزنه.
دیالوگای دبرام با اون لحن بد دهنیش خیلی با حاله.تا حالا تو هیچ فیلمی انقدر اصطلاح جالب از f**k یا shit ندیده بودم:Smiley10:

AR!@N
11-13-2012, 06:19 PM
خیلی خوب بود این قسمت بلاخره هیجان به سریال برگشت و اوضا خر تو خر شد :Smiley69: و بعید می دونم هانا شوهرشو بقیه رو واسه عشق و حال کشته باشه حتما یه دلیل قانع کننده داره

Why Me ?
11-13-2012, 09:16 PM
خوب بود مثل همیشه

چقدر من با این باتیستا حال می کنم. یک پلیس واقعی است .

9 می دم والسلام

Chandler Bing
11-13-2012, 10:26 PM
خیلی خوبه این سریال، با حرکت جویی و باتیستا حال کردم که بغل کردن، خیلی خوب بود. باتیستا هم خیلی دل بزرگی داره:Smiley41:
ایراک هم به دکستر گفت نباید اینو بهم میگفتی خیلی خوب بود، اما دکستر رو هنوز نشناخته.
اون پسره رو زود کشتن، میشد نگهش داشت، اما خب دکستره دیگه!!!!
اون اخر هم داستان بدجور پیچ خورد، باید دید دکستر چیکار میکنه:Smiley39:
9 میدم

justUnited
11-14-2012, 05:16 AM
یه جورایی حس میکنم آدم بدهای داستان یه جورایی کار همدیگه رو میسازند شما چطور؟:Smiley82:

Ehsan_keen
11-14-2012, 04:13 PM
قسمت قشنگ و پیچیده ای بود.
سکانس و دیالوگ های این قسمت واقعا دقیق و زیبا بود
تو این قسمت از یک طرف با نویسنده و از طرف دیگه ایزاک و از طرف دیگه این هانا و دب و لاگورتا
عجب قسمتی بود.این فصل ممکنه از فصل 1 که خیلی دوسش داشتم بهتر بشه.
از قسمت بعد دب روی دکس با این همه مشکلاتی که دکس داره فشار میاره.
این دیالوگ هم که محشر بود:
اون مثل "لیلا" غرقِ تاریکیم نشده...یا مثل "ریتا" ازش پوشیده نیست...و مثل "لومن" بهش نیازی نداره...
هانا تو دکستر خیلی بهتر از چاک بازی کرده.
من که بدون شک به این قسمت 10 دادم

Patriot
11-15-2012, 01:18 AM
چقدر قشنگ پیچیده شد!!

دلم خیلی برای دبرا می سوزه. نزدیک هرکی میشه طرف نابود میشه. من جاش بودم دیوونه میشدم. ببین چی شده که دست به دامن دکس شده!
از هانا خوشم اومد. خداییش خیلی شخصیت جالبی داره.
اون قسمت که دکستر 3 زنی که تو زندگیش بودن رو مقایسه کرد خیلی جالب بود. معلومه خیلی روش کار کردند.
تو پیش نمایش قسمت بعد نشون داد که دکستر گفت که از هانا خوشش اومده و نمی کشتش! آیزاک هم که دیگه دیوونه شده با اون حرف دکستر. چه قسمتی بشه قسمت بعدش!

خداییش سریال رو دستش نیست. من 10 میدم و به احترامش به مدت یک هفته بک گراندم رو دکستر میذارم.

Irag
11-15-2012, 12:20 PM
اگه فیلم فانتزی نبود! و یکمی جرات داشت و کلا خوشحال نبود
دقیقا میتونست از اینی که هست جذاب تر و واقعی تر بشه
مثلا اون سکانس اخر که دب درخواست عدالت کرد رو میتونست خیلی بهتر دربیاره چجوری؟

اینجوری که بلافاصله دکس همینطور که داره گریه میکنه بالش رو برداره و جلوی صورت هانا میگرفت و درجا خفش میکرد!! این چقدر قشنگ تر بود.
بعد یک سکانس بیادماندنی برای عدالت و دکس و دب و ... کلا محشر میشد.
ولی خوب تیم سازنده اندازه ی من جرات ندارن:

pooya
11-17-2012, 11:24 PM
به شخصه از همون اولی که سریال شروع شد و دبرا کلید کرد روی هانا میفهمیدم ، آخر سر به همچین جایی میرسیم که دبرا از دکستر بخواد هانا رو بکشه و دکستر بین دبرا و هانا باید یکی رو انتخاب کنه ، ولی این نکته مهمه که هانا قاتله و مثل همه آدم کش ها هرجا ببینه داره گیر میفته باز دست به آدم کشی میزنه . برای مثال خود دکستر دوکس ( فصل دوم ) بهش نزدیک شد نرفت دوکس رو بکشه یا حتی میگل پرادو همون اول نکشتش وقتی دید اون هم خطا رفتن ، بعد کشتش . واقعا باجگیری دکسر از پرایس برای من اصلا خوشایند نبود و حتی مرگ پرایس ، واقعا چرا میبایست بمیره ؟ دیالوگ ها دبرا با دکستر پای تلفن رو الان به یاد بیارین خوبه .

اون قسمت که دکستر 3 زنی که تو زندگیش بودن رو مقایسه کرد خیلی جالب بود. معلومه خیلی روش کار کردند.
سعید من که با نظر تو مخالفم ، لایلا به دکستر علاقه داشت ولی عشقش یه طرفه بود و خود دکستر خیلی خوشش نمیومد ، لایلا دوکس رو به خاطر عشقش به دکستر کشت و تازه اونجایی که استر و کدی رو گروگان گرفته بود بعد از این بود که دکستر قلبش رو شکسته بود.
وقتی از یه قانون (مثل هنری کد ) پیروی کنی چه درست چه غلط باز میشه گفت به یه چیز ایمان داری ولی هرجا به یه صورت کارت رو انجام بدی دیگه مرز ها برداشته میشه و حتی مفهوم خوبی و بدی از دیدگاه خود شخص هم از بین میره . متاسفانه تو این فصل با این شخصیت دکستر اصلا حال نمیکنم.

اینجوری که بلافاصله دکس همینطور که داره گریه میکنه بالش رو برداره و جلوی صورت هانا میگرفت و درجا خفش میکرد!! این چقدر قشنگ تر بود.
بعد یک سکانس بیادماندنی برای عدالت و دکس و دب و ... کلا محشر میشد.
کوتاه بیا برادر :Smiley36:
ولی سکانس خیلی توپی میشه

walker
11-17-2012, 11:36 PM
حسی بهم میگه ایزاک و هانا میزنند همدیگر رو از بین میبرند...
سریال دیگه جذابیت قبل رو نداره شاید دیگه داریم به اخر کار دکستر می رسیم...

micro
11-18-2012, 01:20 AM
دل کندن از دکستر واقعا سخته!!
سریال به خوش ساختی دکستر کم پیدا میشه
خوده شخصیت دکستر که بد جور بهش عادت کردیم
امیدوارم این آخراش رو خوب دربیارن تا حداقل با خاطره ی خوب از دکستر خدافظی کنیم

Patriot
11-18-2012, 01:32 AM
سعید من که با نظر تو مخالفم ، لایلا به دکستر علاقه داشت ولی عشقش یه طرفه بود و خود دکستر خیلی خوشش نمیومد ، لایلا دوکس رو به خاطر عشقش به دکستر کشت و تازه اونجایی که استر و کدی رو گروگان گرفته بود بعد از این بود که دکستر قلبش رو شکسته بود.
وقتی از یه قانون (مثل هنری کد ) پیروی کنی چه درست چه غلط باز میشه گفت به یه چیز ایمان داری ولی هرجا به یه صورت کارت رو انجام بدی دیگه مرز ها برداشته میشه و حتی مفهوم خوبی و بدی از دیدگاه خود شخص هم از بین میره . متاسفانه تو این فصل با این شخصیت دکستر اصلا حال نمیکنم.

دکستر به لیلا کشش داشت. زوری نبود که رابطه شون. به خاطر شخصیت تاریک لیلا خیلی بهش وابسته شد. به هر حال زنی بود که تو زندگی عاطفیش نقش داشت.

بلاخره دکستر هم آدم. احساسات داره. هیولای خالص نیست که به کسی علاقه مند نشه. فقط این علاقه‌ش خیلی خاصه!! :Smiley69:

Joey
11-18-2012, 05:02 PM
دوستان توجه کردید که این اسم ها چقدر هم وزن هستند: لایلا - ریتا - هانا
ولی "لومن" هم وزن این ها نبود ( و زنده موند )
حالا جالب ترش اینجاست که یک اسم دیگه رو هم میشه به لیست اول اضافه کرد:
دبرا !!

just for fun :Smiley36:

بردیا
11-20-2012, 09:39 PM
اصلا ازین قسمت خوشم نیومد
کلا ازین سیزن زیاد خوشم نمیاد
دکستر مثل قدیما نیستش
زیادی ضعیف شده
باج گیری و در نهایت قتل پرایس اخرت نامردی بودش
امیدوارم پایان کلی سریال با مرگ دکستر همراه باشه:دی