PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود هفتم

ifarzam
11-20-2012, 07:23 PM
http://picoup.ir/images/11478562984141680514.jpg

Season 8, Episode 7, The Stamp Tramp
فصل هشتم, قسمت هفتم, مهر ولگردی

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2460620/)

خلاصه داستان اين قسمت : مارشال همکلاسی قدیمی دوران دانشگاهش، برد رو برای کار تو شرکت خودش معرفی می کنه، ولی مصاحبه استخدامی برد افتضاح میشه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread31488.html#post88800)

mobin
11-20-2012, 09:03 PM
آخه سازندگان این سریال تماشاچی ها رو چی فرض کردند....آخه باید به کدوم قسمتش خندید؟؟ ...همه چی افتضاح وچرت... بجز تک صحنه های بارنی واقعاً چیزی نداشت... به نظر من به جز بارنی بازیگرها هم دیگر بی انرژی و لوس بازی میکنند...انگار دارند با زور ازشون بازی میگیرن.. واقعاً خسته کننده بود ... نمیدونم چه اصراری دارند این سریال رو با این افت شدید ادامه بدن

AR!@N
11-20-2012, 09:06 PM
اینم رفت پیش ومپایر دایریز :Smiley15:

Hamed Hidden
11-20-2012, 11:32 PM
فصل ۸ بیشتر lIFEsTYLE هست و کمتر خنده داره ( درس زندگی می ده داداش )

justUnited
11-21-2012, 01:52 AM
تازه دیدم خیلی بهتر از قسمت قبل بود. البته به نظرم دوست داشتن یا نداشتن هر اپیزود به حال و روز منی که تماشاچی هستم هم بستگی داره.توی بعضی روزها ما به اتفاقات مشابه با دید متفاوتی نگاه میکنیم.
با این حال یکی از بزرگترین ایرادات سریال رو در استفاده ثابت از یک کارگردان میدونم یکی نیست بگه بابا یه تنوعی بدید آخه:Smiley104:

audrey
11-21-2012, 12:58 PM
من که اصلا نتونستم حتی یه لبخند به این قسمت بزنم
کاش تا الان تمومش کرده بودن و خاطره ی خوش ما رو از این سریال خراب نمی کردن
این سریال قبلا هم یه چیزایی از زندگی به ما درس می داد اما اینقدر کسل کننده نبود
اگه قرار باشه فقط درس بگیریم و هیچ تفریحی تو کار نباشه که میریم سریال ایرانی میبینیم با کلی شعار اضافه:Smiley106:

shantia762
11-21-2012, 04:30 PM
واقعا لغتی واسه بیان چرندی این فصل پیدا نمی کنم. جدا این جماعت با چ دل خوشی می رن پول می دن واسه دیدن این سریال:Smiley39::Smiley39:
با این قسمت دیگه نا امید شدم از این سریال:Smiley104::Smiley104:

Chandler Bing
11-21-2012, 06:53 PM
قسمت مسخره ای بود، سریال پتانسیل بالایی داره، مثلا همین برد خیلی خوب بود تو فصل های قبل، اما اینجا واقعا چرت بود.
به قول دوستمون انگار دارن با زور ازشون بازی میگرین، واقعا هیچکس غیر از بارنی اون انرژی همیشگی رو نداره!!! تد چقدر لوس شده خدا!!!!!
دوباره دارن قضیه بارنی و رابین رو که تو قسمت قبل شروع کردن رو ادامه میدن، بیبین چقدر بی ایده شدن این سازنده ها
6

Why Me ?
11-21-2012, 10:06 PM
قسمت جالب بود، چرا همه دوستان اعتراض دارند؟ به نظر من بهترین اپیزود این فصل بود . خیلی خندیدم بخصوص سر دوران دانشچویی تد و مارشال

اما به نظر من رابین تو سریال اضافی هستش. یعنی اگر نباشه چیزی تغییر نمی کنه.
-------------------------------------------------------------------
برای اولین بار به این سریال 10 می دهم

amingeneral
11-22-2012, 12:27 AM
دریغ از یک لبخند خشک وخالی.این قسمت هیچی نداشت هیچی.:Smiley104: اگه فصلای 1 یا 2 همینطوری بودن اصلا ادامه نمیدادم ولی حالا چون 7 فصل و نیم دیدم دیگه دلم نمیاد بذارمش کنار.
کاشکی هفته ی بعد یه قسمت مثلا یه ساعتی بسازن و تمومش کنن که حداقل بفهمیم اخرش چی شد.البته الانم تقریبا اخرشو میدونیم فقط مونده همسر تد.
شوخیاش همه تکراری شده.کاملا معلومه چه شوخیی کی انجام میشه و میتونی به راحتی پیشبینیش کنی که این اصلا خوب نیست.حتی به نظرم بارنیم تکراری شده مخصوصا حالا که عاشقم شده.رابینم که دیگه داره کفرمو در میاره.
با ارفاق بسیار 5 میدم بازم به خاطر بارنی:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley 104::Smiley104:

KOOROSH
11-22-2012, 01:24 AM
بارنی بارنی بارنی
من شرط میبندم این کاراکتر با این بازی فوق العاده نیل نبود این سریال خیلی وقت پیش تموم شده بود .
این قسمت هم مثل بعضی از قسمت های دیگر این سریال ناجیش بارنی بود
7

elibanoo
11-22-2012, 11:27 AM
هر چی باید گفته بشه دوستان گفتند فقط میگم که 4 میدم.دیگه هم دانلودش نمیکنم که ترافیکم هدر بره...از دوستام که دانلود میکنن میگیرم محض کنجکاوی که ببینم آخر کی روشون کم میشه که تموم کنن این سریالشونو!!

Shayea
11-22-2012, 04:38 PM
به خوبی قسمت قبل , که فوق العاده بود , نبود !

رابطه ی بین تد و لیلی خیلی قشنگه ! از اول قشنگ بود رابطه ی این دوتا ...:Smiley35:

داستان مارشال و برت هم در قسمت های بعد سوژه ی خوبی میشه برای نویسنده ها ! البته اگه نویسنده ها دوباره گند نزنند :Smiley104: , که بعید نیست !

بر عکس خیلی از دوستان من تازه دارم یکم یکم به سریال امیدوار میشم !

در نظر داشته باشید که ژانر این سریال کمدی/رمنس هست و درسته که تعادلش بیشتر اوقات رعایت نمیشه ولی صحنه های احساسی رو نمیشه حذف کرد !
مثلا بیگ بنگ فقط کمدی هست و رمنس نداره !

6 میدم به امید اپیزود های بهتر مثل اپیزود قبل !