PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستداران مسابقه تلویزیونی آمریکن آیدل خوشحال باشید

D O R D I
11-28-2012, 04:05 AM
شبکه فاکس زمان شروع فصل دوازدهم پر بیننده ترین برنامه تلویزیونی را اعلام کرد. این مسابقه در اولین هفته های سال 2013 طی دو شب و تاریخ چهارشنبه 16 ژآنویه و پنجشنبه 17 ژانویه برگزار خواهد شد.

همچنین E! News عکسهای اولیه ای از داوران این سری از مسابقه آمریکن آیدل منتتشر کرده است که در آن رایان سیکرست مجری مسابقه در کنار داوران Carey, Minaj, Randy Jackson و Keith Urban قرارگرفته است.

http://www.picoup.ir/images/83132342840521927550.jpg
دقت کنید به ماریاکری و نیکی میناژ که رایان سیکرست بینشون واستاده!

Moh3eN
11-28-2012, 09:18 PM
.
ایکس فکتور که گویا خیلیا رو نا امید کرده (من همچنان خوشم میاد ازش البته) و بیننده های اونچنان بالایی هم نکشونده پای فاکس، ببینیم آیدل با این ترکیبِ جدید داوریش چیکار میکنه...

خدا کنه یه چنتایی دعوا بین نیکی و ماریا بشه حداقل...:Smiley119::Smiley40:.

.

Night Vampire
11-29-2012, 01:32 AM
درود
یعنی اینقدر شهر بی درو پیکر شده که Nicki Minaj داور امریکن ایدل بشه :Smiley19:
حالا باز mariah carey صدا داره و از بزرگای موسیقیشون به حساب میاد Keith Urban هم تو کانتری اسم و رسمی داره
واقعا من به شخصه نا امید شدم 2 سری قبل می گفتم جنیفر لوپز چیه الان می گم خدا پدرش رو بیامرزه
رو به زوال رفتن یعنی همین از داور هایی مثل simon رسیده به نیکی مناج
همینه که خواننده هایی مثل کیلی کلارکسون و کری اندروود اینقدر موندگار شدن بر عکس خواننده های 2 یا 3 فصل گذشته که برنده شدن

Chandler Bing
11-29-2012, 09:47 AM
همینه که خواننده هایی مثل کیلی کلارکسون و کری اندروود اینقدر موندگار شدن بر عکس خواننده های 2 یا 3 فصل گذشته که برنده شدن

اینطوری ها هم نیست، اول اینکه از زمان کلی کلارکسون 11 سال میگذره، زمان زیادی داشته، اما از برنده شدن فیلیپ 6 ماه میگذره.
درباره برنده ی فصل دهم هم بگم که، اسکاتی البوم داده و تو cma که از معتبر ترین جوایز موسیقی کانتری جایزه بهترین خواننده ی جدید رو برده.
فیلیپ هم البوم جدیدش هفته ی پیش امد، فعلا نمیشه قضاوت کرد، باید وقت داد.