PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی و نقد سریال Dollhouse

aQa GorGe
02-01-2012, 12:19 AM
http://images.dvdsetshop.com/upload/uploadfiles/dollhouse-tv-series-official-poster-mq-01-2582c%281%29.jpg

خلاصه داستان:

فکر کنین که یه تکنولوژی اختراع بشه که بتونه ” هویت ” و ” شخصیت ” قدیمی آدمها رو به طور کامل پاک کنه و در عوض هر بار به اونها ” شخصیت جدیدی ” بده ، شخصیتی که از هر لحاظی کامل و بدون نقص باشه و بتونه هر کاری که به منظورش ساخته شده رو به نحو احسن انجام بده و بعدش هم که کارو انجام دادن ، دوباره مثل هارد کامپیوتر پاک بشن و یک شخصیت دیگه بشه بهشون داد . حالا فرض کنین که این تکنولوژی در اختیار سازمانی مخفی قرار گرفته و این سازمان از افراد زندانی و یا داوطلب برای این امور استفاده میکنه. داستان اصلی سریال ، حوادثی رو که برای یکی از این افراد که به جای اینکه 5 سال به زندان بره قبول کرده که 5 سال برای این سازمان کار کنه ، و اسمش هم ( اکو ) هست رو برامون تعریف میکنه.....

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1135300/)

Chandler Bing
02-01-2012, 12:23 AM
یه همچین ایده ای که دستگاهی باشه تا خاطره ها رو پاک کنه تو فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک مطرح شده

پیشنهاد میکنم حتما ببنید فوق العاده است هم جیم کری بازی کرده هم کیت وینسلت

aQa GorGe
02-01-2012, 12:24 AM
من دارم دانلودش میکنم ببینمش
همیشه برای سریالای جدید دیدن به شک میفتم
پس خوبه که ببینم ؟

Chandler Bing
02-01-2012, 12:27 AM
من سریال رو نگفتم رحمان منظورم فیلی بود که معرفی کردم

درباره این چیزی نمیدونم

aQa GorGe
02-01-2012, 12:30 AM
من سریال رو نگفتم رحمان منظورم فیلی بود که معرفی کردم

درباره این چیزی نمیدونم

اوکی
جملت رو خوب متوجه نشده بودم .
این سریال هم امتیاز متوسطی داره تو آی ام دی بی و مهمتر اینکه فقط دو تا سیزن هست که زود میتونم تمومش کنم !

Hesam
02-01-2012, 10:36 AM
سريال خوبيه. اما يه ذره ديگه خيلي سرياله. از نظر قشنگي قشنگه و جذابيت خاص خودش رو داره اما نه تا اون حد كه ميحكوبت كنه پاش.
من اين سريال رو با اينكه به صورت كامل دارمش اما 2 ماه طول كشيد تمومش كنم. روزي در ميون 2 تا قسمت ميديدم. اما در كل موضوع جالبي داره.

Hesam
02-01-2012, 10:38 AM
یه همچین ایده ای که دستگاهی باشه تا خاطره ها رو پاک کنه تو فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک مطرح شده

پیشنهاد میکنم حتما ببنید فوق العاده است هم جیم کری بازی کرده هم کیت وینسلت

جيم كري و وينسلت كدوم قسمتش بازي كردن؟ اشتباه نميكني؟؟؟؟

Chandler Bing
02-01-2012, 10:54 AM
جيم كري و وينسلت كدوم قسمتش بازي كردن؟ اشتباه نميكني؟؟؟؟

حسام منظورم فیلمی بود که معرفی کردم نه این سریال

Hesam
02-01-2012, 11:03 AM
حسام منظورم فیلمی بود که معرفی کردم نه این سریال

اوه درسته.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
محصول سال 2004
برنده بهترين فيلمنامه و داستاني اسكار
ميشل گاندري هم همه معروفيت رو مديون اين فيلمه كه جايزه هارو يكي يكي درو كرد اون سال.
عجب فيلمي بود. كيت وينسلت فوق العاده بود، نامزد اسكار بود و حقش بود بگيره واسه اين فيلمش. داستان فيلم. رويه جلو رفتنش. من اين فيلم رو چند بارم ببينم باز خسته نميشم.