PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HBO شروع فصل دوم سریال Girls رو اعلام کرد!

idin
12-02-2012, 03:36 PM
http://www.picoup.ir/images/02161597159639964203.jpg

شبکه ی HBO تاریخ شروع فصل دومِ سریال Girls (http://www.imdb.com/title/tt1723816/?ref_=fn_al_tt_8)رو 13 ژانویه ی سال 2013 اعلام کرد.
این کمدی محبوب و متفاوت طرفداران زیادی برای خودش جذب کرده و جایزه ی Primetime Emmy هم در کارنامه ی خودش داره
اونطور که این شبکه بیان کرده، در این فصل هر اتفاقی ممکنه بیوفته و داستان اصلا قابل پیشبینی نیست!
همچنین یک تریلر از فصل دوم این سریال منتشر شده که میتونید از لینک زیر دانلود کنید

دانلود تریلر فصل دوم

Girls.Season 2.Trailer.mp4 - 4.9 MB (http://www.uploadbaz.com/2tvwmf6w7wb9)
نظر شما در رابطه با این سریال، و این تریلر چیست؟ آیا این سریال میتونه در فصل دوم خودش هم موفق باشه؟

ترجمه و تکمیل از idin
اختصاصی TV.WORLD

http://picoup.ir/images/01648052973010574431.jpg

Chandler Bing
12-02-2012, 05:11 PM
ای خدا مارو از درس و زندگی راحت کن تا بشینیم با خیال راحت سریال ببینیم. البته یه اینترنت پر سرعت هم بده.
این دختره همون بود که اول امی امسال تو دستشویی نشسته بود:Smiley14: به قیافه اش که میخوره با مزه باشه. شبکه اش هم که اچ بی او ـه. پس واجب شد.
اما کسی از داستان و تعداد اپیزودهاش خبر داره؟
ممنون بابت خبر ایدین جان

H@RiR
12-02-2012, 05:25 PM
حالا فصل لولش چی بود که برای فصل دوم هم تمدیدش کردن ..... این HBO هم چه سریال هایی رو تمدید میکنه. نه به Homeland ش و نه به این Girls. در هر صورت متشکر از اطلاع رسانی.

idin
12-02-2012, 05:47 PM
فصل اولش 10 قسمت داشت و من خوشم اومد
چون تقلید نبود و کاری متفاوت بود. سریال طرفدارای زیادی هم داره
در کل کارای hbo متفاوت و خاص هست و دیدنشون جزو واجباته!
بازیگراش هم خیلی خوبن و عالی بازی میکنن. ولی دیگه پسندِ این سریال برمیگرده به سلیقتون

H@RiR
12-02-2012, 06:03 PM
فصل دومش هم تا حالا نه قسمت براش پیش بینی شده. البته میشه حدس زد که همون ده قسمت فصل اول باشه.
منبع Imdb.com
Girls (2012) - Episodes - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt1723816/episodes?season=2)

javad48
12-02-2012, 06:19 PM
فصل اولش که خیلی باحال بود. پسره اسکله خیلی باحاله :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

Alireza 69
12-03-2012, 01:52 AM
پسر این سریال خیلی خوبه . یه کار جدیده اصلا شبیه هیچ سریالی نیست . کسایی که به کمدی تلخ علاقه دارن حتما ببینن . سریال باز ها هم تا شروع فصل دوم وقت دارن برن ببیننش وگرنه یه سریال خوب با فیلمنامه عالی رو از دست دادن (چه تبلیغاتی کردم :) )

باور نمیکنید این دختر 25 ساله Lena Dunham (همین چاقه ) چه سریالی رو تنهایی نوشته و ساخته .

Moh3eN
12-03-2012, 08:12 PM
من چرا اسم این سریال ـم نشنیده بودم تالا :Smiley39:. بچه ها که تعریف کردن ازش. عکسشم بدک نیس...:Smiley36:.

ولی دقت کردین از در و دریوارِ تلویزیون Girl میریزه! 2Broke Girls, New Girl و Girls...

NOjAN
12-03-2012, 08:15 PM
محسن جان من یه قسمتش رو دیدم.. با توجه به این که سلیقت رو تا حدودی می شناسم, بهت پیشنهاد می کنم که اصلا دانلودش هم نکن. من خودم هم خوشم نیومد.

تنها نکته ی جالبش چیزیه که Alireza 69 اشاره کرد. دختره 25 ساله هم فیلمنامه رو نوشته و هم کارگردانی کرده و سریالش نامزد می شه تو امی.

hossein 2
12-04-2012, 08:53 AM
من یه قسمتش رو دیدم ... خب نمیشه قضاوت کرد ولی بدم هم نیومد ... حداقل من اینطوریم که به احترام نام hbo چند قسمتش رو میبینم دی:

NOjAN
02-24-2013, 10:16 PM
محسن جان من یه قسمتش رو دیدم.. با توجه به این که سلیقت رو تا حدودی می شناسم, بهت پیشنهاد می کنم که اصلا دانلودش هم نکن. من خودم هم خوشم نیومد.
تنها نکته ی جالبش چیزیه که Alireza 69 اشاره کرد. دختره 25 ساله هم فیلمنامه رو نوشته و هم کارگردانی کرده و سریالش نامزد می شه تو امی.
خب حرف خودم رو پس می گیرم. چند قسمت رو ادامه دادم و خوشم اومد. البته به هیچ وجه در حد سریالی مثل californication نیست, ولی خوبه. داستان جالبی داره و تیکه های خنده دار هم توش پیدا می شه. فقط چیزی که تو ذوق می زنه برهنگی بیش از حد تو این سریاله. اون هم کی؟ کارگردان و نویسنده ی سریال که فکر کنم یکی به شوخی بهش گفته خیلی خوش هیکلی :Smiley19:

Shayea
02-24-2013, 10:25 PM
من فصل اول رو دیدم و واقعا خوشم اومد !

صحنه های خنده دار کم نداره .
جالب هم هست و موسیقی هاش هم خیلی خوبه ...:Smiley35:

تنها نکته ی بدی که این سریال داره همینه که نوژن گفت :
بعضی از صحنه هاش حال آدم رو بهم میزنه و اون خط قرمزی که هر کسی برای خودش داره رو رد میکنه !:Smiley15:
ولی خوب به هر حال از HBO پخش میشه دیگه ! انتظارش میرفت ...

ولی در کل پیشنهاد میدم ببینید !
خوشتون میاد , قشنگه .:Smiley69:

idin
02-24-2013, 10:30 PM
اتفاقا به نظر من همین چیزاش هست که داستان رو خیلی واقعی و قابل لمس کرده برامون
خلاصه اتفاقاتی هست که توی زندگی جوون ها میوفته و اینا هم دارن نمایشش میدن

pooya
02-24-2013, 10:44 PM
فقط چیزی که تو ذوق می زنه برهنگی بیش از حد تو این سریاله. اون هم کی؟ کارگردان و نویسنده ی سریال که فکر کنم یکی به شوخی بهش گفته خیلی خوش هیکلی

نوژن مال کالیفورنیکشن خیلی بیشتره ، ولی اینجا چون شخصیت اصلی کارگردان سریال هم هست شاید بیشتر به چشم بیاد ،
شخصیت مورد علاقه ام شوشاناست ، فوق العاده است این بشر :Smiley14:، بازی جسا هم به نظر من به شدت مصنوعیه !

یکی از قسمت ها آخر فصل اول ( 8 یا 9 دقیق یادم نیست ) قضیه تری سام عالی بود it's not fair , i wanna be part of group

ولی در کل هرجور حساب میکنم ، در بخش کمدی به پای مدرن فامیلی و بیگ بنگ نمیرسه که بخواد گلدن گلاب بگیره و حتی میشه گفت سریال بیشتر درامه ، تو این سبک سریال شملس به مراتب قشنگتره

justUnited
02-24-2013, 10:48 PM
من الان فصل دوم رو دارم هر هفته می گیرم به نظرم از فصل اول بهتر شده ولی در حد خودش . در مورد این دختره Lena Dunham هم بگم هر وقت داره دیالوگ میگه من رو یاد وودی آلن میندازه با اون سرعت کلام و داستانهای چپ و راستی که تعریف میکنه.

ولی انصافا خدای اعتماد به نفسه!!!! با این هیکل خاصش خوب هر قسمت سریال رو پر بار میکنه. جالبم اینکه خودش هم نویسنده است و هم کارگردان و میتونه صرفه نظر کنه از این صحنه ها کاش اون یکی دختره Allison Williams این اعتماد به نفس رو داشت:Smiley36: