PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود هشتم

pooya
12-03-2012, 07:55 PM
http://www.picoup.ir/images/74817322565222834617.jpg

Season 3, Episode 8, Made to Suffer

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2253608/)

خلاصه داستان اين قسمت : فرماندار دستور اعدام گلن و مگی رو صادر میکنه ، در همین زمان ریک و دریل وارد وودبری میشن و با درگیری مسلحانه میتونن گلن و مگی رو آزاد کنن ولی هنگام خروج دچار مشکل میشن و ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34542-2.html#post91375) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread34564-2.html#post89676)

Headache
12-03-2012, 07:59 PM
وای! یه 20 مین پیش تمومش کردم... چیکار میکنن اینا! 10 خیلی گنده.

Barkeep
12-03-2012, 08:13 PM
پسر چه اپیزود خفنی بود !! :Smiley10::Smiley10: این من بودم 10 دیقه آخر !

این گاونره عجب آدم کله خریه ! اون دو تا رو انداخت جلو هم البته به نظرم کار خیلی خوبی بود چون اینطوری این دوتا باهم دیگه میشن و امیدوارم برگردن پیش ریک و دار و دستش :Smiley36:
خوب آشوبی راه انداختن این 2 نفر تنهایی ! میشان که هیچی. سیاهپوسته هم هیچی... فقط دریل و ریک !! چه وینگمَن هایی بشن واسه هم :Smiley36:

فکرشو بکنین باید 2 ماه خماری بکشیم تا قسمت بعدی !!! کی میتونه صب کنه در کنار این همه سریالای مزخرف دلمون به این خوش بود. 2 ماه نیست !

امیدوارم حداقل فصل چهارمی درکار باشه.. دیگه چه برسه به بیشترش وای چه شود :Smiley14:

منم 10 میدم واقعا عالی بود... عالی !!!!

Why Me ?
12-03-2012, 09:22 PM
خیلی محشر بود

یک لحظاتی مثل فصل 1 و 2 به من استرس وارد شد.:Smiley10:

واقعا خدا را شکر که آخرش ، اپیزود های بعدی را نشون می ده وگرنه میمردم ببینم چی میشه! احتمالا ریک و میشون بهشون حمله می کنند و همزمان زامبی ها هم وارد شهر میشوند و دیدیم که درل زنده می مونه!:Smiley17:

گاورنر عجب سیاست مداریه ، یک پاپوشی برای مرل دوخت که عمرا به فکر من می رسید:Smiley36:

هر قسمت بیشتر از قبل از آندریا بدم میاد!:Smiley7: عقده ای به نظر می رسه!

فقط یک ایرادی هست . اونم اینه که هی شخصیت های جدید میاد تو فیلم/ این گروه آخریه که خیلی نچسب بودند!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10

ویرایش: یادم رفت بگم: ای ول شین که یک تیکه بازی کرد! حال کردید با استیلش ، با راه رفتنش!

micro
12-04-2012, 03:21 AM
همیشه یه چیزی واسه غافل گیری داره این سریال
اصلا فکر نمیکردم میشون دختر زامبی گاورنر رو بکشه
بعد اون درگیری و چشم گاورنر هم که به باد رفت
آخرشم که دریل و مرل رو جلو هم انداختن
به شخصه اینجا هم فکر نمیکردم گاورنر واسه مرل پاپوش درست کنه
شین هم به موقع نشون داد دلمون براش تنگ شده بود
حالا تا دو ماه دیگه چطور صبر کنیم
یکی نیست به amc بگه باو سریال میخوای پخش کنی خو مثل آدم پخش کن حتما باید ملت رو سکته بدی :D
ولی جدا از این صحبت ها
قسمت عالیی بود
10 کامل رو بهش میدم
همون چیزی که میخواستم

Green Way
12-04-2012, 03:34 AM
آقا داغونم کرد! حالا دوزاریم افتاد چرا توی اون تاپیکی یکی از بچه ها زحمت کشیده بود قبل از شروع این فصل گذاشته بود توی عکس گاورنر یه چشم داش!
صحنه ی روبرویی میشن با پنی و بعد از اون درگیریش با گاورنر حرف نداشت. این گلن واقعا باهوشه! خیلی جالب تونست یه وسیله دفاعی دستو پا کنه.
تو شرایطی که گروه ریک داره روز به روز کمتر میشه از نظر تعداد، بالاخره چند نفر پیدا شدن که به نظر میرسه به گروه اضافه میشن. اون مرد سیاهه به نظر خوب میومد هرچند دیدن شخصیتی مثه گاورنر بهمون ثابت کرده نمیشه به شخصیتای تازه وارد اعتماد کرد!

Chandler Bing
12-04-2012, 11:06 AM
خیلی خوب بود، اما اخرش همیجوری داشتم بهشون فش میدادم، گفتم الان مثل فصل قبل که شین رو کشتن، دریل هم میکشن و گند میزنن به همه چیز.
تیکه شین خیلی خوب بود، 10 ثانیه امد تو سریال سطح این سریال رو 100 برابر اورد بالا!!!!!

http://www.picoup.ir/images/53170151289580863085.jpeg

من این قسمت رو مقایسه کردم با پایان نیم فصل فصل 2، اون خیلی بهتر بود، شین داشت، و واقعا جای خالیش تو سریال حس میشه!!! یه مثال میزنم از گیم او ترونز

اونا امدن استارک رو کشتن، 10 تا شخصیت بهتر وارد کردن که جاش رو واقعا پر کردن، اما اینا تقریبا یکی از شخصیت های اول رو حذف کردن و به جاش گاورنر رو اوردن که اصلا انگشت کوچیکه ی شین هم نمیشه.

و در اخر هم همگی با هم به AMC فش میدیم، چون با این سیاست هاش همه رو الاف خودش کرده، یه ذره از بقیه کابلی ها یاد بگیره:Smiley104:
9 دادم

jacket
12-04-2012, 11:32 AM
این میشون عجب کله خریه !! زرتی زد دختر رو کشت . هزار تا کار می تونست انجام بده !! فقط دیوانست اما نشون داد مرد عمله :Smiley36: قسمت باحالی بود. خب همه فهمیدیم که دریل نجات پیدا میکنه اما معلوم نیست مرل هم تجات پیدا میکنه یا نه ؟ فقط خدا کنه اگه می خواد بکشنش عین آدم بمیره باز نره یه سیزن دیگه پیداش بشه . اون تیکه همجنس باز بودن کارول هم خیلی باحال بود . دریل بیاد بفهمه میزنه از وسط به دو نیمه مساوی تقسیم میکنه اون یارو رو :Smiley14:

osture
12-04-2012, 11:41 AM
بحثی روزیبایی این قسمت ندارم تعریف ها رو بقیه دادن
یه چیزی فقط
کسی که شیشه میره توچشش به این گندگی سرپا میتونه بشه؟ که بعد فکرش به کار بیفته و پاپوش بسازه واسه کسی دیگه؟
وبیاد رجز جنگ بخونه ؟
یا میشون 2روزه از تیر خوردنش میگذره - تیر خورده ها - غولم نیست که
چجوری اثری از تیر خوردنش نبود ؟
یجوری اینجا رو زد رو ریتم تند که به اصل داستان برسه

حالا پیش بینی من از این فصل
منتظر کینه ی گاورنر باید بود - بخاطر دختر شو چشمم و شهرش و .... کینه شتری
چند قسمت بعدی تحت تاثیر این قسمت هست و شدیدا موضوعش همین موضوعه تا قسمت اخر فصل که موضوع فصل بعدی معلوم میشه
پس چیز جددید نباید باشه دیگه
ولی یچیزی که خیلی حال کردم باهاش این بود که
داستان مارودرگیر جنگ کرده بود اصلا فکرنمیکردیم یه گروه دیگه بیادو اومد و یه لاین جدید دیگه باز شد
مقایسه ی بین واکینگ دد و گیم او ترونز
مقایسه ی بین واکینگ دد و گیم او ترونز یه چیز غیر منطقی هست

چون موضوع اون کل دنیاست و پادشاهی های 7 نقطه - داستان یه دنیا بوجود اورده وگفته 7پادشاهی داره اگه نیاد از این 7تا بگه پس .....:Smiley39:
باید از این 7نقطه بما اطلاعات بده - حالا اگه تا زنده بودن استارک از همه ی 7نقطه اطلاعات نداده بود با مردنش داد
چون اگه زنده بود استارک داستان به اون 7نقطه هم میپرداخت 1- نقشی به استارک نمیرسید که نقش اول بمونه
و دوم اینکه فصل باید 22 اپیزوده میشد که بیاد همشو جمع کنه - با مردن استارک گیم او ترونز واسه خودش زمان خرید تا به بقیه ی داستان بپردازه

((((((((((((( سریال "بازی تاج و تخت" براساس سری کتابهای "نغمه هایی از آتش و یخ" نوشته ی "جورج آر آر مارتین" ساخته می شه . احتمالا کتاب 7 قسمته که تا حالا 5 جلدش چاپ شده . (((متاسفانه انقدر تعداد کارکترها و وقایع در کتابها زیاد بوده که سازندگان مجبور شدن با اجازه از نویسنده تعدادی از اونها رو کم کنن))) . البته صحبتهایی وجود داره که ممکنه از جلد 3 به بعد هر جلد کتاب 2 فصل سریال رو شامل بشه )))))

موضوع داستان این اجازه رو بهش میداد اینکار روبکنه
ولی واکینگ دد نگفته تو دنیا چی هست
گفته فقط دنیا نابود شده
حالا از دنیا چیمونده داره اروم اروم نشون میده

در ضمن گیم او ترونز هر 2فصل داستانی بود
واکینگ دد این فصلش داره داستانی میشه
بحث من رو داستان نویسی بود نه کار کارگردان - اینکارم همش به داستان ربط داره
شباهت بین نقش های گیم او ترونز و واکینگ دد شباهت بین توپ پینگ پنگ وفوتباله هر دوفقط گردن

prongz
12-04-2012, 11:47 AM
نه جان من حال کردین؟همین هفته ی پیش گفتم جای شین خالیه کارگردان رفت با کله اوردش:Smiley14:.در کل اپیزود خوبی بود ولی نه به اون خوبی که فکر می کردم.رو اون سیاهه بیشتر حساب می کردم زدن بدبختو مرخص کردن رفت.بازم از اون صحنه های چندش...حالا چیز تیز قحطی بود؟:Smiley15: .در مورد صحنه ی اخرم فکر کنم این گاورنر می خواد این تا رو بندازه به جون هم یا همچین چیزی.یه خالی بندی دیگشم این گاورنر بود.فکر کن یه شیشه اونم با اون محکمی بکنن تو چشت.حالا بگیم مغزت سوراخ نمیشه مثلا.خونریزیشم سری بند اومد.مرد حسابی فقط یه ماه باید بخوابی تا نمیری از درد.بعد پا میشی واسه خودت سخنرانی پادشاه راه میندازی؟:Smiley10:

Chandler Bing
12-04-2012, 11:54 AM
حالا اینجا جاش نیست، اما برای چی با اون حرکت میخواست زمان بخره؟ دقت کردید تا به حال سریال از رو یه رمان ساخته شده؟
من حرف اینکه تو گیم او ترونز خوب تونستن جایگزین کنند اما اینجا نه، اینجا نباید شین رو میکشتن، به خاطر یه سکانس زیبا حیف بود همچین شخصیتی حذف بشه
البته شین یاغی شده بود باید میمرد، اینم دلیلی هست که میشه در مقابل حرف اولم گفت.
اما در هر صورت دوسش داشتم و نمیخواستم که از سریال بره

osture
12-04-2012, 11:58 AM
توی کمیک شین مرد دیگه
فقط دریل توی کمیک نیست که کارگردان میتونه هرکاری باهاش بکنه
زمان خریدن رو واسه کارگردان نمیگم واسه داستان میگم
بعضی وقتا توی داستان میخوای ادامه بدی یه ماجرا رو ولی اگه همش با یه روند ادامه پیدا کنه انقد دراز میشه که نوکش خم میشه - یعنی زشت میشه
بنظر من نقش اول اون سریال مرد توی داستان(رمان) که راه بقیه داستان باز شه

prongz
12-04-2012, 12:14 PM
حالا اینجا جاش نیست، اما برای چی با اون حرکت میخواست زمان بخره؟ دقت کردید تا به حال سریال از رو یه رمان ساخته شده؟
من حرف اینکه تو گیم او ترونز خوب تونستن جایگزین کنند اما اینجا نه، اینجا نباید شین رو میکشتن، به خاطر یه سکانس زیبا حیف بود همچین شخصیتی حذف بشه
البته شین یاغی شده بود باید میمرد، اینم دلیلی هست که میشه در مقابل حرف اولم گفت.
اما در هر صورت دوسش داشتم و نمیخواستم که از سریال بره
خوب البته این موضوع رو خود کارگردانم میدونه که حاضر شده حتی واسه یه سکانس هم که شده دوباره از شین استفاده کنه.اما باید قبول کرد دست کارگردان هم تا یه جایی بازه دیگه.البته خود من معتقدم ساختار فیلمنامه نویسی این فصل کلا مشکل داره.بچه ها میان هر اپیزود رو نگاه می کنن بعد با هیجان متاثر از همون اپیزود میان در موردش حرف میزنن و می گن چه باحال شده و اینا.اما ساختار کلیو که نگاه کنی می بینی اون قدرت 2 فصل پیشو نداره.یعنی منظورم اینه یکم سریال سطحی شده و بیشتر تمرکزش رو اینه که تو همون قسمت مخاطبش رو تحت تاثیر قرار بده.مثلا هی میخواد سوال ایجاد کنه که بیننده بره سر کار که پای تلفن کیه؟کارول مرده؟و...اما هیچوقت نمیبینیم رو احساسات کاراکتر ها عمیق بشن.حس دوگانگی ریک حس تنفر غیر ارادی شین از ریک،حس دلسوزی و علاقه ی لوری به شین و حتی کاراکتر های جانبی مثل مگی و گلن . ...همه اینا قابل لمس بود.لوری میمره بعدش یه سکانس خیلی خوب از ریک میبینیم.اما دیگه چی؟بعد از 2اپیزود دیگه تاثیری از مرگ لوری روی ریک میبینیم؟کل اتفاقی که میوفته اینه که به دریل میگه ممنون که کمکم کردی خودمو جمع جور کنم...مرد حسابی زنت مرده .یادتون میاد سیزن قبلی تا چند تا قسمت کارول تحت تاثیر مرگ سوفیا بود؟یادتون میاد نگرانی های عمیق لوری در مورد بچش؟از حرف اصلیم دور شدم اشکان.می خواستم بگم گاورنر کاراکتر خوبیه و می تونست خیلی راحت جای شین رو بگیره چون پتانسیل بالایی داره.اما فیلمنامه ی این فصل عکشش پیدا کرده به سیاه و سفید تا بتونه هیجانی آنی بده به سریال...متاسفانه.

پ.ن:واسه من هنوز ادارک استارک غیر قابل جایگزینه.اصلا من او سریالو به خاطر شون بین نشستم دیدم:Smiley19:

jacket
12-04-2012, 12:24 PM
خوب البته این موضوع رو خود کارگردانم میدونه که حاضر شده حتی واسه یه سکانس هم که شده دوباره از شین استفاده کنه.اما باید قبول کرد دست کارگردان هم تا یه جایی بازه دیگه.البته خود من معتقدم ساختار فیلمنامه نویسی این فصل کلا مشکل داره.بچه ها میان هر اپیزود رو نگاه می کنن بعد با هیجان متاثر از همون اپیزود میان در موردش حرف میزنن و می گن چه باحال شده و اینا.اما ساختار کلیو که نگاه کنی می بینی اون قدرت 2 فصل پیشو نداره.یعنی منظورم اینه یکم سریال سطحی شده و بیشتر تمرکزش رو اینه که تو همون قسمت مخاطبش رو تحت تاثیر قرار بده.مثلا هی میخواد سوال ایجاد کنه که بیننده بره سر کار که پای تلفن کیه؟کارول مرده؟و...اما هیچوقت نمیبینیم رو احساسات کاراکتر ها عمیق بشن.حس دوگانگی ریک حس تنفر غیر ارادی شین از ریک،حس دلسوزی و علاقه ی لوری به شین و حتی کاراکتر های جانبی مثل مگی و گلن و ...همه اینا قابل لمس بود.لوری میمره بعدش یه سکانس خیلی خوب از ریک میبینیم.اما دیگه چی؟بعد از 2اپیزود دیگه تاثیری از مرگ لوری روی ریک میبینیم؟یادتون میاد سیزن قبلی تا چند تا قسمت کارول تحت تاثیر مرگ سوفیا بود؟از حرف اصلیم دور شدم اشکان.می خواستم بگم گاورنر کاراکتر خوبیه و می تونست خیلی راحت جای شین رو بگیره چون پتانسیل بالایی داره.اما فیلمنامه ی این فصل عکشش پیدا کرده به سیاه و سفید تا بتونه هیجانی آنی بده به سریال...متاسفانه.

پ.ن:واسه من هنوز ادارک استارک غیر قابل جایگزینه.اصلا من او سریالو به خاطر شون بین نشستم دیدم:Smiley19:
اتفاقا فصل پیش من کاملا یادم هست که همه از این انتقاد می کردن که چرا انقدر این فصل کند پیش میره و چقدر دیالوگ های اضافی داره و از یه سریال که در مورد زامبی هاست بیشتر از این انتظار هیجان میشد داشت . جالا این فصل بالعکس شده . من فکر می کنم تیم کارگردانی مسیر خودش رو این سیزن عوض کرد و تصمیم گرفت به سریال روند هیجانی تری بده و از توضیح دادن مسائل حاشیه ای تا جای ممکن پرهیز کنه . به شخصه سیزن قبلی با اینکه روند کندتری داشت رو بیشتر دوست داشتم اما به هر حال میشه اینجوری هم به قضیه نگاه کرد که این یه داستان در مورد زامبی و نباید زیاد انتظار یه سریال منطقی رو داشت .

prongz
12-04-2012, 12:30 PM
اتفاقا فصل پیش من کاملا یادم هست که همه از این انتقاد می کردن که چرا انقدر این فصل کند پیش میره و چقدر دیالوگ های اضافی داره و از یه سریال که در مورد زامبی هاست بیشتر از این انتظار هیجان میشد داشت . جالا این فصل بالعکس شده . من فکر می کنم تیم کارگردانی مسیر خودش رو این سیزن عوض کرد و تصمیم گرفت به سریال روند هیجانی تری بده و از توضیح دادن مسائل حاشیه ای تا جای ممکن پرهیز کنه . به شخصه سیزن قبلی با اینکه روند کندتری داشت رو بیشتر دوست داشتم اما به هر حال میشه اینجوری هم به قضیه نگاه کرد که این یه داستان در مورد زامبی و نباید زیاد انتظار یه سریال منطقی رو داشت .
دقیقا...وقتی تو یه مدیوم کلی نگاه می کنی میبینی اون فصل پر از ارتباطات عمیق عاطفی بود.همین هم باعث میشه که سریال از حالت تخیلی بودنش در بیاد.به بتمن نگاه کن.وقتی می بینی انگار نه انگار داری یه فیلم فانتزی می بینی.چون فیلمنامه تورو درگیر احساسات می کنه تا جلوه ویژه.پس چیزی که دنبال می کنی حس فیلمه نه ظاهرش.

V_b_n
12-04-2012, 01:40 PM
فـــــــــوق الــــعــاده بـــــــود (10)

یعنی فکر نکنم کسی بتونه باز دوباره ایراد بگیره

چه شود اپیزود بعدی , به به . بی صبرانه منتظریم

تو رو خدا دریل جونم و نکش عوضی

امیدوارم این گاونره اون یکی چشش هم کور شه :Smiley36:

Filmer
12-04-2012, 01:48 PM
قسمت خوبی بود، منم 10 دادم. خدا رو شکر شِین هم داشت :Smiley36:
چشم گاورنر هم کور شد. فقط یه چیزی اینکه تو این عکسه چشم راستش کوره ولی تو فیلم چشم چپش کور شد!

http://picoup.ir/images/18504709399398406358.jpg

کارل هم با ابهّت اون گروه جدید رو نجات داد و بعد هم کاری انجام داد مثل باباش، کاملاً منطقی. خوشم اومد :Smiley35:

درل هم وقتی کنار مرل قرار گرفت واقعاً این حس که درل برادر کوچیکه هست بهم القا شد، حالت صورتش خیلی خوب بود.

YY11
12-04-2012, 01:49 PM
واقعا لذت بردم , خیلی هیجان داشت , 2-3 اپیسود بعد دیدن داره , تصورش هم هیجان داره !

اما مهمتر از همه :

http://pic2.iran-forum.ir/image.php?di=X5A3

Headache
12-04-2012, 01:54 PM
مرد حسابی فقط یه ماه باید بخوابی تا نمیری از درد.بعد پا میشی واسه خودت سخنرانی پادشاه راه میندازی؟:Smiley10:
ژن خارجیا جور دیگس :Smiley69: با ما روغن نباتی خورای امروز نباید مقایسشون کنی p:

x7music
12-04-2012, 03:50 PM
زیبای زیبا اما کم بود این قسمت :Smiley69: بنظر من مرل با گاونر از قبل برنامه ریخته تا اینطوری مرل برای جاسوسی بین تیم ریک بره و اینها همش فیلمه میخوان مارو سیاه کنن یه جای فیلم گفت برای جاسوسی بفرستدش ... این بود نظر کارشناسی من :Smiley14: والکینگ دد ادمو کارشناس هم میکنه اینم جنبه مثبت فیلمه :Smiley36: من تصمیم گرفتم برم جلوی سایت amc تظاهرات کنم تا دوماه عقب نیوفته شما هم بیاید یه جنبش حمایت از مردگان راه بندازیم بریم سایتشو هک کنیم شاید دلشون به حالمون سوخت زودتر پخش کردن یا این که امشب تا صبح دعا کنیم شاید فرجی بشه :Smiley14:
این فیلم واقعا فوق العاده هست جنبه اموزشی زیاد داره اگه یه روز این اتفاق تو دنیا بیوفته منم مثل ریک هستم دوست دارم مردومو نجات بدم و یه جای مثل زندان داشته باشم :Smiley35: بعدش یه حصار دورش میکشم مرده ها را بیرون میریزم تو حیاط زندان محل ورزش و اموزش دفاع شخصی میزارم و در بیرون از دیوار زندان و پشت حصار ها به کشاورزی هم میپردازم تا غذا هم تامین کنم یواش یواش زندگی مدرن داشته باشیم :Smiley14: یه خونه پارتی هم میزارم همه را راه نمیدم :Smiley14::Smiley14: بنظرم واقعا ایده خوبی دادم برای فصل بد بهتره نویسنده بیاد پیش من تا بهش یه چیزهای یاد بدم اینطور نمیشه :Smiley10:

Irag
12-04-2012, 07:09 PM
هر وقت این سریال رو میبینم اصلا متوجه زمان نمیشم
مثل برق و باد زمان میگذره!
هیجان و استرس هم که دیگه تخصصی این سریاله.
2 تا نکته ی جالب داشت:
یکی استدلال و استفاده از واژه ی "تروریست"ها اونم توسط فرماندار شهر خیلی برام جالب بود.
دومی هم بی موردی شدید دیالوگی که بین دو شخصیت زن و زندانی رد و بدل شد شاید تنها سریالی که یک اشاره ی کوچیک هم به این قضیه نکرده بود همین سریال بود که اینم الوده شد!

osture
12-04-2012, 08:02 PM
بنظر من مرل با گاونر از قبل برنامه ریخته تا اینطوری مرل برای جاسوسی بین تیم ریک بره و اینها همش فیلمه میخوان مارو سیاه کنن یه جای فیلم گفت برای جاسوسی بفرستدش

نه فکرنکنم
اخه اونموقع که مرل رفت پیش گاورنر و واسه بار اول چشمش رو دید
گاورنر بد نگاش کرد - اونجا فقط افراد جنگی خودشون بود و نه مردم بودن نه درل
اصلا از اون نگاهش به مرل معلوم بود اخه مرل بش گفته بود میشون مرده

jacket
12-04-2012, 09:42 PM
کامیک دوم Walking Dead با ترجمه ی فارسی و لینک مستقیم

Download The Walking Dead Book Two rar (http://www.uploadbaz.com/42beqn3qnxk2)
www.ariagraph.ir/The.Walking.Dead.Book.Two.rar

aghasina
12-04-2012, 10:01 PM
سلام
واقعا حرف نداشت!
خیلی خوب درآورده بود این قسمتو!

amingeneral
12-05-2012, 01:48 PM
به به.یعنی به به. به این میگن اپیزود.اگه به این 10 ندم پس به چی بدم هان!؟
سکانسای پنی همشون معرکه بودن.اصلا ادم احساساتی میشه وقتی میبینش.خیلی واکر معصومی بود بیچاره.یه چیزی تو مایه های صوفیا ی فصل دو.تو این سکانس ها دلم برای گاورنر خیلی میسوزه.
از گروه جدیده خوشم اومد مخصوصا مرد سیاهه.پتانسیل اینو داره که یکی از شخصیتای اصلی بشه و جای تی داگو پر کنه.
دوستان قبول دارم که شین خیلی شخصیت جالبی داشت و خیلیم قشنگ بازی میکرد ولی مردنش لازم بود دیگه.پاک دیوونه شده بود.اصلا اخرای فصل دو روی دیوونه شدن شین میگشت و باید اینطوری تمومش میکردن.از اینم نگذریم که یه سکانس محشر از مردن شین درست کردن.:Smiley35:
دیالوگ مگی خیلی باحال بود که به گلن گفت: تو این مدت که از دست واکرا فرار میکردیم یادمون رفته بود که ادما چه کارهایی که نمیکنن! (نقل به مضمون بود البته) واقعا بعضی موقع ها ادما بدتر از زامبیا میشن.واکرا عقلشون نمیرسه که این کارارو میکنن ولی ادما .....ولش کن!!!
قضیه درل و مرلم جالب شد.فکر میکنم مرل زنده نمونه ولی دریل صددرصد نجات پیدا میکنه.اخه مرل دیگه از دو طرف رانده شده.
با تفنگ ریکم خیلی حال کردم.فکر کنم از اونا بود که تو کال او دیوتی بازی میکردیم قبلنا:Smiley36:
تنها اشکالی که از این قسمت میتونم بگیرم اینه که ریک اینا خیلی راحت وارد شهر شدن.این همه میگفتن شهر محکم و نفوذ ناپذیره این بود!؟
در اخر بیایید دست به دعا شویم تا وقتی رئیس شبکه ای ام سی میخواد بره دستشویی, زیپ شلوارش باز نشه!!!!:Smiley14:

smgh470
12-06-2012, 08:57 PM
سلام به همگی این اپیزود رو هم دیدم.بعد از2،3قسمت متوسط وآرام پرازهیجان بود.اتفاقات مهمی هم افتاد.امتیاز من9 هستش.اما نظرات.
1-این گروهی که اومدن تو زندان دیگه از کجا پیداشون شد.اینا رو هم فکرکنم آوردن که بشن کمک دست گروه ریک.چهرتا آدمای خوب ومثبتی هستن.انشاءالله که مایه دردسرنشن.
2-اون قسمتی که گاورنر قفس وباز میکنه ومیگه "پنی منم بابا"یکمی دلم برا گاورنر سوخت.حس پدریش رو تحسین میکنم.
3-اونجایی که اون سبیل قشنگه داشت بابث چخ چخ میکرد نگاه کارل خیلی جالب .غیرتی شده بود برای ما
4-اون صحنه ی توهم ریک چه چیزی رو میرسوند؟چرا یکدفعه توهم گرفت؟
5-اون صحنه ای که میشونه میخواست پنی رو بکشه بعد گاورنر اومدگاورنر میتونست قشنگ بکشه میشونه روبا تیر ولی در کمال تعجب اسلحشو گذاشت زمین این حرکت گاورنر به نظرم عجیب بود.
6-حال کردم میشونه پنی رو کشت .البته به نظرم باید پنی رو پرت میکرد سمت باباش بعد پنی گاورنرو گاز میگرفت ودر آخر میشونه هردو رو میکشت. ولی حیف که باید سریال جلو بره یه جوری و باید گاورنر زنده میموند.وبعدشم میشونه شیشه رو فرو کرد تو چشم گاورنر. گاورنر حقش بود مرتیکه عوضی.ولی در عوض با این کار میشونه دیگه گاورنر سگتر میشه.
7-ولی واقعا حیف شد دریل هم دستگیرشد.نحوه دستگیریش هم برام عجیبه.چه جوری دستگیرش کردن؟بعدش میشونه چه جوری فرار کرد؟
علی ای حال قسمتای پیش رو باید سرشار از هیجان واظطراب باشن.گاورنر وحشی شده میخواد همه رو بکشه.باید ریک و گروهش یک تدبیر اساسی بیندیشند.

Pegah
12-07-2012, 10:06 AM
این قسمتم مثل همیشه عالی بود
همش هیجان داشت مخصوصا آخرش
ولی وقتی میشون پنی رو کشت خیلی ناراحت شدم دلم براش سوخت
و امیدوارم هیچکی نمیره دیگه بسه 2 نفرو کشتن
10 میدم

jacket
12-07-2012, 11:54 PM
http://vne.abcz8.com/img/c824be2be6ac.jpg

idin
12-08-2012, 12:50 AM
طبق توییتی که لحظاتی پیش دادم، از هیجان زیادی سردرد گرفتم :Smiley19:
آقا من این سریالو به عشق دریل نگاه میکنم! یه وقت حذفش نکنن از تو سریال!!
امیدوارم که اینطور نباشه و ریک برگرده برای نجاتشون...
حالا هم که مرل باهاشونه

ولی یه چیزی بهم میگه اگه مرل و دریل نجات پیدا کنن، مرل به عنوان جاسوس ایفای نقش میکنه توی گروه ریک!

واقعا قسمت زیبایی بود و صحنه های جالبی داشت
این چند دقیقه ی آخرش هم آنچنان فشار عصبی ای روی من بود که به سختی نفس میکشیدم!
همش نگران دریل بودم :Smiley36:

یه 10 گنده برای این قسمت

Moh3eN
12-08-2012, 11:14 PM
میخواستم ۹ بدم. بنظرم همین هم حقش بود تا قبل از دقایق پایانی. اما مگه میشه اتفاقات ۱۰ دقیقه ی آخر اپیزود رو دید و ۱۰ نداد ؟ میشه ؟

عالی بود آقا.... :Smiley35:. حالا باید بریم تو کف تا فوریه :Smiley19:.

ولی ریک باید برگرده دنبال دریل دیگه. نه ؟ نمیشه که نیاد....
این گاورنرم آخرتِ مارمولکه. بازیگرش هم خیلی قشنگ بازی میکنه. چهره و نگاهش جوریه که کاملا میتونه دو روی اخلاقِ گاورنر رو نمایش بده. وقتی که اومد و میشون رو با پنی دید تاثیرگذار بود . نامرد میشون نکرد یخورده لطیف تر پنی رو خلاص کنه جلو باباش. زارت گذوشت تو کلش...
قسمتِ بعدی ببینیم آندریا چیکار میکنه و کدوم وری میره....
دلهره ی خوبی هم به خوردمون دادن. خصوصا جایی که کارل رفت دنبال صدای جیغ و داد و ییهو اون واکره خراب شد سرش. قلبم افتاد زمین یعنی اون لحظه :Smiley14:.

این گروه جدیده که اومدن تو زندان هم یعنی ثابت میشن؟ من که بدم نمیاد...

.

rmKasra
12-10-2012, 11:19 AM
خب ظاهراً قسمت نهم فصل 3 رفت واسه سال دیگه!

قسمت نهم با تاخیر پخش میشه چون بازیگران و ... برای تعطیلات سال نو رفتن مرخصی. گویا تاریخ اکران بعدی 10 فوریه 2013 هست.

منیع (http://www.imdb.com/news/ni42460314/)

EMINENT
12-17-2012, 11:19 AM
قسمت نهم با تاخیر پخش میشه چون بازیگران و ... برای تعطیلات سال نو رفتن مرخصی. گویا تاریخ اکران بعدی 10 فوریه 2013 هست.
یعنی چی آخه؟ مگه شب های برره ( :Smiley28: ) هستش که صبح فیلمبرداری کنن شب پخش کنن؟ مگه اینا یه فصل رو کامل تحویل شبکه نمیدن که الان میگن چون میریم تعطیلات پخش نمیکنیم؟ پس توی این یه سال فاصله بین فصل چیکار میکنن اینا؟ :Smiley104:خواهشن مسئولان رسیدگی کنن! :Smiley107:

9353980174
12-17-2012, 03:12 PM
اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَا َاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَا َاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَا َاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ
شورشو درآوردن:Smiley15:
شنیده بودم قراره همچین اتفاقی بیفته
ولی اینا که به جای خاصی نرسیدن کههههههههههههههه:Smiley39:
از مدیران تی وی ورلد تقاضا دارم این مسئولین شبکه ی AMC رو بکشونن اینجا ما با چوب و چماق بریزیم سرشون:Smiley13:

Ehsan_keen
12-19-2012, 01:39 PM
خیلی حال میده آخرین نظر تایپیک رو میدم.:Smiley14:
حالا دیدمش خیلی قشنگ بود جای حرف و توصیف و وصف نداره.
فقط واقعا از این ای ام سی حال به هم زن متنفرم
اون از برکیق بد و اینم از واکینق دد.
هر دوتاشم تو نقطه ی اوج داستان موندن.
اخه یه ذره از این شو تایم یاد بگیره.دکستر که اینقدر محبوبه رو 12 قسمت رو بدون وقفه پخش کرد.

تو یکی از پست ها یکی از بچه ها گفته بود که مرل رو جاسوس فرستاده.!!!!!!!!!
اینو بگم که غیر ممکنه.
چون مرل بهش دروغ گفت که میشون رو کشته اونم به خاطر همین اونو خیانت کار معرفی کرد

بیچاره درل هم مونده چیکار کنه.

گفتن لازم نداره ولی من 10 دادم

خیلی قشنگ بود ولی ابدا به قسمت 4 برسه

Moh3eN
12-19-2012, 08:13 PM
اینو بگم که غیر ممکنه.
چون مرل بهش دروغ گفت که میشون رو کشته اونم به خاطر همین اونو خیانت کار معرفی کرد
بله، خوصا با نتیجه ای که به بار آورد. یعنی از دست رفتنِ پنی. محاله که نقشه باشه...
حالا شاید در آینده (اگر مرل زنده بمونه و بره تو گروه ریک) بشون خیانت کنه و.... . اما مطمئنا نقشه ای برا اینکار نداشته...

راستی این گاورنر بنده خدا چقدر پنی رو دوست داشت. اونهوا شیشه رفته بود تو چشمش و اون بیخیال داشت پنی رو نوازش میکرد :(

مرسی که ما رو یاد این اپیزود انداختی احسان :دی

saeedbahari
12-25-2012, 09:11 AM
عامو بدي نسخه Minishare اينه كه انچه گذشت و انچه خواهيد ديد رو نداره!به جاش كيفيت داره ها..نسبت به حجمش عاليه..اين قسمتت عالي بود به جز صحنه تير اندازيشون كه 10 تا خشاب تموم كردن..تو اين بي مهماتي سختشون نيست..