PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : New York Film Critics Circle 2012 | اسامی برندگان جوایز

prongz
12-04-2012, 03:05 PM
http://caffecinema.com/images/stories/NewGallery/nyfcc2.jpg

حلقه منتقدان فیلم نیویورک اولین تشکیلاتی است که بهترین های سال را انتخاب می کند. گروهی که منتقدان معروفی همچون «ریچارد کورلیس» از تایم، «پیتر تراورز» از رولینگ استون و «لیزا شوارزبام» و «اون گلیبرمن» از اینترتینمنت ویکلی عضو آن هستند و جوایز آن تاثیر زیادی به فضای رقابت آخر سال و حتی برندگان اسکار دارد. سال گذشته فیلم آرتیست (میشل هازاناویسیوس) جوایز بهترین فیلم و کارگردانی را به دست آورده بود. فیلمی که در نهایت به فاتح بزرگ مراسم اسکار هم تبدیل شد.امسال فیلم «کاترین بیگلو»، Zero Dark Thirty برنده جایزه بهترین فیلم شد و جوایز اصلی بین این فیلم و لینکلن تقسیم شده است. ضمن این که کاترین بیگلو سه سال پیش هم توانسته بود با فیلم هرت لاکر جوایز اصلی حلقه منتقدان نیویورک را به خود اختصاص دهد. اتفاقی که مقدمه رسیدن بیگلو به عنوان اولین کارگردان زن به مجسمه طلایی اسکار بود. لیست کامل برندگان حلقه منتقدان نیویورک به همراه مقایسه برندگان در هر رشته با انتخاب های اسکار در ده سال اخیر را در زیر بخوانید:

بهترین فیلم : Zero Dark Thirty (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 5 بار برنده اسکار و 4 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین کارگردان : کاترین بیگلو (Zero Dark Thirty) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 6 بار برنده اسکار و 2 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین فیلمنامه : تونی کوشنر (لینکلن) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 2 بار برنده اسکار[هر دو اقتباسی] و 4 بار نامزد اسکار [سه بار اورجینال، سه بار اقتباسی] بوده است)

بهترین بازیگر مرد : دانیل دی لوئیس (لینکلن) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 4 بار برنده اسکار و 5 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین بازیگر زن : ریچل وایز (The Deep Blue Sea) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 3 بار برنده اسکار و 5 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین بازیگر مکمل مرد : متیو مک‌کاناهی(مایک سحرآمیز، برنی /Bernie, Magic Mike) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 4 بار برنده اسکار و 4 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین بازیگر مکمل زن : سالی فیلد (لینکلن) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 2 بار برنده اسکار و 5 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین انیمیشن : فرانکن وینی(frankenweenie) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 4 بار برنده اسکار و 5 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان : عاشق(میشائیل هانکه) (با توجه به سیستم متفاوت این گروه و اسکار برای تایید فیلم های غیر انگلیسی زبان، این جوایز قابل مقایسه نیستند)

بهترین مستند : The Central Park Five (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 2 بار برنده اسکار و 4 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین فیلمبرداری : گریگ فریز (Zero Dark Thirty) (در 10 سال گذشته برنده این جایزه 3 بار برنده اسکار و 4 بار نامزد اسکار بوده است)

بهترین فیلم اول : How to Survive a Plague (دیوید فرانس)

منبع : کافه سینما

Chandler Bing
12-04-2012, 03:21 PM
بلاخره فصل جوایز شروع شد، بر عکس پارسال که اصلا با فیلم ها حال نمیکردم امسال فیلم ها خیلی هیجان انگیز تر ان، کلی کارگردان بزرگ هم فیلم هاش تو نامزد ها هست.
درباره ی فیلم ها که هنوز نمیشه نظر داد، متاسفانه هیچ کدوم رو ندیدیم، اما با توجه به چیزهای که خوندم فکر میکنم رقابت خیلی تنگاتنگ باشه.
بهترین بازیگر که دی لوئیس میشه، 100 در 100 این جایزه حتمیه. بهترین فیلم خارجی هم برای هانکه است، بقیه رو دیگه نمیدونم.
فیلم کاترین بیگلو هم فکر کنم مثل فیلم قبلیش سرشار از هیجان و تعلیق باشه، خدا رو شکر بلاخره امسال چهار پنجتا فیلم خوب درمیاد تا ببینیم.
خسته شدم از بس فیلم های دوزاری دیدم:Smiley69:

prongz
12-04-2012, 03:56 PM
بلاخره فصل جوایز شروع شد، بر عکس پارسال که اصلا با فیلم ها حال نمیکردم امسال فیلم ها خیلی هیجان انگیز تر ان، کلی کارگردان بزرگ هم فیلم هاش تو نامزد ها هست.
درباره ی فیلم ها که هنوز نمیشه نظر داد، متاسفانه هیچ کدوم رو ندیدیم، اما با توجه به چیزهای که خوندم فکر میکنم رقابت خیلی تنگاتنگ باشه.
بهترین بازیگر که دی لوئیس میشه، 100 در 100 این جایزه حتمیه. بهترین فیلم خارجی هم برای هانکه است، بقیه رو دیگه نمیدونم.
فیلم کاترین بیگلو هم فکر کنم مثل فیلم قبلیش سرشار از هیجان و تعلیق باشه، خدا رو شکر بلاخره امسال چهار پنجتا فیلم خوب درمیاد تا ببینیم.
خسته شدم از بس فیلم های دوزاری دیدم:Smiley69:
اخه دیگه فیلم خوب امسال زیادی زیاده:Smiley36: متاسفانه خیلی از فیلم ها قربانی میشن امسال.از هابیت و بتمن و django unchained و خیلی فیلم های دیگه نمیشه به راحتی رد شد. هر کدوم از اینا اگه سال قبل اکران میشدن می تونستن همه ی جایزه هارو درو کنن اما امسال شاید یه اسکار هم نرسه بهشون

kingmiladkh
12-04-2012, 05:16 PM
دوباره کاترین بیگلو دست روی موضوعی گذاشته که میتونه بازم مثل مزخرف قبلیش قفسه جراحات براش اسکار داشته باشه، منتها باید صبر و کرد و دید قراره که کدوم دو فیلم رو بولد کنند و روشون مانور بدن و تبلیغات راه بندازن، پارسال که اوضاع خیلی بد بود، فیلم ها یک از یک بدتر بودند، امسال هم نامها بزرگه اما هنوز اثار رو ندیدم که ببینم کارها هم خوب هست یا نه