PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کاربر سال TvWorld در سال 2012

Batlaghi
12-06-2012, 01:38 PM
http://www.picoup.ir/images/19140142395804549470.jpg

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن :

پارسال همین موقع ها قبل از اینکه اعزام به خدمت بشم بود که قرار شد هر ساله یک کار بر رو در پایان سال به عنوان بهترین کاربر سال انتخاب کنیم و به پاس زحماتی که در این یک ساله کشیده از ایشون تقدیر و تشکر بشه.

بنیانگذار این انتخابات بنده حقیر هستم برای همین انتخاب کاندیدها و اعطا جایزه با خود بنده هست.

از مدیران عزیز هم خواهش دارم البته اگه برای باتلاقی ارزش قائل هستند توی گزینه ها دست نبرند مثل کاری که پارسال کردند که باتلاقی خیلی ماراحت میشه.

از کسانی که اسمشون تو گزینه ها نیست هم واقعا معذرت میخوام من درسته تو این یک سالی خدمت بودم و (همین الان هم کافی نتم) تو انجمن زیاد نبودم ولی دورادور حواسم به انجمن بود و سعی کردم کسانی که بیشترین فعالیت و زحمت رو کشیدند انتخاب کنم.

جایزه ناچیزی هم که در نظر گرفتیم یک کارت شارز 20هزارتومنی (یا انتقال خود وجه نقد) هست و یک س--ا---ک---س سه ماهه.
این انتخابات تا اوایل ژانویه سال 2013 ادامه خواهد داشت و بلافاصله پس از بسته شدن آرا جایزه زو اعطا خواهیم کرد.

از کسانی که رای میدند خواهش میکنم مختصرتوضیحی هم راجب انتخابشون بدند تا بتونیم از استدلال های شما استفاده کنیم و به همون سمتی که ننظر شما هست برای پیشرفت انجمن پیش بریم.
یک نکته دیگه رو هم در نظر بگیرید که فعالیت رو فقط مختص این چند ماهه نباشه کل سال رو در نظر بگیرید .
از نوژن و محسن عزیز هم که بنیانگذارهای انجمن هستند تشکر ویژه دارم همون پارسال قرار شد این دو عزیز رو داخل گزینه ها نذارم البته خیلی اصرار کردند چون من راضی نمیشدم ولی این دو عزیز بدونند که هیچ کدوم از اعضا انجمن زحماتشون رو فراموش نخواهند کرد.

نام

تعداد ارا
#رتبه

اشکان ------ Chandler Bing

88

ایدینidin -------- پویا pooya

57

رضا--------------- rezarbn
43

سعید-------------- patriot
37

احمد---------------- DorDi
35

معین------------- Barkeep
33

فربد --------------- farboD
28

مصطفی---Bill the Butcher

25

فرزام-------------- ifarzam
21

با تشکر:Smiley17:

rezarbn
12-06-2012, 01:51 PM
این که نیاز به معرفی نداره خوب معلومه منم که :دی

:Smiley36:

منم که فردین :دی:Smiley14:
جایزه رو به حامد می بخشم :دی :Smiley69:

منم به ایدین و اشکان و خودم رای دادم
البته یادم رفت معین هم هست و گرنه به اونم رای می دام چون خیلی زحمت برای انجمن کشیده

FarboƉ
12-06-2012, 01:54 PM
همین که اسمم توی این لیسته برام باعث افتخاره ...

البته من این چند وقته خیلی کم رنگ شدم ... مسائل و مشکلات زندگی ...

برنده که مشخصه ... و حقش هم هست ...

بازم از حامد ممنونم که مارو لایق این لیست دونسته ...

idin
12-06-2012, 01:58 PM
حامد جان از این که اسم من رو هم توی لیست گذاشتی واقعا ازت ممنونم
باعث افتخاره که اسمم در کنار بزرگان این انجمن هست. ممنون ازت :Smiley17:

sajad44
12-06-2012, 02:02 PM
من فکر کنم ایدین و معین و اشکان بهتر از بقیه بودن و من به این سه رای دادم
چرا pooya تو نظر سنجی نبود..:Smiley10::Smiley10:

Batlaghi
12-06-2012, 02:22 PM
پويا عزيز رو من فكر كردم گذاشتم ولي اشتباهي اسم يكي ديگه از بچه ها رو كپي كردم كه حتما پويا با اون عزيز عوض ميشه چون انتخاب اول خودم داداش پويا هست همينجا ازش معذرت ميخوام به خاطر اين اشتباه
اينم بگم اين تاپيك به خاطر تشكر از همه عزيزاني هست كه زحمت كشيدن نظرسنجي فقط سوريه و اميدوارم بعضي از بچه ها فكر نكنن كه كم كارن ماشاالله همه زحمت ميكشن ولي رسم اينه كه اسم ده نفر شركت داده بشه

Ehsan_keen
12-06-2012, 02:34 PM
من به ایدین و اشکان و رضا رای دادم
ولی جای چهار نفر خالی بود
نوژن و پویا و محسن و خودت.

D O R D I
12-06-2012, 03:38 PM
فکر کنم لیست اشتباه شده اسم منم بین شماها که تمام زحمت انجمن رو میکشید هست از اشکان و ایدین که تمام زحمت انجمن و تیم ترجمه رو دوشه اوناست تا بقیه بچه ها من فقط میتونم تشکر کنم ازشون و شرمندشون باشم بابت زحمات بدون چشم داشتشون(البته رضا رو نمیگم:Smiley14: شوخی بود جدی نگیری حالا )
همینطور خود شما و داداش گلت و محسن و نوژن و پویا و خیلی اسم های دیگه که حقشونه به جای من اسمشون تو لیست باشه خلاصه افتخارم اینه که اسمم کنار شما بزرگان باشه هرچند که اشتباهن وارد شده باشه اسمم:Smiley17:

123u
12-06-2012, 04:13 PM
با درود
تبریک به همه دوستان گلی که درلیست بهترین کاربر هستن - همه دوستان به نوبه خودشون دارن برای انجمن زحمت میکشن
همینجا از همشون سپاسگزارم
بنده هم به اقا اشکان و اقا ایدین رای دادم

AR!@N
12-06-2012, 06:08 PM
من به همه رای دادم همه بچه ها گل ان و کلی برای سایت زحمت می کشن :Smiley69:

H@RiR
12-06-2012, 06:17 PM
با اینکه کار بسیار سختیه و به خصوص اینکه محسن و نوژن هم جزء گزینه ها نیستن فکر کنم Barkeep, Chandler Bing, idin البته به ترتیب حروف الفبا و با اجازه کاربرای دیگه از نظر من بهترین ها بودند .... چرا که ارسال های زیادی دارن و مدام توی انجمن فعالن و واقعا به مشکلات بچه ها رسیدگی میکنن ..... هر چند همه این خصوصیات رو دارن ولی بعضیا بیشتر ....
با تشکر از اینکه این رای گیری رو انجام دادید ....

Batlaghi
12-06-2012, 09:13 PM
پويا عزيز به گزينه ها اضافه شد باز هم به خاطر اين اشتباه ازش معذرت ميخوام

D O R D I
12-06-2012, 09:17 PM
من به اشکان-سعید-مصطفی-ایدین-معین و البته رضا رای دادم پویا هم اون موقع جزء لیست نبود اگه امکانش هست 1 رای از طرف من بهش اضافه کنید:Smiley17:

slimshady
12-06-2012, 09:28 PM
پس من باقالی هستم اینجا؟؟؟؟
نوژن یه رسیدگی بکن اگنه میزنم تعطیلش میکنما.
باتلاقی آشخور کجایی؟:Smiley36: یه اطلاعاتی پخ کن برامون.
جدا این chandler bingامسال ترکوند برا انجمن

linkinpark20
12-06-2012, 09:45 PM
من هم به ترتیب به 1idin,2patriot3,chandlerbing,4pooya,5 رای دادم آیدین که دیگه هم تیمی هست با من چون طرفدار لینکین پارک هست و واقعا پست هاش هم عالی هست ولی واقعا از همگی بچه ها تشکر میکنم و همیشه هم گفتم که خیلی زحمت میکشن بدون اینکه چشمداشتی داشته باشن نوژن عزیز و محسن که یک تشکر بزرگ میکنم که این انجمن خوب رو راه اندازی کردن و از اشکان هم تشکر میکنم که هوای همه رو داره:Smiley17: ضمنا patriot عزیز هم که بسیار زود جواب مشکلات رو میده pooya هم که دیگه آخر مرام هست:Smiley30: باز هم از همه تشکر میکنم ایشالله همیشه موفق باشین و روزی بشه که جشن یک میلیون کاربر رو دور هم بگیریم :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

Ehsan_keen
12-06-2012, 10:30 PM
آقا از طرف من یه رای به پویا اضافه کنین یا از سر بگیرین رای گیری رو.
:Smiley101::Smiley101::Smiley14::Smiley14:

MAJID
12-06-2012, 10:35 PM
من به همه راي دادم همگي بچه ها تو اين مدت زحمت كشيدن واقعا دمتون جيز
تشكر ويژه هم دارم از محسن و نوژن عزيز كه كارشون حرف نداره.
از حامد هم ممنونم به خاطر اين تاپيك و اين رسم خوب كه الان دو ساله داره انجام ميشه و يه بهونه ايه براي تشكر از زحمات بچه ها

V@hiD
12-06-2012, 10:51 PM
اول از همه ممنون از همه دوستان و خسته نباشید :Smiley17:
منم به اقا اشکان و ایدین عزیز و پویا جان رای دادم
اشکان که تابستون هر روز یه سریال برای دانلود میزاشت دمش گرم :Smiley69:

prongz
12-07-2012, 01:59 AM
دوست عزیز البته این مورد فقط نظر شخصی منه و قصد بحث و اینارو ندارم.ولی به نظر من این کار کار درستی نیست چو همه این دوستانی که توی لیست هستن به علاوه ی خیلی های دیگه ازنوژن و رضا ای کی گرفته تا مهرداد و بقیه ... همه در حد توان خودشون و به شیوه های مختلف سعی کردن بهترین باشن.این که در اخر بگین این کاربر از همه بهتره ،درسته که باعث قدر دانی از یه کاربر میشه اما به نظرم قدر نشناسی از خیلی های دیگه اس که اینجا فعالن..به هر صورت من ترجیح میدم به احترام همه ی دوستان فعال شرکت نکنم.باز هم میگم این صحبتم فقط نظر شخصی منه و ممکنه شما و بقیه ی بچه ها مخالف باشین:Smiley17:

Batlaghi
12-07-2012, 06:53 AM
عزيز شايد حق با شما باشه ولي هدف من تشكر از يك نفر نيست بلكه اين كار بهانه ايه براي تشكر از همه همين خود شما از چند نفر كه تو ليست نبودن اسم بردي چون مهرداد تو ليست نيست دليل نميشه من يا خودش فكر كنيم كم كاري كرده همه ميدونيم تمام بچه ها هرچي در توان دارن ميزارن از خواب و خوراكشون ميزنن براي انجمن.گفتم كه انتخاب يك نفر به عنوان بهترين جنبه سوري داره.شما ميدوني چرا كسايي كه پارسال تو اين ليست بودن الان يكيشون تو انجمن نيست?به خاطركم لطفي كاربرا

Batlaghi
12-07-2012, 07:06 AM
ولي الان كاربراي انجمن خيلي بهتر شدند و اينو مديون دوستان فعال انجمن هستيم يكي اگه ميگه اشكان فعاليتش زيادتر بوده يعني بايد به من بر بخوره?يا فكر كنم كم كارم?يا من هم بايد ازش به خاطر زحمات بي نظيرش تو اين مدت تشكر كنم?من نميخوام سال ديگه اين گنجينه ها رو از دست داده باشيم منظور من از اين كار تشكر از همه بچه هاي انجمن و پيشرفت انجمن هست نه چيز ديگه ولي الان كه ميبينم ميگم اي كاش اين تاپيكو نزده بودم كه مديراي محترم ناراحت بشن.شرمنده ام بچه ها

jafar
12-07-2012, 10:35 AM
من به همه رای دادم دلشون نشکنه :Smiley36::Smiley17:

Headache
12-07-2012, 11:56 AM
یه بدترین کاربر سال هم بزنیم خوب D: مدیرا مجبور بشن بیشتر کار کنن.... هر کسم که شد مجبور شه به بقیه شارژ بده. :Smiley36:
منم با بالاییم... همه رو تیک زدم :Smiley69:

amingeneral
12-07-2012, 12:14 PM
اول از همه از همگی دوستان توی لیست وخارج از لیست تشکر میکنم که واقعا یه انجمن بی نظیرو بوجود اوردن
به شخصه به سه نفر رای دادم اما دلیل نمیشه که بقیه حقشون نبوده.
به chandler bing(همون اشکان خودمون) عزیز, به ایدین عزیز و به پویا عزیز که همشون واقعا زحمت کشیدن.:Smiley17:
در مورد ایدین جالبه که سلیقه هامون خیلی به هم نزدیکه:Smiley10: این چند وقت هم با زیر نویساش هم پست هاش رونق بخشیده به اینجا:Smiley17:
اشکانم که مرد همیشه در صحنه س.کلا نشده من نیام اینجا اشکانم ان لاین نبوده باشه!!!:Smiley36:
پویا هم که رد پاش همه جا هست:Smiley35:
ایشالا همشون و بقیه کاربرا همیشه سالم و سلامت باشن و به بهتر شدن هر چه بیشتر این انجمن کمک کنن:Smiley41:

DEXTER
12-09-2012, 12:15 AM
به نظرم كار جالبيه ميدونيد چرا?چون پارسال همين موقع همين كار انجام شد برام خيلي جالبه
كر كنم چندلر بينگ و پويا و آيدين بيشترين بي خوابي رو امسال كشيدن

Headache
12-09-2012, 04:02 PM
چی شد اقا؟ این شیرینیه اولی رو باید از کی بگیریم ما؟

9353980174
12-10-2012, 12:01 AM
من به همه رای دادم از یک کنار :)
ولی خوب فربد یدونه باشه :Smiley34::Smiley69:

Raylan Givens
12-10-2012, 12:10 AM
من به chandler bing رای دادم:Smiley35:

HaaMeeD
12-10-2012, 02:51 AM
شرمنده به همه رای دادم چون حضور و زحمات تک تکشون انجمن رو قوی کرده همینجا از همه هم تشکر میکنم یه پاتوق برای ما درست کردند :d

Amir2009t
12-10-2012, 07:17 PM
من به پویا رای دادم چون واقعا آدم کار راه انداز و زحمت کشیه:Smiley17:

M.pirate
12-10-2012, 09:37 PM
واقعا انتخاب سختیه
با وجود اینکه مدت زیادی نیست اینجا حضور دارم اما به شخصه شاهد کمک های همشون تو حیطه های مختلف به کاربرای تی وی ورد بودم

اخه چرا منو تو این وضعیت قرار می دید؟؟!
خیلی سخته...

Chandler Bing
12-11-2012, 10:37 PM
من خودم به ایدین، رضا، پویا و معین رای دادم، تو این مدته واقعا برای انجمن زحمت کشیدن!!! البته بقیه هم خوب بودن اما این 4 تا واقعا زحمت کشیدن.
ایدین با زیرنویس هاش و اخبارش، واقعا کارش درسته. افتخار همکاری باهاش رو داشتم. همین طور معین، با زیرنویسهاش کلی کاربر جمع کرد برای انجمن.
پویا هم که واقعا جادوگره، قدیما که لینک میزاشتیم، هرجا لینک پیدا نمیکردم به پویا میگفتیم، نمیدونم از کجا لینک سالم پیدا میکرد:Smiley10: به قوا محسن جادو میکنه.
این چند وقته هم تمامی زحمت لینک دانلود سریال های هفتگی افتاده گردنش.
اخر همه هم رضا!! دقیقا منو یاد اولای خودم میندازه، منم همین جوری شروع کردم. یه جورایی اچار فرانسه بودم:Smiley36: حالا رضا جای منو گرفته:Smiley35:
همون اول باید اعلام میکردم، اما حالا میگم. از نظرسنجی کنار میکشم:Smiley17:
ممنون از همه ی کسایی که بهم رای دادن

Hesam
12-12-2012, 02:07 AM
منم به همه راي دادم. همه زحمت كشيدن و همه خوب هستن

Bahare
12-16-2012, 11:17 AM
من به پويا و آيدين و رضا راي ميدم چون حقيقتا خيلي زحمت كشيدن عزيزان واقعا خسته نباشيد

Pegah
12-16-2012, 11:35 AM
من به همه رای دادم چون همه عالین و خیلی زحمت میکشن و ازشون ممنونم
و از همه ی کسایی که تو این لیست نبودن هم به خاطر زحماتشون و بودنشون تو این انجمن تشکر میکنم :Smiley17:

x7music
12-16-2012, 03:33 PM
نامرد این چه حرکتی بود اخه :Smiley14: (شوخی ) حالا که من بهت رای دادم کنار میکشی ؟ دیگه باهات قهرم :Smiley19: اخه بین اینهمه دوست خوب که همه خوب هستن و واقعا زحماتشون عالیه من تورو بیشتر دیده بودم و سخت بود انتخابت کنم که کردم ولی حالا که رایمو سوزوندی یه ساکس 2 ساله با 40 تومن شارج برام میفرستیا :Smiley14:

MAJID
12-17-2012, 11:58 AM
اشكان نبايد انصراف ميدادي واقعا امسال تركوندي الان رقابت اصلي بين پويا و آيدين هست كه هردوشون خيلي براي انجمن زحمت كشيدن

LADY GaGa
12-19-2012, 11:05 PM
من به پويا و آيدين راي دادم درسته كه همه خوبن ولي بعضي ها واقعا بيشتر زحمت كشيدن و بايد ازشون صميمانه تر تقدير و تشكر كرد چندلر بينگ هم كه واقعا بهترين بود ولي انصراف داد نوژن و محسن هم خيلي خيلي زحمت ميكشن ازشون تشكر ميكنم درسته پست نميدم اونم چون وقت ندارم ولي خيلي از امكانات اين انجمن استفاده كردم فقط ميخواستم بگم دست همه درد نكنه و زنده باد تي وي ورلد و ممنون از آقا حامد كه باعث شد بهونه اي بشه براي تشكر از بچه ها

destinycalling
12-19-2012, 11:58 PM
خداییش همه خوب و زحمت کش و کاربلدن ...

اما به ظن /ذن من امسال Chandler Bing از همه بیشتر فشار کاری رو تحمل کرد و انصافا هم بهترین عملکردو نشون داد از خودش

با عرض ارادت به Bill The Butcher عزیز،pooya و Soul River و idin

رای ما Chandler Bing ... بزن اون دست قشنگرو::Smiley34:

sam09ft
12-20-2012, 12:26 AM
من به همه رای دادم چون تازه کارم و فکر میکنم انجمن به این خفنی با کمک همه ی دوستان به اینجا رسیده :Smiley17:

DEXTER
12-22-2012, 02:22 PM
امروز تو سايت تي وي شي ديدم تازه ميخوان همچين تاپيكي بزنن و طرحشو دادن ياد انجمن خودمون افتادم كه از پارسال داره همچين كار خوبي رو انجام ميده تا حالا هم كه تعداد آرا و استقبال خوب بوده فقط بايد ديد چه كسي اين عنوان رو به خودش اختصاص ميده

Gossip Girl
12-24-2012, 07:42 PM
من به همه راي دادم همه واقعا زحمت كشيدن ولي سه چهار نفر خيلي بيشتر فعاليت كردند همه هم ميدونن كيا را ميگم دست همه درد نكنه

LADY GaGa
12-25-2012, 04:02 PM
بايد يه تشكر ويژه هم داشته باشم از نوژن و محسن عزيز كه خيلي خيلي زحمت ميكشن و اين انجمن را روپا نگه داشتن و باعث پيشرفتش شدن واقعا دستتون درد نكنه هرجا هستين موفق باشين

maryam
12-28-2012, 09:52 PM
chandler bing خيلي كار كرد زيرنويس ترجمه ميكرد برا دانلود لينك ميگذاشت به مشكلات كاربرا رسيدگي ميكرد يك تنه كلي زحمت ميكشيد يه خسته نباشيد جانانه به اشكان ميگم و از همه ديگر كانديدها هم تشكر ميكنم واقعا براي به اينجا رسوندن انجمن زحمت كشيدن ممنون از همگي

Sky Boy
12-29-2012, 02:21 AM
فقط داش پــــــویا و آقا رضـــــــــــا :Smiley35::Smiley34:

http://tvworld.info/images/smilies/Smiley85.gif

Just pooya and rezarbn :Smiley41:

http://tvworld.info/images/smilies/Smiley85.gif

9353980174
12-29-2012, 04:52 PM
شاهد رقابت سختی هستیم بین پویا و آیدین

ایشاللا هر دوتاتون ببرین
آیدین که واقعا شخصیت دوست داشتنی هست و همیشه نظرهایی که میدم تا حد زیادی باهاش همخوانی داره، He Sounds To Be My Duple Ganger :Smiley14:
پویا جان هم که خدایی پسر گلیه، دستت درد نکنه داداش با این لینکایی که میدی، واقعا کار راه انداز و باحالی :Smiley34::Smiley41:

DEXTER
12-30-2012, 12:51 AM
اره رقابت اين دو نفر جالب شده

Batlaghi
01-02-2013, 11:55 AM
من هم به همه عزيزا راي ميدم چون واقعا همگي زحمت كشيدن وبراي بالا نگه داشتن پرچم انجمن عرق ريختن.خيلي ها شايدبااين كار مخالف بودن و هستن ولي هدف من اززدن اين تاپيك اين بودكه به نوعي بتونيم باگفتن تشكر و زدن حرف دلمون قدرداني نسبت به كسايي كه برامون زحمت كشيدن و شب و روز بي خوابي كشيدن داشته باشيم.كاربراي خوبمون هم حمايت كردند و تعداد راي ها خوب بوده تا اينجاي كار.با انصراف اشكان جان هم موافقت نميشه چون نودكاربري كه بهش راي دادن ناراحت ميشن

9353980174
01-02-2013, 01:22 PM
باو بدین جایزه رو دیگه
کی برد از آخر؟
الان امروز دوم ژانویه شد که

Batlaghi
01-02-2013, 01:43 PM
باو بدین جایزه رو دیگه
کی برد از آخر؟
الان امروز دوم ژانویه شد که

تا ظهر فكر كنم ساعت 12:45 وقت داشته باشه

9353980174
01-02-2013, 02:49 PM
تا ظهر فكر كنم ساعت 12:45 وقت داشته باشه

به ساعت کدوم کشور گفتی الان اینو؟ :)
الان ساعت 1:50 دقیقس تو ایران
خوب کو پپپپپپپپپپپَ؟
به قول مشدیا (یِره تُوخُور پُوخُور نِکنی جایزه دِداشِمارِه)

rezarbn
01-02-2013, 02:53 PM
نام

تعداد ارا

#رتبه

اشکان ------ Chandler Bing

88

ایدینidin -------- پویا pooya

57

رضا--------------- rezarbn

43

سعید-------------- patriot

37

احمد---------------- DorDi

35

معین------------- Barkeep

33

فربد --------------- farboD

28

مصطفی---Bill the Butcher

25

فرزام-------------- ifarzam

21

* نظر سنجی بسته شد

* اشکان تبریک :-*

*ممنون از تمامی دوستانی که به من رای دادن :-*
*حامد جان از شما هم ممنون که همچین مسابقه ای رو راه انداختین :-*

D O R D I
01-02-2013, 03:53 PM
ممنون از حامد که منم قابل دونست و جزء کاربرای برتر گذاشت و ممنون از عزیزانی که به من لطف داشتن بازم مثل همیشه کاری جزء تشکر نمیتونم بکنم :Smiley41::Smiley30:

♥فقط رضا♥:Smiley85:

Batlaghi
01-02-2013, 04:14 PM
مرسي رضا جان بابت جدول من هم به اشكان جان تبريك ميگم مراتب تحويل جايزه رو بهش پيام خصوصي ميدم از همه كسايي كه راي دادن و نظراتشون رو گفتن تشكر ميكنم

idin
01-02-2013, 06:21 PM
اشکان جان تبریک میگم بهت. واقعا برای این انجمن زحمت میکشی و این مقام حقت بود
از بقیه ی دوستان هم تشکر میکنم، چه اونایی که توی این لیست بودن و چه اونایی که نبودن. چون بدون همکاری شماها این انجمن به اینجا نمیرسید
و در آخر هم از تمام کسانی که بنده رو قابل دونستن و به من رای دادن تشکر میکنم. امیدوارم که لیاقت این همه لطف و محبت شما عزیزان رو داشته باشم :Smiley17:

حامد جان از شما هم برای راه انداختن چنین تاپیکی تشکر میکنم

H@RiR
01-02-2013, 06:48 PM
واقعا خیلی قشنگه که همه با هم کمک کنید و این انجمن رو به پیش ببرید ......
افتخار می کنم که تازه به این جمع اضافه شدم ......
:Smiley41::Smiley41:
اشکان جان به شما هم تبریک میگم .......
:Smiley30::Smiley30:
امیدوارم سایه ت از سر انجمن کم نشه .......
:Smiley17:
البته دوستان دیگه هم همچنین چون بدون مشارکت همه انجمن به هیچ جایی نمیرسه .....
:Smiley41::Smiley41::Smiley41:
بازم از همه ممنون ......

پ.ن.: از مدیرای سایت هم باید تشکر کرد البته و حامد عزیز بابت این تاپیک ......
:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

9353980174
01-02-2013, 10:19 PM
باز شود دیده شود بلکه پشندیده شود :Smiley14:
خوب جایزه چی هست؟
اینقد رای دادیم حداقل بفهمیم جایزه چیه دیگه باو

یک فروند ........؟؟؟؟؟:Smiley39:

اِ
الان دیدم یک فروند شارژ موبایل 20 تومنیه که :))

MAJID
01-03-2013, 09:41 PM
به اشكان تبريك ميگم حقشه كلي زحمت كشيد

Moh3eN
01-04-2013, 02:45 PM
.
منم با مقدار قابل ملاحظه ای تاخیر نظرم رو بگم...:Smiley19:.

طبیعتا وقتی یه مجموعه ای پیشرفت میکنه، اون رو مدیون تک تکِ افرادش هست . تی‌وی‌وُرلد هم مشخصا در این سال پیشرفت خوبی رو داشته که این رو مدیون تک تک دوستانی هست که فعالیت مفیدشون باعث پویایی بیشتر انجمن شده. که از همین جا هم لازمه از همشون تشکر کنم ...:Smiley17:.

اما اگر قرار باشه از چند نفر نام برده بشه، در کنار اشکانِ عزیز که با اضافه شدنش به مدیریت شاهد پیشرفت سریع تر فروم بودیم، میتونم به پویا و آیدین اشاره کنم که زحمت زیادی رو کشیدن در این سال...

همونطور که گفتم اسم بردن از شخصی خاص، بمعنای نادیده گرفتنِ زحمتای زیادی که سابر دوستان کشیدن نیست و اینجا بازم از تمام دوستانی که فعالیت مفید داشتن تشکر میکنم.

از حامد عزیز هم تشکر میکنم. هم بخاطر پایه گذاری این انتخابات و هم به این علت که با وجود سرباز بودن در کنار بچه ها مونده و به فعالیت خوبش ادامه میده...
به امید پیشرفت بیشتر تی‌وی‌وُرلد در سال پیشِ رو، که میسر نمیشه جز با همکاری شما :Smiley17:.
.

9353980174
01-04-2013, 04:45 PM
اشکان جان، باو، جایزتو دادن یا شورش کنیم؟ :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39: :Smiley39::Smiley39::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: