PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصلِ ششم، قسمتِ دهم

Moh3eN
12-07-2012, 11:16 PM
http://www.picoup.ir/images/04606780643940372926.jpg

S06.EpE10 - The Fish Guts Displacement
فصل ششم, قسمتِ دهم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2523744/)

خلاصه داستان : هاوارد سعی میکنه با پدر برنادت رابطه ی بهتری داشته باشه و کارشون به ماهیگیری میکشه...
شلدون هم بر طبق توافق نامه ی دوستی باید از امی که مریض شده مراقبت کنه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread32686.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread32459-11.html#post90679)

FarboƉ
12-07-2012, 11:41 PM
این قسمت رو من یکی خیلی دوست داشتم , البته به غیر قسمت های امی و شلدون که به شدت لوده بازی بود ... :Smiley13:

مخصوصا قسمت های هاوارد که بار احساسی بالایی داشت و همزمان هم خنده دار بود ...

کلا قسمت خوبی بود , من 10 رو میدم , اونم فقط به خاطر هاوارد و پسر ها و تیکه های عالیه پنی, فقط ای کاش نرن سمت رابطه ی این دوتا ( منظورم شیمی ه ) , اونم این مدلی :Smiley104:

KOOROSH
12-07-2012, 11:43 PM
وای من چقدر خندیدم

عالی بود

خیلی خیلی حال کردم

بدون شک بهترین و خنده دار ترین قسمت، سکانسی که شلدون و امی تنها شدن بود:Smiley14:

spank me harder:Smiley14:

دم اشکان هم گرم:Smiley17:

9

Bill The Butcher
12-08-2012, 02:11 AM
اقا دقت کردین به دستای شلدون؟! چش شده انگار بیماری پوستی گرفته

Pegah
12-08-2012, 09:19 AM
خوب بود مثل همیشه
قسمتای هاوارد و کارای امی
قضیه ی مرد عنکبوتی
ماهی گیری هاوارد
خوب بودن من 10 میدم

K3li05
12-08-2012, 09:40 AM
خیلی توپ بود، از بهترین های این فصل بود (شاید بهترین)، خیلی خیلی توپ بود (راستی اینو گفتم بودم!) ولی از همه چی بگذریم قسمت باحال و خیلی توپی بود!
قبول دارم ابراز احساسات شلدون و امی خیلی داغونه ولی صحنه ها، دیالوگ ها و موقعیت ها بی نظیر بودن. اصلا اون قسمتی که امی پرسید
So you want to Spank me یکدفعه ترکیدم:Smiley14: به خاطر همین لحظه ش بهش 9 دادم ولی با این همه که از بهترین های این فصل بود باز هم خیلی خیلی از فصل های 4 و 5 فاصله داره. امیدوارم به اون باحالی برگرده. و راستی امیدوارم تعداد بیننده هاش بلاخره رکورد American Idol رو بزنه. و آخرین قسمت سریال (Series Finale) صد سال دیگه:Smiley36: رکورد M*A*S*H که 105.94 میلیون ببننده :Smiley10: بود رو بزنه!

elibanoo
12-08-2012, 06:33 PM
خیلی خندیدم.واقعا عالی بود.بخش شلدون و امی هم با حال بود.هاوارد که دیگه ته خنده است.من عاشق این بشرم.خیلی با حال بازی میکنه.کلا ایده هایی که نویسنده در مورد هاوارد داره خیلی بی نظیرن:Smiley69:
در ضمن از پنی هم خوشم میاد...توی همه ی سریالها و فیلم ها معمولا دخترها رو آسیب پذیر و ظریف نشون میدن.ولی توی این سریال از بین همه ی شخصیت ها،قلدرشون پنیه!و اصلا جذابیتش توی همینه که از پسرا قلدرتر و پسرتره:Smiley36:

yalabia
12-08-2012, 07:06 PM
اقا دقت کردین به دستای شلدون؟! چش شده انگار بیماری پوستی گرفته

دستهاش خیلی قرمز بود :Smiley10:

Why Me ?
12-08-2012, 07:56 PM
کلا سریال های طنز امسال بهتر از پارسال شده اند ، فقط How i met your mother است که همچنان سیر نزولی خودش رو ادامه می دهد که واقعا براش متاسفم! حتی دو مرد و نصفی بدون چارلی خیلی خوب و حتی بهتر داره میره جلو...... خلاصه اینکه بیگ بنگ هم بهتر از فصل قبلش شده و بعد از 4 فصل اول و قبل از فصل 5 قرار می گیره

دوستان خوب هاش رو گفتند من کاستی هاش رو می گم:

چند وقتی نقش لئو کم شده که اصلا جالب نیست / پتانسیل نقش لئونارد بالاتر از این حرف هاست

پنی هم اصلا پنی 3 فصل اول نیست / حالا می خواد قلدر باشه یا نازک نارنجی ! فرقی نمی کنه / اینجوری پیش بره امی جاشو می گیره/ یکی از قسمت های جالب 3 فصل اول کل کل پنی و شلدون با هم بود که الان کلا حذف شده

فاصله کلی بین هاوارد و راج زیاد شده / بازهم این یکی از آس های این سریال بود که خیلی خیلی کم شده
و
..................................
--------------------------------------------------------
10 می دهم چون خیلی خندیدم:Smiley14:

Headache
12-08-2012, 09:05 PM
9 و 10 رو امشب با هم میبینم ولی این همه تعریفایی که خوندم سطح توقعم رو تا بالاترین حد رسوند!

slimshady
12-08-2012, 09:23 PM
خوب بود
شلدن و دختره نداشت ولی امی با حال بود
8

Moh3eN
12-09-2012, 12:11 AM
چه اپیزود مستهجنی بود :Smiley14:.
سریال همچنان داره خوب ادامه میده، خیلی خندیدم.
تو هر قسمتشم که یه داستان بیگ بنگی میچپونن. مثل بحث سر مرد عنکبوتی، کلاه آیرون‌من و... . چیزی که یه مدتی فراموش کرده بودن اصلا....
تیکه های باحال که زیاد داشت.
بهترین سکانس جایی بود که رفتن سراغ پنی که ماهیگیری یادشون بده. ماجراهای کرم و قلاب و حال بهم خوردن نردها باحال بود. در کنار اینا، بخشی که در مورد رابطشون با پدراشون صحبت کردن هم باحال بود. و جایی که راج گفت باشه بابا، هاوارد تو بردی :Smiley14:.
برنادت چه مادر عجیب غریبیم داره....

بعد از اونم صحنه های شلدون و ایمی عالی بود....:))

۹ میدم به این قسمت...
بر خلاف تصورم هم، اون دیالوگ "دوستت دارم" پنی به لئو هیچ‌جوره ادامه پیدا نکرده :Smiley39:.

NOjAN
12-09-2012, 02:49 AM
خیلی قشنگ بود. من که 10 دادم به این اپیزود.

این فصل بدون شک جزو بهترین فصل های بیگ بنگه! هممون فصل 1 تا 3 رو پشت سر هم روزی 10 قسمت دیدیم, اینجوری به نظرمون میاد که فصلای قبلی خــیــلی بهتر بودن!!

امی و شلدون عالی بودن تو این قسمت :Smiley14: بازی جیم پارسونز هم مثل همیشه قشنگ بود.

صحبتای هاوارد با بابامامان برنادت هم خیلی باحال بود. به بابائه گفت: "فکرشم نمی کردم تو پرحرف ِ خونواده باشی" :Smiley14:

+ مرسی اشکان بابت زیرنویس :Smiley30:

lemoni
12-10-2012, 04:41 AM
آقا کی بود همش میگفت وقتی سریال می خواید ببینید باید وضع روحی خودتون خوب باشه تا لذت ببرید و بخندید وگرنه...
یعنی من تمام امروز رو افسرده و داااغون بودم
نشستم پا سریال انقده خندیدم که دارم سر خوش سرمو میذارم بخوابم
واقعا با حال بود هم کل شام و صحبت های هاوارد بدبخت
هم شلدون وامی :Smiley14:
من که یه 10 تمام عیار میدم