PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Shield | معرفی سریال، تبادل نظر

Chandler Bing
12-09-2012, 01:40 AM
http://picoup.ir/images/92629879140769738014.jpg

شیلد (نشان پلیس) یک سریال درام آمریکایی است که در 12 مارچ 2002 از شبکه ی FX با بازی Michael Chiklis به تلویزیون آمد و بعد از هفت فصل در سال 2008 به کار خود پایان داد. شناخته شده به خاطر به تصویر کشیدن افساران فاسد پلیس، در ابتدا عنوان سریال "رمپارت" بود، رمپارت یکی از بخش های پلیس لس آنجلس بود که بعد از رسوایی که به رسانه‌ها کشید به دلیل افسران فاسدش شناخته شد. بعد از شکایت پلیس لس آنجلس شبکه اسم سریال را به شیلد تغییر داد. شان رایان این سریال را برای کمپانی فاکس و سونی تهیه کرد و نتیجه ی کار از شبکه ی FX پخش شد.
بازیگران مشهور زیادی در سریال ایفای نقش کردند که از آنها میتوان به گلن کلوز که در فصل چهارم نقش زن اصلی بود، فارست ویتاکر که در فصل پنجم و ششم به عنوان بازیگر مهمان وارد میشود. فرانکا پونته که در فصل پنجم بازی کرد و لوری هولدن که با او در سریال واکینگ دد آشنا هستید.
سریال نقدهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت کرده است و چندین و چند جایزه از جوایز معتبر آمریکا کسب کرده است. در سال 2002 برای فصل اول موفق به کسب جایزه ی بهترین سریال درام را از گلدن گلوب شد و جایزه ی بهترین بازیگر مرد نقش اول را همان سال مایکل چیکلیز از مراسم گلدن گلوب و امی به خانه برد.

http://picoup.ir/images/65798808147462036868.jpg

شیلد درباره ی یک بخش از پلیس لس آنجلس است که در منطقه ی ساختگی "فارمینگتون" (به اختصار فارم یا مزرعه) است که از یک کلیسای متروکه به عنوان پاسگاه استفاده میکنند. در این حوزه یک گروه از کاراگاهان وجود دارد که به گروه ضربت معروف هستند، یک یگان ضد فعالیت های گنگستری از بخش CRASH پلیس رمپارت الهام گرفته شده اند.
کاراگاه ویک مکی، رهبر گروه ضربت است که از این گروه های از دوست های نزدیک ویک تشکیل شده است، شین وندرل، کورتیس لمانسکی و رانی کاردوکی. گروه ضربت از روش های غیر اخلاقی و غیر قانونی زیادی استفاده میکند تا صلح را به خیابان ها بیاورد و در این کار هم موفق هستند، هرچند از کنار فعالیت های غیرقانونی و دزدی هم سودی به جیب میزنند. در ادامه ی سریال تلاش این گروه را برای حفظ از افشا شدن جنایت هاشون میبینیم.

http://picoup.ir/images/77046359349518243296.jpg

کرت ساتر مغز متفکر سریال پسران آنارکی در فصل اول از نویسندگان سریال بود که در شش فصل بعد به عنوان تهیه کننده اجرای سریال کار میکند. ساتر در فصل سوم هم نقش کوتاهی ایفا میکند. از دیگر نویسنده های سریال میتوان به جیمز مانوس برنده ی امی اشاره کرد که سریال سوپرانوس را در کارنامه ی خود دارد که بعد از فصل دوم از پروژه کنار کشید تا بر روی سریال دکستر کار کند. سریال توسط مجله ی اینترتیمنت ویکی به عنوان 8ـمین سریال هزاره ی سوم انتخاب شد.

WIKIPEDIA

http://picoup.ir/images/47365168812405378026.png

Jack Bauer
05-22-2014, 08:54 PM
امروز سیزن 1 رو تموم کردم و فوق العاده بود.
با 1 سیزن عاشق سریال شدم.
چه قدر ویک قشنگ بازی میکنه مخصوصا اپیزود آخر.
در کل سریال فوق العاده ای هست و هرکی ندیده از امروز شروع کنه و سیزن 1 بدون شک 10.

پ.ن:لطفا کسایی که سریالو دیدن بگن سیزن های بعدی بهتر میشه یا نه.

Vic Mackey
05-22-2014, 10:33 PM
امروز سیزن 1 رو تموم کردم و فوق العاده بود.
با 1 سیزن عاشق سریال شدم.
چه قدر ویک قشنگ بازی میکنه مخصوصا اپیزود آخر.
در کل سریال فوق العاده ای هست و هرکی ندیده از امروز شروع کنه و سیزن 1 بدون شک 10.

پ.ن:لطفا کسایی که سریالو دیدن بگن سیزن های بعدی بهتر میشه یا نه.

هر فصل بهتر میشه به سریال بازیگرایی اضافه میشن که فوق العاده به نقششون میان دردسرا بیشتر میشه... دوستیها دشمنی میشه و خیلی اتفاقات دیگه .... بازیگرای این سریال بی نظیرن مخصوصا ویک ... یه چیزی که این سریالو واسم خاص کرد پایان فوق العاده قویش بود بعد هفت فصل !!

Chandler Bing
05-22-2014, 11:01 PM
http://picoup.ir/images/33797034701292821114.jpg

این سریال واقعا شاهکاره، تو لیست 10تا سریالی برتری که دیدم، مطمئا رتبه زیر پنج داره:Smiley36: پیشنهاد میکنم حتما ببینید، به خاطر علاقه ای که داشتم تصمیم گرفتم سریال رو ترجمه کنم، اما بعدا به خاطر گرفتاری بیخیال شدم، واقعا زیرنویس بدی داره... اما خب یه معرفی نوشتم و گذاشتم تو پست اول، پس اگه هنوز شک دارید، یه نگاه به پست اول بندازید
در جواب دوستمون هم بگم که هر فصل بهتر میشه، کاملا سیر صعودی داره که با یه پایان خوشگل هم تموم میشه. فقط چون کاراکترهای سریالی تو سریال میمیرن، بهتره که از اسپویلرها دوری کنید.

Jack Bauer
06-12-2014, 02:14 AM
اول خواستم هر وقت سیزن رو کامل دیدم بیام نظر بدم ولی انقدر اپیزود 3 قشنگ بود که نتونستم صبرکنم.
این 3 اپیزود خیلی قشنگ بود و پیشرفت زیادی نسبت به سیزن قبلی داشته.
اپیزود 3 وقتی که ویک تیر میخوره و تو بیمارستان بود و بچه هاش اومدن پیشش با اون وضعش بلند شد و رفت پیششون فوق العاده بود.
آخر اپیزود 2 هم زمانی که داشت اون یارو رو میزد خیلی قشنگ بازی میکرد.
از زمان 24 تا حالا با یک سریال اینقدر خوب ارتباط برقرار نکرده بودم یعنی بینظیره این سریال.
californication و the shield خواب و خوراک رو ازم گرفتن,الان ساعت 1 شب نشستم shield میبینم.

osture
06-12-2014, 02:47 AM
اول خواستم هر وقت سیزن رو کامل دیدم بیام نظر بدم ولی انقدر اپیزود 3 قشنگ بود که نتونستم صبرکنم.
این 3 اپیزود خیلی قشنگ بود و پیشرفت زیادی نسبت به سیزن قبلی داشته.
اپیزود 3 وقتی که ویک تیر میخوره و تو بیمارستان بود و بچه هاش اومدن پیشش با اون وضعش بلند شد و رفت پیششون فوق العاده بود.
آخر اپیزود 2 هم زمانی که داشت اون یارو رو میزد خیلی قشنگ بازی میکرد.
از زمان 24 تا حالا با یک سریال اینقدر خوب ارتباط برقرار نکرده بودم یعنی بینظیره این سریال.
californication و the shield خواب و خوراک رو ازم گرفتن,الان ساعت 1 شب نشستم shield میبینم.
چه کیفیتی ؟ همون کیفت ما فوق پایین؟

Jack Bauer
06-12-2014, 03:01 AM
منظورتون از کیفیت چیه؟

osture
06-12-2014, 03:08 AM
منظورتون از کیفیت چیه؟
سوال سخت میپرسی
کیفیت ! :Smiley39:
رزولیشن تصویر چنده ؟
360 ؟480؟720؟
چه کلمه ای به جای کیفیت داریم :Smiley39: چه نوع ریلیزی از سریال داری ؟
منم دنبال یه کیفیت (رزولیشن بالا ی تصویر بلوری چه میدونم اچ دی تی وی ) ولی رزولیشن کوچیکه

Headache
06-12-2014, 03:09 AM
یه لینک یوتیوب داره 33 گیگ |: اما سرعتش خوبه (:
من هر شب یه قسمت میگیرم میبینم

osture
06-12-2014, 03:16 AM
یه لینک یوتیوب داره 33 گیگ |: اما سرعتش خوبه (:
من هر شب یه قسمت میگیرم میبینم

هر یه دونه اپیزود 33 گیگ ؟
اصلا جور در نمیاد واسم
دوستانی که سریال رو میبینن کسی کیفیت معقول ( 480 - 720 ) جایی دیده سراغ داره بگه - بذاره اینجا - یا پیام بده
خیلی وقته دنبال یه کیفیت درست حسابی میگردم

Jack Bauer
06-12-2014, 03:16 AM
سوال سخت میپرسی
کیفیت !
رزولیشن تصویر چنده ؟
360 ؟480؟720؟
چه کلمه ای به جای کیفیت داریم چه نوع ریلیزی از سریال داری ؟
منم دنبال یه کیفیت (رزولیشن بالا ی تصویر بلوری چه میدونم اچ دی تی وی ) ولی رزولیشن کوچیکه
اول فکر کردم کیفیت ساخت سریال رو میگید پایینه.

کیفیتش خوبه بد نیست هر اپیزود 200 مگ هست ولی مشکل اصلی زیرنویس هست که اصلا هماهنگ نیست و خیلی رو اعصابه و شاید از سیزن های دیگه با زیرنویس انگلیسی دیدم.

Headache
06-12-2014, 03:28 AM
نه کلا 33 گیگ(سریال و اضافات و ایناش) هر قسمت 340-350 مگ :Smiley35:

Chandler Bing
06-12-2014, 11:54 AM
تنها نسخه ی موجود همونه! سریال هم اینقدر جذاب هست که بعد از دو سه تا اپیزود کیفیتش رو فراموش کنی.
یادمه والتر یه کیفیت نسبتا خوب ازش اینکود کرده بود! اما اونم زیاد جالب نبود. دنبال کیفیت نباش... زیرنویس هم که داغونه:Smiley19: اپیزود اول رو فقط با فارسی دیدم

Headache
06-12-2014, 03:11 PM
لینک تورنت برای دوستان:
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=81a7e512141bb29058daea5e3389115e

من نسخه های دیگه رو ندیدم و نمیدونم کیفیت اونایه دیگه چطوریه
زیرنویسم باهاش 2-3 ثانیه پس و پیشه اکثرا

Chandler Bing
06-12-2014, 03:50 PM
ازش با ذکر قسمت و فصل و دقیقه یه عکس بذار تا منم از کیفیتی که دارم عکس و بذارم و مقایسه کنیم

Headache
06-12-2014, 04:47 PM
قسمت اول فصل اول 14:01

http://8pic.ir/images/r9kbfreuuqzpto3yzz7l.jpg

1366x768

Chandler Bing
06-12-2014, 05:41 PM
http://picoup.ir/images/19661315536950358566.jpg
512x288:Smiley14: خیلی داغونه خدایی

Jack Bauer
06-15-2014, 02:25 AM
یعنی فوق العاده برای این سریال کمه.همه چیزش عالیه.بازیگرا فوق العاده,شخصیت پردازی ها بینظیر,واقعا هیچ ایرادی از سریال نمیشه گرفت.
همونجوری که دوستان گفتند سیزن 2 خیلی بهتر شد.
اول از همه از این آرمادیلو حالم بهم میخورد.وقتی که خالکوبی اون بچه هرو دیدم خشکم زد و از مردنش(آرمادیلو) خیلی خوشحال شدم.
یک اپیزود هم فلش بک بود خیلی جالب بود و کاشکی بیشتر فلش بک داشته باشه.
آساودا دیگه رییس نیست و کلادت رییس میشه و احتمالا مشکلات زیادی برای ویک درست کنه.
با این که اصلا از جولیان خوشم نمیاد ولی تو 2 صحنه خیلی براش ناراحت شدم.یکی وقتی که همه فهمیدند گی هستش و اون یکی هم وقتی که کتک خورد.
چرا دنی اخراج شد؟؟:Smiley104: ازش خوشم میومد کاشکی برگرده.
حال ویک با این همه پول میخواد چکار کنه؟فکر نکنم از این کار بخواد بیاد بیرون.
هم زیرنویس افتضاحه و هم کیفیت ولی توصیه میکنم این شاهکار رو از دست ندید.

پ.ن:میدونم دارم با خودم حرف میزنم ولی باید این هارو یکجایی میگفتم.

keita
06-16-2014, 04:08 PM
عجب بازی خیره‌کننده‌ای کرده فارست ویتاکر، فصل پنج. لیترالی کرک و پرم ریخت خصوصا اپیزود آخر. نیشخنداش، عصبانیتش، به طور کلی حالت چهره‌اش ... واقعا دهنش سرویس، دست کم دو سطح بالاتر برده این فصل سریالو.

osture
06-19-2014, 12:07 PM
لینک تورنت برای دوستان:
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=81a7e512141bb29058daea5e3389115e

من نسخه های دیگه رو ندیدم و نمیدونم کیفیت اونایه دیگه چطوریه
زیرنویسم باهاش 2-3 ثانیه پس و پیشه اکثرا

میگم چرا سرعت این فایل اینقدر پایینه ؟ واسه توام اینجوریه ؟
من تا حالا تورنت دانلود نکردم این باره اوله به زور رسید به 30 با تورنت
ولی با سرور سایت ها به 900 هم میرسه سرعت
اسکرین شات گرفتم -
کلا سرعت تورنت همینه؟
عکس گذاشتم تو اسپویلر

http://picoup.ir/images/43112851814868858191.jpg

keita
06-19-2014, 02:51 PM
ممکنه تو یه ساعت خاصی پایین بوده، محدودیتش فقط تو تعداد سیدر هست که این فایل تعداد سید و لیچ بدی نداره ظاهرا. الان امتحان کردم به سقف سرعت من رسید. فکر کنم مثل هم باشه ولی از اینجا هم می‌تونی بگیری
kickass.to/the-shield-season-1-2-3-4-5-6-7-deluxe-dvd-box-set-hdtv-t5029010.html
آقا من یه مدت زیادی فاصله انداختم بین فصل سه و چهار و پنج و بسیار حافظه بدی هم دارم. میشه یکی مختصر توضیح بده که هر چی فکر کردم یادم نیومد دقیق چی شد که ویک تو فصل سه اینا اسلحه گرفت سمت شین. شروع به هم خوردن رابطه‌شون قطار پول و لم بود، درسته؟

Jack Bauer
06-26-2014, 01:44 PM
ممکنه تو یه ساعت خاصی پایین بوده، محدودیتش فقط تو تعداد سیدر هست که این فایل تعداد سید و لیچ بدی نداره ظاهرا. الان امتحان کردم به سقف سرعت من رسید. فکر کنم مثل هم باشه ولی از اینجا هم می‌تونی بگیری
kickass.to/the-shield-season-1-2-3-4-5-6-7-deluxe-dvd-box-set-hdtv-t5029010.html
آقا من یه مدت زیادی فاصله انداختم بین فصل سه و چهار و پنج و بسیار حافظه بدی هم دارم. میشه یکی مختصر توضیح بده که هر چی فکر کردم یادم نیومد دقیق چی شد که ویک تو فصل سه اینا اسلحه گرفت سمت شین. شروع به هم خوردن رابطه‌شون قطار پول و لم بود، درسته؟

من 3 سیزن رو کامل دیدم و ندیدم که ویک به سمت شین اساحه بگیره ولی رابطشون داره خیلی خراب میشه و وقتی که لم پول هارو سوزوند اوضاع خیلی خراب شد و شین و ویک دعوا کردند و ویک درمورد نامزد شین چیزهای بدی گفت و شین هم در مورد دختر و خانواده ویک چیز هایی گفت که حتی نزدیک بود شین رو بکشه و رابطشون داره خیلی خراب میشه.
خب سیزن 3 هم بسیار عالی بود و طولانی ترین سیزن بود که خیلی چسبید.
همه چی سریال عالی هست و حتی یک مشکل هم از خود سریال نمیشه گرفت و متاسفانه به دلیل کیفیت پایین و زیرنویس بد تو ایران اصلا معروف نیست.
از اتفاقات مهم سیزن این بود که لم بیشتر پول ها رو سوزند و گروهشون در حال از هم پاشیدن است کلادت رییس نمیشه:Smiley22: و آساودا اون کار رو انجام داد و دختر ویک هم داره میاد که با ویک زندگی کنه.
این صحنه انقدر خندیدم که همه بیدار شدند و ویک خیلی داچ رو خوب ضایع میکنه.
2107 2108

86471181
07-20-2014, 03:06 PM
من 4 قسمت این سریال رو دیدم ، چقد هم زود جذبش شدم ، عالیه این سریال
واسه من خوبیش این بود که اکثر بازیگرهاش رو تو سانز دیده بودم ، واسه همین زود تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم
این داچ عالیه ، یه خاله زنک به تمام معناست :Smiley14: ، هیشکی این رو آدم حساب نمیکنه ، چقد هم خوب بازی میکنه ، یه جورایی نقطه مقابل نقشی هست که تو سانز بازی میکرد

رمپارت یکی از بخش های پلیس لس آنجلس بود که بعد از رسوایی که به رسانه‌ها کشید به دلیل افسران فاسدش شناخته شد. بعد از شکایت پلیس لس آنجلس شبکه اسم سریال را به شیلد تغییر داد.
تو ویکی پدیا هم خوندم که ظاهرا تو پایلوت سریال ، نشان پلیس دقیقا مثل علامت پلیس لس آنجلس بوده ولی چون پلیس لس آنجلس شکایت کرده ، از قسمتهای بعد ، علامت پلیس رو طرف مخالف رو یونیفرم ها گذاشتن که کارشون راه بیفته :Smiley36:

WALKING DE4D
07-20-2014, 06:05 PM
من چند قسمت فصل اولو دیدم خیلی خوب بوده ولی ادامش ندادم چون کیفیتش تعریفی نداشت نمی دونم نسخه با کیفیتش پیدا میشه یا نه خیلی گشتم پیدا نکردم
ولی تو همین چند قسمتی خیلی خوب بود:Smiley17:

86471181
07-22-2014, 10:10 PM
دوستانی که سریال رو دیدن ، از فصل اول یه سوال دارم
فک کنم انتهای قسمت 6 بود اونجا که ویک میره "جولین " رو با دوست پسرش میبینه و میفهمه هم جنس باز هست ، اصلا نفهمیدم چرا یهو رفت اونجا ؟ چیزی قبلش نگفت ، کسی هم لو نداده بود ، یهو زرتی رفت دستگیرش کنه که این رو هم اونجا دید ، این فک کنم دومین یا سومین حرکت مشابه تو سریاله هست که یه اتفاقهایی میفته اصلا من مقدمه و موخرش رو نمیفهمم که چجوری شد ، ولی این یکی خیلی دیگه رو اعصاب بود ، حالا جلوتر توضیح میدن این قضیه رو یا نه؟یا پیچوندنش؟:Smiley39:

Matin VT
08-07-2014, 03:24 PM
حدودا ماه پیش بود که این شاهکار رو شروع کردم.ولی بدلیل اینکه بهمراه چند سریال دیگه میدیدمش تا الان تموم نکرده بودمش ولی بالاخره تموم شد.همه چی عالی بود.کوچکترین ضعفی نداشت.کمتر سریالی پیدا میشه که با گذشت 7 سال هنوز قدرتش رو حفظ کنه.پایان سریال واقعا فوق العاده بود.دیروز که داشتم قسمت اخر رو میدیدم محو اون پایان قدرتمند و البته موسیقی فوق العادش شده بودم.بدون شک بهترین سریال fxبوده و هست:Smiley19::Smiley30::Smiley30::Smiley17::Smi ley41:

Jack Bauer
08-31-2014, 03:41 PM
فصل 4 هم عالی بود.دارم آروم میبینم که دیرتر تموم شه.
یکی از بدی های این سیزن این بود که strike team توش نبود که بعدن درست شد و خوبیش اضافه شدن شخصیت جدید بود.
شخصیت خیلی خوبی بود حیف شد رفتش از آساوادا خیلی بهتر بود.
در کل سیزن عالی بود و مثل همیشه 10:Smiley17:.
این هم جما تو شیلد:Smiley36:

http://picoup.ir/images/42846391405182490407.jpg

پ.ن:تا اینجا از سانز و شیلد هر کدوم 4 سیزن دیدم.با اینکه عاشق سانز هستم ولی شیلد رو بیشتر دوست دارم.

Matin VT
08-31-2014, 04:19 PM
فصل 4 هم عالی بود.دارم آروم میبینم که دیرتر تموم شه.
یکی از بدی های این سیزن این بود که strike team توش نبود که بعدن درست شد و خوبیش اضافه شدن شخصیت جدید بود.
شخصیت خیلی خوبی بود حیف شد رفتش از آساوادا خیلی بهتر بود.
در کل سیزن عالی بود و مثل همیشه 10:Smiley17:.
این هم جما تو شیلد:Smiley36:

http://picoup.ir/images/42846391405182490407.jpg

پ.ن:تا اینجا از سانز و شیلد هر کدوم 4 سیزن دیدم.با اینکه عاشق سانز هستم ولی شیلد رو بیشتر دوست دارم.

این سریال شاهکاره.واقعا حیف که کیفیت بالایی ازش موجود نیست.بهترینای fxبه تریتیب:
1-The Shield
2-It's Always Sunny In Philadelphia
3-Sons Of Anarchy
4-Justified
5-Louie

بقیه سریالای fx رو اگر هم نبینید چیزی از دست ندادید(مثلamerican horror story)
البته archer هم خوبه:Smiley69:

ahmady45
08-31-2014, 06:06 PM
سلام دوستان...من دارم نسخه 350 مگابایت سریالو از تورنت دانلود میکنم
زیرنویس فارسی داره؟از کجا گیرش بیارم؟

Matin VT
08-31-2014, 07:17 PM
سلام دوستان...من دارم نسخه 350 مگابایت سریالو از تورنت دانلود میکنم
زیرنویس فارسی داره؟از کجا گیرش بیارم؟من خودم با زیرنویس انگلیسی دیدم.ولی بچه ها میگن داره ولی خیلی داغونه:Smiley19:

ahmady45
08-31-2014, 07:58 PM
مرسی ،پس منم باید با زیرنویس انگلیسی ببینم:Smiley24:

Matin VT
08-31-2014, 09:38 PM
مرسی ،پس منم باید با زیرنویس انگلیسی ببینم:Smiley24:
اتفاقا دیدن سریال بنظر من با زیرنویس انگلیسی بیشتر میچسبه:Smiley41::Smiley35:

Dexter_171
09-01-2014, 03:41 AM
دوستانی که زیرنویس فارسی براشون ناهماهنگه میتونن به آموزش این سایت (http://subtitlex.blogfa.com/post-21.aspx)مراجعه کنند، من امتحانش کردم زیرنویس به طور کامل هماهنگ شد :Smiley35:

اضافه شد :الان یه قسمت سریال رو دیدم جالبه خوشم اومد، ولی زیرنویس فارسی شدیدا افتضاحه ، مترجم Get out رو بلند شو معنی کرده:Smiley14::Smiley10:
یحتمل منم با زیرنویس انگلیسی ببینم:Smiley36::Smiley36:

Jack Bauer
09-01-2014, 03:56 AM
دوستانی که زیرنویس فارسی براشون ناهماهنگه میتونن به آموزش این سایت (http://subtitlex.blogfa.com/post-21.aspx)مراجعه کنند، من امتحانش کردم زیرنویس به طور کامل هماهنگ شد :Smiley35:

مشکل هماهنگ بودن زیرنویس نیست.مشکل اینه که افتضاح ترجمه شده.حتی اگر هماهنگ هم باشه باز هم ترجیح میدم با انگلیسی ببینم.

TOXIN
01-26-2015, 01:07 AM
ببخشید تاپیک رو بالا اوردم. می خواستم بپرسم کسی زیرنویس فارسی هماهنگ برای این سریال نداره؟ کلا یک مدل زیرنویس فقط پیدا کردم که هماهنگ نیست

hamed224
05-04-2015, 01:52 AM
ببخشید تاپیک رو بالا اوردم. می خواستم بپرسم کسی زیرنویس فارسی هماهنگ برای این سریال نداره؟ کلا یک مدل زیرنویس فقط پیدا کردم که هماهنگ نیست

منم کم کم دارم سریالو میبینم بعد یه هفته رسیدم به قسمت 5 فصل 1 .سریال فوقالعاده است ، با اینکه چند سریال کامل تو هاردم هست ولی دارم اینو خرده خرده دان میکنم میبینم

خلاصه سریال درجه یکیه.

واسه زیرنویس که با نسخه تو سایت هماهنگ باشه باید برید تو سایت فارسی سابتایتل و اون فرمت sub رو دان کنید ،شاید زیرنویس کیفیتش خیلی خوب نباشه ولی بازم همین که هست خوبه.

KEVIN GARVEY
05-04-2015, 08:58 PM

من این سریال رو دیدم .زیر نویسهاش مشکلی نداشتش. البته دی وی دی هاشو دیدم . یکی از بهترین سریالهاس .تو تاپ تن سریالیه من قرار داره . یادش بخیر .ویک مکی عجب ادمی بود .دست رو هرکی میذاشت نه نمیگفت

Léon
05-04-2015, 11:45 PM

خود من هر نسخه اي كه بود اَعَم از HDTV , DvDRiP دانلود كردم ، اما زيرنويس هماهنگ نبود!!!!! :|
از چند نفر امار گرفتم شما نسخه ي DVD رو تهيه كني ، انگاري اوكي هست ، هم هماهنگي هم كيفيت...

DUCHESS
05-05-2015, 12:04 AM
این(http://46.4.238.69/Series/the-shield) با نسخه DVDrip هماهنگ بود.

البته من فقط یه قسمت با این زیرنویس دیدم و به نظرم اگه میتونین بهتره با زیرنویس انگلیسی ببینید که زیرنویس فارسی اصلا تعریفی نداره.

TOXIN
05-05-2015, 12:15 AM
از دوستانی که پاسخ دادن ممنونم. زیاد دنبال زیرنویس هماهنگ گشتم پیدا نکردم پیشمون شدم. ولی الان زیر نویسی که دوستمون duchess گذاشت دو قسمت رو چک کردم ظاهرا هماهنگ بود. اگر بقیش هم ردیف باشه سریال رو ادامه می دم. واقعا دوست داشتم این سریال رو ببینم. بازم مرسی :d

hamed224
05-05-2015, 01:50 PM
سلام کسی نسخه کم حجم تر سراغ نداره این نسخه توی سایت فصل دومش خیلی حجمش بالاست ، کسی اگه سراغ داشت صفحه لینک رو بهم پیام کنه

-------------------------------------------------------------------------------------------

من لینکی کم حجمشو پیدا کردم هر کی خواست بهم پیام بده براش بفرستم

ahmady45
05-08-2015, 07:53 PM
سلام دوستان:Smiley41:
کیفیت بهتری از سریال گیر نمیاد حدود 2 ساله صبر کردم ولی دیگه فایده نداره!!
میخوام سریالو با همین DVDRIP که توی انجمن خودمونه حجمشم حدود 350 مگه دانلود کنم ..زیرنویس هماهنگ با این نسخه موجود هست؟؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه:Smiley17:

Dream Theater
05-11-2015, 11:53 AM
سلام دوستان:Smiley41:
کیفیت بهتری از سریال گیر نمیاد حدود 2 ساله صبر کردم ولی دیگه فایده نداره!!
میخوام سریالو با همین DVDRIP که توی انجمن خودمونه حجمشم حدود 350 مگه دانلود کنم ..زیرنویس هماهنگ با این نسخه موجود هست؟؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه:Smiley17:
فکر نکنم dvdrip با زیرنویس فارسی هماهنگ باشه ،حداقل اون نسخه ایی که من دانلود کردم نبود
نسخه HQ.x264.ac3 که توی تورنت برای دانلود وجود داره با تموم زیرنویس های فارسی هماهنگه حجم هر قسمت هم تقریبا 600 مگ هست و بهترین کیفیت موجود از این سریال ،راستی زیرنویس انگلیسی هم داره خودش که من خودم با اون دیدم
دوستانی هم که هنوز این سریال رو ندیدن بدونن که یکی ازبهترین سریال های زندگیشون رو از دست دادن:Smiley36:

Léon
05-11-2015, 02:00 PM
این(http://46.4.238.69/Series/the-shield) با نسخه DVDrip هماهنگ بود.
دقیقا همینطوره با نسخه ی DvD RiP کاملا هماهنگِ
من کُلی این مراجع زیرنویس رو بالا پایین کردم اما این
نسخه ی زیرنویس رو اصلا پیدا نکردم!! :| تنها زیرنویس
موجود همین نسخه ی Sub idx هست دیگه , درسته؟

areff
05-11-2015, 02:25 PM
سلام کسی نسخه کم حجم تر سراغ نداره این نسخه توی سایت فصل دومش خیلی حجمش بالاست ، کسی اگه سراغ داشت صفحه لینک رو بهم پیام کنه

-------------------------------------------------------------------------------------------

من لینکی کم حجمشو پیدا کردم هر کی خواست بهم پیام بده براش بفرستم

سلان، برای من بفرست،

کسی هم حجم بالا لینک تورنت داشت بفرسته برام، توی تورت این سریال اصلا با سید خوب پیدا نمیشه.

Léon
05-12-2015, 03:49 PM
خوب امروز بعد از مدت ـها شد و اپیزود 1 فصل 1 سریال شیلد رو دیدم!

بلحاظ ساختاری(مخصوصا فضای داستان ـی) کرت ساتر همون فرمولی که تو SOA داشت رو اینجا هم پیاده کرده
(البته با توجه به سال ساخت 2 سریال اول تو شیلد بوده و بعد ها با کمی تغییرات و امروزی تر شده تو SOA بکار رفته!)

که خوب همین نکته شرط لازم و کافی رو فراهم میکنه برای اینکه تماشاگر از دیدن سریال لذت ببره! اونم لذتی مضاعف

جدا از همه ی فاکتور ـهای مثبت SOA , شخصیت پردازی و روابط بین کرکتر ها فاکتوری بود که دیدن سریال رو برای تماشاگر دلچسب تر میکرد و باعث میشد راحت تر همزاد پنداری کنیم با شخصیت ـها بدون اینکه در نظر داشته باشیم اونا یه مُشت بازیگر هستن که دارن تو یه سریال خارجی بازی میکنن همین فاکتور تو شیلد هم دقیقا تکرار شده(منظورم اکیپ ویکی تو اداره ی پُلیس هست)

شخصیت اصلی داستان: ویکی مکی هم که دیگه اصلا نیاز به توضیح نداره! فقط لازم تو یکی دوتا سکانس بازی ـشو ببینید تا عاشقش بشید

پ.ن:سریال به قدری حرفه ای هست که موقع دیدن ـِش میشه از زیرنویس نامطلوب(بلحاظ کیفی) صرف نظر کرد:Smiley35:

afshin vatan
06-28-2015, 09:02 PM
زیرنویس با نسخه150mbهماهنگ واز نظر کیفیت خوب اینجور که میگن نیست اینو باید بدونیم اکثر سریال های قدیمی مثل the sopranos the wire و خیلی های دیگه زیرنویس خوبی ندارند تازه ما باید ازشون تشکر کنیم که زحمت کشیدن وتلاش خودشون کردند

hamed224
06-29-2015, 12:46 AM
سلان، برای من بفرست،

کسی هم حجم بالا لینک تورنت داشت بفرسته برام، توی تورت این سریال اصلا با سید خوب پیدا نمیشه.

سلام شرمنده ام تو اپلود بوی ریخته بودم ، همشو اپلود بوی پاک کرده :/ . ولی مشکلی که کم حجم داره زیرنویس اذیت میکنه ،

اگه اینترنتت سرعت کافی داره همین نسخه رو دانلود کن تا با زیرنویس موجود هماهنگ باشه.من تا فصل 3 دیدم اما به خاطر زیرنویس

بی خیال شدم.

Red Bull
11-12-2015, 07:48 PM
فصل دو این سریال زیرنویس داره ؟ اگه داره کیفیتش مثله زیرنویسه فصل یکه یا بهتره ؟

ممنون میشم

aliakbar64
11-12-2015, 09:48 PM
فصل دو این سریال زیرنویس داره ؟ اگه داره کیفیتش مثله زیرنویسه فصل یکه یا بهتره ؟

ممنون میشم
زیرنویس داره
مثل فصل اول کیفیت نداره
کلا این سریال زیرنویس ش کیفیت نداره هر 7 فصل

Raylan Givens
01-29-2016, 03:20 PM
http://picoup.ir/images/90397497140101168096.jpg

http://upir.ir/sh94/hooman1995/Shield-S07E13-TVSDLcom2.jpgمن دو فصل آخر شیلد رو ندیده بودم که توی این چند روزی نشستم دیدم. و حالا که تموم‌ـش کردم با خیال راحت می‌تونم بگم بهترین سریال FX، جاستیفاید نیست، شیلده. کم‌تر سریالی وجود داره که افت توی کارش نباشه، بهترین سریال‌ها هم افت می‌کنن یه محدوده‌ای؛ هر چند کوتاه. ولی شیلد از معدود سریال‌هایی‌ـه که از فصل اول که شروع می‌شه تا فصل هفتم که تموم می‌شه، به‌قولی در بالاترین حد و بهترین حالت خودش قرار داره و با اون پایان بی‌نظیری هم که داشت، دیگه جای حرف و حدیثی باقی نذاشت؛ بی‌رحم؛ دقیقاً مثل خود سریال، مثل واقعیت... داستان اصلی و فرعی هر فصل عالیه، شخصیت‌پردازی همه‌ی شخصیت‌ها عالیه، چه ویک مکی، چه شین، چه حتی داچ و کلادت. در کل بهترین‌ سریال‌هایی که من دیدم اکثراً واسه FX بوده و این شبکه همیشه بهترین بوده و هست.

deathpoint2002
04-23-2016, 04:04 PM
۴-۵ سال پیش دیدم این سریال رو ... خیلی خوب بود ... ادم رو جذب میکرد تا چند قسمت رو پشت سر هم ببینه ... بازیگرهای عالی + فیلمنامه خوب که الکی کش نمیدادن موضوع رو به جذابیت این سریال خیلی کمک کرد . فقط فقط که کیفیت ۷۲۰ نبود و البته زیرنویس ها هم هماهنگ نبود ولی به هر سختی بود دیدم :Smiley36:

AMIRREZA RV
07-19-2016, 12:04 PM
http://up.vbiran.ir/uploads/10424146891070512878_The%20Shield%20S01E13mkv_snap shot_4322_[20160718_222929].jpg

فصل اول تموم شد و فوق العاده تموم شد اصلا تصور اینکه این فصل اینطوری تموم بشه برام سخت بود,قسمت اخر فوق العاده بود.به سازندگان سریال برای ساخت چنین سریال باید تبریک گفت واقعا خوب بود سریال روند صعودی داست که توی قسمت اخر به اوج خودش رسید.
مهم ترین چیزی که در مورد این سریال دوست دارم واقع گرایی سریال هست اینکه شباهت های زیادی به دنیای واقعی داره و در عین حال بسیار هیجان انگیزه و بیننده رو میخکوب مبکنه و سریال بسیار منطقی هست و تمام اتفاقی که می افتاد برای من قابل درک بود شخصیت پردازی سریال یکی دیگه از نقاط قوت سریال هست. در مورد بازیگران هم با اینکه خیلی معروف نیستند ولی نقشاشون رو به بهترین نحو ممکن انجام دادند.
اها داشت یادم می رفت,فیلمبرداری سریال فوق العادس لرزش دوربین توی صحنه های تعقیب و گریز و درگیری های سریال خیلی خوب بود
در کل سریال به شدت خوبی بود و از اینکه انقدر دیر شروع کردم پشیمونم.

در اخر تشکر میکنم از هومن عزیز که کیفیت زیرنویسش با سریال برابری میکرد:Smiley30:
منتظر فصل دوم:Smiley17:

erfan2086
07-25-2016, 11:18 AM
سلام
دوستان لینک دانلود این سریال و کسی داره؟

Raylan Givens
07-25-2016, 11:45 AM
سلام
دوستان لینک دانلود این سریال و کسی داره؟

سلام. .:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=46230&goto=newpost)

Raylan Givens
10-23-2016, 09:11 PM
http://picoup.ir/images/57446584684388104637.jpgمایکل جیس رو که یادتونه؟ همون جولین لو که یه پلیس درستکار بود و در هر 89 قسمت شیلد، حضور داشت. همین الان اتفاقی به یه خبر شوکه‌کننده برخوردم. جلوی دوتا پسر 5 و 8 ساله‌ش به همسرش شلیک کرده و اونو به قتل رسونده و بعد زنگ زده پلیس و گزارش قتل رو داده. 40 سال هم حبس بهش خورده. الان 53 سالشه انگار.

|:

Sajadm98
10-24-2016, 12:34 PM
به نظر جالب میاد باید ببینمش

bayani
04-22-2019, 08:31 PM
با انتشار نسخه hd سریال منم فرصت رو غنیمت شمردم و توی این بی سریالی اومدم تمام فصل ها رو 1080 دانلود کردم و دارم میبینم
واقعا با توجه به اینکه سریال واسه بیشتر از 15 سال پیشه هنوزم دیدنش جذاب و نفسگیره طوری که موقع دیدنش اصلا خسته نمیشید و تنها قسمت اول رو ببینید متوجه کلاس سریال میشید.بین دیدن این سریال و wire دودل بودم که بخاطر اکشن shield اینو انتخاب کردم.
گفتم یه تشکر ویژه از دوستمون هومن بخاطر ترجمه دوباره این سریال عالی بکنم

Longmire
07-28-2019, 11:40 PM
هر چند وقت یه بار که برای گرفتن زیرنویس فیلم یا سریالی وارد سایتای زیرنویس میشم یه سری هم به شیلد میزنم که ببینم زیرنویس SRT بالاخره اومده یا نه
ولی هر بار دست از پا درازتر برمیگردم. فصل اول هم خیلی وسوسه شدم ببینم ولی ظاهرا اونم ناقص ترجمه شده. بعید میدونم الان کسی وقت کنه برای ترجمه
دوستانی که دیدن سریال رو ترجمه قدیمی قابل تحمل هست ؟ هیچ جوره نمیتونم بیخیال این سریال بشم :Smiley36:

عبدالله
07-29-2019, 12:50 AM
دوستانی که دیدن سریال رو ترجمه قدیمی قابل تحمل هست ؟ هیچ جوره نمیتونم بیخیال این سریال بشم
تا جایی که یادمه ترجمه جدید فصل 1 کامل بود. فصل 2 هم چهار پنج قسمت ترجمه جدید داشت.
ترجمه های قدیمی برای فصل های 2 تا 4 قابل تحمله. فصل 5 اصلا قابل خوندن نیست. فصل 6 بدک نیست. 7 خوبه

تقریبا تمام ترجمه های قدیمی رو کسی انجام داده که واقعا به زبان انگلیسی مسلط نبوده. پس خیلی جاها اشتباه ترجمه کرده. اما ترجمه های اشتباهش باعث نمیشه نفهمید داستان رو
مثلا توی بار ویک به شین یه پیک میده و میگه on the house. طرف ترجمه کرده این نوشیدنی خونگیه :Smiley14: در حالی که یعنی مهمون من باش این پیکو
در کل شما اگه نفهمید که ویک شین رو مهمون کرده صدمه ای به داستان نمیزنه ولی کلی از قسمتا شاید براتون گنگ بشه یا بی مزه

اگر بخواید با زیرنویس انگلیسی ببینید هم به خاطر اینکه اکثرا با سیاه پوستا و گنگ ها صحبت میکنن، خیلی گفتگو محاوره ای و نیتوه اون منطقه است. واسه همین شاید یه سری دیالوگ ها رو اصلا نفهمید. اما جاهایی که تو اداره پلیسه یا با مثلا خانواده هستن اوکیه کاملا قابل فهمه همه چی. پس با سطح زبان intermediate بازم می ارزه انگلیسی دید و فارسی ندید!

ashley_1986
07-29-2019, 07:21 AM
ای کاش یک تیم حداقل دو نفره کار ترجمه ی مجدد این سریال رو انجام میداد
هومن عزیز یکی دو فصل رو مجدد کار کرد اما فعلا شاید زمان کافی نداشته باشه
اگر این سریال یک ترجمه ی مناسب و شایسته داشته داشته باشه لطف بزرگی انجام شده
یکی از بهترین و بزرگترین سریال هایی که احتیاج به یک ترجمه ی مناسب داره همین سریال هست
مخصوصا الان که کیفیت وب دی ال و بلوری این سریال در دسترس قرار گرفته

stand
09-03-2019, 06:34 PM
ای کاش یک تیم حداقل دو نفره کار ترجمه ی مجدد این سریال رو انجام میداد
هومن عزیز یکی دو فصل رو مجدد کار کرد اما فعلا شاید زمان کافی نداشته باشه
اگر این سریال یک ترجمه ی مناسب و شایسته داشته داشته باشه لطف بزرگی انجام شده
یکی از بهترین و بزرگترین سریال هایی که احتیاج به یک ترجمه ی مناسب داره همین سریال هست
مخصوصا الان که کیفیت وب دی ال و بلوری این سریال در دسترس قرار گرفته

سلام مرسی که به این سریال اشاره کردین واقعا این سریال لازمه ترجمه بشه
این همه صبر کردیم تا کیفیت خوبش بیاد حالا که اومده بنظرم باید یه حرکتی صورت بگیره
هومن بنظرم بهترین گزینه هست اما یه تیم دو نفره هم میتونه عالی باشه
خود هومن هم فک کنم منتظر بود کیفیت خوب این سریال بیاد مجددا ترجمش کنه
ازش اطلاعی ندارم ولی امیدوارم این سریال سرنوشتش مثل The Wire بشه و همه از این شاهکار لذت ببرن

ashley_1986
10-31-2019, 07:58 AM
آقا تو رو خدا این سریال رو ترجمه کنید :Smiley14:
یکی از بهترین سریال های پلیسی که ترجمه ی مناسبی نداره
این سریال های روزانه رو ول کنید !
روزی ۵ تا سریال کنسل میشه ، اونهایی هم که تموم میشن پایان خوبی ندارن

این شاهکار از نظر کیفیتی هیچ افتی پیدا نمیکنه در طول فصل ها و یکی از بیاد ماندنی ترین پایان ها در بین سریال های پلیسی هم داره
البته من خودم به دلیل نداشتن ترجمه ی مناسب تا امروز نتونستم درست این سریال زیبا رو ببینم

amin_orang
01-24-2020, 01:44 PM
سلام بنده خواستم این سریال رو دانلود کنم ببینم
اومدم تو تاپیک دیدم چند تا از دوستان گفتن که مثل اینکه چند تا از فصلا ترجمه ی درست درمونی نداره
حالا دانلود بکنم یا نکنم؟ :Smiley39::Smiley36:

sarkhail
01-24-2020, 05:52 PM
سلام بنده خواستم این سریال رو دانلود کنم ببینم
اومدم تو تاپیک دیدم چند تا از دوستان گفتن که مثل اینکه چند تا از فصلا ترجمه ی درست درمونی نداره
حالا دانلود بکنم یا نکنم؟ :Smiley39::Smiley36:

اول از این که شیلد جز بهترین سریال های تلویزیونه بی برو برگرد:Smiley35:
من پنج شش سال پیش یا شایدم بیشتر نگاه کردم و یادمه اون موقع اصلا بابت زیرنویس ها مشکلی نداشتم
چند بار هم مساله مشکل زیرنویس این سریال توسط دوستان مطرح شده بود اما من چیزی یادم نمیاد:Smiley39:
مثلا فصول ابتدایی مدمن و سوپرانوز زیرنویس های افتضاحی دارن و هر چقدر هم بگذره بیننده یادش نمیره اما در مورد شیلد من همچین چیزی یادم نمیاد

amin_orang
01-24-2020, 06:24 PM
اول از این که شیلد جز بهترین سریال های تلویزیونه بی برو برگرد:Smiley35:
من پنج شش سال پیش یا شایدم بیشتر نگاه کردم و یادمه اون موقع اصلا بابت زیرنویس ها مشکلی نداشتم
چند بار هم مساله مشکل زیرنویس این سریال توسط دوستان مطرح شده بود اما من چیزی یادم نمیاد:Smiley39:
مثلا فصول ابتدایی مدمن و سوپرانوز زیرنویس های افتضاحی دارن و هر چقدر هم بگذره بیننده یادش نمیره اما در مورد شیلد من همچین چیزی یادم نمیاد

دم شما گرم
پس با خیال راحت دانلود کنم دیگه؟ :Smiley36:
آخه بالاترو بخونی میبینی چند نفر از زیرنویس بد گلگی کردن

ashley_1986
01-24-2020, 06:28 PM
سلام
اگر امکان داره یکی بگه دقیقا کدوم نسخه زیرنویس هماهنگ داره
من چند نسخه از سریال دانلود کردم که زیرنویس هماهنگ و مناسبی نداره :Smiley15:

sarkhail
01-24-2020, 09:33 PM
سلام
اگر امکان داره یکی بگه دقیقا کدوم نسخه زیرنویس هماهنگ داره
من چند نسخه از سریال دانلود کردم که زیرنویس هماهنگ و مناسبی نداره :Smiley15:

من یادمه اون موقع لینکای 150 مگی ازش پیدا کرده بودم و زیرنویسش هم هماهنگ بود

bayani
01-25-2020, 12:19 AM
درود من ریپ اختصاصیه 30نما رو گرفتم تا فصل 3 زیرنویسش هماهنگه و فرمتشم Srt هست
The_Shield_S03E14_x265_1080p_BluRay_30nama_30NAMA

Days of Heaven
02-21-2021, 09:03 PM
https://uupload.ir/files/veao_the_shield_.png

به آخرین اپیزودهای سریال که رسیده بودم پیش خودم میگفتم با تمام لذت هایی که سریال برام داشته ولی ای کاش بعد تموم این اتفاقات که پشت سر گذاشتیم یه چیز دیگه رو هم بتونم ببینم. چیزی که تو فیلم و سریال های اروپایی زیاد میبینیم و اون هم لحظاتی هستش که فقط صدای صحنه و لوکیشن رو میشنویم، کارکترها در سکوت محض رها میشن، پرسه میزنن و یا به اطراف خیره میشن و دوربین با در قاب گرفتن محیط و یا خود کارکتر؛ اتمسفر غریبی خلق میکنه... از اونجایی که سریال آمریکایی و برای دهه 2000 بود، انتظار نداشتم این خواسته م برآورده بشه! ولی اون "هنرنمایی" و به تصویر در آوردن همه ی اون احساسات پیچیده که یک تنه تمام بار معنایی پایان بندی رو به دوش کشید، این لذت رو هم بهم هدیه کرد... چه عنوان از چندین جهت درخشانی هم داشت این قسمت آخر! Family Meeting
The Shield تقریبا هم دوره The Sopranos و Six Feet Under بود که میشه گفت آغازگر عصر طلایی تلویزیون بودن اما حداقل تو ایران اصلا به اندازه اون ها بهش پرداخته نشد. صحبت راجب مسائلی مثل ریتم پرکشش، داستان هر فصل جذاب تر و نفس گیر تر، فیلمبرداری سریال که مخاطب رو هر لحظه "کنار" شخصیت ها و در "بطن" موقعیت ها قرار میده و بازی های استثنایی از اصلی ترین نقش ها تا فرعی ترین مثل همین "رابرت هاگینز" در اپیزود آخر سریال، آنتوان میچل، مونیکا رولینگ، جان کاوانا و ... دیگه تکرار مکرراته! چیزی که این سریال رو متمایز میکنه نحوه داستان پردازی بی نظیر و واقع گرایی بی اندازه و به چالش کشیدن مداوم شخصیت ها و مخاطب برای انتخاب‌های دشوار بین وجدان و بقا در دل موقعیت های چالش برانگیز و مخمصه های اخلاقی ـه
ما غیر از دنبال کردن داستان های ویک مکی و گروهش؛ در هر قسمت با گشت های هر روزه افسرها، پرونده های قتل و تجاوز کارآگاه ها و یه داستان فرعی هم همراه میشیم. جایی که هر کدوم از این داستان ها و هر کدوم از این گشت ها و هر کدوم از این قاتل ها و متجاوزها و ریشه یابی جرمها، حتی تا آخرین لحظات سریال نقش یه کارت برای شخصیت پردازی کاراکترها رو بازی میکنن و هر لحظه مفاهیمی مثل انسان سالم یا مجرم بودن، خیانت و وفاداری، اخلاق، پلیس خوب، بد و یا پلیس فاسد بودن در دنیای کاملا خاکستری سریال؛ بازتعریف میشه، به چالش کشیده میشه و مخاطب به قضاوت در موردشون دعوت میشه...
فصل اول و آشنایی با Strike Team، فصل سوم طوفانی و اون لبخند ویک بعد اون سکانس با مارگوس، فصل پنجم که هر لحظه ش انگار شبیه به حضور تو یه تونل وحشت بود و منجر به اون تراژدی شد و در نهایت اون پایان بندی فوق بی رحمانه سریال... بعید میدونم هیچ سریال بازی رو دلتنگ نکنه

پ.ن: تجربه شخصی خودم از زیرنویس سریال رو میگم برای دوستانی که تا الان بخاطر زیرنویس نامناسب سراغش نرفتن. فصل اول و دوم توسط هومن عزیز دوباره کار زیرنویسش صورت گرفته بود و واقعا ممنونم ازش:Smiley17:
فصل سوم تا قسمت 4 یا 5 هم زیرنویس srt مناسب و هماهنگ موجوده. از اینجا به بعد دیگه ترجمه ها قدیمیه و ورژن sub-idx و باید دو کار انجام بدید. اگه از km player استفاده میکنید طبق این ویدیو https://www.aparat.com/v/RDZ0H/%D8%B9%D8%AF%D9%85_%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_ %D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D8%A8% D8%A7_%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA_sub_%D9%88_idx فرمت idx-sub رو برای نمایش تو Km player اضافه میکنید و طبق چیزی که اینجا توضیح داده شده http://subtitlex.blogfa.com/post/21 زیرنویس رو هماهنگ میکنید
قسمت های باقی مونده فصل سوم کیفیت قابل قبولی نداره و بعضی جمله های تخصصی تر ترجمه نمیشن یا ناقص ترجمه میشن و اوضاع به همین منوال تا آخر فصل ادامه داره.
فصل چهارم کیفیت زیرنویس بهبود پیدا میکنه و با اینکه بازم بعضی جاها جملات به اشتباه ترجمه میشن ولی در مجموع قابل قبوله. فصل پنجم هم همینطور ولی از اپیزود 5 به بعد هر دو نسخه ای که داشتم از زیرنویس ها (به اضافه یک نسخه srt موجود در worldsubtitle که اصلا نمیشه هماهنگش کرد) درست نمایش داده نمیشن و مجبور شدم با زیرنویس انگلیسی ببینم. فصل ششم و هفتم هم به جز دو سه قسمت مشکل خاصی نداشتم

Longmire
07-29-2022, 08:05 PM
بالاخره بعد از مدتی زمان مناسب رسید و موفق شدم The Shield رو ببینم
بدون شک کلمه شاهکار برای این سریال تعریف خیلی کوچیکی به حساب میاد. از اپیزود اول جذابیت سریال هر لحظه بالاتر میرفت. اتمسفر سریال غیرممکن بود بیننده رو درگیر نکنه
شخصیتا همگی فوق العاده به تصویر کشیده میشن. و پایانی که هیچکسی فکرشو نمیکنه. شخصیت ویک مکی برام در کنار شخصیت هایی مثل تونی سوپرانو و جکس تلر قرار میگیره و این به بازی بی نقص مایکل چکلیس برمیگرده که همچین شخصیتی رو بی نظیر به تصویر کشید. همین الان که سریال رو تموم کردم با همه وجود دلتنگش شدم و در اسرع وقت دوباره از اول به پای دیدنش میشینم
ای کاش که زودتر همچین اثر نابی رو میدیدم. سریال هایی مثل شیلد امروز خیلی به ندرت یافت میشن و جاشون رو سریال هایی پر کردن که پرن از داستان های آبکی و وقت تلف کن.حتی اگه اثر خوبی هم این روزا ساخته بشه یا پایانش به کنسل شدن میرسه یا آب بندی و تلخ کردن خاطراتی که میتونستیم باهاش داشته باشیم

در مورد زیرنویس سریال از اون چیزی که فکر میکردم بهتر بود هرچند فصل هایی مثل فصل سوم و پنجم زیرنویس واقعا آزاردهنده بود و 3 اپیزود از فصل هفتم زیرنویس مناسبی نداشت. البته باز منظور رو به خوبی میرسوندن
امیدوارم بالاخره به این اثر لطف بشه و زیرنویس درخوری نصیبش بشه تا بیشتر از قبل بتونیم از تماشا کردنش لذت ببریم :Smiley17:

Raylan Givens
12-24-2022, 12:04 AM
https://picoup.ir/images/28157635084948846047.png (https://www.youtube.com/watch?v=auaYdyBOcA4)

The Shield | معجزه‌ای پیشرو

این ویدئو من رو برگردوند به حال‌وْهوای سریال و تمام لذت‌هایی که برام به ارمغان آورده بود. توی 90 دقیقه نقاط ضعف و قوت هر فصل سریال رو تا حد خوبی با جزئیات توضیح می‌ده.
بعد از این‌همه سال و صدها سریال، هنوز چیزی نتونسته برای من از «شیلد» بالا بزنه، به‌خصوص نیم‌دهۀ اخیر که موج جدیدی از عصر طلایی تلویزیون بود و پُر بود از باکیفیت‌ترین سریال‌ها (به‌عنوان مثال The Americans، یا حتی BCS که جزء فکرشده و کم‌نقص‌ترین سریال‌های ساخته‌شده بود). این سریال بااین‌که به‌اصطلاح صیقل‌خورده و بی‌نقص نبود، اما یه جادوی خاصی داشت، و شاید هم همین خاص‌ش کرده؛ و با اون پایان؟ بعید هم هست تغییری ایجاد بشه.

این هم تریلر (https://www.youtube.com/watch?v=klSVH4dJrGU)جدیدی که FX اخیراً برای سریال منتشر کرده. FX کلاً به تبلیغات اعتقادی نداره، حتی برای سریالی که عملاً این شبکه رو تبدیل به شبکه‌ای که الآن هست کرده. حالا باز جای خوش‌حالیه که اخیراً داره یه‌ذره تلاش می‌کنه :دال

s1378
06-23-2023, 03:00 AM
هفت فصل رو تموم کردم. از دید من فصول اولیه که ساختار اپیزودیک تری دارند جذابیت کم تری دارند. از اواخر فصل 2 و داستان قطار پول ارمنی ها سریال بهتر می شه و توی فصل چهار با ورود آنتون میچل کاملا جذاب می شه و این روند رو ادامه می ده. فصل پنجش بهترین فصلشه و روند بسیار خوبش رو تا پایان حفظ می کنه. کلا خط داستانی اصلی سریال که خط داستانی Strike Team هست جذابیت بیشتری نسبت به خطوط داستانی فرعی بقیه‎‎ ی شخصیت های سریال داره به ویژه خط داستانی اون جولیان که زیاد برام جالب نبود. شخصیت داچ و ماجراهایی که باهاش درگیر می شه هم بعضا جذاب بود.
پایان سریال هم واقعا درجه یکه. در کل از دو سریال دیگه FX یعنی sons of anarchy و justified بهتره هر چند ریلن گیونز که یک قهرمان کلاسیکه باعث می شه با justified بیشتر ارتباط بگیرم تا شخصیت هایی مثل ویک و شین که پس از یک مدت واقعا حال آدم از کارهاشون به هم می خوره. سریال به خاطر قدیمی بودن و زیرنویس ناهماهنگ و بی کیفیتش کم تر دیده شده که مایه تاسفه. این روزها دیگه سریال های این شکلی ساخته نمی شه اون هم با این کیفیت. شخصیت پردازی، فیلمنامه، کارگردانی سریال هم درجه یکه و تدوین سریال هم خاصه. اگر سریال پلیسی دوست دارید این بهترین گزینست.

wlh
07-31-2023, 05:26 PM
Shakespearean in its epic corruption and Jacobean in plotting and the darkness of its soul
فکر کنم چندتا پست هومن و تاپیک هایی که برای سریال زده کافی باشن و نیاز به زیاده گویی نباشه. پویان هم که عاشقانه طور توصیفش کرده که مکمل اون قبلی هاست. فقط چیزی که توی ذهنمه اینه که میشه با وایر یا homiside مقایسه ش کرد (https://www.theguardian.com/culture/2008/dec/27/tv-drama-david-simon-wire-shield)؟ اگه آره که بحث های زیادی باید توی این مقایسه شکل بگیره. اگه نه هم که هیچی دو تا داستان خوب مستقل از هم. دیدم نامبر هم انگار سپاس زده و نظر داده، بای دیفالت نباید تا فصل دوم پیش رفته باشه؟ نظرش رو مشتاقم ببینم...

در کل سریال برام لذت بخش بود خیلی وقت بود استقامتی سریال ندیده بودم ولی انگار هنوز توان تماشای سریال های طولانی رو هم دارم. ترتیب فصل ها از نظر امتیازی برای من این شکلیه/ فصل اخر-فصل 4- فصل 1- فصل6 -فصل 5- فصل سوم- فصل دوم/ داستان های مستقل داچ و سایرین رو هم دوست داشتم ولی روح داستان همون تیم ضربت و شخص آقای ویک بود/ پایان درجه یک بود و بعد از جاستیفاید و سانز و بی.بی و البته بترکال ... پایان این رو هم دوست داشتم.