PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهیه کنندگان هوملند و نویسنده ی لاست در سریالی جدید

idin
12-11-2012, 01:11 PM
تیم تهیه کنندگی هوملند، سریالی با موضوع دیکتا*توری در خاور*میانه، به شبکه ی FX میفروشد!
تهیه کنندگان هوملند به سراغ مسائل خاور*میانه میروند. شبکه ی FX سفارش ساخت یک پایلوت با نام "Tyrant" رو به تهیه کنندگان سریال هوملند، یعنی Howard Gordon و Gideon Raff داده. نویسندگی این کار رو هم نویسنده ی سریال لاست یعنی Craig Wright بر عهده داره. موضوع این سریال در رابطه با وارد شدن یک خانواده به مسائل آشفته ی سیاسی در خاور*میانس. اونم زمانی که یکی از پادشاهان دیکتا*تور عربی میمیره و پسر آمریکاییِ اون کنترل کشور رو به دست میگیره
به نظر میرسه شبکه ی FX برای این برنامه بسیار هیجان داره. مدیر برنامه های شبکه ی FX، آقای نیک اعلام کرده: یک داستان کاملا کلاسیک و هوشمندانه که دهن همه ی مارو باز گذاشت! واقعا داستان عالی و بینظیری هست و به محض این که خوندیمش تونستیم تصور کنیم که این سریال چقدر میتونه موفق باشه و این که پتانسیل این رو داره که به یکی از بهترین برنامه های تلوزیون تبدیل بشه. همچنین رئیس استدیو ی 21 Fox اعلام کرد: هرکسی که داستان رو خونده حسابی هیجان زده شده!
Gordon و Raff تهیه کنندگان این درام، و نویسنده ی پایولت هم Wright هست. به نظر میاد بعد از پایولت شبکه سفارش ساخت یک فصل کامل از سریال رو بده
نظر شما در رابطه با پروژه جدید تهیه کنندگان هوملند چیه؟ و نظرتون در رابطه با حضور Wright ، نویسنده ی لاست در این مجموعه چیه؟ به نظرتون این سریال با توجه به موضوع جالب خودش میتونه موفق باشه؟

ترجمه و تکمیل از idin
اختصاصی TV.WORLD

http://picoup.ir/images/01648052973010574431.jpg

Patriot
12-11-2012, 03:14 PM
خدا به خیر بگذرونه!!

دوباره گیر دادن به این منطقه!

Hamed Hidden
12-11-2012, 03:36 PM
به نظر من سریال خوبی می تونه باشه پتانسیل بالایی برای موفق بودن داره :Smiley69:

من که از الان منتظر همچین سریالی هستم ...

پ.ن :idin عزیز تصویر خرابه ... فکر کنم لیچ کردی این طور شده :Smiley17:

idin
12-11-2012, 04:06 PM
به نظر منم سریال خوبی میتونه بشه
واقعا داستان هیجان انگیزی داره و میتونه قوی از کار در بیاد

پ.ن :idin عزیز تصویر خرابه ... فکر کنم لیچ کردی این طور شده
من هم این تاپیک، هم تاپیک قبلی از روی سیستم عکس آپلود کردم. مثل همیشه...
ولی نمیدونم مشکل از کجاست که نشون نمیده!

Chandler Bing
12-12-2012, 09:11 PM
خبر خوبیه، باز هم چندتا از کله گندها کنار هم قرار گرفتن، فکر کنم نتیجه اش اثری خوبی دربیاد، مخصوصا به خاطر اینکه از FX قرار پخش بشه:Smiley41:

Shayea
12-13-2012, 08:30 PM
FX بهترین شبکه ی کابلی ه !

هر چیزی پخش کنه , مطمعنا عالیه و ارزش وقت گذاشتن رو داره .

اگه FX برفک هم پخش کنه من حاضرم ببینم ...:Smiley36:

V@hiD
12-15-2012, 12:45 AM
امیدوارم سریال خوبی از اب در بیاد مخصوصا اینکه تهیه کنندگان هوملند رو داره شبکه fx هم که شاهکارهایی مثل سانز اف انارکی و جاستیفاید رو داره.

rezarbn
12-16-2012, 09:56 PM
مطمئنا این هم موضوع جالبی داره مخصوصا که دو تا کارگردان بزرگ روی این سریال کار کنن

MAJID
12-17-2012, 12:06 PM
بايد سريال توپي باشه من كه بي صبرانه منتظرم.
چه شود!

1geeky
01-18-2013, 03:03 AM
... برای اینکه بفهمند پس از مرگ پادشاه عربستان چی پیش میاد اینها به کسی رجوع کردن برای ساخت که سابقه ساخت مستند هوملند رو در کارنامه خود داره
....

مستند هاوملند؟ هاوملند مستند بود مگه؟ :Smiley36:
اینکه یه سری اسامی و اتفاقات موجود را بیارن قاطی یه داستان و با تخیل بسطش بدن مستند نیست که. داستان تخیلی میشه بنظرم

Joey
03-15-2013, 01:41 AM
FX امروز اعلام کرد Ang Lee کارگردانی پایلوت این درام رو که Tyrant نام داره انجام میده. این نخستین کار تلویزیونی انگ لی به حساب میاد.