PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موسسه فیلم آمریکا لیست ۱۰ اثر برتر سینمایی و تلویزیونی را اعلام کرد

AliRM
12-11-2012, 10:38 PM
لیست American Film Institute تقریبا تمام فیلم های برتر امسال به جز The Master را شامل می شود و نکته جالب هم حضور فیلم The Dark Knight Rises در این لیست است که احتمال حضور این فیلم در لیست نامزد های بهترین فیلم اسکار امسال را بیشتر می کند.

فیلم های برتر سال از نگاه AFI
ARGO
BEASTS OF THE SOUTHERN WILD
THE DARK KNIGHT RISES
DJANGO UNCHAINED
LES MISÉRABLES
LIFE OF PI
LINCOLN
MOONRISE KINGDOM
SILVER LININGS PLAYBOOK
ZERO DARK THIRTY

در لیست برترین برنامه های تلویزیونی هم تقریبا تمام سریال های با کیفیت و محبوب وجود دارند. اما جای خالی دکستر هم احساس می شود.

برنامه های تلویزیونی برتر از نگاه AFI
AMERICAN HORROR STORY
BREAKING BAD
GAME CHANGE
GAME OF THRONES
GIRLS
HOMELAND
LOUIE
MAD MEN
MODERN FAMILY
THE WALKING DEAD

نظر شما چیه؟خود من که به شخصه اصلا با قسمت برنامه های تلویزیونی موافق نیستم.

منبع:اریا فیلم

Raylan Givens
12-11-2012, 10:49 PM
منم موافق نیستم dexter رو نذاشتن اونوقت girls رو گذاشتن:Smiley10:

Irag
12-11-2012, 10:54 PM
من هم رو هم قبول کنم این یکی رو اصلا نمیتونم قبول کنم!
the dark knight rises (نارنجی باشه معنی درست تری میده)

bbas
12-12-2012, 01:54 PM
دکستر نیست چرا
خوبه حداقل مردان دیوانه و بریکینگ بد گذاشتن
البته از گیم اف ترونز نمیشه گذشت

Hesam
12-12-2012, 04:59 PM
فيلم هايي كه انتخاب كرده نميدونم چرا LOOPER و Prometheus و Hitchkock و Ted نيستن!!!
اما خوب شايد فيلم هاي ديگه اونقدر خوب باشن كه به حق انتخاب شده باشن. ولي بودن DARK KNIGHT Rises با اينكه من عاشق كريستوفر نولانم اما تو سه گانه هاي بتمنش اين ضعيفترين كارش بود. البته نظر شخصيمه.
بعضي هاشون كه هنوز رو پرده سينما هم نرفتن.
ولي باز مشتاق شدم حتما ببينم باقي فيلم هاي منتخب رو.
انتظار سختيه منتظر ريليز شدن كيفيت خوبشون موند.

[JOKER]
12-12-2012, 07:33 PM
من هم رو هم قبول کنم این یکی رو اصلا نمیتونم قبول کنم!
the dark knight rises (نارنجی باشه معنی درست تری میده)

حالا ترتیبش رو نمیدونم ولی بودن بتمن رو چیز عجیبی نمیدونم... از الآن هم شانس زیادی برای حضور تو مرحله نهایی اسکار داره ولی حضورش مثل حضور inception , avatar خواهد بود.

فيلم هايي كه انتخاب كرده نميدونم چرا LOOPER و Prometheus و Hitchkock و Ted نيستن!!!

:Smiley10:

الآن اینا شاهکار های سینمایی امسالن؟ که بیان بجای لینکلن و ZDT و ...؟
درسته فیلمای خوبین ولی مطمئن باش 2 سال دیگه همه فراموشش کردن(حتی من به هیچکاک خیلی امید داشتم ولی ظاهرا خوب از آب درنیومده)
اینجوری فیلم انتخاب نمی کنن :Smiley35:

بعدش از نظر محتوا این آخرین فیلم نولان از همه ی بقیه فیلماش بهتر بود دلیل نمیشه چون اون حس و هیجان رو نداشت بشه ضعیف ترین فیلمش :Smiley10:
یه چیزایی تو بتمن بود که واقعا از یه فیلم بازسازی شده از کمیک انتظار نمیره نشونشون بده ولی نولان اینکار رو کرد و امیدوارم نامزد اسکار هم بشه

سریال ها هم فقط جای دکستر خالیه

FarboƉ
12-12-2012, 09:14 PM
خوبه حداقل مردان دیوانه و بریکینگ بد گذاشتن

دووستان من فقط یه چیزی بگم, Mad Men تا اونجایی که من میدونم و سریالش رو دیدم به معنی مردان دیوانه ( Mad ) نیست

Mad در این سریال مخفف Maddison Avenue ـه ( خیابان مدیسون ) که این گروه و اکثر شرکت های مهم تبلیغاتی آمریکا دفتر مرکزی شرکتشون رو در اونجا دائر میکردن.

Chandler Bing
12-12-2012, 09:20 PM
فیلم لوپر و پرومته از بهترین فیلم های امسال در ژانر علمی تخیلی بودن و شایسه قرار گرفتن در هر لیست برترین فیلم ها هستن.
پرومته که تونست به ژانر فراموش شده علمی تخیلی یه روح تازه بدمه و فکر کنم یه جایی خوندم که ایبرت گفته بود که فیلم بازگشت به عصر طلایی فیلم های علمی تخیلی ـه.
لوپر هم که یه کار واقعا تر و تازه و جدیده. کلی هم نقد مثبت ازش خوندم.
لطفا درباره ی این دوفیلم بد نگید. من به شخصه از دیدن پرومته بیشتر از بتمن لذت بردم، واقعا ادم رو به فکر فرو میبره:Smiley39:

rezarbn
12-21-2012, 08:22 PM
وجود این فیلم کلا ثابت می کنه که اصلا بدرد نمی خوره این لیست این فیلم منظورمه :the dark knight rises

و منم متاسفانه با این که گرلز رو دیدم می تونم بگم لایق بودن در این لیست نبود