PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fringe | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود نهم

Patriot
12-16-2012, 08:48 PM
http://www.picoup.ir/images/00099089196051220678.jpg

Season 5, Episode 9, Black Blotter
فصل پنجم, قسمت نهم, جوهر سیاه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2411940/)

خلاصه داستان اين قسمت : در آزمایشگاه قدیمی هاروارد در نیمه شب استرید با صدای بیپ گیرنده بیدار میشه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread32824.html)

Ho3!En
12-16-2012, 10:12 PM
این قسمت هیچی نداشت, فقط درحال کش دادن سریال بودن:Smiley104:
همون یکی که دادم بسشون بود

Hmv-
12-16-2012, 10:59 PM
حیف داره تموم میشه با این سریال زندگی کردیم :Smiley42::Smiley116:

Chandler Bing
12-16-2012, 11:40 PM
همون یکی که دادم بسشون بود

یک؟ جدا؟ اخه یعنی چی؟:Smiley10:
اپیزود باحالی بود، مخصوصا اخرش!!! واقعا از بازی والتر لذت بردم. سکانس اخر که شاهکار بود، اصلا نمیشه وصفش کرد.
صحبت های دستیار والتر، و نگاه های والتر که داشت به یاد میاورد. بی نظیر بود.
من میخواستم 9 بدم، اما چون دوست مون یک داده، من نمره ام رو 10 میکنم. فصل پنجم واقعا عالی بود.

babak1365
12-16-2012, 11:54 PM
اپیزود باحالی بود، مخصوصا اخرش!!! واقعا از بازی والتر لذت بردم. سکانس اخر که شاهکار بود، اصلا نمیشه وصفش کرد.
من میخواستم 9 بدم، اما چون دوست مون یک داده، من نمره ام رو 10 میکنم. فصل پنجم واقعا عالی بود.
اتفاقاً منم می خواستم صحبت های شما رو بگم آخه اپیزود به این خوبی ، انیمیشن داشت :Smiley30:یاد دوران مواد زدن والتر افتادیم :Smiley30:صحنه هایی از فصل های قبلی داشت من که خوشم اومد :Smiley69:(البته باید به نظر سایر دوستان هم احترام گذاشت:Smiley35:)
من 9 دادم

Ho3!En
12-16-2012, 11:57 PM

به نظر شما فصل پنجم قابل مقایسه با فصل های قبلی هستش(نگو که هستش)؟؟؟ واقعا خیلی تغییر کرده خیلی ضعیف شده سریال :Smiley35:
از بحث های که تو انجمن میشه و نظرسنجی معلومه کسی راضی نیست :Smiley69:

Chandler Bing
12-17-2012, 12:03 AM
به نظر شما فصل پنجم قابل مقایسه با فصل های قبلی هستش(نگو که هستش)؟؟؟ واقعا خیلی تغییر کرده خیلی ضعیف شده سریال :Smiley35:
از بحث های که تو انجمن میشه و نظرسنجی معلومه کسی راضی نیست :Smiley69:

اول اینکه کسایی که رای میدن لطفا شجاعت این رو داشته باشن که درباره شماره ای که دادن نظر بدن و توجیه کنند. مثل اقا حسین
------------------------------------------------
نه قابل مقایسه نیست، چون روند متفاوتی رو پیش گرفتن، دیگه این اون فرینجی نیست که هر اپیزود یه داستان رو نشون بده و بحث رو ببنده و دو اپیزود اخر به خط
اصلی داستان بپردازه. این فرینج یه داستان 13 قسمتی رو داره تو اینده روایت میکنه. باید دیدی که به سریال دارید رو عوض کنید.
هنوز همون روایت خوب و بازی های خوب رو داره. هنوز همون مسائل علمی رو کم و بیش داره. دیگه چی میخوایم؟
تازه بازی ها به مراتب هم بهتر شده، واقعا فصل اول رو با الان مقایسه کنید!!! بازیگر ها واقعا پیشرفت کردند.
به نظر من مقایسه ی شما اشتباه ست. شما کسی هستید که از اینکه رویه ی فرینج عوض شده شاکی هستی و با بدبینی به هر قسمت نگاه میکنی.
من که هیچی، اما این اقا بابک طرفدار پر و پا قرص سریاله، اگه 9 داده، بدون که خوب بوده
---------------------------------------
دوستانی هم که 1 و 2 دادن لطفا دلایل شون رو بگن.

Patriot
12-17-2012, 12:24 AM
منم حال کردم با این قسمت!

اینقدر که یه کششی به سمت lsd پیدا کردم. اونم از نوع جوهر سیاه!!

قشنگ آدم احساس میکرد تو یه دنیای دیگه است. ایده خیلی جالبی داشت. خیلی متفاوت بود. یادتونه همیشه قسمت 19 متفاوت بود!؟ فکر کنم این فصل که 16قسمت بیشتر نیست به جاش 9 رو متفاوت کردند!

این پسر تماشاگره خیلی عجیبه. سوال در موردش زیاده!!

فقط انتظار داشتم مشکلات بیشتری برای پیتر به خاطر در آوردن اون ماس ماسک به وجود بیاد. تکنولوژی به اون عظیمی باید عوارض بیشتری داشته باشه.

9 دادم.

Chandler Bing
12-17-2012, 12:31 AM
فکر کنم این فصل که 16قسمت بیشتر نیست به جاش 9 رو متفاوت کردند!

13 قسمته سعید:Smiley19: 4 هفته دیگه برای همیشه تموم میشه

h6690
12-17-2012, 12:47 AM
خیلی آب بسته بودن به این قسمت ...
نیم ساعت فقط توهمات والتر ...
ماجرای اصلی این اپیزود در 5 دقیقه قابل روایت بود.
شاید چون روی فینال دارن کار میکنن روی قسمتهای ماقبل فینال زیاد کار نشده .

Patriot
12-17-2012, 12:50 AM
13 قسمته سعید:Smiley19: 4 هفته دیگه برای همیشه تموم میشه

آخ حواسم نبود! :Smiley19:

خیلی سختمه که سریال ها تموم میشه. یادمه آخرین قسمت فرندز رو که دیدم تا چند دقیقه نمیتونستم جلوی اشکم رو بگیرم! :Smiley24:

پس دیگه نباید سوال جدید مطرح کنند. خیلی سوال و معمای بدون جواب هست. البته این عادت آبرامزه که همیجوری ماس مالی کنه و جوابی نده!

h6690
12-17-2012, 02:39 AM
96 قسمت رو زیر سوال نبردم ، این قسمت بنظرم کشدار بود.
استفاده از انیمیشن و صحنه های cg هم شاید نشوندهنده اینست که تیمی غیر از تیم اصلی بخش زیادی رو کار کرده .
چقدرم قشنگ تبلیغ lsd میکنن خوبه دو روز پیش یکی زده 20 تا بچه مدرسه ای رو آبکش کرده.

نگو تو رو خدا اب بسته بودن
توهمات والتر به اون قشنگی بود ...اون قسمتی که انیمیشن شد به اون زیبایی کار شده بود
چر ا میگید کار نکرده بودن روی این قسمت
خیلی هم اتفاقا زیاد کار شده بود
تمام اون صحنه های کارتونی اش باز گو کننده تلاش زیاد تیم کارگردانی بود
من موندم چرا واقعا الان متوجه شدید که این سریال بده
96 قسمت رو نگاه کردید حالا متوجه شدید که این سریال خوب نیست
مگه میشه
ای بابا
یک پشنهادی دارم برای همگی فرینچ خورها
لطفا همیشه قبل از دیدن سریال 10 گرم تا 20 گرم lsd مصرف کنید
این باعث می شود که بیشتر در این سریال زندگی کنید
:smiley17:

سعید جان ماست مالی کردنشن هم قشنگه به خدا
:smiley17:

h6690
12-17-2012, 03:02 AM
دوست عزیز منظورم شما نبودی . منظور تبلیغ LSD در این سریال در آمریکا بود.
طبیعی است که کسی قبل از سریال مواد مصرف نمیکنه و اگه هم بکنه
بجای دیدن سریال باید با observer ها در ذهنش مشغول جنگ بشه:Smiley13:
اولین تیراندازی دسته جمعی در آمریکا هم در دهه 70 تحت تاثیر LSD بوده و بعضی وقتا توهمهای
خیلی بد و عجیب غریبی میده که تو سریال فقط به انواع خوشگلش ( پری و ...) پرداخته بود.

tr64
12-17-2012, 11:24 AM
درود به همه.
قسمت معمولی ای بود به لحاظ اتفاقات.:Smiley35:ولی قسمت پر محتوایی بود به لحاظ مکالمات و دیالوگ ها و همچنین انیمیشن اون کارخونه ی ساخت موجودات.:Smiley41: من فک می کنم چون می خواستن سریال رو به یه مسیر دیگه ببرن،یه جورایی سر و ته پسر آبزرور و رادیو رو هم آوردن.هیجان کم داشت به نسبت.فک کنم 7 لیاقتش باشه.