PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هفتم، اپیزود دوازدهم (پایان فصل هفتم)

AR!@N
12-17-2012, 09:56 AM
http://www.picoup.ir/images/99909122529557527093.jpg

Dexter , Season 7 , Episode 12 | Surprise MotherFu*ker

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2235994/)

خلاصه داستان: دکستر به جرم قتل هکتور استرادا دستگیر می شه و ....

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread32909-2.html#post93151)

BOSS
12-17-2012, 12:21 PM
Surprise, Motherf----r

شدیدا منتظر سوپرایزشون هستیم. :Smiley14:

madamin
12-17-2012, 02:43 PM
این قسمت هم دیدم. جالب تموم شد ولی فکر کنم (و امیدوارم) که این فصل آخر نباشه.

Joey
12-17-2012, 03:36 PM
WOW
عجب کاری کردی دب !!........
منطقی نبود ؟؟ به دور از شخصیت دب بود ؟؟ می تونست به هیچ کدوم شلیک نکنه و بذاره بره تا دکس ترتیب قضایا رو بده ؟؟ ........ آره شاید .... ولی به نظرم هرچی که بود خیلی زیبا بود :Smiley35:
جنیفر کارپنتر بازی خوبش در این فصل رو توی این سکانس کامل کرد . جالبه ظاهرا حرکتی که بعد از شلیک کرد و رفت لاگوئرتا رو در آغوش گرفت توی فیلمنامه نیومده بوده و طبق روال سکانس های مهمی از این دست که کارگردان صبر میکنه تا ری اکشن ها کامل بشه،‌ جنیفر خودش این تصمیم رو گرفته که خب کات نکردن و تایید شده که به نظرم تصمیم خیلی خوبی بود چون هم بار احساسی سکانس رو بالا برد و هم کاملا مطابق شخصیتی بود که از دبرا بعد از چنین حرکتی انتظار داشتیم ........

فلش بک ها هم به ساختار داستانی قسمت میخورد و خوب بود به نظرم .... هرچند دوکز خیلی از فرم سابقش خارج شده بود که کاملا این موضوع به چشم میومد

دبرا خودش رو کامل وقف دکستر کرد و وارد مسیر خیلی خیلی تاریک تری نسبت به گذشته شد و به نظر نمیرسه با این وضعیت دیگه بتونه کارشو ادامه بده و پیش بینی میکنم استعفا میده

دیالوگ پایانی دکستر هم خیلی خوب بود
البته دکستر اگه مثل ما می دونست که فصل 8 به عنوان فصل آخر در نظر گرفته شده دیگه اون سوال رو نمی پرسید و می دونست که این آغازی برای پایانه : دی

اونقدر زیبا بود که بشه کاستی ها رو ندید و 10 داد :Smiley35:

Ho3!En
12-17-2012, 05:31 PM
خیلی خیلی باحال بود. آخه این دبرا چقدر باحال بازی میکنه اون لحظه گریه کردنش اشک آدمو درمیاره :Smiley17::Smiley17:
خوب تمومش کردن این فصلو دیگه نباید کسی اعتراض کنه که چقدر تکراری جلو میره حقش واقعا 10 کمتر نیست

Patriot
12-17-2012, 06:32 PM
عالی بود...

انتظار دیگه هم نداشتم. دکستر کدش رو شکست، دبرا قاتل شد و هانا هم که یک خطر بالقوه شد!

کار نویسنده خیلی زیبا بود. داستان رو به جای خوبی رسوند. دیگه هم دکستر و هم دبرا نای ادامه دادن ندارن. فصل بعد فقط در مورد کنار کشیدنشونه!

اما اقرار میکنم که حدسم اشتباه بود و دبرا خودش رو مسموم نکرده بود. اما اصلا فکر نمیکردم هانا اینطوری باشه. خیلی روانیه!

دوباره باید یه سال سماق بمیکم و تو حسرت دکستر بمونیم! :Smiley15: :Smiley96:

باز هم میگم بهترین سریال تاریخ بشره!

Raylan Givens
12-17-2012, 06:47 PM
عجب قسمتی بود این قسمت آخر کصافط :Smiley17:

اون 3 دقیقه آخر که من داشتم زار زار گریه میکردم :Smiley14: عالی جمع بندی کردن :Smiley69: حالا باید 9 ماه انتظار بکشیم :Smiley19:

Chandler Bing
12-17-2012, 06:58 PM
خوب بود، اما اونجوری که مایکل سی هال اعلام کرده بود، بهترین فصل دکستر نبود.
اخرش هم خیلی خوب تموم شد، دبرا میتونست بذاره دکستر کارو تموم کنه، اما با این کارش خودش رو وارد دنیای تاریک دکستر کرد.
راستی دکستر کدش رو نشکونده، به جز بابای هانا که تقریبا بی گناه بود، تا حالا کسی رو نکشته. میخواست سر لاگوئرتا کد رو بشکونه که دب به دادش رسید.
من 10 میدم.
از این فصل راضی نیستم، انتظاراتم رو براورده نکرد:Smiley7: و در ضمن ناراحتم که دکستر تموم شد:Smiley19:

Hmv-
12-17-2012, 07:00 PM
اوفففففففففف

حال کردم دمشون گرم کولاک کردن پایان رو ( منظور پیان فصل 7 ) کلا این سیزن هنگ بودم :Smiley10: همه چیز خیلی سریع و با قدرت پیش رفت :Smiley17:

دکستر تموم شه ترک نت میکنم :( :Smiley69: ایشالا 2 فصل دیگه هم ادامه داشته باشه این جذابیت ...

Raylan Givens
12-17-2012, 07:04 PM
از این فصل راضی نیستم، انتظاراتم رو براورده نکرد

دیگه مگه چی کم داشت :Smiley10:

Joey
12-17-2012, 07:22 PM
ویدئوی کوتاهی که در پایان این قسمت پخش شده :
Scott Buck (نویسنده و تهیه کننده ) در مورد قسمت آخر و سکانس آخر و فصل 8 میگه
With the Creators: Season Finale - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3TAPYiDoybY)

Raylan Givens
12-17-2012, 07:35 PM
ویدئوی کوتاهی که در پایان این قسمت پخش شده :
Scott Buck (نویسنده و تهیه کننده ) در مورد قسمت آخر و سکانس آخر و فصل 8 میگه
With the Creators: Season Finale - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3TAPYiDoybY)

به جز یوتیوب لینکه دیگه نداری ؟

Joey
12-17-2012, 08:41 PM
به جز یوتیوب لینکه دیگه نداری ؟

http://www.uploadscenter.com/chhps89evqzb/Dexter.S07E12.With.the.Creators.Season.Finale.flv. html
یه خورده دیر لود میشه صبر کنید

AR!@N
12-17-2012, 09:03 PM
دو جمله می گم فقط
جنیفر عالی بازی کرد و به کلی با دیدن صحنه اخر کرک و پرم ریخت :Smiley19:

Joey
12-17-2012, 09:05 PM
خب دو تا ارجاع جالب توی این قسمت به قسمت های قبلی همین فصل داشتیم
اولی جایی بود که هانا لب دکستر رو گاز گرفت که این آخرین دیدار دکستر و هانا یادآور اولین دیدارشون بود که دکستر رفت دست به اون گل بزنه و هانا گفت مواظب باش و دست دکستر زخم شد
دومی هم همون سکانس کانتینر بود که یادآور شروع فصل 7 بود با این تفاوت که دیالوگ های دب و دکس جاشون عوض شده بود :
در اونجا وقتی دب اومد توی کلیسا و دکستر رو توی اون وضعیت دید، دکس گفت " Oh God " ولی این بار دب بود که گفت " Oh God "

راستی دکستر کدش رو نشکونده، به جز بابای هانا که تقریبا بی گناه بود، تا حالا کسی رو نکشته. میخواست سر لاگوئرتا کد رو بشکونه که دب به دادش رسید.

دکستر تا حالا 3 بار کد رو شکونده :
1- اون عکاس - فصل 4
2- اون یارو توی دستشویی بعد از مرگ ریتا - فصل 5
3- پدر هانا
البته داداش کوچیکه ی میگل پرادو هم بود ولی خب اون ناگهانی و یک جورایی دفاع از خود بود

و البته بارها هم با تصمیمات و خودخواهی هایی که داشته باعث شده افراد بیگناهی کشته بشن ..........

در پایان فصل 7 دیگه با قطعیت میشه گفت که دکستر به هیچ وجه قاتل سریالی "محبوب و قهرمان" نیست و شاید هدف هم همین بوده تا به این ترتیب و به تدریج تا پایان فصل 8 دیگه وداع با شخصیت دکستر راحت بشه :Smiley69:

Raylan Givens
12-17-2012, 09:23 PM
دکستر تا حالا 3 بار کد رو شکونده :
1- اون عکاس - فصل 4
2- اون یارو توی دستشویی بعد از مرگ ریتا - فصل 5
3- پدر هانا

کدوم عکاس ؟

Joey
12-17-2012, 09:35 PM
کدوم عکاس ؟

همونی که تصاویر نیمه بـرهنه ی عجیب غریب از زن ها می گرفت که بعد معلوم شد دستیارش قاتل بوده و نه خودش

azadehm
12-17-2012, 09:37 PM
بااین DEXTER همچنان محبوبه.کی میتونه بگه نیست.بااین همه طرفدار که داره:Smiley30:

Raylan Givens
12-17-2012, 09:42 PM
همونی که تصاویر نیمه بـرهنه ی عجیب غریب از زن ها می گرفت که بعد معلوم شد دستیارش قاتل بوده و نه خودش

آهان یادم اومد همکارش قاتل بود ولی دکس اشتباهی اینو کشتش :Smiley14:

javad48
12-17-2012, 10:44 PM
10 دادم.واقعا عجب قسمتی بود. دیوونه کرد منو:Smiley10:
واقعا هیچ سریالی تا حالا مثل دکستر ندیدم.
پایان زیبایی بود برای این فصل

Joey
12-17-2012, 11:03 PM
پادکست این هفته ی دکستر با حضور مرحومان لاگوئرتا و دوکز :Smiley14:
Season 7, Episode 12 Wrap-Up (Audio Podcast) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=sC9s7TIVABE)

saeedson
12-17-2012, 11:30 PM
[b"""""""""در پایان فصل 7 دیگه با قطعیت میشه گفت که دکستر به هیچ وجه قاتل سریالی "محبوب و قهرمان" نیست و شاید هدف هم همین بوده تا به این ترتیب و به تدریج تا پایان فصل 8 دیگه وداع با شخصیت دکستر راحت بشه""""""""""""
ممنون دوست عزیز با این نقد دقیق و مو به مو که از سریال داشتی و همچنین نتیجه گیری بجایی که ذکذ کردی، پس با این حساب اگر کارگردان بخواد با فصل هشت به محبوبیت دکستر نزد بینندگان لطمه بزنه تا بقول معروف بخواد داستان و جمع و جور کنه ، پیش بینی من اینه که فصل هشتم بر خلاف تمام فصول قبل از روند کاملا متفاوتی برخوردار خواهد بود و دیگه شاید نشه که مثل قبل در پایان هر قسمت از دکستر ،مسحور حرکات هوشمندانه و ظرافتهای کارش بشیم و بقولی باید شاهد تخریب دکستر از سوی داستانه رو به خاتمه بریم که البته این هم به نظر من در نوعه خودش بی نظیره و به شکلی متفاوت ، بینندگان رو جذب خودش خواهد کرد.
[/b]

Bill The Butcher
12-18-2012, 12:16 AM
اونجایی که هانا لب دکسترو گاز گرفت عالیییییییییییییییییییییی یی بود. مدتها بود همچین سکانس هیجان انگیزی ندیده بودم. واقعا خوب بود. کارپنتر که منفور ترین بازیگر بود واسم تو این سیزن شاهکار کرد.

K3li05
12-18-2012, 01:06 AM
نمیدونم چی شد صحنه ای که توی مهمونی سال نو بودن شدید بغضم گرفتم! اول که یادم اومد یه سال باید صبر کنم تا دوباره دبرا رو ببینم (بعد میگم چرا دب) و اینکه فصل بعدی فصل آخر سریاله! آخه این همه سریال های افتضاح 10 فصله دارن میان بعد یکی از بهترین سریال های درام تاریخ رو میخوان 8 فصله تموم کنن!
خیلی داغون شدم بعد از دیدن این اپیزود. این فصل دبرا برام از دکستر هم جلوتر زد. خودش رو کاملا فدای دکستر کرد و در آخر هم خودش رو با کشتن لاگوئرتا نابود کرد. تک تک لحظه های بازی جنیفر شاهکار بود. (مراسم امی رو به آتیش میکشم اگه کارپنتر امی بهترین بازیگر نقش اصلی درام رو نگیره - نامزد شدنش به کنار، فقط باید جایزه رو دو دستی بهش تقدیم کنن)
این فصل بسیار بسیار پایین تر از استاندارد های دکستر بود و خیلی درهم و بهم ریخته و شتاب زده بود ولی آخر فصل (با این که قابل پیش بینی بود) بی نظیر بود و حتی بهم بیشتر از قسمت آخر فصل 4 چسبید (اون بهترین قسمت تمام سریال بود ولی توی این قسمت بلاخره دو نقش اصلی در رقم زدن داستان اومدن)
خیلی اعصاب از دست دکستر توی این فصل بهم ریخت. به جای The Killer شد The Idiot Selfish Son of the B. همه کارهاش به خاطر خودش بود و حتی زمان هایی که میگفت نمیتونم بزارم این بلا سر دبرا بیاد هم به خاطر خودش بود.
عاشق دبرا شدم. خیلی وقت بود انقدر به یه کاراکتر وابسته نشده بودم. زیبا ترین کاراکتری که تا به حال توی سریالهای درام دیدم دبرا بود. نمیتونم وصف کنم الآن چه احساسی بعد از دیدن خرد شدن دبرا دارم.

حالا از بحث احساسی بگذریم (چون اعصابم داغونه!) کسی دقت کرد دکستر وقتی دبرا (گندش بزنن دوباره احساسات برگشت) به سمتش نشونه رفته بود و زندگیش توی دستای دبرا بود گفت: Do What You Gotta Do! دقیقا همون جمله که هانا وقتی روی تخت مرگ دکستر بود زد! این قسمت خیلی کار شده بود و عالی کار شد. واقعا دست شوتایم درد نکنه که سریال رو پخش کرد.

دیگه توان نوشتن ندارم. حسی که بعد از دیدن قسمت آخر فصل 4 بهم دست داد، دوباره بهم دست داده. ناراحتی، عصبانیت، گیجی، منگی، سردرگم. نمیدونم چجوری 1 سال باید دووم بیارم. خوبه حداقل Game of Thrones تا چند هفته ی دیگه شروع میشه. بعدشم خدا بزرگه! ببینم میتونم بدون اینکه دارک پسنجرم من وادار به کاری بیرون از کد بکنه 9 ماه صبر بکنم!

I Love You Dexter, You Sick SOB that put Debra in this Position!

__________________________________________________ _____________

اونجایی که هانا لب دکسترو گاز گرفت عالیییییییییییییییییییییی یی بود. مدتها بود همچین سکانس هیجان انگیزی ندیده بودم. واقعا خوب بود. کارپنتر که منفور ترین بازیگر بود واسم تو این سیزن شاهکار کرد.
ٌWe got a Big Problem Buddy!

NOjAN
12-18-2012, 01:26 AM
خوبه حداقل Game of Thrones تا چند هفته ی دیگه شروع میشه
چند هفته که نه :دی .. دقیقا 14 هفته و 4 روز دیگه.
============================================

بازی دبرا خیلی قشنگ بود تو این اپیزود. هنا رو هم که گویا تو فصل بعد هم خواهیم دید!
در کل داستان خوب جمع شد. ولی به من نچسبید. نمی دونم چرا..
احساس می کنم این قسمت می تونست قسمت یازدهم باشه! نه پایان فصل.
قسمتهای فلش بکش و قضایای دوکس خیلی جالب بود.

این تیکه که دکستر استرادا رو گرفت به نظرتون خیلی آبکی نبود ؟ تو فضای باز.. شلوغ پلوغ..

http://picoup.ir/images/16841209716302985280.jpg

فصل بعد به نظرم خیلی پرهیجان می شه.. چون با مرگ لاگورتا خیلیا به دبرا و دکس شک می کنن.. خصوصا اگر قبل از مرگش مدرکش از دبرا رو به کسی نشون داده باشه :Smiley19: در ضمن دبرا قبل از مرگش آمار ماشینش رو گرفته..

esi_iranian
12-18-2012, 01:46 AM
من 10 دادم ولی موندم دکستر که میدونست لاگورتا دنبالشه چرا این ریسکو کرد که بره استرادا را بکشه! یه حسی به من میگفت که کشتن استرادا شر میشه
حالا که دبرا لاگورتا را کشته از نوع فشنگ تفنگش میتونن بفهمن که دبرا قاتل بوده؟

Joey
12-18-2012, 02:24 AM
کسی دقت کرد دکستر وقتی دبرا (گندش بزنن دوباره احساسات برگشت) به سمتش نشونه رفته بود و زندگیش توی دستای دبرا بود گفت: Do What You Gotta Do! دقیقا همون جمله که هانا وقتی روی تخت مرگ دکستر بود زد! این قسمت خیلی کار شده بود و عالی کار شد. واقعا دست شوتایم درد نکنه که سریال رو پخش کرد.

دقیقا . دکستر همون روش هانا رو اجرا کرد و جواب داد، بدجور هم جواب داد! دبرا نه تنها به دکس شلیک نکرد، بلکه کار ناتمامی که دکستر خیلی باخودش بر سر انجام دادنش کلنجار رفته بود رو هم تمام کرد و لاگوئرتا رو کشت. کلا میشه گفت هانا یک جورایی کدهای دکستر رو تغییر داد و کدهای خودش رو به دکستر تزریق کرد. سکانس رو دوباره ببینید... ببینید چه جور دکستر چاقو رو انداخت دستهاش رو از هم باز کرد و اون جمله ی هانا رو گفت در حالی که لاگوئرتا داشت فریاد می زد "بهش شلیک کن" "بکشش" ! .... انگار دکستر فرد بی گناه قصه شده بود و لاگوئرتا اون هیولای درنده !!

حالا که دبرا لاگورتا را کشته از نوع فشنگ تفنگش میتونن بفهمن که دبرا قاتل بوده؟

کلا بحث پیچیده ای هست و باید دید نویسنده ها چه مسیری رو در پیش میگیرن . از یک طرف تماس دبرا هست که درخواست ردیابی کرده، از طرف دیگه میشه گفت اگه ماشین لاگوئرتا رو میتونن ردشو بزنن پس ماشین دب رو هم میتونن (البته دب تازه ماشینشو عوض کرده بعد تصادف شاید نتونن!)، از طرف دیگه خیلی محتمل نیست که دکس بخواد و بتونه نقشه قبلیش رو روی لاگوئرتا اجرا کنه و ساده ترین کار هم شاید محو کردن هر دو جسد باشه که خب نمی تونه آینده خوبی رو برای دکس و دب به همراه داشته باشه چون خیلی شک برانگیز خواهد شد ....

roshan_gh
12-18-2012, 02:44 AM
واقعا این فصل پایان عالی داشت. و یه جوری به نظرم این فصل با کل فصل های قبلی فرق داشت و اونم این بود که کل فصل حول یه شخصیت خاص نمی چرخید و همه چی در هم بود. به خاطر همین هم از غیر قابل پیش بینی ترین فصل ها بود.
ولی این طور که به نظر میرسه کارگردان میخواد اروم اروم کار دکستر رو تموم کنه و یه جوری تو فصل بعد احساس می کنم با یه تراژدی روبرو میشیم.
واقعا اگه این سریال تموم بشه برای شخص من که غیر ممکنه یه سریال دیگه با یه شخصیت دیگه بتونه جای دکستر و دنیای اونو بگیره.
(راستی اینم یادم رفت بگم از تمام بچه های سایت که برای دانلود این سریال ها کار ما رو راحت می کنند و از وقتشون برامون میزارن، تشکر ویژه می کنم.)

Bill The Butcher
12-18-2012, 07:57 AM
ٌWe got a Big Problem Buddy!

هيجان انگيز سينمايي! نه شكم به پايين! گمونم برداشت ميشاييل هانكه اي كردي از حرفم

MILANO
12-18-2012, 12:39 PM
1- مگه اولين و مهم ترين كد اين نبود: " گير نيفت!" با اين حساب دكستر براي اينكه خودش و دب رو نجات بده، مجبور شده براي اجراي اولين كد، احياناً چندتا كد با اولويت پايين تر رو زير پا بگذاره!

2- اون لحظه كه هانا اون گلدون رو ميذاره و بعدش برميگرده تو اون راهرو راه ميره، چقدر شبيه تيتراژ ابتدايي سرياله! منتها از زاويه مخالف!

amingeneral
12-18-2012, 01:08 PM
منم بالاخره دیدم این قسمتو. یه پایان زیبا و یه شروع زیبا تر برای فصل بعد. در کل فصل خوبی بود اما بهترین نبود. تو این فصل شخصیت ها خیلی تغییر کردند. دبرا قاتل شد دکسترم عاشق.
سکانس اولو دیدید دکس چقدر ضعیف شده بود در برابر هانا. اصلا دکسترو نمیتونستم تصور کنم که به خاطر عشقش گریه کنه! دکستر و گریه!؟ ولی خب اینم بخشی از سیر تحول دکستره.
خوشحالم که تو فصل بعدیم شاهد هانا خواهیم بود. ولی هانا خیلی الکی و راحت فرار کرد. موقعی که یه زندانی میره بیمارستان حتما یکی دوتا نگهبان بالا سرش هستن تا فرار نکنه ولی
اینجا ولش کرده بودن به امون خدا. البته اینم میذاریم به حساب جلو رفتن داستان.وقتی عاشق یه سریالی میشی باید از مشکلاتشم چشم پوشی کنی.:Smiley69:
در مورد گلوله هم فکر کنم اگه ردشده باشه از بدن لاگوئرتا میتونن با تفنگ استرادا جای همون گلوله بزنن تا کسی نفهمه.بعد پوکه تفنگ دبرا رو از بین ببرن.:Smiley35:
فلش بکا هم بد نبودند ولی منو یه ذره اذیت میکرد جون هم دوکس خیلی تغییر کرده بود هم دکس. یه ذره غیر واقعی شده بود اون سکانس ها.
من از انجل خیلی خوشم میاد امیدوارم تو فصل بعدم ببینمش. شخصیت خیلی خوبی داره این مرد. ولی بهتر که لاگوئرتا مرد و از دستش راحت شدیم.از همون اول بدم میومد ازش.
خلاصه اینکه قسمت خیلی خوبی بود مثل تموم قسمتای اخر فصلای دکستر. امیدوارم فصل بعدم خوب تموم کنن که خاطره ای که ازش داریم خدشه دار نشه.به نظرم همون 8 فصل کافیه براش.
10 میدم چون حقشه:Smiley17:

Why Me ?
12-18-2012, 08:11 PM
یعنی خفن تر از این می تونستند تموم کنند؟ خیلی غافلگیر شدم

اعصابم به هم ریخته ! نمی دونم چرا؟ چون دب رو قاتل کردند ؟ چون 9 ماه دیگه باید صبر کنیم؟ چون لاگورتا را کشتند؟ واقعا لاگورتا گناهی نداشت. اون بدنبال حقیقت بود . حالا چه حالی داره دبرا؟ هانا هم که حتما فصل بعد یکی از این دو تا رو می کشه!

خلاصه دلم تنگ می شه تا دوباره باتیستا و دب و دکس و ... بقیه رو ببینم

عصبیم عصبی / فقط همین :Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley104:

10
به هیچ سریالی تا حالا اینقدر 10 نداده بودم

Chandler Bing
12-18-2012, 11:28 PM
اقا شما مثلا طرفدار دکسترید!! اواتارتون رو اینی که من و چندتای دیگه گذاشتیم، بذارید تا به همه نشون بدیم چقدر ما خفنیم.
به هرکی هم میدونید پیام بدید که این کارو کنه!!!!!! همبستگی مون رو نشون بدید:Smiley104:

javad48
12-18-2012, 11:39 PM
من هنوز تو حسم:Smiley19:

Borna66
12-19-2012, 04:02 PM
واقعا سریالی به این قشنگی ندیده بود و حسابی حال کردم

K3li05
12-19-2012, 07:36 PM
اقا شما مثلا طرفدار دکسترید!! اواتارتون رو اینی که من و چندتای دیگه گذاشتیم، بذارید تا به همه نشون بدیم چقدر ما خفنیم.
به هرکی هم میدونید پیام بدید که این کارو کنه!!!!!! همبستگی مون رو نشون بدید:Smiley104:
فقط به خاطر تو! البته و به خاطر دکستر و مهم تر از همه دبرا! و هانا و ...
این اولین باری از عضویتم توی TVWorld هست که آواتار عوض میکنم اونم به خاطر اعلام همبستگی! این همه لشکر اومده به عشق دکستر اومده!:Smiley36:

jokarsanaye
12-19-2012, 11:45 PM
به نظر من هم این فصل رو خوب تمومش کردن

ولی با برخی صحنه ها نمیتونم کنار بیام

مثلاً لاگوئرتا تنها با یک تلفن استرادا و بدون اینکه حتی شک بکنه این یک تله اس و بدون نیروی کمکی بره اونجا یا حداقل قبلش به یک نفر خبر بده داره کجا میره:Smiley39:

Irag
12-20-2012, 11:16 AM
فصل متوسطی بود شدیدا به استثنا این سکانس اخر قسمت اخر فصل هفتم!
یعنی این فصل یه چیزی تو مایه های فصل های 2 و س و 5 و 6 بود!
به نظرم ایده جدیدی وارد سریال شد این شجاعت میخواست
خوب خدا رو شکر این تیم سازنده یه کمی شجاعت داشتن.
ولی اصلا دیالوگ های خوبی برای دکستر ننوشته بودن
به هر حال این قسمت اخر ناچارا خوب بود
البته فقط خوب بود
داستان های کوچیکی که در کنار دو معضل بزرگ داستانی قرار داشتن هم اصلا جذاب نبودن یکی ایزاک و هانا و ...
خوب بود فقط خوب بود نه عالی و نه شاهکار

Joey
12-20-2012, 04:19 PM
من نمیدونم چی توی این سکانس کانتینر بود که هنوز که هنوزه بعد از چند روز داره ذهن منو میخوره و هرچی بهش فکر میکنم بیشتر دلم به حال دب میسوزه ....... :Smiley19: واقعا فکر نمیکنم تا حالا سر یک سکانس سریالی اینقدر درگیر شده باشم .........

http://www.picoup.ir/images/41790473871715894817.jpg

برای دبرا دکستر فراتر از خانه ی امن یا عشقه . دکس همه چیزیه که دب داره

http://www.picoup.ir/images/54184844738929640243.jpg
.This is bad, Deb -
.I don't wanna f**king hear you say that. You always say that you can fix it -
.I will. Just don't know how yet -

_root
12-20-2012, 07:54 PM
اگه دبرا شلیک نمیکرد بی مزه بود ! کاری بدون انتظار کرد کرک و پر همه ریخته :دی
دوستان بی انصافیه به لینکش سر نزنید و رای ندید :
"Dexter" Surprise, Mother****er! (TV episode 2012) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2235994/)

babibell
12-22-2012, 02:09 AM
هممون می دونستیم آخر این فصل چی میشه. منتها چه جوریشو نمی دونستیم. در کل بد نبود . سکانس آخر یه سکانس استثنایی بود . جنیفر اوج بازیشو انجام داد و با کمی تعجب مایکل هم عالی بود.
فقط یه سری گیر های همیشگی ، گیر افتادن استرادا خیلی مضحک بود (ساده ترین راه ممکن) ؛ حتی ایستادنش دقیقا جلوی صندوق باز شده ماشین دکس. فرار به شدت کلیشه ای هانا . شهرام جزایری هم به این راحتی نمی تونست فرار کنه :دی
دیگه نمی خوام زیاد دقیق بشم و به بیوه مایکل اندرسون هم گیر بدم ...
به هر حال سریال ها تو زمان کمی ساخته میشن و نباید توقع یه فیلم دوساعته رو ازش داشت. ولی خب در هر صورت کامل هم نیستن و نمره کامل دادن فقط یه امر احساسیه ولی بازم نمی تونم به کسی خرده بگیرم چون قرار نیست با رای دادن های ما به فیلمی جایزه بدن.
من 7 دادم ...

Quentin
01-12-2013, 09:39 PM
من به نظرم کلا این سیزن تلخ ترین سیزن دکستر بود
مخصوصا سکانس آخر این تلخی رو بیشتر میرسوند واقعا تلخ و تاریک بود
این سیزن بعد سیزن 4 و 1 بهترین بود

Ehsan_keen
01-16-2013, 10:27 PM
خیلی وقت پیش میخواستم این قسمتو ببینم ولی بدجور سرم شلوغ بود.
اصلا نمیخواستم این پستو بدم چون میگفتم خیلی دیرشده ولی چون قسمت آخر این فصل بود خواستم بدم.

لازم نیست که بگم که قسمت محشری بود که خودتون میدونین.فقط یه چیزی تورو خدا اینو چطور با شخصیت های دیگه مقایسه میکنید.
اصلا قابل مقایسه نیستن.واقعا اگه کسی این قسمتو ببینه و بیاد دکستر رو با کس دیگه ای مقایسه کنه فقط اینو میتونم بهش بگم:Go Fu*k With yourself
نمیتونم تشخیص بدم که بهترین فصل بود یا نه ولی حداقل بگم که میتونه با فصل 1 و 4 برابری کنه.
یه چیز دیگه هم بگم که بعضی از دوستا که میگن میتونست دبرا ول کنه تا دکستر کار لاگورتا رو حل کنه شرط میبیندم اگه این کارو میکرد میومدین میگفتین که باید اونجا به یکیشون شلیک میکرد.
دبرا دل آدم رو با اون گریه هاش میسوزونه.میتونه بهترین بازیگر زن بشه ولی نمیدونم چرا انتخابش نمیکنن.اصلا امسال به دکستر جایزه ندادن که رو اعصابه.
آخرین دیالوگ محشر بود:
is this a new beganing or beginig of a END?

mahan birabt
05-18-2013, 09:56 PM
خیلی عالی بود این فصل
دمشون گرم
من یکی که کلا به این سریال نمره 9 به بالا میدم
مرسی از دوستان گلم بابت این تایپیک

elibanoo
05-19-2013, 11:15 AM
وااااااااااااااایی!!! خیلیییییییییییی خفن بود این قسمت.تمام دقایق این قسمت پر از اضطراب و دلهره بود.عالی 10 که کمه .ولی خداییش آخرش اصلا شوکه شدم.خیلی خیلی لذت بردم.اصلا فکرشم نمیکردم دب اون کار و کنه البته احتمال میدادم که دکستر رو نکشه چون بدجور عاشقشه و به خاطرش روی تمام اصول اخلاقی و کاریش پا گذاشته بود تا اون لحظه ،ولی فکر میکردم شاید یه جورایی ماریا رو قانع کنن که رازشونو نگه داره ،آخه هر چی باشه دکستر تا حالا قاتل های سریالی رو میکشت فقط. خداییش کاری که آخرین لحظه دبرابه خاط دکستر کرد اصلا خیلی شوک آور بود.هنوز توی شوکش هستم. خیلی خیلی خیلی این قسمت رو دوست داشتم.دب عالی بود .ولی نکته ی جالب در مورد این سریال اینه که توی این 7 سیزن که دیدم هیچ قسمتی افت نداشت.اضطراب و تکاپو و تنشی که توی داستان هست در تمام 7 سیزن یکنواخت وجود داشت .همه ی قسمت ها در حد 8 و 9 بودن ..بجز این قسمت آخر که زد ترکوند.10 میدم :Smiley17:

SaRaL
05-19-2013, 08:26 PM
يادش بخير قسمت آخر اين فصل
ولي با تمام اين حرفها من فصل اول رو از باقي فصلهاي دكستر بيشتر دوست داشتم. بقيه هم كه عالي بودن همه. فصل اول بهتر بود ولي
يك ماه و نيم بمونيم واسه فصل آخر.

night
07-09-2013, 07:57 PM
تا قسمت 9 کولاک کرد . بقیه مثل فصل های دیگ تا قسمت آخرش خوابید . بهترین قسمتش مرگ لاگوتا بود که تحمل کردن چهره ی زشتش ننگی برای کل سریال بود . هانا رو خیلی دوست داشتم و امیدوار بودم دکستر خوشبخت بشه . اما دبرا دکسر رو با اون امیال کثیفش برای خودش می خواد . فصل بهتری نسبت به 6 و 5 بود . فقط به خاطر وجود هانا و اون جنتلمنه ماقیایی