PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dexter | پیش بینی شما در مورد فصل 8 و پایان سریال چیست ؟

Joey
12-19-2012, 01:45 AM
http://www.picoup.ir/images/61480216324110238855.jpg

با پایان فوق العاده ای که برای فصل هفتم رقم خورد و با دانستن این موضوع که فصل بعدی به احتمال فراوان فصل نهایی سریال خواهد بود، شاید شما هم در ذهنتان پیش بینی های مختلفی در مورد آینده ی پیش روی دکستر،‌ دبرا و سایر شخصیت های سریال داشته و دارید. در این تاپیک از آنچه حدس می زنید و از آنچه دوست دارید که در فصل هشتم برای این شخصیت ها رقم بخورد، بگویید. و نیز بنویسید چه پایان و سرنوشتی را برای دکستر پیش بینی می کنید؟

پس از کشتن لاگوئرتا،‌ دکستر و دبرا چه نقشه ای را پیاده کرده اند؟
آیا دکستر و دبرا می توانند بر قتل لاگوئرتا سرپوش گذارند؟
دبرا پس از این ماجرا چه تغییری خواهد کرد و چه خواهد شد؟
رابطه ی میان دکستر و دبرا وارد چه مرحله ای خواهد شد؟
هانا باز خواهد گشت ؟ و چه خواهد کرد؟
نقش متیوس چه خواهد بود؟
آیا آنجل باتیستا از بازنشستگی صرف نظر می کند و موی دماغ دکس و دب می شود؟
کاپیتان جدید پلیس جنایی میامی چه کسی خواهد بود ؟ آیا دبرا می تواند بر صندلی کسی که به قتل رسانده تکیه کند ؟ یا به کلی استعفا می دهد؟
آیا در نهایت دکستر به مجازات کارهای خود خواهد رسید ؟ آیا سرنوشت تلخ تری را برای دبرا پیش بینی می کنید ؟ یا دوست دارید یک پایان باز را برای سریال شاهد باشید؟
.........

Joey
12-19-2012, 05:12 PM
خب یک سری از پیش بینی های من :

در کانتینر:
از آنجایی که انداختن اجساد در دریا و ناپدید شدن لاگوئرتا درست پس از اینکه او دکستر را متهم به قصاب لنگرگاه بودن کرده است، به هیچ وجه گزینه ی مناسبی نخواهد بود، دکستر با مهارت خاص خود دوباره صحنه سازی قتل را شکل می دهد و تمام آثار را از بین می برد. پس از آن دکستر و دبرا خود را به جشن سال نو می رسانند.

در ادامه :
تحقیقات پیرامون قتل انجام می شود و سناریوی دکستر مورد پذیرش قرار می گیرد، اما باتیستا و کوئن متقاعد نمی شوند. کوئن در مورد فرضیات قبلی خود که در مورد دکستر داشته با باتیستا صحبت می کند. باتیستا به کار خود باز می گردد و همراه با کوئن به شکل مخفیانه پرونده را دنبال می کنند.

دبرا :
دبرا به دکستر می گوید دیگر نمی تواند کار خود را ادامه دهد و می خواهد استعفا دهد، اما دکستر او را متقاعد می کند که مدتی دست نگه دارد تا شک بر انگیز نشود. در همین حین به دبرا پیشنهاد می شود که به عنوان کاپیتان جدید کار خود را آغاز کند ولی دبرا نمی پذیرد.

متیوس:
متیوس با دکستر و دبرا صحبت می کند و متوجه وجود اشکالی در کارشان می شود. متیوس رازهای دیگری از گذشته ی دکستر می داند که باعث می شود روند جدیدی در زندگی دکستر شکل بگیرد.....

هانا:
هانا که تحت تعقیب پلیس است، به شکل مخفیانه با دکستر قرار می گذارد. هانا از دکستر می خواهد که به همراه هم فرار کنند. دکستر گزینه ی فرار را نمی پذیرد. هانا تصمیم می گیرد انتقام خود را از دبرا بگیرد، ولی باز موفق نمی شود و دبرا او را می کشد!

پایان کار :
باتیستا، متیوس و کوئن به راز دکستر پی می برند. در این بین کوئن قربانی دیگر دکستر خواهد شد. ولی باتیستا همان کسی است که سرانجام دکستر را دستگیر خواهد کرد. دکستر تصمیم می گیرد که خود را مسئول تمام اتفاقات اعلام کند و از دبرا قول می گیرد که نامی از خود نبرد تا بتواند در غیاب او از هریسون مراقبت کند. دبرا ابتدا نمی پذیرد ولی در نهایت مجبور می شود که به این سرنوشت تن در دهد...

البته به شخصه ترجیح میدم که سریال با پایانی باز و غیرقطعی تمام شود تا هرکسی به فراخور حسی که دارد نتیجه گیری کند :Smiley35:

+
نظرسنجی هم اضافه شد. حتما شرکت کنید :Smiley69:

bbas
12-19-2012, 05:15 PM
باید قدر زحماتشونو بدونن و یه پایان خوب واسه بیننده هاشون در نظر بگیرن

Why Me ?
12-19-2012, 05:44 PM
به نظرم دکس فرار می کنه میره آرژانتین و در اونجا دوباره کاراشو شروع می کنه ! البته با یک اسم و فامیلی دیگه

دلم میخواد دکستر برای همیشه زنده بمونه

به هر حال اگر قرار باشه اونو بکشند ، دیگه فرقی نمی کنه چجوری بکشنش، دراماتیک باشه یا غافلگیرانه، خشن باشه یا ساده و.... مهم اینه که دکس با هوشی که داره بپیچونه و بره:Smiley17:

Chandler Bing
12-19-2012, 06:13 PM
برادر جویی یه تنه تا اخر سریال رو پیشبینی کردی رفت:Smiley10: داریم درباره ی دکستر حرف میزنیم!!! اگه قرار بود به همین سادگی
داستان دوازده ساعت سریال رو حدس بزنیم که دکستر میشد خاطرات خون اشام!!! هیچی معلوم نیست.
فقط این مشخصه که دکستر جوری صحنه سازی میکنه که انگار لاوگئرتا درمبارزه با اون مرده کشته شده، خودش به دبرا گفت.
کوئین هم احمق تر از اونیهکه بتونه پا پیچ دکستر بشه.

یه سری از پیشبینی های نظر سنجی مسخره است، مثلا دکستر هیچ وقت جنون نمیگیره، خودش رو معرفی نمیکنه، خودکشی:Smiley10: هم نمیکنه
من با مصطفی موافقم، شاید با هانا بره ارژانتین، شاید هم بدون هانا!!!! اما هرچی هست دکستر برای همیشه به کارش ادامه میده.

AR!@N
12-19-2012, 06:15 PM
آخرش مثل اسکارفیس می شه پلیس ها تیر بارون می کننش :Smiley14:

amingeneral
12-19-2012, 06:25 PM
به نظر بنده آخر سر دبرا خانوم , آقا دکسترو میکشه!!!:Smiley35:
دکستر احتمالا تو فصل بعدی کنترلشو از دست میده و هر کسی که سد راهش قرار بگیره میکشه. چون هر چی باشه دکستر یه قاتله و باید بیننده ها آخر سریال از اون بدشون بیاد. نمیشه که یه قاتل به خوبی و خوشی به زندگیش ادامه بده. بد آموزی داره. دو روز دیگه همه میخوان قاتل بشن و آدم تیکه تیکه کنن. مثل خودم !!! :Smiley36::Smiley45::Smiley40:
احتمالا آخر فصل بعدم یه سکانس مثل همین صحنه ی آخر این فصل میذارن اما این دفعه دبرا مجبور میشه به دکستر تیر اندازی کنه!!!
بعد این که دکستر عزیز ما به رحمت ایزدی پیوستند , دبرا هم دیگه هیچوقت شوهر نمیکنه و میشینه هریسونو بزرگ میکنه!!!:Smiley25:
حالا جدا از شوخیاش فکر کنم یه چیزی تو همین مایه ها بشه. :Smiley17:

Joey
12-19-2012, 06:31 PM
برادر جویی یه تنه تا اخر سریال رو پیشبینی کردی رفت:Smiley10: داریم درباره ی دکستر حرف میزنیم!!! اگه قرار بود به همین سادگی
داستان دوازده ساعت سریال رو حدس بزنیم که دکستر میشد خاطرات خون اشام!!! هیچی معلوم نیست.
فقط این مشخصه که دکستر جوری صحنه سازی میکنه که انگار لاوگئرتا درمبارزه با اون مرده کشته شده، خودش به دبرا گفت.
کوئین هم احمق تر از اونیهکه بتونه پا پیچ دکستر بشه.

یه سری از پیشبینی های نظر سنجی مسخره است، مثلا دکستر هیچ وقت جنون نمیگیره، خودش رو معرفی نمیکنه، خودکشی:Smiley10: هم نمیکنه
من با مصطفی موافقم، شاید با هانا بره ارژانتین، شاید هم بدون هانا!!!! اما هرچی هست دکستر برای همیشه به کارش ادامه میده.

:Smiley36:
برادر چندلر : دی آره می دوونم ولی پیش بینی هست دیگه ...... به هر حال یک فصل کامل مونده و کلی اتفاقات جدید خواهد افتاد که پیش بینیشون غیر ممکنه ولی گاهی میشه تخیل رو آزاد کرد و قید همه چیز رو زد ....
از طرف دیگه هم شاید تمام مزه ی این حدس ها به این باشه که هنوز هیچ چیز مشخص نیست وگرنه اگه قسمت یازدهم فصل بعد بود که دیگر مزه ای به همراه خود نداشت ......
در مورد گزنیه های نظرسنجی هم سعی کردم تمام مواردی که به ذهن میرسه رو پوشش بدم به خاطر همین بعضی از گزینه ها که خیلی غیر محتمل هم بود رو گذاشتم :Smiley35:
دوستانی که علاقه ندارن خیلی جلوتر ها رو حدس بزنن هم اشکالی نداره می تونن فقط در مورد شروع فصل بعد و کاری که دکس و دب برای پوشش قتل لاگوئرتا انجام میدن پیش بینی کنن :Smiley69:

Chandler Bing
12-19-2012, 11:51 PM
برادر چندلر : دی آره می دوونم ولی پیش بینی هست دیگه ...... به هر حال یک فصل کامل مونده و کلی اتفاقات جدید خواهد افتاد که پیش بینیشون غیر ممکنه ولی گاهی میشه تخیل رو آزاد کرد و قید همه چیز رو زد ....

من که نگفتم پیشبینی بده اما نه دیگه تا اخرش:Smiley36:
در جواب دوستانی هم که گفتندکس باید بمیره چون قاتله، اصلا هم این طور نیست!! اگه قرار بودبگیرنش 8 سال طولش نمیدادن، یعنی اگه قرار بود
کسی از دکستر الگوبرادری کنه تو این 7 ساله میکرد. در ضمت شوتایم داره سریال رو پخش میکنه!!! پایان اینجوری در کار نیست.
هم میگم دکستر به کارش ادامه میده!!! امادبرا امکانش هست بمیره..... الان که فکر میکنم اصلا هیچ سناریوی ممکنی به فکرم نمیرسه!!!:Smiley7:

javad48
12-19-2012, 11:53 PM
دکستر دستگیر نمیشه و به کشتن ادامه میده:Smiley69:

HaaMeeD
12-20-2012, 01:38 AM
من فکر میکنم هانا اواسط فصل توسط خود دکستر یا دبرا کشته میشه به پایان فصل نمیرسه

آخرش رو هم فکر میکنم هم دکستر هم دبرا کشته میشن و احتمال خیلی زیادی میدم به دست خواهر خودش باشه والبته هریسونی که جا جای پای پدر گذاشتنش بعید نیست

roshan_gh
12-20-2012, 05:28 AM
در مورد سریال دکستر یه جوری یه حسی بهم میگه که سریال رو برای همیشه تموم نمی کنند و بعد چند سال یه سریه جدید از این سریال ساخته میشه. (شایدم به خاطر اینه دوست ندارم تو 8 فصل تموم بشه)
ولی در مورد پیش بینی فصل 8 چیزی که مشخصه همه چیز به خوبی خوشی تموم نمیشه و باید شاهد صحنه های دردناکی باشیم که واسه من واقعا سخته.
ولی اگه بخوام دقیقا سرنوشت دکستر رو مشخص می کنم به نظر من یه پایان باز محتمل ترین حالته. یا یه پایانی که مستقیما دستگیریشو نشون نمیده. مثلا مثل اخرین قسمت فصل 4 فرار زندان که یهو اخرش میاد سنگ قبر مایکل رو نشون میده که واقعا به نظرم پایانی قشنگی درست کرده بودن. اینجا هم تو دکستر مثلا یهو اخرش دکستر رو تو زمان پیری و ازادی از زندان نشون میدن. (اینا همشون مثال بود جدی نگیرید)

ولی الان که پای سیستم هم هستم و خداییش حالم زیاد خوش نیست به گذشت این سریال ها که نگاه می کنم یاد خودم میفتم که زمان چقدر سریع می گذره و عمرمون چقدر سریع میگذره. چه کارهایی که تو فکرش بودم انجام بدم و ندم، چه اشتباهاتی کردم و نکردم، و ... بگذریم مثل اینکه واقعا حالم گرفته ست. جدی نگیرید.

Irag
12-20-2012, 11:31 AM
این فصل خیلی روی حس و عاطفه ایی که بین انجل و لاگوئرتا بود تاکید شد!
حالا ممکنه چالش بعدی فصل هشتم مربوط به انجل باشه
بخصوص که دیگه در پلیس کار نمیکنه
و اتفاقا از دوستان نزدیک لاگوئرتا بوده

Bill The Butcher
12-20-2012, 12:51 PM
دلم میخواد دکستر برای همیشه زنده بمونه

به نظر من مردن دكستر به هر شكلي كه باشه و به دست هركي كه باشه به اندازه زنده موندنش دراماتيك نيست. يادمون نره كه دكستر يه سريال خيلي خاصه و يه پايان "معمولي" به كارش نمياد. دكستر بايد زنده بمونه و بخاطر اتفاقاتي كه بدليل لايف استايلش براي خودش و ديگران بوجود اومده ذجر بكشه. كشته شدن دوكس، لاگوئرتا، ريتا، فنا شدن استر و كودي، عذاب دبرا، هانا، تازه من فك ميكنم ميتونيم انتظار اينو داشته باشيم كه سر دبرا هم يه بلايي بياد كه مسئوليت اونم با دكستره.

دكستر نبايد بميره. بايد آرزوي مرگ كنه.اين يعني درام.

amingeneral
12-20-2012, 04:31 PM
خبر:

http://www.picoup.ir/images/13202648859184440837.jpg

"اسکات باک" یکی از نویسندگان سریال دکستر در مصاحبه ای عنوان کرده که هنوز نمیداند که فصل هشتم سریال سیزن آخر خواهد بود یا نه! او گفته که ما فیلم نامه را به گونه ای خواهیم نوشت که
فصل آخر خواهد بود اما اگر مسئولین شبکه فصل های بیشتری در خواست کنند ما هم سناریو را عوض میکنیم!
وی همچنین اشاره کرد که هنوز تصمیم مشخصی بر چگونگی پایان سریال گرفته نشده است اما تقریبا همه ی ایده ها شبیه به هم هستند. برای پایان دادن به یک داستان قاتل زنجیره ای راه های
گوناگونی وجود دارد که مطمئنا هیچکدام پایان شاد و خوشایندی نخواهند داشت!

_root
12-20-2012, 07:50 PM
خدایی این سریال کجا بقیه سریال ها کجا ؟
انتظارش دهن ما رو آسفالت میکنه همین :دی

Joey
12-25-2012, 11:04 PM
به نظرتون اولین دیالوگی که بین دب و دکس بعد از اون لحظه برقرار میشه چیه ؟
نمیدونم نویسنده ها تصمیم دارن اون سکانس رو به شکل کامل ادامه بدن یا فقط به صورت فلش بک هایی نشونش میدن ولی اگه ادامه ش رو کامل از سر بگیرن که امیدوارم همینطور باشه، واقعا کار سختی پیش رو دارن.....
ایده ی فعلی من :
دب بعد از گذشتن اون لحظات ابتدایی پس از شلیک و واکنش ناخودآگاهی که نشون داد، در شوک عمیقی فرو میره و برای لحظاتی فقط به دکس خیره نگاه میکنه و حرف نمیزنه... دکس میاد شروع به حرف زدن بکنه تا دلداری یا همچین چیزی بده ولی تا میاد بگه "دب..." که دب در حالی که توی چشای دکس زل زده حرف دکس رو قطع میکنه و میگه : Do what you gotta do !! :Smiley36: و از جاش بلند میشه تا دکس کار صحنه سازی قتل رو شروع کنه :Smiley35:

Chandler Bing
12-26-2012, 12:06 AM
فکر کنم مثل این فصل همون رو ادامه میدن، میرن به جشن باتیستا و تظاهر میکنند که اتفاقی نیافتاده!!
فقط از یه چیز میترسم، اینکه باتیستا به دکستر شک کنه:Smiley19:

micro
01-02-2013, 01:39 AM
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
ولی من شنیدم فصل 8 رو میخوان زود تر پخش کنن
تو imdb یه خبری بود که خوب چون ما انگلیسیمون خیلی خوب نی ! در حد سوم دبیرستانه یکی از دوستان که انگلیسیش خوبه میشه خلاصه ی این خبرو واسه ما بگه بفهمیم چی گفته ؟
لینک خبر :
Dexter Season 8 To Possibly Air Earlier In Summer 2013 Instead Of The Fall (http://www.imdb.com/news/ni43131214/)

amingeneral
01-02-2013, 01:58 AM
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
تو imdb یه خبری بود که خوب چون ما انگلیسیمون خیلی خوب نی ! در حد سوم دبیرستانه یکی از دوستان که انگلیسیش خوبه میشه خلاصه ی این خبرو واسه ما بگه بفهمیم چی گفته ؟
لینک خبر :
Dexter Season 8 To Possibly Air Earlier In Summer 2013 Instead Of The Fall

میکرو عزیز , گفته که احتمالا فصل هشت دکستر به جای پاییز تو تابستان پخش بشه!!! به گفته ی تهیه کننده سریال البته. گفته هنوز معلوم نیس فصل هشت فصل آخر سریال باشه و این بر عهده ی مسئولین
شبکه س که چه تصمیمی بگیرن! ولی نویسنده ها داستانو طوری مینویسن که فصل آخر باشه. اگه خواست ادامه پیدا کنه اونا هم فیلم نامه رو تغییر میدن. :Smiley17:

babak1365
01-02-2013, 01:59 AM
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
لینک خبر :
Dexter Season 8 To Possibly Air Earlier In Summer 2013 Instead Of The Fall (http://www.imdb.com/news/ni43131214/)

سلام
همونجوری که شما هم گفتی ظاهراً فصل بعدی به جای پاییز در تابستان 2013 پخش میشه و تهیه کننده سریال هم به طور ضمنی این موضوع رو تایید کرده :Smiley35:
ایشون هم چنین تاکید کرده مطمئن نیست فصل بعدی فصل آخر باشه و گفته این نظره شبکه هستش :Smiley10:

micro
01-02-2013, 02:11 AM
امین جون دمت گرم داش
پس مثل اینکه خبرش خیلی هم شایعه نیست
:)

اضافه شده در : 32 minutes

بابک جون دم شما هم گرم که زحمت کشیدی
ممنون

mamali vd
01-02-2013, 04:30 AM
عاقا ممکن فصل بعدی فصل آخر نباشه؟ :Smiley36:

NOjAN
01-02-2013, 06:03 PM
پایان کار به نظر من تراژدیک می شه.
یه حدس هم بخوام رو هوا بزنم اینه که خودِ دبرا مجبورم ی شه دکس رو بکشه.

osture
01-02-2013, 10:11 PM
اخر سریال های درام باید پایان کار نقش اول باشه نمیشه سریال 7فصل با نقش اول (دکستر ) جلو بیاد بعد قسمت اخر بگه دکستر همینطور به کار خودش ادامه داد تا بر اثر مرگ طبیعی مرد!

حالا بنظرم اخر سریال دکستر از ادم کشتن دست میکشه این خودش یه جور پایان هست - با اتفاقای که توی فصل هفتم افتاد و برادر سم فصل ششم این یکم بیشتر تو چشم میاد
یا میمیره - که از دبرا هم بعید نیست از اینکارا بکنه و دکسی رو بکشه ولی خودشم میکشه که تک و تنها میمونه
ولی به قیافه دکستر مردن نمیاد اصلا - میاد؟
سوپرمن هم اخر سریالش نمرد :Smiley35: