PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رئیس اجرایی The Walking Dead استعفا داد!

idin
12-22-2012, 01:29 PM
http://picoup.ir/images/42647974749127320230.jpg

خبر رسمی ادامه ی سریال The Walking Dead برای فصل چهارم، یکی از بهترین خبرها برای طرفدارا بود. ولی بعد از اون خبری منتشر شد که باعث شوک همگان شد! Glen Mazzara یکی از مدیران اجرایی (و همچنین یکی نویسنده ها و تهیه کنندگان این سریال) این سریال از ادامه ی کار کناره گیری کرد!
Glen Mazzara میتونم بگم یکی از باهوش ترین افراد در این سریال هست که فصل دوم و سوم رو به خوبی و کاملا هوشمندانه پیش برد که باعث موفقیت چشمگیر سریال شد. ولی طبق خبری که منتشر شده به دلیل اختلافات موجود بین این شخص و شبکه، Glen Mazzara تصمیم به کناره گیری گرفته
این اختلافات در نحوه ی پیش روی داستان سریال هست که در این موضوع شبکه و این مدیر اجرایی باهم اختلاف نظر دارن
شبکه اعلام کرده: تمامی ما سپاسگذار زحمات بسیار زیاد Glen هستیم و میدونیم چقدر سخت برای این سریال تلاش کرده. ولی اختلافات ما سر روند داستان بسیار جدی هست و بهترین کار ممکن جدا شدن از همدیگه هست!
از اون طرف Glen اعلام کرده: زمانی که توی این سریال سپری کردم عالی و بینظیر بوده، ولی بعد از پایان فصل 3 وقت جدا شدن از مجموعه و رسیدگی به کارای خودمه. به من داستان سریال رو گفتن و من خوشحال میشم که هنوزم با طرفدارا در ارتباط باشم و مثل همیشه پاسخگوی سوالاتشون باشم
Glen یکی از فعال ترین افراد در صحنه های اجتماعی هست. با تمامی طرفدارا ارتباط برقرار میکنه و تا اونجایی که بتونه به سوالاتشون جواب میده و اونا رو با اخبار خودش به روز نگه میداره. فعالیتش در این زمینه در توییتر خیلی زیاده که میتونید اگر سوالی دارید و یا میخواید از اخبار ثانیه به ثانیه ی سریال با خبر باشید اونو دنبال کنید. https://twitter.com/glenmazzara
طرفدارا شبکه رو به خاطر این کار مقصر میدونن و به نظر اونا نباید شبکه اجازه ی خروج چنین فردی که نقش بسیار پر رنگی در موفقیت سریال داره رو میداد. از اون طرف شبکه و بازیگرا اعلام کردن که آینده ی روشنی در انتظار سریال هست و از حمایتشون تشکر کردن!
نظر شما در رابطه با این تغییر بزرگ چیه؟ درسته شاید اولین بار باشه اسم این فرد رو میشنوید ولی باید بدونید که فرد بسیار مهمی در این سریال بوده! به نظرتون خروج این فرد میتونه تاثیر منفی در روند سریال و ضعیف شدن داستان بذاره؟

ترجمه و تکمیل از idin
اختصاصی TV.WORLD

http://picoup.ir/images/01648052973010574431.jpg

[/td]

Headache
12-22-2012, 01:32 PM
حالمونو گرفتی.... امیدوارم رفتنش تا جایی که میشه محسوس نباشه فقط :Smiley69:

AR!@N
12-22-2012, 01:33 PM
فقط امیدوارم به گند کشیده نشه این سریال :Smiley104:

babak1365
12-22-2012, 01:37 PM
متاسفانه بعد از رفتن دارابونت سریال در فصل سوم به نظر من که خیلی افت کرده بود و از قسمتی که دو شخصیت اصلی کشته شدند حقیقتاً سریال حال و هوای خیلی بدی گرفته بود :Smiley116: فقط امیدوارم که نابودش نکنن
پ ن : میدونم الان خیلی ها میگن که افت نداشته و ..... ولی نظر شخصیم رو گفتم :Smiley69:

rezarbn
12-22-2012, 01:51 PM
به نظر من نمی تونه رفتن یا موندن دو نفر روی سریالی با این عظمت و و این همه بازیگر و نویسند و .. تاثیری روش بزاره

idin
12-22-2012, 01:58 PM
به نظر من نمی تونه رفتن یا موندن دو نفر روی سریالی با این عظمت و و این همه بازیگر و نویسند و .. تاثیری روش بزاره

نکتش همینجاست! Glen Mazzara یه جورایی همه کاره سریاله. به قول معروف مغز متفکر سریال
به نظر من این سریال موفقیتش رو مدیون این شخصه و یقین دارم که با خروجش این سریال ضرر میکنه..

Eternal
12-22-2012, 01:59 PM
من نمیدونم اختلافشون دقیقا سر چیه! ولی میخوام بگم که فصل 3 برای بنده حال بهم زنه! اصلا قابل مقایسه با فصل 1،2 نیست.

حالا احتمالا شبکه اصرارش بر اینه که روند داستان مثل فصل های قبل باشه، ولی این آقا مخالفه! که اگر اینطور باشه، من از این اتفاق(جدایی این آقا از مجموعه) خوشحالم!

rezarbn
12-22-2012, 02:07 PM
نکتش همینجاست! Glen Mazzara یه جورایی همه کاره سریاله. به قول معروف مغز متفکر سریال
به نظر من این سریال موفقیتش رو مدیون این شخصه و یقین دارم که با خروجش این سریال ضرر میکنه..

پس شاید بتونه یه کم تاثیر داشته باشه و نه خیلی که به سریال و داستانش ضربه بزنه
باید دید چه طور می شه

amingeneral
12-22-2012, 02:16 PM
یکی از اشکالای شبکه های کابلی اینه که خیلی دخالت میکنن تو کار نویسنده ها و کارگردانا. دلیلشم اینه که کلی هزینه میکنن روی این سریالا و دوست دارن همونطوری که اونا دوست دارن پیش بره.
اون از دارابونت اینم از مازرا. خدا به خیر کنه! همین طوری پیش بره برا فصلای بعدی احتمالا فقط رئیس AMC میمونه با زامبیاش!!!:Smiley36:

Hamed Hidden
12-22-2012, 02:39 PM
نمی دونم اختلاف سر چی بوده ولی قطعا سریال باعثه نوسان می شه به هر حال مغز متفکر سریال بوده :Smiley35:

YY11
12-22-2012, 10:34 PM
از نظر Kirkman (نویسنده کمیک walking dead) که آینده سریال یه آینده موفقه ! هر چند رابرت از AMC و گلن تشکر کرده و گفته سریال حاصل تلاش خانمها و آقایانی هست که تمام تلاششون رو برای ارائه یک سریال عالی انجام میده , اما به قول یکی, ما بیننده ها بهترین اتفاقات سریال رو تو فصل 3 تجربه کردیم , ما موندیم و سوالاتی مثل : چه اتفاقات و بلاهایی تو فصل 4 پیش میاد ؟ قراره چی بشه ؟ اینها چکار میکنن ؟

Moh3eN
12-23-2012, 10:05 PM
خبر بدی بود...
نمیشه از آینده گفت که این تغییر خوب خواهد بود یا بد اما با حامد موافقم، وقتی جابجایی تو راس کار صورت میگیره، نوسان و تغییر مسیر اجتناب ناپذیره. سوالی که پیش میاد اینه که این تغییر مسیر چقدره؟ کم یا زیاد ؟ ...برای فهمیدنش باید منتظر فصل های بعدی باشیم....
اما خب، بعنوان کسی که لحظه های خوبی رو با سریال داشته امیدوارم این تغییر، باعث بهتر شدن مجموعه بشه...

انتشار این خبر هم که واکنشای زیادی داشته. شاید مهم ترینش هم عکس العمل کُرت ساتر، همه کاره ی سریالِ پسرانِ آنارکی (http://tvworld.info/forum678.html) باشه که کلی به amc متلک انداخته که هیچ احترامی برای بیننده و نویسنده های سریالشون قائل نیستن و اخطار داده که این روند که amc در پیش گرفته باعث نابودی شبکشون میشه چون با وجود شبکه های خوب دیگه ای مثل FX و... دیگه سازنده ها سریالشون رو برای amc نخواهند برد...

ضمنا دارم از فضولی میمیرم که بدونم amc چه روندی رو برای سریال میخواسته و مازرا چی ؟:Smiley36:

Chandler Bing
12-24-2012, 12:02 AM
انتشار این خبر هم که واکنشای زیادی داشته. شاید مهم ترینش هم عکس العمل کُرت ساتر، همه کاره ی سریالِ پسرانِ آنارکی باشه که کلی به amc متلک انداخته که هیچ احترامی برای بیننده و نویسنده های سریالشون قائل نیستن و اخطار داده که این روند که amc در پیش گرفته باعث نابودی شبکشون میشه چون با وجود شبکه های خوب دیگه ای مثل fx و... دیگه سازنده ها سریالشون رو برای amc نخواهند برد...

کاملا موافق ام، amc جدیدا صدای خیلی ها رو دراورده!! سریالی به خوبیه کیلینگ رو کنسل کرد بعد دوباره تمدید کرد، بین یه فصل برکینگ بد 1 سال
فاصله انداخت، بین فصل واکینگ دد 2 ماه!!! کدوم شبکه ی کابلی همچین کاری میکنه؟ هیچ کدوم!!!
رسما دستی دستی داره خودشون رو نابود میکنه!!! تا قضیه ای که با دیش داشتن هم جداست!!
فاتحه اش خونده است

H!TMAN
12-24-2012, 02:16 AM
ای خدا چرا؟؟؟؟؟ اون از breaking bad اینم از walking dead ـ :Smiley15: :Smiley18:
فصل سومش که به اندازه ی فصل یک و دو جالب نبود. یه جورایی کشش دادن :Smiley36: امیدوارم این تغییرات سریالو خوب ترش کنه :Smiley55:
کلا این AMC یه چیزیش میشه :Smiley69:

Gossip Girl
12-24-2012, 12:49 PM
واقعا حيف شد اميدوارم سريال خراب نشه

hydrexis
12-29-2012, 12:40 PM
واقعا حيف شد اميدوارم سريال خراب نشه

کلا ایده ی the walking dead و کل اتفاقات و داستان هاش بر میگرده به Robert Krikman و روند داستانیش از comic پیروی میکنه تا الان 80% اتفاقات comic تو سریال تکرار شده
اما Glen mazzera میخواسته طور دیگه ای داستان رو پیش ببره
نیازی نیست نگران the walking dead باشیم .... با توجه به comic تا فصل 5 هم معلومه و داستانش قوی
این که Robert Krikman آینده ی سریال رو تو توییتر موفقیت آمیز پیش بینی کرده به همین دلیله

bleu2u4u
01-01-2013, 04:18 AM
من که این اتفاق رو به فال نیک میگیرم
کلا تعریفهایی که توی پست اول شده رو قبول ندارم و بنظرم بعد از رفتن فرانک دارابونت به کل بار درام سریال خوابید و سریال از یه درام پیچیده چند وجهی که بیشتر بر روی روابط ادمها استوار بود تغییر فاز داد به یه تریلر زامبی اییه خوش ساخت که که بشخصه دوست نداشتم
درسته که گلن با این کار رکورد تمامی شبکه های کابلی تو تعداد بیننده رو زد ولی خب محبوبیت سریال تو قشر الیت جامعه خیلی پایین اومد
چیزی که بنظرم تو تصمیم مسئولای شبکه بی تاثیر نبوده

Batlaghi
01-01-2013, 01:05 PM
به نظر من خبر زياد بدي نيست بعد از رفتن دارابونت اكثريت فكر ميكردند سريال موفقيت فصل اول رو تكرار نميكنه ولي مازارا امد و خيلي بهتر كار كرد و سريال رو به اوج رسوند مطمءن باشيد نفري كه جايگزين ميشه حتما تو فصل بعد كارايي بهتري داره البته اين نظر شخصي منه ولي بايد صبر كنيم و ببينيم چي ميشه و كي مياد و چه برنامه هايي داره